Red Bull Warm Up

Red Bull Warm Up

Son dakika Red Bull Warm Up haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Red Bull Warm Up gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Red Bull Warm Up haber sayfamızda...

Red Bull Warm Up

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 18 red bull warm up haberi bulunmuştur.
Red Bull Warm Up'ta sahne sırası Bubba'da
Red Bull Warm Up'ta sahne sırası Bubba'daYeni nesil sanatçıları Red Bull Warm Up ile tam donanımlı stüdyolarda kayıt alma hakkı kazanan Bubba, İstanbul’daki Hayyam Müzik Stüdyoları’nda kayda girdi. Burada Keşiş isimli yeni şarkılarını kaydeden Uğur Türk, Oğuzhan Gedik ve Aslıhan Kurtçu’dan oluşan Eskişehirli grubun kayıt süreci ve Red Bull Warm Up yolculuklarının yer aldığı mini belgeseli BUBBA: İstanbul’da bir Keşiş RedBull.com adresinde yayınlandı.
"Alternatif müzikler de istediği mecraya ulaşabilir hale geldi"
"Alternatif müzikler de istediği mecraya ulaşabilir hale geldi"Eskişehirli grup Bubba, müzikal yolculuğuna yeni kayıtlarla devam ediyor. Red Bull Warm Up kapsamında yeni kayıtlar gerçekleştiren grup ile bu çalışmaları ve müzikal yolculuklarını konuşmak üzere bir araya geldik. Pandemi sürecinde uzun bir süre yetecek kadar çok beste ortaya çıkardıklarını ifade eden Bubba üyeleri Red Bull Warm Up kayıtlarıyla bunların bir kısmını müzisyenlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.
10.11.2020Kültür Sanat
Red Bull Warm Up ile alternatif sahnenin yeni ismi Bubba
Red Bull Warm Up ile alternatif sahnenin yeni ismi BubbaYeni nesil sanatçıları destekleyen Red Bull Warm Up yedi yıldır müziğe ilgili ve özgün müzik üreten herkese şans tanıyor. Bu zamana kadar The Kites, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Nilipek., Bubituzak, Nova Norda, The Away Days, İdil Meşe, Al'York, Ethnique Punch gibi birçok ismin yer aldığı projenin bu yılki kazananı Bubba oldu. Bubba müziklerini ve gelecek hayallerini Redbull.com’a verdikleri röportajda anlattı.
Hedonutopia'dan film ve kitap tavsiyeleri
Hedonutopia'dan film ve kitap tavsiyeleriAlternatif müziğin sevilen isimlerinden Hedonutopia, müziğe dair başarıları ile alternatif sahnede adından sıkça bahsettirmeyi başarıyor. Fırat Külçek ve Kerem Feyzi’den oluşan Hedonutopia, RedBull.com’a verdiği röportajda müzik dışındaki aksiyonlarını anlattı.
Red Bul Warm Up finalisti Bubba oldu
Red Bul Warm Up finalisti Bubba olduRed Bull Warm Up, bu yıl ilk kez sadece online başvuru almış ve özgün müzik üreten herkese şans tanımıştı. Yüzlerce katılımcı arasından yapılan halk oylaması sonucunda ilk 10'da yer alan katılımcılar arasından finalist Bubba oldu.
24.06.2020Kültür Sanat
Red Bull Warm Up finalistleri oylarla belirlenecek
Red Bull Warm Up finalistleri oylarla belirlenecekRed Bull Warm Up yedi yıldır müziğe ilgili ve özgün müzik üreten herkese şans tanıyor. Bu yıl ilk kez sadece online olarak başvuru alan projede kendi bestelerini ve performanslarını bir video aracılığıyla gösteren katılımcılar arasından en iyileri, 9-17 Haziran tarihleri arasında Redbull.com/warmup adresinden müzikseverlerin oyları belirleyecek.
12.06.2020Kültür Sanat
"Bu günlerin acısını çıkarırcasına konser yapalım istiyorum"
"Bu günlerin acısını çıkarırcasına konser yapalım istiyorum"Son dönem alternatif sahnenin dikkat çeken isimlerinden biri olan Nova Norda çalışmalarıyla beğeni toplamaya devam ediyor. İki yıl önce Red Bul Warm Up projesiyle de dikkat çeken Nova Norda ile bu yıl 5 Haziran''da sona erecek olan başvuru süreci öncesi iki yıl önceki tecrübesi ve salgın günlerini konuştuk.
Red Bull Warm Up için son tarih 3 Haziran
Red Bull Warm Up için son tarih 3 HaziranYeni nesil sanatçıları destekleyen Red Bull Warm Up bu yıl tamamen dijital bir formatla sürüyor. 7 yıldır birçok müzisyen ve grubu ağırlayan, bu yıl ilk kez yalnızca dijital olarak sürdürülen proje, müziğe ilgili ve özgün müzik üreten herkese şans tanıyor. Kendi bestelerini ve performanslarını bir video aracılığıyla gösterecek olan katılımcılar, 3 Haziran 2020 tarihine kadar RedBull.com/Warmup adresinden projeye başvurabilecek. Türkiye’nin her yerinden katılımın gerçekleşeceği projede seçilen 1 müzisyen ya da grup, kendi video klibine kavuşacak ve donanımlı bir müzik stüdyosunda kayıt alma şansı yakalayacak.
27.05.2020Kültür Sanat
Salgın sonrası ikinci albüm
Salgın sonrası ikinci albümParis’teki Red Bull Müzik Stüdyoları’nda iki yeni şarkı kaydeden Tan Deliorman ve Ozan Erverdi’den oluşan The Kites, hem şarkı hem de belgesel hazırladı. İkili sorularımızı yanıtladı
21.05.2020Kültür Sanat
Red Bull Warm Up bu yıl online
Red Bull Warm Up bu yıl onlineYeni nesil sanatçıları destekleyen Red Bull Warm Up bu yıl tamamen dijital bir formatla geri dönüyor. 7 yıldır devam eden ve bu yıl ilk kez yalnızca dijital olarak sürdürülecek proje, müziğe ilgili ve özgün müzik üreten herkese şans tanıyor. Kendi bestelerini ve performanslarını bir video aracılığıyla gösterecek olan katılımcılar, 3 Haziran 2020 tarihine kadar RedBull.com/Warmup adresinden projeye başvurabilecek.
13.05.2020Kültür Sanat
The Kites Paris Red Bull Müzik Stüdyosu'nda
The Kites Paris Red Bull Müzik Stüdyosu'ndaYeni nesil sanatçıları Red Bull Warm Up ile tam donanımlı stüdyolarda kayıt alma hakkı kazanan The Kites, birkaç ay önce Red Bull Müzik Stüdyoları, Paris’te stüdyoya girdi. Burada iki yeni şarkı kaydeden Tan Deliorman ve Ozan Erverdi tarafından kurulan The Kites'ın kayıt süreci ve Paris yolculuklarının yer aldığı mini belgeseli RedBull.com adresinde yayınlandı.
Kamufle son albümü 19T’yi anlattı
Kamufle son albümü 19T’yi anlattıYeni nesil sahneden sanatçı ve grupları müzikseverlere ulaştıran ve onları kariyer yolculuklarında destekleyen Red Bull Warm Up’ın ilk katılımcılarından Kamufle, “19T ile eski albümümün üzerine çıktım” diye konuştu.
16.03.2020Kültür Sanat
Nova Norda: ‘Gerçekten yaşamadığım bir şeyi anlatamıyorum’
Nova Norda: ‘Gerçekten yaşamadığım bir şeyi anlatamıyorum’Red Bull Warm Up 2018 finalisti Nova Norda’nın yeni klibi “Kim Üzdü Seni” yayında.
12.03.2020Kültür Sanat
Keşfetmek fikri çok cazip geliyor
Keşfetmek fikri çok cazip geliyorSonar İstanbul için geri sayım devam ediyor. 5-8 Mart tarihleri arasında Zorlu PSM'de gerçekleştirilecek olan İstanbul'un en önemli müzik festivallerinden biri olan Sonar İstanbul'da SonarLab by Red Bull sahnesinde de dikkat çeken isimler var. Red Bull Warm Up ile sesini duyuran TKO, ile Sonar performansı öncesini konuştuk.
17.02.2020Kültür Sanat
SonarLab by Red Bull isimleri belli oldu
SonarLab by Red Bull isimleri belli olduSónar Istanbul, 5-7 Mart 2020 tarihlerinde dördüncü kez Zorlu PSM’de gerçekleşecek. Müzik ve yaratıcılıkla teknolojiyi buluşturan festivalde; kürasyonu Red Bull tarafından hazırlanan SonarLab by Red Bull Sahnesi’nde yer alacak isimler de belli oldu. Skee Mask, Bjarki, Denis Sulta ve Steffi’nin öne çıktığı SonarLab by Red Bull Sahnesi; uluslararası müzik arenasının en iyi isimlerini İstanbullu müzik tutkunları ile buluşturacak.
14.02.2020Kültür Sanat
Zuhal Müzik'ten disiplinler arası buluşma
Zuhal Müzik'ten disiplinler arası buluşmaFarklı sanat disiplinlerinin kesişim noktasında duran festival FAZ.1, 23-24 Kasım tarihlerinde İstanbul ile ilk defa buluşacak. Müzik, tasarım, görsel sanatlar, edebiyat, dijital yayıncılık gibi alanlarda 200’e yakın ismi yoğun bir etkinlik programıyla ağırlayacak FAZ.1, Zuhal Konsept Mağazası’nı merkeze alarak Akasya’ya ve farklı mağazalara yayılacak.
20.11.2019Kültür Sanat
Red Bull Music Academy’de Türkiye’den üç isim seçildi
Red Bull Music Academy’de Türkiye’den üç isim seçildiHer sene 60’ı aşkın genç müzisyeni tek bir şehirde toplayan Red Bull Music Academy’nin 2018 katılımcıları açıklandı.
26.03.2018Gündem
Babylon’da Dubstep Geceleri
Babylon’da Dubstep GeceleriBabylon’da Red Bull Music Academy işbirliğiyle Dubstep Geceleri Aralık’ta Başlıyor!
30.11.2012Kültür Sanat

Benzer Haber Etiketleri

Red Bull Warm UpBubbaNova NordaWarm Upröportaj

Red Bull Warm Up ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.