Sokağa Çıkma İzni

Sokağa Çıkma İzni

Son dakika sokağa çıkma izni haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan sokağa çıkma izni gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan sokağa çıkma izni haber sayfamızda...

Sokağa Çıkma İzni

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 373 sokaga cikma izni haberi bulunmuştur.
65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı var mı? 18 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma izni saatleri
65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı var mı? 18 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma izni saatleri65 yaş üstü ve 18 yaş altı sokağa çıkma kısıtlaması ve saatleri son dakika haberleri gündemde yer alıyor. Koronavirüs vaka sayısının artışı sonrası İçişleri Bakanlığı yeni genelgeyi paylaştı. 65 yaş üstü ve 18 yaş altı sokağa çıkma kısıtlaması hakkında araştırmalar da başladı. Peki, 65 yaş üstü sokağa çıkma izinli saatleri değişti mi, 18 yaş altı sokağa çıkma saatleri kaç oldu?
25.04.2021Gündem
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı hangi illerde var? İşte 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı hangi illerde var? İşte 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri20 yaş altı sokağa çıkma yasağı kalktı mı? Hangi illerde 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı kaldırıldı? Kabine Toplantısı sonrası yeni normalleşme ile alınan kararları açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan risk haritasına göre yasaklarda esnetilme yapıldığını duyurdu. 20 yaş altı belirli saatlerde uygulanan sokağa çıkma izni konusunda ise gelişme yaşandı. Peki, 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı kaldırıldı mı? İşte 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı olan iller.
3.03.2021Gündem
'Hiç bu kadar çaresiz ve yalnız hissetmemiştik'
'Hiç bu kadar çaresiz ve yalnız hissetmemiştik'Kovid-19 tedbirleri kapsamında 65 yaş ve üzeri vatandaşlara getirilen kısıtlamalara tepki gösteren Nebahat Çehre, sosyal ve iş hayatının sekteye uğradığını söyledi. 65 yaş ve üzeri bilinçli ve örnek gruptur’ diyen Çehre, ‘Neden kısıtlandığımı, evden çıkmamıza izin verilmediğini gerçekten anlamak mümkün değil’ siteminde bulundu.
25.01.2021Gündem
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri neler? 20 yaş altı, toplu taşımaya, metro ve otobüs binebilir mi?
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri neler? 20 yaş altı, toplu taşımaya, metro ve otobüs binebilir mi?20 yaş altı sokağa çıkma yasağı devam ediyor. Koronavirüs salgını nedeniyle 20 yaş altı bireyler için sokağa çıkma yasağı getirilmişti. Belirlenen saatler arasında 20 yaş altının sokağa çıkma izni bulunuyor. Toplu taşıma kullanımı ile ilgili ayrıntılar merak konusu. Peki 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri neler, toplu taşımaya, metro ve otobüs binebilir mi?
20.01.2021Gündem
İzin belgesini rağmen ceza kesildi! Bunu hiç beklemiyorlardı
İzin belgesini rağmen ceza kesildi! Bunu hiç beklemiyorlardıHafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasında izin belgesi olan sürücüye, emniyet kemeri takmadığı için 144 lira para ceza kesildi. Polise önce ceza kesilmemesi içim dil döken kadın başarılı olamayınca yazılan cezayı gülerek karşılık verdi.
10.01.2021Haberler
Son dakika... İzin belgesini rağmen ceza kesildi! Bunu hiç beklemiyorlardı
Son dakika... İzin belgesini rağmen ceza kesildi! Bunu hiç beklemiyorlardıHafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasında izin belgesi olan sürücüye, emniyet kemeri takmadığı için 144 lira para ceza kesildi. Polise önce ceza kesilmemesi içim dil döken kadın başarılı olamayınca yazılan cezayı gülerek karşılık verdi.
10.01.2021Gündem
20 Yaş altı ve 65 yaş üstü kısıtlaması ne zaman bitecek? 20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı 15 Ocak'ta bitiyor mu?
20 Yaş altı ve 65 yaş üstü kısıtlaması ne zaman bitecek? 20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı 15 Ocak'ta bitiyor mu?Koronavirüs salgınına yönelik alınan önlemler uygulanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz tarihlerde alınan kararlar arasında bulunan 20 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşlar belirlenen saatler dışında dışarı çıkamıyor. 81 ilde her gün uygulanan bu tedbir bazı vatandaşları arayışa geçirdi. Peki 20 Yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı saatleri kaç? 20 yaş altı izin saatleri ve 65 yaş altı sokağa çıkma izni ne zaman? 20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı 15 Ocak'ta bitiyor mu? İşte İçişleri Bakanlığı'nın 81 il için belirlediği yaş kısıtlaması hakkında bilgiler...
7.01.2021Gündem
Uygulamadan kaçtığını sandı! Böyle yakalandı...
Uygulamadan kaçtığını sandı! Böyle yakalandı...Düzce’de sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında Bahçeşehir bağlantı yolunda uygulama yapan polis ekiplerini gören araç sürücüsü, uygulamadan kaçtı. Araç drone takibi sonrasında Yığılca yolunda yakalandı
12.12.2020Gündem
Kısıtlamada ehliyetsiz yakalandı, yardım için Covid-19 hastası arkadaşını aradı
Kısıtlamada ehliyetsiz yakalandı, yardım için Covid-19 hastası arkadaşını aradıBursa’da ehliyetsiz Yanılmaz T. (34), sokak kısıtlamasını ihlal ederek, karantinadaki arkadaşının aracıyla eşini alıp, gezmeye çıktı. Kontrol noktasında polise yakalanan Yanılmaz T., Covid-19 hastası arkadaşını arayarak, aracını gelip, almasını istedi. Polis, buna engel olurken, üçüncü kez ehliyetsiz yakalandığını itiraf eden Yanılmaz T. ve eşi H.T. hakkında cezai işlem uygulandı.
6.12.2020Haberler
Kısıtlamaya rağmen ehliyetsiz yakalandı! Yardım için Covid-19 hastası arkadaşını aradı
Kısıtlamaya rağmen ehliyetsiz yakalandı! Yardım için Covid-19 hastası arkadaşını aradıBursa’da ehliyetsiz Yanılmaz T. (34), sokak kısıtlamasını ihlal ederek, karantinadaki arkadaşının aracıyla eşini alıp, gezmeye çıktı. Kontrol noktasında polise yakalanan Yanılmaz T., Covid-19 hastası arkadaşını arayarak, aracını gelip, almasını istedi. Polis, buna engel olurken, üçüncü kez ehliyetsiz yakalandığını itiraf eden Yanılmaz T. ve eşi H.T. hakkında cezai işlem uygulandı.
6.12.2020Gündem
Adana’da cadde ve sokaklar boş kaldı
Adana’da cadde ve sokaklar boş kaldıAdana’da cadde ve sokaklar sokağa çıkma kısıtlamasının son gününde de boş kaldı.
6.12.2020Gündem
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman, saatleri neler? 20 yaş altı sokağa çıkma izni azalacak mı?
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman, saatleri neler? 20 yaş altı sokağa çıkma izni azalacak mı?20 yaş altı sokağa çıkma yasağı koronavirrüs tedbirleri kapsamında bulunuyor. 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri merak edilirken diğer taraftan 20 yaş altı sokağa çıkma izin sürelerin kısaltılıp kısaltılmayacağı gündemde yer alıyor. Peki 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman, 3 saat izin süreleri azalacak mı?
30.11.2020Gündem
SON DAKİKA: 20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma izni kaldırılacak mı? 20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı saatleri detayları...
SON DAKİKA: 20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma izni kaldırılacak mı? 20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı saatleri detayları...20 yaş altı ve 65 yaş üstüne belirli saatler arasında sokağa çıkma yasağı getirilmişti. Bugün Kabine Toplantısından çıkacak kararlar ise bekleniyor. Toplantıda çıkacak kararlar arasında 20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma izin saatlerinin azaltılması bekleniyor. Peki 20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma izni kaldırılacak mı, sokağa çıkma saatleri neler?
30.11.2020Gündem
Daha sert tedbirler için büyük destek!
Daha sert tedbirler için büyük destek!IPSOS Milliyet okurları için derledi
30.11.2020Gündem
Gece yarısı sokakta yakalandı! "Cezayı duysa annem evlatlıktan reddeder"
Gece yarısı sokakta yakalandı! "Cezayı duysa annem evlatlıktan reddeder"Bursa'da sokağa çıkma kısıtlamasıyla birlikte şehir merkezi ve 17 ilçede polis ekipleri alarma geçti. Ekipler saat 23.00 sıralarında sokakta dolaşan iki genci durdurdu. Üzerlerinde kimlik de olmayan gençlerden birisi 3 bin 186 lira cezayı duyunca, "Cezayı duyan annem beni evlatlıktan reddeder" diye konuştu.
29.11.2020Haberler
Gece yarısı sokakta yakalanan genç: Cezayı duysa annem evlatlıktan reddeder
Gece yarısı sokakta yakalanan genç: Cezayı duysa annem evlatlıktan reddederBursa'da sokağa çıkma kısıtlamasıyla birlikte şehir merkezi ve 17 ilçede polis ekipleri alarma geçti. Ekipler saat 23.00 sıralarında sokakta dolaşan iki genci durdurdu. Üzerlerinde kimlik de olmayan gençlerden birisi 3 bin 186 lira cezayı duyunca, "Cezayı duyan annem beni evlatlıktan reddeder" diye konuştu.
29.11.2020Gündem
İstanbul'da kısıtlamayı ihlal edenlere ceza yağdı!
İstanbul'da kısıtlamayı ihlal edenlere ceza yağdı!İstanbul'da polis ekipleri yeni tip korona virüs tedbirleri kapsamında uygulanan kısmi sokağa çıkma kısıtlamasına yönelik gece boyunca denetim gerçekleştirdi. Uygulamada sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettiği tespit edilen vatandaşlara ceza kesildi
29.11.2020Gündem
Son dakika... Yeni sokağa çıkma yasağına saatler kaldı! İşte tüm detaylar...
Son dakika... Yeni sokağa çıkma yasağına saatler kaldı! İşte tüm detaylar...Gelen son dakika haberine göre; yeni tip koronavirüs ile mücadele tedbirleri kapsamında Türkiye genelinde saat 10.00'da başlayan sokağa çıkma izni saat 20.00 itibarıyla sona erecek. Bu akşam saat 20.00'de başlayacak olan yasak ise sabahın erken saatlerinde sona erecek. Öte yandan sokağa çıkma kısıtlamasının saat 10.00'da sona ermesiyle Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi eski yoğunluğuna döndü.
22.11.2020Gündem
20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı ne zaman bitiyor? Sokağa çıkma izni ne zaman, saatleri neler?
20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı ne zaman bitiyor? Sokağa çıkma izni ne zaman, saatleri neler?Yeni koronavirüs tedbirleri nedeniyle 20 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşlar kısıtlamalardan nasibini aldı. Her iki grup da belirli saatlerde sokağa çıkabiliyor. Bu nedenle binlerce vatandaş 20 yaş altı ve 65 yaş üstü Sokağa çıkma saatlerini araştırıyor. İşte konuya dair bilgiler...
22.11.2020Gündem
SON DAKİKA | 20 yaş altı hangi saatler arasında sokağa çıkabilecek? 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman sona erecek?
SON DAKİKA | 20 yaş altı hangi saatler arasında sokağa çıkabilecek? 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman sona erecek?Kabine toplantısının ardından yeni alınan koronavirüs tedbirleri Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklandı. Alınan kararın uygulanacağı saat ve detaylara ilişkin İçişleri Bakanlığı tarafından koronavirüs genelgesi yayımlandı. 20 yaş altında olan bireyler sokağa hangi saat dilimleri arasında çıkabileceğini, yasaktan kimlerin muaf tutulacağını araştırmaya devam ediyor. Peki 20 yaş altı sokağa çıkma izni başladı mı, hangi saatler arasında uygulanacak? Yasaktan kimler muaf tutulacak?
20.11.2020Gündem
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı başladı mı, kimler muaf tutulacak? Hangi saatler arasında 20 yaş altı sokağa çıkabilecek?
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı başladı mı, kimler muaf tutulacak? Hangi saatler arasında 20 yaş altı sokağa çıkabilecek?Yeni koronavirüs tedbirleri kapsamında 65 yaş üstü vatandaşlara uygulanan sınırlı süre ile sokağa çıkma izni 20 yaş altı bireyler içinde uygulanmaya devam edilecek. Bu kapsamda 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı 20 Kasım Cuma gününden itibaren uygulamaya konulacak. Bu yaş grubu içerisinde yer alan ve çalışma belgesi olanlar kısıtlamadan muaf tutulacak. Çalışmayanlar ise sokağa çıkma yasağına tabi olacak. Peki 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı hangi saatler arasında uygulanacak? Bireyler hangi saatler arasında dışarı çıkabilecek?
19.11.2020Gündem
Ankara'da 65 yaş üstüne sokağa çıkma kısıtlaması
Ankara'da 65 yaş üstüne sokağa çıkma kısıtlamasıAnkara Valiliği: 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımızın her gün 10.00-16.00 saatleri arasında sosyal mesafe kuralına riayet etmek ve maske takmak kaydıyla dışarı çıkabileceklerine, bu saatler dışında 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımızın sokağa çıkmasının kısıtlanmasına karar verilmiştir.
10.11.2020Televizyon
Çocuklar neden yalan söyler? 7 yaşından sonra yalan söylemeye devam ediyorsa dikkat!
Çocuklar neden yalan söyler? 7 yaşından sonra yalan söylemeye devam ediyorsa dikkat!Hayal güçleri gelişmiş olan 6 yaşından küçük çocukların gerçeklik ve fanteziyi ayırt etmekte güçlük çektikleri için hayallerle ilgili ifadeleri gerçek gibi anlatmaları normal karşılanıyor. 5 yaşından itibaren çocukların gerçeklikle yalanı fark etmeye ve kavramaya başladığını söyleyen uzmanlar, 7 yaş sonrası yalan söyleme eyleminin devam etmesi durumunda dikkat edilmesi gerektiğini ifade ediyor.
65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek? Yasak kaldırıldı mı?
65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek? Yasak kaldırıldı mı?Türkiye 1 Haziran'dan bu yana kontrollü sosyal hayata geçerken 65 yaş üstü vatandaşlara hala belirli saatlerde sokağa çıkma izni veriliyor. Öte yandan seyahat izni de en çok yaşlı vatandaşlarımız için isteniyor ve gittikleri yerde 1 ay kalma şartı devam ediyor. Bu durumdan rahatsız olan yurttaşlar şimdi '65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek?' sorusunu yöneltiyor.
1.07.2020Gündem
28 Haziran Pazar günü (yarın) soakağ çıkma yasağı saat kaçta? Sokağa çıkma izni saat kaçta başlayacak?
28 Haziran Pazar günü (yarın) soakağ çıkma yasağı saat kaçta? Sokağa çıkma izni saat kaçta başlayacak?YKS'nin en öneöli ayağı olan TYT testi tamamlandı. Adaylar sınavdan çıktılar. YKS'nin bitişiyle birlikte 81 ildeki vatandaşlar sokağa çıkmak istiyor. Peki sokağa çıkma yasağı bitti mi?
27.06.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

20 yaş altı sokağa çıkma yasağıkısıtlamasokağa çıkma yasağıne zamanceza

Sokağa Çıkma İzni ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.