Ücretsiz Maske

Ücretsiz Maske

Son dakika Ücretsiz maske haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ücretsiz maske gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ücretsiz maske haber sayfamızda...

Ücretsiz Maske

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 567 ucretsiz maske haberi bulunmuştur.
Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'den yüz yüze eğitim açıklaması: Yüzde 92!
Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'den yüz yüze eğitim açıklaması: Yüzde 92!Yüz yüze eğitimde ilk haftayı değerlendiren Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ‘Aslında ikinci haftaya girdik. Özellikle belirtmek isterim ki hiçbir okulumuz şu ana kadar bu süreç nedeniyle eğitime ara vermedi’ ifadelerini kullandı
11.09.2021Eğitim
Okulda maske takmak zorunlu mu? Öğretmenler ve öğrenciler sınıfta maske takacak mı?
Okulda maske takmak zorunlu mu? Öğretmenler ve öğrenciler sınıfta maske takacak mı?Yüz yüze eğitim başlıyor. Milli Eğitim Bakanlığı 6 Eylül itibariyle başlayacak yüz yüze eğitim öncesinde Kovid-19 ile ilgili alınan tedbirleri duyurdu. Peki, okullarda maske takmak zorunlu olacak mı? Öğretmenler ve öğrenciler sınıfta maske takacak mı?
1.09.2021Gündem
Son dakika... Bakan Özer'den velilere çağrı: Çok rahat olun
Son dakika... Bakan Özer'den velilere çağrı: Çok rahat olunMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 6 Eylül'de açılması planlanan okullarla ilişkin son dakika açıklaması yaptı.
28.08.2021Gündem
Yüz yüze eğitim süreci elektronik takip edilecek
Yüz yüze eğitim süreci elektronik takip edilecekYüz yüze eğitime ilişkin yol haritasının açıklanmasının ardından Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Bakanlık yöneticileri ile dün bir araya geldi. Düzenlenen toplantıya, Bakan Yardımcıları Petek Aşkar, Ahmet Emre Bilgili ve Sadri Şensoy, ilgili birim amirleri ve 81 il milli eğitim müdürü katıldı.
21.08.2021Eğitim
Son dakika! Milli Eğitim Bakanı Özer'den yüz yüze eğitim açıklaması
Son dakika! Milli Eğitim Bakanı Özer'den yüz yüze eğitim açıklamasıMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "Okullarda yüz yüze eğitimin bir kez daha aksamaması için maske, mesafe ve hijyen kurallarından asla taviz vermeyeceğiz. Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve diğer eğitim çalışanlarımız; okula maske takarak gelecekler. Öğrenci ve personelimizin okul içinde maskeye ihtiyaç duymaları durumunda okul idarelerimiz ücretsiz maske temin edecek. Kurum personeli ve öğrenciler dışındaki kişilerin okula giriş ve çıkışları okul yönetimleri tarafından sınırlandırılacak." dedi.
20.08.2021Gündem
Torbalı fabrikalarında 5 bin kişi aşılandı
Torbalı fabrikalarında 5 bin kişi aşılandıİlçe Sağlık Müdürlüğü ekipleri Torbalı Ticaret Odası (TTO) işbirliği ile 5 bin fabrika çalışanını hastaneye gitmeden aşıladı. Bu hafta da 200’den fazla çalışanı bulunan fabrikaları yerinde ziyaret edecek olan gezici ekipler, çalışan kesimin tamamını aşılamayı hedefliyor.
28.06.2021Ege
Pandemiye rağmen bütçeyi artırdı
Pandemiye rağmen bütçeyi artırdıKuşadası Belediyesi’ni 320 milyon lira borçla devralan Başkan Ömer Günel, iki yılda uyguladığı tasarruf tedbirleriyle mali tabloyu olumlu yönde değiştirmeyi başardı.
9.04.2021Ege
Muğla Büyükşehir vatandaşın yanında
Muğla Büyükşehir vatandaşın yanındaBüyükşehir Belediyesi, salgının ortaya çıktığı Mart 2020’den bu yana, gıda ve hijyen paketi yardımı yaptı, öğrencilere tablet dağıttı. Vatandaşa, 12 milyon 167 bin 831 lira değerinde yardımda bulunuldu
26.02.2021Ege
Son dakika... Sokağa çıkma kısıtlamasına saatler kala Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kritik uyarı
Son dakika... Sokağa çıkma kısıtlamasına saatler kala Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kritik uyarıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan öğlen saatlerinde Üsküdar Kısıklı'daki konutundan çıkarak Çamlıca Camii'ne geldi. Erdoğan cuma namazının ardından cemaattekilere seslenerek, koronavirüs geçirenlere şifa diledi.
18.12.2020Siyaset
Dolandırıcıların son oyunu ortaya çıktı! 'Aşı randevu oluşturma'
Dolandırıcıların son oyunu ortaya çıktı! 'Aşı randevu oluşturma'Dünya, Covid-19 salgınına karşı bulunan aşılarla umutlanırken, dolandırıcılar boş durmuyor. Daha önce de ücretsiz maske dağıtımı, sosyal yardım, geri ödeme gibi bahanelerle vatandaşların bir anlık dalgınlıklarından faydalanan dolandırıcılar yeni yöntem olarak aşı randevusunu oluşturma şeklinde gönderdikleri mesajı kullanıyor. Vatandaşın cep telefonuna "http://wwww.Aşı Randevu Oluşturma" şeklinde mesaj atan dolandırıcılar onay verenleri tuzağa düşürüp hesaplarına ulaşıyor.
7.12.2020Gündem
Edirne'ye gelen Bulgar turistlere özel koronavirüs tedbirleri
Edirne'ye gelen Bulgar turistlere özel koronavirüs tedbirleriEdirne'de, son günlerde koronavirüs vakalarının arttığı Bulgaristan'dan günübirlik alışveriş için gelen turistlere yönelik valilik ve belediye iş birliğiyle özel koronavirüs tedbirleri alındı. Kapıkule Sınır Kapısı'ndan girişte araçları dezenfekte edilen turistlerin ateşleri ölçülüyor, maske ve hijyen seti dağıtılıyor.
17.11.2020Haberler
Belediyeden yarım milyon maske daha
Belediyeden yarım milyon maske dahaDepremle sarsılan İzmir’de koronavirüs vaka sayılarında artış yaşanmasını önlemek için çeşitli çalışmalar yapan Bornova Belediyesi, ücretsiz maske dağıtımlarına devam ediyor...
8.11.2020Ege
Antalya’da kapalı semt pazarında endişelendiren görüntüler
Antalya’da kapalı semt pazarında endişelendiren görüntülerYeni tip korona virüs (Covid-19) vakalarının ülke genelinde yükselişte olduğu şu günlerde Antalya’daki bir kapalı semt pazarındaki yoğunluk korkuttu.
8.11.2020Gündem
Dutlulu’dan maske
Dutlulu’dan maskeYüz yüze ve uzaktan eğitimde aşamalı geçiş planı kapsamında 2, 3, 4, 8 ve 12’nci sınıfların örgün eğitime başladığı Akhisar’da, Akhisar Belediyesi tarafından tüm eğitim kurumlarına ücretsiz maske dağıtıldı...
12.10.2020Ege
Vatandaşımızı mutlu edeceğiz
Vatandaşımızı mutlu edeceğiz1.5 yılda belediyeyi enerjik bir yapıya büründürdüklerini belirten Başkan Besim Dutlulu “En büyük sorunumuz, otopark ve trafik... Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün de katkılarıyla farklı projeler geliştiriyoruz. Akhisarımızı ileriye taşıyacağız” dedi
10.10.2020Ege
Türk Kızılay’dan ücretsiz maske
Türk Kızılay’dan ücretsiz maskeTürk Kızılay tarafından üretilen ve ultraviyole ışınlarla hijyenik hale getirilen maskeler, ihtiyaç sahibi vatandaşlara ve sağlık görevlilerine ücretsiz veriliyor.
28.09.2020Gündem
Yüz yüze eğitim bugün başlıyor! Ders zili minikler için çalacak
Yüz yüze eğitim bugün başlıyor! Ders zili minikler için çalacakOkullarda yüz yüze eğitim, anasınıfı ve ilkokul 1’inci sınıflarda haftada bir gün olacak şekilde bugün başlatılacak. Öğrencinin yüz yüze eğitime katılımı zorunlu tutulmayacak, yazılı başvuru olmaksızın öğrenciler uzaktan eğitime devam edebilecek.
21.09.2020Gündem
Yüz yüze eğitim anasınıfı ve ilkokul 1'inci sınıflarda yarın başlıyor!
Yüz yüze eğitim anasınıfı ve ilkokul 1'inci sınıflarda yarın başlıyor!Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), okullarda yüz yüze eğitim, seyreltilmiş uygulamalarla anasınıfı ve ilkokul 1'inci sınıflarda haftada bir gün olacak şekilde yarın başlatılacak.
20.09.2020Gündem
Son dakika... Bakan açıkladı! Öğrencilere ücretsiz dağıtılacak
Son dakika... Bakan açıkladı! Öğrencilere ücretsiz dağıtılacakMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yüz yüze eğitim hazırlıkları kapsamında okullarda dezenfeksiyon çalışmalarının tamamlandığını, hijyen ve dezenfektan ihtiyaçlarının karşılandığını, ateş ölçer bulundurulmasının sağlandığını belirterek, üç haftalık sürede tüm öğrencilere ücretsiz maske desteği vereceklerini bildirdi.
19.09.2020Gündem
Yunanistan’da maske fiyaskosu
Yunanistan’da maske fiyaskosuYunan hükümetinin okullara ücretsiz maske sağlama planı hayal kırıklığı oluşturdu. Teslim edilen maskelerin yanlış ölçümler nedeniyle hem çocuklar hem de yetişkinler için çok büyük olması fiyaskoya neden oldu.
16.09.2020Dünya
Zorunluluğa rağmen maske takmamakta direniyorlar
Zorunluluğa rağmen maske takmamakta direniyorlarTrakya'da vatandaşların büyük bölümü yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamındaki maske takma zorunluluğuna uysa da bu kurala hala direnenlerin de olduğu gözlendi.
9.09.2020Gündem
Pazaryerinde tedbire ara yok
Pazaryerinde tedbire ara yokİçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelge kapsamında, Akhisar’da haftada bir kez kurulan cuma pazarında geniş kapsamlı Kovid-19 denetimi gerçekleştirildi.
5.09.2020Ege
Muşlu öğrenciler 6 ayda 200 bin cerrahi maske üretti
Muşlu öğrenciler 6 ayda 200 bin cerrahi maske ürettiMuş'ta, Fatma Aliye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, 6 ayda 200 bin cerrahi maske üreterek kentteki kurumlara dağıtılmasını sağladı.
2.09.2020Gündem
Pazarcıya ücretsiz maske dağıtımı
Pazarcıya ücretsiz maske dağıtımıAydın Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs önlemleri kapsamında takılması zorunlu olan maskelerin temini konusunda vatandaşın yanında olmayı sürdürüyor...
25.07.2020Ege
Okullar ne zaman açılacak, tarih belli oldu mu?
Okullar ne zaman açılacak, tarih belli oldu mu?Okullar ne zaman açılacak? sorusu uzun zamandır Türkiye'nin gündeminde... Koronavirüs nedeniyle tedirginlik yaşayan öğrenci ve veliler bir yandan yeni eğitim yılının açılış tarihini bir yandan da nasıl bir model uygulanacağını sorguluyor.
23.07.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

egeizmiryüz yüze eğitimmaskekoronavirüs

Ücretsiz Maske ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.