Geri Dön
SiyasetDevletin zirvesi nikâhta buluştu

Devletin zirvesi nikâhta buluştu

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın’ın kızı Dilruba Kalın ile Yemenli Şihab AlAbab’ın nikah töreni siyaset, sanat ve iş dünyasından isimleri bir araya getirdi.

Devletin zirvesi nikâhta buluştu

ASLIHAN ALTAY KARATAŞ Ankara - Törene Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, çok sayıda bakanın yanı sıra Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan ve MİT Başkanı Hakan Fidan da katıldı. Törende gelin ve damat alana, Kalın’ın seslendirdiği “Suya Gider Allı Gelin” türküsü eşliğinde yürüyerek geldi. Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı’nın kıydığı nikahın şahitliklerini Fuat Oktay, Binali Yıldırım, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş ve eski başkan Mehmet Görmez, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ve AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız birlikte üstlendi. Oktay, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mesajını ileterek, “Tayyip Amcanın mesajını ben ileteyim. Biliyorsun, önce 3 çocuk diyordu, şimdi en az 3 diyor” dedi.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Kırmızı ışıkta zincirleme kaza! 6 kişi yaralandıBingöl’de, kırmızı ışıkta 5 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 6 kişi yaralandı. Kaza, yoldan geçen halk otobüsünün kamerasına yansıdı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler