Memleket Hareketi

Memleket Hareketi

Son dakika Memleket Hareketi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Memleket Hareketi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Memleket Hareketi haber sayfamızda...

Memleket Hareketi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 183 memleket hareketi haberi bulunmuştur.
‘Mektup gönderdik neticeyi bekliyoruz’
‘Mektup gönderdik neticeyi bekliyoruz’CHP’den ayrılıp Muharrem İnce’nin Memleket Hareketi’ne katılacağı iddia edilen isimlerden olan Aksoy, ‘Görüş ayrılıklarımızı bildirdik’ ifadesini kullandı
16.01.2021Siyaset
Son dakika... CHPli Muharrem İnceden Meral Akşenere yanıt: İçimizde bir hain var
Son dakika... CHP'li Muharrem İnce'den Meral Akşener'e yanıt: İçimizde bir hain varGelen son dakika haberine göre; İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinden kısa süre önce adaylıktan istifa etmesi için telefonla arandığı iddialarına yanıt veren CHP'li Muharrem İnce, "Akşener, partisi kadar oy alabilseydi zaten seçim ikinci tura kalıyordu. Bu açıklamaların hiçbir mantığı yok. Sayın Akşener'e bu kişi kimmiş, 'Sen adaylıktan çekil, Muharrem İnce'yi destekle' dediyse o kişi Akşener'in dostu değildir. Bizim de dostumuz değildir. Mantıklı bir şey önermemiş. O zaman içimizde bir hain var. Bu haini açıklasın, kim? Ben de merak ediyorum" ifadelerini kullandı.
12.01.2021Siyaset
CHP’den ‘takip’ yanıtı: İnce bizi ringe çekmek istiyor
CHP’den ‘takip’ yanıtı: İnce bizi ringe çekmek istiyorMemleket Hareketi’ni başlatan ancak halen CHP’den istifa etmeyen Muharrem İnce, kendisine destek verenlerin partiden dışlandığını iddia etti.
11.01.2021Siyaset
CHPli İnceden Boğaziçi açıklaması: İçlerindeki provokatörlere dikkat etsinler
CHP'li İnce'den Boğaziçi açıklaması: İçlerindeki provokatörlere dikkat etsinlerCHP’li Muharem İnce, kendisine destek veren vekillere baskı uygulandığını ve sosyal medyada takip edenlerin parti içinde ötekileştirildiğini söyledi. İnce, Prof. Dr. Melih Bulu’nun Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü’ne getirilmesiyle başlayan protestolara katılan öğrencilere de öğretmen ağabeyleri olarak tavsiylerde bulundu. Muharrem İnce, "Öğrencilere sağduyulu bir şekilde, yasalara uyarak protesto hakkını kullanmalarını, içlerindeki provokatörlere dikkat etmelerini tavsiye ederim" dedi.
8.01.2021Siyaset
CHP’den henüz  istifa etmedim
'CHP’den henüz istifa etmedim'CHP’li Muharrem İnce, partisinden istifa ettiği yönünde çıkan haberler hakkında “Parti kurulunca istifa edilir. Bunun için biraz beklemeniz gerekecek” açıklamasını yaptı. İnce, dün Yalova’nın kırsal Elmacık mahallesindeki evinin bahçesinde Memleket Hareketi’nin Kurucular Kurulu üyeleriyle toplantı yaptı. Toplantının ardından açıklamalarda bulunan ince, CHP’den istifa ettiği yönünde çıkan haberlere yanıt verdi. CHP’den henüz istifa etmediğini belirten İnce, “Parti kurulunca istifa edilir. Bunun için biraz beklemeniz gerekecek” dedi.
7.01.2021Siyaset
Muharrem İnce’den ‘istifa’ açıklaması
Muharrem İnce’den ‘istifa’ açıklamasıCHP'li Muharrem İnce, partisinden istifa ettiği yönünde çıkan haberler hakkında açıklama yaptı. İnce, "Memleket Hareketi Kurucu Kurulu üyeleriyle evimin bahçesinde bir araya geldiğim doğru. Parti kurulunca istifa edilir. Bunun için biraz beklemeniz gerekecek" dedi.
6.01.2021Haberler
Son dakika... Muharrem İnce’den ‘istifa’ açıklaması
Son dakika... Muharrem İnce’den ‘istifa’ açıklamasıSon dakika haberlere göre CHP'li Muharrem İnce, partisinden istifa ettiği yönünde çıkan haberler hakkında açıklama yaptı. İnce, "Memleket Hareketi Kurucu Kurulu üyeleriyle evimin bahçesinde bir araya geldiğim doğru. Parti kurulunca istifa edilir. Bunun için biraz beklemeniz gerekecek" dedi.
6.01.2021Siyaset
İnce: CHPdeki skandalları 3 günde bire düşürdü arkadaşlar
İnce: CHP'deki skandalları 3 günde bire düşürdü arkadaşlarCHP eski Milletvekili Muharrem İnce, CHP’de yaşanan taciz ve tecavüz iddialarıyla ilgili olarak, “Ben CHP’de haftalık skandallar eksik olmuyor demiştim. Ama 3 günde bire düşürdü arkadaşlar. Allah selamet versin” dedi.
28.12.2020Televizyon
İnce: CHPdeki skandalları 3 günde bire düşürdü arkadaşlar
İnce: CHP'deki skandalları 3 günde bire düşürdü arkadaşlarCHP eski Milletvekili Muharrem İnce, CHP’de yaşanan taciz ve tecavüz iddialarıyla ilgili olarak, “Ben CHP’de haftalık skandallar eksik olmuyor demiştim. Ama 3 günde bire düşürdü arkadaşlar. Allah selamet versin” dedi.
28.12.2020Siyaset
İnce: CHP yönetimi militan bir anlayış içerisinde
İnce: CHP yönetimi militan bir anlayış içerisindeCHP eski Yalova Milletvekili Muharrem İnce, CHP yönetiminin militan bir anlayış içerisinde olduğunu belirterek, “Onlardan değilseniz, onları desteklemiyorsanız belediye meclis üyesi yapmazlar sizi. Bu kafayla giderlerse partiyi baraja taktırırlar. Bundan da hiç kuşkum yok" dedi.
4.12.2020Siyaset
İnce: Yeni öğreniyorum
İnce: Yeni öğreniyorum“1000 Günde Memleket Hareketi”ni başlatan Muharrem İnce, CHP, İYİ Parti, HDP ve Saadet Partisi’nin 2018’de ortak anayasa çalışması yaptığı iddiasının ardından başlayan tartışmaya dahil oldu.
17.11.2020Siyaset
Eski CHP Milletvekili Muharrem İnce, Çankırıda esnafı ziyaret etti
Eski CHP Milletvekili Muharrem İnce, Çankırı'da esnafı ziyaret ettiSivas'tan 4 Eylül'de başlattığı "Bin Günde Memleket Hareketi" programı kapsamında Çankırı'ya gelen eski CHP Milletvekili Muharrem İnce, Çankırı'da Atatürk Bulvarı'nda esnafı ve vatandaşları selamladı.
16.11.2020Siyaset
Muharrem İnce: Halk TV, TELE 1 ve KRT beni ekrana çıkarmıyor
Muharrem İnce: Halk TV, TELE 1 ve KRT beni ekrana çıkarmıyorMemleket Hareketi'ni başlatan eski CHP Milletvekili Muharrem İnce, Ahmet Hakan'ın CNNTürk'te yayınlanan Tarafsız Bölge programına katıldı.
12.11.2020Haberler
Muharrem İnce: Halk TV, TELE 1 ve KRT beni ekrana çıkarmıyor
Muharrem İnce: Halk TV, TELE 1 ve KRT beni ekrana çıkarmıyorMemleket Hareketi'ni başlatan eski CHP Milletvekili Muharrem İnce, Ahmet Hakan'ın CNNTürk'te yayınlanan Tarafsız Bölge programına katıldı.
12.11.2020Gündem
Muharrem İnce CNN TÜRKte açıkladı: 3 ayda bir iftira atıyorlar
Muharrem İnce CNN TÜRK'te açıkladı: 3 ayda bir iftira atıyorlarMemleket Hareketi'ni başlatan eski CHP Milletvekili Muharrem İnce, Ahmet Hakan'ın CNN Türk'te yayınlanan 'Tarafsız Bölge' programına katıldı. 2018'de CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı olan İnce, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun iddialarına ilişkin önemki açıklamalarda bulundu.
11.11.2020Siyaset
Muharrem İnce: Kılıçdaroğlunun konuşmasını heyecanla bekliyorum
Muharrem İnce: Kılıçdaroğlu'nun konuşmasını heyecanla bekliyorumCHP Yalova eski Milletvekili Muharrem İnce, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun grup toplantısı konuşmasını heyecanla beklediğini belirterek, "Bugün kendisinin saraydan para alıp parti kuracağını iddia ettiği kişiyi açıklayacağına inanıyorum" dedi.
10.11.2020Siyaset
Muharrem İnce’den Kılıçdaroğlu’na tepki: Peşini bırakmam o ismi açıkla
Muharrem İnce’den Kılıçdaroğlu’na tepki: Peşini bırakmam o ismi açıklaKılıçdaroğlu’nun, “Saray içimizi karıştırmak istiyor” iddiasına tepki gösteren İnce, “Sıkıştığı zaman ortaya bir yalan atıyor. ‘Saray birilerine para veriyor parti kuracaklar’ diyor. Kim bu isim? Açıkla. Atatürk’ün koltuğunda oturan birisi yalan söyleyemez” dedi
6.11.2020Siyaset
‘Merkeze kapanıp siyaset yapma devri artık bitti’
‘Merkeze kapanıp siyaset yapma devri artık bitti’Muharrem İnce, başlattığı Memleket Hareketi’ne ilişkin yol haritasını ve harekete katılan isimleri açıkladı. İnce, “Biz mecbur muyuz her hafta bir skandal olan partide siyaset yapmaya? Yani Atatürk diyemeyeceksin, ‘Gazi Mustafa Kemal derim’ diyeceksin, en büyük örgütün başında duracaksın. Seninle siyaset yapamam, benim yollarım ayrılır” dedi.
31.10.2020Siyaset
Son dakika Memleket Hareketinde kimler var Muharrem İnce açıkladı
Son dakika! Memleket Hareketi'nde kimler var? Muharrem İnce açıkladıGelen bir son dakika haberine göre; Muharrem İnce hareketin yol haritasını açıkladı. İnce sorulan bir soruya, "Her hafta yeni bir skandal olan partide siyaset yapmaya mecbur muyum ben" cevabını verdi.
30.10.2020Gündem
Muharrem İnceden flaş CHP açıklaması: Her gün yeni bir skandal duyuyoruz
Muharrem İnce'den flaş CHP açıklaması: Her gün yeni bir skandal duyuyoruzMuharrem İnce, partisi CHP'ye yüklenerek, "Ana muhalefet partisinin oyları CHP'nin oyları, 40 yıldır bu partiye hizmet vermişim böyle bir ortamda CHP'nin oylarının yüzde 60'larda olması lazım, 60'ları geçmesi lazım. Ama böyle bir durum söz konusu değil ki. Haftadan haftaya, her gün yeni bir skandal duyuyoruz. Hafta geçmiyor, 'bu hafta yine ne çıkacak acaba' diye bekliyoruz. Kimisi Azerbaycan'a tam destek olamıyor, kimisi 'Atatürk' diyemiyor" dedi.
29.10.2020Siyaset
Muharrem İnce: Hepsi yeni isim, bir iki gün içinde açıklayacağız
Muharrem İnce: Hepsi yeni isim, bir iki gün içinde açıklayacağızCHP eski milletvekili Muharrem İnce, Memleket Hareketi'nin kurucularını bir iki gün içinde açıklayacağını söyledi. İnce, 'rahatını bozan insanlar' olarak tanımladığı isimlerin hepsinin yeni olduğunu söyledi.
27.10.2020Siyaset
Muharrem İnce flaş açıklama: Acaba bana oy vermiş midir
Muharrem İnce flaş açıklama: Acaba bana oy vermiş midir?CHP'li Muharrem İnce, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yan yana olduğu sırada çekilen fotoğrafla ilgili, "Fotoğrafta bile beni kesen, acaba cumhurbaşkanlığı seçiminde bana oy vermiş midir? Çok merak ediyorum. Böyle bir anlayış acaba cumhurbaşkanlığı seçimi gecesinde kazanmamı istemiş midir, oy vermiş midir?" dedi.
22.10.2020Siyaset
Gazeteci Bekir Coşkun için Ankarada tören düzenlendi
Gazeteci Bekir Coşkun için Ankara'da tören düzenlendiAnkara’da, hayatını kaybeden gazeteci Bekir Coşkun'un (75) cenazesi, düzenlenen töreninin ardından Şanlıurfa'ya gönderildi.
20.10.2020Gündem
Muharrem İnce: Kısa süre içerisinde manifestomuzu açıklayacağız
Muharrem İnce: Kısa süre içerisinde manifestomuzu açıklayacağızCHP Yalova eski Milletvekili Muharrem İnce, "81 vilayeti tamamlayıp daha sonra büyük ilçeleri gezeceğiz. 29 Ekim'de hepimiz bir araya gelip manifestomuzu yazmaya başlıyoruz. Kısa süre içerisinde manifestomuzu açıklayacağız" dedi.
17.10.2020Siyaset
Eski CHP Milletvekili Muharrem İnce Bayburtta
Eski CHP Milletvekili Muharrem İnce Bayburt'taEski CHP Milletvekili Muharrem İnce Bayburt'ta esnaf ziyaretinde bulundu.
16.10.2020Siyaset
Muharrem İnce: Kastettiğim il yönetimleri değil, genel merkezdekilerdir
Muharrem İnce: Kastettiğim il yönetimleri değil, genel merkezdekilerdirCHP Yalova eski Milletvekili Muharrem İnce, 'CHP yönetimine güvenmiyorum' sözlerinin çarpıtıldığını öne sürerek, ''Kastettiğim asla örgüt değildir. İl merkezleri, il başkanları değildir, genel merkezlerdekilerdir'' dedi.
15.10.2020Siyaset
Muharrem İnce: CHP yönetimine güvenmiyorum
Muharrem İnce: CHP yönetimine güvenmiyorum!CHP Yalova eski Milletvekili Muharrem İnce, dün ziyaret ettiği Iğdır'da bir CHP'linin, "Geleceğinizden haberimiz olmadı" demesi üzerine, "Bunu bilerek yapıyorum. Pandemi var, kababalık olmasın. Beni karşılamaya gelen CHP yönetimine güvenmiyorum, arkadaşlarıma zarar verir" dedi.
15.10.2020Siyaset
Muharrem İncedan, AYM üyesinin Işıklar yanıyor paylaşımına tepki
Muharrem İnce'dan, AYM üyesinin "Işıklar yanıyor" paylaşımına tepki'Bin Günde Memleket Hareketi' programı kapsamında Ardahan’a gelen Muharrem İnce, burada yaptığı konuşmada, AYM üyesinin 'ışıklar yanıyor' paylaşımına tepki göstererek, "Işıkla anlaşmanın neyi ima ettiğini açıklasınlar" dedi.
14.10.2020Siyaset
Muharrem İnce: İşgalci bir Ermenistan var
Muharrem İnce: İşgalci bir Ermenistan var!Eski CHP Milletvekili Muharrem İnce, "İşgalci bir Ermenistan var. Biz (Azerbaycan halkına) onlara moral, destek vermek için Nahçıvan'a gitmek istedik ama devlet yetkilileri güvenlik gerekçeleri nedeniyle bunun mümkün olmadığını söylediler." dedi.
14.10.2020Siyaset
‘Arkadaşlarımı korumak için uzak tutuyorum’
‘Arkadaşlarımı korumak için uzak tutuyorum’CHP’li Muharrem İnce, “Memleket Hareketi” gezileri kapsamında Hatay’a geldi.
7.10.2020Siyaset
Muharrem İnce: Türkiye’yi karış karış gezmeye devam ediyoruz
Muharrem İnce: Türkiye’yi karış karış gezmeye devam ediyoruzCHP eski Milletvekili Muharrem İnce, 'Memleket Hareketi' kapsamında geldiği Aksaray’da esnafı ziyaret etti. İnce, "Türkiye'yi karış karış gezmeye devam ediyoruz" dedi.
5.10.2020Siyaset
Muharrem İnce: Balıkesir tek başına Türkiye’ye bakabilir
Muharrem İnce: Balıkesir tek başına Türkiye’ye bakabilirBalıkesir’e, 'Memleket Hareketi' gezisi kapsamında gelen CHP’li Muharrem İnce, düzgün bir planlamayla, Balıkesir’in tek başına Türkiye’ye bakabilecek kapasitede bir şehir olduğunu söyledi.
28.09.2020Siyaset
Muharrem İnce: Dere görmeden paça sıvanmaz
Muharrem İnce: Dere görmeden paça sıvanmaz!CHP eski milletvekili Muharrem İnce, 'Memleket Hareketi' kapsamında geldiği Kütahya'da, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'sembolik cumhurbaşkanı' ve 'parlamenter sistem' söylemlerine ilişkin, "Dere görmeden paça sıvanmaz. Sayın Genel Başkan ile de basın üzerinden konuşmam, gerekirse yüz yüze konuşuruz" dedi.
24.09.2020Siyaset
Akıllı siyaset yapmak lazım
Akıllı siyaset yapmak lazımCHP’li Muharrem İnce, “Memleket Hareketi” gezileri kapsamında dün Amasya’ya geldi.
22.09.2020Siyaset
Fındık sorununu çözemeyen Türkiye’nin sorununu çözemez
'Fındık sorununu çözemeyen Türkiye’nin sorununu çözemez'Eski CHP Milletvekili Muharrem İnce, Sivas’tan başlattığı “Bin Günde Memleket Hareketi” programı kapsamında dün Giresun ve Ordu’yu ziyaret etti.
21.09.2020Siyaset
Muharrem İnce: Türkiye’yi karış karış gezmeye devam ediyoruz
Muharrem İnce: Türkiye’yi karış karış gezmeye devam ediyoruzCHP’li Muharrem İnce, ‘Memleket Hareketi' gezileri kapsamında Giresun’u ziyaret etti. Burada konuşan İnce, "Türkiye’yi karış karış gezmeye devam ediyoruz. ‘Muharrem İnce yalnız geziyor’ diyenlere de şunu söylüyorum: Hayır yalnız gezmiyoruz, Memleket Hareketi’nde arkadaşlar nöbetleşe benimle birlikte geliyorlar" dedi.
20.09.2020Siyaset
İnce: Ben Mustafa Kemal’in askeriyim
İnce: Ben Mustafa Kemal’in askeriyimCHPli Muharrem İnce, Memleket Hareketi gezileri kapsamında geldiği Artvin’in Borçka ilçesinde vatandaşlarla buluştu, esnafla sohbet etti.
20.09.2020Siyaset
CHP’li İnce: Sayın Bahçeli, doktorlar bu memleketin akıllı evlatlarıdır
CHP’li İnce: Sayın Bahçeli, doktorlar bu memleketin akıllı evlatlarıdırCHP’li Muharrem İnce, ‘Memleket Hareketi' gezileri kapsamında geldiği Artvin’de, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Türk Tabipler Birliği’nin kapatılmasına yönelik çağrısına ilişkin “Sayın Bahçeli, doktorlar bu memleketin akıllı evlatlarıdır. Memleketin akıllı evlatlarının üzerinden elini çek. Onlar biz ölmeyelim diye ölüyorlar” dedi.
19.09.2020Gündem
İnce: Mustafa Kemal demek kimin haddine
İnce: Mustafa Kemal demek kimin haddineCHP’li Muharrem İnce, Memleket Hareketi gezileri kapsamında geldiği Edirne’de CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftanocıoğlu’nun bir konuşmasındaki Gazi Mustafa Kemal söylemine tepki gösterdi.
18.09.2020Siyaset
Muharrem İnceden Canan Kaftancıoğluna Atatürk tepkisi
Muharrem İnce'den Canan Kaftancıoğlu'na 'Atatürk' tepkisiEski CHP Milletvekili Muharrem İnce, Eskişehir'i ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Canan Kaftancıoğlu'na tepki gösteren Muharrem İnce, 'Muharrem İnce'ye bile Muharrem diyemezken, Mustafa Kemal Atatürk'e Mustafa Kemal demek kimin haddine. Bu ülkenin kurucusunun adı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'tür. Kimse bu lafları etmemelidir, edemez. Ederse, cahillikten öte bir şey olur' dedi.
17.09.2020Siyaset
İnce: Bizim soframız 83 milyona açıktır
İnce: Bizim soframız 83 milyona açıktırCHP’li Muharrem İnce, Selahattin Demirtaş ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener arasındaki kahvaltı diyaloğuyla ilgili, “Bizim 83 milyona soframız açıktır” dedi.
12.09.2020Siyaset
‘Siyaset tutkulu insanların işidir’
‘Siyaset tutkulu insanların işidir’‘Memleket Hareketi’ başlatan CHP’li Muharrem İnce dün önce Van’da ardından Hakkari’de halkı selamladı, esnafı ziyaret etti.
11.09.2020Siyaset
CHPli Tanju Özcandan Memleket Hareketi yorumu
CHP'li Tanju Özcan'dan 'Memleket Hareketi' yorumuBolu Belediye Başkanı CHP'li Tanju Özcan, yakın arkadaşı Muharrem İnce'nin başlattığı Memleket Hareketi’ne ilişkin, "Ben Muharrem Bey'in iyi niyetli olacağını düşünüyorum ama bu süreçte bu hareketin doğru olmadığı kanaatindeyim. O böyle bir hareketin faydalı olacağını düşünüyor. Ben zarar vereceğini düşünüyorum" dedi.
9.09.2020Siyaset
CHPli Öztrak: İdam cezasına karşıyız
CHP'li Öztrak: İdam cezasına karşıyızCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, idam cezası tartışmalarına ilişkin, "Biz CHP olarak, sosyal demokrat parti olarak idam cezasına karşıyız" dedi.
7.09.2020Siyaset
AK Partili Turan: İncenin başlattığı hareket Kılıçdaroğlunun tek adamlığının bir sonucudur
AK Partili Turan: İnce'nin başlattığı hareket Kılıçdaroğlu'nun tek adamlığının bir sonucudurÇanakkale'nin Lapseki ilçesinde balık üretim çiftliklerinde incelemelerde bulunan AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Muharrem İnce üzerinden CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirerek, "Muharrem İncenin başlattığı hareket, aslında Sayın Kılıçdaroğlunun parti içindeki tek adamlığının ve muhalif seslere tahammülsüzlüğünün bir sonucudur. Bu hareket, 10 yıldır bir tek seçim kazanamadan genel başkan koltuğunda oturan Kılıçdaroğluna ve kodlarından uzaklaşan CHPye bir tepkidir" dedi.
5.09.2020Siyaset
‘Bölmüyor, yeni bir yol açıyoruz’
‘Bölmüyor, yeni bir yol açıyoruz’Muhalefet hareketi olmadıklarını vurgulayan İnce, “Parti içi muhalefet hareketi hiç değiliz. Bölen değiliz, yeni bir yol açanız” diye konuştu.
5.09.2020Siyaset
Muharrem İnce: Memleket Hareketi, ortak akıl hareketidir
Muharrem İnce: 'Memleket Hareketi', ortak akıl hareketidirCHP eski milletvekili Muharrem İnce 'Memleket Hareketi'ni Sivas'tan başlattı. İnce, "'Memleket Hareketi', bir tek adam hareketi değil ortak akıl hareketidir" dedi.
4.09.2020Siyaset
Muharrem İnce, ihraç iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu
Muharrem İnce, ihraç iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu!CHP'li Muharrem İnce bugün Sivas'tan 'Memleket Hareketi'ni başlatıyor. Muharrem İnce sabah erken saatlerde Sivas'a gitmek üzere İstanbul Havalimanı'na geldi. İnce, VIP bölümüne girişi öncesi soruları yanıtladı.
4.09.2020Siyaset
‘Kavga eden olursa partiden atarım’
‘Kavga eden olursa partiden atarım’Kılıçdaroğlu, İnce hakkında disiplin işlemi başlatılmasının söz konusu olmadığını vurgulasa da parti içine “kavga” uyarısı yaptı. CHP lideri, “Kavga edeni, partiye zarar vereni partiden ayıracağım. Dönem kavga dönemi değildir” dedi.
4.09.2020Siyaset
Son dakika... Muharrem İncenin gideceği köy koronavirüs karantinasına alındı
Son dakika... Muharrem İnce'nin gideceği köy koronavirüs karantinasına alındıYarın Sivas'ta 'Memleket Hareketi'ni başlatacak olan CHP'li Muharrem İnce, "Pir Sultan Abdal'ın doğup büyüdüğü Sivas’ın Banaz Köyü’ne gideceğiz" ifadelerini kullandı. Öte yandan, Sivas Valiliği'nden yapılan açıklamada Banaz Köyü'nün koronavirüs tedbirleri kapsamında bugün karantina altına alındığı duyuruldu.
3.09.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

muharrem incechpmemleket hareketiHaberlerkemal kılıçdaroğlu

Memleket Hareketi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.