Memleket Hareketi

Memleket Hareketi

Son dakika Memleket Hareketi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Memleket Hareketi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Memleket Hareketi haber sayfamızda...

Memleket Hareketi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 164 memleket hareketi haberi bulunmuştur.
Son dakika: Memleket Partisi kuruldu!
Son dakika: Memleket Partisi kuruldu! CHP ile yollarını ayıran Muharrem İnce, Memleket Partisi’nin kuruluşu için İçişleri Bakanlığı’na başvurdu. Memleket Partisi Sözcüsü Gaye Usluer partinin kurulduğunu ve Muharrem İnce'nin oy birliğiyle Genel Başkan seçildiğini duyurdu.
17.05.2021Siyaset
Muharrem İnce son aşamaya geldi! Memleket Hareketi partileşiyor
Muharrem İnce son aşamaya geldi! Memleket Hareketi partileşiyorMemleket Hareketi’ni başlatan eski CHP Milletvekili Muharrem İnce partisinin kuruluşunda son aşamaya geldi. Yarın kurucular son imzaları tamamlayacak. Partinin ne zaman kurulacağı ve yönetimine kimlerin katılacağı hakkında son bilgileri CNN TÜRK Muhabiri Mustafa Berber aktardı.
15.05.2021Haberler
Son dakika haberi: Muharrem İnce son aşamaya geldi! Memleket Hareketi partileşiyor
Son dakika haberi: Muharrem İnce son aşamaya geldi! Memleket Hareketi partileşiyorSon dakika haberine göre; Memleket Hareketi’ni başlatan eski CHP Milletvekili Muharrem İnce partisinin kuruluşunda son aşamaya geldi. Yarın kurucular son imzaları tamamlayacak. Partinin ne zaman kurulacağı ve yönetimine kimlerin katılacağı hakkında son bilgileri CNN TÜRK Muhabiri Mustafa Berber aktardı.
15.05.2021Siyaset
Koronavirüse yakalanmıştı! İşte Muharrem İnce'nin sağlık durumu
Koronavirüse yakalanmıştı! İşte Muharrem İnce'nin sağlık durumuCHP'den istifa ederek, parti kurma çalışmalarını sürdüren Muharrem İnce, eşi Ülkü İnce ile birlikte koronavirüs tedavisi gördüğü Ankara Şehir Hastanesi'nden taburcu edildi.
20.04.2021Gündem
'En büyük şikâyet ‘aç-kapa’ düzenlemesi'
'En büyük şikâyet ‘aç-kapa’ düzenlemesi'Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek başkanlığındaki CHP heyetinin, partisinin tabelasını asmak için gün sayan Memleket Hareketi’nin lideri Muharrem İnce’nin seçim bölgesi olan Yalova’da yaptığı iki günlük çalışmalara ilişkin hazırladığı rapor, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na sunuldu. Raporda, iki günlük çalışma sırasında merkezde ve Yalova’nın diğer ilçelerinde tüm meslek odaları, sendika ve derneklere ziyaretler gerçekleştirildiği belirtilerek, “Girilmedik meslek odası ve STK kalmadı. İki günlük süre boyunca, merkezde ve ilçelerde, ‘hayırlı işler’ demediğimiz bir tek esnaf bırakmadık. Dükkânı açık tüm esnaflarımızı ziyaret ederek, görüşlerini dinledik, sorularını yanıtladık” denildi.
16.04.2021Siyaset
Muharrem İnce hastaneye kaldırıldı
Muharrem İnce hastaneye kaldırıldıCHP'den ayrılarak yeni parti kurma çalışmaları kapsamında “Memleket Hareketi”ni kuran Muharrem İnce koronavirüse yakalanmıştı. CNN TÜRK'te yer alan bilgiye göre; Muharrem İnce'nin tedavisine hastanede devam edilecek.
14.04.2021Televizyon
Son dakika: Muharrem İnce hastaneye kaldırıldı
Son dakika: Muharrem İnce hastaneye kaldırıldıGelen son dakika haberine göre; CHP'den ayrılarak yeni parti kurma çalışmaları kapsamında “Memleket Hareketi”ni kuran Muharrem İnce koronavirüse yakalanmıştı. CNN TÜRK'te yer alan bilgiye göre; Muharrem İnce'nin tedavisine hastanede devam edilecek.
14.04.2021Gündem
CHP’den istifa etti, Memleket Hareketi’ne katıldı
CHP’den istifa etti, Memleket Hareketi’ne katıldıYalova’da 2 dönem CHP İl Başkanlığı, 4 dönem Merkez İlçe Başkanlığı, 5 dönem CHP Kurultay Delegesi görevlerinde bulunan, 2009 yerel seçimlerinde CHP’den Yalova Belediye Başkan Adayı olan Ertan Şener, partisinden istifa ederek, Memleket Hareketi’ne katıldığını açıkladı.
13.04.2021Siyaset
Son dakika... Muharrem İnce koronavirüse yakalandı
Son dakika... Muharrem İnce koronavirüse yakalandıGelen son dakika haberine göre; CHP'den ayrılarak yeni parti kurma çalışmaları kapsamında “Memleket Hareketi”ni kuran Muharrem İnce koronavirüse yakalandığını duyurdu.
12.04.2021Siyaset
Son dakika... Muharrem İnce tarih verdi: Başvurumuzu İçişleri Bakanlığı'na yapacağız
Son dakika... Muharrem İnce tarih verdi: Başvurumuzu İçişleri Bakanlığı'na yapacağızSon dakika gelen habere göre; CHP'den istifa ederek parti kurma çalışmalarını sürdüren Muharrem İnce, Ankara'da tadilat çalışmaları süren parti genel merkezini inceledi. İnce, "Nisan ayı içerisinde başvurumuzu İçişleri Bakanlığı'na yapacağız. Yine nisan ayında partinin adını, logosunu, parti meclisi salonumuzda tanıtacağız" dedi.
29.03.2021Siyaset
CHP’den istifa eden üyelerden açıklama
CHP’den istifa eden üyelerden açıklamaDenizli’de CHP’den istifa eden bir grup vatandaş, 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda basın açıklama düzenledi...
22.03.2021Ege
Son Dakika: Muhittin Böcek CHP'den istifa edecek iddiası! Açıklama yaptı
Son Dakika: Muhittin Böcek CHP'den istifa edecek iddiası! Açıklama yaptıAntalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Muhittin Böcek, Muharrem İnce'nin 'Memleket Hareketi' saflarına mı katılıyor? Kulislerde en merak edilen sorulardan biri bu. Kulislerde konuşulan bu iddianın ayrıntılarını CNN TÜRK muhabiri Kıvanç El aktardı...
16.03.2021Siyaset
Muhittin Böcek CHP'den istifa edecek iddiası! Açıklama yaptı
Muhittin Böcek CHP'den istifa edecek iddiası! Açıklama yaptıAntalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Muhittin Böcek, Muharrem İnce'nin 'Memleket Hareketi' saflarına mı katılıyor? Kulislerde en merak edilen sorulardan biri bu. Kulislerde konuşulan bu iddianın ayrıntılarını CNN TÜRK muhabiri Kıvanç El aktardı...
16.03.2021Haberler
Memleket Hareketi nisanda partileşecek
Memleket Hareketi nisanda partileşecekMemleket Hareketi’nin lideri Muharrem İnce’nin hazırlıklarını sürdürdüğü partinin kuruluş tarihi belli oldu. Genel merkez binasının tadilatının 1 Nisan’da bitmesi ve partinin kuruluşunun 23 Nisan’dan önce ilan edilmesi planlanıyor.
10.03.2021Siyaset
Son dakika haberi: Muharrem İnce'den CNN TÜRK'te önemli açıklamalar
Son dakika haberi: Muharrem İnce'den CNN TÜRK'te önemli açıklamalarSon dakika haberine göre, Muharrem İnce, CHP’den istifa etme sürecini, başlattığı yeni oluşumu ve siyasetin gündeminde öne çıkan gelişmeleri Ahmet Hakan’la Tarafsız Bölge’de değerlendirdi. Muharrem İnce, 'Beştepe'ye giden CHP'li iddialarına dair flaş açıklamalarda bulundu.
3.03.2021Gündem
Son dakika... Muharrem İnce açıkladı: İki seçenek masada
Son dakika... Muharrem İnce açıkladı: İki seçenek masadaParti kurma çalışmalarını sürdüren CHP eski Yalova Milletvekili Muharrem İnce, kendisi ile birlikte hareket eden isimlerle Ankara'da otelde bir araya geldi. İnce, "Önümüzdeki günlerde partinin ismi, logosu, müziği, tüzüğü, programını açıklayacağız" dedi. Öte yandan parti genel merkezi binasını tutulduğu ve parti ismi için 2 seçeneğin masada olduğu öğrenildi.
24.02.2021Siyaset
‘Memleket Hareketi’ genel merkez kiraladı
‘Memleket Hareketi’ genel merkez kiraladıMemleket Hareketi’ni başlatarak CHP’den istifa eden Muharrem İnce kuracağı partinin genel merkez binasını kiraladı.
20.02.2021Siyaset
Baykal’dan CHP’lilere ‘partide kalın’ mesajı
Baykal’dan CHP’lilere ‘partide kalın’ mesajıEski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın kendisini arayan ve ziyaret eden eski milletvekillerine, “Parti içinde kalın. Partinize sahip çıkın. Sizler bu partinin sahibisiniz” mesajını verdiği öğrenildi.
12.02.2021Siyaset
Son dakika... CHP'de Mevlüt Dudu ve Hakkı Akalın istifa etti
Son dakika... CHP'de Mevlüt Dudu ve Hakkı Akalın istifa ettiCHP'li 2 eski vekil Mevlüt Dudu ve Hakkı Akalın partilerinden istifa etti. Gelen son dakika haberine göre; Mevlüt Dudu, CNN TÜRK'te çarpıcı açıklamalarda bulundu. İstifanın perde arkasında neler var? İstifa eden Dudu ve Akalın bundan sonra ne yapacak? Detayları CNN Türk muhabiri Mustafa Berber anlattı.
10.02.2021Siyaset
‘İnce iftira olduğunu biliyor’
‘İnce iftira olduğunu biliyor’Muharrem İnce’nin, “Atatürk’e ‘kefere’ diyenleri yönetici yapanlarla yolumu ayırıyorum” sözüne CHP’den yanıt geldi. İnce ile daha önce bu konuyu yüz yüze konuştuklarını belirten CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, “Böyle bir laf yoktur. Yalan olduğunu biliyor” dedi.
10.02.2021Siyaset
‘Yolumu ayırıyorum’
‘Yolumu ayırıyorum’Memleket Hareketi’ni başlatan ve parti kurmak için çalışmalarını sürdüren Muharrem İnce, CHP’den istifa ettiğini bir basın toplantısıyla duyurdu.
9.02.2021Siyaset
Muharem İnce kimdir, nereli, kaç yaşında? Muharrem İnce istifa mı etti?
Muharem İnce kimdir, nereli, kaç yaşında? Muharrem İnce istifa mı etti? Muharrem İnce'nin hayatı son günlerde sıklıkla aratılıyor. CHP milletvekili olarak Meclis'e giren İnce, aynı zamanda bir öğretmendir. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de Cumhuriyet Halk Partisi tarafından Cumhurbaşkanı adayı olmuştur. Son dönemde Memleket Hareketi ile adını duyurdu. İşte, Muharrem İnce biyografisi...
8.02.2021Gündem
Son Dakika: Muharrem İnce CHP'den istifa ettiğini açıkladı
Son Dakika: Muharrem İnce CHP'den istifa ettiğini açıkladıGelen son dakika haberine göre; Parti kurma çalışmalarını sürdüren CHP eski Yalova Milletvekili Muharrem İnce'nin e-Devlet üzerinden yaptığı CHP'den istifa başvurusu onaylandı.
8.02.2021Siyaset
İnce bugün istifa mı edecek?
İnce bugün istifa mı edecek?“Memleket Hareketi”ni başlatan ve parti kurmak için çalışmalarını sürdüren CHP’li Muharrem İnce, bugün bir basın toplantısı düzenleyeceğini açıkladı. Kulislerde İnce’nin basın toplantısında CHP’den istifasını açıklayabileceği konuşuluyor.
8.02.2021Siyaset
‘İnce’yle görüşün’ talebinde bulunduk
‘İnce’yle görüşün’ talebinde bulundukÜç milletvekilinin partiden ayrılmasının ardından CHP’de istifaların devamının gelip gelmeyeceği merak edilirken, kulislerde “Üç milletvekili daha istifa edebilir” iddiası dillendirilmeye başlandı. CHP kurmayları ise bu tip iddiaların “manipüle” amaçlı olduğunu savunarak, “Milletvekili düzeyinde başka bir istifa olması mümkün değil” görüşünü dile getirdi.
2.02.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Muharrem İncechpMemleket Hareketipartiistifa

Memleket Hareketi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.