Api

Api

Son dakika api haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan api gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan api haber sayfamızda...

Api

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 570 api haberi bulunmuştur.
API petrol stokları arttı
API petrol stokları arttı Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları önceki hafta yaşanan artışın ardından geçen hafta daha da yukarı geldi.
17.04.2024 Uzmanpara
API petrol stokları geriledi
API petrol stokları geriledi Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları önceki hafta yaşanan hızlı artışın ardından, geçen hafta piyasa beklentileri civarında bir düşüş gösterdi.
3.04.2024 Uzmanpara
API petrol stokları yükseldi
API petrol stokları yükseldi Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları üst üste iki hafta yaşanan düşüşün ardından bu yılın en yüksek haftalık artışını yaşadı.
27.03.2024 Uzmanpara
API petrol stokları geriledi
API petrol stokları geriledi Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları beklentilerin aksine üst üste ikinci haftasında da düşüş gösterdi.
20.03.2024 Uzmanpara
API petrol stoklarında 5 haftalık artış sonlandı
API petrol stoklarında 5 haftalık artış sonlandı Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları üst üste beş hafta süren artışını geçen hafta sonlandırdı ve beklentilerin aksine düşüş gösterdi.
13.03.2024 Uzmanpara
API petrol stokları 5 haftadır artıyor
API petrol stokları 5 haftadır artıyor Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları yukarı hareketini üst üste beşinci haftada da devam ettirdi. Ancak artış piyasa beklentisinin altında kaldı.
6.03.2024 Uzmanpara
API petrol stokları yükseldi
API petrol stokları yükseldi Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları üst üste dördüncü haftasında da artış gösterdi.
28.02.2024 Uzmanpara
API petrol stokları arttı
API petrol stokları arttı Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları analistlerin beklentilerinin çok üzerinde bir artış gösterdi.
14.02.2024 Uzmanpara
API petrol stokları arttı
API petrol stokları arttı Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları analistlerin beklentileri kadar olmasa da yön olarak tahminleri karşıladı ve artış gösterdi.
7.02.2024 Uzmanpara
API petrol stokları azaldı
API petrol stokları azaldı Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları analistlerin beklentilerinin üzerinde düşüş gösterdi.
31.01.2024 Uzmanpara
ABD'de sondaj kule sayısı azaldı
ABD'de sondaj kule sayısı azaldı ABD'de faaliyetini sürdüren petrol ve doğal gaz sondaj kule sayısı 17 Ocak ile sona eren bir haftalık dönemde önceki haftaya göre 14 adet azalarak 646 adet seviyesine indi.
18.01.2024 Uzmanpara
API petrol stokları arttı
API petrol stokları arttı Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları, analistlerin düşüşün üçüncü haftaya taşınması beklentilerini boşa çıkardı ve artış gösterdi.
18.01.2024 Uzmanpara
API petrol stokları beklentilerin üzerinde düştü
API petrol stokları beklentilerin üzerinde düştü Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları üst üste ikinci haftasında da piyasa beklentilerinin üzerinde düşüş gösterdi.
10.01.2024 Uzmanpara
Petrol fiyatları ne kadar oldu?
Petrol fiyatları ne kadar oldu? Petrol fiyatları Libya'daki bir sahada meydana gelen üretim kesintisinin ve İsrail-Gazze savaşına ilişkin artan tansiyonun etkisiyle yükseldi.
4.01.2024 Uzmanpara
API petrol stokları geriledi
API petrol stokları geriledi Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları üst üste iki haftalık yükselişin ardından, yılın son haftası beklentilerin üzerinde bir düşüş gösterdi.
4.01.2024 Uzmanpara
API petrol stoklarında artış sürdü
API petrol stoklarında artış sürdü Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları üst üste ikinci haftasında da artış gösterdi.
28.12.2023 Uzmanpara
API petrol stokları hafif arttı
API petrol stokları hafif arttı Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları analistlerin düşüş tahminlerinin aksine az da olsa artış gösterdi.
20.12.2023 Uzmanpara
API petrol stokları düşüş gösterdi
API petrol stokları düşüş gösterdi Amerikan Petrol Enstitüsü (API) petrol stoklarında beklentilerin üzerinde düşüş yaşandı.
13.12.2023 Uzmanpara
API petrol stokları hafif artış gösterdi
API petrol stokları hafif artış gösterdi Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları piyasa beklentilerinin aksine artış gösterdi.
6.12.2023 Uzmanpara
TOGG araçlarına 'göz' olacak! Görme engelli Zülal geliştirdiği projeyi anlattı
TOGG araçlarına 'göz' olacak! Görme engelli Zülal geliştirdiği projeyi anlattı Görme engelli Zülal Tannur, yaptığı seyahati engelli yolculara anlatabileceği 'From Your Eyes' adlı bir uygulama geliştirdi. Bu ay içerisinde yerli ve milli otomobil TOGG ile entegre olacak uygulamayı anlatan Tannur, "İlk kez yapay zeka bir otomobilde dünya çapında bu noktada kullanılıyor. Bununla beraber aslında ilk kez bir araba görebiliyor. Bu gördüğü şeyleri de kullanıcısına göre kişiselleştirebiliyor" dedi. Tannur, "FYE mobil uygulaması sayesinde bugün aslında hem insanlara varlıkların tamamına görmeyi öğretiyoruz. Bu noktada yapay zekamızı bir kişisel asistan olarak konumlandırıyoruz." şeklinde konuştu.
5.12.2023 Ekonomi
API petrol stokları düşüş gösterdi
API petrol stokları düşüş gösterdi Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları bir önceki hafta yaşanan hızlı artışın ardından geçen hafta sınırlı bir düşüş gösterdi.
29.11.2023 Uzmanpara
API petrol stoklarında artış beklentileri aştı
API petrol stoklarında artış beklentileri aştı Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları analist tahminlerinin çok üzerinde bir artış gösterdi.
22.11.2023 Uzmanpara
Yapay zekâ teknolojilerinde yüzde 400 artış beklentisi
Yapay zekâ teknolojilerinde yüzde 400 artış beklentisi Düzenlenen Üretken Yapay Zekâ (Generative AI) etkinliğinde teknolojinin, toplumu ve iş dünyasını dönüştüren yenilikçi çözümleri tartışıldı. İki yıl içinde yapay zekâ teknolojileri kullanımının yüzde 400 artması, üretken yapay zekânın 10 yılda küresel GSYİH'yi 7 trilyon dolar artırması bekleniyor.
3.11.2023 Teknoloji
API petrol stokları düşüş gösterdi
API petrol stokları düşüş gösterdi Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları piyasa beklentilerinin aksine üst üste ikinci haftasında da düşüş gösterdi.
25.10.2023 Uzmanpara
DoE petrol stoklarında artış bekleniyor
DoE petrol stoklarında artış bekleniyor ABD Enerji Bakanlığı (DoE) Enerji Bilgi İdaresi (EIA) tarafından bugün açıklanacak petrol stoklarında da sınırlı da olsa bir artış bekleniyor.
18.10.2023 Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Api ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.