Stok

Stok

Son dakika Stok haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Stok gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Stok haber sayfamızda...

Stok

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.326 stok haberi bulunmuştur.
API petrol stokları geriledi
API petrol stokları geriledi Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları önceki hafta yaşanan hızlı artışın ardından, geçen hafta piyasa beklentileri civarında bir düşüş gösterdi.
3.04.2024 Uzmanpara
Dünya çikolata krizinde!
Dünya çikolata krizinde! Çikolatanın hammaddesi kakaonun fiyatındaki artış piyasayı etkiliyor. Türkiye’de ihracatçılar durumu incelerken bayram öncesi çikolata alışverişi öne çekildi. Dünyada ise Paskalya için küçülen ebatlar ve yükselen fiyatlar dikkat çekiyor.
30.03.2024 Ekonomi
Çikolatanın tadı kaçabilir! Sahte ürüne dikkat!
Çikolatanın tadı kaçabilir! Sahte ürüne dikkat! Çikolatanın hammaddesi kakaodaki hızla artan fiyat ve olası tedarik sorunları tüketimde etkili olmaya başlıyor. İç piyasada ise Ramazan Bayramı öncesi merdiven altı üretimin artması, tağşişli ürünlerin piyasaya sürülmesi endişesi var.
29.03.2024 Ekonomi
PPK toplantı özeti yayımlandı
PPK toplantı özeti yayımlandı Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası, Para Politikası Kurulu (PPK) özetinde şubat ayı tüketici enflasyonu artışında ücret ve geriye doğru endeksleme davranışının devam eden yansımalarının hissedildiği hizmet fiyatlarının yanı sıra Ramazan ayına özgü unsurların etkisinin belirgin olduğu gıda fiyatlarının öne çıktığı ifade edildi. Bu dönemde özellikle kırmızı et ve bağlantılı işlenmiş et ürünleri ile çiğ süt referans fiyat artışının yansımalarının izlendiği süt ve süt ürünleri fiyatlarında artış oranının belirgin olduğuna işaret edildi.
28.03.2024 Uzmanpara
API petrol stokları yükseldi
API petrol stokları yükseldi Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları üst üste iki hafta yaşanan düşüşün ardından bu yılın en yüksek haftalık artışını yaşadı.
27.03.2024 Uzmanpara
Bakır piyasası ocakta fazla verdi
Bakır piyasası ocakta fazla verdi Bakır piyasası ocak ayında 84 bin ton fazla verdi.
25.03.2024 Uzmanpara
Marmara Denizi'nde yeni istilacı türler
Marmara Denizi'nde yeni istilacı türler Küresel ısınmasının etkisiyle deniz suyu sıcaklığının artması, deniz kirliliği ve kıyı tahribatı gibi nedenlerle İstanbul Boğazı'nın kıyı kesimlerinde denizanası yoğunluğu dikkat çekiyor.
21.03.2024 Gündem
API petrol stokları geriledi
API petrol stokları geriledi Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları beklentilerin aksine üst üste ikinci haftasında da düşüş gösterdi.
20.03.2024 Uzmanpara
Kısa vadeli dış borç stoku azaldı
Kısa vadeli dış borç stoku azaldı Kısa vadeli dış borç stoku ocak sonu itibarıyla 2023 yıl sonuna göre %0,2 oranında azalışla 174,9 milyar dolar oldu.
18.03.2024 Uzmanpara
API petrol stoklarında 5 haftalık artış sonlandı
API petrol stoklarında 5 haftalık artış sonlandı Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları üst üste beş hafta süren artışını geçen hafta sonlandırdı ve beklentilerin aksine düşüş gösterdi.
13.03.2024 Uzmanpara
Zor süreçlerden güçlenerek çıkmak
Zor süreçlerden güçlenerek çıkmak Kriz yönetimi artık pek çok Türk şirketinin DNA'sının bir parçası haline geldi. Bu tür dönemleri iyi yöneten şirketler süreçten güçlenerek ve pazar paylarını artırarak çıkabiliyorlar...
11.03.2024 Milliyet Executive
API petrol stokları 5 haftadır artıyor
API petrol stokları 5 haftadır artıyor Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları yukarı hareketini üst üste beşinci haftada da devam ettirdi. Ancak artış piyasa beklentisinin altında kaldı.
6.03.2024 Uzmanpara
İzmir’in yeni yatırım kapısı ‘Kemalpaşa Lojistik Merkezi'
İzmir’in yeni yatırım kapısı ‘Kemalpaşa Lojistik Merkezi' Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, “Kemalpaşa Lojistik Merkezi projemiz İzmir için yeni yatırımlar ve yeni fabrikalar, şirketler kurulmasını sağlayacak ve İzmirliler için yeni istihdam imkânlarını beraberinde getirecektir. Lojistik sektörü rotayı Kemalpaşa’ya çevirecektir.” dedi.
29.02.2024 Haberler
İzmir’in yeni yatırım kapısı ‘Kemalpaşa Lojistik Merkezi'
İzmir’in yeni yatırım kapısı ‘Kemalpaşa Lojistik Merkezi' Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, “Kemalpaşa Lojistik Merkezi projemiz İzmir için yeni yatırımlar ve yeni fabrikalar, şirketler kurulmasını sağlayacak ve İzmirliler için yeni istihdam imkânlarını beraberinde getirecektir. Lojistik sektörü rotayı Kemalpaşa’ya çevirecektir.” dedi.
29.02.2024 Ekonomi
ABD'de mortgage faizi geriledi
ABD'de mortgage faizi geriledi ABD'de mortgage başvuruları üst üste üçüncü haftasında da düşüş gösterdi. 30 yıllık faiz hafif aşağı geldi.
28.02.2024 Uzmanpara
API petrol stokları yükseldi
API petrol stokları yükseldi Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları üst üste dördüncü haftasında da artış gösterdi.
28.02.2024 Uzmanpara
Deprem Sonrası Geçici Yapı Çözümleri
Deprem Sonrası Geçici Yapı Çözümleri Güneydoğu Anadolu depreminin üzerinden geçen bir yıla rağmen malesef bölgede hala barınma ve kamusal alan ihtiyaçları giderilmiş değil ve depremzedeler yaşamlarını güçlükle idame ettiriyor. Bu konuda devletle, çeşitli meslek odalarıyla ve sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği yaparak çözüm arayışında olan mimar ve mühendislere ilham verebilmek için bu ayki Dosya sayfalarımızı, dünyanın çeşitli bölgelerinde üretilmiş, nitelikli deprem sonrası geçici yapı çözümlerine ayırdık.
26.02.2024 Mimarlık
Sanayinin e-pazaryeri açıldı
Sanayinin e-pazaryeri açıldı Talaşlı imalat sanayinde faaliyet gösteren Tezmaksan’ın tüm sanayinin erişimi için kurduğu e-pazaryeri Parkurda, kullanıma açıldı. Parkurda Pazaryeri’nin geliştirme süreçlerinin, mağazaların açıldığını ve sisteme adapte olduklarını belirten Tezmaksan Genel Müdürü Hakan Aydoğdu, şu bilgileri verdi:
21.02.2024 Ekonomi
Japonya'nın alüminyum stokları arttı
Japonya'nın alüminyum stokları arttı Japonya'nın alüminyum stokları ocakta aylık %5,8 arttı.
20.02.2024 Uzmanpara
Kısa vadeli dış borç stoku belli oldu
Kısa vadeli dış borç stoku belli oldu Kısa vadeli dış borç stoku, Aralık sonu itibarıyla, 2022 yıl sonuna göre yüzde 17,2 oranında artışla 174,4 milyar dolar olarak gerçekleşti.
19.02.2024 Ekonomi
Kısa vadeli dış borç stoku arttı
Kısa vadeli dış borç stoku arttı Aralık sonu itibarıyla kısa vadeli dış borç stoku, 2022 yıl sonuna göre %17,2 oranında artışla 174,4 milyar ABD doları oldu.
19.02.2024 Uzmanpara
Patates ve soğana sıkı denetim
Patates ve soğana sıkı denetim Adana’da patates ve soğanda fahiş fiyat oluşmaması ve tüketicinin mağdur olmaması için Tarım ve Orman Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı ile Hazine ve Maliye Bakanlığı görevlileri halde üçlü denetim yaptı.
16.02.2024 Ekonomi
API petrol stokları arttı
API petrol stokları arttı Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları analistlerin beklentilerinin çok üzerinde bir artış gösterdi.
14.02.2024 Uzmanpara
API petrol stokları arttı
API petrol stokları arttı Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları analistlerin beklentileri kadar olmasa da yön olarak tahminleri karşıladı ve artış gösterdi.
7.02.2024 Uzmanpara
Ekonomiye maliyeti 104 milyar dolar
Ekonomiye maliyeti 104 milyar dolar Depremin yol açtığı hasarların giderilmesi ve bölgedeki vatandaşların ihtiyaçları için bu yıl bütçede 1 trilyon 28 milyar liralık kaynak ayrıldı. Bölgede konut seferberliğiyle de toplamda 600 bin 41 afet konutu depremzede hak sahiplerine teslim edilecek.
6.02.2024 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Stok ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.