Bostic

Bostic

Son dakika bostic haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan bostic gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan bostic haber sayfamızda...

Bostic

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 59 bostic haberi bulunmuştur.
'Faiz indirimi çağrısı yapmaya hazır değilim'
'Faiz indirimi çağrısı yapmaya hazır değilim' Atlanta Fed Başkanı Raphael Bostic, ABD Merkez Bankası'nın enflasyon baskılarını azaltma konusunda çok ilerleme kaydettiğini ancak devam eden riskler nedeniyle henüz faiz indirimi çağrısı yapmaya hazır olmadığını söyledi.
16.02.2024 Uzmanpara
'Enflasyon ve istihdam hedefleri çatışmadı'
'Enflasyon ve istihdam hedefleri çatışmadı' Atlanta Fed Başkanı Raphael Bostic, ABD Merkez Bankası'nın (Fed) enflasyonu düşürme ve düşük işsizliği sürdürme şeklindeki ikili hedeflerinin henüz çatışmadığını söyledi.
9.01.2024 Uzmanpara
Dolar kaç liradan işlem görüyor?
Dolar kaç liradan işlem görüyor? Dolar/TL haftanın son işlem gününe 29.15’in üzerinde başladı.
22.12.2023 Uzmanpara
İşte altın fiyatlarında son durum
İşte altın fiyatlarında son durum ABD Merkez Bankası’nın (Fed) 2024 yılında faiz indirimine gideceğini fiyatlayan piyasalarda olumlu hava sürüyor. Bu hafta altın fiyatlarında yukarı yönlü seyir dikkat çekti. İşte detaylar...
22.12.2023 Uzmanpara
Dolar ve euroda son durum ne?
Dolar ve euroda son durum ne? Dolar/TL haftanın dördüncü işlem gününe 29.13’ün üzerinde başladı.
21.12.2023 Uzmanpara
Altın fiyatları ne kadar oldu?
Altın fiyatları ne kadar oldu? ABD Merkez Bankası’nın (Fed) 2024 yılında faiz indirimine gideceğini fiyatlayan piyasalarda olumlu hava sürüyor. Bu hafta itibarıyla altın fiyatlarında yukarı yönlü seyir dikkat çekti. Peki bugün piyasada son durum ne? İşte detaylar...
21.12.2023 Uzmanpara
'Faiz indirimi için aciliyet yok'
'Faiz indirimi için aciliyet yok' Atlanta Fed Başkanı Raphael Bostic, ABD Merkez Bankası'nın (Fed) faiz indirimi için bir aciliyetinin olmadığını söyledi.
20.12.2023 Uzmanpara
Dolar bugün kaç TL?
Dolar bugün kaç TL? Dolar/TL haftanın üçüncü işlem gününe 29.09’un üzerinde başladı.
20.12.2023 Uzmanpara
Altın fiyatlarında son durum ne?
Altın fiyatlarında son durum ne? Geçtiğimiz haftadan bu yana sert yükseliş gösteren altın fiyatları oldukça ilgi görüyor. Özellikle ABD Merkez Bankası’nın (Fed) önümüzdeki yıl faiz politikalarına ilişkin öngörüler piyasalarda olumlu fiyatlamalara yol açıyor. İşte detaylar...
20.12.2023 Uzmanpara
Atlanta Fed Başkanı'ndan faiz indirimi öngörüsü
Atlanta Fed Başkanı'ndan faiz indirimi öngörüsü Atlanta Fed Başkanı Raphael Bostic bugünkü görünümle en erken 2024'ün ikinci yarısına kadar faiz indirimi yapılmayacağını düşündüğünü söyledi.
2.08.2023 Uzmanpara
'Fed faiz artırımlarını bitirebilir'
'Fed faiz artırımlarını bitirebilir' Atlanta Fed Başkanı Raphael Bostic, ABD Merkez Bankası'nın (Fed) faiz artırım sürecini yaz mevsiminin ikinci yarısında durdurabileceğini söyledi.
3.03.2023 Uzmanpara
'Fed faizi beklentilerin üzerine çıkarmalı'
'Fed faizi beklentilerin üzerine çıkarmalı' Atlanta Fed Başkanı Raphael Bostic, ABD Merkez Bankası'nın (Fed) faizi beklentilerin üzerine çıkarması gerektiğini söyledi.
7.02.2023 Uzmanpara
'Fed daha yavaş hareket edebilir'
'Fed daha yavaş hareket edebilir' Atlanta Fed Başkanı Raphael Bostic enflasyon verisinin ABD Merkez Bankası'na (Fed) daha yavaş hareket etme imkanı verebileceğini söyledi.
13.01.2023 Uzmanpara
'Faiz oranı yüzde 4.25-4.50 arasına çıkmalı'
'Faiz oranı yüzde 4.25-4.50 arasına çıkmalı' Atlanta Fed Başkanı Raphael Bostic faiz oranının yıl sonuna kadar yüzde 4.25-4.50 seviyeleri arasına çıkması gerektiğini söyledi.
29.09.2022 Uzmanpara
'ABD'de ekonomik gerilim artabilir'
'ABD'de ekonomik gerilim artabilir' Atlanta Fed Başkanı Raphael Bostic, İngiltere'de yaşanan gelişmelerin Avrupa ve ABD'de daha büyük gerilimlere yol açabileceğini bildirdi.
27.09.2022 Uzmanpara
'Ekonomide yavaşlamaya ihtiyaç var'
'Ekonomide yavaşlamaya ihtiyaç var' Atlanta Fed Başkanı Raphael Bostic enflasyonu aşağı getirmek için bir yavaşlamaya ihtiyaç olduğunu söyledi.
26.09.2022 Uzmanpara
Altın fiyatları haftaya nasıl başladı?
Altın fiyatları haftaya nasıl başladı? Geçtiğimiz hafta perşembe günü sert düşüş kaydeden altın fiyatları haftayı değer kaybıyla tamamlamıştı. Peki altın fiyatları neden geriledi, bugün piyasada son durum ne? İşte detaylar...
5.09.2022 Uzmanpara
Altın fiyatlarında sert gerileme
Altın fiyatlarında sert gerileme Altın fiyatları bu hafta sert hareketlere sahne oldu. Perşembe günü ons altın ve gram altın fiyatındaki düşüş dikkat çekti. Cuma günü ise kritik gelişme sonrası altın fiyatlarında yön belli oldu. Peki cuma günü ne oldu? Altın fiyatlarındaki sert hareketlerin sebebi ne? İşte detaylar...
4.09.2022 Uzmanpara
'Enflasyonu düşürme çalışması tamamlanmadı'
'Enflasyonu düşürme çalışması tamamlanmadı' Atlanta Fed Başkanı Raphael Bostic, ABD Merkez Bankası'nın (Fed) enflasyonu düşürme çalışmasının henüz tamamlanmadığını söyledi.
2.09.2022 Uzmanpara
Altın fiyatları için kritik gün
Altın fiyatları için kritik gün Son haftalarda yönünü aşağı çeviren altın fiyatlarında düşüş sürüyor. Çarşamba günü gram altın kritik seviyenin altına sarkarken, perşembe gününde ise piyasada sert gerileme görüldü. Peki bugün altın fiyatlarında son durum ne? İşte detaylar...
2.09.2022 Uzmanpara
Sert geriledi! Altın fiyatları için çarpıcı tahmin
Sert geriledi! Altın fiyatları için çarpıcı tahmin Altında dikkatler ABD istihdam verisine çevrildi. Altın fiyatları son günlerde sert düşüşler yaşadı. Yatırımcılardan gram altınla ilgili çok çarpıcı bir tahmin geldi.
2.09.2022 Ekonomi
Dolar ve euroda tarihi gün! Düşüşün iki önemli nedeni var
Dolar ve euroda tarihi gün! Düşüşün iki önemli nedeni var Son günlerde küresel olarak tüm para birimleri karşısında güçlenen dolar, dün ilk defa euro ile eşitlendi. Euro/dolar paritesi, euro’nun tedavüle girdiği tarihten bu yana ilk kez ‘1’ değerini gördü. Avrupa Birliği para birimi olan euro, 1 Ocak 2002’de tedavüle girmişti. O tarihte 1 euro’nun değeri, 1.1743 dolar düzeyindeydi.
13.07.2022 Ekonomi
'Faiz artırımları resesyona neden olmayacak'
'Faiz artırımları resesyona neden olmayacak' Atlanta Fed Başkanı Raphael Bostic, ABD Merkez Bankası'nın (Fed) aşırı yüksek enflasyon ile başa çıkmak için faizleri artırmaya devam edebileceğini, faiz artırımlarının ekonomiyi resesyona sokmayacağına inandığını söyledi.
25.05.2022 Uzmanpara
Dolar bugün kaç lira?
Dolar bugün kaç lira? Dolar/TL haftanın ikinci işlem gününe 15.92’nin üzerinde başladı.
24.05.2022 Uzmanpara
'Acil duruştan kurtulmanın zamanı geldi'
'Acil duruştan kurtulmanın zamanı geldi' Atlanta Fed Başkanı Raphael Bostic, "Acil duruştan kurtulmanın zamanı geldi" dedi.
8.04.2022 Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Bostic ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.