Bostic

Bostic

Son dakika bostic haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan bostic gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan bostic haber sayfamızda...

Bostic

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 35 bostic haberi bulunmuştur.
'Acil duruştan kurtulmanın zamanı geldi'
'Acil duruştan kurtulmanın zamanı geldi'Atlanta Fed Başkanı Raphael Bostic, "Acil duruştan kurtulmanın zamanı geldi" dedi.
8.04.2022Uzmanpara
ABD enflasyonu için yeni tahmin
ABD enflasyonu için yeni tahminGoldman Sachs uzmanları ABD'de enflasyonun tepe yaptığını tahmin ettiklerini ve yüzde 4'ün altına düşmesini beklediklerini belirtirken, 2023 yılında resesyon ihtimalinin arttığını düşündüklerini söyledi.
8.04.2022Uzmanpara
'Fed ekonomiye desteğini azaltabilir'
'Fed ekonomiye desteğini azaltabilir'Atlanta Fed Başkanı Raphael Bostic, ABD Merkez Bankası'nın (Fed) ekonomi için desteğini istihdam görünümüne zarar vermeden azaltabileceğini söyledi.
23.02.2022Uzmanpara
'ABD'de enflasyonda düşüş yakın olabilir'
'ABD'de enflasyonda düşüş yakın olabilir'Atlanta Fed Başkanı Raphael Bostic, ABD'de enflasyonda düşüşün yakın olabileceğini kaydederek, kendisinin bu yıl biraz daha hızlı faiz artışına doğru eğilimli olduğunu belirtti.
9.02.2022Uzmanpara
'Fed faiz artırabilir pozisyonda olmalı'
'Fed faiz artırabilir pozisyonda olmalı'Atlanta Fed Başkanı Raphael Bostic, "ABD Merkez Bankası'nın (Fed) gelecek yıl faiz artırabilir pozisyonda olmasını istiyorum" dedi.
3.12.2021Uzmanpara
Altın fiyatlarında 'omicron' hareketi
Altın fiyatlarında 'omicron' hareketiAltın fiyatlarında hareketli seyir gözlenmeye devam ediyor. Özellikle Güney Afrika’da yeni bir varyantın (omicron) ortaya çıkmasıyla birlikte piyasalarda endişe artarken, Dünya Sağlık Örgütü’nün (DSÖ) açıklamalarıyla risk iştahı geriledi. Peki bugün altın fiyatlarında son durum ne? İşte detaylar…
29.11.2021Uzmanpara
Piyasalar yoğun veri gündemine odaklandı
Piyasalar yoğun veri gündemine odaklandıKüresel pay piyasaları enflasyon endişeleriyle karışık bir seyir izlerken, gözler gelecek hafta ABD Merkez Bankası'nın (Fed) toplantı tutanakları başta olmak üzere yoğun veri gündemine çevrildi.
20.11.2021Uzmanpara
Piyasalar merkez bankalarına odaklandı
Piyasalar merkez bankalarına odaklandıKüresel pay piyasaları karışık bir seyir izlerken, bugün "şahin" olarak nitelendirilen ABD Merkez Bankası'nın (Fed) yetkilileri ve Avrupa Merkez Bankası Başkanı Christine Lagarde'ın konuşmaları takip edilecek.
19.11.2021Uzmanpara
Piyasalar pozitif seyrediyor
Piyasalar pozitif seyrediyorKüresel piyasalarda, yatırımcıların odağını enflasyonist kaygılardan güçlü bilançolara çevirmesi ve para politikasına dair belirsizliklerin azalmasının ardından pozitif bir seyir izleniyor.
14.10.2021Uzmanpara
'ABD ekonomisi sağlam'
'ABD ekonomisi sağlam'Atlanta Fed Başkanı Raphael Bostic, "ABD istihdam piyasası karışık, ancak ekonomi sağlam." dedi.
29.09.2021Uzmanpara
Fed yetkilileri bir 'şahin', bir 'güvercin'
Fed yetkilileri bir 'şahin', bir 'güvercin'Salgında önemli bir ilerleme kaydedilmesinin ardından toparlanmaya başlayan ekonomilerde merkez bankalarının enflasyonist baskıların etkisiyle de verdikleri desteği geri çekmeye başlamayı konuşması gündemin üst sıralarına yerleşirken, sözle yönlendirmelerin kritik önem taşıdığı bu süreçte bir "şahin", bir "güvercin" tonda yapılan açıklamalar görünümü bulanıklaştırıyor.
4.07.2021Uzmanpara
Yatırımcıların yeni kör noktası
Yatırımcıların yeni kör noktasıABD Merkez Bankasının (Fed) salgın sonrası değişen enflasyon yaklaşımı ve üyelerin mevcut durum değerlendirmelerinde belirgin ayrışmalar yatırımcıların önünü görmesini zorlaştırırken, net olan şey ise 2008 finansal kriz döneminden çok daha farklı bir ortamı deneyimleyen piyasalarda volatilitenin bir müddet daha gündemde kalacak olması...
28.06.2021Uzmanpara
Piyasalarda yön arayışı devam ediyor
Piyasalarda yön arayışı devam ediyorKüresel piyasalarda, ABD Merkez Bankası (Fed) yetkililerinin enflasyona dair çelişkili açıklamaları ve beklentilerin üzerinde gelen verilerle dalgalı bir seyir izlenirken, bugün yurt içinde Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu (PPK) toplantı özeti, yurt dışında ise İngiltere Merkez Bankası faiz kararı ve ABD'de büyüme başta olmak üzere yoğun veri gündemi takip edilecek.
24.06.2021Uzmanpara
'Fed erken zafer ilan etmekten kaçınmalı'
'Fed erken zafer ilan etmekten kaçınmalı'Atlanta Fed Başkanı Raphael Bostic, ABD Merkez Bankası'nın (Fed) maksimum istihdam seviyesine ulaşma hedefinde erken zafer ilan etmekten kaçınması gerektiğini söyledi.
23.06.2021Uzmanpara
New York borsası yükselişle açıldı
New York borsası yükselişle açıldıNew York borsası, güne yükselişle başladı. Açılışta Dow Jones endeksi, yüzde 0,18 artışla 34.456,68 puana yükseldi.
25.05.2021Ekonomi
New York borsası yükselişle açıldı
New York borsası yükselişle açıldıNew York borsası, güne yükselişle başladı. Açılışta Dow Jones endeksi, yüzde 0,18 artışla 34.456,68 puana yükseldi.
25.05.2021Uzmanpara
Avrupa borsaları yükselişle açıldı
Avrupa borsaları yükselişle açıldıAvrupa borsaları, İngiltere hariç güne yükselişle başladı.
21.05.2021Uzmanpara
Piyasalar yoğun veri gündemine odaklandı
Piyasalar yoğun veri gündemine odaklandıKüresel piyasalarda dün risk algısındaki iyileşmenin etkisiyle alış ağırlıklı bir seyir izlenirken, bugün Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde ve ABD Merkez Bankası (Fed) yetkililerinin açıklamalarının yanı sıra yoğunlaşan veri gündemi takip edilecek.
21.05.2021Uzmanpara
Borsa günü yükselişle tamamladı
Borsa günü yükselişle tamamladıBorsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, yüzde 0,37 değer kazanarak günü 1.459,57 puandan tamamladı. BIST 100 endeksi, önceki kapanışa göre 5,33 puan artarken, toplam işlem hacmi 18,2 milyar lira seviyesinde gerçekleşti.
18.05.2021Ekonomi
Piyasalar Euro Bölgesi büyümeye odaklandı
Piyasalar Euro Bölgesi büyümeye odaklandıKüresel piyasalarda, enflasyonist endişeler ve emtia fiyatlarındaki yükselişin etkisiyle dün karışık bir seyir izlenirken, bugün Euro Bölgesi'nde açıklanacak büyüme verisi öncesi endeks vadelilerinin alış ağırlıklı seyrettiği görülüyor.
18.05.2021Uzmanpara
New York borsası düşüşle kapandı
New York borsası düşüşle kapandıNew York borsası, haftanın ilk işlem gününü düşüşle tamamladı. Kapanışta Dow Jones endeksi, yüzde 0,16 azalarak 34.327,79 puana geriledi.
17.05.2021Ekonomi
Pınar Karşıyaka 8'li finalde
Pınar Karşıyaka 8'li finaldeFIBA Şampiyonlar Ligi play-off turu I Grubu son hafta maçında İtalyan ekibi Happy Casa Brindisi'yi 107-88 mağlup eden Pınar Karşıyaka, adını 8'li finale yazdırdı.
6.04.2021Basketbol
'Tahvil getirileri hala nispeten düşük'
'Tahvil getirileri hala nispeten düşük'Atlanta Fed Başkanı Raphael Bostic, tahvil getirilerinin son dönemde yaşanan artışa rağmen hala nispeten düşük olduğunu söyledi.
26.02.2021Uzmanpara
'2021'de güçlü büyüme bekliyorum'
'2021'de güçlü büyüme bekliyorum'Atlanta Fed Başkanı Raphael Bostic, "2021'de güçlü büyüme bekliyorum, ancak ABD Merkez Bankası'nın (Fed) politikasını değiştirmesi beklentilerim arasında yok." dedi.
5.02.2021Uzmanpara
'Tahvil alımında ayarlama 2021 yılında olabilir'
'Tahvil alımında ayarlama 2021 yılında olabilir'Atlanta Fed Başkanı Raphael Bostic, "Tahvil alımında ayarlama 2021 yılında olabilir." dedi.
5.01.2021Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Bostic ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.