Morgan Stanley

Morgan Stanley

Son dakika morgan stanley haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan morgan stanley gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan morgan stanley haber sayfamızda...

Morgan Stanley

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 810 morgan stanley haberi bulunmuştur.
'BoE mayısta faiz indirimine gidebilir'
'BoE mayısta faiz indirimine gidebilir' Morgan Stanley'e göre İngiltere Merkez Bankası (BoE) mayıs ayında da faiz indirimine gidebilir.
18.04.2024 Uzmanpara
Morgan Stanley'in karı yükseldi
Morgan Stanley'in karı yükseldi Morgan Stanley'in karı ilk çeyrekte, gelirin iki kattan fazla arttığı hisse senedi yükleniciliği öncülüğünde yatırım bankacılığındaki canlanmanın etkisiyle yükseldi.
16.04.2024 Uzmanpara
'BoJ, 2 faiz artırımı yapacak'
'BoJ, 2 faiz artırımı yapacak' Morgan Stanley, Japonya Merkez Bankası'nın (BoJ) 2025 yılının ilk çeyreğine kadar politika faizini iki kez artırmasının muhtemel olduğunu söyledi.
16.04.2024 Uzmanpara
Çin'de enflasyon yavaşladı
Çin'de enflasyon yavaşladı Dünyanın en büyük ikinci ekonomisi olan Çin'in tüketici enflasyonu mart ayında gıda ve seyahat fiyatlarındaki gerilemeyle sert bir şekilde düştü.
11.04.2024 Uzmanpara
'Fed haziranda faiz indirme yolunda'
'Fed haziranda faiz indirme yolunda' Morgan Stanley'in Baş ABD Ekonomisti Ellen Zentner'e göre ABD Merkez Bankası (Fed) haziran ayında faiz oranlarını düşürme yolunda ilerliyor.
5.04.2024 Uzmanpara
500 milyon dolar kaynak sağladı
500 milyon dolar kaynak sağladı Yapı Kredi, 500 milyon dolarlık ilave ana sermayeye dahil edilebilir borçlanma aracı ihracı gerçekleştirdi.
28.03.2024 Ekonomi
'ABD Hazine tahvili getirileri daha da düşebilir'
'ABD Hazine tahvili getirileri daha da düşebilir' Morgan Stanley Research'e göre ABD Hazine tahvili getirilerinin daha da düşmesi için alan var.
18.03.2024 Uzmanpara
'BoE ilk faiz indirimini mayısta yapabilir'
'BoE ilk faiz indirimini mayısta yapabilir' Morgan Stanley, İngiltere Merkez Bankası'ndan (BoE) ilk faiz indirimini mayıs ayında bekliyor.
12.03.2024 Uzmanpara
Japonya'da tahvil faizi 3 ayın zirvesinde
Japonya'da tahvil faizi 3 ayın zirvesinde Japonya'nın 10 yıl vadeli devlet tahvilinde faiz 3 ayın en yüksek seviyesine çıktı.
12.03.2024 Uzmanpara
Japonya'da enflasyon yavaşladı
Japonya'da enflasyon yavaşladı Japonya'da enflasyon yavaşladı ancak Japonya Merkez Bankası'nın (BoJ) hedefinin üzerinde kalmaya devam etti.
27.02.2024 Uzmanpara
Euro/dolar paritesinde kısa vadeli tahmin
Euro/dolar paritesinde kısa vadeli tahmin DZ Bank Research analistleri salı günkü ABD enflasyon verilerine kadar euro/dolar paritesinin fazla hareket etmeyeceğini öngördü.
12.02.2024 Uzmanpara
3 milyar dolarlık tahvil ihracı
3 milyar dolarlık tahvil ihracı Hazine 3 milyar dolarlık tahvil ihracı yaptı. Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın internet sitesinde yer alan duyuruya göre, bu yılın dış finansman programı çerçevesinde, dolar cinsinden tahvil ihracı için BBVA, Citi, Goldman Sachs ve Morgan Stanley’e 8 Şubat’ta yetki verildi.
10.02.2024 Ekonomi
Çin piyasası için tahminleri revize etti
Çin piyasası için tahminleri revize etti Morgan Stanley, Çin'in başlıca hisse senedi endeksleri için hedeflerini düşürürken, Japon endeksleri için tahminlerini yükseltti.
26.01.2024 Uzmanpara
2 dev kurumdan tahvil tavsiyesi
2 dev kurumdan tahvil tavsiyesi Morgan Stanley ve JP Morgan, yatırımcılara beş yıllık ABD tahvillerini satın almaya başlamalarını tavsiye ediyor.
22.01.2024 Uzmanpara
Küresel bankalar on binlerce kişiyi işten çıkardı
Küresel bankalar on binlerce kişiyi işten çıkardı Küresel bankalar 2023 yılında 60.000'den fazla kişiyi işten çıkararak finansal krizden bu yana en ağır işten çıkarma yıllarından birini yaşadı ve Covid-19 pandemisinden çıkarken işe alımlarının çoğunu tersine çevirdi.
26.12.2023 Uzmanpara
Morgan Stanley'den TCMB tahmini
Morgan Stanley'den TCMB tahmini ABD'li yatırım bankası Morgan Stanley, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) faiz artırımlarına devam etmesini bekliyor.
21.11.2023 Uzmanpara
'Çin'de büyüme 2024'te artabilir'
'Çin'de büyüme 2024'te artabilir' Morgan Stanley analistleri Çin ekonomisinin 2024'te biraz toparlanacağını, büyümenin 2022-2023'teki iki yıllık yüzde 4'lük kümülatif orandan yüzde 4,2'ye çıkacağını tahmin ediyor.
13.11.2023 Uzmanpara
Fed'den Morgan Stanley'e inceleme
Fed'den Morgan Stanley'e inceleme ABD Merkez Bankası'nın (Fed), Morgan Stanley'in servet yönetimi uygulamalarını incelediği belirtildi.
9.11.2023 Uzmanpara
Fon yöneticileri Çin hissesi sattı
Fon yöneticileri Çin hissesi sattı Morgan Stanley'in EPFR'nin verilerine dayandırdığı bir raporuna göre küresel fon yöneticileri ekim ayında Çin hisse senetlerinde keskin bir satış gerçekleştirdi.
6.11.2023 Uzmanpara
'Ralli bekleyenler hayal kırıklığına uğrayacak'
'Ralli bekleyenler hayal kırıklığına uğrayacak' Morgan Stanley Stratejisti Michael Wilson, hisse senetlerinde bir yıl sonu rallisi yaşanmasının muhtemel görünmediğini, ralli bekleyen yatırımcıların hayal kırıklığına uğrayacaklarını savundu.
30.10.2023 Uzmanpara
Morgan Stanley'e yeni CEO
Morgan Stanley'e yeni CEO Morgan Stanley uzun süredir bünyesinde görev yapan Ted Pick'i yeni CEO olarak seçti. Ted Pick, 1 Ocak'tan itibaren James Gorman'ın yerine CEO olarak atanacak.
26.10.2023 Uzmanpara
'ABD hisselerinde ralli ihtimali azalıyor'
'ABD hisselerinde ralli ihtimali azalıyor' Morgan Stanley'den Mike Wilson'a göre yatırımcılar yüksek kar tahminlerinden ABD Merkez Bankası'nın (Fed) politika sıkılaştırmasına kadar çok sayıda riskle karşı karşıya olduğu için ABD hisse senetlerinde yıl sonu rallisi ihtimali azalıyor.
23.10.2023 Uzmanpara
Morgan Stanley'in karı azaldı
Morgan Stanley'in karı azaldı Morgan Stanley'in karı üçüncü çeyrekte düştü. Yapılan açıklamaya göre 30 Eylül'de sona eren üç aylık dönemde net kar 2,4 milyar dolar, hisse başına 1,38 dolar oldu.
18.10.2023 Uzmanpara
'Hong Kong'da konut fiyatları düşecek'
'Hong Kong'da konut fiyatları düşecek' Morgan Stanley, Hong Kong'da konut fiyatlarının bu yıl toparlanacağına dair fazla iyimser çağrısından vazgeçti.
13.10.2023 Uzmanpara
Piyasada ‘çatışma yayılır mı?’ endişesi
Piyasada ‘çatışma yayılır mı?’ endişesi İsrail-Hamas çatışmaları, uluslararası piyasaları vurdu. İsrail Merkez Bankası müdahale ile piyasalarını sakinleştirdi. Çatışmanın İsrail-İran petrol ticaretine sıçrama riski endişesi veriyor. Türk piyasaları da gerginlikten etkilendi.
10.10.2023 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Morgan Stanley ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.