Societe Generale

Societe Generale

Son dakika Societe Generale haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Societe Generale gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Societe Generale haber sayfamızda...

Societe Generale

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 377 societe generale haberi bulunmuştur.
Hisse senetlerinde pozitif seyir sürecek
Hisse senetlerinde pozitif seyir sürecekJP Morgan Chase stratejistleri, küresel hisse senedi piyasalarında yukarı hareketlerin bu yıl da devam edeceğini öngörüyor.
4.01.2022Uzmanpara
'Avrupa borsalarında ralli devam edecek'
'Avrupa borsalarında ralli devam edecek'Fransa'nın ikinci büyük bankası Societe Generale, Avrupa hisse senedi piyasalarında bu yıl yaşanan rallinin gelecek yıl da devam edeceğini öngördü.
25.11.2021Uzmanpara
Yabancı stratejistler faiz indirimi bekliyor
Yabancı stratejistler faiz indirimi bekliyorYabancı stratejistler, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) bu haftaki Para Politikası Kurulu toplantısında faiz indirimine gideceğini öngörüyor.
20.10.2021Uzmanpara
Fransa kripto varlıkları test ediyor
Fransa kripto varlıkları test ediyorFransa tahvil piyasasında kripto varlıkları test ediyor.
19.10.2021Uzmanpara
Societe Generale 3700 kişiyi işten çıkaracak
Societe Generale 3700 kişiyi işten çıkaracakFransız bankacılık kuruluşu Societe Generale, 2023-25 yılları arasında 3700 kişiyi işten çıkaracak.
12.10.2021Uzmanpara
3 finans kuruluşu tahvil ihracı yaptı
3 finans kuruluşu tahvil ihracı yaptıHazine ve Maliye Bakanlığı'nın, 2021 yılı dış finansman programı çerçevesinde dolar cinsi çift dilim bir tahvil ihracı için yetkilendirdiği Citi, JP Morgan ve Societe Generale, 2,25 milyar dolarlık ihraç gerçekleştirdi.
14.09.2021Uzmanpara
3 finans kuruluşuna tahvil ihracı yetkisi verildi
3 finans kuruluşuna tahvil ihracı yetkisi verildiHazine ve Maliye Bakanlığı, tahvil ihracı için 3 finans kuruluşuna yetki verdi.
13.09.2021Uzmanpara
Societe Generale'dan altın tahmini
Societe Generale'dan altın tahminiSociete Generale, 2022 yılı ortalama altın fiyatını 1750 dolar olarak tahmin ediyor.
8.09.2021Uzmanpara
Societe Generale'dan kritik tahmin
Societe Generale'dan kritik tahminSociete Generale tarafından hazırlanan raporda dolarda zayıflama ile EUR/USD'nin gelecek haftalarda 1,20 seviyelerine yükselmesinin beklendiği belirtildi.
2.09.2021Uzmanpara
Eximbank 750 milyon dolarlık tahvil ihraç etti
Eximbank 750 milyon dolarlık tahvil ihraç ettiTürk Eximbank, uluslararası sermaye piyasalarına 5 yıl vadeli 750 milyon dolar tutarındaki yeni tahvil ihracı ile dönüş yaptı.
30.06.2021Uzmanpara
TCMB için ufukta faiz indirimi görünüyor
TCMB için ufukta faiz indirimi görünüyorEkonomistler ve stratejistler, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankasının bu ay faizlerde indirimi pas geçse de ileriki aylarda parasal gevşemeye gideceğini öngörüyor.
17.06.2021Uzmanpara
'Bitcoin'de riskler halen aşağı yönlü'
'Bitcoin'de riskler halen aşağı yönlü'Uluslararası yatırım kuruluşu Societe Generale tarafından hazırlanan raporda kripto para Bitcoin'de risklerin halen aşağı yönlü olduğu belirtildi.
21.05.2021Uzmanpara
Yabancı ekonomistler faiz kararını değerlendirdi
Yabancı ekonomistler faiz kararını değerlendirdiİspanyol BBVA'nın Büyük Veri Araştırmaları Başkanı Alvaro Ortiz Vidal-Abarca, TCMB'nin politika faizinde değişikliğe gitmeyerek doğru bir karar verdiğini kaydetti.
6.05.2021Uzmanpara
Tahvil ihracına 14 milyar euro teklif geldi
Tahvil ihracına 14 milyar euro teklif geldiYunanistan'ın 5 yıl vadeli tahvil ihracına 14 milyar euro teklif geldi.
5.05.2021Uzmanpara
Merkel 'Wirecard skandalında' ifade verdi
Merkel 'Wirecard skandalında' ifade verdiAlmanya Başbakanı Angela Merkel, ülke tarihinin en büyük finansal skandallarından birinin merkezi olan ödeme şirketi Wirecard’ın Çin’de yatırım yapması için girişimde bulunduğunda şirket hakkında suçlamalardan haberi olmadığını söyledi.
23.04.2021Uzmanpara
Varlık Fonu’na güven imzası: 1.25 milyar euro
Varlık Fonu’na güven imzası: 1.25 milyar euro Türkiye Varlık Fonu, Asya, Avrupa, Kuzey Amerika ve Orta Doğu’dan 11 ülkeden 14 bankanın katılımıyla 1.25 milyar euro tutarındaki sendikasyon kredisi işlemini başarıyla tamamladı.
25.03.2021Ekonomi
Almanya blokzincir kullanarak tahvil alım satımını test etti
Almanya blokzincir kullanarak tahvil alım satımını test ettiAlmanya’da yatırımcıların blokzincir kullanarak tahvil gibi menkul kıymetleri alıp satmalarını sağlayan teknolojinin test edildiği bildirildi.
24.03.2021Uzmanpara
Türkiye Varlık Fonu’na 1,25 milyar euroluk sendikasyon kredisi
Türkiye Varlık Fonu’na 1,25 milyar euroluk sendikasyon kredisiTürkiye Varlık Fonu, Asya, Avrupa, Kuzey Amerika ve Orta Doğu’dan 11 ülkeden 14 bankanın katılımıyla 1,25 milyar euro tutarındaki sendikasyon kredisi işlemini başarıyla tamamladı.
24.03.2021Ekonomi
Türkiye Varlık Fonu’na 1,25 milyar euroluk sendikasyon kredisi
Türkiye Varlık Fonu’na 1,25 milyar euroluk sendikasyon kredisiTürkiye Varlık Fonu, Asya, Avrupa, Kuzey Amerika ve Orta Doğu’dan 11 ülkeden 14 bankanın katılımıyla 1,25 milyar euro tutarındaki sendikasyon kredisi işlemini başarıyla tamamladı.
24.03.2021Uzmanpara
Merkez Bankası, enflasyonla mücadelede kararlılığını ortaya koydu
Merkez Bankası, enflasyonla mücadelede kararlılığını ortaya koyduYabancı ekonomist ve stratejistler Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) bugünkü faiz kararıyla enflasyonla mücadele konusundaki kararlılığı gösterdiğini kaydetti.
18.03.2021Ekonomi
Yabancı ekonomistler faiz kararını değerlendirdi
Yabancı ekonomistler faiz kararını değerlendirdiRabobank Gelişen Piyasalar Kıdemli Kur Stratejisti Piotr Matys, "TCMB, 2021 yılının büyük bir kısmında politika faizini sabit tutabilir, enflasyonun beklenmedik bir şekilde yukarı yönlü hareket etmesi durumunda artışa bile gidebilir." ifadelerini kullandı.
18.02.2021Uzmanpara
Ekonomistler Merkez Bankası için tahminini belirtti
Ekonomistler Merkez Bankası için tahminini belirttiEkonomistler, yarınki Para Politikası Kurulu (PPK) toplantısında politika faizinin sabit bırakılacağını, olası bir faiz artışının ise sürpriz olarak değerlendirileceğini belirtti. Yabancı ekonomistler de Merkez Bankası'nın bu haftaki toplantısında değişikliğe gitmemesini bekliyor.
17.02.2021Ekonomi
Ekonomistler politika faizinde değişim beklemiyor
Ekonomistler politika faizinde değişim beklemiyorEkonomistler, yarınki Para Politikası Kurulu (PPK) toplantısında politika faizinin sabit bırakılacağını, olası bir faiz artışının ise sürpriz olarak değerlendirileceğini belirtti. Yabancı ekonomistler de Merkez Bankası'nın bu haftaki toplantısında değişikliğe gitmemesini bekliyor.
17.02.2021Uzmanpara
Yabancı ekonomistlerden faiz tahmini
Yabancı ekonomistlerden faiz tahminiİspanyol BBVA'nın Başekonomisti Alvaro Ortiz Vidal-Abarca, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB), bu ayki Para Politikası Kurulu toplantısında beklemede kalabileceğini belirtti.
19.01.2021Uzmanpara
Yabancı ekonomistlerden politika faizi tahmini
Yabancı ekonomistlerden politika faizi tahminiYabancı ekonomistler, çoğunlukla Merkez Bankası'nın politika faizini sabit tutmasını bekliyor.
19.01.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Societe Generale ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.