Stanley

Stanley

Son dakika Stanley haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Stanley gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Stanley haber sayfamızda...

Stanley

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.744 stanley haberi bulunmuştur.
BoE'den 25 baz puan faiz artışı bekleniyor
BoE'den 25 baz puan faiz artışı bekleniyorMorgan Stanley, İngiltere Merkez Bankası'nın (BoE) para politikasını 25'er baz puanlık artışlarla sıkılaştırmaya devam etmesini bekliyor.
22.06.2022Uzmanpara
ABD hisselerinde daha fazla düşüş bekleniyor
ABD hisselerinde daha fazla düşüş bekleniyorMorgan Stanley ve Goldman Sachs resesyon endişelerinin henüz fiyatlanmadığını, dolayısıyla ABD hisselerinde daha fazla kayıp beklediklerini belirtti.
21.06.2022Uzmanpara
Babası Fransız oldu
Babası Fransız olduİngiltere Başbakanı Boris Johnson’ın babası Stanley Johnson, Fransız vatandaşı olduğunu açıkladı. Baba Johnson, “Tekrar AB vatandaşıyım” dedi.
22.05.2022Dünya
Brent petrol için 130 dolar tahmini
Brent petrol için 130 dolar tahminiMorgan Stanley brent petrolün varil fiyatının 130 dolara doğru gitmesini bekliyor.
11.05.2022Uzmanpara
Büyük dedesi üzerinden çağrı!
Büyük dedesi üzerinden çağrı!Dünyanın önde gelen gazeteleri arasında bulunan ABD’li “New York Times”ta dün yayınlanan bir ilanda, İngiltere Başbakanı Boris Johnson’a büyük dedesi Ali Kemal hatırlatılarak, sözde Ermeni Soykırımı’nın tanıması çağrısı yapıldı.
26.04.2022Dünya
Euro Bölgesi için büyüme tahmini düşürüldü
Euro Bölgesi için büyüme tahmini düşürüldüMorgan Stanley, Euro Bölgesi için bu yıl ve gelecek yıla ilişkin GSYH büyüme tahminlerini aşağı yönlü revize etti.
25.04.2022Uzmanpara
Elon Musk, Twitter'ın tamamına talip oldu
Elon Musk, Twitter'ın tamamına talip olduTesla'nın kurucusu Elon Musk yılbaşından bu yana yaptığı yatırımlar ile en büyük hissedarı konumuna geldiği Twitter'ın hisselerinin tamamını satın almayı ve şirketi borsadan çıkarmayı teklif etti.
14.04.2022Uzmanpara
S&P 500'deki bankaların karında düşüş beklentisi
S&P 500'deki bankaların karında düşüş beklentisiWall Street'in önde gelen bankaları bu yılın ilk çeyrek mali sonuçlarını açıklamaya yarın JP Morgan Chase ile başlayacak.
12.04.2022Uzmanpara
ABD'li bankalardan yavaşlama sinyali
ABD'li bankalardan yavaşlama sinyaliABD'nin en büyük bankaları geçtiğimiz yıl Wall Street'in rekor kar elde etmesine yardım eden faktörlerin ortadan kalkmaya başlaması ile birlikte gelecek hafta yatırım gelirlerinde son yılların en büyük yavaşlamasını açıklamaya hazırlanıyor.
11.04.2022Uzmanpara
Amazon.com.tr’de “Bahar Fırsatları” başladı
Amazon.com.tr’de “Bahar Fırsatları” başladıAmazon.com.tr’nin elektronikten oyuncağa, modadan ev yaşam ürünlerine, spordan ofis ürünlerine kadar birçok farklı kategoride gerçekleştirdiği “Bahar Fırsatları” bu yıl 18 Nisan tarihine kadar devam edecek.
11.04.2022Advertorial
Sansürün belgeli tarihi
Sansürün belgeli tarihiDoç. Dr. Ali Karadoğan ve Prof. Dr. Semire Ruken Öztürk’ün iki yıl süren çalışmasıyla ortaya çıkan üç ciltlik “Türkiye'de Sinema Sansürünün Tarihi”, 1988’e kadar sinemamızda uygulanmış sansür gerekçelerini detaylıca ortaya koyuyor.
Çin için büyüme tahmini düşürüldü
Çin için büyüme tahmini düşürüldüMorgan Stanley, Çin ekonomisi için bu yıl büyüme tahminini aşağı yönlü revize etti.
1.04.2022Uzmanpara
Çin için büyüme tahmini sıfıra indirildi
Çin için büyüme tahmini sıfıra indirildiMorgan Stanley, Çin ekonomisi için 2022 yılı ilk çeyrek büyüme tahminini sıfıra indirdi.
15.03.2022Uzmanpara
“Oyunu kuralına göre oynarsanız lüks saat  iyi bir yatırım aracıdır”
“Oyunu kuralına göre oynarsanız lüks saat iyi bir yatırım aracıdır”Mekanik saat tutkusunu kurucusu olduğu horobox.com‘la daha ileriye taşıyan ve Horobox Inside Centilmenlik Kulübü’nde koleksiyonerleri aynı çatı altında bir araya getiren Serdar Oal bir yatırım aracı olarak lüks saati ve sektördeki yerini anlattı.
14.03.2022Pazar
Macera İle İlgili Cümleler Nelerdir? İçinde Macera Kelimesi Geçen Örnek Cümleler
Macera İle İlgili Cümleler Nelerdir? İçinde Macera Kelimesi Geçen Örnek CümlelerArapçada cera kelimesi olan, gerçekleşen, vuku bulan demektir. Ma kelimesinin Türkçe karşılığı ise şeydir. Bu iki sözcüğüdür birleşmesinden oluşan macera kelimesinin sözlük anlamı olay ve vakadır. Yaşanan tehlikeli olaylar için de macera ya da hadise kelimeleri kullanılır. Aksiyon filmleri, halk arasında macera filmi olarak adlandırılır. Macera kelimesinin hem sözlük hem de mecazi anlamda kullanıldığı örnek cümleleri derledik.
11.03.2022Eğitim
Rusya'yı zor günler bekliyor! 'Bu endişe, gerçeğe dönüşebilir'
Rusya'yı zor günler bekliyor! 'Bu endişe, gerçeğe dönüşebilir'Sert ekonomik yaptırımlar etkisini göstermeye başladı. Ruble çakıldı, borsada işlemler durdu, market reyonları boşaldı. İktisatçılar ve uluslararası derecelendirme kuruluşları, Rusya'yı iflasın eşiğinde görüyor.
11.03.2022Ekonomi
Bilim İle İlgili Cümleler Nelerdir? İçinde Bilim Kelimesi Geçen Örnek Cümleler
Bilim İle İlgili Cümleler Nelerdir? İçinde Bilim Kelimesi Geçen Örnek CümlelerBilim kelimesi, kavramak, anlamak, bir konu hakkında fikir sahibi olmak anlamına gelen ''bilmek'' fiilinden türetilmiştir. Deneyle ya da gözlemle elde edilen ve kanıtlanabilen sistemli bilgilerin tümüne bilim denir. Bu alanda uzmanlaşmış kişiler ise ''bilim insanı'' olarak adlandırılır. Albert Einstein, Stanley Milgram, Isaac Newton ve Nikola Tesla, tarihteki en önemli bilim insanlarına örnek olarak gösterilebilir. İçinde bilim kelimesi geçen cümleleri sizin için derledik.
9.03.2022Sözlük
'Fed faiz artırımları yapmalı'
'Fed faiz artırımları yapmalı'Morgan Stanley CEO'su James Gorman, "Jeopolitik ve ekonomik risklere rağmen ABD Merkez Bankası (Fed) faiz artırımları yapmalı" dedi.
8.03.2022Uzmanpara
'Yuan dünyanın üçüncü büyük parası olacak'
'Yuan dünyanın üçüncü büyük parası olacak'ABD'li yatırım bankası Morgan Stanley, yuanın 2030 yılına kadar dünyanın üçüncü büyük rezerv parası olacağını kaydetti.
22.02.2022Uzmanpara
Morgan Stanley, Fed'den 6 faiz artırımı bekliyor
Morgan Stanley, Fed'den 6 faiz artırımı bekliyorMorgan Stanley, ABD Merkez Bankası'ndan (Fed) beklediği faiz artırımı sayısını yükseltti.
18.02.2022Uzmanpara
Fütürizm Sanat Akımının Öncüleri Kimlerdir?
Fütürizm Sanat Akımının Öncüleri Kimlerdir?Fütürizm 20.yüzyılda ortaya çıkan bir akımdır. İtalya’da ortaya çıkmıştır. Yıllar içerisinde Avrupa’ya da yayılan bir kültürdür. Fütürizm yenileşmeye en açık olan akımlardan biridir. Fütürizm genel olarak devrim genel akımını ve dinamiğini göstermektedir. Ayrıca geleceğin sanat dallarından biri olarak da bilinir. Fütürizm sanat akımının öncüleri kimlerdir, Fütürizm akımı nedir ve tüm detayları derledik.
11.02.2022Eğitim
'Şahin ECB hisse senetlerini raydan çıkarmaz'
'Şahin ECB hisse senetlerini raydan çıkarmaz'Morgan Stanley Stratejisti Graham Secker, Avrupa Merkez Bankası'nın (ECB) daha şahin bir duruşa yönelmesinin Avrupa hisse senetlerini raylarından çıkarmayacağını savundu.
9.02.2022Uzmanpara
'Piyasa Fed ve ECB'yi gereğinden şahin fiyatladı'
'Piyasa Fed ve ECB'yi gereğinden şahin fiyatladı'JP Morgan stratejistleri piyasaların ABD Merkez Bankası (Fed) ve Avrupa Merkez Bankası'nı (ECB) gereğinden şahin fiyatladıklarını belirterek, hisse senetlerinin hala yukarı yönlü fırsatlar sunduğunu söyledi.
7.02.2022Uzmanpara
Covid-19 bizi yıllar boyunca nasıl etkileyebilir?
Covid-19 bizi yıllar boyunca nasıl etkileyebilir?Bir pandemiden sağ çıkmak her zaman sorunun sona erdiği anlamına gelmeyebilir; bazı virüsler sağlık üzerinde uzun vadeli etkide bulunabilir ve sonunda bir dizi yıkıcı hastalığa yol açabilir.
2.02.2022Dünya
Çin için büyüme tahmini revize edildi
Çin için büyüme tahmini revize edildiMorgan Stanley, Çin için ilk çeyrek GSYH büyüme tahminini düşürdü.
27.01.2022Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Stanley ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.