Yüzyüze Eğitim

Yüzyüze Eğitim

Son dakika yüzyüze eğitim haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yüzyüze eğitim gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yüzyüze eğitim haber sayfamızda...

Yüzyüze Eğitim

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 178 yuzyuze egitim haberi bulunmuştur.
Son dakika: Lise sınavları için önemli gelişme! Sınıfta kalma tehlikesi...
Son dakika: Lise sınavları için önemli gelişme! Sınıfta kalma tehlikesi...Gelen son dakika haberine göre, liselerde yüz yüze sınava girmek istemeyen öğrencilerle ilgili bir son dakika gelişmesi yaşandı. Başvuruda bulunmayan öğrencileri sınıfta kalma tehlikesi bekliyor. İşte son dakika haberinin tüm detayları...
20.05.2021Gündem
Saatlerde Akrep Ve Yelkovan Hangisidir?
Saatlerde Akrep Ve Yelkovan Hangisidir?Geçmişten günümüzde kadar kronolojik sıra izlendiği zaman en büyük değişim ve kırılma ​​​​internetin bulunması ve yayılmaya başlaması konusu olmaktadır. Günümüz dünyasında neredeyse tüm işlemler internet üzerinden yürütülmekte ve işe ait tüm gelişmeler bilgisayar üzerinden takibi yapılmaktadır. Özellikle iş ve okul hayatında oldukça büyük yere sahip olan bilgisayarın ve bilgisayara ait programların kullanılması ve tüm bilgilere hakim olunması oldukça fazla önem teşkil etmektedir.
16.05.2021Eğitim
Uzaktan eğitime yüzde 60 destek
Uzaktan eğitime yüzde 60 destekIPSOS Milliyet okurları için derledi
26.04.2021Gündem
Son dakika haberi: Bakan Selçuk'tan yüz yüze eğitim açıklaması!
Son dakika haberi: Bakan Selçuk'tan yüz yüze eğitim açıklaması!Son dakika haberlere göre Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), 4. sınıf öğrencileri için hazırlanan çalışma fasiküllerinin beşinci ve altıncı üniteleri http://odsgm.meb.gov.tr/ adresinden erişime açıldı. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Salgın sürecinde her bir öğrencimize ulaşmak ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için kaynak sunmaya devam ediyoruz. Uzaktan eğitimde alternatif sistemlerimiz ve kaynak desteklerimizle çocuklarımızın yanındayız" dedi.
20.04.2021Gündem
Son dakika: Bakan Selçuk'tan flaş yüz yüze eğitim açıklaması!
Son dakika: Bakan Selçuk'tan flaş yüz yüze eğitim açıklaması!Son dakika haberine göre, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yüz yüze eğitim ile ilgili son dakika açıklamalarında bulundu. Bakan Selçuk, Düzce’de basın mensuplarına yaptığı açıklamada, okulların yakından takip ettiklerini ifade etti.
2.04.2021Gündem
Son dakika haberler: Vali duyurdu! 'Uzaktan eğitim başladı'
Son dakika haberler: Vali duyurdu! 'Uzaktan eğitim başladı'Gelen son dakika haberine göre, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında bir kentte ana sınıfı, ilkokul, 8 ve 12. sınıflar hariç uzaktan eğitime geçildi.
30.03.2021Gündem
Son dakika yüz yüze eğitim kararı! Artık valilik...
Son dakika yüz yüze eğitim kararı! Artık valilik...Gelen son dakika haberine göre, yüz yüze eğitimin tüm sınıflarda başlatılma kararı, illerde Kovid-19 vakalarının seyrine göre valilikler tarafından alınacak. Valilikler okullarda tam zamanlı eğitime geçilmesine de karar verebilecek.
24.02.2021Gündem
Son Dakika Haberler: Kısıtlamalarda esneme ve yeni normalleşme için kritik tarih! 45 dakika sınırı...
Son Dakika Haberler: Kısıtlamalarda esneme ve yeni normalleşme için kritik tarih! 45 dakika sınırı...Gelen son dakika haberine göre, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, illere göre haftalık koronavirüs vaka sayılarını açıkladı. 8-14 Şubat tarihleri arasında Kovid-19 vaka sayısı her 100 bin kişide Ankara'da 35,49, İzmir'de 44,39, İstanbul'da 60,19 oldu. Bakan Koca, "Bundan sonra her hafta başında 7 günün vaka sayısını ilan edeceğiz" dedi. Öte yandan mart başından itibaren kısıtlamaların kademe kademe kaldırılması planlanıyor. 45 dakika sınırı getirilecek kafe ve restoranlarda, normalleşme adımlarıyla birlikte iç mekânın yüzde 30’u, dış mekânın ise yüzde 50’si hizmete açılacak. İşte koronavirüs salgınında yaşanan son dakika gelişmesinin tüm detayları...
16.02.2021Gündem
Son dakika: Sağlık Bakanı Koca işaret etti! İşte yeni normalleşme kriteri
Son dakika: Sağlık Bakanı Koca işaret etti! İşte yeni normalleşme kriteriGelen son dakika haberine göre, koronavirüs pandemisi devam ederken Sağlık Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen kısıtlamaları esnetecek yerel bazlı normalleşme adımları için çalışmalarda önemli aşama kat edildi. Buna göre il bazlı puanlama sistemi oluşturulacak. İllere özel normalleşme adımları ile bazı illerde örneğin restoran veya okullar açılabilecek. Öte yandan Koronavirüs Bilim Kurulu üyeleri, kitlesel aşılamada sıranın 65 yaş üstüne gelmesiyle birlikte kısıtlamaların esnetilmesinin de gündeme alınabileceği görüşünde. Bu arada halka açık alanlarda maskesiz dolaşılmasıyla ilgili yasak kararı sürerken çok konuşulacak yeni bir gelişme daha yaşandı. İşte koronavirüs gündemiyle ilgili yaşanan son dakika haberlerinin ayrıntıları...
13.02.2021Gündem
Son dakika... Bakan Selçuk'tan flaş yüz yüze eğitim açıklaması!
Son dakika... Bakan Selçuk'tan flaş yüz yüze eğitim açıklaması!Gelen son dakika haberine göre, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Evlatlarımızın, öğretmenlerimizin ve tüm toplumun sağlığını önceleyerek gerektiğinde illerin koşullarına uygun olarak öğrencilerimizi okullarına kavuşturmak temennisindeyiz" dedi.
12.02.2021Gündem
Son dakika eğitim haberleri | Yüz yüze eğitim ve normalleşme için önemli tarih... Okullar 15 Şubat'ta mı açılıyor?
Son dakika eğitim haberleri | Yüz yüze eğitim ve normalleşme için önemli tarih... Okullar 15 Şubat'ta mı açılıyor?Gelen son dakika haberine göre, Türkiye'de son 24 saatte 173 bin 210 yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi yapıldı, 7 bin 279 kişinin testi pozitif çıktı, 129 kişi hayatını kaybetti. Öte yandan milyonlarca öğrenci ve veli, 'kısıtlamalar ne zaman kaldırılıp yüz yüze eğitim ile okullar açılacak' sorusunun cevabını merak ediyor. Normalleşme için 15 Şubat ve 15 Mart tarihleri öne çıkarken, uzmanlar aşı konusunda yaşanan son dakika gelişmeleri ışığında dikkat çeken bir uyarıda bulundu. İşte merakla beklenen normalleşme adımı ile ilgili haberin detayları...
29.01.2021Gündem
Son dakika... Bakan Selçuk'tan flaş yüz yüze eğitim açıklaması!
Son dakika... Bakan Selçuk'tan flaş yüz yüze eğitim açıklaması!Gelen son dakika haberine göre, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "15 Şubat'tan itibaren toplumun, ailelerin, annelerin, babaların, çocukların durumuna baktığımızda okulların artık mümkün olduğu kadar daha yüksek bir kapasiteyle açılması gerektiği noktasında bir kararlılığımız var" diye konuştu.
20.01.2021Siyaset
Son dakika... Ara tatil bugün başladı!
Son dakika... Ara tatil bugün başladı!Uzaktan eğitim modeli ile devam eden 2020-2021eğitim öğretim döneminde ara tatil bugün başladı.
13.11.2020Gündem
'Tek işimiz bilim'
'Tek işimiz bilim'Önceliklerinin ülkenin ve üniversitenin geleceği olduğunu kaydeden Prof. Nükhet Hotar, “Bunun dışında hiçbir şeye itibar etmiyorum. Mesaimizi evlatlarımızın geleceği için harcıyoruz” dedi
30.10.2020Ege
Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'nun sözlerine tepki: Müfterilik ve utanmazlıktır
Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'nun sözlerine tepki: Müfterilik ve utanmazlıktırMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "TTB'ye yönelik eleştirilerime Kılıçdaroğlu'nun cevap vermesi gayet doğaldır. Zira kaynakları aynıdır. Kovid-19'la mücadele edenlerle ilgili en küçük sözüm yokken 'var' demek müfterilik ve utanmazlıktır." ifadesini kullandı.
22.09.2020Siyaset
Uzaktan eğitim gören Kadıköylü ihtiyaç sahibi öğrencilere bilgisayar desteği
Uzaktan eğitim gören Kadıköylü ihtiyaç sahibi öğrencilere bilgisayar desteğiPandemi nedeniyle uzaktan eğitim gören Kadıköylü ihtiyaç sahibi öğrencilere bilgisayar desteği vermek için “Elini Uzat Uzakta Kalmasınlar” kampanyası başlatıldı. Kampanya kapsamında belediyeye bağışlanan ikinci el ve sıfır bilgisayarlar, belediyenin ihtiyaç sahibi olduğunu tespit ettiği öğrencilere ulaştırılıyor.
19.09.2020Gündem
Toplumsal ruh halimiz endişeli
Toplumsal ruh halimiz endişeliIPSOS Milliyet okurları için derledi
24.08.2020Gündem
Uzaktan eğitim, geleceğin eğitim modeli olacak
Uzaktan eğitim, geleceğin eğitim modeli olacakBilginet Akademi’nin kurucusu ve Genel Müdürü Mustafa Yelbey, dünya çapında hızla yaygınlaşan uzaktan eğitim modeli ile ilgili önemli bilgiler verdi.
29.07.2020Uzaktan Eğitim
YKS sınavına giren 2 torun sahibi kadının hedefi, Hacettepe Tıp!
YKS sınavına giren 2 torun sahibi kadının hedefi, Hacettepe Tıp!Rize’de, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın (YKS) ikinci oturumu olan Alan Yeterlilik Testleri'ne (AYT) giren 4 çocuk, 2 torunu olan Naciye Dinç (57), Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni kazanmayı hedeflediğini söyledi.
28.06.2020Gündem
Yerli ve milli zeka küpleri
Yerli ve milli zeka küpleriKöylerdeki ‘zeka küpü’ sınıflarıyla potansiyeli açığa çıkarmayı hedefleyen Turkcell, yapay zeka ve kodlamada hedef büyüttü
12.07.2018Ekonomi
Uyuşturucuyla en kapsamlı savaş!
Uyuşturucuyla en kapsamlı savaş!Uyuşturucu ile Mücadele Strateji Belgesi ve Eylem Planı’nın taslağına göre, uyuşturucu suçları için siber birim kurulacak, NARKOTİM’ler 81 ile yayılacak, AMATEM’lerin sayısı artırılacak.
8.04.2018Gündem
‘Türk KOBİ’lerini  ‘market’e taşıyor
‘Türk KOBİ’lerini ‘market’e taşıyorTürkiye, Azerbaycan ve Gürcistan KOBİ’leri, internetten alışverişi sağlayacak ortak bir elektronik pazarda buluşuyor. Özellikle şimdiye kadar internetten hiç satış yapmamış KOBİ’leri kapsayacak biçimde oluşturulacak KOBİ Market’in mayıs ayı başında devreye girmesi bekleniyor.
9.04.2017Ekonomi
AÖF Bahar Dönemi final sınav tarihleri açıklandı!
AÖF Bahar Dönemi final sınav tarihleri açıklandı!Öğrencilerin merakla beklediği AÖF Bahar Dönemi final sınav tarihleri açıklandı. Binlerce öğrencinin katılacağı final sınavı için geri sayım başlamış oldu.  Anadolu Üniversitesi tarafından açıklanan sınav tarihleri sayfamızda.
6.05.2016Eğitim
AÖF final sınav tarihleri ne zaman?
AÖF final sınav tarihleri ne zaman?Merakla beklenen AÖF Bahar Dönemi sınav tarihleri belli oldu. AÖF Bahar Dönemi son sınavları 04 - 05 Haziran 2016 tarihlerinde başlayacak. İşte AÖF sınav tarihleri ve detaylı bilgiler...
2.05.2016Eğitim
AÖF Bahar Dönemi sınav tarihleri ne zaman?
AÖF Bahar Dönemi sınav tarihleri ne zaman?Merakla beklenen AÖF Bahar Dönemi sınav tarihleri belli oldu. AÖF Bahar Dönemi ilk sınav 16 - 17 Nisan 2016 tarihlerinde başlayacak. İşte AÖF sınav tarihleri ve detaylı bilgiler...
21.03.2016Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

yüz yüze eğitimyüzyüze eğitimZiya Selçukeğitimkoronavirüs

Yüzyüze Eğitim ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.