Duş Jeli

Duş Jeli

Son dakika duş jeli haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan duş jeli gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan duş jeli haber sayfamızda...

Duş Jeli

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 240 duş jeli haberi bulunmuştur.
Akdeniz’e yeşil koruma kalkanı
Akdeniz’e yeşil koruma kalkanıLe Petit Marseillais, Türkiye’nin yeşillendirilmesi için sosyal girişim Ecording ile yürüttüğü işbirliğiyle Akdeniz Bölgesi’nin batısından doğusuna biyoçeşitliliğin korunmasına ve geliştirilmesine katkı sağlıyor.
23.09.2021Ekonomi
Sözünü #DoğayaBırak
Sözünü #DoğayaBırakLe Petit Marseillais, dünyadaki yaşamın sürmesinde hayati derecede önemli olan biyoçeşitlilik konusuna organik sertifikalı Bio Duş Jeli ailesiyle katkıda bulunuyor. Le Petit Marseillais,Türkiye’nin yeşillendirilmesi için sosyal girişim ecording ile yürüttüğü iş birliği sayesinde Akdeniz Bölgesi'nin batısından doğusuna biyoçeşitliliğin korunmasına ve geliştirilmesine katkı sağlıyor. Proje kapsamında satılan her Bio Duş Jeli ürünü için doğaya ecoDrone’larla bir tohum topu atılıyor.
23.09.2021PembeNar
Son dakika - A Erkek Milli Basketbol Takımımıza iki yeni sponsorluk
Son dakika - A Erkek Milli Basketbol Takımımıza iki yeni sponsorluk“Kazanmak Kafada Başlar” mottosuyla Türk basketboluna yıllardır desteğini sürdüren Head&Shoulders, Basketbol A Erkek Milli Takımımızın “özgüven sponsoru” olmaya iki yıl daha devam edecek. Head&Shoulders yeni inovasyonu “Kepeğe Karşı Etkili Duş Jeli ve Şampuan” ürün serisi ile Milli Takımımızın duş jeli ve şampuan sponsorluğunu da üstlendi.
1.07.2021Milli Takım
Pofuduk Slime Nasıl Yapılır? Pofuduk Slime Malzemeleri Nelerdir?
Pofuduk Slime Nasıl Yapılır? Pofuduk Slime Malzemeleri Nelerdir?Çocuklar için eğitici ve öğretici bir etki sağlayan slime, belli başlı malzemeler üzerinden bireysel olarak yapılabilmektedir. Peki pofuduk slime nasıl yapılır? Pofuduk slime malzemeleri nelerdir? İşte bu konu üzerine merak edilenler.
2.06.2021Eğitim
Esnafa desteğe devam
Esnafa desteğe devamBornova Belediyesi 350 taksici ve minibüsçüye temizlik paketi dağıttı. Denizli’de 10 bin işletmeye destek başvuruları başladı
29.05.2021Ege
Duş Jeli Nasıl Kullanılır? Duş Jeli İle Saç Yıkanır Mı, Yüze Sürülür Mü?
Duş Jeli Nasıl Kullanılır? Duş Jeli İle Saç Yıkanır Mı, Yüze Sürülür Mü?Kişiler hijyenik olabilmek için duş alırlar. Duş alırken kullanılan bazı ürünler bulunur. Duş jeli bu kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Duş jelinin nasıl kullanıldığı ve tam olarak hangi bölgelere sürüldüğü merak edilen konuların başında yer alıyor. Duş jeli nasıl kullanılır? Duş jeli ile saç yıkanır mı, yüze sürülür mü? Konularına ilişkin sizlere bazı detaylı bilgiler derledik.
14.04.2021Yaşam
Güzellik ve Kişisel Bakımın “En İyileri” 7. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde Sahiplerini Buldu!
Güzellik ve Kişisel Bakımın “En İyileri” 7. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde Sahiplerini Buldu!Geleneksel Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nin yedincisi 29 Temmuz Perşembe akşamı Swissôtel The Bosphorus - Istanbul’da gerçekleştirildi. İş ve cemiyet hayatından birçok ünlü ismin katıldığı özel gecede kazanan ürünler ve ünlü isimler ödülleriyle buluştu.
Ezgi Doğan'dan soğuk havalar için bakım tavsiyeleri
Ezgi Doğan'dan soğuk havalar için bakım tavsiyeleriKişisel bakım her mevsime özgü değişkenlik gösterse de en fazla bakım kış aylarında oluyor. Güzellik direktörü Ezgi Doğan, kış ayları için bakım tavsiyelerinde bulundu.
2.03.2021Cilt Bakımı
Sezaryen Dikiş İzi Nasıl Geçer? Sezaryen Doğum Yarası Nasıl İyileşir?
Sezaryen Dikiş İzi Nasıl Geçer? Sezaryen Doğum Yarası Nasıl İyileşir?Anne olmak dünyanın en mucizevi olaylarından birisidir. Kadınlar için ise en önemli günlerden birisi doğum yaptıkları gündür. Günümüzde pek çok çeşidi olsa da çoğu kişiler tarafından sezaryen doğum istenmektedir. Sezaryen doğumda en çok düşünülen konulardan birisi de sezaryen dikiş izidir. Peki, sezeryan izi nasıl geçer? Sezaryen doğum yarası nasıl iyileşir? Sizlere sezaryen dikiş izi hakkında merak edilenleri detaylıca derledik...
19.02.2021Sağlık
Deniz yanığına ne iyi gelir, nasıl geçer? Denizde yanmak nasıl önlenir?
Deniz yanığına ne iyi gelir, nasıl geçer? Denizde yanmak nasıl önlenir?Yaz aylarında insanlar tatil amaçlı deniz kenarlarına gitmeyi tercih ederler. Güneşin altında korunmasız bir şekilde vakit geçirmek deniz yanıkları oluşmasına sebebiyet vermektedir. Tuzlu suyun da etkisi ile bu yanıklar oldukça can yakıcı bir hal alabilir. Deniz yanığına ne iyi gelir, nasıl geçer? Denizde yanmak nasıl önlenir? İşte, tüm detaylar...
29.01.2021Sağlık
Endüstriyel ürünlerin aşırı tüketimi erken ergenliğe mi yol açıyor?
Endüstriyel ürünlerin aşırı tüketimi erken ergenliğe mi yol açıyor? Kız ve erkek çocuklarında erken ergenlik, genetik faktörlerin yanı sıra son yıllarda yaşam ve beslenme tarzı, hava kirliliği, temiz gıdaya ulaşım gibi sorunlar nedeniyle giderek artıyor. Bireyleri fizyolojik ve psikolojik yönden etkileyen erken ergenlik sürecinin doğru atlatılması için ailelerin çocuklarını yakından takip etmeleri gerekiyor. Belirtiler konusunda bilinçli olmak ve eğer varsa vakit kaybetmeden bir uzmana başvurmak önem taşıyor. Çocuk Endokrinoloji Bölümü’nden Prof. Dr. Selim Kurtoğlu, çocuklarda erken ergenlikle ilgili önemli bilgiler verdi.
Pandemide genital hijyeni korumak için dikkat edilmesi gerekenler
Pandemide genital hijyeni korumak için dikkat edilmesi gerekenlerPandemi birçok insanın günlük rutinini bozarak beslenme şekillerinde, egzersiz sıklıklarında ve kişisel hijyen alışkanlıklarında değişliklere neden oldu. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr.Öğr. Üyesi Esra Özbaşlı, bu süreçte kadınların kişisel hijyenlerini korumak için dikkat etmesi gereken noktaları sıraladı
22.01.2021Püf Noktası
‘Defne’den marka doğdu!
‘Defne’den marka doğdu!Fransa’ya yaptığı ziyaret sırasında Antakya sabununu Halep sabunu olarak hediye alan Girişimci Gülay Gül, Antioch’s Verdaa markasını yarattı.
Gül yağının kilosu 12-13 bin eurodan, 5-6 bin dolara geriledi
Gül yağının kilosu 12-13 bin eurodan, 5-6 bin dolara gerilediTürkiye'nin gül bahçesi Isparta'da, yılda ortalama 15 bin ton gül çiçeği üretimi yapılıyor. Her 3 bin 500 kilodan elde edilen 1 kilo gül yağı ise 5-6 bin dolara satılıyor. Gül yağının, önceki yıllarda 12-13 bin eurodan alıcı bulduğu kaydedildi.
11.10.2020Ekonomi
Egzamaya  karşı önlem alın!
Egzamaya karşı önlem alın!Farklı nedenlerle gelişebilen, deride kızarıklık, şişme, kaşıntı gibi belirtileri olan, yaygın bir cilt hastalığı egzama ve tedavisi hakkında bilgiler veren Ekol Hastanesi Dermatoloji Uzmanı Dr. Esra Arısoy, her yaş ve cinsiyette görülebilen hastalığa karşı alınabilecek önlemleri anlattı.
26.09.2020Ege
16 Haziran 2020 Bim aktüel kataloğu ürünleri raflarda! Bu hafta salı Bim'de neler var?
16 Haziran 2020 Bim aktüel kataloğu ürünleri raflarda! Bu hafta salı Bim'de neler var?16 Haziran Bim aktüel kataloğu fırsatları belli oldu. Bu hafta aktüel kataloğunda takılardan bakım ürünlerine kadar çeşitli fırsatlar bulunuyor. Zincir market mağazasının fırsatları bugün raflarda yerini alacak. Peki 16 Haziran Bim aktüel kataloğunda neler var?
16.06.2020Gündem
Otellere sertifikasyon almaları için "izolasyon odası" şartı
Otellere sertifikasyon almaları için "izolasyon odası" şartıKültür ve Turizm Bakanlığınca, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele sürecinde, turistik tesislerin "Sağlıklı Turizm Sertifikasyonu" alabilmeleri için kriterler belirlenirken, "izolasyon alanları ve odaları" oluşturma şartı, kriterlerin başında yer aldı.
11.05.2020Ekonomi
Kozmetikte yerli üretime yüklendi
Kozmetikte yerli üretime yüklendiKişisel bakım ve kozmetik sektöründe büyümesini sürdüren Watsons, Türkiye’de yerli üretimi artırıyor. Hong Kong merkezli marka diğer yandan da mağazalaşma atağını sürdürüyor.
2.01.2020Ekonomi
Yeni yıl hediye setleri ile kendinize ve sevdiklerinize iyi bakın
Yeni yıl hediye setleri ile kendinize ve sevdiklerinize iyi bakınWatsons, yeni yılda da sizin ve sevdiklerinizin yılbaşı hediyesini unutmuyor. Yeni yıla özel hazırlanan Watsons markalı hediye setleriyle mutluluğu katlıyor.
13.12.2019Yaşam
Kolay kaybolan şeyler, çift olan, köpüren, kulplu olan şeyler nelerdir? (Kelime savaşı cevapları)
Kolay kaybolan şeyler, çift olan, köpüren, kulplu olan şeyler nelerdir? (Kelime savaşı cevapları)Kelime Saaşı oyunu hızla yayılırken gerçek oyunculara karşı mücadele eğlenceli anlar yaşatıyor. Binlerce konu üzerinden keşifler yapılırken bazı konuların cevabı hızla aratılıyor... İşte kolay kaybolan şeyler, çift olan, köpüren, kulplu olan şeyler nelerdir?
10.12.2019Gündem
"Kokun hala üzerimde"
"Kokun hala üzerimde" Unilever’in tüketicileri en ideal duş jeli ile buluşturmak üzere Türkiye’deki kadınları dinleyip, onlar için tasarladığı yeni Pure Line Duş Jelleri, 10 farklı varyantı ile raflardaki yerini aldı. Pure Line Duş Jelleri, tene yayılan 12 saat kalıcı kokusu ile her koklayışta duş anındaki “o hisse” götürüyor.
Balık derisi hastası Kayra'ya yardım yağdı!
Balık derisi hastası Kayra'ya yardım yağdı!İzmir’de yaşayan ve halk arasında 'balık pulu' ya da 'balık derisi' hastalığı olarak bilinen 'İktiyozis' hastası Kayra Uzman'ın (10) engelli maaşı kesildiği için ailesi, ilaç ve kremleri alamaz hale geldi. Hayırseverlere yapılan krem ve ilaç çağrısının ardından Türkiye'nin birçok yerinden kolilerce krem desteği alan Kayra'nın, şimdi yüzü gülüyor. Tüm kolileri annesiyle birlikte açan Kayra, "Her gönderenin ismini yazdım ve her akşam onlara ismiyle dua ediyorum" dedi.
5.08.2019Gündem
Köyüne fabrika kuruyor!
Köyüne fabrika kuruyor!Şarkıcı Berdan Mardini, Mardin'de doğup büyüdüğü mahalleye vefa borcunu ödemek için fabrika kuruyor.
14.05.2019Cadde
Anneler Günü’ne özel kampanyalar
Anneler Günü’ne özel kampanyalarMigros, Anneler Günü’nde annelerine sevgilerini göstermek isteyenlere, Money Kart veya Money Bonus’la yaptıkları alışverişlerde yüzde 50’ye varan kampanya fırsatı sunuyor...
10.05.2019Ege
Çıban nasıl geçer?
Çıban nasıl geçer?Çıban, yılın belirli dönemlerinde çoğu kişinin yüzünde çıkan ve sivilceden çok daha zor geçen bir cilt sorunudur. Çıban çıktığında iltihaplı şişlik, ağrı, zonklama ve kızarıklık gibi sorunlar görülür. Peki, çıban nedir? Çıban neden çıkar? Çıban belirtileri nelerdir? Çıban nasıl geçer? İşte tüm soruların cevabı haberimizde...
22.10.2018Cilt Bakımı

Benzer Haber Etiketleri

Duş Jeli ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.