Goldman Sachs

Goldman Sachs

Son dakika goldman sachs haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan goldman sachs gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan goldman sachs haber sayfamızda...

Goldman Sachs

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.156 goldman sachs haberi bulunmuştur.
'Asya'da enflasyon hızlanacak'
'Asya'da enflasyon hızlanacak'Goldman Sachs'tan yapılan açıklamada, "Asya'da enflasyon hızlanacak ancak Avrupa'nın gerisinde kalmaya devam edecek" denildi.
1.12.2021Uzmanpara
Kötü senaryo mu yanlış alarm mı?
Kötü senaryo mu yanlış alarm mı?Koronavirüsün yeni varyantı ‘omicron’un küresel ekonomik büyümeye olası etkilerini inceleyen yatırım bankası Goldman Sachs, olumlu, olumsuz, çok olumsuz ve yanlış alarm başlıklı 4 ayrı senaryo yazdı.
30.11.2021Ekonomi
Fed'den 3 faiz artışı bekleniyor
Fed'den 3 faiz artışı bekleniyorGoldman Sachs stratejistleri, ABD Merkez Bankası'nın (Fed) varlık alımlarının azaltılmasına hız vermesini ve 2022 yılı sonuna kadar 3 faiz artırımı yapmasını bekliyor.
25.11.2021Uzmanpara
'Avrupa borsalarında ralli devam edecek'
'Avrupa borsalarında ralli devam edecek'Fransa'nın ikinci büyük bankası Societe Generale, Avrupa hisse senedi piyasalarında bu yıl yaşanan rallinin gelecek yıl da devam edeceğini öngördü.
25.11.2021Uzmanpara
Petrol piyasasında son durum ne?
Petrol piyasasında son durum ne?Petrol piyasası ABD, Hindistan ve Japonya'dan gelen stratejik ulusal rezervlerden petrol satışı yapılacağı haberlerinin fiyatlara olası etkisini değerlendirmeye çalışıyor.
24.11.2021Uzmanpara
Fed'den iki faiz artırımı bekleniyor
Fed'den iki faiz artırımı bekleniyorGoldman Sachs ABD Baş Ekonomisti David Kostin, gelecek yıl ABD Merkez Bankası'ndan (Fed) iki faiz artırımı beklediklerini söyledi.
23.11.2021Uzmanpara
UBS kripto paralara kuşku ile yaklaşıyor
UBS kripto paralara kuşku ile yaklaşıyorUBS Group Başkanı Axel Weber, kripto paralar konusunda "kuşkucu" olduğunu söyledi.
17.11.2021Uzmanpara
Çin ekonomisi için büyüme tahmini açıklandı
Çin ekonomisi için büyüme tahmini açıklandıGoldman Sachs, Çin ekonomisinde büyümenin 2022 yılında, kriz yılları dışında görülen en düşük seviye olan yüzde 4,8'e gerilemesini beklediğini bildirdi.
12.11.2021Uzmanpara
Prof. Dr. Sefer Şener büyüme rakamlarını değerlendirdi
Prof. Dr. Sefer Şener büyüme rakamlarını değerlendirdiKredi derecelendirme kuruluşu Moody's, Türkiye ekonomisine ilişkin büyüme tahminlerini 2021 yılı için yüzde 6'dan yüzde 9'a çıkardı. CNN Türk canlı yayınında konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Prof. Dr. Sefer Şener, "Türkiye ekonomisindeki büyüme rakamları gelmeye başlayınca bu kurumlar da tahminlerini revize ettiler." dedi.
4.11.2021Haberler
Prof. Dr. Sefer Şener büyüme rakamlarını değerlendirdi
Prof. Dr. Sefer Şener büyüme rakamlarını değerlendirdiKredi derecelendirme kuruluşu Moody's, Türkiye ekonomisine ilişkin büyüme tahminlerini 2021 yılı için yüzde 6'dan yüzde 9'a çıkardı. CNN Türk canlı yayınında konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Prof. Dr. Sefer Şener, "Türkiye ekonomisindeki büyüme rakamları gelmeye başlayınca bu kurumlar da tahminlerini revize ettiler." dedi.
4.11.2021Ekonomi
New Jersey Valiliğine kıl payı farkla yeniden aynı isim seçildi
New Jersey Valiliğine kıl payı farkla yeniden aynı isim seçildiABD'nin New Jersey eyaletinde 2 Kasım'da yapılan ve oy sayımında başa baş giden valilik seçimlerini, Demokrat aday Phill Murphy çok az farkla yeniden kazandı.
4.11.2021Dünya
Goldman Sachs'tan Ethereum tahmini
Goldman Sachs'tan Ethereum tahminiGoldman Sachs'a göre Ethereum fiyatı 8 bin dolara kadar yükselebilir.
2.11.2021Uzmanpara
Petrol kaç dolar oldu?
Petrol kaç dolar oldu?Brent petrolün varili uluslararası piyasalarda 85,11 dolardan işlem görüyor.
26.10.2021Uzmanpara
Goldman Sachs petrol tahminini revize etti
Goldman Sachs petrol tahminini revize ettiGoldman Sachs, brent petrolde fiyatın gelecek yıl için 90 dolar/varil olan tahminlerin üzerine çıkabileceğini bildirdi.
25.10.2021Uzmanpara
Çin için büyüme tahmini revize edildi
Çin için büyüme tahmini revize edildiGoldman Sachs, Çin için büyüme tahminini düşürdü.
25.10.2021Uzmanpara
BoE faiz artırımına hazırlanıyor
BoE faiz artırımına hazırlanıyorİngiltere Merkez Bankası’nın (BoE) yükselen enflasyonu frenlemek için yıl sonundan önce politika faiz artırımına gitmesine ilişkin beklentiler arttı.
20.10.2021Uzmanpara
New York borsası yükselişle açıldı
New York borsası yükselişle açıldıNew York borsası, güçlü gelen bilançolar ve perakende satışlardaki beklenmedik artışın ardından güne yükselişle başladı.
15.10.2021Uzmanpara
Goldman Sachs'ın net karı arttı
Goldman Sachs'ın net karı arttıABD'li yatırım bankalarından Goldman Sachs'ın net karı, bu yılın üçüncü çeyreğinde geçen yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 60 artarak 5,38 milyar dolar oldu.
15.10.2021Uzmanpara
Uluslararası kuruluşlar peş peşe açıkladı! Önemli 'Türkiye' adımı
Uluslararası kuruluşlar peş peşe açıkladı! Önemli 'Türkiye' adımıEkonomideki hızlı toparlanma ve sanayi üretimindeki güçlü seyir Türkiye'nin büyümesini olumlu etkiledi, uluslararası kuruluşların büyüme tahminlerinde yukarı yönlü revizyonları da beraberinde getirdi.
12.10.2021Ekonomi
Piyasalar negatif seyrediyor
Piyasalar negatif seyrediyorKüresel piyasalarda, enerji ve hammadde fiyatlarındaki artışın enflasyonist kaygıları beslemesiyle dün karışık bir seyir izlenmesinin ardından bugün Asya borsaları ile ABD ve Avrupa endeks vadeli işlem kontratlarında satışların hakim olması dikkati çekiyor.
12.10.2021Uzmanpara
New York borsası düşüşle kapandı
New York borsası düşüşle kapandıNew York borsası, petrol fiyatlarındaki yükselişle birlikte artan enflasyonun etkisiyle haftanın ilk işlem gününü düşüşle tamamladı. Kapanışta Dow Jones endeksi, 250 puanın üzerinde değer kaybetti ve yüzde 0,72 azalarak 34.496,06 puana geriledi.
11.10.2021Ekonomi
New York borsası karışık seyirle açıldı
New York borsası karışık seyirle açıldıNew York borsası, haftanın ilk işlem gününe karışık seyirle başladı. Açılışta Dow Jones endeksi, yüzde 0,17 artışla 34.805,33 puana çıktı.
11.10.2021Ekonomi
New York borsası karışık seyirle açıldı
New York borsası karışık seyirle açıldıNew York borsası, haftanın ilk işlem gününe karışık seyirle başladı.
11.10.2021Uzmanpara
ABD piyasalarında 'dipten alım' önerisi
ABD piyasalarında 'dipten alım' önerisi Uluslararası yatırım kuruluşu Goldman Sachs ve JP Morgan, ABD piyasalarında dipten alım öneriyorlar.
11.10.2021Uzmanpara
ABD için büyüme beklentileri düştü
ABD için büyüme beklentileri düştüGoldman Sachs, ABD ekonomisi için büyüme beklentilerini düşürdü.
11.10.2021Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Goldman Sachs ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.