Medyaassist

Medyaassist

Son dakika medyaassist haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan medyaassist gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan medyaassist haber sayfamızda...

Medyaassist

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 116 medyaassist haberi bulunmuştur.
Quick Sigorta’nın sponsor olduğu kürekçiler şampiyon oldu
Quick Sigorta’nın sponsor olduğu kürekçiler şampiyon olduSapanca’da gerçekleştirilen Gençler Türkiye Kupası Kürek Yarışları sonuçlanırken Quick Sigorta’nın sponsor olduğu Galatasaray Kürek takımları; 3 şampiyonlukla yarışlara damga vurdu.
17.08.2020Sigorta
Çocuğunuzun eğitimi ‘güvence’ altında
Çocuğunuzun eğitimi ‘güvence’ altındaEbeveynleri çocuklarının geleceği için en çok düşündüren konuların başında hiç şüphesiz eğitim geliyor. Başlarına gelebilecek her hangi talihsiz bir olay karşısında çocuklarının eğitimlerinin yarıda kalmasını istemeyen velilerin imdadına ise eğitim sigortası yetişiyor. Gulf Sigorta Kaza, Sağlık ve Seyahat Sigortaları Teknik Birim Direktörü Suat Celayir; ebeveynlere çocuklarının eğitim hayatlarını garantiye almaları için ‘Eğitim Giderleri Sigorta Planı’nı öneriyor.
17.08.2020Sigorta
Anadolu Sigorta ‘Bireysel Sağlık’a yeni teminatlar ekledi
Anadolu Sigorta ‘Bireysel Sağlık’a yeni teminatlar eklediAnadolu Sigorta, bireysel sağlık sigortasını yeni teminatlarla genişletti. İlave prim karşılığında eklenebilen doğum teminat limiti; 7 bin TL, 10 bin TL ve 15 bin TL olmak üzere üç ayrı limit seçeneği ile sunulurken; dileyenler poliçelerine uygun bir prim karşılığında limitsiz deprem teminatı da ekleyebiliyor.
17.08.2020Sigorta
Özel sağlık sigortasına ekonomik alternatif
Özel sağlık sigortasına ekonomik alternatifGenerali Sigorta’nın yeni “Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” ürünü, özel sağlık sigortalarına nazaran ekonomik avantaj sağlıyor.
17.08.2020Sigorta
BES’te toparlanma başladı, katılımcı sayısı artışa geçti
BES’te toparlanma başladı, katılımcı sayısı artışa geçtiTürkiye’de Covid-19 salgınından etkilenen ve katılımcı sayısı azalan Bireysel Emeklilik Sistemi’nde (BES), salgının etkisi azalırken toparlanma da başladı.
17.08.2020Sigorta
Sigorta sektöründe ‘normalleşme’ başladı
Sigorta sektöründe ‘normalleşme’ başladıMart ayından beri etkili olan Koronavirüs (Covid-19) salgının en fazla etkilediği sektörlerden olan Türk sigorta sektöründe de ‘normalleşme’ başladı. İlk 5 aylık dönemde salgının da etkisiyle hayat dışı (elementer) sektörde reel büyüme hızı ‘0’a düşen sigorta sektörü hazirandan itibaren yeniden büyümeye başladı.
28.07.2020Sigorta
Kredi piyasalarındaki canlanma sigorta sektörünü de hareketlendirdi
Kredi piyasalarındaki canlanma sigorta sektörünü de hareketlendirdiKatılım Emeklilik Genel Müdürü Ayhan Sincek, sigorta sektörünün en hızlı normalleşen 12 sektör arasında yer almasıyla ilgili açıklama yaptı. Sincek, kredi piyasalarındaki canlanmanın sigorta sektöründeki toparlanmayı da hızlandırdığını belirtti. Sincek, “İTO’nun tüketici araştırmasında da görüldüğü gibi 12 sektör pandemi öncesine döndü. Biz de kredi kartı harcamalarıyla yapılan ölçümlerle elde edilen verilere göre pandemi öncesi seviyeye geri dönen sektörler arasındaki yerimizi aldık” dedi.
28.07.2020Sigorta
Allianz’ın ‘Nefes Ol’u en ilham verici proje seçildi
Allianz’ın ‘Nefes Ol’u en ilham verici proje seçildiAllianz Türkiye’nin koronavirüs ile mücadele sürecinde zor şartlarda çalışan sağlık mensupları için Lokman Hekim Sağlık Vakfı iş birliğiyle hayata geçirdiği; ‘Nefes Ol’ projesi, Allianz Grubu tarafından ilham verici seçildi.
28.07.2020Sigorta
Sompo’dan markalı araç sahiplerine özel kasko
Sompo’dan markalı araç sahiplerine özel kaskoSompo Sigorta; Skoda marka araç sahipleri için özel olarak hazırladığı ‘Skoda Kasko’yu müşterilerinin beğenisine sundu. Araç sahiplerini birçok farklı riske karşı koruma altına alan Skoda Kasko; kullanıcılarına Skoda yetkili servislerinde orijinal parça ve onarım garantisi de veriyor.
28.07.2020Sigorta
Yıllık 140 TL’ye konut sigortası yaptırabilirsiniz
Yıllık 140 TL’ye konut sigortası yaptırabilirsinizİnternetten konut sigortası ile ilgili yapılan aramalar son aylarda önemli bir artış gösterdi. Özellikle kamu bankalarının konut kredi faiz oranlarını düşürmesiyle birlikte konut satışları ciddi oranda artarken, konut sahiplerinin internette sorguladığı konuların başında da ‘konut sigortaları’ gelmeye başladı. İnternetten konut sigortası ve eşya sigortası aramaları pandemi dönemine kıyasla son bir ayda 3 kat artış gösterdi.
23.07.2020Sigorta
Sigorta sektörünün yeni oyuncusu Türkiye Sigorta
Sigorta sektörünün yeni oyuncusu Türkiye Sigorta2020 yılının ilk yarısında Türkiye ve dünya sigortacılığı için benzeri görülmemiş bir dönem yaşandı. Risk algısının bir anda değiştiği bu süreçte tüketicilerin satın alma alışkanlıkları değişim gösterirken, müşteri davranışlarından acente ilişkilerine pek çok alanda sigorta şirketleri yaptıkları yeniliklerle öne çıktılar.
23.07.2020Sigorta
Sigorta sektörünün yeni oyuncusu Türkiye Sigorta
Sigorta sektörünün yeni oyuncusu Türkiye SigortaGüneş Sigorta bünyesinde, Ziraat Sigorta ve Halk Sigorta’nın tüm aktif ve pasifiyle devralınması suretiyle birleşilmesi, Sermaye Piyasası Kurulu’nca (SPK) onaylandı.
23.07.2020Sigorta
Sorunsuz bir tatil için ‘Yat Sigortası’nı ihmal etmeyin!
Sorunsuz bir tatil için ‘Yat Sigortası’nı ihmal etmeyin!Koronavirüs (Covid-19) salgını insanların bireysel turizme olan ilgisini de artırdı. Beş yıldızlı otellerde yapılan tatillerin yerini karavan, yat ve yazlık evlerde yapılan tatiller aldı. Özellikle gelir düzeyi yüksek kişilerin tercih ettiği yat ve tekneler ise bu yıl oldukça revaçta. Peki Koronavirüs’ten korunmak için tercih ettiğimiz yat ve teknenin sigorta güvencesi var mı?
23.07.2020Sigorta
Generali acenteleriyle online bir araya geldi
Generali acenteleriyle online bir araya geldiGenerali Sigorta, acenteleriyle Webinar’da (internet semineri) bir araya geldi. ‘Müşterileriniz ile Nasıl Güçlü Bir İlişki Kurabilirsiniz?’ başlıklı online etkinlikte; müşterilerle ilişki yönetimi nasıl sağlanır; müşteri sadakati ve bağlığı nasıl yaratılır, müşteri beklentilerinin ötesine nasıl geçilir gibi müşterileri ilişkilerine ve haklarına yönelik bilgiler gündeme geldi.
23.07.2020Sigorta
‘İstanbul Finans Merkezi’nin ilk global markası olacağız’
‘İstanbul Finans Merkezi’nin ilk global markası olacağız’Geçtiğimiz yıl eylül ayında, Türk sigorta sektöründe reasürans konusunda çok önemli bir gelişme yaşandı. Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından sigorta sektörünün gelişimine katkı sağlamak, yerli reasürans kapasitesini arttırmak ve kaynak verimliliği sağlamak amaçlarıyla Türk Reasürans kuruldu.
15.07.2020Sigorta
Yazın sağlıklı geçirmek için tüyolar!
Yazın sağlıklı geçirmek için tüyolar!Yaz aylarında daha aktif oluyor, dışarıda daha çok zaman geçiriyoruz. Havaların da ısınmasıyla birlikte tükettiğimiz gıdalara, sıvı alımına, güneşe dikkat etmemiz ve dolayısıyla sağlığımızı korumamız gerekiyor.
15.07.2020Sigorta
Aksigorta, Türkiye genelinde 3 bin acenteye ulaştı
Aksigorta, Türkiye genelinde 3 bin acenteye ulaştıEn büyük dağıtım kanalı olan acentelerini her fırsatta destekleyen Aksigorta, son 2 yılda acente sayısında ciddi bir büyüme kaydetti. Yüzde 26’lık büyüme ile kapsama alanını oldukça genişleten Aksigorta, Türkiye genelinde 3 bin acenteye ulaştı.
15.07.2020Sigorta
Haluk Levent ile aynı sahnede şarkı söyleyecekler
Haluk Levent ile aynı sahnede şarkı söyleyeceklerNN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik tarafından hayata geçirilen “Doğaya Mektup” farkındalık projesine ilgi hâlâ devam ediyor. Sosyal sorumluluk derneği AHBAP’ın da kurucusu olan son dönemin öne çıkan sanatçılarından Haluk Levent’in de destek verdiği proje kapsamında doğa için bestelenen “Çünkü Başka Sen Yok” temalı şarkı, şimdi milyonların sesi oluyor.
15.07.2020Sigorta
Quick Sigorta Bina Tamamlama Sigortası konut alıcılarının ve yatırımcılarının en büyük güvencesi olacak!
Quick Sigorta Bina Tamamlama Sigortası konut alıcılarının ve yatırımcılarının en büyük güvencesi olacak!Binaların tamamlanamaması nedeniyle oluşacak mağduriyetleri önlemek, tüketicilerin ödemelerini teminat altına almak ve ülke ekonomisine yeni gayri nakdi kaynak sağlamak açısından önemli bir fonksiyona sahip Quick Bina Tamamlama Sigortası, finansal sigortaların uzmanı Quick Sigorta güvencesi ile sunulmaya başlandı!
14.07.2020Sigorta
Sompo’dan Koronavirüs teminatlı Seyahat Sağlık Sigortası
Sompo’dan Koronavirüs teminatlı Seyahat Sağlık SigortasıSeyahat sağlık sigortası alanında müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına yönelik farklı ürünler geliştiren Sompo Sigorta, Koronavirüs’ü teminat altına alan yeni Yurtdışı Seyahat Sigortası’nı piyasaya sundu.
8.07.2020Sigorta
İki konuttan biri sigortasız
İki konuttan biri sigortasızAksigorta’nın “Olası Depreme Karşı Hazırlık Durumu” başlıklı araştırmasından dikkat çekici sonuçlar çıktı. Üç kişiden ikisinin deprem çantası bulunmuyor. Türkiye’deki Zorunlu Deprem Sigortası oranlarına göre ise ülkemizde her iki konuttan birinin deprem sigortası bulunmuyor.
8.07.2020Sigorta
Turistlere COVID 19 koruma ve destek sigortası
Turistlere COVID 19 koruma ve destek sigortasıMüşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda çalışmalarını şekillendiren Güneş Sigorta; Haziran ayı itibarıyla uygulamaya aldığı Turist Koruma ve Destek Sigortası kapsamında Türkiye’ye yurt dışından gelen turistleri; Covid-19’a karşı yatarak tedavi paketiyle ihtiyaçlarına göre çeşitli limitlerle güvence altına alıyor.
8.07.2020Sigorta
Yenilemelerde ‘eksik sigorta’ya dikkat!
Yenilemelerde ‘eksik sigorta’ya dikkat!Mart ayının ortalarından beri Türkiye’yi de etkileyen Koronavirüs (Covid-19) ile birlikte tüketicilerin sigortaya olan güven ve ilgisi daha da arttı. Fakat salgın nedeniyle kurdaki yükseliş ve stok artışları özellikle iş yeri sigortasına sahip işletmeler için yeni bir konuyu daha gündeme getirdi. O da ‘eksik sigorta.’ Sigorta şirketleri, sigortalılarını hasar olduğunda ‘eksik sigorta’ya düşmemeleri konusunda şimdiden uyarıyor.
8.07.2020Sigorta
Yeni normalde hangi sigortalar öne çıkacak?
Yeni normalde hangi sigortalar öne çıkacak?Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mehmet Şencan, tüm dünyayı saran ve Türkiye’de de yaklaşık dört aydır etkilerini gösteren Covid-19 salgınının sigorta sektörü üzerine etkilerini değerlendirdi.
8.07.2020Sigorta
Çevreci yatırımları Mapfre’ye sertifika getirdi
Çevreci yatırımları Mapfre’ye sertifika getirdiÇevreye yönelik konularda aktif rol alan, enerji verimliliği ve iklim değişikliği alanında çeşitli çalışmalar yürüten MAPFRE Sigorta, Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF) iş birliğiyle “Yeşil Ofis Hareketi” kapsamında hayata geçirdiği uygulamalar ve farkındalık çalışmalarıyla Yeşil Ofis Sertifikası aldı.
30.06.2020Sigorta

Benzer Haber Etiketleri

medyaassistsigortaquick sigortaanadolu sigortagenerali

Medyaassist ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.