Göksü Üçtaş Şanlı

Göksü Üçtaş Şanlı

Son dakika Göksü Üçtaş Şanlı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Göksü Üçtaş Şanlı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Göksü Üçtaş Şanlı haber sayfamızda...

Göksü Üçtaş Şanlı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 23 goksu uctas sanli haberi bulunmuştur.
Cimnastikçi Göksu Üçtaş Şanlı adeta uçuşa geçti!
Cimnastikçi Göksu Üçtaş Şanlı adeta uçuşa geçti!Milli cimnastikçimiz Göksu Üçtaş Şanlı sosyal medya hesabından "Yine bir gün uçuyoruz." notuyla paylaşımda bulundu.
Çevrim içi etkinlikler
Çevrim içi etkinliklerKadınlar Günü dolayısıyla bugün ve haftanın devamında çoğu çevrim içi olmak üzere pek çok etkinlik düzenleniyor.
8.03.2021Ekonomi
Emine Erdoğan Güçlü Türkiye'nin Güçlü Kadınları Zirvesi'nde konuştu
Emine Erdoğan Güçlü Türkiye'nin Güçlü Kadınları Zirvesi'nde konuştuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, kadınların özel ve kamusal hayatını dengeleyen çözümler üretmeye devam edeceklerini belirterek, "Toplumsal dokumuzla ahenkli, milli benliğimizi merkeze alan yaklaşımlarla ilerleyeceğiz ve inanıyorum ki bu topraklarda artan kadın gücü, küresel sorunların çözülmesinde de büyük katkı sağlayacak." dedi.
4.03.2021Gündem
Göksu Üçtaş Şanlı kimdir, kaç yaşında? Göksu Üçtaş Şanlı biyografisi...
Göksu Üçtaş Şanlı kimdir, kaç yaşında? Göksu Üçtaş Şanlı biyografisi...Göksu Üçtaş Şanlı kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Jimnastik alanında Türkiye'ye birçok başarı kazandıran Göksu Üçtaş Şanlı'nın hayatı ve kariyeri hakkındaki bilgiler araştırma konusu olmaya devam ediyor. Peki Göksu Üçtaş Şanlı kimdir?
16.02.2021Diğer
Vali Köşger’den şampiyonlara ziyaret
Vali Köşger’den şampiyonlara ziyaretİzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, cimnastikte Türkiye’yi Avrupa ve dünyada başarıyla temsil ederek ülkemize madalyalar kazandıran milli sporcuları ziyaret etti.
22.01.2021Ege
Salgının gölgesinde Süper Lig şampiyonu Başakşehir!
Salgının gölgesinde Süper Lig şampiyonu Başakşehir!Kovıd-19 nedeniyle üç ay ara verilen Süper Lig’de mutlu sona ulaşan Başakşehir, tarihte bunu başaran 6. takım oldu
1.01.2021Futbol
“Olimpiyat  mayomu asıp sürekli ona bakıyordum”
“Olimpiyat mayomu asıp sürekli ona bakıyordum”Türk cimnastik tarihinin Artistik Cimnastik Kadınlar Avrupa Şampiyonası seviyesinde büyüklerde ilk madalyasını kazandıran Göksu Üçtaş Şanlı, “Kızım doğduktan sonra yarışmaları izliyor, olimpiyat mayomu asıp sürekli ona bakıyordum” diyor
27.12.2020Pazar
Milli sporcular kürsüye abone oldu!
Milli sporcular kürsüye abone oldu!Yeni normalleşme sürecinin ardından milli sporcular elde ettikleri madalyalarla büyük alkış topladı
26.12.2020Diğer
Tarihi başarı sonrası Suat Çelen: “Önce hayal kurduk, sonra onlara inandık"
Tarihi başarı sonrası Suat Çelen: “Önce hayal kurduk, sonra onlara inandık"Kendisi de eski sporcu olan Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen, “2012’de seçim mottom ‘Benim hayalim, sporcu kardeşlerimizin gerçekleri’ olmuştu. Önce hayal kurduk. Sonra onlara inandık ve bir aile olarak başarıyı yakaladık” dedi
22.12.2020Diğer
Madalyalı anneye coşkulu karşılama
Madalyalı anneye coşkulu karşılamaMersin’de düzenlenen Avrupa Kadınlar Artistik Cimnastik Şampiyonası’nda bir ilki başararak yer aletinde aldığı gümüş madalyayla şampiyonada bu branşta büyüklerde madalya kazanan ilk kadın sporcumuz olan Göksu Üçtaş Şanlı, İzmir’de büyük bir coşkuyla karşılandı.
21.12.2020Ege
Göksu Üçtaş Şanlı 25 yıllık hayalini gerçeğe dönüştürdü
Göksu Üçtaş Şanlı 25 yıllık hayalini gerçeğe dönüştürdüMersin'de gerçekleşen Avrupa Kadınlar Artistik Cimnastik Şampiyonası'nda gösterdiği başarılı performansla yer aletinde ikincilik elde eden milli cimnastikçi Göksu Üçtaş Şanlı, bu alanda gümüş madalya kazanan ilk kadın Türk sporcu olarak adını tarihe yazdırdı.
21.12.2020Diğer
Son dakika - Milli cimnastikçi Göksü Üçtaş Şanlı'dan altın madalya!
Son dakika - Milli cimnastikçi Göksü Üçtaş Şanlı'dan altın madalya!Milli cimnastikçi Göksü Üçtaş Şanlı, Avrupa Cimnastik Şampiyonası'nda yer aletinde altın madalya kazandı
20.12.2020Diğer
Cimnastik Şampiyonası’nı gümüşle kapattık!
Cimnastik Şampiyonası’nı gümüşle kapattık!Avrupa Kadınlar Artistik Cimnastik Şampiyonası’nın son gününde Göksu Üçtaş Şanlı yer aletinde 2. oldu
21.12.2020Diğer
Milli cimnastikçi Göksu Üçtaş Şanlı'dan gümüş madalya! Tarihi anlar...
Milli cimnastikçi Göksu Üçtaş Şanlı'dan gümüş madalya! Tarihi anlar...Mersin'de düzenlenen Avrupa Kadınlar Artistik Cimnastik Şampiyonası'nda Göksu Üçtaş Şanlı, yer aletinde gümüş madalya kazandı. O heyecanlı anlar kameralara yansı.
20.12.2020Diğer
Suat Çelen: "Turnuvayı 10 madalya ile tamamlıyoruz"
Suat Çelen: "Turnuvayı 10 madalya ile tamamlıyoruz"Avrupa Kadınlar Artistik Cimnastik Şampiyonası'nın sona ermesinin ardından Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen, gençler kategorisi bireysel alet finallerinde asimetrik paralel aletinde bronz madalya kazanan Derin Tanrıyaşükür ve büyük kadınlar yer aletinde gümüş madalyaya uzanan Göksu Üçtaş Şanlı, Demirören Haber Ajansı'na (DHA) açıklamalarda bulundu.
20.12.2020Diğer
Son dakika - Milli cimnastikçi Göksu Üçtaş Şanlı'dan gümüş madalya!
Son dakika - Milli cimnastikçi Göksu Üçtaş Şanlı'dan gümüş madalya!Avrupa Kadınlar Artistik Cimnastik Şampiyonası'nda büyüklerde milli sporcu Göksu Üçtaş Şanlı, yer aletinde gümüş madalya kazandı.
20.12.2020Diğer
Avrupa Kadınlar Cimnastik Şampiyonası'nda Türkiye 4. oldu!
Avrupa Kadınlar Cimnastik Şampiyonası'nda Türkiye 4. oldu!Mersin'de düzenlenen 33'ncü Avrupa Kadınlar Cimnastik Şampiyonası'nda Türkiye Milli Takımı 4'cü oldu.
19.12.2020Diğer
Mersin’de yeni heyecan! Milliler finale kaldı...
Mersin’de yeni heyecan! Milliler finale kaldı...Mersin’de Avrupa Kadınlar Artistik Cimnastik Şampiyonası, büyükler kategorisinde elemelerle başladı. Türkiye Cimnastik Milli Takımı, 147.129 puanla 4. olarak takım finallerine kaldı.
18.12.2020Diğer
Suat Çelen: "Organizasyona iki ayda hazırlandık"
Suat Çelen: "Organizasyona iki ayda hazırlandık"Mersin’in ev sahipliğinde düzenlenecek Avrupa Artistik Cimnastik Şampiyonası için gereken tüm çalışmalar kısa sürede yapıldı
8.12.2020Diğer
İspanya fatihleri yurda döndü
İspanya fatihleri yurda döndüAkdeniz Oyunları’nda 9 madalyaya ulaşan Artistik Cimnastik Milli Takımı sporcuları Türkiye’ye döndü ve havaalanında coşkuyla karşılandı
29.06.2018Ege
Türk sporcular 4'ü altın 11 madalya kazandı!
Türk sporcular 4'ü altın 11 madalya kazandı!Türk sporcular, 18. Akdeniz Oyunları'nın 5. gün akşam seansında 4'ü altın olmak üzere 11 madalya elde etti.
1.07.2020Diğer
Şaziye Erdoğan iki altın madalya kazandı!
Şaziye Erdoğan iki altın madalya kazandı!2018 Akdeniz Oyunları'nın ikinci gününde milli sporcular karate, halter ve yüzme dallarında madalyalar elde etti.
1.07.2020Diğer
Çağla Büyükakçay TMOK Sporcu Komisyonu başkanı oldu
Çağla Büyükakçay TMOK Sporcu Komisyonu başkanı olduTürkiye Milli Olimpiyat Komitesi’nin (TMOK) yeni oluşturulan Sporcu Komisyonu’nun başkanlığına milli tenisçi Çağla Büyükakçay getirildi.
1.07.2020Diğer

Benzer Haber Etiketleri

Göksu Üçtaş Şanlıcimnastikİbrahim ÇolakMadalyaizmir

Göksü Üçtaş Şanlı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.