Jp Morgan

Jp Morgan

Son dakika jp morgan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan jp morgan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan jp morgan haber sayfamızda...

Jp Morgan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 917 jp morgan haberi bulunmuştur.
'Hisse senetleri için piyasa duyarlılığı arttı'
'Hisse senetleri için piyasa duyarlılığı arttı' JP Morgan Chase CEO'su Jamie Dimon, pazartesi günü CNBC'ye verdiği röportajda ekonomik görünüm konusunda temkinli olmaya devam etse de hisse senetleri, birleşme ve satın almalar için piyasa duyarlılığının arttığını söyledi.
27.02.2024 Uzmanpara
JP Morgan'dan 5 yıl vadeli ABD tahvili tavsiyesi
JP Morgan'dan 5 yıl vadeli ABD tahvili tavsiyesi JP Morgan, ABD istihdam verileri öncesi 5 yıl vadeli ABD Hazine kağıtlarında kar realizasyonu tavsiye etti.
2.02.2024 Uzmanpara
2 dev kurumdan tahvil tavsiyesi
2 dev kurumdan tahvil tavsiyesi Morgan Stanley ve JP Morgan, yatırımcılara beş yıllık ABD tahvillerini satın almaya başlamalarını tavsiye ediyor.
22.01.2024 Uzmanpara
Fransa tahvil ihracı için bankalara yetki verdi
Fransa tahvil ihracı için bankalara yetki verdi Fransa Haziran 2049 vadeli tahvil ihracı için bankalara yetki verdi.
15.01.2024 Uzmanpara
ETF onayı sonrası Bitcoin’de düzeltme hareketi
ETF onayı sonrası Bitcoin’de düzeltme hareketi Kripto para piyasasının merakla beklenen ETF onayı sonrasında Bitcoin’de sert düzeltme yaşandı. 42 bin doların altına gerileyen Bitcoin, yeni haftanın ilk işlem gününde toparlanmaya çalışıyor. İşte detaylar...
15.01.2024 Uzmanpara
'ABD ekonomisi dirençli olmaya devam ediyor'
'ABD ekonomisi dirençli olmaya devam ediyor' JP Morgan Chase CEO'su Jamie Dimon, ABD ekonomisinin dirençli olmaya devam ettiğini ve bunun da yumuşak iniş beklentilerine yol açtığını söyledi.
12.01.2024 Uzmanpara
'Fed, 250 baz puan faiz indirebilir'
'Fed, 250 baz puan faiz indirebilir' JP Morgan Asset Management Baş Yatırım Yetkilisi Bob Michele, iş gücü piyasası soğumaya devam eder ise ABD Merkez Bankası'nın (Fed) reel getirileri düşürmek için 2024'te 250 baz puan faiz indirebileceğini söyledi.
5.01.2024 Uzmanpara
JP Morgan hissesinde rekor yükseliş
JP Morgan hissesinde rekor yükseliş JP Morgan Chase & Co'nun hisse senedi fiyatı iki yıldan uzun bir süredir ilk kez yeni bir rekor seviyeye ulaştı.
3.01.2024 Uzmanpara
Küresel bankalar on binlerce kişiyi işten çıkardı
Küresel bankalar on binlerce kişiyi işten çıkardı Küresel bankalar 2023 yılında 60.000'den fazla kişiyi işten çıkararak finansal krizden bu yana en ağır işten çıkarma yıllarından birini yaşadı ve Covid-19 pandemisinden çıkarken işe alımlarının çoğunu tersine çevirdi.
26.12.2023 Uzmanpara
'Yatırımcılar tahvilleri tercih etmeli'
'Yatırımcılar tahvilleri tercih etmeli' JP Morgan Chase Stratejisti Marko Kolanovic yatırımcı notunda müşterilerini, hisse senetleri ve diğer risk varlıklarının merkez bankaları tarafından önemli faiz indirimleri yapılmadan potansiyel rallileri sürdüremeyeceği konusunda uyardı.
8.12.2023 Uzmanpara
JP Morgan'dan S&P 500 tahmini
JP Morgan'dan S&P 500 tahmini JP Morgan hisse senedi stratejistleri beklenen zayıf kazanç büyümesine, pahalı değerlemelere ve yüksek jeopolitik risklere işaret ederek önümüzdeki yıl için ABD hisse senetleri için karamsar bir görünüm ortaya koydu.
30.11.2023 Uzmanpara
Dışa bağımlılığı azaltacak yatırım
Dışa bağımlılığı azaltacak yatırım Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) Yönetim Kurulu Başkanı Odile Renaud - Basso SASA Polyester’in Adana’daki üretim tesisini ziyaret etti.
23.11.2023 Ekonomi
BoE'den faiz indirimi beklentisi belli oldu
BoE'den faiz indirimi beklentisi belli oldu JP Morgan, İngiltere Merkez Bankası'nın (BoE) ilk faiz indirimini 2024 yılı dördüncü çeyrekte yapmasını bekliyor.
22.11.2023 Uzmanpara
JP Morgan petrolde düşüş bekliyor
JP Morgan petrolde düşüş bekliyor JP Morgan, brent tipi ham petrolün varil fiyatının önümüzdeki yıl ortalama 83 dolar olacağını tahmin etti.
21.11.2023 Uzmanpara
JP Morgan'dan ABD enflasyonu değerlendirmesi
JP Morgan'dan ABD enflasyonu değerlendirmesi JP Morgan Chase CEO'su Jamie Dimon, geçtiğimiz gün açıklanan ABD enflasyon rakamlarını değerlendirdi.
15.11.2023 Uzmanpara
Fed'in ters repodaki para miktarı düştü
Fed'in ters repodaki para miktarı düştü Yatırımcıların ABD Merkez Bankası'nın (Fed) ters repo kolaylığına park ettikleri para miktarı iki yıldan uzun bir süredir ilk kez 1 trilyon doların altına düştü.
10.11.2023 Uzmanpara
ABD Hazinesi borçlanma tahminini düşürdü
ABD Hazinesi borçlanma tahminini düşürdü ABD Hazinesi cari çeyrek dönem için federal borçlanma tahminini düşürdü. Borçlanma tahmininin düşmesinde beklentilerin üzerine çıkan gelirler etkili oldu.
31.10.2023 Uzmanpara
'Hindistan dünyanın 3. büyük ekonomisi olacak'
'Hindistan dünyanın 3. büyük ekonomisi olacak' JP Morgan, Hindistan'ın 2027'ye kadar dünyanın 3. büyük ekonomisi haline gelmesini bekliyor.
18.10.2023 Uzmanpara
Erkan, Fed Başkanı’yla ‘Fas’ta bir araya geldi!
Erkan, Fed Başkanı’yla ‘Fas’ta bir araya geldi! Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Hafize Gaye Erkan, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile birlikte Dünya Bankası ve IMF’nin yıllık toplantıları için gittiği Fas’ın Marakeş kentinde, ABD Merkez Bankası (Fed) Başkanı Jerome Powell ile bir görüşme gerçekleştirdi.
13.10.2023 Ekonomi
Goldman Sachs'tan hisse senedi uyarısı
Goldman Sachs'tan hisse senedi uyarısı Goldman Sachs yüksek faizlerin Wall Street'te daha fazla düşüşe yol açmasını bekliyor.
3.10.2023 Uzmanpara
GMW Mimarlık: Teknoloji sayesinde havaalanı deneyimleri neredeyse kişiye özel hale geldi…
GMW Mimarlık: Teknoloji sayesinde havaalanı deneyimleri neredeyse kişiye özel hale geldi… Kuruluşundan günümüze geçen çeyrek asırlık süreç içerisinde elde ettiği deneyimlerle uluslararası havalimanı projeleri için masterplan tasarımı ve planlama danışmanlığı hizmetleri vererek küresel ölçekte başarılara imza atan GMW MİMARLIK ortakları Mimar Dicle Demircioğlu ve Mimar Pınar İlki Emekçi ile ulaşım yapılarındaki farklı dinamikleri, teknolojik gelişmeleri ve yeni trendleri konuştuk.
25.09.2023 Mimarlık
'Fed faizi artırmaya devam etmeli'
'Fed faizi artırmaya devam etmeli' JP Morgan Chase CEO'su Jamie Dimon, ABD Merkez Bankası'nın (Fed) enflasyonla mücadele etmek için faiz oranını artırmaya devam etmek zorunda olduğunu söyledi.
21.09.2023 Uzmanpara
'Fed'in kasımda faiz artırma ihtimali düşük'
'Fed'in kasımda faiz artırma ihtimali düşük' Goldman Sachs stratejistlerine göre ABD Merkez Bankası'nın (Fed) 31 Ekim-1 Kasım'daki FOMC toplantısında faiz oranlarını artırma ihtimali düşük.
18.09.2023 Uzmanpara
Türk ekonomisine OVP dopingi! Borsaya hücum var
Türk ekonomisine OVP dopingi! Borsaya hücum var Çin’in kamuda iPhone’u yasaklamasının ardından hızla gerileyen Apple hisseleri, dünya borsalarında genel bir satış dalgasına neden olurken Borsa İstanbul, OVP’nin açıklanmasıyla artan yabancı yatırımcı ilgisi ve halka arzlara taleple yükseliyor.
9.09.2023 Ekonomi
Dolar kaç liradan işlem görüyor?
Dolar kaç liradan işlem görüyor? Dolar/TL haftanın dördüncü işlem gününe 26.82’nin üzerinde başladı.
7.09.2023 Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Jp Morgan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.