Milli Dayanışma Kampanyası

Milli Dayanışma Kampanyası

Son dakika milli dayanışma kampanyası haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan milli dayanışma kampanyası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan milli dayanışma kampanyası haber sayfamızda...

Milli Dayanışma Kampanyası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 278 milli dayanisma kampanyasi haberi bulunmuştur.
'Filistin için uluslararası her platformda mücadele etmeyi sürdüreceğiz'
'Filistin için uluslararası her platformda mücadele etmeyi sürdüreceğiz'Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Filistin için uluslararası her platformda mücadele etmeyi sürdüreceğiz. İsrail'in bu hukuk tanımaz tavrının son bulması için ne gerekiyorsa yapacağız. Mücadelemiz Filistin tam anlamıyla özgürlüğüne kavuşana kadar sürecek." ifadelerini kullandı.
21.05.2021Gündem
Son Dakika Haberi: Kabine Toplantısı sonrası Erdoğan duyurdu! 'Devam' kararı çıktı
Son Dakika Haberi: Kabine Toplantısı sonrası Erdoğan duyurdu! 'Devam' kararı çıktıSon dakika haberine göre Kabine Toplantısı sona erdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, "Şehirlerimizdeki mevcut uygulamayı bir süre daha sürdürme ve gelişmeleri yakın takip etme kararı aldık. Tedbirlere özellikle uyulmasıyla, ilgili denetimleri daha sıkı şekilde yürüterek süreci yakından takip edeceğiz." dedi.
16.03.2021Siyaset
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş kısa çalışma ödeneği açıklaması
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş kısa çalışma ödeneği açıklamasıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan kritik Kabine Toplantısı sonrası ekonomideki son gelişmeleri değerlendirdi ve kısa çalışma ödeneği için flaş açıklamada bulundu.
16.03.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Her türlü imkanı seferber ettik
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Her türlü imkanı seferber ettikCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Dünyanın bu çaresiz ve tükenmişlik halinin aksine Türkiye olarak devlet-millet dayanışmasının en güçlü örneğini ortaya koyuyoruz. Çocuk, yaşlı, kadın ve erkek, herkes üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmekte en ufak tereddüt duymuyor." ifadelerini kullandı.
15.03.2021Siyaset
Hayırsever işadamı hayatını kaybetti
Hayırsever işadamı hayatını kaybettiSamsun’da yaşayan ve hayırseverliğiyle tanınan sanayici Cemal Yeşilyurt, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. 82 yaşındaki işadamının cenazesi, helallik alınmasının ardından memleketi Trabzon’a gönderildi. Yeşilyurt, 28 Kasım Cumartesi günü (bugün) Of ilçesine bağlı Yemişalan Köyü’nde öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlanacak.
28.11.2020Ekonomi
CHP’den bakanlara sitem! Soru önergeleri yanıtsız kalıyor
CHP’den bakanlara sitem! Soru önergeleri yanıtsız kalıyorCHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, bakanlara yönelttikleri soru önergeleri ve bilgi edinme başvurularına bekledikleri ölçüde yanıt alamamaktan şikâyet etti. AK Parti’nin, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile TBMM’nin güçleneceğini savunduğunu ancak gelinen aşamada bu vaadin gerçekleşmediğini belirten Karaca, “Aradan geçen 2 yılda güçlü Meclis’ten eser kalmadı.
4.08.2020Siyaset
Bakan Selçuk: 1,2 milyon ihtiyaç sahibine 1.000'er TL ulaştırdık
Bakan Selçuk: 1,2 milyon ihtiyaç sahibine 1.000'er TL ulaştırdıkBakan Selçuk: "Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyamızda toplanan 2 milyar TL'yi aşkın bağıştan yaklaşık 1,2 milyon ihtiyaç sahibi haneye 1.000'er TL ulaştırdık. Sosyal Koruma Kalkanı kapsamında vatandaşlarımıza sağladığımız destek ve yardımlarda 30 milyar TL‘ye yaklaştık."dedi.
1.08.2020 Ekonomi
Hatalı basılan 50 TL'yi 1500 katına satışa çıkardı
Hatalı basılan 50 TL'yi 1500 katına satışa çıkardıAdıyaman'da otopark işletmecisi Murat Kuştepe, bir müşterisinin verdiği basım hatası nedeniyle '0' bulunmayan 50 TL'lik banknotu satışa çıkardı. Koleksiyonerlerle görüşüp 75 bin TL isteyen Kuştepe, elde edeceği geliri, Milli Dayanışma Kampanyası’na bağışlamak istiyor.
27.07.2020Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, yüzüğünü Milli Dayanışma Kampanyası'na bağışlayan kadına aynı yüzüğü hediye etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, yüzüğünü Milli Dayanışma Kampanyası'na bağışlayan kadına aynı yüzüğü hediye ettiSon dakika haberi... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Dayanışma Kampanyası'na aile yadigarı yüzüğünü bağışlayan Kahramanmaraşlı Mukadder Öksüz'e, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal aracılığıyla aynı yüzüğü hediye etti.
21.06.2020Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mukadder Öksüz'e anlamlı hediye
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mukadder Öksüz'e anlamlı hediyeCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Dayanışma Kampanyası'na aile yadigarı yüzüğünü bağışlayan Kahramanmaraşlı Mukadder Öksüz'e, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal aracılığıyla aynı yüzüğü hediye etti.
21.06.2020Gündem
‘Önce halk sonra bankayız’
‘Önce halk sonra bankayız’Halkbank Genel Müdürü Arslan, bankanın aktif büyüklükte üçüncü olduğunu belirterek, “Geldiğimiz nokta bizi gururlandırıyor. Halkbank 82 yıldır önce halk, sonra bankadır” dedi
23.05.2020Ekonomi
Futbol camiasından koronavirüs mücadelesine destek yağdı
Futbol camiasından koronavirüs mücadelesine destek yağdıMedya Takip Merkezi (MTM), Türkiye Spor Yazarları Derneği için hazırladığı nisan ayı raporunu açıkladı. Raporda ay boyunca en çok konuşulan futbolcular, takımlar, kulüp yöneticileri, teknik direktörler ve hakemler belirlendi.
22.05.2020Süper Lig
Halkbank 82. yaşını kutluyor
Halkbank 82. yaşını kutluyorKüçük esnaf ve sanayi erbabına uygun koşullarla kredi kullandırma amacıyla 1938 yılında Mustafa Kemal Atatürk'ün imzasıyla kurulan Halkbank 82. yaşını kutluyor.
22.05.2020Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kahramanmaraşlı Mukadder Öksüz'ü telefonla aradı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kahramanmaraşlı Mukadder Öksüz'ü telefonla aradıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, corona virüs dolayısıyla başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na yüzüğünü göndererek destek olan ve cumhurbaşkanına hitaben mektup yazan Kahramanmaraşlı Mukadder Öksüz ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
13.05.2020Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan telefonla aradı! 'Unutmamız mümkün değil!'
Cumhurbaşkanı Erdoğan telefonla aradı! 'Unutmamız mümkün değil!'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, corona virüs dolayısıyla başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na yüzüğünü göndererek destek olan ve cumhurbaşkanına hitaben mektup yazan Kahramanmaraşlı Mukadder Öksüz ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
13.05.2020Siyaset
Karanlık zihniyetle karşı karşıyayız
Karanlık zihniyetle karşı karşıyayızBöyle bir dönemde dahi darbe çığırtkanlığı yapan, sağlıktaki ve diplomasideki başarıları gölgelemeye çalışan karanlık bir zihniyetle karşı karşıya olduklarını dile getiren Erdoğan, “Meydanı bu faşist zihniyete bırakmayız” dedi
13.05.2020Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz telefon
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz telefonCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Dayanışma Kampanyasına bağış yapan ve mektup yazan bir vatandaşı arayarak sürpriz görüşme gerçekleştirdi.
12.05.2020Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz telefon
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz telefonCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni tip coronavirüs (Covid-19) ile mücadele için başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na yüzüğünü göndererek katkı veren Mukadder Öksüz isimli vatandaşla telefonda görüştü.
13.05.2020Siyaset
Emre Belözoğlu’ndan Trabzon’daki ihtiyaç sahiplerine yardım
Emre Belözoğlu’ndan Trabzon’daki ihtiyaç sahiplerine yardımFenerbahçe’nin kaptanı Emre Belözoğlu Ramazan ayında memleketi Trabzon’un Maçka ilçesinde ihtiyaç sahiplerine gıda yardımında bulundu.
30.06.2020Fenerbahçe
Yatırımda hız kesmiyor
Yatırımda hız kesmiyorCargill, bu yıl devreye alacağı pilot tesis ile müşterilerinin yeni ürünler için prototip üretmesine olanak sağlayacak
9.05.2020Ekonomi
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Üretim sektörünün hızlıca  toparlanmasını bekliyoruz
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Üretim sektörünün hızlıca toparlanmasını bekliyoruzCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, ihracat kanallarının adım adım normale dönmesi ve alışveriş merkezlerinin açılmasıyla üretim sektörünün hızlıca toparlanmasını beklediklerini bildirdi.
8.05.2020Siyaset
Türk şirket ayda 1,5 milyar adet cerrahi maske üretecek
Türk şirket ayda 1,5 milyar adet cerrahi maske üretecekA&S Holding, bir ay gibi kısa sürede devreye aldığı fabrika sayesinde yüzde 100 yerli, hijyenik ve ultrasonik şekilde el değmeden cerrahi maske üretimine başladı.
8.05.2020Ekonomi
İletişim Başkanı Altun’dan yabancı basında Türkiye’nin corona virüs ile mücadelesinin görülmemesine tepki
İletişim Başkanı Altun’dan yabancı basında Türkiye’nin corona virüs ile mücadelesinin görülmemesine tepkiİletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Cumhurbaşkanımız, telefon diplomasisiyle salgına karşı mücadelede küresel girişimlere öncülük ederek bu sürecin uluslararası dayanışmayla başarıya ulaşacağını vurgularken, yabancı basında Türkiye’nin salgına karşı başarısının görülmemesi ya da art niyetli haber ve görsellere yer verilmesi Türkiye düşmanlığının dışavurumundan başka bir şey değildir" dedi.
6.05.2020Siyaset
Koronavirüse karşı ‘Filli’ destek geldi
Koronavirüse karşı ‘Filli’ destek geldiFilli Boya koronavirüsle mücadele kapsamında toplamda 16 milyon TL’lik destek paketini hayata geçirdiğini duyurdu.
4.05.2020Ekonomi
'Sakın dışarı çıkma, sana virüs bulaşabilir'
'Sakın dışarı çıkma, sana virüs bulaşabilir'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası’na çocukevlerinden duygulandıran yardımlar geldi.
2.05.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

recep tayyip erdoğankoronavirüsekonomicumhurbaşkanıerdoğan

Milli Dayanışma Kampanyası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.