Ubs

Ubs

Son dakika ubs haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ubs gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ubs haber sayfamızda...

Ubs

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 494 ubs haberi bulunmuştur.
UBS platin tahminini revize etti
UBS platin tahminini revize ettiUBS, platinde arzın bu yıl talebi yüzde 4,5 civarında aşmasını beklediklerini işaret ederek, platin fiyatı tahminini 100 dolar/ons düşürdü. Kuruluş Aralık 2021'de fiyatın 1000 dolar/ons olmasını bekliyor.
17.09.2021Uzmanpara
Çağdaş sanat Akaretler’e konuk oluyor
Çağdaş sanat Akaretler’e konuk oluyorSanatseverlerle koleksiyonerleri, tanınmış yerli ve  yabancı sanatçıların eserleriyle bir araya getirmeyi hedefleyen  Artweeks@Akaretler’in 5. edisyonu bugün başlıyor.
Artweek@Akaretler kapılarını sanatseverlere açıyor
Artweek@Akaretler kapılarını sanatseverlere açıyorArtweeks@Akaretler, sanatseverleri ve koleksiyonerleri, tanınmış yerli ve yabancı sanatçıların eserleriyle bir araya getirmek için, 5. Edisyonuna kapılarını açmaya hazırlanıyor.
UBS'ten 'altın pozisyonlarınızı kapatın' uyarısı
UBS'ten 'altın pozisyonlarınızı kapatın' uyarısıUBS'in iyileşen ekonomik görünümle birlikte altın pozisyonlarından çıkılmasını ya da pozisyonların hedge edilmesini tavsiye ettiği müşteri notundan sonra altın fiyatları yeni haftaya düşüşle başladı.
16.08.2021Uzmanpara
Avrupa borsaları günü yükselişle kapattı
Avrupa borsaları günü yükselişle kapattıAvrupa borsaları, dün piyasalarda sert satışın yaşanmasının ardından bugün günü yükselişle tamamladı.
20.07.2021Ekonomi
UBS'ten yatırımcılara kripto para uyarısı
UBS'ten yatırımcılara kripto para uyarısıUBS, yatırımcılara kripto para piyasasından uzak durmalarını önerdi.
6.07.2021Uzmanpara
Hepsiburada, NASDAQ’da ilk Türk şirketi oluyor
Hepsiburada, NASDAQ’da ilk Türk şirketi oluyor20 yılı aşkın süredir Türkiye’de dijital ticaret sektöründe faaliyet gösteren  Hepsiburada, dünya teknoloji devlerinin kote olduğu ABD’nin NASDAQ Borsası’nda halka arz için yatırımcı görüşmelerini başlattı.
25.06.2021Ekonomi
UBS petrol tahminini yükseltti
UBS petrol tahminini yükselttiUBS analistleri eylül ayı için brent petrolüne yönelik fiyat tahminlerini 75 dolar/varilden 78 dolar/varil seviyesine yükselttiler.
16.06.2021Uzmanpara
Venezuela'nın COVAX aşıları, ABD yaptırımlarına takıldı
Venezuela'nın COVAX aşıları, ABD yaptırımlarına takıldıVenezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, ülkesinin, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) Aşıları Küresel Erişim Programı'na (COVAX) yaptığı ödemelerin bir kısmının dondurulmasına, uyguladığı yaptırımlar nedeniyle neden olan ABD'ye tepki gösterdi.
12.06.2021Dünya
'Fed politikaları doları zayıflatır'
'Fed politikaları doları zayıflatır'UBS, ABD Merkez Bankası'nın (Fed) gevşek para politikasını sürdürmesinin ABD Doları'nı zayıflatacağını öngördü.
7.06.2021Uzmanpara
AB'den yatırım bankalarına kartel cezası
AB'den yatırım bankalarına kartel cezasıAvrupa Birliği (AB), yatırım bankaları Bank of America, Natixis, Nomura, RBS (NatWest), UBS, WestLB (Portigon) ve UniCredit'in devlet tahvili piyasalarında kartel oluşturduğunu, 3'ünün 371 milyon euronun üzerinde para cezası aldığını, 2'sinin zaman aşımı, birinin ciro yapmadığı, birinin de karteli ifşa ettiği gerekçesiyle ceza almaktan kurtulduğunu duyurdu.
20.05.2021Uzmanpara
İngiliz ekonomisi ilk çeyrekte daraldı
İngiliz ekonomisi ilk çeyrekte daraldıİngiliz ekonomisi bu yılın ilk çeyreğinde yüzde 1,5 küçüldü.
12.05.2021Uzmanpara
Avrupa borsaları günü düşüşle tamamladı
Avrupa borsaları günü düşüşle tamamladıAvrupa borsaları, yatırımcıların ABD’de Merkez Bankası Fed’in bugün başlayan ve iki gün sürecek parasal politika toplantısına odaklanmasıyla günü düşüşle kapattı.
27.04.2021Ekonomi
SPK'dan 10 yabancı yatırım kuruluşuna ceza
SPK'dan 10 yabancı yatırım kuruluşuna cezaSermaye Piyasası Kurulu (SPK), 10 yabancı yatırım kuruluşuna usulsüz açığa satış işlemlerinde bulunulması nedeniyle toplam 26,4 milyon lira idari para cezası uygulanmasına karar verdi.
2.04.2021Uzmanpara
UBS, GBPUSD için tahminlerini artırdı
UBS, GBPUSD için tahminlerini artırdıUBS tarafından hazırlanan raporda GBPUSD için tahminler artırıldı.
31.03.2021Uzmanpara
UBS'ten petrol tahmini
UBS'ten petrol tahminiUBS, brent petrol fiyatını yılın ikinci yarısında 75 dolar bekliyor.
30.03.2021Uzmanpara
UBS küresel hisselerde yükseliş öngörüyor
UBS küresel hisselerde yükseliş öngörüyorUluslararası yatırım kuruluşu UBS, küresel hisse senedi piyasalarında %5-10 daha yukarı yönlü potansiyel bulunduğunu düşünüyor.
25.03.2021Uzmanpara
UBS 3 milyar euro ceza ile karşı karşıya
UBS 3 milyar euro ceza ile karşı karşıyaUBS, Fransa'daki temyiz davasında 3 milyar euro ceza ile karşı karşıya.
23.03.2021Uzmanpara
UBS petrol tahminlerini yükseltti
UBS petrol tahminlerini yükselttiUBS 2021 yılı için petrol fiyat tahminlerini yükseltti.
12.03.2021Uzmanpara
Libor, 30 Haziran 2023'e kadar belirlenecek
Libor, 30 Haziran 2023'e kadar belirlenecekİngiliz Finasal Denetim Otoritesi (FCA), Londra Bankalararası Faiz Oranı'nın (Libor) Haziran 2023'ten sonra hesaplanmayacağını bildirdi.
5.03.2021Uzmanpara
UBS'ten sterlin tahmini
UBS'ten sterlin tahminiUBS tarafından hazırlanan rapora göre sterlin yılın kalan bölümünde değer kazanır.
12.02.2021Uzmanpara
Global finans şirketleri personel sayılarını artırıyor
Global finans şirketleri personel sayılarını artırıyorÇin'in 40 trilyon dolar büyüklüğe ulaşan finans sektörünü serbestleştirmek için attığı adımlar global finans şirketlerinin Çin'de istihdamlarını artırmalarını beraberinde getiriyor.
11.02.2021Uzmanpara
Dev bankadan flaş dolar tahmini!
Dev bankadan flaş dolar tahmini!Yatırımcılar dolar 2021'de ne kadar olacak araştırması yaparken ABD'li dev yatırım bankası Goldman Sachs dolar/TL beklentisini düşürdü! Banka, 3 aylık dolar/TL beklentisini 7,50’den 7’ye düşürdüğünü açıkladı.
25.01.2021Uzmanpara
Euro Bölgesi çift dipli resesyonun eşiğinde
Euro Bölgesi çift dipli resesyonun eşiğindeBrexit'in olumsuz etkisi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka sayısındaki artışla sıkılaşan kısıtlamalar ve aşılamanın yavaş bir seyir izlemesinin, Euro Bölgesi ekonomisini "çift dipli" veya "W tipi" olarak adlandırılan resesyona sürükleyeceği belirtiliyor.
13.01.2021Uzmanpara
Kovid-19 krizinin kazananı olarak Çin ve Türkiye öne çıkıyor
Kovid-19 krizinin kazananı olarak Çin ve Türkiye öne çıkıyorYeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının neden olduğu kriz, dünya ekonomisini uçurumun eşiğine getirirken, salgının ortaya çıktığı Çin'in, küresel ekonomideki payını artırarak yükselişine ivme kazandırması ve Türkiye'nin, ihracatını daha da artırma potansiyeli dikkati çekiyor.
8.11.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

UBStahminyatırımpetrolaltın

Ubs ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.