Isabel Schnabel

Isabel Schnabel

Son dakika Isabel Schnabel haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Isabel Schnabel gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Isabel Schnabel haber sayfamızda...

Isabel Schnabel

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 25 ısabel schnabel haberi bulunmuştur.
Euro Bölgesi'nde enflasyon zirveye ulaştı
Euro Bölgesi'nde enflasyon zirveye ulaştı Euro Bölgesi'nde enflasyon şubat ayında yükselişini sürdürerek rekor kırdı.
2.03.2022Uzmanpara
ECB, Ukrayna'daki savaşın etkilerini tartıştı
ECB, Ukrayna'daki savaşın etkilerini tartıştıAvrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde, ECB Yönetim Konseyi üyelerinin önceden planlanmış olan ve Paris'te gerçekleştirilen gayriresmi toplantıda Ukrayna'daki savaşın etkilerini de ele aldıklarını söyledi.
25.02.2022Uzmanpara
'Artan konut fiyatları dikkate alınmalı'
'Artan konut fiyatları dikkate alınmalı'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Isabel Schnabel, "Enflasyon değerlendirilirken artan konut fiyatları da dikkate alınmalı" ifadelerini kullandı.
16.02.2022Uzmanpara
'ECB'nin faiz artırması gerekli olabilir'
'ECB'nin faiz artırması gerekli olabilir'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Isabel Schnabel, "Eğer enflasyon bekleyişleri çok yükselir ise ECB'nin faiz artırması gerekli olabilir" dedi.
10.02.2022Uzmanpara
'Sıkılaştırma enerji fiyatlarını düşürmez'
'Sıkılaştırma enerji fiyatlarını düşürmez'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Isabel Schnabel, "ECB'nin para politikasını sıkılaştırması enerji fiyatlarını düşürmez" dedi.
17.01.2022Uzmanpara
'Enerji fiyatları artarsa ECB harekete geçebilir'
'Enerji fiyatları artarsa ECB harekete geçebilir'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Isabel Schnabel, "Eğer enerji fiyatları daha ısrarcı şekilde artar ise ECB'nin harekete geçmesi gerekebilir" ifadelerini kullandı.
10.01.2022Uzmanpara
'Enflasyonda düşüş belirsiz'
'Enflasyonda düşüş belirsiz'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Isabel Schnabel, "Enflasyonda yaşanacak düşüşün büyüklüğü ve hızı belirsiz" dedi.
22.12.2021Uzmanpara
'Enflasyon tepe noktasına ulaştı'
'Enflasyon tepe noktasına ulaştı'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Konseyi Üyesi Isabel Schnabel, Euro Bölgesi'nde enflasyonun kasımda tepe noktasına ulaştığını düşündüklerini söyledi.
29.11.2021Uzmanpara
'Euro Bölgesi stagflasyon ile karşı karşıya değil'
'Euro Bölgesi stagflasyon ile karşı karşıya değil'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Isabel Schnabel, "Euro Bölgesi stagflasyon ile karşı karşıya değil" ifadelerini kullandı.
25.11.2021Uzmanpara
'Euro Bölgesi'nde enflasyon gelecek yıl düşecek'
'Euro Bölgesi'nde enflasyon gelecek yıl düşecek'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Isabel Schnabel, Euro Bölgesi'nde enflasyonun son dönemde yaşanan yükselişin ardından gelecek yıl düşmesinin "neredeyse kesin" olduğunu söyledi. Ancak Schnabel, arz darboğazlarının ve yüksek ücretlerin bu senaryo için riskler olduğunu da vurguladı.
13.09.2021Uzmanpara
'Ekonomi dönüm noktasında'
'Ekonomi dönüm noktasında'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Isabel Schnabel, Euro Bölgesi ekonomisinin bir dönüm noktasına geldiğini ve borçlanma maliyetlerinde son dönemde yaşanan artışın iyileşen temel göstergeleri yansıttığını bildirdi.
28.05.2021Uzmanpara
'Faiz artırımı için bir neden yok'
'Faiz artırımı için bir neden yok'Avrupa Merkez Bankası Yönetim Kurulu üyesi Isabel Schnabel, "Faiz artırımı için bir neden yok." ifadelerini kullandı.
20.05.2021Uzmanpara
'Yüksek enflasyona karşı politika değişmeyecek'
'Yüksek enflasyona karşı politika değişmeyecek'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yürütme Kurulu Üyesi Isabel Schnabel, ECB'nin bu yıl enflasyonda yaşanan yükselmelere karşı faiz artışıyla karşılık verme konusunda bir hazırlığı olmadığını vurguladı.
11.05.2021Uzmanpara
'ECB'nin verdiği destekler krizi engelledi'
'ECB'nin verdiği destekler krizi engelledi'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Isabel Schnabel, "ECB'nin verdiği destekler olgunlaşmış bir krizi engelledi." ifadelerini kullandı.
26.03.2021Uzmanpara
'Faiz artırmak toparlanmayı tehlikeye sokabilir'
'Faiz artırmak toparlanmayı tehlikeye sokabilir'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu üyesi Isabel Schnabel, faiz oranlarını birdenbire artırmanın ekonomik toparlanmayı tehlikeye sokabileceğini söyledi.
25.02.2021Uzmanpara
'Faiz artırımının yıkıcı etkisi olur'
'Faiz artırımının yıkıcı etkisi olur'Avrupa Merkez Bankası Yönetim Kurulu üyesi Isabel Schnabel, "Faiz artırımının yıkıcı etkisi olur." ifadelerini kullandı.
1.02.2021Uzmanpara
'Pandemi etkilerine karşın enflasyon ölmedi'
'Pandemi etkilerine karşın enflasyon ölmedi'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yürütme Kurulu Üyesi Isabel Schnabel, koronavirüs pandemisinin piyasalar üzerindeki ağır etkilerine karşın "enflasyonun ölmediğini" vurguladı.
12.01.2021Uzmanpara
'Daha fazla para politikası desteği gerekli'
'Daha fazla para politikası desteği gerekli'Avrupa Merkez Bankası Yönetim Kurulu üyesi Isabel Schnabel, "Daha fazla para politikası desteği gerekli." dedi.
5.11.2020Uzmanpara
'Finans piyasaları krize dirençlerini kanıtladı'
'Finans piyasaları krize dirençlerini kanıtladı'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Isabel Schnabel Perşembe günü yaptığı açıklamada, Avrupa'daki finans piyasalarının koronavirüs pandemisinin neden olduğu krize karşı dirençlerini kanıtladıklarını söyledi.
8.10.2020Uzmanpara
Schnabel: ECB daha çok "yeşil" tahvil satın alabilir
Schnabel: ECB daha çok "yeşil" tahvil satın alabilirAvrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Isabel Schnabel, ECB'nin "yeşil" tahvil satın almayı artırabileceğini, buna karşılık çevre dostu görünmeyen tahvillerden de uzak durabileceğini vurguladı.
29.09.2020Uzmanpara
ECB: Negatif faizler başarılı oldu
ECB: Negatif faizler başarılı olduAvrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Isabel Schnabel, zamanla yan etkilerinin ortaya çıkma olasılığı olsa da, negatif faiz uygulamasının bugüne kadar başarılı olduğunu söyledi.
27.08.2020Uzmanpara
ECB: Negatif faizler başarılı oldu
ECB: Negatif faizler başarılı olduAvrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Isabel Schnabel, zamanla yan etkilerinin ortaya çıkma olasılığı olsa da, negatif faiz uygulamasının bugüne kadar başarılı olduğunu söyledi.
27.08.2020Ekonomi
Euro Bölgesi ekonomisi "biraz" büyüyecek
Euro Bölgesi ekonomisi "biraz" büyüyecekAvrupa Merkez Bankası (ECB) Başekenomisti Philip Lane, "yakın zamanlardaki önemli toparlanmaların ekonomiyi öngörülen bölge içinde tutmaya devam etmesine karşın" Euro Bölgesi ekonomisinin, Nisan'da dip düzeyleri gördükten sonra "biraz" büyüyeceğini vurguladı.
27.05.2020Ekonomi
ECB Yönetim Kurulu Üyesi Schnabel'den gevşek para politikası savunması
ECB Yönetim Kurulu Üyesi Schnabel'den gevşek para politikası savunmasıAlmanya'nın Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Isabel Schnabel, düşük faiz oranları ve varlık alım programları gibi ECB'nin gevşek para politikasını savunarak, "Bu para politikası önlemlerinin yokluğunda Avro Bölgesi'nin gelişimi daha zayıf olurdu. Mevcut para politikasından köklü bir ayrılma uygun görünmüyor. Para politikasının yan etkilerine karşı koymak öncelikle diğer politika yapıcılara bağlıdır." ifadelerini kullandı.
12.02.2020Ekonomi
İzmir'de 10. heyecan
İzmir'de 10. heyecanİzmir'de 10. heyecan
26.03.1998Kültür Sanat

Benzer Haber Etiketleri

Isabel Schnabel ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.