Mahmut Ekinci

Mahmut Ekinci

Son dakika Mahmut Ekinci haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Mahmut Ekinci gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Mahmut Ekinci haber sayfamızda...

Mahmut Ekinci

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 222 mahmut ekinci haberi bulunmuştur.
Esnaf ‘tekrar kapanmayalım’ istiyor ama böyle olmaz!
Esnaf ‘tekrar kapanmayalım’ istiyor ama böyle olmaz! İstanbul’daki bazı mekânlarda ne sosyal mesafeye ne de maskeye dikkat ediliyor. Kalabalık halde iç içe oturan insanlar virüs yokmuşçasına sigara içip tehlikeyi daha da artırıyor.
11.03.2021Gündem
Altın alacaklara 'fırsat' tavsiyesi!
Altın alacaklara 'fırsat' tavsiyesi!Stratejist Cüneyt Paksoy, altın yatırımı yapmayı düşünenlere önemli tavsiyelerde bulundu. Paksoy, "İyi bir alım fırsatı dönemine girdik." ifadelerini kullandı.
3.12.2020Uzmanpara
Canlı yayında önemli altın açıklaması!
Canlı yayında önemli altın açıklaması!Stratejist Cüneyt Paksoy, altında yaşanan geri çekilmeler ile ilgili canlı yayında "Fiyatta aşağı yönlü düzeltme kaçınılmazdı." dedi.
26.11.2020Uzmanpara
Canlı yayında duyurdu! Altını olanlar kasım ayında...
Canlı yayında duyurdu! Altını olanlar kasım ayında...Stratejist Cüneyt Paksoy, "Kasımın ilk iki haftası çok önemli. Altın yatırımı olanlar ekstra konsantre olsun." dedi.
29.10.2020Ekonomi
Altını solladı! En çok gümüş kazandırdı...
Altını solladı! En çok gümüş kazandırdı...Stratejist Cüneyt Paksoy, yılın ilk 9 ayında getiri bakımından altını sollayan gümüş ile ilgili açıklamalarda bulundu.
15.10.2020Ekonomi
Altın alacaklar dikkat! Fiyatlar…
Altın alacaklar dikkat! Fiyatlar…Stratejist Cüneyt Paksoy, altın ve gümüş yatırımcılarını ilgilendiren önemli değerlendirmelerde bulundu. Paksoy, “Altın portföyünüzde bulunmalı." dedi.
8.10.2020Ekonomi
Altın alacakları canlı yayında uyardı!
Altın alacakları canlı yayında uyardı!Stratejist Cüneyt Paksoy, altın yatırımı yapacak olanlarla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Paksoy "Bir anda bütün varlığınızı tek adımda altına yönlendirmeyin, kademeli yönlendirin." dedi.
1.10.2020Uzmanpara
Canlı yayında açıkladı! Altın alanlar...
Canlı yayında açıkladı! Altın alanlar...Stratejist Cüneyt Paksoy, altın yatırımı yapacak olanlarla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Paksoy "Bir anda bütün varlığınızı tek adımda altına yönlendirmeyin, kademeli yönlendirin." dedi.
1.10.2020Ekonomi
YEP'te yer aldı! Artık kalıcı olacak...
YEP'te yer aldı! Artık kalıcı olacak...Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın açıkladığı Yeni Ekonomi Programı'nda turizmle ilgili politika ve tedbirler de yer aldı. Programda, Güvenli Turizm Sertifikasyon Programı'nın sürekli ve kalıcı hale getirileceği belirtildi.
30.09.2020Ekonomi
Canlı yayında önemli açıklama! Altın...
Canlı yayında önemli açıklama! Altın...Stratejist Cüneyt Paksoy, altın fiyatlarındaki son gelişmeleri yorumladı ve gram altında yatırım yapacakları uyardı.
17.09.2020Ekonomi
Altın alacaklara önemli tavsiye!
Altın alacaklara önemli tavsiye!Stratejist Cüneyt Paksoy, altın almayı düşünenlere önemli tavsiyeler verdi. Paksoy, "Şu anki seviyeden alınan altının köşeye atılmış bir para ile alınmış olması daha iyi olur." dedi.
10.09.2020Uzmanpara
Altın alacaklar dikkat! Şimdi alanlar...
Altın alacaklar dikkat! Şimdi alanlar...Stratejist Cüneyt Paksoy, altın almayı düşünenlere önemli tavsiyeler verdi. Paksoy, "Şu anki seviyeden alınan altının köşeye atılmış bir para ile alınmış olması daha iyi olur." dedi.
10.09.2020Ekonomi
En çok kazandıran oldu! Paksoy yorumladı
En çok kazandıran oldu! Paksoy yorumladıStratejist Cüneyt Paksoy, ocak-ağustos döneminde altını da sollayıp en çok kazandıran emtia olan gümüşle alakalı "Altın ile beraber artık gümüş de yatırımcının gündeminde. Gümüşü portföylerde bulunabilir bir emtia olarak görüyorum. 50 dolar görmüş tepesine nazaran şu an ucuzluğu da var." dedi.
3.09.2020Uzmanpara
Ne dolar ne de altın! En çok kazandıran oldu...
Ne dolar ne de altın! En çok kazandıran oldu...Stratejist Cüneyt Paksoy, ocak-ağustos döneminde altını da sollayıp en çok kazandıran emtia olan gümüşle alakalı "Altın ile beraber artık gümüş de yatırımcının gündeminde. Gümüşü portföylerde bulunabilir bir emtia olarak görüyorum. 50 dolar görmüş tepesine nazaran şu an ucuzluğu da var." dedi.
3.09.2020Ekonomi
Altın ile ilgili önemli açıklama!
Altın ile ilgili önemli açıklama!Stratejst Cüneyt Paksoy, altın fiyatları ile ilgili "Ons altındaki düzeltme süreci devam ediyor. Alım fırsatı için süreç takip edilmeli." dedi.
27.08.2020Uzmanpara
Altın alacaklar dikkat! Kritik açıklama
Altın alacaklar dikkat! Kritik açıklamaStratejst Cüneyt Paksoy, altın fiyatları ile ilgili "Ons altındaki düzeltme süreci devam ediyor. Alım fırsatı için süreç takip edilmeli." dedi.
27.08.2020 Ekonomi
Altın alacaklar dikkat! Fiyatlar...
Altın alacaklar dikkat! Fiyatlar...Stratejist Cüneyt Paksoy, Milliyet Instagram canlı yayınında altın alımı için önemli açıklamalarda bulundu.
20.08.2020Uzmanpara
Altın alacaklar dikkat! Cüneyt Paksoy'dan önemli açıklama
Altın alacaklar dikkat! Cüneyt Paksoy'dan önemli açıklamaStratejist Cüneyt Paksoy, Milliyet Instagram canlı yayınında altın alımı için önemli açıklamalarda bulundu.
20.08.2020Ekonomi
Cüneyt Paksoy, herkesin merak ettiği sorulara yanıt verdi
Cüneyt Paksoy, herkesin merak ettiği sorulara yanıt verdiStratejist Cüneyt Paksoy, dünya piyasalarına ilişkin gelişmeleri ve yurt içindeki ekonomi gündemini yorumladı.
29.07.2020Ekonomi
Herkes bunu konuşuyor! Altın alacaklar dikkat...
Herkes bunu konuşuyor! Altın alacaklar dikkat...Stratejist Cüneyt Paksoy, gram altının üst üste rekor fiyatlar kırmasının ardından "Hareketin devamı destekleyici dinamiklerden dolayı mümkün ama bu kadar sert hareketler düzeltmeler de getirebilir. Yeni altın alacaklar dikkatli olsun." dedi.
23.07.2020Ekonomi
Cüneyt Paksoy'dan kritik altın açıklaması
Cüneyt Paksoy'dan kritik altın açıklamasıUzmanpara yazarı ve Stratejist Cüneyt Paksoy, vatandaşın anbean takip ettiği altın fiyatları ile ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu.
16.07.2020Ekonomi
Cüneyt Paksoy canlı yayında açıkladı! Altın alım fırsatı...
Cüneyt Paksoy canlı yayında açıkladı! Altın alım fırsatı...Stratejist Cüneyt Paksoy, rekor kıran gram altın ile ilgili "Her anlamlı düşüş alım fırsatı, her anlamlı geri çekilme alım fırsatı." dedi.
9.07.2020Ekonomi
Stratejist Cüneyt Paksoy ekonomi gündemini değerlendirdi!
Stratejist Cüneyt Paksoy ekonomi gündemini değerlendirdi!Uzmanpara Yazarı Stratejist Cüneyt Paksoy ekonomi gündemindeki gelişmeleri ve merak edilen soruları yanıtladı. Paksoy gram altın ile ilgili "400 liraya yakın seviye, ciddi bir direnç seviyesi." dedi.
2.07.2020Ekonomi
Stratejist Cüneyt Paksoy ekonomi gündemini değerlendirdi!
Stratejist Cüneyt Paksoy ekonomi gündemini değerlendirdi!Uzmanpara Yazarı Stratejist Cüneyt Paksoy ekonomi gündemindeki gelişmeleri ve merak edilen soruları yanıtladı.
25.06.2020Ekonomi
Stratejist Cüneyt Paksoy'dan piyasaya dair önemli açıklamalar!
Stratejist Cüneyt Paksoy'dan piyasaya dair önemli açıklamalar!Uzmanpara Yazarı Stratejist Cüneyt Paksoy milliyet.com.tr canlı yayınında gündeme dair soruları yanıtladı. İşte Paksoy'un ekonomi gündemine ilişkin sorulara verdiği önemli yanıtlar...
18.06.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

altındolarcüneyt paksoymahmut ekincipiyasa

Mahmut Ekinci ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.