Visco

Visco

Son dakika Visco haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Visco gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Visco haber sayfamızda...

Visco

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 41 visco haberi bulunmuştur.
Son teknolojiler mobilya ile buluştu!
Son teknolojiler mobilya ile buluştu! Kayseri Mobilya Sanayicileri Derneği (KAYMOS) ve Kayseri OSB işbirliği ile düzenlenen Anadolu’nun en büyük Mobilya Fuarı ANAMOB, 200’ün üzerinde firmanın katılımı ile Kayseri OSB Uluslararası Fuar Merkezi’nde kapılarını açtı.
7.10.2023 Ekonomi
'Enflasyon tahmin edilenden daha hızlı düşebilir'
'Enflasyon tahmin edilenden daha hızlı düşebilir' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Konseyi Üyesi ve İtalya Merkez Bankası Başkanı Ignazio Visco düşen enerji maliyetlerinin giderek daha fazla alanda fiyatları etkilemeye devam etmesine bağlı olarak enflasyonun ECB'nin geçen ay ortaya koyduğu projeksiyonlardaki tahminlerden daha çabuk şekilde aşağı gelebileceğini söyledi.
18.07.2023 Uzmanpara
'ECB faiz artırımlarına kademeli yaklaşmalı'
'ECB faiz artırımlarına kademeli yaklaşmalı' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Üyesi ve İtalya Merkez Bankası Başkanı Ignazio Visco enflasyonda yavaşlamada erken işaretlerin görülmekte ve kredilerin düşmekte olduğu ortamda ECB'nin faiz artırımlarına kademeli bir yaklaşım sergilemesi gerektiğini söyledi.
2.03.2023 Uzmanpara
ECB üyesinden agresif faiz artırımı uyarısı
ECB üyesinden agresif faiz artırımı uyarısı Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Konseyi Üyesi ve İtalya Merkez Bankası Başkanı Ignazio Visco büyük faiz artırımları yapılacağı taahhütlerinden kaçınılmasını istedi.
3.10.2022 Uzmanpara
'Reel ekonomi cesaret verici değil'
'Reel ekonomi cesaret verici değil' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Üyesi ve İtalya Merkez Bankası Başkanı Ignazio Visco, reel ekonominin durumunun ECB'nin eylül toplantısında 50 baz puan faiz artırımı yapmasını cesaretlendirecek durumda olmadığını savundu.
28.07.2022 Uzmanpara
İtalya MB Başkanı görevinden erken ayrılacak
İtalya MB Başkanı görevinden erken ayrılacak İtalya Merkez Bankası Başkanı Ignazio Visco görevinden 1 yıl erken ayrılacak.
28.06.2022 Uzmanpara
'ECB faizi yavaş yavaş artırmalı'
'ECB faizi yavaş yavaş artırmalı' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Üyesi ve İtalya Merkez Bankası Başkanı Ignazio Visco, ECB Yönetim Konseyi'nin faiz artırımlarına yaz aylarında başlaması ve yavaş yavaş ilerlemesi gerektiğini söyledi.
31.05.2022 Uzmanpara
'ECB'nin tahminleri geçersiz hale geldi'
'ECB'nin tahminleri geçersiz hale geldi' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Üyesi ve İtalya Merkez Bankası Başkanı Ignazio Visco "ECB'nin daha bir hafta önce yapmış olduğu tahminler şimdiden geçersiz hale geldi" dedi.
18.03.2022 Uzmanpara
'Teşvikleri sona erdirirken esnek olunmalı'
'Teşvikleri sona erdirirken esnek olunmalı' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Üyesi ve İtalya Merkez Bankası Başkanı Ignazio Visco, "Teşvikleri sona erdirirken esnek bir yaklaşım sergilenmesi gerekli" dedi.
14.02.2022 Uzmanpara
'Varlık alımları 2023'ten önce sona erdirilmez'
'Varlık alımları 2023'ten önce sona erdirilmez' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Üyesi ve İtalya Merkez Bankası Başkanı Ignazio Visco, "Varlık alımları 2023'ten önce sona erdirilmez" dedi.
30.12.2021 Uzmanpara
'Enflasyon baskıları gelecek yıla da sarkacak'
'Enflasyon baskıları gelecek yıla da sarkacak' Avrupa Merkez Bankası Yönetim Konseyi üyesi ve İtalya Merkez Bankası Başkanı Ignazio Visco, Euro Bölgesi'nde enflasyonu yukarı iten faktörlerin yüksek emtia fiyatları ve arzdaki aksaklıklar olduğunu söyledi.
18.10.2021 Uzmanpara
G20 ülkeleri vergi konusunda anlaşmaya vardı
G20 ülkeleri vergi konusunda anlaşmaya vardı İtalya Ekonomi ve Maliye Bakanı Daniele Franco, G20 ülkeleri olarak çok uluslu şirketlerin uluslararası vergi düzenlenmeleri konusunda çok önemli bir anlaşmaya vardıklarını bildirdi.
11.07.2021 Uzmanpara
Visco Yatak Nedir? Visco Yatak Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Visco Yatak Nedir? Visco Yatak Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir? Başta uyku apnesi ve insomnia olmak üzere birçok uyku bozukluğu, kişilerin yaşam standardını düşürür. Kalitesiz ve ucuz süngerlerden imal edilen yataklar sırt ve eklem ağrılarına, uykusuzluğa, halsizliğe ve bel fıtığına neden olabilir. Bunun önüne geçmek için üretilen sağlıklı ve kaliteli yatakların başında visco yatak geliyor. Visco yatak nedir? Visco yatak alırken nelere dikkat edilmelidir? Merak edilen soruların yanıtlarını sizler için derledik.
14.06.2021 PembeNar
İşbir Holding, Ergo Yatak’ı satın aldı
İşbir Holding, Ergo Yatak’ı satın aldı İşbir Holding, Ergo Yatak’ın sahip olduğu tesis ve markaların tamamını satın aldı. Şirket, satın alma sonrasında, yatak üretim kapasitesini önemli ölçüde artırarak tesiste bonel yaylı, paket yaylı ve visco yatak gruplarında üretim yapmayı planlıyor.
21.04.2021 Ekonomi
Yellen, Ignazio Visco ile görüştü
Yellen, Ignazio Visco ile görüştü ABD Hazine Bakanı Janet Yellen, İtalya Merkez Bankası Başkanı ile görüştü. Yellen, İtalya MB Başkanı Ignazio Visco ile görüşmesinde düşük gelirli, yoksul ülkeler için desteğin iyileştirilmesi konusunda G20 dönem başkanı İtalya ile yakın çalışma içinde olacaklarını söyledi.
24.02.2021 Uzmanpara
'Euronun güçlenmesi endişe verici'
'Euronun güçlenmesi endişe verici' Avrupa Merkez Bankası üyesi ve İtalya Merkez Bankası Başkanı Ignazio Visco, euro kurunun son dönemde güçlenmesinin endişe verici olduğunu ve bu güçlenmenin Euro Bölgesi'nde enflasyonun hedeften daha da uzaklaşmasına yol açması halinde ECB'nin reaksiyon vermesi gerektiğini söyledi.
28.09.2020 Uzmanpara
Araştırma açıklandı: Yatağımızı 7,5 yılda bir değiştiriyoruz
Araştırma açıklandı: Yatağımızı 7,5 yılda bir değiştiriyoruz Yataş Bedding’in gerçekleştirdiği “Türkiye Uyku Araştırması”, Türk insanının yatak ve yastık tercihlerini ortaya çıkardı. Araştırmaya katılan her 4 kişiden 3’ü orta sertlikte yatağı ve orta yükseklikteki yastığı tercih ettiğini söyledi. Araştırmaya göre yatak değiştirme süremiz ise ortalama 7,5 yıl. İşte detaylar...
22.06.2020 Yaşam
İtalya yeniden ayağa kalkmak için çabalıyor
İtalya yeniden ayağa kalkmak için çabalıyor Yeni tip koronavirüsün (Kovid-19), Avrupa’da ilk ve en ciddi şekilde etkilediği ülke olan İtalya, salgını 56 günlük karantinayla kontrol altına alıp ihtiyatlı şekilde normale dönerken, Avrupa Birliği'nden (AB) gelecek destekle yeniden ayağa kalkmayı hedefliyor.
5.06.2020 Ekonomi
İtalya Merkez Bankası Başkanı Visco: İtalya yüzde 9 ila 13 daralabilir
İtalya Merkez Bankası Başkanı Visco: İtalya yüzde 9 ila 13 daralabilir İtalya Merkez Bankası Başkanı Ignazio Visco, İtalya'da gayri safi yurt içi hasılanın (GSYH) bu yıl yüzde 9 ile yüzde 13 arasında bir daralmaya maruz kalacağını söyledi.
29.05.2020 Ekonomi
Koronavirüs İtalyan ekonomisinin kalbini vurdu
Koronavirüs İtalyan ekonomisinin kalbini vurdu İtalya'da koronavirüs salgınında (Kovid-19) vaka ve yaşamını yitirenlerin sayısı artmaya devam ederken, Avrupa Birliği’nin (AB) 3. büyük ekonomisi ülkede virüs nedeniyle turizm başta olmak üzere ekonomik faaliyetlerin büyük ölçüde aksaması büyümede endişelere yol açıyor.
7.03.2020 Ekonomi
'ECB para politikası oylamaları halka açık olmalı'
'ECB para politikası oylamaları halka açık olmalı' İtalya Merkez Bankası Başkanı Ignazio Visco, Avrupa Merkez Bankası (ECB) para politikalarına yönelik oylamaların halka açık olması gerektiğini ve yeni politikalar üzerin daha sık karar alınması gerektiğini söyledi.
18.12.2019 Ekonomi
Yastık Temizliği Nasıl Yapılır?
Yastık Temizliği Nasıl Yapılır? Yastık temizliği çok dikkat edilmesi gereken bir noktadır...
31.07.2018 Püf Noktaları
Rahat bir uyku için ELTA YATAK
Rahat bir uyku için ELTA YATAK 1986 yılında başlayan bu serüvende,Başkentlilerin yüksek hizmet kalitesi isteğine cevap vermeye çalışan Elta yatak,gelişen teknolojisi ve yükselen standartlarıyla daha kaliteli bir uykuyu şık bir görünümle evinize getirmeyi vaad ediyor.
24.03.2017 The Others
Yaylı yatakları kutuya sığdırdı 40 ülkeye satıyor!
Yaylı yatakları kutuya sığdırdı 40 ülkeye satıyor! İnegöl'de faaliyet gösteren bir yatak firması, standart 160 santimetre eninde 200 santimetre boyundaki bir yatağı, 35 santimetre genişliğinde ve 170 santimetre uzunluğunda kutu içine sığdırarak yurt dışına pazarlıyor. Patent aldıkları kutulama sistemiyle taşıma maliyetini düşüren firma, ürünlerini 40 ülkeye ulaştırıyor. Firmanın Satış Müdürü Bektaş "Bir tır ortalama 270 yatak alırken, geliştirdiğimiz kutulama sistemi sayesinde bin yatak sığdırabiliyoruz. Suudi Arabistan, Arap Emirlikleri, Fransa, Almanya, Avusturya ve İsrail gibi 40 ülkeye ihracat yapıyoruz" dedi.
3.01.2017 Ekonomi
Yaylı yatakları kutuya sığdırdı 40 ülkeye satıyor!
Yaylı yatakları kutuya sığdırdı 40 ülkeye satıyor! İnegöl'de faaliyet gösteren bir yatak firması, standart 160 santimetre eninde 200 santimetre boyundaki bir yatağı, 35 santimetre genişliğinde ve 170 santimetre uzunluğunda kutu içine sığdırarak yurt dışına pazarlıyor. Patent aldıkları kutulama sistemiyle taşıma maliyetini düşüren firma, ürünlerini 40 ülkeye ulaştırıyor. Firmanın Satış Müdürü Bektaş "Bir tır ortalama 270 yatak alırken, geliştirdiğimiz kutulama sistemi sayesinde bin yatak sığdırabiliyoruz. Suudi Arabistan, Arap Emirlikleri, Fransa, Almanya, Avusturya ve İsrail gibi 40 ülkeye ihracat yapıyoruz" dedi.
3.01.2017 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Visco ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.