Güzel Sözler

Güzel Sözler

Son dakika güzel sözler haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan güzel sözler gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan güzel sözler haber sayfamızda...

Güzel Sözler

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.944 guzel sozler haberi bulunmuştur.
Poyraz Karayel Sözleri: En Güzel Poyraz Karayel Dizisi Replikleri Ve Oğuz Atay Sözleri
Poyraz Karayel Sözleri: En Güzel Poyraz Karayel Dizisi Replikleri Ve Oğuz Atay SözleriTürkiye'nin en sevilen ve en güzel dizileri arasında Poyraz Karayel dizisi gelir. Eğlenceli ve keyifli kurgusunun yanı sıra, farklı zamanlarda özel olarak hazırlanmış sözleri dile getirmesi pek çok insanın hoşuna gitmişti. Şimdi Poyraz Karayel dizisinde yer alan çok özel sözler, özel olarak hazırlanmış şekilde kullanım imkanı tanıyor. Özellikle çok önemli şairler ve yazarların dilinden ele alınmış olan bu sözler, pek çok farklı yerde paylaşım imkanı vermektedir. İşte poyraz karayel sözleri: en güzel poyraz karayel dizisi replikleri ve Oğuz Atay sözleri.
Platon Sözleri: Ünlü Filozof Eflatun'un Adalet, Aşk Ve Felsefe Üzerine Sözleri
Platon Sözleri: Ünlü Filozof Eflatun'un Adalet, Aşk Ve Felsefe Üzerine SözleriPlaton veya Eflatun'un milattan önce 400'lü yıllarda yaşadığı bilinmektedir. Kendisi Antik Yunan filozofu ve bilgesidir. Devler ve Sokrates'in savunması en bilinen eserleri olarak bilinmektedir. Platon sözleri ve ünlü Filozof Eflatun'un adalet, aşk ve felsefe üzerine sözleri sizler için derledik.
Pişmanlık Sözleri: Pişman Olmak Ve Pişmanlık Yaşamak İle İlgili En Güzel Sözler
Pişmanlık Sözleri: Pişman Olmak Ve Pişmanlık Yaşamak İle İlgili En Güzel SözlerBazen yaptığımız hatalardan ya da dile getirdiğimiz sözlerden pişmanlık duyabiliriz. Ardından bunun telafisini bulabilmek için düşünür dururuz. Bunun için değerlendirilecek ve pişman olmayı anlatabilecek birbirinden farklı sözler bulunmaktadır. Sadece pişman olmak değil aynı zamanda pişmanlık yaşanan bazı olaylara da gönderme yapabilmek için pek çok özel sözcük bulunuyor. İşte pişmanlık sözleri: pişman olmak ve pişmanlık yaşamak ile ilgili en güzel sözler üzerinden değerlendirebileceğiniz seçenekler.
Peygamber Sözleri: Peygamberlerin Söylediği Özlü Ve Anlamlı Sözler
Peygamber Sözleri: Peygamberlerin Söylediği Özlü Ve Anlamlı SözlerBu dünyada dile getirilen en güzel ve en ahlaklı sözler arasında peygamberlerin sözleri gelir. Özellikle başta Hz. Muhammed (sav) olmak üzere pek çok peygamberin de bugünlere gelmiş sözleri bulunur. Bu sözler insanlara doğru yollara doğru sevk ederken, aynı zamanda aşk ve sevgi üzerine de doğru insanı bulma şansı tanımaktadır. İşte kullanabileceğiniz birbirinden özel peygamber sözleri: peygamberlerin söylediği özlü ve anlamlı sözler.
Pazar Mesajları: Pazar Günü İçin Dostlara Günaydın Mutlu Pazarlar Sözleri
Pazar Mesajları: Pazar Günü İçin Dostlara Günaydın Mutlu Pazarlar SözleriHaftanın bütün yorgunluğunun atıldığı bu en önemli günde siz de sevdiklerinize küçük sürprizler yapabilirsiniz. Pazar gününe özel harılanmış günaydın mesajları, mutlu pazarlar mesajları ve pazar gününe özel tasarlanmış mesajlar bu yazımızda okuyucular ile buluşuyor. Dostlarınıza, sevdiklerinize, yakın arkadaşlarınıza ve aile üyelerine atacak orijinal pazar günü mesajlarına mı ihtiyacınız var? Klasik ve tek düze pazar günü mesajlarından sıkıldınız mı? Sizler için pazar gününe özel hazırlanmış en orijinal mesaj içeriklerini ve özlü sözleri sizler için derledik.
Para İle İlgili Sözler: Para Kazanma Hırsı Ve Paranın Önemi Hakkında Söylenmiş Sözler
Para İle İlgili Sözler: Para Kazanma Hırsı Ve Paranın Önemi Hakkında Söylenmiş Sözlerİnsanların yaşayabilmeleri ve ihtiyaçlarını giderebilmeleri için para kazanmaya gereksinimleri vardır. Geçmişte birçok filozof ve düşünür, paranın önemi hakkında sözler söylemiştir. Sizde para ile ilgili sözler hakkında bilgi sahibi olabilir, bu sözleri günlük hayatta yeri geldiği zaman paylaşabilirsiniz. Para kazanma hırsı ve para kazanmanın önemi ile ilgili söylenmiş sözleri, sizler için derledik.
Papatya Sözleri: Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler
Papatya Sözleri: Papatyalar İle İlgili En Anlamlı Ve En Güzel Sözler Papatyalar çok özel çiçeklerdir. Saflığın simgesi olarak bilinen papatyalar birçok özlü ve güzel söze konu olmaktadır. Temizliğin, dinginliğin timsali olan papatyalar ile ilgili birçok görsel ve söz sosyal medya hesaplarında sıklıkla paylaşılmaktadır. Sizlere paylaşabileceğiniz papatya sözleri: papatyalar ile ilgili en anlamlı ve en güzel sözleri derledik.Papatyalar, bahar zamanında açmaya başlayan özellikle kırlık alanlarda yetişen güzel çiçeklerdir. Bu nedenle de edebi sözlerde neşenin, huzurun, saflığın simgesi olarak sıklıkla yer alır.
Özür Mesajları: Arkadaşa, Sevgiliye En İçten Ve En Anlamlı Özür Dileme Sözleri
Özür Mesajları: Arkadaşa, Sevgiliye En İçten Ve En Anlamlı Özür Dileme Sözleriİstemeden bir arkadaşı veya bir dostu kırmak, insanın derinden etkilenmesine sebep olur. Bazen bir özür mesajı göndermek, tüm kırgınlıkların önüne geçmede bir etkendir. Siz de özür dilemek ile ilgili sözler hakkında bilgi edinebilir, özür dileme mesajı ile kırılan kalpleri onarabilirsiniz. Özür mesajları ve özür sözleri ile ilgili tüm detayları sizler için bir araya getirdik.
Özlem Sözleri: Özlemek İle İlgili Etkileyici Güzel Sözler Ve Hasret Dolu Duygusal Mesajlar
Özlem Sözleri: Özlemek İle İlgili Etkileyici Güzel Sözler Ve Hasret Dolu Duygusal MesajlarÖzlem sözleri, en fazla kullanılan ve aratılan sözler arasında yer almaktadır. Siz de özellikle özlem duyduğunuz kişilere gönderebilmek için ve söyleyebilmek için etkileyici sözler arıyor olabilirsiniz. Özlem sözleri nelerdir? Kimlere, özlem sözlerini kullanabilirim? En güzel özlem sözleri nelerdir? Özlem sözlerini nerede bulabilirim? Gibi sorularınızın cevaplarını ve birbirinden güzel özlem sözlerini sizin için hazırlamış olduğumuz bilgilerle bir araya getirdik.
Özgürlük Sözleri: Özgür Düşünce Ve Özgür Olmak İle İlgili Söylenmiş En Güzel Sözler
Özgürlük Sözleri: Özgür Düşünce Ve Özgür Olmak İle İlgili Söylenmiş En Güzel SözlerElbette insan özgürlüğüne düşkündür. Toplum kuralları çerçevesinde özgürlüğü tatmak ve her istediğini yapmak hayatın önemli anlamları içerisinde yer alır. Ancak bunu dile getirmek de en az bunun kadar önemlidir. O yüzden özgürlük ve özgür düşünce üzerine bugüne kadar gelmiş pek çok önemli söz bulunmaktadır. Bu sözlerden herhangi birini kullanabilir ve özgür düşünceyi en iyi şekilde anlatabilirsiniz. İşte özgürlük sözleri: özgür düşünce ve özgür olmak ile ilgili söylenmiş en güzel sözler hakkında farklı kullanım çeşitleri.
Özdemir Asaf Sözleri: Özdemir Asaf'ın Aşk Ve Özlem Şiirlerinden En Güzel Sözler
Özdemir Asaf Sözleri: Özdemir Asaf'ın Aşk Ve Özlem Şiirlerinden En Güzel SözlerÖzdemir Asaf Sözleri, genel olarak duygusal ve romantik mesajlar da kullanılan sözler arasında yer almaktadır. En güzel Özdemir Asaf Sözleri ile siz de birbirinden romantik aşk ve özlem şiirlerini sizin için bir araya getirdik. Siz de eğer Özdemir Asaf kimdir? Özdemir Asaf Sözleri nelerdir? Özdemir Asaf Sözleri nerelerde ve ne zaman kullanılır? Gibi soruların cevaplandırılması için ve aradığınız en aşk dolu sözlere kolay bir şekilde ulaşabilmeniz için Özdemir Asaf sözlerini sizler için bir araya getirdik.
Ömer Hayyam Sözleri: Ömer Hayyam Şiirlerinde Geçen En Güzel Ve En Anlamlı Sözler
Ömer Hayyam Sözleri: Ömer Hayyam Şiirlerinde Geçen En Güzel Ve En Anlamlı SözlerKendi çağında bilim ve edebiyat dünyasına sağladığı katkılar ile tarihe geçen Ömer Hayyam, aynı zamanda pek çok özel ve anlamlı sözleri günümüze kadar getirdi. Özellikle birbirinden etkili şiirleri aşk ve sevgi ile beraber hayat üzerine çok güzel mesajlar sunmaktadır. Onun yaşanmış olaylar üzerinden ele aldığı birbirinden özlü sözlerini, farklı yerlerde amaca uygun olarak kullanabilirsiniz. İşte Ömer Hayyam sözleri: Ömer Hayyam şiirlerinde geçen en güzel ve en anlamlı sözler sizlerle.
Ölümle İlgili Sözler: Doğum, Yaşam Ve Ölüm Üzerine Söylenmiş Anlamlı Özlü Sözler
Ölümle İlgili Sözler: Doğum, Yaşam Ve Ölüm Üzerine Söylenmiş Anlamlı Özlü SözlerÖlüm, hiç beklenmeyen bir anda gelen kaçınılmaz bir sondur. Aslında, yaşa bakmaksızın her ölüm erkendir. Ölüm acısı ve gerçekliği ile ilgili şimdiye kadar söylenmiş pek çok özlü söz bulunuyor. Ölümle ilgili söylenmiş en anlamlı özlü sözler nelerdir? Doğum ve yaşam üzerine söylenmiş özlü sözler hakkında bilgileri sizler için derledik.Ölüm, çoğu zaman unutulan hayatın en gerçek yanı, aynı zamanda da en acıtan tarafıdır. İnsanlar en yakınlarından birini kaybettiği zaman ancak ölümün gerçekliğini idrak ediyor.
31.03.2021Güzel Sözler
Öğretmene Güzel Sözler: Velilerden Ve Öğrencilerden Öğretmenlere Teşekkür Mesajları İle Özlü Sözler
Öğretmene Güzel Sözler: Velilerden Ve Öğrencilerden Öğretmenlere Teşekkür Mesajları İle Özlü Sözlerİnsan hayatı doğumla başlar. Hayatın ikinci adımı okulda başlar. Öğretmen bir bilim dalını, bir sanatı, bir tekniği veya belli bir bilgiyi öğretmeyi kendine meslek edinmiş kimsedir. Öğretmenlik mesleği kutsal olmakla birlikte her zaman saygı gören bir meslek olmuştur. Anne babadan sonra çocuğun ilk tanıştığı ve güvendiği kişi öğretmendir. Öğretmenlik mesleği ile ilgili söylenilen sözleri detayları ile derledik.
31.03.2021Güzel Sözler
Osho Sözleri: Osho'nun Aşk, Sevgi Ve Bilgelik Üzerine En Güzel Sözleri
Osho Sözleri: Osho'nun Aşk, Sevgi Ve Bilgelik Üzerine En Güzel SözleriDünyanın en önemli düşünürleri arasında yer alan Osho, özellikle felsefi yönden günümüze çok önemli cümleler taşıdı. Birçok farklı sosyal medya hesabında paylaşılabilecek olan Osho sözleri, hayatı ve hayat üzerine birçok farklı durumu anlatma imkanı veriyor. Bilgelik ile beraber aşk ve sevgi üzerine en anlamlı sözler arasından tercih yapabilirsiniz. İşte osho sözleri: osho'nun aşk, sevgi ve bilgelik üzerine en güzel sözleri sizlerle.
31.03.2021Güzel Sözler
Okkalı Sözler: Sizi Sinirlendirenlere En Ağır Kapak Mesajlar, Ders Verici Sert Sözler
Okkalı Sözler: Sizi Sinirlendirenlere En Ağır Kapak Mesajlar, Ders Verici Sert SözlerHer insanın hayatında mutlaka onu sinir eden ve hatta tabiri caizse sinirleri zıplatan kişi olur. Böyle insanlara karşı ise bazen söylenecek bir söz bulunamaz. İşte bu tür zamanlarda yardıma koşan ise okkalı sözlerdir. Yeraltı tabiriyle en ağır kapağı yapabilecek düzeydeki sözlerle karşı tarafa en iyi cevabı verebilirsiniz. Sizi sinir ettiği kadar karşı tarafa sinir edebileceğiniz birçok farklı söz bulunmaktadır. İşte okkalı sözler: sizi sinirlendirenlere en ağır kapak mesajlar, ders verici sert sözler hakkında merak edilenler.
31.03.2021Güzel Sözler
Oğuz Atay Sözleri: Oğuz Atay'ın Kitapları Ve Şiirlerinden En Güzel Sözler
Oğuz Atay Sözleri: Oğuz Atay'ın Kitapları Ve Şiirlerinden En Güzel SözlerOğuz Atay Sözleri internet üzerinde ve sosyal medya platformlarında karşımıza çıkmaktadır. Özellikle bazı sözleri artık bir ekol haline gelen Oğuz Atay sözleri: Oğuz Atay'ın kitapları ve şiirlerinden en güzel sözler paylaşılmaktadır. Sizde derlediğimiz Oğuz Atay sözleri: Oğuz Atay'ın kitapları ve şiirlerinden en güzel sözlerini ve detaylarını derledik.Oğuz Atay1934-1977 yılları arasında yaşamış, Türk edebiyatının usta yazarları arasındadır. Türk edebiyatına birçok eser vermiş olan yazara ait şiirler de bulunmaktadır. Oğuz Atay Sözlerine özel bir ilgisi olan hayran kitlesine sahip bir yazardır. Şiirleri hala herkesin hayran olduğu dizelerle doludur. En güzel Oğuz Atay Sözleri arasından sizde sayfanızda paylaşımlar yapabilir, dostlarınızla Oğuz Atay'ı anabilirsiniz.
31.03.2021Güzel Sözler
Oğluma Doğum Günü Mesajı: Anneden, Babadan Oğluna En Güzel Doğum Günü Kutlama Sözleri
Oğluma Doğum Günü Mesajı: Anneden, Babadan Oğluna En Güzel Doğum Günü Kutlama SözleriAnne ve baba için çocuk sahibi olmak, dünyanın en güzel şeyidir. Her yıl onun doğduğu ilk günü kutlamak, ailesi için büyük önem taşır. Siz de anneden oğluna doğum günü mesajları hakkında fikir sahibi olmak isteyebilir, oğlunuza en güzel doğum günü kutlama sözleri göndermek isteyebilirsiniz. Oğul için doğum günü mesajları hakkında sözleri, sizin için derledik.
31.03.2021Güzel Sözler
Ninni Sözleri: Bebeklerin En Sevdiği Güzel Ninniler Ve Sözleri
Ninni Sözleri: Bebeklerin En Sevdiği Güzel Ninniler Ve SözleriMinik yavruları uyutabilmek için bazen çok özel ve güzel sözler kullanmak gerekir. Özellikle bu sözler ninni ile birleştiği zaman onların ayrıca ruhuna da iyi gelir. Bu konuda değerlendirilebilecek olan birçok farklı ve özel sözler bulunuyor. Bebeklerin çok seveceği birbirinden farklı sözcükleri kullanarak onları ninni halinde onlara dinletebilirsiniz. İşte ninni sözleri: bebeklerin en sevdiği güzel ninniler ve sözleri hakkında değerlendirebileceğiniz birbirinden farklı seçenekler.
31.03.2021Güzel Sözler
Neşet Ertaş Sözleri: Neşet Ertaş'ın Şarkı Ve Türkülerinden En Güzel Sözler
Neşet Ertaş Sözleri: Neşet Ertaş'ın Şarkı Ve Türkülerinden En Güzel SözlerÜnlü ozanımız Neşet Ertaş sözleri en beğenilen paylaşımlar arasında yer almaktadır. Neşet Ertaş' a ait türkü sözlerini öğrenerek sizlerde türkülere eşlik edebilir, paylaşımlarınızda da yer verebilirsiniz. En beğenilen Neşet Ertaş sözleri: Neşet Ertaş'ın şarkı ve türkülerinden en güzel ve anlamlı sözleri sizin için derledik.Neşet Ertaş (1938-2012) halk müziği sanatçısı aynı zamanda da ünlü bir ozanımızdır. Bozkırın tezenesi lakabıyla da ün yapmıştır. Kendisi Abdallık sanatına ait son büyük ustaları arasında yer almaktadır.
31.03.2021Güzel Sözler
Nefretle İlgili Sözler: Nefreti Ve Kızgınlığı Anlatan Mesajlar
Nefretle İlgili Sözler: Nefreti Ve Kızgınlığı Anlatan Mesajlarİnsan öfkelendiği zaman nefretini ve kızgınlığını anlatabilmek için farklı kelimeler ve sözcükler arar. Özellikle bazen insanlar o kadar çok öfkelidir ki, bu yüzden ne diyeceğini bilemeden duygularını anlatmak konusunda zorluk çeker. İşte böyle durumlarda duygu ve düşünceleri anlatabilmek için çok özel sözcükler ve mesajlar bulunuyor. Nefret ile ilgili sözleri kullanmak suretiyle siz de yaşadıklarınızı kelimeleri dökme şansı elde edebilirsiniz. İşte nefretle İlgili sözler: nefreti ve kızgınlığı anlatan mesajlar hakkında farklı seçenekler.
31.03.2021Güzel Sözler
Necip Fazıl Kısakürek Sözleri: Şiirlerden Etkileyici Alıntılar Ve En Güzel Anlamlı Sözler
Necip Fazıl Kısakürek Sözleri: Şiirlerden Etkileyici Alıntılar Ve En Güzel Anlamlı SözlerNecip Fazıl Kısakürek Sözleri etkileyiciliği ile bilinen sözlerdir. Paylaşılan en güzel sözler arasında yer alan Necip Fazıl Kısakürek Sözlerini örenerek hesaplarınıza ekleyebilirsiniz. Sizler için Necip Fazıl Kısakürek sözleri: şiirlerden etkileyici alıntılar ve en güzel anlamlı sözlerini derledik.Necip Fazıl Kısakürek (1904-1983) yılları arasında yaşamış ünlü Türk romancı, şair, oyun yazarı ve aynı zamanda İslamcı bir ideologdur. Yaşamı boyunca birçok muhteşem eser vermiş yazarın alıntılanan Necip Fazıl Kısakürek Sözleri büyük ilgi görmektedir. Uzun ve kısa birçok alıntı şeklinde Necip Fazıl Kısakürek Sözleri hazırlanmıştır. Resimli ya da yazı şeklinde olan Necip Fazıl Kısakürek Sözlerini hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Sizlere en duygusal Necip Fazıl Kısakürek Sözleri ve alıntılarını bir araya getirdik.
31.03.2021Güzel Sözler
Nazım Hikmet Sözleri: Nazım Hikmet Ran'ın Aşk Şiirlerinden Alıntılar Ve En Güzel Sözler
Nazım Hikmet Sözleri: Nazım Hikmet Ran'ın Aşk Şiirlerinden Alıntılar Ve En Güzel SözlerNazım Hikmet Ran söylediği manalı sözler ile kendine hayran bırakmayı başarmanın yanı sıra aynı zamanda bıçak gibi kesici cevapları ile de bizi şaşırtıyor. Kimi zaman sosyal medya da paylaşılmak üzere kimi zaman duygu dolu anlarda kendi ifade etmek amacıyla bu şairin sözleri sık sık tercih ediliyor. Hem siyasi düşünceleri hem de insancıl düşünceleri ile geniş bir bilgi birikimine sahip olan Nazım Hikmet'in etkileyici sözlerini sizin için derledik.
31.03.2021Güzel Sözler
Nasip Sözleri: Rızık, Nasip Ve Kısmet İle İlgili Söylenmiş En Güzel Sözler
Nasip Sözleri: Rızık, Nasip Ve Kısmet İle İlgili Söylenmiş En Güzel Sözlerİnsan nasibinde ne varsa onu yaşar. Özellikle hem rızık açısından hem de hayat konusunda kaderin önüne geçilmez. Bu konuda kullanılabilecek çok özel ve çok güzel nasip sözleri bulunmaktadır. Hem iş hayatı hem de evlilik ve ilişki açısından kullanılabilecek özel sözleri farklı yerlerde değerlendirebilirsiniz. Nasip ve kısmet ile ilgili geçmişten günümüze kadar ulaşmış pek çok özel olarak hazırlanmış sözler, hayatı ve yaşadıklarınızı da anlatmanıza imkan tanıyor. İşte nasip sözleri: rızık, nasip ve kısmet ile ilgili söylenmiş en güzel sözler.
31.03.2021Güzel Sözler
Nankörlükle İlgili Sözler: İki Yüzlü İle Nankör İnsanlar İçin Sert Ve Anlamlı Sözler
Nankörlükle İlgili Sözler: İki Yüzlü İle Nankör İnsanlar İçin Sert Ve Anlamlı SözlerPek çok insana ne kadar iyilik yaparsan yap hak ettiğim değeri göremezsin. Özellikle yapılan onca iyiliğe rağmen, yine de mutlaka yapılan bu ilikleri bir zaman sonra unutabilirler. O yüzden böyle nankör ve ikiyüzlü insanlar için, en doğru şey etkili sözler kullanmaktır. Onların yaptıklarını anlatacak bu sözler birçok farklı yerde kullanılabilir. İşte nankörlükle ilgili sözler: İkiyüzlü ile nankör insanlar için sert ve anlamlı sözler hakkında farklı çeşitler.
30.03.2021Güzel Sözler

Benzer Haber Etiketleri

Güzel sözlerPoyraz Karayel sözleriPlaton sözleriPişmanlık sözleriPeygamber sözleri

Güzel Sözler ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.