Olli Rehn

Olli Rehn

Son dakika Olli Rehn haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Olli Rehn gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Olli Rehn haber sayfamızda...

Olli Rehn

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 711 olli rehn haberi bulunmuştur.
Euro Bölgesi'nde enflasyon zirveye ulaştı
Euro Bölgesi'nde enflasyon zirveye ulaştıEuro Bölgesi'nde enflasyon şubat ayında yükselişini sürdürerek rekor kırdı.
2.03.2022Uzmanpara
'Enflasyon yüzde 2 civarında olacak'
'Enflasyon yüzde 2 civarında olacak'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Üyesi ve Finlandiya Merkez Bankası Başkanı Olli Rehn, Euro Bölgesi'nde enflasyonu yukarı yönlendiren faktörlerin bu yıl içinde bastırılacağını ve enflasyonun gelecek 2 yılda yüzde 2 hedefi civarında olacağını öngördüğünü söyledi.
24.01.2022Uzmanpara
'Yüksek enflasyon geçici'
'Yüksek enflasyon geçici'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Üyesi ve Finlandiya Merkez Bankası Başkanı Olli Rehn, cari yüksek enflasyonun "geçici" olduğu görüşünü sürdürdüğünü söyledi.
3.12.2021Uzmanpara
'Euronun dolar karşısında güçlenişini yakından izliyoruz'
'Euronun dolar karşısında güçlenişini yakından izliyoruz'Avrupa Merkez Bankası üyesi ve Finlandiya Merkez Bankası Başkanı Olli Rehn, euronun ABD Doları karşısında güçlenişini yakından takip etmekte olduklarını söyledi.
31.12.2020Uzmanpara
EECB`nin kararları gerekli ve uygun
EECB`nin kararları gerekli ve uygunFinlandiya Merkez Bankası Başkanı Olli Rehn, Avrupa Merkez Bankası`nın (ECB) yakın zamanda aldığı ve uygulamaya koyduğu politika kararlarının "gerekli ve uygun" olduklarını söyledi.
20.08.2020Piyasa
`ECB`nin kararları gerekli ve uygun`
`ECB`nin kararları gerekli ve uygun`Finlandiya Merkez Bankası Başkanı Olli Rehn, Avrupa Merkez Bankası`nın (ECB) yakın zamanda aldığı ve uygulamaya koyduğu politika kararlarının "gerekli ve uygun" olduklarını söyledi.
20.08.2020Piyasa
Küresel piyasalar parasal genişlemeyi fiyatlıyor
Küresel piyasalar parasal genişlemeyi fiyatlıyorKüresel ekonomide yaşanan belirgin yavaşlama sonrası artan parasal genişleme olasılığı piyasalar ve varlıklar tarafından fiyatlanıyor.
5.07.2019Ekonomi
'ECB para politikasında ek destekler uygulamalı'
'ECB para politikasında ek destekler uygulamalı'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Konseyi Üyesi Olli Rehn, artık "geçici olarak görmediğini" söylediği ekonomik yavaşlamaya karşı ECB'nin para politikasında ek destekler uygulaması gerektiği uyarısı yaptı.
5.07.2019Ekonomi
Derhal harekete  geçilecek
Derhal harekete geçilecekBaşbakan Davutoğlu, CHP’nin dokunulmazlıklara ilişkin teklifinin bugün kendisine ulaşmasını beklediğini ifade ederek, “Bu teklif geldikten sonra ister olumlu, ister olumsuz cevap gelmiş olsun derhal harekete geçilecek” dedi
6.04.2016Siyaset
İspanya Ekonomi Bakanı, Arda hayranı
İspanya Ekonomi Bakanı, Arda hayranıAtletico Madrid taraftarı bakan Luis de Guindos, milli futbolcu için "etkileyici bir kalitesi var" dedi.
Ukrayna’ya 25 milyar dolarlık yardım paketi hazırlanıyor
Ukrayna’ya 25 milyar dolarlık yardım paketi hazırlanıyorStandard Bank Gelişmekte olan Piyasalar Başekonomisti Ash, “AB yetkilileri Ukrayna'ya yaklaşık 25 milyar dolar büyüklüğünde bir yardım paketi öneriyor” dedi.
25.02.2014Ekonomi
Troyka'dan Rum Hava Yolları'na tek kuruş yok
Troyka'dan Rum Hava Yolları'na tek kuruş yokEkonomik kriz nedeniyle iflasın eşiğine gelen Kıbrıs Rum Hava Yolları'nın son umudu da suya düştü.
9.12.2013Ekonomi
AB ile üç yıl sonra ilk fasıl açıldı
AB ile üç yıl sonra ilk fasıl açıldıTürkiye, Avrupa Birliği (AB) ile yürüttüğü üyelik müzakerelerinde üç yılı aşkın bir sürenin ardından ilk faslı açtı.
5.11.2013Dünya
Brüksel, Katalonya'nın bağımsızlık isteğine kapıyı kapattı
Brüksel, Katalonya'nın bağımsızlık isteğine kapıyı kapattıKatalonya’nın bağımsızlığı için Brüksel’e çıkartma yapan Katalonya Özerk Yönetimi Başkanı Artur Mas, buradan beklediği desteği alamadı.
1.10.2013Dünya
AB: ERT için bir talebimiz olmadı
AB: ERT için bir talebimiz olmadıYunanistan’ın zarar ettiği gerekçesiyle devlet televizyonu ERT’yi kapatma kararı alıp bunu hızla uygulamasının ardından gözler ister istemez uzun süredir Atina’dan sürekli kemer sıkmasını isteyen Avrupa Birliği (AB) Komisyonu’na döndü.
12.06.2013Ekonomi
Hollande AB’ye diklendi ‘Brüksel cephesi’ şaşırdı
Hollande AB’ye diklendi ‘Brüksel cephesi’ şaşırdıEkonomik açıdan pek parlak bir dönemden geçmeyen Fransa’ya, Brüksel’den gönderilen “daha fazla reform” mesajı Paris’in hoşuna gitmedi.
31.05.2013Ekonomi
ATM'lere 100 euro sınırı
ATM'lere 100 euro sınırıKıbrıs Rum Kesimi Merkez Bankası, ülkedeki bankalarda günlük para çekim limitini 100 euroya indirdi.
24.03.2013Dünya
Hükümetten Davos çıkarması
Hükümetten Davos çıkarmasıİsviçre’nin Davos kasabasında düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu 2013 Yıllık Toplantısı’na Türkiye, hükümet üyeleri, iş dünyası ve sivil toplumdan yoğun katılımla damga vuracak.
16.01.2013Ekonomi
AB’den ‘komşu’ya  49.1 milyar euro
AB’den ‘komşu’ya 49.1 milyar euroAvrupa Birliği devlet ve hükümet başkanlarını Brüksel’de biraraya getiren zirve öncesinde biraraya gelen Euro Bölgesi maliye ve ekonomi bakanları Yunanistan’ın aylardır beklediği yardım diliminin Atina’ya aktarılmasına yeşil ışık yaktılar. Siyasi altyapısı geçtiğimiz haftalarda hazırlanan yardım 49.1 milyar euro seviyesinde olacak.
13.12.2012Ekonomi
AB Yunanistan'a yardımı onayladı
AB Yunanistan'a yardımı onayladıEuro Bölgesi maliye bakanları Yunanistan'a 49.1 milyar euroluk yardım paketini onayladı
13.12.2012Ekonomi
‘AB’ 3. KEZ TOPLANDI MASADA ‘KOMŞU’ VAR
‘AB’ 3. KEZ TOPLANDI MASADA ‘KOMŞU’ VARAvrupa Birliği’nin maliye ve ekonomi bakanları, 31.5 milyar euro’luk yardım dilimi için bekleyen Yunanistan için yeniden biraraya geldiler. Avrupa borsaları ve euro, dün gün boyunca durgun seyir izledi
26.11.2012Ekonomi
500 milyar euro’luk ‘tarihi dönüm noktası’
500 milyar euro’luk ‘tarihi dönüm noktası’Euro Bölgesi’ndeki krizde geçici de olsa duraklama sürecinden geçilen bir ortamda Lüksemburg’da bir araya gelen ekonomi ve maliye bakanları, gerek bir türlü rahat nefes alamayan Yunanistan gerekse resmen yardım talep edip etmeyeceği yılan hikayesine dönüşen İspanya için olmazsa olmaz nitelikte görülen Avrupa İstikrar Mekanizması’nı (ESM) resmen devreye soktu.
8.10.2012Ekonomi
Monti: Tünelin ucundaki ışık göründü
Monti: Tünelin ucundaki ışık göründüİtalya Başbakanı Mario Monti, Avrupa’yı etkisi altına alan mali borç kriziyle ilgili olarak, "tünelin ucundaki ışığın görünmeye başladığını" söyledi.
31.07.2012Ekonomi
Yardımı onaylayan Brüksel Madrid’den rakam bekliyor
Yardımı onaylayan Brüksel Madrid’den rakam bekliyorEuro Bölgesi ekonomi ve maliye bakanları yaptıkları telekonferans toplantısıyla İspanya’nın talep ettiği yardım için belirlenen şartları onayladı.
20.07.2012Ekonomi
Not şirketleri riskli ülkeleri en dibe attı
Not şirketleri riskli ülkeleri en dibe attıEuro krizinin etkisiyle Avrupa’daki riskli ülkelerin not şirketlerinin listesinde kendi bölgelerinde en dibe yerleştikleri görülüyor.
13.07.2012Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Olli Rehn ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.