Schnabel

Schnabel

Son dakika Schnabel haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Schnabel gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Schnabel haber sayfamızda...

Schnabel

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 119 schnabel haberi bulunmuştur.
'Enflasyonda gerileme yavaşlayabilir'
'Enflasyonda gerileme yavaşlayabilir' Avrupa Merkez Bankası (ECB) politika yapıcısı Isabel Schnabel, Avrupa'daki düşük verimlilik artışının enflasyonun Avrupa Merkez Bankası'nın %2'lik hedefine düşmesini yavaşlatabileceğini söyledi.
16.02.2024 Uzmanpara
'Enflasyon yeniden alevlenebilir'
'Enflasyon yeniden alevlenebilir' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Isabel Schnabel, düşük borçlanma maliyetlerinin Euro Bölgesi'nin durgun ekonomisini yeniden canlandırabileceği, ancak enflasyonun yeniden alevlenmesine neden olabileceği uyarısında bulundu.
7.02.2024 Uzmanpara
'Faizlerin düşürülmesini konuşmak için erken'
'Faizlerin düşürülmesini konuşmak için erken' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Isabel Schnabel, faizlerin düşürülmesinin bu aşamada erken olduğunu savundu.
11.01.2024 Uzmanpara
'Enflasyon faiz artırımı ihtimalini düşürdü'
'Enflasyon faiz artırımı ihtimalini düşürdü' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Isabel Schnabel, en son açıklanan enflasyon rakamlarının faiz artırımını düşük bir ihtimal haline getirdiğini söyledi.
5.12.2023 Uzmanpara
'Euro Bölgesi'nde enflasyon sürpriz yapabilir'
'Euro Bölgesi'nde enflasyon sürpriz yapabilir' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Üyesi ve Almanya Merkez Bankası Başkanı Joachim Nagel, Euro Bölgesi'nde enflasyonun sürpriz yapabileceğini, ECB'nin uyanık olması gerektiğini söyledi.
8.11.2023 Uzmanpara
'ECB daha fazla faiz artışına kapıyı kapatamaz'
'ECB daha fazla faiz artışına kapıyı kapatamaz' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Isabel Schnabel, ECB'nin enflasyonu 2025 yılına kadar yüzde 2'ye düşürme yolunda ilerlediğini, ancak dezenflasyonda son yolun en zoru olabileceğini, bu nedenle ECB'nin daha fazla faiz artışına henüz kapıyı kapatamayacağını söyledi.
3.11.2023 Uzmanpara
İtalya’dan büyük ödül
İtalya’dan büyük ödül Demet Özdemir, İtalya’dan ödül alacak.
31.08.2023 Cadde
'Faiz artışının etkisi daha uzun sürebilir'
'Faiz artışının etkisi daha uzun sürebilir' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Isabel Schnabel, faiz artışının etkisinin normalden daha uzun sürebileceğini belirtti.
7.06.2023 Uzmanpara
ECB'den faiz artırımı beklentileri geriledi
ECB'den faiz artırımı beklentileri geriledi Piyasanın Avrupa Merkez Bankası'nın (ECB) mevduat faizini taşıyacağı nihai noktaya ilişkin beklentileri geçtiğimiz hafta gelen karışık mesajların ardından geriledi.
20.02.2023 Uzmanpara
'ECB faizleri daha fazla artırmaya hazır olmalı'
'ECB faizleri daha fazla artırmaya hazır olmalı' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Üyesi Isabel Schnabel, ECB'nin enflasyonu aşağı çekmek için piyasa beklentilerinden daha fazla faiz artırmaya hazır olması gerektiğini söyledi.
26.12.2022 Uzmanpara
ECB yeniden yatırıma yönlendirmeye son verecek
ECB yeniden yatırıma yönlendirmeye son verecek Avrupa Merkez Bankası (ECB) yeniden yatırıma yönlendirmeye son verecek, ancak bu karar eylül ayında gerçekleşmeyecek.
26.08.2022 Uzmanpara
Tespit edilmemiş 'binlerce çocuk felci vakası olabilir'
Tespit edilmemiş 'binlerce çocuk felci vakası olabilir' ABD'nin New York eyaletinde bir sağlık yetkilisi, eyalette yüzlerce hatta binlerce tespit edilmemiş çocuk felci vakası olabileceğini söyledi.
9.08.2022 Dünya
Al Pacino, gönlünü 53 yaş genç yapımcıya kaptırdı!
Al Pacino, gönlünü 53 yaş genç yapımcıya kaptırdı! Hollywood'un deneyimli oyuncusu Al Pacino, hayranlarını kelimenin tam anlamıyla şoke etti. 81 yaşındaki oyuncunun, bir süredir çeşitli ortamlarda görüntülendiği 28 yaşındaki Kuveyt asıllı Amerikalı Noor Alfallah ile aşk yaşadığı ileri sürüldü.
15.04.2022 Cadde
Euro Bölgesi'nde enflasyon zirveye ulaştı
Euro Bölgesi'nde enflasyon zirveye ulaştı Euro Bölgesi'nde enflasyon şubat ayında yükselişini sürdürerek rekor kırdı.
2.03.2022 Uzmanpara
ECB, Ukrayna'daki savaşın etkilerini tartıştı
ECB, Ukrayna'daki savaşın etkilerini tartıştı Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde, ECB Yönetim Konseyi üyelerinin önceden planlanmış olan ve Paris'te gerçekleştirilen gayriresmi toplantıda Ukrayna'daki savaşın etkilerini de ele aldıklarını söyledi.
25.02.2022 Uzmanpara
'Artan konut fiyatları dikkate alınmalı'
'Artan konut fiyatları dikkate alınmalı' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Isabel Schnabel, "Enflasyon değerlendirilirken artan konut fiyatları da dikkate alınmalı" ifadelerini kullandı.
16.02.2022 Uzmanpara
'ECB'nin faiz artırması gerekli olabilir'
'ECB'nin faiz artırması gerekli olabilir' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Isabel Schnabel, "Eğer enflasyon bekleyişleri çok yükselir ise ECB'nin faiz artırması gerekli olabilir" dedi.
10.02.2022 Uzmanpara
'Sıkılaştırma enerji fiyatlarını düşürmez'
'Sıkılaştırma enerji fiyatlarını düşürmez' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Isabel Schnabel, "ECB'nin para politikasını sıkılaştırması enerji fiyatlarını düşürmez" dedi.
17.01.2022 Uzmanpara
'Enerji fiyatları artarsa ECB harekete geçebilir'
'Enerji fiyatları artarsa ECB harekete geçebilir' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Isabel Schnabel, "Eğer enerji fiyatları daha ısrarcı şekilde artar ise ECB'nin harekete geçmesi gerekebilir" ifadelerini kullandı.
10.01.2022 Uzmanpara
'Enflasyonda düşüş belirsiz'
'Enflasyonda düşüş belirsiz' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Isabel Schnabel, "Enflasyonda yaşanacak düşüşün büyüklüğü ve hızı belirsiz" dedi.
22.12.2021 Uzmanpara
'Enflasyon tepe noktasına ulaştı'
'Enflasyon tepe noktasına ulaştı' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Konseyi Üyesi Isabel Schnabel, Euro Bölgesi'nde enflasyonun kasımda tepe noktasına ulaştığını düşündüklerini söyledi.
29.11.2021 Uzmanpara
'Euro Bölgesi stagflasyon ile karşı karşıya değil'
'Euro Bölgesi stagflasyon ile karşı karşıya değil' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Isabel Schnabel, "Euro Bölgesi stagflasyon ile karşı karşıya değil" ifadelerini kullandı.
25.11.2021 Uzmanpara
'Euro Bölgesi'nde enflasyon gelecek yıl düşecek'
'Euro Bölgesi'nde enflasyon gelecek yıl düşecek' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Isabel Schnabel, Euro Bölgesi'nde enflasyonun son dönemde yaşanan yükselişin ardından gelecek yıl düşmesinin "neredeyse kesin" olduğunu söyledi. Ancak Schnabel, arz darboğazlarının ve yüksek ücretlerin bu senaryo için riskler olduğunu da vurguladı.
13.09.2021 Uzmanpara
Bradley Cooper'dan Irina Shayk'a hayran bakışlar
Bradley Cooper'dan Irina Shayk'a hayran bakışlar Dünyaca ünlü Rus model Irina Shayk (35) ile ABD'li oyuncu Bradley Cooper (46), ayrılsa da kızları Lea (4) için sık sık bir araya geliyor.
4.06.2021 Cadde
'Ekonomi dönüm noktasında'
'Ekonomi dönüm noktasında' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Isabel Schnabel, Euro Bölgesi ekonomisinin bir dönüm noktasına geldiğini ve borçlanma maliyetlerinde son dönemde yaşanan artışın iyileşen temel göstergeleri yansıttığını bildirdi.
28.05.2021 Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Schnabel ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.