Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)

Rahatlıyorsunuz

2021’e genel bakış

ÖNEMLİ NOT: Yıllık horoskobunuzu okurken, mutlaka yükselen burcunuzu da okuyunuz.

Siz Oğlak’lar oldukça zor ve kısıtlayıcı geçen iki yıldan sonra, 2021’de çok daha olumlu, geliştirici deneyimler yaşayacaksınız. Satürn’ün burcunuzu terk etmesi ile birlikte üstünüzdeki yüklerin hafiflediğini ve daha olumlu düşünceler geliştirebileceğinizi söyleyebiliriz. İki kariyer gezegeni Jüpiter ve Satürn, bu yıl para durumunuzu ve gelirlerinizi ilgilendiren alanda ilerlemeye başladılar. Bu süreç, özellikle yükselen burcu Oğlak olanlar açısından maddi alanda daha kararlı ve gerçekçi davranabileceğiniz fırsatlar getirmeye başlıyor.

Gelişme fırsatlarını anlatan Jüpiter’in bu transiti kişisel yeteneklerinize daha fazla güvenebileceğiniz imkanlar getirmekte. İş hayatında olan Oğlak’lar bu dönemde sahip oldukları imkan ve yeteneklerini daha kararlı şekilde ortaya koyabilecekler. Yabancılardan gelebilecek kaynaklar, yeni iş kararları para akışınızı destekliyor. Daha fazla kazanma ve daha fazla harcama eğilimindesiniz. Mesleki açıdan kendini geliştirme imkanları da artabilir. Paranızı çarçur etmeyeceğinizi söyleyebiliriz. Nitekim Satürn’ün de bu alanda olması iş hayatında daha dikkatli ve gerçekçi adımlarla ilerleyebileceğinizi anlatıyor. Bu arada 14 Mayıs – 28 Temmuz tarihleri arasında artan iletişim, hareket ve görüşmeler size kendinizi daha iyi anlatma ve eğitsel fırsatlar da getirmekte. Yaz aylarında verimli görüşmeler, ziyaretler ve yolculuklar gündeme gelebilir. Eğer Oğlak burcunun ilk günlerinde doğmuş iseniz, Jüpiter’in bu transitini çok daha fazla hissedebilirsiniz.

2018’den beri Satürn’ün burcunuzda ilerlemesi size daha fazla sorumluluk ve Pluton ile birlikte çok ağırlık ve baskılar getirdi. Satürn şimdi parasal konularda daha uzun vadeli adımlar atabileceğinizi, yeteneklerinizi somut hale getirmekte daha kararlı olabileceğinizi gösteriyor. İş hayatınızı daha iyi düzene sokabilirsiniz. Parasal alanda bazı sürprizler ve ani gelişmeler de var. Özel hayatınız ya da keyfiniz için yapabileceğiniz harcamalar, çocuklarla ilgili gelişmeler kimi zaman ani masraflara yol açabilir. Yıl boyunca maddi konularda sürprizleri de hesaba katmalısınız.

Diğer yandan Uranüs burcunuzla uyumlu kalarak size yaratıcı alanda daha orijinal ve farklı şeyler yapabileceğiniz istekler de getirmekte. Bu süreçte aşkta ve kendinizi ifade etmek istediğiniz tüm yaratıcı alanlarda sürprizler ve heyecanlar var. Uranüs’ün olumlu transiti sayesinde şimdiye kadar denemediğiniz yeni şeylere adım atarak hayatınızı renklendirebilirsiniz. Eğer 27 Aralık – 5 Ocak arasında doğmuş bir Oğlak iseniz, bu dönemde sizi özgürleştiren, uyandıran bir süreç içinde olacaksınız. Bu transit sayesinde işte ve özel hayatınızda olumlu değişiklikler, güzel sürprizler ve yaratıcı çalışmalar söz konusu. Aşkta ve çocuklarınızla ilgili pek çok yeni koşul dikkat çekebilir. Cesaretinizin de arttığını söyleyebiliriz.

Neptün de burcunuzla uyumlu ilerlemesi devam ediyor. 8-14 Ocak doğumlu olanlar Neptün’ün getirdiği ilham verici etkisi yaratıcı yönde kullanabilirler. Sizi yumuşatan, daha ruhsal kılan bir süreç içindesiniz. Bu gezegen katı yapıları zayıflattığı için, hayatınıza daha fazla hayal gücü ve ideal getirmekte. Bu yeni koşullar evrensel konulara da duyarlılığınızı arttırabilir.

Pluton ile 2007’den bu yana burcunuzdaki uzun yolculuğunu devam ettirmekte. Bu transit oldukça ağır, dönüştürücü ve yenileyici etkiler taşımakta. Pluton güç sahibi olmak, derine inmek ve ölüm-kalım temaları ile ilişkilidir ve bu süreçte pek çok Oğlak sırası ile, kendilerini değiştiren baskılı, sancılı, hatta travmatik deneyimlerden geçiyorlar. Hayatta ne istediğiniz, kendinizi gerçekleştirme arzunuz perçinlenmekte. Ancak bu süreç sizi manipüle eden güçlerle karşılaşma da getirmekte. Eğer 13-17 Ocak doğumlu bir Oğlak iseniz, 2021 yılında Pluton’un ağır etkisi altındasınız demektir. Bu transit babanızla ya da işte güç ve otorite figürleri ile önemli dönüşümler içeriyor. Bu nedenle kendi içsel gücünüzü ve dayanıklılığınızı daha fazla arttırmak, kendinizi yenilemek, gücünüzü ortaya çıkarmak durumundasınız. Daha iyimser kalmaya gayret etmelisiniz.

Bu yıl tutulmalar neler getiriyor?

Bu yıl tutulmalar İkizler/Yay ekseninde gerçekleşiyor. Kuzey Ay düğümünün İkizler burcunda olması bu dönemde çalışma ortamınızda daha etkin ve pratik olabileceğinizi gösteriyor. Bu dönemde iş hayatınızda yeni imkanlar elde edebilirsiniz. Güney düğümün Yay’da olması ise ruhsal açıdan bazı kabullenmelere işaret etmekte. Önünüzü tam göremediğiniz konularda riskli işlere girişmemelisiniz.

En son Güneş tutulması 14 Aralık 2020’de Yay burcunda güney yönünde gerçekleşmişti. Bu tutulma 10 Haziran’a kadar olan dönemde geçmişten kaynaklanan konuların üzerinizde gölgeler, hassasiyetler gösterdiğini anlatıyor. Kabullenme gerektiren temalar öne çıkmakta.

2021 yılında yine iki Güneş tutulmasına tanık olacağız. Bunların ilki 10 Haziran’da İkizler burcunda kuzey yönünde gerçekleşecek. Bu tema özellikle yılın ikinci yarısında iş hayatınızda daha olumlu gelişmelerin gündeme gelebileceğini gösteriyor. Sevdiğiniz işlere daha kolay odaklanabileceksiniz. Düzeninizi yenileyebilirsiniz.

Yılın son Güneş tutulması 4 Aralık 2021 tarihinde, yine güney yönünde ve yeniden Yay burcunda gerçekleşecek. Yılın son ayında kontrol dışı durumlar, psikolojik açıdan yorucu olabilecek temalar gündeme gelebilir.  

Bu yıl iki Ay tutulmasına tanık olacağız. Ay tutulmaları muhasebe yapma, değerlendirme ve sonuç zamanlarıdır. Böyle zamanlarda uyanış ve farkındalık artar. Ancak duygusal gerginliğin  yükseldiği zamanlar da olabilirler. 26 Mayıs’taki Ay tutulması Yay burcunda olduğu için, kontrol edilmesi zor bir olay, yeteri kadar göremediğiniz ya da gizlilik içeren bir durum aniden sizi huzursuz edebilir. 19 Kasım’daki Ay tutulması ise Boğa burcunda gerçekleşeceği için, bu tarih civarında aşkta, yaratıcı alanda ve çocuklarla ilgili konularda pozitif sonuçlar ve yeni ilgi alanları gündeme gelebilir.  

İş, para ve kariyer olanakları

Pek çok açıdan son derece zor ve kasvetli iki yıl geçirdiniz. Bu süreçte Satürn ve Pluton burcunuzda birleşti. Geçtiğimiz yıl Jüpiter burcunuzda olsa bile, Jüpiter’in düşük durumda olması ve Pluton ile birleşimi krizleri daha büyüttü. Şimdi bu yıldan başlayarak Satürn 2023’e kadar Saka burcuna ilerliyor. Bu transit size kaynaklarınızı ve yeteneklerinizi daha iyi değerlendirme imkanı getirmekte. Jüpiter ve Satürn yepyeni bir döngü başlatırlarken, yeni işler, yeni projeler şekil almaya başlayacak. Nakit dengenizi daha iyi yönetebilirsiniz. Bu dönemde borç yapmaktan çok kişisel yeteneklerinizi kullanmaya bakmalısınız. Şans ve gelişme gezegeni Jüpiter bu yönde daha avantajlı olduğunuzu göstermekte. Yeni sektörler, gruplarla çalışma, networking ve teknolojik gelişmelere dayalı alanlarda daha hızlı gelişme görebilirsiniz.

13-17 Ocak doğumlu Oğlak’lar ağır bir Pluton transiti altında oldukları için iş hayatında ya da otoritelerle ilgili konularda dönüştürücü ve baskı içeren koşullar yaşayabilirler. Kendilerine olan güveni geliştirmek durumundalar. Diğer yandan parasal alanda ve iş hayatınızdaki hedeflerde Şubat ortası, Haziran ortası ve Aralık sonunda daha önlemci davranmanız yararlı olabilir. Bu dönemlerde piyasalarda daha yüksek bir gerginlik söz konusu olabilir.

7 Ocak – 4 Mart tarihleri arasında risk almaya ve fazladan harcamalara oldukça açıksınız. Spekülatif konularda daha özenli ve dikkatli hareket etmeniz gerekebilir. Zevklere düşkünlük de harcamaları arttırabilir.

4 Mart – 23 Nisan tarihleri arasında iş ve çalışma ortamınızda daha yorucu ve esnek olmayı gerektiren uğraşlar artabilir. Bu dönemde daha huzursuz ve gergin olabilir, iş ortamında zorlanabilirsiniz.

23 Nisan – 11 Haziran tarihleri arasında yeni bir tempo başlıyor. Karşıtlıklara dikkat edilmeli. Bu dönemde görüşmeler, anlaşmalar, evlilik daha hassas hale gelebilir. Ancak iş hayatında rekabet ya da düşmanlıklara da dikkat etmelisiniz.

 11 Haziran – 29 Temmuz döneminde ortaklı konularda dikkatli olmak gerekebilir. Miras, paylaşım ya da banka krediler daha kritik koşullara işaret edebilir. Bu nedenle birikimlerinizi korumaya özen göstermelisiniz.  

29 Temmuz – 15 Eylül arasında yabancılarla ilgili işler, içinde detaylı konuların ya da yolculukların olabileceği işlerde daha fazla gayret içinde olabilirsiniz.

15 Eylül – 30 Ekim arasında oldukça kritik bir dönemdesiniz. Yeni koşullar sizi iş hayatında daha hırslı olmaya zorluyor. Mesleki hedefler ve bu yönde kuracağınız ortaklıklar, görüşmeler sizi daha hırslı kılmakta.

30 Ekim – 13 Aralık arasında hedefleriniz yönünde çok daha hırslı ve kararlısınız. Arkadaşlıklar, gruplar içinde daha etkin olabilirsiniz. İkna gücünüzü daha fazla ortaya koymanız mümkün.

13 Aralık sonrasında dikkatli davranmak ve bilinmeyen risklere girmemek gerekiyor. Gizli kalan şeyler huzursuzluk kaynağı olabilir. Düşmanlıklar gündeme gelebilir.

Aşk, evlilik ve ilişkiler

Bu yıl aşk ve evlilik temaları çok fazla ön planda değil ancak son iki yılda kişisel planda attığınız yeni adımlar ve tecrübeler sayesinde ilişkilerinizde daha sağlam bir noktaya ulaştınız. Artık yeni çizgileriniz ve sınırlarınız var. Yeni sorumluluklar yönünde kendinizden daha emin olabilirsiniz. Belirli dönemlerde evlilikte ve karşılıklı konularda daha sakin davranmak faydalı olacak. Bunlardan ilki 23 Nisan – 11 Haziran ikincisi ise 15 Eylül – 30 Ekim arasında yer alıyor. Her iki dönemde de daha soğukkanlı davranmaya özen göstermelisiniz.

Aşk gezegeni Venüs’ün burcunuzla uyumlu olduğu dönemlerde, 8 Ocak – 1 Şubat, 14 Nisan – 9 Mayıs ve 22 Temmuz – 16 Ağustos arasında sevgi ilişkilerinde daha keyifli ve kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. 5 Kasım sonrası da oldukça dikkat çekici gözüküyor. Bu dönemde beraberliklerde ve evlilikte ilginç gelişmeler gündeme gelebilir. Ancak 19 Aralık 2021’den sonra Venüs burcunuzda geri gideceği için aşkta bazı kararsızlıklar, yön değişikliği ya da geçmişten gelen bir ilişki tekrar gündeme gelebilir.

Sağlık

Son iki yıldır Satürn’ün getirdiği ağırlık ve sınırlamalar sizi sağlık konusunda da bunaltmış olabilir. Şimdi bu dönemde daha iyimser olabilirsiniz ve bu durum sağlığınız da olumlu yönde etkileyecektir. Eğer 13-17 Ocak doğumlu iseniz bu yıl sağlığınıza daha çok özen göstermelisiniz. Pluton’un getirdiği yükler nedeni ile kendinizi aşırı kısıtlıyor olabilirsiniz. Olaylara daha pozitif yönden yaklaşmaya çalışınız. 23 Nisan 11 Haziran, 15 Eylül – 30 Ekim tarihleri arasında kendinizi fiziksel açıdan daha fazla korumalısınız.

Merkür gerilemesi bu yıl hangi temaları getirmekte?

Her yıl 3 kez, ortalama 22 gün geri giden Merkür bu yıl geri hareketlerini hava elementinde yapıyor. Bu nedenle iletişim gezegeni Merkür’ün geri döndüğü zamanlarda iletişimde yavaşlamalar, yanlış anlamalar, görüşmeler, anlaşmalar ve yolculuklar açısından uğraştırıcı nedenler ve gecikmeler gündeme gelebilir.   

Merkür 2021’de ilk defa 30 Ocak – 21 Şubat arasında Saka burcunda geri gidecek. Bu dönemde iş ve para konularında, kaynak ya da destek bulmak açısından bazı soru işaretleri gündeme gelebilir. Harcamalar ve ticari kararlarınızda aceleci davranmamalısınız. İkinci gerileme, 30 Mayıs -23 Haziran arasında İkizler burcunda olacağı için, bu dönemde çalışma ortamında değiştirilmesi ve daha fazla uğraşılması gereken koşullar doğabilir. Teknik işler, detaylar ya da beraber çalışılan kişilerle ilgili değişiklikler de meşgul edici olabilir. Son olarak 27 Eylül – 18 Ekim arasında Terazi burcundaki geri hareketinde özellikle anlaşmalar, ilişkileri ve ortaklıkları ilgilendiren kararlarda bazı değişiklikler, yeniden gözden geçirilmesi gereken koşullar doğabilir. Bu dönemde toplum önünde ya da unvanınızı ilgilendiren konularda daha özenli ve dikkatli olmalısınız.

Yükselen burcunuza göre 2021

Oğlak

Yükselen Koç

Yükselen Koç’lar açısından gruplar, sosyal yaşam ve yeni hedefler öne çıkmakta. Bu dönemde kariyerinizde ve sosyal alanda yeni istekler ve ümitler var. Özellikle 11 Haziran’dan sonra hızınız daha çok artacak. 15 Eylül – 30 Ekim arasında ilişkilerinizi daha iyi yönetmeye gayret etmelisiniz. Üstünüzdeki yüklerin hafifleyeceğini ve mesleki konuları yeni bir yola koyabileceğinizi söyleyebiliriz. Aşk hayatınızda 21 Mart-14 Nisan ve   27 Haziran – 22 Temmuz arasında daha keyifli ve eğlenceli zamanlar yaşayabilirsiniz.

Yükselen Boğa

Bu yıl sorumluluklarınız artmakta. Kariyeriniz ve unvanınız açısından yeni olanaklar içindesiniz İş hayatında dikkat çekici başlangıçlar yapabilirsiniz. Daha fazla tanınma olanakları da var. Bu arada 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında biraz kendinize zaman ayırmak ve duygusal açıdan gevşemeniz açısından güzel olabilir. Yıla hızlı bir tempo ile başlıyorsunuz. 7 Ocak – 4 Mart arasında yeni adımlar ve daha odaklı olabileceğiniz fırsatlar var. Ancak 11 Haziran – 29 Temmuz arasında hızınız biraz yavaşlayabilir. Bu dönemde eve yönelik işler ağırlık kazanacak.

Yükselen İkizler

2021 her açıdan kişisel gelişimizi destekliyor. Bu yıl öğrendiklerinizi daha fazla kullanma imkanına sahipsiniz. Eğitimde, akademik alanda, yabancılarla ilişkilerde, medyada şansınız açık ve bu alanlarda yepyeni döngüler içindesiniz. Hedeflerinizden uzaklaşmamalısınız. 4 Mart- 23 Nisan arasında eğer iyi yönetebilirseniz daha inandırıcı ve girişimci bir dönemdesiniz. Ancak 29 Temmuz – 15 Eylül arasında yavaşlamak gerekiyor. Yaz aylarında iş ve aile hayatınızı ilgilendiren olumlu bir hava esiyor olacak. Yılı çok iyi değerlendirmeye bakın.

Yükselen Yengeç

Yükselen Yengeç’ler için ortaklaşa işleri yönetme konusunda yeni bir süreç başlamakta. Son iki yılda evlilik ve ortaklıklarda pek çok sınavdan geçildi. Bu yıl finansal işlere, uzun vadeli borç alacak konularına, miras ya da eşinizin maddi konularına daha sorumlu gözlerle bakabilirsiniz. Ortaklaşa alanda yapacak çok iş var ancak korku ve endişelerinizi iyi yönetmeyi bilmelisiniz. 23 Nisan – 11 Haziran arasında çok daha cesur davranabilirsiniz. Ayrıca 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında yeni haberler, eğitimle, uzaklarla ilgili gelişmeler sizi çok daha mutlu edebilir. 15 Eylül – 30 Ekim arasında ise bazı bitişler ve yeni başlangıçlar söz konusu.

Yükselen Aslan

Bu yıl size evlilikte ve ortaklı işler alanında yepyeni tecrübeler getirmekte. Kariyer alanında daha fazla görünür hale gelirken, daha çok sorumluluk da alacaksınız. İş hayatınızda çabalarınızın karşılığını almanız zor değil. Evlilikte de önemli fırsatlar ancak daha sorumlu ve gerçekçi olmayı gerektiren koşullar var. 7 Ocak – 4 Mart arasında mesleki alanda ve hedeflerinizde daha esnek davranmaya bakın. 11 Haziran – 29 Temmuz arasında şahsi alanda çok daha girişken ve cesur davranabilirsiniz. 30 Ekim – 13 Aralık arasında ise biraz yavaşlamak iyi olacak.

Yükselen Başak

Mesleki alanda ve işe yönelik konularda yepyeni bir dönem başlamakta. Bu dönemde daha fazla çaba ve emek sarf etme gereği olacak. Yeni şeyler de öğreneceksiniz. Çalışmanın getirdiği stres nedeni ile genel olarak sağlığınızı ve iş düzeninize de dikkat etmelisiniz. 4 Mart – 23 Nisan arasında mesleki alanda daha girişken olmanız mümkün. Yaz aylarında, özellikle 14 Mayıs – 28 Temmuz döneminde ilişkilerinizde ve evlilik hayatınızda çok daha geliştirici  ve fırsatlar sunan bir dönem var. 29 Temmuz – 15 Eylül arasında da çok girişken olabilirsiniz.

Yükselen Terazi

Son iki yıl mesleki alanda önemli sıkışıklıklara, beklemelere yol açmıştı. Bu yıldan başlayarak yeteneklerinizi daha rahat ortaya koyabileceğiniz bir dönemdesiniz. Kariyerinizde ve yaratıcı alanda akıcı şartlar var. Bu yıl aşkta, çocuklarınızla ilgili alanda da yepyeni döngüler söz konusu. Yaratıcı hissettiğiniz alanlara daha ciddi bir şekilde odaklanabilirsiniz. 23 Nisan – 11 Haziran döneminde iş ve ev konularında daha cesur davranmanız gerekebilir. Aşk ve iş hayatınız birbiri ile bağlantılı hale de gelebilir. 15 Eylül – 30 Ekim arasında yeni adımlar için daha cesursunuz.

Yükselen Akrep

Bu yıl kariyer gezegenleri hayatınız açısından kritik bir döneme işaret etmekte. Bir yandan işiniz ama diğer yandan da ailevi konular, ev, toprak ve yerleşime yönelik yeni imkanlar, sorumluluklar söz konusu. Ev içinde, ailevi alanda sorumluluklar artıyor. Evde, aile içinde mutlu olaylar da bekleyebilirsiniz. Ancak bu süreçte kariyeriniz önemli bitiş ve başlangıçlar da yaşayabilirsiniz. 7 Ocak – 4 Mart arasında eşinizle, ortağınızla ilgili gelişmelere daha çok çaba sarf edebilirsiniz. Ancak 15 Eylül – 30 Ekim arası daha bağlayıcı olabilir. Bu yıl 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında çok daha iyimser ve keyifli koşullar bulabileceksiniz.

Yükselen Yay

2021’de yakın ve uzak çevrenizde olup bitenler, iletişim, görüşmeler ve ziyaretler sizi oldukça meşgul edecek. Bu yıl eğitim, medya, anlaşmalar ve zihinsel açıdan çok hareketlisiniz. Kardeşlerle ilgili uğraşlar da daha dikkat çekici olabilir. Bu arada 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında ev ve yerleşim konularında daha olumlu bir hava var. 4 Mart – 23 Nisan arasında evlilik ve ilişkiler daha stresli ve hassas olabilir. Ancak 29 Temmuz – 15 Eylül arasında işinizde ve hedeflerinizde daha fazla rekabet ve ilerleme içinde olabilirsiniz. 13 Aralık sonrasında da yeni adımlar var.

Yükselen Oğlak

Burcunuzun yıllık öngörümlerini dikkatle okuyunuz. Son iki yılın oldukça sorumlu ve daraltıcı atmosferinden sonra bu yıl kendi gündeminizi daha rahat yönetebilirsiniz. İşte kazançlarınızı daha iyi hale getirmenin yollarını arayacaksınız. Bu alanda fırsatlar var. Bu yeni bir işin kurulması anlamına da gelebilir. 4 Mart – 23 Nisan arasında daha fazla çalışmanız gerekebilir. 15 Eylül – 3o Ekim arasında işinizde ve önemli alanlarda belirli sonuçlar ve kararlar ortaya çıkacak. 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında çevrenizde, kardeşlerle ilgili konularda daha olumlu ve yumuşak koşullar söz konusu.

Yükselen Saka

Bu yıl Jüpiter ve Satürn’ün birlikte burcunuzda ilerliyor olması her açıdan daha olumlu koşullarda olduğunuzu göstermekte. Son iki yılın karmaşık ve engelleyici süreçleri tamamlandı. Jüpiter sayesinde kendinize güvenmelisiniz. Satürn de size kararlı ve disiplinli davranma imkanı getirmekte. Gerek işinizde, gerekse ilişkilerinizde dümende sayılırsınız. Yepyeni döngüler var. Bu bakımdan 4 Mart – 23 Nisan arasını daha iyi kullanabilirsiniz. 23 Nisan – 11 Haziran arasında ise iş koşulları ve sağlık konularına daha fazla odaklısınız. 30 Ekim sonrası işiniz açısından kararlılık getirmekte.

Yükselen Balık

Bu yıl mesleki açıdan bazı soru işaretleri ve belirsizlikler getirmekte. Kimi zaman kendinizi daha izole ve yalnız hissedebilirsiniz. Bu süreç ruhsal açıdan sizi güçlendirecek. Ancak kariyer alanında daha dikkatli, sabırlı olmanız gerekiyor. Şans gezegeni Jüpiter 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında, kısa bir süre de olsa burcunuza ilerleyerek size yeni adımlar, güven ve moral destek sunmakta. 4 Mary – 23 Nisan arasında ev ve iş konularında daha sakin ve dengeli olmaya özen göstermelisiniz. Yıl sonunda 13 Aralık’tan sonra mesleki alanda yeni girişimler ve daha fazla ilerleme sağlayabileceğiniz olanaklar gelişiyor olacak.

 

Yükselen burcunuzu bulun

Aşağıdaki tabloda doğum saatinizi, doğduğunuz döneme ilişkin satırla birleştirin. Tablolar ortalama değerlerdir.

 

22 Aralık – 31 Aralık

1 Ocak – 10 Ocak

11 Ocak – 20 Ocak

00:00

Terazi

Terazi

Terazi

00:30

Terazi

Terazi

Terazi

01:00

Terazi

Terazi

Terazi

01:30

Terazi

Terazi

Terazi

02:00

Terazi

Terazi

Akrep

02:30

Terazi

Akrep

Akrep

03:00

Akrep

Akrep

Akrep

03:30

Akrep

Akrep

Akrep

04:00

Akrep

Akrep

Akrep

04:30

Akrep

Akrep

Akrep

05:00

Akrep

Akrep

Yay

05:30

Akrep

Yay

Yay

06:00

Yay

Yay

Yay

06:30

Yay

Yay

Yay

07:00

Yay

Yay

Yay

07:30

Yay

Yay

Oğlak

08:00

Yay

Oğlak

Oğlak

08:30

Oğlak

Oğlak

Oğlak

09:00

Oğlak

Oğlak

Oğlak

09:30

Oğlak

Oğlak

Saka

10:00

Oğlak

Saka

Saka

10:30

Saka

Saka

Balık

11:00

Saka

Balık

Balık

11:30

Balık

Balık

Koç

12:00

Balık

Koç

Koç

12:30

Koç

Koç

Boğa

13:00

Koç

Boğa

Boğa

13:30

Boğa

Boğa

ikizler

14:00

Boğa

ikizler

İkizler

14:30

İkizler

İkizler

ikizler

15:00

İkizler

ikizler

İkizler

15:30

İkizler

İkizler

Yengeç

16:00

İkizler

Yengeç

Yengeç

16:30

Yengeç

Yengeç

Yengeç

17:00

Yengeç

Yengeç

Yengeç

17:30

Yengeç

Yengeç

Aslan

18:00

Yengeç

Aslan

Aslan

18:30

Aslan

Aslan

Aslan

19:00

Aslan

Aslan

Aslan

19:30

Aslan

Aslan

Aslan

20:00

Aslan

Aslan

Aslan

20:30

Aslan

Aslan

Başak

21:00

Aslan

Başak

Başak

21:30

Başak

Başak

Başak

22:00

Başak

Başak

Başak

22:30

Başak

Başak

Başak

23:00

Başak

Başak

Terazi

23:30

Başak

Terazi

Terazi

 

Yükselen Burç Hesapla

Doğum anımızda ufukta yükselmekte olan burç, diğer adıyla yükselen burç bizim ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle ilişkimizi şekillendirir.

Aşk Uyumu

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl? Kendi burcunuzla onunkini karşılaştırın.

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi Değil Hemen Keşfet