Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İlişkilerinize odaklısınız

2021’e genel bakış

ÖNEMLİ NOT: Yıllık horoskobunuzu okurken, mutlaka yükselen burcunuzu da okuyunuz.

Hayatınızda yeni bir dönem açılıyor. Son iki yılın getirdiği yükler, kölelikler ve didinmeden sonra 2021 bu çabalarınızın meyvelerini almaya başladığınız bir yıl olacak. Bu özellikle yükselen burcu Aslan olanlar açısından daha belirgin olabilir. Burcu Aslan olanlar ise Satürn’ün karşıt açısına daha fazla dikkat etmek durumundalar. Her durumda bu yıl size önemli farkındalıklar ve pek çok fırsat da getirmekte. İlişkilerin, karşılıklı konuların nedenli önemli olduğunu söylemeye gerek yok. Adeta yıl boyunca hep başkalarından yeni şeyler öğreneceksiniz.

Fırsatları, büyümeyi ve kendini geliştirmeye temsil eden Jüpiter bu kez sizi ilişkiler, karşılıklı konular ve ortaklıklar aracılığı ile destekliyor. Bu yıl hayatınıza çok önemli kişiler girebilir ve size yol gösterebilirler. Başkalarından gelen imkanlar ve tekliflerin kariyerinizde büyük bir rolü olabilir. Dolayısı ile bu yıl tek başına değil, başkaları ile sürekli bir görüşme ve işbirliği içinde kalabilirsiniz. Evlilikler dikkat çekici olabilir. Jüpiter’in konumu motive edici, çok yönlü, destekleyici partnerlere işaret etmekte. Yabancılar, uzaklarla ilgili kişiler de ilişkilerinizi canlandırabilir. Bu yıl iş hayatında daha görünür hale gelmektesiniz. Kariyer yönünde önemli imkanlar var. Daha çok kişi sizi tanımaya başlayabilir. İş yerinizde ilerleme ve yükselme imkanları da yüksek.

Jüpiter’in getirdiği fırsatları Satürn daha sağlam hale getiriyor. Bu yıldan başlayarak 2023’e kadar ilişkilerin, evlilik ya da ortaklıkların hayatınızda çok şekillendirici olacağını söyleyebiliriz. Karşılıklı konulara, ilişkilerdeki sorumluluklara çok dikkatli ve sorumlu yaklaşmak gerekiyor. Kendinize ve ilişkilere daha gerçekçi bakmaya başlamalısınız. İlişkilerinizden öğreneceğiniz çok şey var. Eğer yükselen burcunuz Aslan ise bu süreçte evlilik ve ilişkiler bir test alanı olabilir. Eğer evliliğinizde sorunlar var ise artık bu sorunları daha gerçekçi ve dikkatli bir şekilde ele almak durumundasınız. Bu yönde ciddi kararlar da verebilirsiniz. Eğer ilişkiniz düzgün ilerliyor ise Satürn transiti altında daha sağlamlaşabilir ve bu sonuçta evliliğe de götürebilir. Dolayısı ile bu dönemde ilişkilerinizi ve evliliğinizi daha ciddi bir şekilde tartmak durumundasınız. Eğer Aslan burcunun ilk 10 gününde doğmuşsanız, Satürn bu dönemde bazı beklemelere, gecikmelere ve sıkışmalara neden olabilir. Bu yüzden daha sabırlı davranmak ve egonuzu dengelemek, törpülemek durumunda kalabilirsiniz.

Hayatınızın pek çok aşamasında yenilik ihtiyacı dikkat çekiyor. Yıl boyunca gerginlik ya da ani değişiklik getiren koşullar da gündeme gelebilir. Ne istediğinizi bildiğiniz durumlarda sıkıntı yaşamamakla birlikte, eğer ikilem içinde iseniz, karar vermekte büyük bir baskı hissedebilirsiniz. Bu süreçte Satürn sizi özellikle karşılıklı konularda sorumlu ve gerçekçi kılmaya yöneltirken, Uranüs de kariyeriniz, unvanınız ve hedeflerinizle ilgili alanlarda büyük değişiklikler getirmekte. Kesinlikle daha esnek olmaya çalışmalısınız. Kimi zaman olaylara ve ilişkilere siyah beyaz bakmanız sizi daha fazla köşeye sıkıştırabilir ve bu durum sağlığınızı dahi etkileyebilir.

Uranüs 2018’den bu yana burcunuzla sert bir açı içinde ve sizin daha ani değişikliklere gitmenize neden oluyor. Hesapta olmayan durumlar, beklenmedik gelişmeler gerek işte, gerekse ilişkilerinizde güçlü değişimlere yol açmakta. Bu dönemde işinizde sürekli bir değişim ve kendinizi güncel tutmanızı gerektiren koşullar var. Bu durum kariyer alanında riskler almanıza neden olabilir. İş hayatında bambaşka alanlara ilerliyor olabilir. Benzer şekilde, özellikle işle ilgili ilişkilerde ve ortaklıklarda gerilim yaratan koşullar ya da kimi zaman anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Neyse ki Jüpiter’in konumu sizi büyük ölçüde motive edici kılıyor ve belirli sorunları aşmanıza kolaylıklar sağlıyor. Eğer 28 Temmuz – 8 Ağustos tarihleri arasında doğmuş bir Aslan iseniz, 2021 yılında Uranüs’ün uyandırıcı, değiştirici ve yenileyici etkisini çok fazla hissedeceksiniz demektir. Aşırı gerginliklerden uzak durun. Yüksek stres nedeni ile olaylara yukarıdan bakmak zorlaşabilir. Kimi zaman otorite figürleri ya da babanızla ya da erkek figürlerle ilgili ani olaylar, kopmalar ya da özgürleşmeler de yaşayabilirsiniz. Bu dönemde size önerim şartların değişiminin kaçınılmaz olması nedeni ile değişime direnmemeniz ve bir şeylere takılı kalmamanız, aşırı ısrar etmemeniz yönünde olacaktır.

Bu yıl tutulmalar neler getiriyor?

Bu yıl tutulmalar İkizler/Yay ekseninde gerçekleşiyor. Kuzey Ay düğümünün İkizler burcunda sosyal alanda daha çok şey paylaşabileceğinizi ve bu dönemde iletişiminizi güçlendirmenizin yararlı olacağını anlatıyor. Maddi kazançlar da yükselmekte. Güney Ay düğümünün Yay’da olması ise aşkta ve çocuklarla ilgili konularda bazı hoşnutsuzluklar ya da suçluluk duygusu anlamına gelebilir.

En son Güneş tutulması 14 Aralık 2020’de Yay burcunda güney yönünde gerçekleşmişti. Bu tutulma 10 Haziran’a kadar olan dönemde özellikle aşk hayatınıza yeni koşullar ve kimi zaman hoşnutsuzluk getirebilir. Çocuklarla ilgili konularla da daha fazla uğraşabilirsiniz.

2021 yılında yine iki Güneş tutulmasına tanık olacağız. Bunların ilki 10 Haziran’da İkizler burcunda kuzey yönünde gerçekleşecek. Bu tema özellikle yılın ikinci yarısında gelecek yönünde yeni hedeflerinize daha kolay odaklanabileceğinizi anlatıyor. Arkadaşlıklar yanında parasal açıdan yeni imkanların ortaya çıktığını görebilirsiniz. Enerjinizi, çabalarınızı yeni fikirlere yöneltebilirsiniz.

Yılın son Güneş tutulması 4 Aralık 2021 tarihinde, yine güney yönünde ve yeniden Yay burcunda gerçekleşecek. Bu nedenle yılın son ayında aşkta tatminsizlik, çekişme, çocukları da içine alabilecek konular yeniden gündeme gelebilir.

Bu yıl iki Ay tutulmasına tanık olacağız. Ay tutulmaları muhasebe yapma, değerlendirme ve sonuç zamanlarıdır. Böyle zamanlarda uyanış ve farkındalık artar. Ancak duygusal gerginliğin  yükseldiği zamanlar da olabilirler. 26 Mayıs’taki Ay tutulması Yay burcunda olduğu için, aşkta ve zevklerle, arzularla ilgili konularda huzursuzluk, tartışma söz konusu olabilir. 19 Kasım’daki Ay tutulması ise Boğa burcunda gerçekleşeceği için, bu tarih civarında özellikle mesleğiniz konusunda yeni tutumlar, kararların gözden geçirilmesi ve önemli sonuçlar meydana gelebilir.

İş, para ve kariyer olanakları

Bu yıl Jüpiter’in karşıt burcunuz Saka’dan geçiyor olması ilişkiler ve ortaklıklar sayesinde önemli avantajlar sağlayabileceğinizi gösteriyor. Kariyeriniz açısından yeni bir döngü açılmakta. Anlaşmalar, görüşmeler ve evlilik konusu dahi kariyerinizi yakından etkileyebilir. Bu yeni süreçte objektif olmak, ortak çıkarlar üzerinde durmak çok önemli. İşbirliği yaptığınız ölçüde ilerleyebilirsiniz. Kimi zaman yabancılarla ortaklıklar da dikkat çekebilir. Satürn’ün de karşıt konumu özellikle yükselen burcu Aslan olanlar açısından iş hayatında önemli bir ilerleme ve daha fazla görünür olma getiriyor. Ancak Aslan burcunda doğanlar, 2023’e kadar daha fazla test altında olacaklar. Bu süreçte yavaşlama, bazı engeller ve egonuzun neden olabileceği sıkıntılara dikkat etmelisiniz. 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında finansal alanda, miras ya da paylaşımlı işlerde yeni olanaklar gündeme gelebilir.

7 Ocak – 4 Mart tarihleri arasında mesleki alanda daha sakin ve sabırlı olmaya gayret etmelisiniz. Bu dönemde iş hayatında daha hırslı olmakla birlikte, üstlerle anlaşmazlıklar ve artan rekabet huzursuz edebilir.

4 Mart – 23 Nisan tarihleri arasında grup çalışmalarında oldukça hızlı olabilirsiniz. Harcamalara, masraflara dikkat etmek gerekebilir. Ayrıca grup çalışmaları içinde huzursuzluk, ve tartışmalar gündeme gelebilir.

23 Nisan – 11 Haziran tarihleri arasında duygusal nedenler, güvensizlik nedeni ile bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ailevi konular da huzurunuzu bozabilir. Aynı zamanda gizli düşmanlıklar, kıskançlık ya da elde olmayan nedenler yıpratıcı olabilir.

11 Haziran – 29 Temmuz döneminde Mars burcunuzda ilerlerken oldukça iddialı ve mücadeleci olabilirsiniz. Bu dönemde yeni başlangıçlar var. Kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Daha dengeli olmanızda fayda var. Aşırı gurur sizi zorlayabilir.

29 Temmuz – 15 Eylül arasında işle ilgili harcamalara dikkat etmeniz gerekiyor. Bu dönemde çok çalışabilirsiniz. İşle ilgili konularda destek arayışı içinde olabilirsiniz. Kaynaklarınızı daha iyi kullanmalısınız.

15 Eylül – 30 Ekim arasında zihinsel açıdan daha yoğun ve hareket halindesiniz. Yakın çevrenizde değişiklikler ve kardeşlerle ilgili koşulları daha fazla dikkat çekebilir. Yazışmalar, evraklar ve zihinsel açıdan meşgul edici bir dönem olabilir.

30 Ekim – 13 Aralık arasında iş açısından daha düşük profilli bir dönem olabilir. Bu dönemde işten çıkışlar ya da bitişler, yeni başlangıçlar söz konusu. İşten çok evde daha meşgul olabileceğiniz konular dikkat çekebilir. Evinizle ilgili çok çaba sarf edeceğiniz bir dönemde olabilirsiniz.

13 Aralık sonrasında daha heyecanlı ve risk almaya daha fazla eğilim içindesiniz. Bu dönemde spekülatif konulara, borsaya ve fazladan harcamalara dikkat etmelisiniz. Sahneye çıkmak konusunda daha cesur davranabilirsiniz.

Aşk, evlilik ve ilişkiler

2021-2023 yılları arasında evlilik ve ortaklı tüm konularda önemli tecrübeler ve sorumluluklar gündeme gelmekte. Eğer evliliğinizde süregelen problemler, şikayetler söz konusu ise bu dönemde kesin bir karara varabilir ve ciddi düşünceler içinde olabilirsiniz. Bu süreç yolunda giden ilişkileri daha sağlam hale getirecektir. Dolayısı ile hayatınızda ilişkilerinde daha gerçekçi şekilde ele alınması gerekiyor. Jüpiter evlilik hayatınıza büyük bir destek getirmekte. Bu yıl yapacağınız bir evlilik sizi her açıdan avantajlı da kılabilir. Evlilik nedeni ile iş hayatınızın da değişebileceğini söyleyebiliriz. Ortaklı işler de sizi daha görünür kılabilir ve bu dönemde işte ilerleme ve terfi yaşayabilirsiniz. Yükselen burcunuz Aslan ise bu fırsatlar daha belirgin olabilir. Eğer Aslan burcunun ilk 10 gününde doğmuş iseniz, eşinizle ilgili gelişmeler üzerinizde daha fazla sorumluluk yaratıyor olabilir.

27 Haziran – 22 Temmuz aşk hayatınıza daha yüksek bir heyecan ve maceracı bir tutum getirmekte. Venüs’ün burcunuzla uyumlu olduğu 21 Mart- 14 Nisan, özellikle 27 Haziran -22 Temmuz ve 7 Ekim – 5 Kasım arasında ilişkilerinizde daha akıcı ve mutlu olmayı kolaylaştıran koşullar içindesiniz. Venüs’ün geri gitmeye başlayacağı 19 Aralık sonrasında genel olarak evlilikte ve keyif veren konularda hoşnutsuzluk ve sıkıntılar gündeme gelebilir.

Sağlık

Bu yıl Satürn’ün karşıt burcunuzda ilerlemesi özellikle burcunuzun ilk 10 gününde doğanlar açısından sağlıkla ilgili konulara daha yakından bakma gereği doğurabilir. Zaman zaman enerjinizin düştüğünü hissedebilirsiniz. 23 Nisan -11 Haziran ve 30 Ekim – 13 Aralık arası böyle dönemler olabilir. Eğer 15-19 Ağustos doğumlu bir Aslan iseniz, kimi stres doğurucu koşullar yüzünden bedeninize daha çok özen göstermelisiniz.

Merkür gerilemesi bu yıl hangi temaları getirmekte?

Her yıl 3 kez, ortalama 22 gün geri giden Merkür bu yıl geri hareketlerini hava elementinde yapıyor. Bu nedenle iletişim gezegeni Merkür’ün geri döndüğü zamanlarda iletişimde yavaşlamalar, yanlış anlamalar, görüşmeler, anlaşmalar ve yolculuklar açısından uğraştırıcı nedenler ve gecikmeler gündeme gelebilir.   

Merkür 2021’de ilk defa 30 Ocak – 21 Şubat arasında Saka burcunda geri gidecek. Bu dönemde anlaşmalar, görüşmeler, ticari konular daha karmaşık ya da belirsiz olabilir. Evlilik ya da ortaklı işlerde aceleci davranmamalısınız. İkinci gerileme, 30 Mayıs -23 Haziran arasında İkizler burcunda olacağı için, bu dönemde sosyal alanda ve grup çalışmaları içinde yeniden gözden geçirmeniz kararlar söz konusu olabilir. Hedeflerinizi yeniden düşünebilirsiniz. Son olarak 27 Eylül – 18 Ekim arasında Terazi burcundaki geri hareketinde yolculuklar, eğitsel uğraşlar bazı pürüzlere sahne olabilir. Çevresel değişiklikler ya da pazarlık içeren konularda eksik kalan koşullar gecikmelere yol açabilir.

 

 

Yükselen burcunuza göre 2021

Aslan

Yükselen Koç

Yükselen Koç’lar açısından gruplar, sosyal yaşam ve yeni hedefler öne çıkmakta. Bu dönemde kariyerinizde ve sosyal alanda yeni istekler ve ümitler var. Özellikle 11 Haziran’dan sonra hızınız daha çok artacak. 15 Eylül – 30 Ekim arasında ilişkilerinizi daha iyi yönetmeye gayret etmelisiniz. Üstünüzdeki yüklerin hafifleyeceğini ve mesleki konuları yeni bir yola koyabileceğinizi söyleyebiliriz. Aşk hayatınızda 21 Mart-14 Nisan ve   27 Haziran – 22 Temmuz arasında daha keyifli ve eğlenceli zamanlar yaşayabilirsiniz.

Yükselen Boğa

Bu yıl sorumluluklarınız artmakta. Kariyeriniz ve unvanınız açısından yeni olanaklar içindesiniz İş hayatında dikkat çekici başlangıçlar yapabilirsiniz. Daha fazla tanınma olanakları da var. Bu arada 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında biraz kendinize zaman ayırmak ve duygusal açıdan gevşemeniz açısından güzel olabilir. Yıla hızlı bir tempo ile başlıyorsunuz. 7 Ocak – 4 Mart arasında yeni adımlar ve daha odaklı olabileceğiniz fırsatlar var. Ancak 11 Haziran – 29 Temmuz arasında hızınız biraz yavaşlayabilir. Bu dönemde eve yönelik işler ağırlık kazanacak.

Yükselen İkizler

2021 her açıdan kişisel gelişimizi destekliyor. Bu yıl öğrendiklerinizi daha fazla kullanma imkanına sahipsiniz. Eğitimde, akademik alanda, yabancılarla ilişkilerde, medyada şansınız açık ve bu alanlarda yepyeni döngüler içindesiniz. Hedeflerinizden uzaklaşmamalısınız. 4 Mart- 23 Nisan arasında eğer iyi yönetebilirseniz daha inandırıcı ve girişimci bir dönemdesiniz. Ancak 29 Temmuz – 15 Eylül arasında yavaşlamak gerekiyor. Yaz aylarında iş ve aile hayatınızı ilgilendiren olumlu bir hava esiyor olacak. Yılı çok iyi değerlendirmeye bakın.

Yükselen Yengeç

Yükselen Yengeç’ler için ortaklaşa işleri yönetme konusunda yeni bir süreç başlamakta. Son iki yılda evlilik ve ortaklıklarda pek çok sınavdan geçildi. Bu yıl finansal işlere, uzun vadeli borç alacak konularına, miras ya da eşinizin maddi konularına daha sorumlu gözlerle bakabilirsiniz. Ortaklaşa alanda yapacak çok iş var ancak korku ve endişelerinizi iyi yönetmeyi bilmelisiniz. 23 Nisan – 11 Haziran arasında çok daha cesur davranabilirsiniz. Ayrıca 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında yeni haberler, eğitimle, uzaklarla ilgili gelişmeler sizi çok daha mutlu edebilir. 15 Eylül – 30 Ekim arasında ise bazı bitişler ve yeni başlangıçlar söz konusu.

Yükselen Aslan

Burcunuzun yıllık öngörümlerini dikkatle okuyunuz. Bu yıl size evlilikte ve ortaklı işler alanında yepyeni tecrübeler getirmekte. Kariyer alanında daha fazla görünür hale gelirken, daha çok sorumluluk da alacaksınız. İş hayatınızda çabalarınızın karşılığını almanız zor değil. Evlilikte de önemli fırsatlar ancak daha sorumlu ve gerçekçi olmayı gerektiren koşullar var. 7 Ocak – 4 Mart arasında mesleki alanda ve hedeflerinizde daha esnek davranmaya bakın. 11 Haziran – 29 Temmuz arasında şahsi alanda çok daha girişken ve cesur davranabilirsiniz. 30 Ekim – 13 Aralık arasında ise biraz yavaşlamak iyi olacak.

Yükselen Başak

Mesleki alanda ve işe yönelik konularda yepyeni bir dönem başlamakta. Bu dönemde daha fazla çaba ve emek sarf etme gereği olacak. Yeni şeyler de öğreneceksiniz. Çalışmanın getirdiği stres nedeni ile genel olarak sağlığınızı ve iş düzeninize de dikkat etmelisiniz. 4 Mart – 23 Nisan arasında mesleki alanda daha girişken olmanız mümkün. Yaz aylarında, özellikle 14 Mayıs – 28 Temmuz döneminde ilişkilerinizde ve evlilik hayatınızda çok daha geliştirici  ve fırsatlar sunan bir dönem var. 29 Temmuz – 15 Eylül arasında da çok girişken olabilirsiniz.

Yükselen Terazi

Son iki yıl mesleki alanda önemli sıkışıklıklara, beklemelere yol açmıştı. Bu yıldan başlayarak yeteneklerinizi daha rahat ortaya koyabileceğiniz bir dönemdesiniz. Kariyerinizde ve yaratıcı alanda akıcı şartlar var. Bu yıl aşkta, çocuklarınızla ilgili alanda da yepyeni döngüler söz konusu. Yaratıcı hissettiğiniz alanlara daha ciddi bir şekilde odaklanabilirsiniz. 23 Nisan – 11 Haziran döneminde iş ve ev konularında daha cesur davranmanız gerekebilir. Aşk ve iş hayatınız birbiri ile bağlantılı hale de gelebilir. 15 Eylül – 30 Ekim arasında yeni adımlar için daha cesursunuz.

Yükselen Akrep

Bu yıl kariyer gezegenleri hayatınız açısından kritik bir döneme işaret etmekte. Bir yandan işiniz ama diğer yandan da ailevi konular, ev, toprak ve yerleşime yönelik yeni imkanlar, sorumluluklar söz konusu. Ev içinde, ailevi alanda sorumluluklar artıyor. Evde, aile içinde mutlu olaylar da bekleyebilirsiniz. Ancak bu süreçte kariyeriniz önemli bitiş ve başlangıçlar da yaşayabilirsiniz. 7 Ocak – 4 Mart arasında eşinizle, ortağınızla ilgili gelişmelere daha çok çaba sarfedebilirsiniz. Ancak 15 Eylül – 30 Ekim arası daha bağlayıcı olabilir. Bu yıl 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında çok daha iyimser ve keyifli koşullar bulabileceksiniz.

Yükselen Yay

2021’de yakın ve uzak çevrenizde olup bitenler, iletişim, görüşmeler ve ziyaretler sizi oldukça meşgul edecek. Bu yıl eğitim, medya, anlaşmalar ve zihinsel açıdan çok hareketlisiniz. Kardeşlerle ilgili uğraşlar da daha dikkat çekici olabilir. Bu arada 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında ev ve yerleşim konularında daha olumlu bir hava var. 4 Mart – 23 Nisan arasında evlilik ve ilişkiler daha stresli ve hassas olabilir. Ancak 29 Temmuz – 15 Eylül arasında işinizde ve hedeflerinizde daha fazla rekabet ve ilerleme içinde olabilirsiniz. 13 Aralık sonrasında da yeni adımlar var.

Yükselen Oğlak

Son iki yılın oldukça sorumlu ve daraltıcı atmosferinden sonra bu yıl kendi gündeminizi daha rahat yönetebilirsiniz. İşte kazançlarınızı daha iyi hale getirmenin yollarını arayacaksınız. Bu alanda fırsatlar var. Bu yeni bir işin kurulması anlamına da gelebilir. 4 Mart – 23 Nisan arasında daha fazla çalışmanız gerekebilir. 15 Eylül – 3o Ekim arasında işinizde ve önemli alanlarda belirli sonuçlar ve kararlar ortaya çıkacak. 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında çevrenizde, kardeşlerle ilgili konularda daha olumlu ve yumuşak koşullar söz konusu.

Yükselen Saka

Bu yıl Jüpiter ve Satürn’ün birlikte burcunuzda ilerliyor olması her açıdan daha olumlu koşullarda olduğunuzu göstermekte. Son iki yılın karmaşık ve engelleyici süreçleri tamamlandı. Jüpiter sayesinde kendinize güvenmelisiniz. Satürn de size kararlı ve disiplinli davranma imkanı getirmekte. Gerek işinizde, gerekse ilişkilerinizde dümende sayılırsınız. Yepyeni döngüler var. Bu bakımdan 4 Mart – 23 Nisan arasını daha iyi kullanabilirsiniz. 23 Nisan – 11 Haziran arasında ise iş koşulları ve sağlık konularına daha fazla odaklısınız. 30 Ekim sonrası işiniz açısından kararlılık getirmekte.

Yükselen Balık

Bu yıl mesleki açıdan bazı soru işaretleri ve belirsizlikler getirmekte. Kimi zaman kendinizi daha izole ve yalnız hissedebilirsiniz. Bu süreç ruhsal açıdan sizi güçlendirecek. Ancak kariyer alanında daha dikkatli, sabırlı olmanız gerekiyor. Şans gezegeni Jüpiter 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında, kısa bir süre de olsa burcunuza ilerleyerek size yeni adımlar, güven ve moral destek sunmakta. 4 Mary – 23 Nisan arasında ev ve iş konularında daha sakin ve dengeli olmaya özen göstermelisiniz. Yıl sonunda 13 Aralık’tan sonra mesleki alanda yeni girişimler ve daha fazla ilerleme sağlayabileceğiniz olanaklar gelişiyor olacak.

 

Yükselen burcunuzu bulun

Aşağıdaki tabloda doğum saatinizi, doğduğunuz döneme ilişkin satırla birleştirin. Tablolar ortalama değerlerdir.

 

23 Temmuz – 2 Ağustos

3 Ağustos – 12 Ağustos

13 Ağustos – 23 Ağustos

00:00

Boğa

İkizler

İkizler

00:30

İkizler

İkizler

Yengeç

01:00

İkizler

İkizler

Yengeç

01:30

İkizler

Yengeç

Yengeç

02:00

Yengeç

Yengeç

Yengeç

02:30

Yengeç

Yengeç

Yengeç

03:00

Yengeç

Yengeç

Aslan

03:30

Yengeç

Yengeç

Aslan

04:00

Yengeç

Aslan

Aslan

04:30

Aslan

Aslan

Aslan

05:00

Aslan

Aslan

Aslan

05:30

Aslan

Aslan

Başak

06:00

Aslan

Aslan

Başak

06:30

Aslan

Başak

Başak

07:00

Başak

Başak

Başak

07:30

Başak

Başak

Başak

08:00

Başak

Başak

Başak

08:30

Başak

Başak

Terazi

09:00

Başak

Başak

Terazi

09:30

Başak

Terazi

Terazi

10:00

Terazi

Terazi

Terazi

10:30

Terazi

Terazi

Terazi

11:00

Terazi

Terazi

Akrep

11:30

Terazi

Terazi

Akrep

12:00

Terazi

Akrep

Akrep

12:30

Akrep

Akrep

Akrep

13:00

Akrep

Akrep

Akrep

13:30

Akrep

Akrep

Akrep

14:00

Akrep

Akrep

Yay

14:30

Akrep

Akrep

Yay

15:00

Akrep

Yay

Yay

15:30

Yay

Yay

Yay

16:00

Yay

Yay

Yay

16:30

Yay

Yay

Oğlak

17:00

Yay

Yay

Oğlak

17:30

Yay

Oğlak

Oğlak

18:00

Oğlak

Oğlak

Oğlak

18:30

Oğlak

Oğlak

Saka

19:00

Oğlak

Oğlak

Saka

19:30

Oğlak

Saka

Balık

20:00

Saka

Saka

Balık

20:30

Saka

Balık

Koç

21:00

Balık

Balık

Koç

21:30

Balık

Koç

Boğa

22:00

Koç

Koç

Boğa

22:30

Koç

Boğa

İkizler

23:00

Boğa

Boğa

İkizler

23:30

Boğa

İkizler

İkizler

 

Yükselen Burç Hesapla

Doğum anımızda ufukta yükselmekte olan burç, diğer adıyla yükselen burç bizim ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle ilişkimizi şekillendirir.

Aşk Uyumu

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl? Kendi burcunuzla onunkini karşılaştırın.

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi Değil Hemen Keşfet