Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İşler artıyor

2020’ye genel bakış

2020 yılı çalışma hayatınız ve işle ilgili konular açısından son derece kritik ve hareketli bir döneme ilerlediğinizi gösteriyor. 2018’den bu yana, son iki yıldır, özellikle yükselen burcu Aslan olanlar iş ve çalışma hayatı açısından oldukça yüklü, yorucu bir dönemden geçtiler. Bu süreçte adeta çıraklık ya da kölelik gibi bir durum içinde kalmış olabilirler. İşte 2020 yılında bu sürecin tamamlanma aşamasına geldiğini görmekteyiz. Pek çok açıdan önemli sonuçlar ve hayatlarında yeni bir hasada doğru ilerleyeceklerini söyleyebiliriz.

Jüpiter’in de 2 Aralık’tan itibaren Oğlak burcuna ilerlemesi ile birlikte, bu yıl iş ve çalışma ortamınızın son derece hareketli olacağını söyleyebiliriz. Bu yeni bir iş yeri olabileceği gibi, iş yerinde yeni ya da yabancılarla ilgili konuların da dikkat çekmesi anlamına da gelebilir. İşsiz olanlar açısından daha yeni olanakların olabileceğini de söyleyebiliriz. Ancak her durumda, ilerleme ve şans gezegeni Jüpiter bu yıl sizi çok çalıştıracak ve meşgul kılacak. Enerjinizi daha verimli ve doğru bir şekilde değerlendirmeye gayret göstermelisiniz. Kimi zaman bu durum başkalarına hizmet ya da başkalarının sağlıkla ilgili konuları ile de daha fazla ilgilenebileceğiniz anlamına gelebilir.

Gerek yükselen Aslan’ların, gerekse Aslan burcunda doğanların 22 Mart tarihine ve 2 Temmuz’a kadar geçecek süreye büyük önem vermeleri gerekmekte. Yükselen burcu Aslan olanlar için bu tarihler arasında iş hayatında ilerleme ve yeni sorumluluklar artmakta. Kendilerini daha belirgin şekilde ortaya koymaya başlayabilecekler. Yine bu süreçte, evlilik ve ortaklı konularda daha gerçekçi ve ciddi olmaları gereken bir dönem de başlamakta. Ancak bu temaların özellikle 2020 sonunda ve 2023’e kadar geçecek olan dönemde daha belirgin olacağını da söylemeliyiz. Aslan burcunda doğanlar ve özellikle 23-25 Temmuz doğumlu olanlar ise, 22 Mart- 2 Temmuz aralığında Satürn karşıtlığı içinde olacakları için bu dönemde daha fazla bekleme, sorumluluk ve dikkatli olma gereği hissedebilirler. Aslan burcunda olanlar, genel olarak, önümüzdeki dönemde 2021-2023 yılları arasında, iş ve sorumluluklar alanında daha sabırlı olmak ve yeni alternatifler bulmak durumunda olabilirler.

Diğer yandan 2018’den itibaren Boğa burcuna ilerleyen Uranüs de hayatınıza yeni açılımlar ve güçlü bir değişim yapma isteği getirmekte. Uranüs uyandıran ve değişime zorlayan bir gezegendir. Bu transit altında güçlü bir farklılık ve özgürlük isteği hissedebilirler. Son zamanlarda bu transitin etkisi ile şimdiye kadar yapmamış olduğunuz şeyleri yapmak istemeniz normal görülmeli. Uranüs aynı zamanda bağları koparan ve adeta isyan ettiren bir güç olarak, hayatınızın pek çok alanına başkaldıran enerjiler getirmekte. Bu durum gerek iş, gerekse özel hayatınızda önemli değişiklere gitme ihtiyacında olduğunu ve bunu da ani ve beklenmedik bir şekilde yapabileceğinizi göstermekte. Yükselen Aslan’lar özellikle iş hayatında ve kariyer alanında yepyeni koşullar ve değişiklikler içindeler. Eğer 26 Temmuz – 3 Ağustos arasında doğmuş bir Aslan iseniz, bu yıl Uranüs’ün sarsıcı ve değiştirici etkisini fazlası ile hissedeceksiniz demektir. Bu tarihlerde doğanlar açısından otorite ya da baba figürü gibi kişilerle ilişkiler de çok ani bir şekilde değişebilir, kopabilir ya da önemli uyanışlar ve farkındalıklar gündeme gelebilir.

2020’nin son dönemlerinde, 19 Aralık’tan sonra Jüpiter ve Satürn’ün Saka burcuna ilerlemesi ile birlikte, genel hayat yönünüzde çok önemli değişiklikler gündeme gelmeye başlayacak. Bu yeni dönemde ilişkilerin, ortaklıkların çok önem kazanacağını söylemeliyiz. Gerek evlilik gerekse iş hayatınız açısından yepyeni bir döneme gireceğinizi söyleyebiliriz. Bu yeni dönemde sosyal alanda daha fazla sorumluluk ve katılım söz konusu olmaya başlayacak.

Bu yıl tutulmalar neler getiriyor?

En son Güneş tutulması 26 Aralık 2019’da Oğlak burcunda güney yönünde gerçekleşmişti. Bu tutulma 21 Haziran’a kadar özellikle iş ortamınızı ilgilendiren değişikliklere, düzen ve sağlık konularına vurgu yapmakta. Bu süreçte kişisel yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmeye bakmalısınız. Bu nedenle yılın ilk yarısında iş ortamında ve çalışmaya ait konularda daha fazla uğraş ve çaba gerekmekte.  

2020 yılında iki Güneş tutulmasına tanık olacağız. Bunların ilki 21 Haziran’da Yengeç burcunun ilk derecesinde, Kuzey yönünde gerçekleşecek. Yılın ikinci yarısında özellikle sizi ruhsal açıdan geliştirebilecek olaylar var. Bu dönemde geçmişten kaynaklanan ve ailevi açıdan sizi meşgul eden konuları daha iyi çözebilir ve kendi sorunlarınızı yoluna koyabilirsiniz.

Yılın son Güneş tutulması ise 14 Aralık 2020 tarihinde, Güney yönünde bu kez Yay burcunda gerçekleşecek. Bu tutulma daha çok Aralık ayında ve 2021’in ilk yarısında etkin olarak, özellikle sizi aşk hayatınız, çocuklar ve yatırımlarla ilgili konularda meşgul edebilir. Bu süreçte, hayattan keyif almak konusunda eksik kalan ya da sizi hoşnut etmeyen durumları daha yakından anlamanız gerekebilir.

2020’de dört Ay tutulmasına tanık olacağız. Ay tutulmaları süregelen konuları öne çıkarıp, aydınlatırlar ve güçlü bir muhasebe, değerlendirme yapmaya işaret ederler. Bu zamanlarda ilişkilerimizden de çok şey öğrenmiş oluruz. 10 Ocak’taki Ay tutulması Yengeç burcunda gerçekleşirken, bazı elde olmayan ve daha çok duygusal açıdan meşgul eden konulara vurgu yapmakta. 5 Haziran’daki Ay tutulması Yay burcunda, özellikle çocuklarla ilgili konulara, harcamalara ve aşk hayatınıza bazı önemli değerlendirmeler getirmekte. 5 Temmuz’da Oğlak burcundaki Ay tutulması ise sağlığınıza, iş konularına dikkat çekerken, 30 Kasım İkizler burcundaki Ay tutulması özellikle gelecek yönünde yeni kararlara ve sosyal açıdan, arkadaş gruplarında hassasiyet yaratabilecek konulara yönelebileceğinizi gösteriyor.

İş, para ve kariyer olanakları

Özellikle yükselen Aslan’lar açısından 2018’den beri gelişen koşullar çok fazla iş ve yorgunluk getiriyordu. Bu süreçte çok şey öğrendiniz ve tecrübe kazandınız. Ancak karşılıksız kalan durumlar da oldu. Bu yıl iş hayatınızda önemli adımlar ve ilerlemeler söz konusu olacak. Artık çıraklık dönemini tamamlıyorsunuz. Bu açıdan 22 Mart- 2 Temmuz arasındaki gelişmeler özellikle belirleyici olabilir. Aynı zamanda Jüpiter daha fazla iş getirmeye de devam edecek. Çalışma ortamında yabancıların ve eğitim içeren imkanların da bir yeri olabilir. Bu yıl kazanacağınız tecrübeler özellikle 2020 sonunda meyvelerini vermeye başlamış olacak. Kısaca mesleki açıdan koşulların daha iyiye doğru gidebileceği bir dönemdesiniz. Sıkı çalışmaya da devam etmelisiniz. Mesleki açıdan daha görünür hale gelmeye başlayacaksınız. İş hayatında ortaklıkların, görüşmelerin de önemi artacak.

3 Ocak – 16 Şubat arasında yabancılarla ilgili konular, içerisinde medyanın, yayıncılığın ya da eğitimin olduğu konularda daha aktif olabilirsiniz. Aynı zamanda kendinizi spekülatif konularda heyecanlı hissedebilirsiniz. Sevdiğiniz konulara odaklanmanız olumlu.

16 Şubat – 30 Mart arasında çalışma ortamında çok fazla yük ve mücadele söz konusu. Sağlığınıza da özen gösterin. İş yükü artarken beraber çalıştığınız kişilerle ve bürokratik ya da organizasyonel işlerle daha fazla uğraşabilirsiniz.

30 Mart -13 Mayıs arasında açık düşmanlıklar ya da rekabet içeren durumlar gündeme gelebilir. Bu dönemde yapacağınız görüşmeler ve anlaşmalarda daha sakin ve dengeleyici olmaya özen göstermelisiniz.

13 Mayıs – 28 Haziran arasında ortaklı işlerde finansal durumlar ve mali gelişmeler sizi zorlayabilir. Kendi maddi durumunuzu korumaya bakmalısınız. Maddi açıdan riskli koşullar var.

28 Haziran-6 Ocak arasındaki uzun sürede Mars Koç burcunda kalacağı için bu dönemde daha heyecanlı ve girişken olabilirsiniz. Özellikle yabancılarla ilgili işler, yolculuklar öne çıkmakta. Düşüncelerinizi ortaya koyarken aşırılıklardan kaçınmalısınız. Uzaklarla ilgili konularda yeni açılımlar mümkün.

Ancak Mars’ın geri harekette olacağı 10 Eylül – 14 Kasım arasında hiçbir yenilik yapmamak daha doğru olacaktır. Mars inisiyatif ve başlangıç yapmak, atağa geçmekle ilişkili olduğu için, geri gittiği zamanlarda büyük projelere girmek çok daha masraflı, problemli olabilir, önemli gecikmeler ve hayal kırıklıkları yaşanabilir.

Aşk, evlilik ve ilişkiler

Bu yıldan başlayarak evlilikte ve genel olarak ortaklı konularda gözden geçirmeniz ve daha ciddi olmanız gereken durumlar artmakta. Özellikle 22 Mart’tan başlayan ve ilk etapta 2 Temmuz’a kadar süren döneme dikkat edin. Bu dönemde Satürn evlilik evinize girmekte ve Aslan burcunun ilk günlerinde doğanların da tam karşısından geçiyor olacak. Dolayısı ile, ilişkilerinizde şimdiye kadar bazı hoşnutsuzluklar yaşıyor iseniz, bu dönemde özellikle daha gerçekçi ve dikkatli olmalısınız. Evlilikte soğumalar, kısıtlamalar gündeme gelebileceği gibi, zaten yolunda gitmeyen ilişkiler büyük bir test altında girecektir. Bu transit yıl sonunda, 17 Aralık’tan itibaren daha net hale de gelebilir.

Aşkta ve ilişkilerde Venüs’ün burcunuzla uyumlu olduğu dönemlerde hayattan daha çok keyif alabileceğiniz imkanlar da var. Bu dönemler şöyle: 7 Şubat – 5 Mart, 6 Eylül – 2 Ekim ve 15 Aralık sonrası. Ayrıca 3 Nisan – 7 Ağustos arasında da arkadaşlıklar ve gruplar içinde daha hareketli ve oldukça değişken koşullar var. Zira 13 Mayıs – 25 Haziran arasında geri gidecek olan Venüs aşk hayatınızda düşünmeniz gereken durumlar olabileceğine işaret edebilir. Genel olarak bu dönemde evlilik ve nişan gibi konularda daha dikkatli ve gerçekçi olmaya bakmalısınız.

Sağlık

2020 sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bazı olaylar getirebilir. Nitekim 2018’den bu yana Satürn sağlık ve düzen alanında sizi daha fazla yormakta. Belirli bir yaşın üzerindeki Aslan’lar açısından bu dönemde çok fazla didinme ve stres getiren koşullar var. Bu bakımdan 16 Şubat – 30 Mart arasında kendinize daha fazla özen göstermelisiniz. Bu dönemde kendinizi güçlendirmeniz yararlı olabilir. Aynı zamanda aşırılıklara gitmemek ve daha fazla hareket halinde olmak tüm yıl boyunca uygulamanız gereken alışkanlıklar haline gelmeli.

Merkür gerilemesi bu yıl hangi temaları getirmekte?

Her yıl 3 kez, ortalama 22 gün geri giden Merkür bu yıl geri hareketlerine su elementinde başlıyor ve hava elementi burçlara geri dönüyor. Merkür geri giderken verilen pek çok kararı yeniden gözden geçirmek gerekebilir. Yarım kalan işlere özellikle dikkat etmelisiniz. Bu nedenle Merkür geri giderken kendi hatalarımızı ve eksik yönlerimizi kapatmak ve düzeltmek için daha fazla şansa sahip olabiliriz. Ancak net ve son kararı Merkür döndükten sonra vermek en iyisidir.  

Merkür 2020’de ilk defa 17 Şubat – 10 Mart arasında Balık burcunda geri gidecek. Bu dönemde ortaklı işler, borç ve alacaklar, miras gibi konularda daha fazla uğraşı ve karışıklık gündeme gelebilir. 2. gerileme, 18 Haziran – 12 Temmuz arasında Yengeç burcunda olacağı için, kendini anlatma konusunda zorlanabilirsiniz. Ailevi işler ya da gizli kalan şeyler karmaşaya neden olabilir. Acele ile duygularla hareket etmemelisiniz. Son olarak 14 Ekim – 3 Kasım arasındaki geri hareketinde özellikle ailenizi, yerleşimi ve ev hayatını ilgilendiren konularda üzerinde yeniden durup karar vermeniz gereken olaylar söz konusu olabilir. Bu dönemde evle daha fazla uğraşmak ve evde zaman geçirmek mümkün.

 

Yükselen burcunuza göre 2020

Aslan

 

Yükselen Koç

Bu yıl iş hayatınız ve kariyer alanında dikkat çekici adımlar ve ilerlemeler söz konusu. Daha fazla tanınma ve terfi imkanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu yıl gruplar ve sosyal konular da sizi daha sorumlu kılabilir. 16 Şubat – 30 Mart arasında iş hayatında yoğun çaba ve mücadele var. Güçlü bir rekabet de gündeme gelebilir. Yılın ikinci yarısında yeni girişimler ve başlangıçlar dikkat çekecek. Ancak 10 Eylül – 14 Kasım arasında biraz yavaşlamanız ve eksiklerinizi tamamlamanız gerekebilir. Aceleci olmamalısınız.    

Yükselen Boğa

Güçlü Uranüs transiti altında kendinizi daha özgür ve yenilikçi hissedebilirsiniz. Gittikçe daha bağımsız bir tavır içine girmektesiniz. Bu durum ilişkilerinizi ve insanların sizi algılayışını da yakın değiştirmekte. Bir bakıma aydınlanma içindesiniz. 22 Mart sonrasında iş hayatında yeni sorumluluklar ve bu alanda daha ciddi davranma gereği var. Yöneticilerinizle, iş yerinizle ilgili konular da sizi fazlası ile meşgul edebilir.  30 Mart – 13 Mayıs arasında iş hayatında daha sakin ama hızlı da davranmanız gerekiyor. 10 Eylül – 14 Kasım arasında gizli düşmanlıklara dikkat.

Yükselen İkizler

2020’de finansal konular ve başkaları ile ortaklı gerçekleştirdiğiniz işler sizi oldukça meşgul edebilir. Bu alanda büyük parasal miktarlar da söz konusu olabilir. Bu nedenle iş hayatında ve genel olarak maddi konularda karşılıklı durumları, sorumlulukları iyi yönetmek gerekiyor. 22 Mart – 2 Temmuz arasında işte daha çok istikrar ve yabancılarla ya da eğitimle ilgili konularda kendini geliştirme imkanı var. Aralık geldiğinde eğitsel işler, medya ve yabancılarla ilgili konular daha fazla hız kazanabilir. 13 Mayıs – 28 Haziran’da iş hayatında rekabet daha yüksek.

Yükselen Yengeç

Son iki yıldır gerek işte gerekse özel hayatınızda sizi test eden ve daha güçlü olmayı öğreten gelişmeler var. Bu yıl iş hayatında ilişkilerden daha çok yararlanabilirsiniz. Evlilik de gündeminize gelebilir. Mesleki alanda ilerleme fırsatları var. Ancak 16 Şubat-30 Mart arasında açık düşmanlıklara ve mücadeleye dikkat etmelisiniz. Yılın ikinci yarısında kariyer alanında daha fazla yenilik olacak. Genel olarak bu dönemde eski alışkanlıklardan çıkabilir ve kendinize yeni arkadaş grupları da edinebilirsiniz. İlişkilerinizi daha iyi değerlendirmeye bakmalısınız.

Yükselen Aslan

Burcunuzun yıllık öngörümlerini dikkatle okuyunuz. Bu yıl gündeminizi iş ve çalışma koşulları daha fazla belirleyecek. Enerjinizin, zamanınızın büyük bir kısmını çalışma ve düzen konularına ayırmanız gerekebilir. Ayrıca 22 Mart’tan sonra iş hayatında sizi daha fazla öne çıkaran fırsatlar gelmeye başlayacak. Bu dönemi çok iyi değerlendirmelisiniz. Kariyerinizde daha fazla öne çıkma imkanı var. Evlilik hayatınızda sorunlar var ise, bu alanda da ciddi olmak gereği var. 30 Mart – 13 Mayıs arasında evlilikte ve karşılıklı konularda daha özenli olmak durumundasınız. Bu dönemde karşıtlıklar, düşmanlıklar artabilir.

Yükselen Başak

Son iki yılda belirli bir denge ve istikrara kavuştuktan sonra bu yıl özellikle iş hayatında daha fazla çaba ve sorumluluk olacak. Gruplarla daha fazla uğraşabilirsiniz. Özellikle 22 Mart sonrasında iş ortamında sizi daha fazla iş bekliyor olabilir. Bu yıl aşkta şanslısınız. Şahsi mutluluklar ve çocuklarla ilgili olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Ancak ortaklaşa konularda 13 Mayıs – 28 Haziran arasında duygusal açıdan beklenmeyen tepkiler, huzursuzluklar gündeme gelebilir. Yılın ikinci yarısında miras ya da ortaklı parasal işler, borçlar, alacaklar sizi daha çok meşgul edebilir.

Yükselen Terazi

Son iki yıldır aile cephesinde önemli değişiklikler gündeme geldi. Bu alanda sorumluluklarınız arttı. İş hayatında da bitişler ve başlangıçlar yaşadınız. 2020’de özellikle 22 Mart’tan itibaren severek yaptığınız işlere daha çok zaman ayırabileceksiniz. Bu yıl aşkta istikrar var ancak monotonlaşan koşullara da dikkat etmek gerekir. Çocuklarınız var ise, bu alanda daha fazla çaba göstermeniz, sorumluluk almanız gündeme gelebilir. 16 Şubat – 30 Mart arasında iş hayatına ait bazı bitişler ve yeni adımlar mümkün. Toprakla ilgili kazançlar da olabilir.

Yükselen Akrep

Bu dönemde sizi zihinsel açıdan ilgilendiren koşullar ve yakın çevrenizdeki gelişmeler daha sorumlu kılmakta. Eğitim aşamasında olanlar için hedefe ilerlemek daha pozitif sonuçlar getirecek. Aşkta ve evlilikte ani gelişmelere hazır olmalısınız. Bu alanda sürprizler söz konusu. Yeni beraberlikler olabileceği gibi, evlilikte gerginlik var ise bu ani kopmalara da yol açabilir. 30 Mart – 13 Mayıs arasında özel hayatınız ve evle ilgili değişiklikler daha çok zaman ayırabilirsiniz. Yılın ikinci yarısında iş ortamında hızlı gelişmeler ve yeni adımlar da söz konusu.

Yükselen Yay

Bu yıl özellikle iş ve para durumunuza yönelik daha güçlü adımlar atabileceksiniz. İş yeteneklerinizi ortaya koyabilirsiniz. 2 Temmuz – 17 Aralık arasında bu alanda sorunlar daha kolay çözülebilir. Yıl sonunda eğitim, zihinsel uğraşlar açısından daha hareketli bir süreç başlıyor olacak. 3 Ocak – 16 Şubat arasında özellikle daha cesur ve mücadeleci olabileceğiniz günler var. Ancak 13 Mayıs – 28 Haziran arasında evde daha dikkatli ve sakin olmak gerekiyor. Bu yıl evlilik ve ortaklı konular içinde  özellikle 13 Mayıs- 25 Haziran arasında daha özenli olmalısınız.

Yükselen Oğlak

2018’den bu yana yükselen burcunuzda ilerleyen Satürn size çok fazla sorumluluk getirdi ancak bir yandan da hayatınızda önemli adımlar atma imkanı elde ettiniz. Bu yıl Jüpiter sayesinde kendinize güveniniz çok daha artıyor ve kendinizi geliştirmekte daha şanslısınız. Yolculuklar, eğitsel imkanlar önünüzü açacak. Aşkta da daha canlı ve yenilikçi olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Yaratıcı yönlerinizi daha cesur şekilde ortaya koyabilirsiniz. 16 Şubat – 30 Mart arasında yorucu da olsa sizi öne çıkarabilecek ve daha mücadeleci olabileceğiniz günler söz konusu olabilir.

Yükselen Saka

2020’de hayatınıza yeniden yön verme konusunda çok daha şanslısınız. Ancak 2018’den bu yana gündeme gelen belirsizlikler ve karmaşa yüzünden oldukça zorlanmış olabilirsiniz. Bu yıl biraz sabırlı olmak ve daha çok hazırlık yapmak durumundasınız. Acele etmemelisiniz. 2020 Aralık ayı ile birlikte, pek çok alanda, şahsi girişimler ve yepyeni başlangıçlar, daha pozitif koşullar gündeme gelecek. 22 Mart – 2 Temmuz arasında gündeme gelecek değişiklikleri yakından takip etmelisiniz. Bu süreçte yeni sorumluluklar ve daha kararlı bir süreç başlayacak.

Yükselen Balık

Bu yılınızda sosyal alanda ve gruplar içinde çok daha aktif olabilirsiniz. Mesleki olarak ait olduğunuz topluluklardan destek bulabilirsiniz. Bu sayede iyimserliğinizi de koruyabilirsiniz. Arkadaşlıklar cephesi de oldukça hareketli olabilir. Ancak 22 Mart – 2 Temmuz arasında mesleki alanda çok iyi kontrol edemediğiniz durumlar ve belirsizlikler var. Düşünmeden hareket etmemelisiniz. Bu yıl 3 Ocak – 16 Şubat arasında iş hayatında çok daha hızlı olabilirsiniz. 13 Mayıs – 28 Haziran arasında da yeni adımlar ve kendinizi daha cesur ve girişken hissedebileceğiniz fırsatlar olabilir.

     

 

Yükselen burcunuzu bulun

Aşağıdaki tabloda doğum saatinizi, doğduğunuz döneme ilişkin satırla birleştirin.

 

23 Temmuz – 2 Ağustos

3 Ağustos – 12 Ağustos

13 Ağustos – 23 Ağustos

00:00

Boğa

İkizler

İkizler

00:30

İkizler

İkizler

Yengeç

01:00

İkizler

İkizler

Yengeç

01:30

İkizler

Yengeç

Yengeç

02:00

Yengeç

Yengeç

Yengeç

02:30

Yengeç

Yengeç

Yengeç

03:00

Yengeç

Yengeç

Aslan

03:30

Yengeç

Yengeç

Aslan

04:00

Yengeç

Aslan

Aslan

04:30

Aslan

Aslan

Aslan

05:00

Aslan

Aslan

Aslan

05:30

Aslan

Aslan

Başak

06:00

Aslan

Aslan

Başak

06:30

Aslan

Başak

Başak

07:00

Başak

Başak

Başak

07:30

Başak

Başak

Başak

08:00

Başak

Başak

Başak

08:30

Başak

Başak

Terazi

09:00

Başak

Başak

Terazi

09:30

Başak

Terazi

Terazi

10:00

Terazi

Terazi

Terazi

10:30

Terazi

Terazi

Terazi

11:00

Terazi

Terazi

Akrep

11:30

Terazi

Terazi

Akrep

12:00

Terazi

Akrep

Akrep

12:30

Akrep

Akrep

Akrep

13:00

Akrep

Akrep

Akrep

13:30

Akrep

Akrep

Akrep

14:00

Akrep

Akrep

Yay

14:30

Akrep

Akrep

Yay

15:00

Akrep

Yay

Yay

15:30

Yay

Yay

Yay

16:00

Yay

Yay

Yay

16:30

Yay

Yay

Oğlak

17:00

Yay

Yay

Oğlak

17:30

Yay

Oğlak

Oğlak

18:00

Oğlak

Oğlak

Oğlak

18:30

Oğlak

Oğlak

Saka

19:00

Oğlak

Oğlak

Saka

19:30

Oğlak

Saka

Balık

20:00

Saka

Saka

Balık

20:30

Saka

Balık

Koç

21:00

Balık

Balık

Koç

21:30

Balık

Koç

Boğa

22:00

Koç

Koç

Boğa

22:30

Koç

Boğa

İkizler

23:00

Boğa

Boğa

İkizler

23:30

Boğa

İkizler

İkizler

 

Yükselen Burç Hesapla

Doğum anımızda ufukta yükselmekte olan burç, diğer adıyla yükselen burç bizim ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle ilişkimizi şekillendirir.

Aşk Uyumu

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl? Kendi burcunuzla onunkini karşılaştırın.

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi Değil Hemen Keşfet