Balık Burcu

Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

ÖNEMLİ NOT: Yıllık horoskobunuzu okurken, mutlaka yükselen burcunuzu da okuyunuz.

Şans sizden yana

2022’ye genel bakış

Kuşkusuz 2022’nin en şanslı ve bereketli burçlarından birisi, hatta en başta olan Balık olacak. Jüpiter 11 Mayıs’a kadar burcunuzda ilerliyor olacak. Yılın sonuna doğru 28 Ekim – 20 Aralık arasında da son bir kez daha burcunuzu ziyaret edecek. Böyle bir dönemde kendinize güveniniz yükselmekte. Jüpiter sayesinde yeni adımlar atmak ve hayatınıza bir yön vermek çok daha kolay hale gelecek. Yükselen burcu Balık olanlar da bu transit altında yepyeni başlangıçlar yapabilirler. Eğitim, yabancıları içine alan konular, yolculuklar ve kişisel gelişiminiz açısından büyük fırsatlar var. Bu dönemi asla tembellik ederek, rehavet içinde geçirmemelisiniz. 12 yılda bir gelen bu transiti iyi değerlendirebilmeniz için bir plan yapmaya gayret edin.

11 Mayıs’tan sonra da Jüpiter’in getirdiği fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Şahsi yeteneklerinizi, iş olanaklarını kullanabileceksiniz. Yılın ikinci yarısında yeni adımlar, cesaretinizi ortaya koyabileceğiniz olanaklar olacak. Özellikle 25 Mayıs – 5 Temmuz tarihleri arasında iş hayatında ve para kazanma fırsatlarında hızlı adımlar atabileceksiniz.

Bu yıl yavaş hareket eden üç gezegen de burcunuzla önemli açılar kurmakta. 2018 yılından bu yana Uranüs’ün destekleyici açısı altındasınız. Olumlu açılar içinde Uranüs size daha fazla özgürlük, orijinalite, ani gelişmelerden fayda sağlama olanağı getiriyor. Böylece sanatsal alanda, parasal konularda, özellikle zekanızı ve tasarım gücünüzü kullanarak çok daha dikkat çekici işler yapabilirsiniz. Eğer 1-9 Mart doğumlu bir Balık iseniz, bu yıl Uranüs’ün sözünü ettiğimiz etkisini fazlası ile hissedeceksiniz. Uranüs size şahsi yeteneklerinizi uyandırabileceğiniz ani değişiklikler sağlayacak.

Diğer yandan pek çok Balık uzun süreli Neptün transiti altında kalmakta. Bu kolektif gezegen duyarlılıklarınızı had safhaya çıkarmakta ve size büyük bir hayal gücü ve ilham alabileceğiniz, özellikle sanatsal konularda yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz esinler getirmekte. Ancak bir yandan da Neptün çok dağıtan, pasifize eden ve bulanıklıklara yol açabilen bir güçtür. Bu süreçte kişiliğinizin dağılması, kararsızlıklar, güvensizlikler de ortaya çıkabilir. Zihinsel açıdan çok dalgalı koşullar yaşayabilirsiniz. Eğer 11-16 Mart doğumlu bir Balık iseniz, Neptün’ün getirdiği yoğun sis nedeni ile önünüzü görmekte zorlanabilirsiniz. İş hayatında, maddi konularda, hatta sağlığınızda dahi ihmalkar olmamalı ve hayallere kapılmadan düşünebilmelisiniz. Bu süreçte yüksek beklentilerinize bir sınır koymaya bakın. Aksi halde hayal kırıklıkları ya da aldanmalar söz konusu olabilir.

Pluton da burcunuzla uyumlu açısını sürdürüyor. Bu yıl özellikle Balık burcunun son günlerinde doğanlar, 16-19 Mart doğumlular açısından kişisel alanda kararlılık, yenilenme ve daha fazla güç devşirme imkanı var. Özellikle sosyal alan çalışan Balık’lar gruplar içinde daha büyük bir güce erişebilirler. Pluton hayatınıza derinlik ve başkalarını da etkinize alma fırsatı sunmakta. Bu süreçte güçlü kişilerden ya da gelişmelerden destek bulabilir ve yönetsel yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Bu yıl tutulmalar neler getiriyor?

En son Güneş tutulması 4 Aralık 2021’de Yay burcunda güney yönünde gerçekleşmişti. Bu tutulma 30 Nisan’a kadar olan dönemde özellikle iş hayatınıza, unvanınızı ilgilendiren konulara, toplum içindeki durumunuza bazı hassasiyetler ve değişikler getirmekte. İş hayatınıza yönelik ciddi planlar içindesiniz.

2022 yılında Boğa ve Akrep ekseninde iki Güneş tutulmasına tanık olacağız. Bunların ilki 30 Nisan 2022 tarihinde Boğa burcunda kuzey yönünde gerçekleşecek. Bu tema 25 Ekim’e kadar olan dönemde düşüncelerinizi daha somut hale getirmeye, parasal kazanç getirebilecek görüşmelere ve aynı zamanda mesleki alanda daha olumlu adımlara işaret ediyor olacak.

Yılın ikinci Güneş tutulması ise 25 Ekim 2022 tarihinde, güney yönünde ve Akrep burcunda gerçekleşecek. Bu nedenle yılın son dört ayı içerisinde özellikle uzaklarla ilgili gelişmeler, yolculuklar, yabancılar, akademik çalışmalar, medya ile ilgili konular hareketlilik kazanmakta. Ancak gelecek beklentilerinizde daha ciddi ve sorumlu olma ihtiyacı da artıyor olacak.  

2022 yılında iki Ay tutulmasına tanık olacağız. Ay tutulmaları belirli kararlar vermek, duygusal açıdan muhasebe yapmak ve önemli gelişmelerin sonuç verdiği zamanlarıdır. Böyle zamanlarda uyanış ve farkındalıklar artar. Ancak duygusal açıdan daha yorucu da olabilir. 16 Mayıs’taki Ay tutulması Akrep burcunda gerçekleşecek ve bu nedenle uzaklara, yabancılara ait konularda dikkat çekici muhasebeler, değişiklikler gündeme gelmekte.  8 Kasım’daki Ay tutulması ise Boğa burcunda gerçekleşecek. Kasım ayında özellikle yakın çevrenizle diyaloğunuzu geliştirebilir, iş hayatında daha kararlı adımlar atabilirsiniz.

İş, para ve kariyer olanakları

Balık’lar, özellikle yükselen Balık’lar bu yıl kariyer ve mesleki konularda son derece aktif ve hızlı adımlar atabilecekler. Jüpiter 11 Mayıs’a kadar kendinize güveninizi arttırırken, yeni projelere, işlere girebileceğinizi göstermekte. Gelen şansı tepmemeli ve daha cesur davranmamalısınız. Bu dönemde yeni işler kurabilir ya da şahsi alanda kendinize ait önemli adımlar atabilirsiniz. Artan iyimserliğiniz sayesinde 11 Mayıs sonrasında iş yeteneklerinizi daha iyi değerlendirebileceksiniz.

Yükselen burcu Balık olanlar ise son iki yıldır önemli belirsizlikler ve net olmayan durumlar içinde oldukları için bu güçlü Jüpiter transiti önemli bir rahatlama getirecek.

Bu yıl 24 Ocak’a kadar olan dönemde iş hayatında çok daha dikkatli ve çalışkan davranmak durumundasınız. Çok iş ortaya koyabilir ve kendinizden söz ettirebilirsiniz. Ancak üstlerinizle ilişkilerde daha soğukkanlı olmaya bakın.

24 Ocak – 6 Mart döneminde kurumsal işler, gruplar, takım çalışmaları, sosyal olaylar öne çıkmakta. Bu dönemde takım çalışmaları içinde liderlik yapabilir ya da gruplar içinde etkin hale gelebilirsiniz.

6 Mart – 15 Nisan arasında öngörülemeyen durumlara, elde olmayan nedenlere, teknik konulardaki risklere dikkat etmek gerekiyor. Önünüzü göremediğiniz riskler ya da fikirleriniz yüzünden gündeme gelebilecek ani durumlar ve huzursuzluklar da sizi yıpratabilir.

15 Nisan – 25 Mayıs arasında yakın çevrenizde hızlı gelişmeler, cesaret içeren adımlar ve yeni adımlar vurgulanmakta. Mars burcunuzda iken çok şey yapabilirsiniz. Böylece kendinizi daha fazla gösterebilir ve hedeflerinize güç ve inandırıcılık kullanarak erişebilirsiniz.  

25 Mayıs – 5 Temmuz arasında parasal durumunuzu daha iyi yönetmelisiniz. Artan harcamalara karşı daha disiplinli ve kontrollü davranmak durumundasınız. İş hayatında yeni projeler ve gayretler var. Harcamalarınızı iyi değerlendirmelisiniz.

5 Temmuz – 20 Ağustos arasında daha yapıcı düşünceler, iletişim alanında, görüşmelerde, yakın çevrenizde oldukça mücadeleci davranabileceğiniz koşullar olacak. Yakın çevreniz, kardeşlerle ilgili gelişmeler de sizi meşgul edebilir.

20 Ağustos sonrasında dikkat iş hayatında, kariyer alanında yavaşlama olabilir. Evde, evle, toprakla ilgili konularda daha fazla zaman geçirebilirsiniz. İşten çok ailenin ya da eve, toprağa, güvenliğe ilişkin konuların uğraştırıcı olabileceği görülmekte.

Özellikle 30 Ekim’den sonra bu konuları daha sakin ve bilinçli şekilde ortaya koymalısınız. Mars’ın geri gitmeye başlaması çift durumlara, tartışma yaratan koşullara da işaret edebilir. Sağlık, kaza, iş ortamındaki tartışmalar oldukça meşgul edip enerjinizi düşürebilir. Bu nedenle Mars’ın düzeleceği 12 Ocak 2023 tarihine kadar bu konularda daha sakin ve beklemede kalmak daha doğru olabilir.

Aşk, evlilik ve ilişkiler

Bu yıl Jüpiter’in burcunuzdan geçiyor olması aşk hayatınıza da ışık getiriyor. Kendinize güveniniz artarken, ilişkilerinizde daha mutlu olabilirsiniz. Kimi zaman yeni insanlar, yabancılar hayatınızda daha çok yer almaya başlayabilirler. Bu nedenle 11 Mayıs’a kadar olan dönemde ilişkilerinizi daha başarılı yönetebilirsiniz. 15 Nisan – 25 Mayıs tarihleri arasında aşk hayatınız daha tutkulu ve maceracı bir hal alabilir. Ancak bu dönemde ilişkilerinizi uzun süreli kılmanız daha zor olabilir.

29 Ocak’a kadar olan dönemde aşkta ve evlilik konusunda daha dikkatli düşünmelisiniz. Bu dönemde Venüs geri harekette iken yapılan evlilik, nişan ya da benzer kutlamalar pek olumlu sonuçlar vermeyebilir. Bu nedenle bu tarihler arasında bu tür girişimlerden kaçınmanız yararlı olabilir.

Venüs’ün burcunuzla uyumlu olduğu, 5 Nisan – 2 Mayıs, 28 Mayıs – 23 Haziran, 18 Temmuz – 11 Ağustos ve 23 Ekim – 16 Kasım arasında arkadaşlıklar, sosyal hayat ve aşk açısından daha mutlu ve keyifli zamanlar bulabilirsiniz.

Sağlık

Bu yıl sağlığınız çok daha iyi olacaktır. Jüpiter’in koruyucu etkisi altında varolan hastalıklara da şifa bulmanız zor olmayacak. Ancak 20 Ağustos sonrasında evde sizi meşgul eden koşullar enerjinizi dalgalandırabilir. Bu dönemde özellikle 30 Ekim’den sonra kazalara karşı da daha dikkatli olun. Eğer 11-16 Mart doğumlu bir Balık iseniz, motivasyonunuz ve enerjiniz dışsal etkilere fazla açık hale gelmekte. Bu tarihlerde doğanların bağışıklıklarını güçlendirme konusunda daha fazla çaba göstermesi iyi olacaktır.

Merkür gerilemesi bu yıl hangi temaları getirmekte?

Her yıl 3 kez, ortalama 22 gün geri giden Merkür bu yıl geri hareketlerini hava elementinde başlıyor ve sonra toprak elementi burçlara geriliyor. Bu nedenle iletişim gezegeni Merkür’ün geri döndüğü zamanlarda iletişimde yavaşlamalar, yanlış anlamalar, beklemeler artabilir. Bu dönemlerde fikirlerinizi somut hale getirmek için acele etmemeli, zamanı daha iyi kullanmalı ve gerekli düzeltmelere gitmelisiniz.

2022’de Merkür ilk defa 14 Ocak – 4 Şubat arasında Saka burcunda geri gidecek ve 26 Ocak’ta Oğlak burcuna geri dönecek. Bu dönemde sebepsiz durumlar, gizli kalan ya da uzaklarla bağlantılı konular daha çok uğraştırabilir. Eksik bilgi sahibi olmak yüzünden sıkıntılar yaşanabilir. 26 Ocak’tan sonra Merkür Oğlak’a gerileyeceği için bu dönemde hedeflerinizi yeniden gözden geçireceksiniz.  İkinci gerileme, 10 Mayıs – 3 Haziran arasında İkizler burcunda olacağı için, bu dönemde ev ve aile yaşamına ilişkin değişiklikler daha çok zaman alabilir. Merkür 23 Mayıs’ta Boğa burcuna geri dönecek. Bu durum yakın çevreniz ya da kardeşinizle ilgili bir konuyu yeniden gündeme getirebilir. Son olarak 10 Eylül – 2 Ekim arasında Terazi burcundaki geri hareketinde finansal işlerde, borç-alacak konularında, ortaklı işlerde, miras alanında acele ile karar vermemelisiniz.  23 Eylül’de Merkür Başak burcuna geri döneceği için ortaklı konuları, görüşmelerinizi tekrar gözden geçirmeniz söz konusu olabilir.

 

Yükselen burcunuza göre 2022

Balık

Yükselen Koç

2022’nin ilk yarısında daha sabırlı olmanız gerekebilir. Askıda duran çok şey olabilir. Mayıs ayı ile birlikte, Jüpiter’in yükselen burcunuza gelmesi hem ruhsal hem de maddi konular açısından rahatlatıcı olacak. Bu yıl kendi maddi imkanlarınıza daha fazla odaklanmak ve yeteneklerinizi geliştirmek durumundasınız. Ortaklaşa işlerde, miras gibi işlerde bazı sıkıntılar gündeme gelebilir. 5 Nisan civarında gruplar ve arkadaşlıklar daha yorucu deneyimler getirebilir. 18 Mayıs civarında ani girişimlerden kaçınmak faydalı olacak. 20 Ağustos sonrasında yakın çevreniz ve iletişimden kaynaklanan hareketlilik sizi çok yoğun kılıyor. 30 Ekim sonrasında ise yavaşlamalısınız.

Yükselen Boğa

Uranüs’ün uyandırıcı ve yenileyici etkisi devam ediyor. Pek çoğunuz açısından özgürleştirici deneyimler var. Yılın ilk yarısında sosyal alanda, arkadaşlıklar boyutunda daha yapıcı gelişmeler var. 6 Mart- 15 Nisan arasında iş hayatında mücadele var. 11 Mayıs’tan sonra atacağınız adımlar sizi pek bilemediğiniz koşullar içine itebilir. Kariyer alanında 2023’e kadar yükler oldukça ağır olduğu için, gelecek yönünde yeni istekler gündeme geliyor. Mesleki konularda göstereceğiniz sebat karşılığını verecek. 2 Ağustos civarında tepkilerinizi biraz daha ölçülü kılmalısınız. 20 Ağustos sonrasında işte girişimler artıyor ancak harcamaları da kontrol almaya bakmalısınız.

Yükselen İkizler

2022’de iş hayatınızda ve genel olarak hedeflerinize ilerleme konusunda oldukça şanslısınız. Enerjinizin büyük bir bölümünü dış hayata ve nasıl tanındığınıza odaklayabilirsiniz. Yılın ilk aylarında terfi ya da mesleki değişikler mümkün. 11 Mayıs sonrasında da planlarınızı gerçekleştirmeniz zor olmayacak. Yılın ikinci yarısında sosyal alanda çok aktif olabilirsiniz. 29 Mayıs civarını iyi değerlendirmeye bakın. Genel olarak 2023 yılına kadar mesleki alanda istikrar devam ediyor. Ancak 20 Ağustos sonrasını çok daha iyi planlamalısınız. Bu dönemde çok etkin olabilirsiniz. Yine de büyük yenilikleri 30 Ekim’den önce tamamlamış olmalısınız.

Yükselen Yengeç

2022’de kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatlara odaklanmalısınız. Psikolojik açıdan bir yenilenme yaşayacaksınız. 11 Mayıs’a kadar olan eğitim, hareket, uzaklarla ilgili gelişmeler size yeni düşünceler ve ilişkiler kazandırabilir. 11 Mayıs’tan sonra şans faktörü ve yükselen bir motivasyon var. Bu dönemde iş hayatınızda ve tanınırlığınızda önemli ilerlemeler kaydedebilirsiniz. İsteklerinizi ortaya koyun. Satürn bu dönemde 2023’e kadar mali konularda yükler taşıdığınızı ve finansal konularda daha önlemci olmak gereğine işaret etmekte. Özellikle 6 Mart – 15 Nisan arasında ortaklı parasal konularda daha dikkatli davranmalısınız. 30 Ekim’den sonraki günlerde gereksiz risklere girmemeli ve gereksiz endişelere kapılmamaya bakmalısınız.

Yükselen Aslan

Son bir yıl içinde şartlar çok değişti ve bu dönemde ilişkiler, karşılıklı konular daha büyük bir dikkat çekiyor. Bu süreçte ancak ilişkilerinizi daha iyi kullanarak ilerleyebilirsiniz. Bu nedenle objektif olmak, egonuzun tuzaklarına düşmemeniz daha önemli. Yılın ilk aylarında finansal işlerde belirli ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Ancak 11 Mayıs’tan sonra motivasyonunuzun ve gelişme çizginizin daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle 25 Mayıs – 5 Temmuz arasında cesaretinizi göstererek ilerleyebileceğiniz hevesli bir döneminizdesiniz. 20 Ağustos’tan sonra grup çalışmaları, arkadaşlıklar büyük bir hareketlilik kazanmakta. Ancak 30 Ekim sonrasında bu konularda daha dikkatli olmalısınız.

Yükselen Başak

2022’de ilişkilerinizi geliştirmek ve daha fazla görünürlük elde etmek mümkün  gözüküyor. Bu süreçte evlilik ve ortaklıklarda olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Sizi geliştirecek ve destekleyecek kişilere yönelebilirsiniz. 11 Mayıs sonrasında iş hayatında ortaklı işler, bazı parasal ayarlamalar, miras gibi konular dikkat çekebilir. Kariyerinizde 2023’e kadar daha yorucu koşullar var. Bu süreçte adeta çıraklık yapıyorsunuz, öğrenmeniz gereken çok şey olabilir. Ancak 20 Ağustos sonrasında mesleki alanda çok hırs yapabilirsiniz. Yine de bu alanda 30 Ekim2den sonra daha dikkatli ve sakin kalmaya özen göstermelisiniz.

Yükselen Terazi

2022’nin ilk ayında kişisel konulara, ev ve aileye yönelik hassasiyetler daha fazla olabilir. Yılın ilk aylarında sizi bağlayan daha çok durum söz konusu. Finansal işler ya da eşinizden, ortağınızdan kaynaklanan değişiklikler yüzünden daha çok uğraşabilirsiniz. Ancak 11 Mayıs sonrasında hızlanma ve kendinizi sosyal alanda daha dışadönük ve hevesli bulabileceğiniz gelişmeler başlamakta. Mayıs sonrasında evlilik ve kariyer alanında daha güçlü rüzgarlar bulacaksınız. Özellikle 25 Mayıs’tan sonra vites yükseltmektesiniz. Bu yıl 20 Ağustos sonrasında uzakları içine alan projeler, hareket ve yolculuk içeren durumlar sıklaşabilir. Ancak 30 Ekim’den sonra önemli girişimlerde aceleci olmamak yerinde olacak.

Yükselen Akrep

Nerede ise bir yıldır sizi eve, ailevi konulara bağlayan ve aynı zamanda kariyerinizde duraklamaya neden olan temalar var. Satürn 2023 yılına kadar mesleki alanda yeni bir temel atmanızı zorunlu kılıyor. Neyse ki 2022’nin ilk yarısında yaşam enerjiniz, hayata bakış açınız daha olumlu bir hale evrilmekte. Aşkta ve çocuklarınızla ilgili alanlarda daha fazla mutluluk mümkün. 11 Mayıs sonrasında ise işe yönelik yeni projeler ve artan bir hareketlilik söz konusu. Bu süreçte çok daha fazla çalışma ve deneyim kazanma fırsatı elde edeceksiniz. 20 Ağustos sonrasında ortaklı finansal işlere, miras ya da yatırım gibi konulara özellikle daha fazla dikkat etmelisiniz.

Yükselen Yay

2022 yılının ilk yarısında özel hayatınızda, evinize ve ailenize yönelik konularda hareketlilik, genişleme ve olumlu haberler var. 11 Mayıs’a kadar dönemde kendi iç dünyanızda daha çok dönebilirsiniz ancak bu tarihten sonra daha dışadönük ve eğlenceli, keyifli olabilecek deneyimler içinde olabilirsiniz. 2023’e kadar olan dönemde zihinsel açıdan daha organize ve sistemli ve sorumlu olabilirsiniz. Özellikle eğitim hayatındaki yükselen Yay’lar için olgunlaştırıcı deneyimler vurgulanmakta. Yılın ikinci yarısında aşkta, sevdiklerinizle ilgili konularda çok daha pozitif olabilirsiniz. Ancak 20 Ağustos sonrasında evlilik hayatında daha sakin olmak ve tartışmalı durumları iyi yönetmek gerekebilir.

Yükselen Oğlak

Yükselen Oğlak’lar için çevreleri ile daha geliştirici bir iletişime girme zamanı geldi. Düşüncelerini daha fazla paylaşabilecekleri ve özellikle yaratıcı konularda, tasarımla ilgili alanlarda çalışanlar için 11 Mayıs’a kadar oldukça verimli bir atmosfer söz konusu. 11 Mayıs sonrasında ise kendi özel hayatlarına, eve, aileye yönelik işlere daha çok zaman ayırabilirler. Bu süreçte gayrimenkul ve toprakla ilgili konularda yatırımlar ya da ev değişiklikleri de mümkün. Yılın ilk aylarında 24 Ocak – 6 Mart arasında yeni girişimler ve daha fazla cesaret gereği dikkat çekmekte. Aynı zamanda 6 Mart’a kadar ilişkiler ve aşkın da hassasiyet içerdiğini söyleyebiliriz. 30 Ekim sonrasında sağlık, işi düzeni konularına daha dikkatli yaklaşılmalı.

Yükselen Saka

Bu dönemde 2023’e kadar yükselen burcunuzda ilerleyen Satürn size dümene geçme ve hayatınızı daha iyi yönetme imkanı getiriyor. Sorumluluklarınız artmış olsa bile, kendi istediğiniz yönde ilerleme ve karar alma imkanınız var. 11 Mayıs’a kadar kişisel becerilerinizi, iş yeteneklerinizi daha verimli değerlendirebilir ve parasal kaynaklar bulabilirsiniz. Bu tarihten sonra kendinizi anlatmak, yeni fikirler geliştirmek daha dışadönük bir atmosfer getirecek. 6 Mart – 15 Nisan arasında ilişkilerinizi daha iyi yönetmeye çalışmalısınız. 20 Ağustos sonrasında aşk hayatınızda ve çocuklarınızı ilgilendiren konularda daha fazla şey yapmak isteyebilir ve çaba içine girebilirsiniz.

Yükselen Balık

Yıllık temaları dikkatle okuyunuz. 2022 yükselen Balık’lar açısından son derece verimli, kişisel güven kazandıkları, yeni başlangıçlar yapabildikleri, daha ümitli ve başarılı bir yıl olabilir. Özellikle 11 Mayıs’a kadar süreyi çok iyi değerlendirmeye bakın. Eğitim, yabancılar ve kendine güven yolu ile pek çok kapı açabilirsiniz. 11 Mayıs sonrasında da girişim yeteneklerinizi ve kendinize olan güveni daha iyi kullanabileceksiniz. 15 Nisan – 25 Mayıs arasında son derece atılgan ve cesur davranabilirsiniz. Ancak hassasiyetlerinizi kontrol etmeye çalışmalısınız. 20 Ağustos sonrasında biraz daha karmaşık bir dönem başlamakta. Bu süreçte, evde ailede değişiklikler ve kariyeriniz açısından bitişler ve yeni başlangıçlar söz konusu olabilir.

 

Yükselen burcunuzu bulun

Aşağıdaki tabloda doğum saatinizi, doğduğunuz döneme ilişkin satırla birleştirin. Tablolar ortalama değerlerdir.

 

19 Şubat – 1 Mart

2 Mart – 10 Mart

11 Mart – 20 Mart

00:00

Akrep

Akrep

Akrep

00:30

Akrep

Akrep

Yay

01:00

Akrep

Akrep

Yay

01:30

Akrep

Yay

Yay

02:00

Yay

Yay

Yay

02:30

Yay

Yay

Yay

03:00

Yay

Yay

Oğlak

03:30

Yay

Yay

Oğlak

04:00

Yay

Oğlak

Oğlak

04:30

Oğlak

Oğlak

Oğlak

05:00

Oğlak

Oğlak

Saka

05:30

Oğlak

Oğlak

Saka

06:00

Oğlak

Saka

Balık

06:30

Saka

Saka

Balık

07:00

Saka

Balık

Koç

07:30

Balık

Balık

Koç

08:00

Balık

Koç

Boğa

08:30

Koç

Koç

Boğa

09:00

Koç

Boğa

İkizler

09:30

Boğa

Boğa

İkizler

10:00

Boğa

İkizler

İkizler

10:30

İkizler

İkizler

İkizler

11:00

İkizler

İkizler

Yengeç

11:30

İkizler

İkizler

Yengeç

12:00

İkizler

Yengeç

Yengeç

12:30

Yengeç

Yengeç

Yengeç

13:00

Yengeç

Yengeç

Aslan

13:30

Yengeç

Yengeç

Aslan

14:00

Yengeç

Aslan

Aslan

14:30

Aslan

Aslan

Aslan

15:00

Aslan

Aslan

Aslan

15:30

Aslan

Aslan

Aslan

16:00

Aslan

Aslan

Başak

16:30

Aslan

Aslan

Başak

17:00

Aslan

Başak

Başak

17:30

Başak

Başak

Başak

18:00

Başak

Başak

Başak

18:30

Başak

Başak

Başak

19:00

Başak

Başak

Terazi

19:30

Başak

Başak

Terazi

20:00

Başak

Terazi

Terazi

20:30

Terazi

Terazi

Terazi

21:00

Terazi

Terazi

Terazi

21:30

Terazi

Terazi

Terazi

22:00

Terazi

Terazi

Akrep

22:30

Terazi

Akrep

Akrep

23:00

Akrep

Akrep

Akrep

23:30

Akrep

Akrep

Akrep

 

 

Yükselen Burç Hesaplama

Doğum anımızda ufukta yükselmekte olan burç, diğer adıyla yükselen burç bizim ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle ilişkimizi şekillendirir.

Burç Uyumu

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl? Kendi burcunuzla onunkini karşılaştırın.