Balık

Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

Her şeyde bir keramet vardır

2021’e genel bakış

ÖNEMLİ NOT: Yıllık horoskobunuzu okurken, mutlaka yükselen burcunuzu da okuyunuz.

Siz Balık’lar açısından bu yıl bazı ayarlamaları, kimi zaman kontrol edilmesi pek mümkün olmayan koşullar içeriyor olabilir. Özellikle yükselen burcu Balık olanlar bu dönemde önlerini çok fazla kestiremedikleri durumlarla karşılaşabilirler. Bu yıl pek çok açıdan bir bekleme, değerlendirme ve ruhsal alanda kendini geliştirme yılı olacak. Dolayısı ile çok sıkı plan yapmak, katı hedefler koymak yerine, hayatın getirdiği doğal akışa uyarak hareket etmeniz daha doğru bir yaklaşım olabilir.

Şans ve gelişme gezegeni Jüpiter, kısa bir süre için de olsa, bu yıl burcunuzun ilk derecelerini ziyaret edecek. 14 Mayıs – 28 Temmuz arasına oldukça dikkat edin. Zira bu tarihler arasında atacağınız yeni adımlar size gelecek yönünde çok daha olumlu şeyler vadedebilir. Jüpiter aynı zamanda yönetici gezegeniniz olduğu için yaz aylarında kişisel alanda yenilikler, daha fazla güven ve değişiklik yapma, iyimserleşme şansı da verecek. Bu dönemde yabancılarla bağlantılar, yolculuklar ya da eğitsel imkanlar destekler artabilir.

Diğer yandan kariyer gezegenleri Jüpiter ve Satürn Saka burcunda kaldıkları için, bu dönemde iş hayatında çok net olmayan, sınırları belirli olmayan koşullara işaret etmekte. Kimi zaman bu durum bir izolasyon anlamına gelebilir. Yaptığınız iş yüzünden daha arka planda kalabilir, sabır ve anlayış göstermek zorunda kalabilirsiniz. Bu süreç egonuzu terbiye etmenize neden olabilir. Aşırı dünyevi hırslara değil, başkalarına da faydalı olabilecek kolektif temalara odaklanabilirsiniz. Bu dönemde iş hayatında ilerleme beklemek yerine, kendi içinizde bir hazırlık içinde olmalısınız. Kendinizi, iç sesinizi dinlemeniz, biraz beklemeniz gerekiyor olabilir. Kimi zamanda bu koşullar hapsedici ya da sınırlayıcı olabilir. Örneğin bebek bekleyenler açısından böyle bir durum doğal olarak söz konusu olabilir. mesleki alanda uzakta, gizli ya da hemen temas kuramadığınız kişilerle daha çok görüşme içinde olabilirsiniz. Bu yıl ilerleme yerine kendi iç dünyanızı geliştirebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Diğer yandan Uranüs 2018’den beri burcunuzla uyumlu açıda kalmaya devam ediyor.  Bu güç uyandıran ve bizi eski kalıplardan çıkartan, alışkanlıkları değiştiren bir gezegendir. İçinde olduğunuz olumlu etki özellikle zihinsel planda, iletişimde, tasarımda, yeteneklerinizi kullandığınız pek çok alanda size avantaj ve değişim sağlıyor. 24 Şubat - 6 Mart doğumlu bir Balık iseniz, bu yıl Uranüs’ün canlandırıcı ve orijinal yönlerini daha başarılı kullanabilirsiniz. Yeni fikirler, sosyal çalışmalar, sanatsal alanda yaratıcılığınızı uyandırabilecek fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Öte yandan Neptün de 2011 yılından bu yana sizinle birlikte ve bu transit sizi gerçeklerin ötesine götüren, sezgilerinizi arttıran ama aynı zamanda fazlası ile dağıtan özelliklere sahip. Bu gezegenin ilham veren, idealize eden etkilerine zaten çok açıksınız. Olumlu yönde özellikle sanatsal alanda ya da hayal gücünüzü kullandığınız tüm alanlarda daha yaratıcı ve sezgisel olabilirsiniz. Ruhsal, ezoterik konular da ilginizi çekebilir. Ancak aşırı dağılmamaya, kendinizi kandırmamaya ve psikolojik açıdan istikrarlı kalmaya da çok özen göstermeli, gerçeklerden uzaklaşmamalısınız. 8-15 Mart doğumlu bir Balık iseniz, bu etkilere özellikle çok açıksınız ve aşırı bir duyarlılık ve dağılma içine girebilirsiniz. Erkek figürler, babanızla, ya da eşinizle ilişkiniz ya da iş hayatındaki istekleriniz sizi karmaşaya, bulanıklığa, kimi zaman yanlışlıklara, aşırı fedakarlığa götürebilir.

Plüton ise hala Oğlak burcundaki transitine devam etmekte ve bu gezegen dönüşüm ve baskı yolu ile gelen yapılanmaları ve güç sahibi olma isteğini açıkladığı için, Özellikle 14-18 Mart doğumlu olan Balık’lar, Plüton’un sunduğu gücü ve dönüşümü daha iyi kullanabilirler. Sosyal alanda çalışanlar, gruplar ve iş hayatı içinde güçlü kişilerle daha fazla işbirliği kurabilirler. Bu transit kişisel gücünüzü daha etkin kullanabileceğinizi göstermekte. Ancak kimi zaman açık olmasa da değişik biçimlerde manipülasyon ile karşılaşabilirsiniz.

Bu yıl tutulmalar neler getiriyor?

Bu yıl tutulmalar İkizler/Yay ekseninde gerçekleşiyor. Kuzey Ay düğümünün İkizler burcunda olması bu dönemde evinizi ve ailenizi, yerleşimi ilgilendiren konularda daha fazla destek görebileceğinizi anlatıyor. Güney düğümün Yay’da olması ise özellikle iş hayatınızda ve unvanınızı, statünüzü ilgilendiren konularda bazı kontrol edilmesi zor durumlara, sıkıntılara yol açabilir.

En son Güneş tutulması 14 Aralık 2020’de Yay burcunda güney yönünde gerçekleşmişti. Bu tutulma 10 Haziran’a kadar olan dönemde mesleki alana, kariyer konusuna fazla çalkantı ve belirsizlik, kontrol edilemeyen koşullar getirmekte. İşte kabullenme gereği var.

2021 yılında yine iki Güneş tutulmasına tanık olacağız. Bunların ilki 10 Haziran’da İkizler burcunda kuzey yönünde gerçekleşecek. Bu tema özellikle yılın ikinci ev ve yerleşim alanında, ailevi konularda daha yapıcı bir tutum içinde olabileceğinizi göstermekte.

Yılın son Güneş tutulması 4 Aralık 2021 tarihinde, yine güney yönünde ve yeniden Yay burcunda gerçekleşecek. Bu nedenle yılın son ayında mesleki alanda aşırılıklara gitmemek, aceleci ile karar vermemek daha yerinde olacak.

Bu yıl iki Ay tutulmasına tanık olacağız. Ay tutulmaları muhasebe yapma, değerlendirme ve sonuç zamanlarıdır. Böyle zamanlarda uyanış ve farkındalık artar. Ancak duygusal gerginliğin  yükseldiği zamanlar da olabilirler. 26 Mayıs’taki Ay tutulması Yay burcunda olduğu için, ani bir gelişme, ani bir risk, mesleki alanda kayıplara ya da dengesizliklere yol açabilir.  19 Kasım’daki Ay tutulması ise  Boğa burcunda gerçekleşeceği için, bu tarih civarında düşüncelerinizi daha yapıcı ve somut şekilde ortaya koyabilir, görüşmeler, ziyaretler ve anlaşmalar yolu ile avantajlı çıkabilirsiniz.

İş, para ve kariyer olanakları

Balık’lar, özellikle yükselen Balık’lar bu dönemde önlerini çok net göremedikleri bir süreçten geçiyorlar ve bu durum genel hatları ile 2023’e kadar sürebilir. Ancak fırsatlar da yok değil. 2021 daha sabırlı olmayı gerektirmekte. Jüpiter ve Satürn’ün transitleri daha arka planda çalışabileceğinizi ve kariyerinizle ilgili bir izolasyon ve kapanma yaşayabileceğinizi göstermekte. Bu yıl kolektif temalar, elde olmayan nedenler meslek hayatınızı çok fazla etkiliyor. Sanki bir bekleme odasında gibisiniz. Kimi zamanda bu durum gizli kalan işleri, herkesin pek bilgi sahibi olmadığı koşulları da kapsayabilir. Kariyer alanında, mesleki konularda fazla ısrarcı olabileceğiniz koşullar yok. Hatta kendi iç dünyanızı yeniden gözden geçiyor, kendi içinize dönüyorsunuz.

Yükselen Balık’lar 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında aniden gelişen imkanlar ve yeni motivasyonlar içinde olacaklar. Bu tarihlerde Jüpiter’in burcunuza kısa bile olsa ziyareti moralinizi yükseltecek ve gelecek yönünde olumlu işaretler getirecek. Nitekim gelecek yıl 29 Aralık 2021’den sonra Jüpiter burcunuza iyice yerleşmiş olacak. Bu yıl

7 Ocak – 4 Mart tarihleri arasında ziyaretler, görüşmeler, evraklarla ilgili konularla daha çok uğraşabilirsiniz. Yakın çevrenizde daha fazla değişiklik ve koşturmaca söz konusu. Parasal açıdan ani koşullar gündeme gelebilir.

4 Mart – 23 Nisan tarihleri arasında işten çok ev ve ailenize yönelik konular önem kazanabilir. Toprak, gayrimenkuller ve evdeki güvenliği sağlayabilecek koşullara dikkat etmek gerekebilir. Evde daha aktif olabilirsiniz.

23 Nisan – 11 Haziran tarihleri arasında kendinizi daha cesur ve akıcı hissedebileceğiniz imkanlar var. Spekülatif konularda daha özenli ve planlı hareket etmeniz gerekebilir. Zevklere düşkünlük de harcamaları arttırabilir.

11 Haziran – 29 Temmuz döneminde çalışma ortamında daha çok yorulabilirsiniz. İş ve çalışma ortamınızda daha yorucu ve objektif olmayı gerektiren durumlar var. Bu dönemde düzen, hizmet ve sağlık konularına dikkat edilmeli.

29 Temmuz – 15 Eylül arasında ilişkiler ve karşılıklı konular önem kazanmakta. Tartışmalar, eleştiriler gündeme gelebilir. Bugünlerde görüşmeler, anlaşmalar, evlilik daha hassas hale gelebilir. İş hayatında rekabete dikkat edilmeli.

15 Eylül – 30 Ekim arasında finansal alanda dikkatli olmak gerekiyor. Miras, paylaşım ya da banka krediler daha kritik ve krizli koşullara işaret edebilir. Bu nedenle birikimlerinizi korumaya azami ölçüde dikkat etmelisiniz.

30 Ekim – 13 Aralık arasında düşüncelerinizi daha cesursunuz. Düşüncelerinizi paylaşma ve yayma motivasyonu var. Yabancılarla ilgili işler, içinde görüşmelerin ya da yolculukların olabileceği işlerde daha fazla gayret içinde olabilirsiniz.

13 Aralık sonrasında mesleki açıdan daha aktif bir süreç başlamakta. İşinizle ilgili çok daha hırslı koşullar başlamakta. Mümkün olduğu kadar hazırlıklı ve planlı olmaya çalışmalısınız.

Aşk, evlilik ve ilişkiler

Bu yıl ilişkilerinizde kendinizi en güvende hissedebileceğiniz zamanlar özellikle Jüpiter’in burcunuzu ziyaret ettiği 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında olabilir. Bu kısa bir süre de olsa yaz aylarına daha iyimser temalar ve kendini geliştirme olanağı getirmekte. Genel olarak 2021’de pek çok şey kontrolünüz dışında gidiyor. Bu koşullar evliliğinizde bazı belirsizliklere neden olabilir. Daha fazla desteğe ve güvene ihtiyacınız var. Venüs’ün burcunuzla uyumlu olduğu zamanlarda, örneğin 25 Şubat – 21 Mart, 2-27 Haziran ve 10 Eylül – 7 Ekim tarihlerinde bu rahatlığı daha kolay bulabilirsiniz. Bu dönemlerde keyif verici konular ve daha kolay mutlu olabileceğiniz imkanlar içinde olabilirsiniz. Ancak aşkta ve ilişkilerde 4 Mart – 23 Nisan ve özellikle de 29 Temmuz – 15 Eylül arasında daha sakin olmaya özen göstermeli, kişisel çatışmalardan uzak durmaya bakmalısınız.

Sağlık

Belirli dönemlerde sağlığınıza daha fazla özen göstermeniz gerekebilir. Özellikle 8-15 Mart doğumlu Balık’lar Neptün’ün dağıtıcı etkisi nedeni ile bedensel olarak hareketsiz ya da motivasyonsuz kalarak sağlıklarına gerekli ilgiyi göstermeyebilirler. Neyse ki Jüpiter’in yaz aylarında burcunuzdan geçecek olması kısa da olsa koruyucu etki getiriyor. Bu yıl sebebini göremediğiniz durumlar, istikrarsızlık ve kararsızlığın getirdiği psikolojiler yüzünden sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. 29 Temmuz -15 Eylül arasında fiziksel risklere daha eğilimli olabilirsiniz.

Merkür gerilemesi bu yıl hangi temaları getirmekte?

Her yıl 3 kez, ortalama 22 gün geri giden Merkür bu yıl geri hareketlerini hava elementinde yapıyor. Bu nedenle iletişim gezegeni Merkür’ün geri döndüğü zamanlarda iletişimde yavaşlamalar, yanlış anlamalar, görüşmeler, anlaşmalar ve yolculuklar açısından uğraştırıcı nedenler ve gecikmeler gündeme gelebilir.   

Merkür 2021’de ilk defa 30 Ocak – 21 Şubat arasında Saka burcunda geri gidecek. Bu dönemde bilgisizlik, ihmal, elde olmayan ya da gizli kalan koşullar ya da değişiklikler yüzünden bazı sıkıntılar söz konusu olabilir. İkinci gerileme, 30 Mayıs -23 Haziran arasında İkizler burcunda olacağı için, bu dönemde evde çok hareketlilik var ancak eve ya da yerleşime yönelik konularda çift durumlar, kararsızlık özel hayatınızı daha karmaşık hale getirebilir. Son olarak 27 Eylül – 18 Ekim arasında Terazi burcundaki geri hareketinde ortaklı parasal konular, miras, borç ve alacak konularındaki kararlar, görüşmeler, ortaklar zorluk çıkarabilir. Finansal alanda daha sakin düşünmek ve acele ile karar vermemek gerekiyor olabilir.

 

 

Yükselen burcunuza göre 2021

Balık

Yükselen Koç

Yükselen Koç’lar açısından gruplar, sosyal yaşam ve yeni hedefler öne çıkmakta. Bu dönemde kariyerinizde ve sosyal alanda yeni istekler ve ümitler var. Özellikle 11 Haziran’dan sonra hızınız daha çok artacak. 15 Eylül – 30 Ekim arasında ilişkilerinizi daha iyi yönetmeye gayret etmelisiniz. Üstünüzdeki yüklerin hafifleyeceğini ve mesleki konuları yeni bir yola koyabileceğinizi söyleyebiliriz. Aşk hayatınızda 21 Mart-14 Nisan ve   27 Haziran – 22 Temmuz arasında daha keyifli ve eğlenceli zamanlar yaşayabilirsiniz.

Yükselen Boğa

Bu yıl sorumluluklarınız artmakta. Kariyeriniz ve unvanınız açısından yeni olanaklar içindesiniz İş hayatında dikkat çekici başlangıçlar yapabilirsiniz. Daha fazla tanınma olanakları da var. Bu arada 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında biraz kendinize zaman ayırmak ve duygusal açıdan gevşemeniz açısından güzel olabilir. Yıla hızlı bir tempo ile başlıyorsunuz. 7 Ocak – 4 Mart arasında yeni adımlar ve daha odaklı olabileceğiniz fırsatlar var. Ancak 11 Haziran – 29 Temmuz arasında hızınız biraz yavaşlayabilir. Bu dönemde eve yönelik işler ağırlık kazanacak.

Yükselen İkizler

2021 her açıdan kişisel gelişimizi destekliyor. Bu yıl öğrendiklerinizi daha fazla kullanma imkanına sahipsiniz. Eğitimde, akademik alanda, yabancılarla ilişkilerde, medyada şansınız açık ve bu alanlarda yepyeni döngüler içindesiniz. Hedeflerinizden uzaklaşmamalısınız. 4 Mart- 23 Nisan arasında eğer iyi yönetebilirseniz daha inandırıcı ve girişimci bir dönemdesiniz. Ancak 29 Temmuz – 15 Eylül arasında yavaşlamak gerekiyor. Yaz aylarında iş ve aile hayatınızı ilgilendiren olumlu bir hava esiyor olacak. Yılı çok iyi değerlendirmeye bakın.

Yükselen Yengeç

Yükselen Yengeç’ler için ortaklaşa işleri yönetme konusunda yeni bir süreç başlamakta. Son iki yılda evlilik ve ortaklıklarda pek çok sınavdan geçildi. Bu yıl finansal işlere, uzun vadeli borç alacak konularına, miras ya da eşinizin maddi konularına daha sorumlu gözlerle bakabilirsiniz. Ortaklaşa alanda yapacak çok iş var ancak korku ve endişelerinizi iyi yönetmeyi bilmelisiniz. 23 Nisan – 11 Haziran arasında çok daha cesur davranabilirsiniz. Ayrıca 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında yeni haberler, eğitimle, uzaklarla ilgili gelişmeler sizi çok daha mutlu edebilir. 15 Eylül – 30 Ekim arasında ise bazı bitişler ve yeni başlangıçlar söz konusu.

Yükselen Aslan

Bu yıl size evlilikte ve ortaklı işler alanında yepyeni tecrübeler getirmekte. Kariyer alanında daha fazla görünür hale gelirken, daha çok sorumluluk da alacaksınız. İş hayatınızda çabalarınızın karşılığını almanız zor değil. Evlilikte de önemli fırsatlar ancak daha sorumlu ve gerçekçi olmayı gerektiren koşullar var. 7 Ocak – 4 Mart arasında mesleki alanda ve hedeflerinizde daha esnek davranmaya bakın. 11 Haziran – 29 Temmuz arasında şahsi alanda çok daha girişken ve cesur davranabilirsiniz. 30 Ekim – 13 Aralık arasında ise biraz yavaşlamak iyi olacak.

Yükselen Başak

Mesleki alanda ve işe yönelik konularda yepyeni bir dönem başlamakta. Bu dönemde daha fazla çaba ve emek sarf etme gereği olacak. Yeni şeyler de öğreneceksiniz. Çalışmanın getirdiği stres nedeni ile genel olarak sağlığınızı ve iş düzeninize de dikkat etmelisiniz. 4 Mart – 23 Nisan arasında mesleki alanda daha girişken olmanız mümkün. Yaz aylarında, özellikle 14 Mayıs – 28 Temmuz döneminde ilişkilerinizde ve evlilik hayatınızda çok daha geliştirici  ve fırsatlar sunan bir dönem var. 29 Temmuz – 15 Eylül arasında da çok girişken olabilirsiniz.

Yükselen Terazi

Son iki yıl mesleki alanda önemli sıkışıklıklara, beklemelere yol açmıştı. Bu yıldan başlayarak yeteneklerinizi daha rahat ortaya koyabileceğiniz bir dönemdesiniz. Kariyerinizde ve yaratıcı alanda akıcı şartlar var. Bu yıl aşkta, çocuklarınızla ilgili alanda da yepyeni döngüler söz konusu. Yaratıcı hissettiğiniz alanlara daha ciddi bir şekilde odaklanabilirsiniz. 23 Nisan – 11 Haziran döneminde iş ve ev konularında daha cesur davranmanız gerekebilir. Aşk ve iş hayatınız birbiri ile bağlantılı hale de gelebilir. 15 Eylül – 30 Ekim arasında yeni adımlar için daha cesursunuz.

Yükselen Akrep

Bu yıl kariyer gezegenleri hayatınız açısından kritik bir döneme işaret etmekte. Bir yandan işiniz ama diğer yandan da ailevi konular, ev, toprak ve yerleşime yönelik yeni imkanlar, sorumluluklar söz konusu. Ev içinde, ailevi alanda sorumluluklar artıyor. Evde, aile içinde mutlu olaylar da bekleyebilirsiniz. Ancak bu süreçte kariyeriniz önemli bitiş ve başlangıçlar da yaşayabilirsiniz. 7 Ocak – 4 Mart arasında eşinizle, ortağınızla ilgili gelişmelere daha çok çaba sarf edebilirsiniz. Ancak 15 Eylül – 30 Ekim arası daha bağlayıcı olabilir. Bu yıl 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında çok daha iyimser ve keyifli koşullar bulabileceksiniz.

Yükselen Yay

2021’de yakın ve uzak çevrenizde olup bitenler, iletişim, görüşmeler ve ziyaretler sizi oldukça meşgul edecek. Bu yıl eğitim, medya, anlaşmalar ve zihinsel açıdan çok hareketlisiniz. Kardeşlerle ilgili uğraşlar da daha dikkat çekici olabilir. Bu arada 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında ev ve yerleşim konularında daha olumlu bir hava var. 4 Mart – 23 Nisan arasında evlilik ve ilişkiler daha stresli ve hassas olabilir. Ancak 29 Temmuz – 15 Eylül arasında işinizde ve hedeflerinizde daha fazla rekabet ve ilerleme içinde olabilirsiniz. 13 Aralık sonrasında da yeni adımlar var.

Yükselen Oğlak

Son iki yılın oldukça sorumlu ve daraltıcı atmosferinden sonra bu yıl kendi gündeminizi daha rahat yönetebilirsiniz. İşte kazançlarınızı daha iyi hale getirmenin yollarını arayacaksınız. Bu alanda fırsatlar var. Bu yeni bir işin kurulması anlamına da gelebilir. 4 Mart – 23 Nisan arasında daha fazla çalışmanız gerekebilir. 15 Eylül – 3o Ekim arasında işinizde ve önemli alanlarda belirli sonuçlar ve kararlar ortaya çıkacak. 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında çevrenizde, kardeşlerle ilgili konularda daha olumlu ve yumuşak koşullar söz konusu.

Yükselen Saka

Bu yıl Jüpiter ve Satürn’ün birlikte burcunuzda ilerliyor olması her açıdan daha olumlu koşullarda olduğunuzu göstermekte. Son iki yılın karmaşık ve engelleyici süreçleri tamamlandı. Jüpiter sayesinde kendinize güvenmelisiniz. Satürn de size kararlı ve disiplinli davranma imkanı getirmekte. Gerek işinizde, gerekse ilişkilerinizde dümende sayılırsınız. Yepyeni döngüler var. Bu bakımdan 4 Mart – 23 Nisan arasını daha iyi kullanabilirsiniz. 23 Nisan – 11 Haziran arasında ise iş koşulları ve sağlık konularına daha fazla odaklısınız. 30 Ekim sonrası işiniz açısından kararlılık getirmekte.

Yükselen Balık

Burcunuzun yıllık öngörümlerini dikkatle okuyunuz. Bu yıl mesleki açıdan bazı soru işaretleri ve belirsizlikler getirmekte. Kimi zaman kendinizi daha izole ve yalnız hissedebilirsiniz. Bu süreç ruhsal açıdan sizi güçlendirecek. Ancak kariyer alanında daha dikkatli, sabırlı olmanız gerekiyor. Şans gezegeni Jüpiter 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında, kısa bir süre de olsa burcunuza ilerleyerek size yeni adımlar, güven ve moral destek sunmakta. 4 Mary – 23 Nisan arasında ev ve iş konularında daha sakin ve dengeli olmaya özen göstermelisiniz. Yıl sonunda 13 Aralık’tan sonra mesleki alanda yeni girişimler ve daha fazla ilerleme sağlayabileceğiniz olanaklar gelişiyor olacak.

 

Yükselen burcunuzu bulun

Aşağıdaki tabloda doğum saatinizi, doğduğunuz döneme ilişkin satırla birleştirin. Tablolar ortalama değerlerdir.

 

19 Şubat – 1 Mart

2 Mart – 10 Mart

11 Mart – 20 Mart

00:00

Akrep

Akrep

Akrep

00:30

Akrep

Akrep

Yay

01:00

Akrep

Akrep

Yay

01:30

Akrep

Yay

Yay

02:00

Yay

Yay

Yay

02:30

Yay

Yay

Yay

03:00

Yay

Yay

Oğlak

03:30

Yay

Yay

Oğlak

04:00

Yay

Oğlak

Oğlak

04:30

Oğlak

Oğlak

Oğlak

05:00

Oğlak

Oğlak

Saka

05:30

Oğlak

Oğlak

Saka

06:00

Oğlak

Saka

Balık

06:30

Saka

Saka

Balık

07:00

Saka

Balık

Koç

07:30

Balık

Balık

Koç

08:00

Balık

Koç

Boğa

08:30

Koç

Koç

Boğa

09:00

Koç

Boğa

İkizler

09:30

Boğa

Boğa

İkizler

10:00

Boğa

İkizler

İkizler

10:30

İkizler

İkizler

İkizler

11:00

İkizler

İkizler

Yengeç

11:30

İkizler

İkizler

Yengeç

12:00

İkizler

Yengeç

Yengeç

12:30

Yengeç

Yengeç

Yengeç

13:00

Yengeç

Yengeç

Aslan

13:30

Yengeç

Yengeç

Aslan

14:00

Yengeç

Aslan

Aslan

14:30

Aslan

Aslan

Aslan

15:00

Aslan

Aslan

Aslan

15:30

Aslan

Aslan

Aslan

16:00

Aslan

Aslan

Başak

16:30

Aslan

Aslan

Başak

17:00

Aslan

Başak

Başak

17:30

Başak

Başak

Başak

18:00

Başak

Başak

Başak

18:30

Başak

Başak

Başak

19:00

Başak

Başak

Terazi

19:30

Başak

Başak

Terazi

20:00

Başak

Terazi

Terazi

20:30

Terazi

Terazi

Terazi

21:00

Terazi

Terazi

Terazi

21:30

Terazi

Terazi

Terazi

22:00

Terazi

Terazi

Akrep

22:30

Terazi

Akrep

Akrep

23:00

Akrep

Akrep

Akrep

23:30

Akrep

Akrep

Akrep

 

Yükselen Burç Hesapla

Doğum anımızda ufukta yükselmekte olan burç, diğer adıyla yükselen burç bizim ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle ilişkimizi şekillendirir.

Aşk Uyumu

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl? Kendi burcunuzla onunkini karşılaştırın.

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi Değil Hemen Keşfet