İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

Her açıdan şans sizden yana

2021’e genel bakış

ÖNEMLİ NOT: Yıllık horoskobunuzu okurken, mutlaka yükselen burcunuzu da okuyunuz.

Nihayet geçen yıllara oranla çok daha rahat ve akıcı koşulların olduğu bir yıldasınız. Geçen yılların aksine 2021 krizlerin değil, çabalarınızın meyvelerini topladığınız bir gelişme yılı olacağa benziyor. Yeni çevreler, yeni insanlar, yabancılar hayatınıza hareket ve keşfetme isteği getirmekte. Olaylara bakış açınızı zenginleştirebileceğiniz bir yıldasınız. Kariyer alanında başkalarından edineceğiniz bilgiler önünüze yeni alternatifler açabilir. Bu yıl adeta bir öğrenci gibi olmalısınız.

Kendini geliştirmeyi ve genişlemeyi temsil eden Jüpiter bu yılın büyük bir bölümünde Saka burcunda ilerliyor. Bu burç sizin uzaklarla ilişkinizi, eğitim, akademi, medya ve aynı zamanda inançlarınızı, bakış açınızı anlatan evdir. Yeni gerçekleşen Jüpiter-Satürn döngüsü ile birlikte, bu alanlarda önemli adımlar ve değişiklikler yaşayabilirsiniz. Jüpiter bu yıl yolculukları, gerçek ya da online, yabancılarla daha fazla teması ve yeni kültürlere açık olmayı anlatıyor. Bu yıl evinizden çok daha fazla uzaklaşabilirsiniz. Bu hareketlilik doğrudan işinizle, sorumluluklarınızla da ilgili olabilir. Eğer öğrenci iseniz çok daha mutlu olabileceğiniz bir yıldasınız. Eğitsel açıdan güzel olasılıklar var. Bu nedenle söz konusu imkanları heba etmemeli, kararsız ya da tembellik etmemelisiniz. Yılın ortalarına doğru 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında Jüpiter bu kez Balık burcuna geçerek meslek alanında, iş hayatında ya da statünüzü ilgilendiren konularda, bu evlilik dahi olabilir, size yeni kapılar açabilir. Özellikle bu dönemde iş hayatında bir takım olanaklar doğmaya başlayabilir ve siz bu değişiklikleri 29 Aralık 2021’den sonra daha fazla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sorumlulukları ve görevleri anlatan Satürn de artık Saka burcunda ilerlemekte. Özellikle yükselen burcu İkizler olanlar, 2023’e kadar sürecek olan bu dönemde, hayata bakış açılarını çok daha sağlam ve gerçekçi hale getirebilirler. İş hayatında önceki deneyimlerinizin sonucunu alabileceksiniz. İşinizde yabancılarla, medya ya da akademik alanda yeni işler, meşguliyetler ve sorumluluklar olabilir. Bu süreçte yabancılarla da daha fazla görüşme içinde olabilirsiniz. İşle alakalı yolculuklar dikkat çekebilir. Daha iyi öğretmenler ve rehberlerle karşılaşabilirsiniz. Akademik alanda olanlar açısından bazı testler, sorumluluklar olsa da, öğrenmeye her zaman açık bir yapınız var. Bu yıl sorumluluk almaktan kaçınmayacak, adeta otomatik olarak bu sorumlulukları kabul edeceksiniz. Satürn’ün bu transiti kimi zaman Uranüs ile zor bir açı oluşturacağı için, belirli zamanlarda elde olmayan ani gelişmeler düşüncelerinizi, bakış açınızı test edebilir.

2011’den bu yana Balık burcunda ilerleyen Neptün’e dikkat etmek gerekiyor. Bu gezegen hayaller, yanılsamalar ve gerçeklerden uzaklaşma ile ilgilidir. Hayaller hepimiz için önemlidir ve hayaller olmadan hayat çok can sıkıcı olurdu. Neptün hayatımıza renk ve hayal gücü katabiliriz. Ruhsal konulara daha açık hale geliriz. Eğer 8-16 Haziran doğumlu iseniz, bu yıl Neptün’ün yüksek dozlu hayallerine daha açıksınız demektir. Yaratıcı çalışmalar açısından bu sizi daha farklı kılıyor olsa da, bu durum kararsızlıklara, dağılmaya ve ne yapacağını bilememeye de işaret edebilir. Dışsal etkilere çok açık haldesiniz. Özellikle kariyer alanında, meslekte çok fazla fikriniz olsa da bir türlü konsantre olamıyor ve pasif duruma düşüyor olabilirsiniz. Kimi İkizler burcunda doğanlar için bu transit baba ya da eş ile ilgili konularda dağılma, zayıflama, uzaklaşma ya da güvensizlik anlamına da gelebilir. Ayrıca işte otorite figürleri ile ilgili hayal kırıklıkları ya da aldatıcı durumlar yaşayabilirsiniz. Olumlu anlamda ise Neptün sizi daha fazla yumuşatmakta, kabullenici kılmakta ve eski kalıplarınızdan uzaklaştırmakta.

Bu yıl tutulmalar neler getiriyor?

Bu yıl tutulmalar İkizler/Yay ekseninde gerçekleşiyor. Kuzey Ay düğümünün İkizler burcunda seyretmesi kişisel alanda ve girişimlerinizde size daha fazla gelişim fırsatı verebilecek imkanlar yakalayabileceğinizi gösteriyor. Hayat dümeninizi doğru yöne götürebilirsiniz. Güney Ay düğümünün Yay’da olması evlilikte ve ilişkilerde değişikliklere maruz kalabileceğinizi, eşinizin ya da ortağınızın daha dengesiz bir süreçten geçtiğini anlatıyor.

En son Güneş tutulması 14 Aralık 2020’de Yay burcunda güney yönünde gerçekleşmişti. Bu tutulma 10 Haziran’a kadar olan dönemde özellikle evlilikte, karşılıklı konularda değişen dengelere işaret ediyor. Karşınızdaki kişiler sizi daha fazla uğraştırabilir. İletişim problemleri, inançlarda ve görüşlerde zıtlaşma ve abartının neden olabileceği sıkıntılar, tartışmalı durumlar yaşayabilirsiniz.

2021 yılında yine iki Güneş tutulmasına tanık olacağız. Bunların ilki 10 Haziran’da sizin burcunda kuzey yönünde gerçekleşecek. Bu tema özellikle yılın ikinci yarısında kendi rotanızı ve önceliklerinizi daha iyi ilerletebileceğinizi gösteriyor. Şahsi adımlar atmak size iyi gelecek, bu şekilde daha hızlı ilerleme kaydedebileceksiniz. Yenilikler sayesinde kendinizden daha kolay emin olabilirsiniz.

Yılın son Güneş tutulması 4 Aralık 2021 tarihinde, yine güney yönünde ve yeniden Yay burcunda gerçekleşecek. Yılın bu son ayında evlilikte ve ortaklı konularda biraz daha sabırlı olmalısınız. Başkalarına fazla güvenmek bazı hatalara, sıkıntılara yol açabilir.

Bu yıl iki Ay tutulmasına tanık olacağız. Ay tutulmaları muhasebe yapma, değerlendirme ve sonuç zamanlarıdır. Böyle zamanlarda uyanış ve farkındalık artar. Ancak duygusal gerginliğin  yükseldiği zamanlar da olabilirler. 26 Mayıs’taki Ay tutulması Yay burcunda olduğu için, eşinizle, ortağınızla ya da ailevi konular içinde istenmeyen durumları fark edebilirsiniz. 19 Kasım’daki Ay tutulması ise Boğa burcunda gerçekleşeceği için, bu tarih civarında parasal konularda kendinizi biraz güvensiz bulabilirsiniz. Elde olmayan nedenler yüzünden gizli şeylerin farkına varmanız mümkün olabilir.

İş, para ve kariyer olanakları

Son iki yılın krizli ve yorucu dönemlerinden sonra, bu yıl iş hayatınızda daha istikrarlı ve yeni olanaklara açık olabileceğiniz koşullar var. Eğer öğrenci ya da akademik konular içinde iseniz, gelişmeler çok daha olumlu yönde olabilir. Bu yıl yayıncılık, medya, eğitim ve yabancıları ilgilendiren alanlarda hem kişisel eğitim hem de kazanç sağlayabilecek yeni bağlantılar sağlayabilirsiniz. Yeni insanlar, yeni çevreler hayatınıza pozitif imkanlar getirmekte. Sorumluluklar yok değil ancak iş hayatında şimdiye kadar öğrendikleriniz ve tecrübeleriniz sayesinde daha kolay ilerleyebilirsiniz. Bu arada 14 Mayıs – 28 Temmuz tarihleri arasında iş hayatında statünüzü ve tanınırlığınızı destekleyen güzel olaylar yaşayabilirsiniz.

7 Ocak – 4 Mart tarihleri arasında gereksiz risklere girmemelisiniz. Bu dönemde dikkatsizlik ya da düşüncesizce hareketler nedeni ile kayıplar yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda gizli düşmanlıklar, yıkıcı dedikodular da söz konusu olabilir.

4 Mart – 23 Nisan arasında Mars burcunuzda ilerlerken oldukça iddialı ve mücadeleci olabilirsiniz. Bu dönemde yeni başlangıçlar var. Sözlerinize, yazışmalara dikkat etmelisiniz. Kendinizi savunma konusunda çok güçlüsünüz. Ancak inatçılık ve aceleciliğin neden olabileceği risklere de dikkat etmelisiniz.

23 Nisan – 11 Haziran tarihleri arasında harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Bu dönemde çok masraf çıkabilir ve işle ilgili konularda destek arayışı içinde olabilirsiniz.

11 Haziran – 29 Temmuz dönemi daha fazla görüşme, ziyaret, yakın çevrenizde değişiklikler ve kardeşlerle ilgili koşulları daha fazla öne çıkıyor. Yazışmalar, evraklar ve zihinsel açıdan meşgul edici bir dönem olabilir.

29 Temmuz – 15 Eylül arası iş açısından daha düşük profilli bir dönem olabilir. Bu dönemde işten çıkışlar ya da bitişler, yeni başlangıçlar söz konusu. İşten çok evde daha meşgul olabileceğiniz konular dikkat çekebilir.

15 Eylül – 30 Ekim arasında kendinizi daha girişken ve istekli hissedebilirsiniz. Bu dönemde spekülatif konulara, harcamalara dikkat etmelisiniz. Riske girme eğilimi artıyor olabilir. Aynı zamanda masraflarınızı da arttıran koşullar var.

30 Ekim – 13 Aralık arasında yeniden işe odaklandığınız ve daha fazla çalıştığınız koşullar içindesiniz. Çalışma ortamında ilişkilere özellikle dikkat etmelisiniz. Çok daha fazla iş olabilir ve bu durum sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir.

13 Aralık sonrasında ortaklıklara, karşıtlık ve düşmanlık yaratabilecek durumlara dikkat etmeniz gerekebilir. Özellikle anlaşmalar, karşıtlık yaratabilecek koşullar ve rekabet gündeme gelebilir. Karşılıklı konularda daha sakin düşünmek gerekiyor. Değerlendirme ve muhasebe dönemindesiniz. Davalı konular da gündeme gelebilir.

Aşk, evlilik ve ilişkiler

Bu yıl ana konulardan birisi aşk olmasa da, ilişkilerinizde ve evlilik hayatında daha düzgün koşulların olduğunu görüyoruz. Ağır transitler altında değilsiniz. Tam tersine Jüpiter’in konumu yeni insanların, yeni çevrelerin ilişkilerinize farklı renkler katacağını söyleyebiliriz. Uzaklar, yabancılarla ilgili konular ilginizi daha çok çekecek. Eğitim, yolculuklar da aşk hayatınıza olumlu etkiler getirmekte. Ancak 8-16 Haziran doğumlu bir İkizler iseniz, eşinizle ilgili konularda karmaşa, belirsizlik ya da ilişkinin zayıflaması, yanılgılar nedeni ile hayal kırıklığı söz konusu olabilir.

Venüs’ün burcunuzla uyumlu kaldığı 1-25 Şubat, özellikle 9 Mayıs – 2 Haziran ve 16 Ağustos – 10 Eylül arasında aşkta mutlu olmanız daha kolay olabilir. 7 Ekim – 5 Kasım arasında da yeni tanışmalar heyecan getirebilir. Venüs 19 Aralık sonrasında geri gitmeye başlayacağı için bu dönemde yapılacak evlilik, nişan ya da kutlamalar istendiği gibi mutluluk verici olmayabilir. 13 Aralık sonrasında tartışmaların daha yoğunlaştığı durumlar gündeme gelebilir.

Sağlık

2021’de burcunuzu zorlayan ağır transitler yok ancak 8-16 Haziran doğumlu olan İkizler kişileri psikolojik dağınıklık, kolay etki altında kalma, hayal kırıklıkları nedeni ile kendilerini daha zayıf ve karmaşık durumda hissedebilirler. Bu tarihlerde doğanlar bağışıklık sistemlerini daha fazla güçlendirmeli ve ilaç kullanımında da daha dikkati olmalılar. Bağımlılıklara karşı uyanık olunmalı. 29 Temmuz – 15 Eylül arasında ve 13 Aralık sonrasında fiziksel açıdan risk oluşturabilecek durumlara karşı uyanık olmakta fayda var.

Merkür gerilemesi bu yıl hangi temaları getirmekte?

Her yıl 3 kez, ortalama 22 gün geri giden Merkür bu yıl geri hareketlerini hava elementinde yapıyor. Bu nedenle iletişim gezegeni Merkür’ün geri döndüğü zamanlarda iletişimde yavaşlamalar, yanlış anlamalar, görüşmeler, anlaşmalar ve yolculuklar açısından uğraştırıcı nedenler ve gecikmeler gündeme gelebilir.   

Merkür 2021’de ilk defa 30 Ocak – 21 Şubat arasında Saka burcunda geri gidecek. Bu dönemde uzaklarla görüşmeler, eğitim, medya ve yolculuklar açısından yeniden düşünülmesi gereken kararlar gündeme gelebilir. İkinci gerileme, 30 Mayıs -23 Haziran arasında İkizler burcunda olacağı için, bu dönemde kişisel kararlarınızda aceleci olmamalısınız. Şahsi projelerde, işlerde üzerinden yeniden geçilmesi gereken durumlar, eksikler gündeme gelebilir. Son olarak 27 Eylül – 18 Ekim arasında Terazi burcundaki geri hareketinde yatırım kararları, spekülatif harcamalar, çocuklarla ilgili konular ya da sevdiklerinizle ilgili işlerde daha fazla uğraşma gereği gündeme gelebilir.

 

Yükselen burcunuza göre 2021

İkizler

Yükselen Koç

Yükselen Koç’lar açısından gruplar, sosyal yaşam ve yeni hedefler öne çıkmakta. Bu dönemde kariyerinizde ve sosyal alanda yeni istekler ve ümitler var. Özellikle 11 Haziran’dan sonra hızınız daha çok artacak. 15 Eylül – 30 Ekim arasında ilişkilerinizi daha iyi yönetmeye gayret etmelisiniz. Üstünüzdeki yüklerin hafifleyeceğini ve mesleki konuları yeni bir yola koyabileceğinizi söyleyebiliriz. Aşk hayatınızda 21 Mart-14 Nisan ve   27 Haziran – 22 Temmuz arasında daha keyifli ve eğlenceli zamanlar yaşayabilirsiniz.

Yükselen Boğa

Bu yıl sorumluluklarınız artmakta. Kariyeriniz ve unvanınız açısından yeni olanaklar içindesiniz İş hayatında dikkat çekici başlangıçlar yapabilirsiniz. Daha fazla tanınma olanakları da var. Bu arada 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında biraz kendinize zaman ayırmak ve duygusal açıdan gevşemeniz açısından güzel olabilir. Yıla hızlı bir tempo ile başlıyorsunuz. 7 Ocak – 4 Mart arasında yeni adımlar ve daha odaklı olabileceğiniz fırsatlar var. Ancak 11 Haziran – 29 Temmuz arasında hızınız biraz yavaşlayabilir. Bu dönemde eve yönelik işler ağırlık kazanacak.

Yükselen İkizler

Burcunuzun yıllık öngörümlerini dikkatle okuyunuz. 2021 her açıdan kişisel gelişimizi destekliyor. Bu yıl öğrendiklerinizi daha fazla kullanma imkanına sahipsiniz. Eğitimde, akademik alanda, yabancılarla ilişkilerde, medyada şansınız açık ve bu alanlarda yepyeni döngüler içindesiniz. Hedeflerinizden uzaklaşmamalısınız. 4 Mart- 23 Nisan arasında eğer iyi yönetebilirseniz daha inandırıcı ve girişimci bir dönemdesiniz. Ancak 29 Temmuz – 15 Eylül arasında yavaşlamak gerekiyor. Yaz aylarında iş ve aile hayatınızı ilgilendiren olumlu bir hava esiyor olacak. Yılı çok iyi değerlendirmeye bakın.

Yükselen Yengeç

Yükselen Yengeç’ler için ortaklaşa işleri yönetme konusunda yeni bir süreç başlamakta. Son iki yılda evlilik ve ortaklıklarda pek çok sınavdan geçildi. Bu yıl finansal işlere, uzun vadeli borç alacak konularına, miras ya da eşinizin maddi konularına daha sorumlu gözlerle bakabilirsiniz. Ortaklaşa alanda yapacak çok iş var ancak korku ve endişelerinizi iyi yönetmeyi bilmelisiniz. 23 Nisan – 11 Haziran arasında çok daha cesur davranabilirsiniz. Ayrıca 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında yeni haberler, eğitimle, uzaklarla ilgili gelişmeler sizi çok daha mutlu edebilir. 15 Eylül – 30 Ekim arasında ise bazı bitişler ve yeni başlangıçlar söz konusu.

Yükselen Aslan

Bu yıl size evlilikte ve ortaklı işler alanında yepyeni tecrübeler getirmekte. Kariyer alanında daha fazla görünür hale gelirken, daha çok sorumluluk da alacaksınız. İş hayatınızda çabalarınızın karşılığını almanız zor değil. Evlilikte de önemli fırsatlar ancak daha sorumlu ve gerçekçi olmayı gerektiren koşullar var. 7 Ocak – 4 Mart arasında mesleki alanda ve hedeflerinizde daha esnek davranmaya bakın. 11 Haziran – 29 Temmuz arasında şahsi alanda çok daha girişken ve cesur davranabilirsiniz. 30 Ekim – 13 Aralık arasında ise biraz yavaşlamak iyi olacak.

Yükselen Başak

Mesleki alanda ve işe yönelik konularda yepyeni bir dönem başlamakta. Bu dönemde daha fazla çaba ve emek sarf etme gereği olacak. Yeni şeyler de öğreneceksiniz. Çalışmanın getirdiği stres nedeni ile genel olarak sağlığınızı ve iş düzeninize de dikkat etmelisiniz. 4 Mart – 23 Nisan arasında mesleki alanda daha girişken olmanız mümkün. Yaz aylarında, özellikle 14 Mayıs – 28 Temmuz döneminde ilişkilerinizde ve evlilik hayatınızda çok daha geliştirici  ve fırsatlar sunan bir dönem var. 29 Temmuz – 15 Eylül arasında da çok girişken olabilirsiniz.

Yükselen Terazi

Son iki yıl mesleki alanda önemli sıkışıklıklara, beklemelere yol açmıştı. Bu yıldan başlayarak yeteneklerinizi daha rahat ortaya koyabileceğiniz bir dönemdesiniz. Kariyerinizde ve yaratıcı alanda akıcı şartlar var. Bu yıl aşkta, çocuklarınızla ilgili alanda da yepyeni döngüler söz konusu. Yaratıcı hissettiğiniz alanlara daha ciddi bir şekilde odaklanabilirsiniz. 23 Nisan – 11 Haziran döneminde iş ve ev konularında daha cesur davranmanız gerekebilir. Aşk ve iş hayatınız birbiri ile bağlantılı hale de gelebilir. 15 Eylül – 30 Ekim arasında yeni adımlar için daha cesursunuz.

Yükselen Akrep

Bu yıl kariyer gezegenleri hayatınız açısından kritik bir döneme işaret etmekte. Bir yandan işiniz ama diğer yandan da ailevi konular, ev, toprak ve yerleşime yönelik yeni imkanlar, sorumluluklar söz konusu. Ev içinde, ailevi alanda sorumluluklar artıyor. Evde, aile içinde mutlu olaylar da bekleyebilirsiniz. Ancak bu süreçte kariyeriniz önemli bitiş ve başlangıçlar da yaşayabilirsiniz. 7 Ocak – 4 Mart arasında eşinizle, ortağınızla ilgili gelişmelere daha çok çaba sarf edebilirsiniz. Ancak 15 Eylül – 30 Ekim arası daha bağlayıcı olabilir. Bu yıl 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında çok daha iyimser ve keyifli koşullar bulabileceksiniz.

Yükselen Yay

2021’de yakın ve uzak çevrenizde olup bitenler, iletişim, görüşmeler ve ziyaretler sizi oldukça meşgul edecek. Bu yıl eğitim, medya, anlaşmalar ve zihinsel açıdan çok hareketlisiniz. Kardeşlerle ilgili uğraşlar da daha dikkat çekici olabilir. Bu arada 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında ev ve yerleşim konularında daha olumlu bir hava var. 4 Mart – 23 Nisan arasında evlilik ve ilişkiler daha stresli ve hassas olabilir. Ancak 29 Temmuz – 15 Eylül arasında işinizde ve hedeflerinizde daha fazla rekabet ve ilerleme içinde olabilirsiniz. 13 Aralık sonrasında da yeni adımlar var.

Yükselen Oğlak

Son iki yılın oldukça sorumlu ve daraltıcı atmosferinden sonra bu yıl kendi gündeminizi daha rahat yönetebilirsiniz. İşte kazançlarınızı daha iyi hale getirmenin yollarını arayacaksınız. Bu alanda fırsatlar var. Bu yeni bir işin kurulması anlamına da gelebilir. 4 Mart – 23 Nisan arasında daha fazla çalışmanız gerekebilir. 15 Eylül – 3o Ekim arasında işinizde ve önemli alanlarda belirli sonuçlar ve kararlar ortaya çıkacak. 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında çevrenizde, kardeşlerle ilgili konularda daha olumlu ve yumuşak koşullar söz konusu.

Yükselen Saka

Bu yıl Jüpiter ve Satürn’ün birlikte burcunuzda ilerliyor olması her açıdan daha olumlu koşullarda olduğunuzu göstermekte. Son iki yılın karmaşık ve engelleyici süreçleri tamamlandı. Jüpiter sayesinde kendinize güvenmelisiniz. Satürn de size kararlı ve disiplinli davranma imkanı getirmekte. Gerek işinizde, gerekse ilişkilerinizde dümende sayılırsınız. Yepyeni döngüler var. Bu bakımdan 4 Mart – 23 Nisan arasını daha iyi kullanabilirsiniz. 23 Nisan – 11 Haziran arasında ise iş koşulları ve sağlık konularına daha fazla odaklısınız. 30 Ekim sonrası işiniz açısından kararlılık getirmekte.

Yükselen Balık

Bu yıl mesleki açıdan bazı soru işaretleri ve belirsizlikler getirmekte. Kimi zaman kendinizi daha izole ve yalnız hissedebilirsiniz. Bu süreç ruhsal açıdan sizi güçlendirecek. Ancak kariyer alanında daha dikkatli, sabırlı olmanız gerekiyor. Şans gezegeni Jüpiter 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında, kısa bir süre de olsa burcunuza ilerleyerek size yeni adımlar, güven ve moral destek sunmakta. 4 Mary – 23 Nisan arasında ev ve iş konularında daha sakin ve dengeli olmaya özen göstermelisiniz. Yıl sonunda 13 Aralık’tan sonra mesleki alanda yeni girişimler ve daha fazla ilerleme sağlayabileceğiniz olanaklar gelişiyor olacak.

 

Yükselen burcunuzu bulun

Aşağıdaki tabloda doğum saatinizi, doğduğunuz döneme ilişkin satırla birleştirin. Tablolar ortalama değerlerdir.

 

22 Mayıs – 31 Mayıs

1 Haziran – 11 Haziran

12 Haziran – 21 Haziran

00:00

Saka

Saka

Balık

00:30

Saka

Balık

Balık

01:00

Saka

Balık

Koç

01:30

Balık

Koç

Koç

02:00

Balık

Koç

Boğa

02:30

Koç

Boğa

Boğa

03:00

Koç

Boğa

İkizler

03:30

Boğa

İkizler

İkizler

04:00

Boğa

İkizler

İkizler

04:30

İkizler

İkizler

İkizler

05:00

İkizler

İkizler

Yengeç

05:30

İkizler

Yengeç

Yengeç

06:00

İkizler

Yengeç

Yengeç

06:30

Yengeç

Yengeç

Yengeç

07:00

Yengeç

Yengeç

Yengeç

07:30

Yengeç

Yengeç

Aslan

08:00

Yengeç

Aslan

Aslan

08:30

Yengeç

Aslan

Aslan

09:00

Aslan

Aslan

Aslan

09:30

Aslan

Aslan

Aslan

10:00

Aslan

Aslan

Başak

10:30

Aslan

Başak

Başak

11:00

Aslan

Başak

Başak

11:30

Başak

Başak

Başak

12:00

Başak

Başak

Başak

12:30

Başak

Başak

Başak

13:00

Başak

Başak

Terazi

13:30

Başak

Terazi

Terazi

14:00

Başak

Terazi

Terazi

14:30

Terazi

Terazi

Terazi

15:00

Terazi

Terazi

Terazi

15:30

Terazi

Terazi

Akrep

16:00

Terazi

Akrep

Akrep

16:30

Terazi

Akrep

Akrep

17:00

Akrep

Akrep

Akrep

17:30

Akrep

Akrep

Akrep

18:00

Akrep

Akrep

Akrep

18:30

Akrep

Akrep

Yay

19:00

Akrep

Yay

Yay

19:30

Akrep

Yay

Yay

20:00

Yay

Yay

Yay

20:30

Yay

Yay

Yay

21:00

Yay

Yay

Oğlak

21:30

Yay

Oğlak

oğlak

22:00

Yay

Oğlak

Oğlak

22:30

Oğlak

Oğlak

Oğlak

23:00

Oğlak

Oğlak

Saka

23:30

Oğlak

Saka

Saka

 

Yükselen Burç Hesapla

Doğum anımızda ufukta yükselmekte olan burç, diğer adıyla yükselen burç bizim ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle ilişkimizi şekillendirir.

Aşk Uyumu

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl? Kendi burcunuzla onunkini karşılaştırın.

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi Değil Hemen Keşfet