İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

Finansal işlere odaklısınız

2020’ye genel bakış

Bu yıl gündeme gelen önemli transitler sizi özellikle iş hayatında, finansal sorumluluklar açısından oldukça meşgul ve sorumlu kılıyor. Ancak iyimserliğiniz ve istikrar da yavaş da olsa gelmeye başlayacak. Son yıllarda pek çok test eden kriz ve dönüşüm içinde kaldınız. 2019’da Jüpiter size bağlantılar ve ortaklıklar yolu ile yeni açılımlar getirdi. Şimdi bu yıl Oğlak burcundaki gezegenler özellikle ortaklı işlerde, kimi zaman finansal açıdan risk oluşturabilecek gelişmeleri daha iyi halletmeniz, yoluna koymanız yönünde farklı oluşumlar getirecekler.

Özellikle Satürn gezegeni 2018’den bu yana pek çok kritik, kriz çıkaran ve endişe yaratan durumlara işaret etmekte. Ortaklı paralar, yatırımlar, finansal gelişmeler, miras gibi hisseli durumlar, borçlar yüzünden huzursuzluk söz konusu. Ancak 2 Temmuz – 17 Aralık arasında tekrar Oğlak burcuna döndüğünde bu işleri son kez toparlama ve düzeltme imkanı bulabileceksiniz. Bu dönemi sakin karşılamalı ve psikolojinizi daha güçlü tutmalısınız. Özellikle 29 Eylül sonrasında toparlama yavaşça başlayacak ve 17 Aralık’tan sonra ise çok daha temiz, istikrarlı ve daha net koşullara ulaşacaksınız. Nitekim 2020 sonundan itibaren, 2023 yılına kadar olan dönemde çok daha etkin ve rahat ilerleme imkanları gelecek, kariyerinizde, iş alanında daha az eforla daha hızlı yol alabileceksiniz.

Nitekim, şans ve gelişme gezegeni Jüpiter de, 2 Aralık’tan itibaren, 19 Aralık 2020 tarihine kadar Oğlak burcuna ilerlemiş olacak. Bu yeni dönemde, başkalarından beklentiler, alacaklar, ortak kazançlar, finans konusu, miras gibi ortaklı durumlar daha fazla vurgulanmaya başlayacak. Bu süreçte, Jüpiter burcunuzla doğrudan bir açı kuramadığı için bu konularda sıkıntılar, endişeler, krizler gündeme gelebilir. Bazı ortaklı kazançlar da mümkün ancak başkalarına bağlı durumlar yüzünden kendinizi çok huzurlu hissedemeyebilirsiniz. Bu tarihler arasında, Jüpiter 3 kez Pluton’la da birleşiyor olacak. Bu nedenle, özellikle Nisan başı, Haziran sonu ve Kasım ortasında kendi gücünüzü göstermek adına bazı testler, mücadele gerektiren durumlar söz konusu olabilir. 2020’nin büyük bir bölümünde büyük bir meblağ, finansal bir alışveriş ve yatırım konusu sizi oldukça meşgul edebilir. Miras, banka kredileri, sigortalarla ilgili konularla daha fazla uğraş verebilirsiniz. Her şeye rağmen, yılın sonunda, özellikle 19 Aralık 2020 sonrasında kendinizi daha iyimser, bağımsız ve şanslı hissedebileceğiniz yeni bir dönem başlıyor olacak. Bu nedenle sabırlı olmalısınız. 2020 sonunda ve 2021’de gerek eğitimde, gerekse yeni ve yabancılar çevrelere girmek, kendinizi geliştirmek adına yepyeni bir süreç başlıyor olacak.

2011’den bu yana Balık burcunda ilerleyen Neptün, bu yıl özellikle 7-12 Haziran doğumlu İkizler burcunda doğanları güçlü bir şekilde etkisi altında almakta. Neptün dağıtıcı etkisi olan bir gezegendir. Böyle önemli transitlerinde sizi daha dağınık, kararsız ve dışsal etkilere çok açık hale getirebilir. Özellikle bu tarihler arasında doğmuş iseniz, kendinizi bir konuya ya da kişiye fazlası ile kaptırabilir ve pek gerçekçi hareket edemeyebilirsiniz. Bu nedenle önemli aldanmalar, hayal kırıklığına neden olabilecek durumlar gündeme gelebilir. Bu durum babanızla ilgili ya da evli bir kadın iseniz, eşinizle ilgili konular yüzünden de söz konusu olabilir. Bu dönemde erkek figürleri daha zayıf kalabilir, dağılabilir ya da güvensizlik yaratabilirler. Diğer yandan Neptün artistik yaratıcılık ve güçlü hayal gücü getiren özellikleri nedeni ile bu dönemde sizi daha sezgisel, yaratıcı ve ilham alacak şekilde hareket etmenize de yardımcı olabilir. Yükselen İkizler açısından özellikle 2011’den bu yana kariyer alanında ve iş hayatında dağılma, aşırı fedakarlık ya da belirsizliklerin neden olduğu bazı zayıflıklar gündeme geliyor.

Bu yıl tutulmalar neler getiriyor?

En son Güneş tutulması 26 Aralık 2019’da Oğlak burcunda güney yönünde gerçekleşmişti. Bu tutulma 21 Haziran’a kadar özellikle finansal konuları, paranızı ve birikimlerinizi ilgilendiren olayları, miras ya da eşinizin, ortağınızın maddi durumunu gündeminize daha çok almakta. Bu nedenle yılın ilk yarısında parasal açıdan sizi bağlayan, kısıtlayan, zorlayan koşullar söz konusu olabilir. Bu alanlarda daha tedbirli olmaya bakmalısınız.

2020 yılında iki Güneş tutulmasına tanık olacağız. Bunların ilki 21 Haziran’da Yengeç burcunun ilk derecesinde, Kuzey yönünde gerçekleşecek. Yılın ikinci yarısında özellikle maddi açıdan daha pozitif koşullar gelişebilir. Bu süreçte birikimlerinizi daha iyi değerlendirme ve ev hayatınızda maddi açıdan ilerlemeler gündeme gelebilir. Ruhsal açıdan da kendinizi güven hissetmeye başlayabilirsiniz.

Yılın son Güneş tutulması ise 14 Aralık 2020 tarihinde, Güney yönünde bu kez Yay burcunda gerçekleşecek. Bu tutulma daha çok Aralık ayında ve 2021’in ilk yarısında etkin olarak, özellikle sizi evlilik, ortaklıklar ve çoğu zaman karşıtlıklar yaratacak şekilde etkileyebilir. Bu süreçte, kendinize daha çok odaklanmalı ve mümkün olduğu kadar kendi kendinize daha yeter hale gelmeye bakmalısınız. Kimi zaman evlilik ve ortaklıklar tam aradığınız şeyleri sağlamayabilir ve ruhsal bir huzursuzluk kaynağı olabilir.

2020’de dört Ay tutulmasına tanık olacağız. Ay tutulmaları süregelen konuları öne çıkarıp, aydınlatırlar ve güçlü bir muhasebe, değerlendirme yapmaya işaret ederler. Bu zamanlarda ilişkilerimizden de çok şey öğrenmiş oluruz. 10 Ocak’taki Ay tutulması Yengeç burcunda gerçekleşirken, parasal alanda birikimleriniz yönünde önemli değerlendirmeler içinde olabilirsiniz. 5 Haziran’daki Ay tutulması Yay burcunda, özellikle evlilik ve ilişkiler yönünde bazı kopmalara, huzursuzluk yaratabilecek durumlara dikkat çekmekte. 5 Temmuz’da Oğlak burcundaki Ay tutulması ise özellikle maddi konulara, yatırımları ilgilendiren konulara dikkat çekerken, 30 Kasım İkizler burcundaki Ay tutulması sizi kişisel alanda karar vermeye, ilişkilerinizi gözden geçirmeye davet ediyor. Bu dönemde şahsi alanda daha önemli adımlar atabilirsiniz.

İş, para ve kariyer olanakları

İş hayatınızda son iki yılda mücadele gerektiren durumlar ve krizler var. Satürn transiti özellikle finansal alanda, krediler ve alacaklar alanında bazı kısıtlamalar ve engellere işaret etmiş olabilir. Aynı zamanda ortağınızın ya da eşinizin parasal sıkıntılarından kaynaklanan problemler de oldukça bağlayıcı olmuş olabilir. Neyse ki bu yıldan başlayarak bu kısıtlamaların gittikçe azalacağını söyleyebiliriz. Özellikle 22 Mart – 2 Temmuz arasındaki dönemde iş hayatınızı ilerletebileceğiniz yeni tecrübeler, yabancılarla ya da uzaklarla ilgili gelişmeler gündeminizi çeşitlendirebilir. Bu yeni süreçte etki alanınızı genişletebilir ve yabancılarla daha fazla iletişim içinde olabilirsiniz. Diğer yandan yeni ortaklıklar ya da finans imkanları da söz konusu olacak. Ancak bu yıl ortaklı işlerde aşırı hırs yapmak ya da şartları sonuna kadar zorlamak faydadan çok zarar getirebilir. Hırslarınızın kurbanı olmamaya bakmalısınız.

3 Ocak – 16 Şubat arasında ortaklıklar, hukuki konular ve kimi zaman rekabetin neden olabileceği durumlara karşı daha sakin olmalısınız. Bu dönemde yeni ortaklıklar ve görüşmeler de hız kazanabilir.  

16 Şubat – 30 Mart arası finansal sorumluluklar ve borçlar açısından özellikle kritik bir dönem olabilir. Bu dönemde endişeler, huzursuzluklar gündeme gelebilir. Eşinizin ya da ortağınızın maddi konuları sizi de meşgul edebilir. Riskli işlere dikkat etmelisiniz.  

30 Mart -13 Mayıs arasında uzaklarla, yabancılarla ilgili konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Bu dönemde medya, tanıtım ya da eğitimle ilgili işler için daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. Olaylara bakış açınızda biraz daha esnek olmanız yararlı olacak.

13 Mayıs – 28 Haziran arası iş hayatınız açısından özellikle dikkat çekici olabilir. Bu dönemde iş hayatında rekabet, üstlerle ilişkilerinizde bazı pürüzler söz konusu olabilir. Eğer yeteri kadar hazırlık yapar, duygusal davranmaz iseniz, işleri daha iyi toparlayabilirsiniz. Kimi zaman sizi kurban edebilecek durumlarla da karşılaşabilirsiniz.  

28 Haziran-6 Ocak arasındaki uzun sürede Mars Koç burcunda kalacağı için bu dönemde gruplar ve sosyal konular içinde pek çok değişiklik, gelecek hedeflerinizde ayarlama gereği olabilir. Yılın ikinci yarısında gelecek beklentileriniz yönünde daha hızlı hareket edebilirsiniz ancak kimi zaman yavaşlamak, değişikliklere de gitmek gerekecek.

Özellikle Mars’ın geri harekette olacağı 10 Eylül – 14 Kasım arasında hiçbir yenilik yapmamak daha doğru olacaktır. Mars inisiyatif ve başlangıç yapmak, atağa geçmekle ilişkili olduğu için, geri gittiği zamanlarda büyük projelere girmek çok daha masraflı, problemli olabilir, önemli gecikmeler ve hayal kırıklıkları yaşanabilir.

Aşk, evlilik ve ilişkiler

Geçtiğimiz yıl ilişkiler açısından yenileyici ve hareketli geçmiş olabilir. Özellikle yükselen burcu İkizler olanlar açısından yeni kişiler ya da yabancılar hayatınıza daha fazla girmiş olabilir. Bu yıl aşk alanında önemli transitler söz konusu ancak 7-13 Haziran doğumlu bir İkizler iseniz, aşk hayatında karmaşalar, dağınıklık ya da kararsızlık gibi konular dikkat çekiyor olabilir. Eşiniz ya da partnerinizle ilgili konularda daha gerçekçi olmanızda fayda var. Ayrıca 3 Ocak – 16 Şubat arasında da karşılıklı konular gerginleşebilir.

Venüs bu yıl burcunuzda uzun bir süre kalacak. Bu transit 3 Nisan’dan 7 Ağustos’a kadar olan dönemde aşk hayatınızı oldukça hareketlendirebilir. Ancak 13 Mayıs – 25 Haziran arasında aşkta ve arkadaşlıklarda bazı karmaşalar, geçmişten kaynaklanan konular gündeme gelebilir. Venüs geri giderken evlilik, nişan gibi konular çok istikrarlı sonuçlar vermeyebilir. Bu döneme özellikle dikkat etmelisiniz. Bunun yanında Venüs’ün burcunuzla uyumlu olduğu 7 Şubat – 5 Mart, 6 Eylül – 2 Ekim ve özellikle de 28 Ekim – 21 Kasım arasında aşkta mutlu olmak, sosyal alanda, arkadaşlarla keyifli zamanlar paylaşmak çok daha kolay ve akıcı olabilir.

Sağlık

Bu dönemde endişeler, korkular nedeni ile sağlığınızı zorlayabilecek durumlar yaşanabilir. Stresin bedeniniz üzerindeki etkilerini ihmal etmemelisiniz. 3 Ocak – 16 Şubat arasında fiziksel kazalara, darbelere karşı daha uyanık olmalısınız. 13 Mayıs – 28 Haziran arasında da duygusal durumunuzu etkileyen koşullar söz konusu olabilir. Ayrıca 7-13 Haziran doğumlu olanlar yıl boyunca bağışıklık sistemlerini ve dirençlerini daha iyi korumaya özen göstermeliler.

Merkür gerilemesi bu yıl hangi temaları getirmekte?

Her yıl 3 kez, ortalama 22 gün geri giden Merkür bu yıl geri hareketlerine su elementinde başlıyor ve hava elementi burçlara geri dönüyor. Merkür geri giderken verilen pek çok kararı yeniden gözden geçirmek gerekebilir. Yarım kalan işlere özellikle dikkat etmelisiniz. Bu nedenle Merkür geri giderken kendi hatalarımızı ve eksik yönlerimizi kapatmak ve düzeltmek için daha fazla şansa sahip olabiliriz. Ancak net ve son kararı Merkür döndükten sonra vermek en iyisidir.  

Merkür 2020’de ilk defa 17 Şubat – 10 Mart arasında Balık burcunda geri gidecek. Bu dönemde iş hayatınızda önemli kararlar var ancak aceleci davranmamalısınız. 4 Mart’tan itibaren kararlarınızı gözden geçirmek, başkalarının görüşlerinden yararlanmak faydalı olabilir 2. gerileme, 18 Haziran – 12 Temmuz arasında Yengeç burcunda olacağı için, bu dönemde iş ve harcamalar alanında daha akılcı ve istikrarlı olmaya bakmalısınız. Parasal alanda yeniden karar verilmesi gereken durumlar oluşabilir. Son olarak 14 Ekim – 3 Kasım arasındaki geri hareketinde çalışma ortamında sizi meşgul eden durumlar, beraber çalıştığınız kişilerle ilgili gelişmeler, kişisel düzen ve sağlık konularına daha dikkatli yaklaşmalısınız.

 

Yükselen burcunuza göre 2020

İkizler

 

Yükselen Koç

Bu yıl iş hayatınız ve kariyer alanında dikkat çekici adımlar ve ilerlemeler söz konusu. Daha fazla tanınma ve terfi imkanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu yıl gruplar ve sosyal konular da sizi daha sorumlu kılabilir. 16 Şubat – 30 Mart arasında iş hayatında yoğun çaba ve mücadele var. Güçlü bir rekabet de gündeme gelebilir. Yılın ikinci yarısında yeni girişimler ve başlangıçlar dikkat çekecek. Ancak 10 Eylül – 14 Kasım arasında biraz yavaşlamanız ve eksiklerinizi tamamlamanız gerekebilir. Aceleci olmamalısınız.    

Yükselen Boğa

Güçlü Uranüs transiti altında kendinizi daha özgür ve yenilikçi hissedebilirsiniz. Gittikçe daha bağımsız bir tavır içine girmektesiniz. Bu durum ilişkilerinizi ve insanların sizi algılayışını da yakın değiştirmekte. Bir bakıma aydınlanma içindesiniz. 22 Mart sonrasında iş hayatında yeni sorumluluklar ve bu alanda daha ciddi davranma gereği var. Yöneticilerinizle, iş yerinizle ilgili konular da sizi fazlası ile meşgul edebilir.  30 Mart – 13 Mayıs arasında iş hayatında daha sakin ama hızlı da davranmanız gerekiyor. 10 Eylül – 14 Kasım arasında gizli düşmanlıklara dikkat.

Yükselen İkizler

Burcunuzun yıllık öngörümlerini dikkatle okuyunuz. 2020’de finansal konular ve başkaları ile ortaklı gerçekleştirdiğiniz işler sizi oldukça meşgul edebilir. Bu alanda büyük parasal miktarlar da söz konusu olabilir. Bu nedenle iş hayatında ve genel olarak maddi konularda karşılıklı durumları, sorumlulukları iyi yönetmek gerekiyor. 22 Mart – 2 Temmuz arasında işte daha çok istikrar ve yabancılarla ya da eğitimle ilgili konularda kendini geliştirme imkanı var. Aralık geldiğinde eğitsel işler, medya ve yabancılarla ilgili konular daha fazla hız kazanabilir. 13 Mayıs – 28 Haziran’da iş hayatında rekabet daha yüksek.

Yükselen Yengeç

Son iki yıldır gerek işte gerekse özel hayatınızda sizi test eden ve daha güçlü olmayı öğreten gelişmeler var. Bu yıl iş hayatında ilişkilerden daha çok yararlanabilirsiniz. Evlilik de gündeminize gelebilir. Mesleki alanda ilerleme fırsatları var. Ancak 16 Şubat-30 Mart arasında açık düşmanlıklara ve mücadeleye dikkat etmelisiniz. Yılın ikinci yarısında kariyer alanında daha fazla yenilik olacak. Genel olarak bu dönemde eski alışkanlıklardan çıkabilir ve kendinize yeni arkadaş grupları da edinebilirsiniz. İlişkilerinizi daha iyi değerlendirmeye bakmalısınız.

Yükselen Aslan

Bu yıl gündeminizi iş ve çalışma koşulları daha fazla belirleyecek. Enerjinizin, zamanınızın büyük bir kısmını çalışma ve düzen konularına ayırmanız gerekebilir. Ayrıca 22 Mart’tan sonra iş hayatında sizi daha fazla öne çıkaran fırsatlar gelmeye başlayacak. Bu dönemi çok iyi değerlendirmelisiniz. Kariyerinizde daha fazla öne çıkma imkanı var. Evlilik hayatınızda sorunlar var ise, bu alanda da ciddi olmak gereği var. 30 Mart – 13 Mayıs arasında evlilikte ve karşılıklı konularda daha özenli olmak durumundasınız. Bu dönemde karşıtlıklar, düşmanlıklar artabilir.

Yükselen Başak

Son iki yılda belirli bir denge ve istikrara kavuştuktan sonra bu yıl özellikle iş hayatında daha fazla çaba ve sorumluluk olacak. Gruplarla daha fazla uğraşabilirsiniz. Özellikle 22 Mart sonrasında iş ortamında sizi daha fazla iş bekliyor olabilir. Bu yıl aşkta şanslısınız. Şahsi mutluluklar ve çocuklarla ilgili olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Ancak ortaklaşa konularda 13 Mayıs – 28 Haziran arasında duygusal açıdan beklenmeyen tepkiler, huzursuzluklar gündeme gelebilir. Yılın ikinci yarısında miras ya da ortaklı parasal işler, borçlar, alacaklar sizi daha çok meşgul edebilir.

Yükselen Terazi

Son iki yıldır aile cephesinde önemli değişiklikler gündeme geldi. Bu alanda sorumluluklarınız arttı. İş hayatında da bitişler ve başlangıçlar yaşadınız. 2020’de özellikle 22 Mart’tan itibaren severek yaptığınız işlere daha çok zaman ayırabileceksiniz. Bu yıl aşkta istikrar var ancak monotonlaşan koşullara da dikkat etmek gerekir. Çocuklarınız var ise, bu alanda daha fazla çaba göstermeniz, sorumluluk almanız gündeme gelebilir. 16 Şubat – 30 Mart arasında iş hayatına ait bazı bitişler ve yeni adımlar mümkün. Toprakla ilgili kazançlar da olabilir.

Yükselen Akrep

Bu dönemde sizi zihinsel açıdan ilgilendiren koşullar ve yakın çevrenizdeki gelişmeler daha sorumlu kılmakta. Eğitim aşamasında olanlar için hedefe ilerlemek daha pozitif sonuçlar getirecek. Aşkta ve evlilikte ani gelişmelere hazır olmalısınız. Bu alanda sürprizler söz konusu. Yeni beraberlikler olabileceği gibi, evlilikte gerginlik var ise bu ani kopmalara da yol açabilir. 30 Mart – 13 Mayıs arasında özel hayatınız ve evle ilgili değişiklikler daha çok zaman ayırabilirsiniz. Yılın ikinci yarısında iş ortamında hızlı gelişmeler ve yeni adımlar da söz konusu.

Yükselen Yay

Bu yıl özellikle iş ve para durumunuza yönelik daha güçlü adımlar atabileceksiniz. İş yeteneklerinizi ortaya koyabilirsiniz. 2 Temmuz – 17 Aralık arasında bu alanda sorunlar daha kolay çözülebilir. Yıl sonunda eğitim, zihinsel uğraşlar açısından daha hareketli bir süreç başlıyor olacak. 3 Ocak – 16 Şubat arasında özellikle daha cesur ve mücadeleci olabileceğiniz günler var. Ancak 13 Mayıs – 28 Haziran arasında evde daha dikkatli ve sakin olmak gerekiyor. Bu yıl evlilik ve ortaklı konular içinde  özellikle 13 Mayıs- 25 Haziran arasında daha özenli olmalısınız.

Yükselen Oğlak

2018’den bu yana yükselen burcunuzda ilerleyen Satürn size çok fazla sorumluluk getirdi ancak bir yandan da hayatınızda önemli adımlar atma imkanı elde ettiniz. Bu yıl Jüpiter sayesinde kendinize güveniniz çok daha artıyor ve kendinizi geliştirmekte daha şanslısınız. Yolculuklar, eğitsel imkanlar önünüzü açacak. Aşkta da daha canlı ve yenilikçi olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Yaratıcı yönlerinizi daha cesur şekilde ortaya koyabilirsiniz. 16 Şubat – 30 Mart arasında yorucu da olsa sizi öne çıkarabilecek ve daha mücadeleci olabileceğiniz günler söz konusu olabilir.

Yükselen Saka

2020’de hayatınıza yeniden yön verme konusunda çok daha şanslısınız. Ancak 2018’den bu yana gündeme gelen belirsizlikler ve karmaşa yüzünden oldukça zorlanmış olabilirsiniz. Bu yıl biraz sabırlı olmak ve daha çok hazırlık yapmak durumundasınız. Acele etmemelisiniz. 2020 Aralık ayı ile birlikte, pek çok alanda, şahsi girişimler ve yepyeni başlangıçlar, daha pozitif koşullar gündeme gelecek. 22 Mart – 2 Temmuz arasında gündeme gelecek değişiklikleri yakından takip etmelisiniz. Bu süreçte yeni sorumluluklar ve daha kararlı bir süreç başlayacak.

Yükselen Balık

Bu yılınızda sosyal alanda ve gruplar içinde çok daha aktif olabilirsiniz. Mesleki olarak ait olduğunuz topluluklardan destek bulabilirsiniz. Bu sayede iyimserliğinizi de koruyabilirsiniz. Arkadaşlıklar cephesi de oldukça hareketli olabilir. Ancak 22 Mart – 2 Temmuz arasında mesleki alanda çok iyi kontrol edemediğiniz durumlar ve belirsizlikler var. Düşünmeden hareket etmemelisiniz. Bu yıl 3 Ocak – 16 Şubat arasında iş hayatında çok daha hızlı olabilirsiniz. 13 Mayıs – 28 Haziran arasında da yeni adımlar ve kendinizi daha cesur ve girişken hissedebileceğiniz fırsatlar olabilir.

     

 

Yükselen burcunuzu bulun

Aşağıdaki tabloda doğum saatinizi, doğduğunuz döneme ilişkin satırla birleştirin.

 

22 Mayıs – 31 Mayıs

1 Haziran – 11 Haziran

12 Haziran – 21 Haziran

00:00

Saka

Saka

Balık

00:30

Saka

Balık

Balık

01:00

Saka

Balık

Koç

01:30

Balık

Koç

Koç

02:00

Balık

Koç

Boğa

02:30

Koç

Boğa

Boğa

03:00

Koç

Boğa

İkizler

03:30

Boğa

İkizler

İkizler

04:00

Boğa

İkizler

İkizler

04:30

İkizler

İkizler

İkizler

05:00

İkizler

İkizler

Yengeç

05:30

İkizler

Yengeç

Yengeç

06:00

İkizler

Yengeç

Yengeç

06:30

Yengeç

Yengeç

Yengeç

07:00

Yengeç

Yengeç

Yengeç

07:30

Yengeç

Yengeç

Aslan

08:00

Yengeç

Aslan

Aslan

08:30

Yengeç

Aslan

Aslan

09:00

Aslan

Aslan

Aslan

09:30

Aslan

Aslan

Aslan

10:00

Aslan

Aslan

Başak

10:30

Aslan

Başak

Başak

11:00

Aslan

Başak

Başak

11:30

Başak

Başak

Başak

12:00

Başak

Başak

Başak

12:30

Başak

Başak

Başak

13:00

Başak

Başak

Terazi

13:30

Başak

Terazi

Terazi

14:00

Başak

Terazi

Terazi

14:30

Terazi

Terazi

Terazi

15:00

Terazi

Terazi

Terazi

15:30

Terazi

Terazi

Akrep

16:00

Terazi

Akrep

Akrep

16:30

Terazi

Akrep

Akrep

17:00

Akrep

Akrep

Akrep

17:30

Akrep

Akrep

Akrep

18:00

Akrep

Akrep

Akrep

18:30

Akrep

Akrep

Yay

19:00

Akrep

Yay

Yay

19:30

Akrep

Yay

Yay

20:00

Yay

Yay

Yay

20:30

Yay

Yay

Yay

21:00

Yay

Yay

Oğlak

21:30

Yay

Oğlak

oğlak

22:00

Yay

Oğlak

Oğlak

22:30

Oğlak

Oğlak

Oğlak

23:00

Oğlak

Oğlak

Saka

23:30

Oğlak

Saka

Saka

 

 

Yükselen Burç Hesapla

Doğum anımızda ufukta yükselmekte olan burç, diğer adıyla yükselen burç bizim ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle ilişkimizi şekillendirir.

Aşk Uyumu

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl? Kendi burcunuzla onunkini karşılaştırın.