İkizler Burcu

Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

ÖNEMLİ NOT: Yıllık horoskobunuzu okurken, mutlaka yükselen burcunuzu da okuyunuz.

Zirveye ilerliyorsunuz

2023’e genel bakış

2023 yılında önemli gezegen hareketleri var. 7 Mart’ta Satürn sizin kariyer alanınız olan Balık burcuna ilerleyecek. Son 2 yıldır belirli bir düzen ve istikrar sunan bu güç şimdi daha fazla sorumluluk edinmenize yardımcı olabilir. Diğer yandan Pluton da bu yıl ilk kez Saka burcuna adım atacak. 23 Mart- 11 Haziran arasında gerçekleşecek bu değişiklik de size yeni ilgi alanları ve mücadele etmek isteyeceğiniz farklı konular getirecek.

Bu yıl 16 Mayıs’a kadar olan dönemde, gruplar, sosyal işler ve gelecek yönündeki beklentileriniz açısından oldukça canlı ve hevesli olabileceğiniz fırsatlar var. Jüpiter’in Koç burcunda olduğu bu dönemde kendinizi bir grubun parçası olarak çok daha pozitif hissedebilirsiniz. Gelecek yönünde yeni hevesler ve motivasyonlar içinde olabilirsiniz. 16 Mayıs sonrasında Jüpiter’in Boğa burcuna ilerlemesi size yeni vizyonlar getirebilir ancak bu süreçte bazı kabullenmeler ve tam olarak kendinizin yönetmekte zorlanabileceği koşullar da olabilir. Bir bakıma işte aşırı hırs yerine, daha fazla kendinizi dönmek isteyebileceğiniz istekleriniz de olabilir.

Eğer 13-21 Haziran doğumlu iseniz kariyer ve sorumluluklar gezegeni Satürn’ün getirdiği istikrarı yerine kullanabilir ve dengeli bir ilerleme içinde olabilirsiniz. 7 Mart’a kadar dönemde yabancılarla, uluslararası konularla ilgili işler, sorumluluklar size bazı kazanımlar, hatta tanınma da getirebilir. Ayrıca eğitim, akademik çalışmalar, medya ve yayıncılıkla ilgili işlerinizi de somutlaştırabilirsiniz.

7 Mart sonrasında ise, özellikle 21-28 Mayıs doğumlu İkizler burçlarının çok daha fazla sorumluluk, belirli kısıtlamalar ve yükler altına girmesi söz konusu. Özellikle yükselen burcu İkizler olanlar önümüzdeki 2,5 yıllık süre boyunca ciddi işler, kararlar ve yükümlülükler altında olabilirler. Eğer gündüz doğmuş iseniz, bu transit size daha fazla somut sonuç getirebilir. İşte bir pozisyon ve unvanınızı etkileyen gelişmeler içinde olabilirsiniz. Bu süreçte Satürn sizden daha dikkatli, sorumlu ve gerçekçi olmanızı da isteyecek. Eğer bu alana yeteri kadar dikkat etmez, ihmaller ve sorumsuzluklar içinde olursanız, bu kez Satürn ciddi düşünceler, kısıtlamalar ve memnuniyetsizlikler getirebilir. Bu durum iş hayatınızda üstleriniz ile ilişkilerde sıkıntılar, hoşnutsuzluklar ya da tatminsizlikler olarak gündeme gelebilir. Kısaca 2023 size iş hayatında daha fazla yük ve ciddiyet getirmekte. Gelecek dönemi daha fazla düşünmek ve yeni bir vizyon yaratmak durumunda olacaksınız.

Bu yıl İkizler burcunun ilk gününde doğanlar açısından 23 Mart – 11 Haziran arasında dikkat çekici bir transit yer alıyor. İlk defa Saka burcuna ilerleyecek olan Pluton 21-22 Mayıs gününde doğanlar açısından yenileyici ve dönüştürücü bir transite işaret ediyor. Bu transit 2023-2024 döneminde tekrar edecek ve daha fazla güç kazanmak, kişisel kapasitenizi ortaya çıkarmak yönünde etkileyici olacak. Pluton’un Saka burcuna ilerlemesi özellikle yükselen burcu İkizler olanlar için uzaklarla ilgili işler, yeni fikirler keşfetme ve kendi inançlarını dönüştürme açısından önümüzdeki yıllarda daha belirgin hale gelecek. Bu transit uzun vadede uluslararası ilişkiler, akademik uğraşlar, medya ve yayıncılık konularında daha fazla çaba ve değişim anlamına geliyor.

Bu yıl tutulmalar neler getiriyor ?

Bu yıl Ay düğümleri 17 Temmuz’a kadar Boğa-Akrep ekseninde kalırken, bu tarihten sonra Koç-Terazi eksenine geçecek. Bu nedenle yılın ilk yarısında çalışma ortamınızı, hizmet, sağlık ve düzen konularını ilgilendiren değişiklikler dikkat çekiyor. Yılın ikinci yarısında ise yaratıcı olduğunuz konulara, aşk hayatınıza ve içerisinde grupların, sosyal konuların olduğu durumlar önem kazanmakta.

2023’ün ilk güneş tutulması 20 Nisan’da Koç burcunun son derecesinde gerçekleşecek. Genel olarak bu tutulmanın etkileri Ekim ayına sürecek. Bu süre içinde gruplar, arkadaşlıklar ve sosyal konular daha fazla harekete geçirici olabilir. Özellikle 14 Ekim’de Terazi burcundaki Güneş tutulması yılın son aylarında aşkta, çocuklarla ilgili konularda, kendinizi mutlu hissetmek istediğiniz alanlarla ilgili durumlarda bazı hassasiyetlere, uğraşılara neden olabilir.

2023’te Ay tutulmaları Akrep ve Boğa burçlarında gerçekleşecek. Ay tutulmaları değişikliklere gitmek, duygusal açıdan muhasebe yapmak ve belirli gelişmelerin sonuçlarını gördüğümüz  zamanlardır. Böyle zamanlarda uyanış ve farkındalık artar. Ancak duygusal açıdan daha yorucu da olabilir. 5 Mayıs’ta Akrep burcunda gerçekleşecek olan Ay tutulması sağlığınız, iş ve çalışma koşullarınız ile ilgili önemli sonuçlar, değerlendirmeler getirebilir. 28 Kasım’da Boğa burcunda gerçekleşecek olan tam Ay tutulması ise risk içeren değişiklikler, tam olarak göremediğiniz ya da gizli kalan koşullara ayna tutabilir. Bu dönemde daha kabullenici olmanızı gerektiren olaylar doğabilir.

İş, para ve kariyer olanakları

Bu yıldan başlayarak mesleki alanda yeni bir yön çizmek ihtiyacı duyabilirsiniz. Son 2 yılda yeni bir perspektif kazandınız ve daha fazla tanınır hale gelmiş, düşüncelerinizi yeni ve yabancı kişilerle paylaşmış olabilirsiniz. Bu yıl 7 Mart’tan itibaren kariyer alanınıza ilerleyecek olan Satürn de önümüzdeki 2,5 yıl boyunca sorumluluklarınızın artabileceğini, mesleki alanda bir tepe noktasına ulaşabileceğinizi gösteriyor. Ancak bu durum, özellikle de gece doğmuş iseniz, biraz daha yüklü ve ağır olabilir. Her durumda bu dönemde üstünüzdeki yükleri taşımak yönünde yeni bir değerlendirme ihtiyacı duyacaksınız. Satürn size unvan, sorumluluk ve dikkat çekme imkanı getiriyor. 7 Mart’a kadar olan dönemde ise iş hayatında daha fazla ilerleme, tatmin ve ektiklerinizi biçebileceğiniz olanaklar var.

Diğer yandan yılın ilk yarısında gruplardan, sosyal alanda destek almak, başkaları ile daha çok şey paylaşmak mümkün. 16 Mayıs’a kadar olan dönemde yeni hevesler ve başlangıç hissi söz konusu. 16 Mayıs sonrasında parasal alanda, yatırımlar konusunda daha riskli işler, tam olarak önünüzü göremediğiniz yeni girişimler söz konusu olabilir. Kimi zaman bu durum iş fırsatları ve parasal kazançlar söz konusu olduğunda bazı beklemelere, kabullenmelere de işaret edebilir. Bu genel hassasiyet 2024’ün Mayıs’ından sonra aşılmış ve tamamlanmış olacak.

Bu yıl,

25 Mart’a kadar olan dönemde hızlı hareket, başlangıçlar ve yeni istekler, girişimler dikkat çekiyor. Ancak Mars’ın gerilemesi bir süredir beklemede olan işler de getiriyor.  12 Ocak’tan itibaren şahsi alandaki adımlarda daha fazla ilerleme kapasitesi, hızlanma ve kendinizi ifade etme fırsatları artıyor olacak.

25 Mart’tan 20 Mayıs’a kadar olan dönemde harcamalarınızı, nakit durumunuzu ve kaynaklarınızı daha iyi kullanmak durumundasınız. Bu dönemde işe yönelik destek arayışınız daha çok artabilir ancak masraflarınızı da daha iyi yönetmek zorunda olabilirsiniz.  

20 Mayıs – 10 Temmuz arasında ziyaretler, hareket ve zihinsel açıdan daha aktif olduğunuz bir dönemdesiniz. Bu sürede evraklarla, anlaşma ve görüşmelerle ilgili mücadeleler gündeme gelebilir. Kendinizi anlatma ve yazma, açıklama yönünde çabalarınız artabilir.

10 Temmuz – 27 Ağustos arasında işten çok ev odaklı olmak gerekebilir. Bu dönemde iş hayatında bitişler ve yeni başlangıçlar söz konusu. Toprak, gayrimenkul ve eve yönelik çabalar dikkat çekebilir.

27 Ağustos – 12 Ekim arasında sizi sahneye çıkaran ve kendinizi ortaya koymanızı sağlayan çabalar dikkat çekmekte. Riskli yatırımlar ve spekülatif olabilecek koşullar dikkat çekebileceği için harcamalarınızı daha dikkatli yönetmelisiniz.

12 Ekim – 24 Kasım tarihleri arasında ise işte daha büyük bir yoğunluk, mücadele ve fiziksel açıdan yorucu olabilecek koşullar doğabilir. Bu dönemde iş ortamındakiler, işte bazı zorluklar, düzen ve konsantrasyon gerektiren durumlar içindesiniz. Organizasyon işleri daha fazla efor gerektirebilir.

24 Kasım – 4 Ocak arasında ise önemli sonuçlar, değerlendirmeler ve muhasebeler söz konusu. Bu dönemde ortaklıklarda, karşıtlık içerebilecek konularda daha dikkatli davranmalısınız. Davalı konular ya da rekabet içeren gelişmeler var. Dışsal etkilere daha açık bir dönemde olabilirsiniz.

Aşk, evlilik ve ilişkiler

2023’ün ilk aylarında sosyal alanda, arkadaşlıklar içinde daha hareketli bir tablo var. 16 Mayıs’a kadar Jüpiter bu konuları ve genel olarak ilişkilerinizi canlı tutuyor. Ancak Mars’ın getirdiği fazla fevrilik ya da acelecilik yüzünden 25 Mart’a kadar beraberliklerinizde daha dengeli kalmaya çalışmalısınız.

13-18 Haziran doğumlular aşkta hayallere kapılmaya fazla eğilimli olabilirler. Genel olarak erkek figürlerle ilişkiler daha kafa karıştırıcı olabilir. Diğer yandan 27 Ağustos – 12 Ekim arasında daha fazla macera, heyecan ve aşkta canlılık dikkat çekiyor. 24 Kasım sonrasında ise evlilikte ve yakın arkadaşlıklarda daha sakin olmaya özen göstermelisiniz.

Bu yıl Venüs’ün burcunuz ile uyumlu olduğu 3-27 Ocak, özellikle 11 Nisan – 7 Mayıs, 8 Kasım-4 Aralık tarihleri arasında aşkta, hayatın keyif veren yönlerinde, sosyal alanda daha akıcı ve keyifli koşullar bulabilirsiniz.

Ancak Venüs bu yıl 23 Temmuz – 4 Eylül tarihleri arasında Aslan burcunda geri harekette olacak. Bu transit aşk hayatınızı doğrudan etkileyebilir. Venüs geri hareket ettiğinde, ilişkilerimizde, aşk hayatında ya da değer verdiğimiz ve bizi mutlu eden konularda problemler, kararsızlıklar, gecikmeler ve hoşnutsuzluklar gündeme gelebilir. Genellikle bu dönemde evlilik, nişan, kutlama ve estetikle, kadınlarla ilgili işler ya da evde dekorasyon, tasarım gibi işler için pek kolay bir dönem olmayabilir. Özellikle evlilik gibi önemli kararlar başka tarihlere alınması daha uygun olabilir.

Sağlık

Eğer 21 – 28 Mayıs doğumlu iseniz bu yıl sorumlulukların artması ve üzerinizdeki kısıtlamalar, yükler nedeni ile sağlığınız daha fazla baskı altında olabilir. Ayrıca 12 Ocak’a hatta 25 Mart’a kadar olan dönemde fazla aceleci olmamak gerek, bu dönemde kazalara daha meyilli olabilirsiniz. Ayrıca 12 Ekim – 24 Kasım tarihleri arasında da aşırı iş yükü ve stresin neden olabileceği problemlere dikkat etmelisiniz.

Merkür gerilemesi bu yıl hangi temaları getirmekte ?

Her yıl 3 kez, ortalama 22 gün geri giden Merkür bu yıl geri hareketlerini toprak burcu elementlerde yapıyor. Bu nedenle iletişim gezegeni Merkür’ün geri döndüğü zamanlarda özellikle parasal konularda, belirli bir projeyi hayata geçirme, somutlaştırma aşamasında, içinde tasarım, düzen, maddi kaynaklar ve yönetsel uğraşlarda bazı gecikmeler, yavaşlamalar ve planların tamamen değişmesi söz konusu olabilir. Merkür geri giderken pek çok şeyi revize edebilir, eksiklerinizi daha kolay görebilirsiniz. Genel olarak bu dönemlerde yeni anlaşmalar yapmaktan kaçınmalısınız.

Merkür yıla geri harekette başlamakta. 18 Ocak’a kadar olan dönemde finansal sorumluluklar, ortaklı işler ve görüşmeler çok hızlı ilerlemeyebilir, bu dönemde farklı nedenlerle daha endişeli olabilirsiniz.. 2023’te Merkür ilk defa 21 Nisan – 15 Mayıs tarihleri arasında Boğa burcunda geri gideceği için bu dönemde tam olarak önünüzü göremediğiniz konular, riskler, iletişimde problemler yaşayabilirsiniz. Merkür 23 Ağustos – 15 Eylül tarihleri arasında Başak burcunda geri gideceği için, bu dönemde eve, ailenize, yerleşime ait konular daha çok zamanınızı alabilir. Son olarak 13 Aralık sonrasında 2 Ocak 2024’e kadar yine finansal işler, eşinizin maddi durumu, borç, vergi ya da miras ile ilgili gelişmeler yine zaman alabilir.

Aylık durumlar

İyi     ***

Orta   **

Zayıf   *

 

 

İKİZLER

Ocak

Şubat

Mart

Nisan

Mayıs

Haziran

Temmuz

Ağustos

Eylül

Ekim

Kasım

Aralık

İş/Para

**

***

**

*

***

**

*

*

***

***

*

**

Aşk

***

**

**

***

***

**

**

**

***

**

***

**

Sağlık

**

***

**

***

**

***

*

**

 

*

*

**

Eğitim

*

***

***

**

**

***

**

**

**

***

**

*

Yaşınıza göre yıllık temanızı keşfedin

Yıl içinde sizin için özel önem taşıyan konuları bulmak için bu yıl doğum gününüze göre hangi yaşa girdiğinize bakmalısınız. Örneğin bu yıl 27 yaşına giriyorsanız, aşağıdaki tabloda görüldüğü gibi 4 nolu temayı yaşayacaksınız demektir. Bir önceki yılda ise 3 nolu temayı yaşıyordunuz. Eğer bu yıl 44 yaşına basıyorsanız, doğum gününüzden itibaren 9 nolu temayı yaşıyorsunuz demektir. Bu durumda bir önceki yılda 8 nolu temayı yaşıyordunuz. Aşağıda yılınızla ilgili önemli temaları okuyabilirsiniz.

Yaşınız

Tema

18, 30, 42, 54, 66, 78, 90

7

19, 31, 43, 55, 67, 79, 91

8

20, 32, 44, 56, 68, 80, 92

9

21, 33, 45, 57, 69, 81, 93

10

22, 34, 46, 58, 70, 82, 94

11

23, 35, 47, 59, 71, 83, 95

12

24, 36, 48, 60, 72, 84, 96

1

25, 37, 49, 61, 73, 85, 97

2

26, 38, 50, 62, 74, 86, 98

3

27, 39, 51, 63, 75, 87, 99

4

28, 40, 52, 64, 76, 88, 100

5

29, 41, 53, 65, 77, 89, 101

6

 

 

Yıllık temalar

1

Eğer 1 nolu yılı yaşıyorsanız bu yıl kişisel alanda önemli adımlar içinde olabilirsiniz. Bu yılınızda başlangıçların önemli bir yeri olacaktır. Kendinizi daha fazla gösterebileceğiniz, hayatınızın dümeninde olduğunuz bir yıldasınız. Niyetlerinize odaklanın. Hayat planınızda değişiklikler gideceğiniz bir yıldasınız. Bu yılınızda sağlığınıza ilişkin konulara daha çok önem vermelisiniz. Belirli bir yaştakiler için bu daha önemli olabilir. Daha fazla bilgi için, yükselen burcunuzun yöneticisinin haritanızda hangi evde olduğuna bakabilirsiniz.

2

Eğer 2 nolu yılı yaşıyorsanız, bu yılınızda sahip olduğunuz maddi ve manevi değerler, parasal konular, gelirler daha fazla dikkatiniz çekebilir. İş hayatında gelirlerinizi arttırma yolunda adımlar atabilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi daha çok seferber edebilirsiniz. Bu yılınızda harcamalar da dikkat çekebilir. Birikimlerinizi, tasarruflarınızı daha iyi kullanmaya özen göstermelisiniz. Daha fazla bilgi için, astrolojik haritanızda 2. evde bulunan burca ve yöneticisinin hangi evde ve nasıl koşullarda olduğuna bakabilirsiniz.

3

Eğer 3 nolu yılı yaşıyorsanız, bu yılınızda çevrenizde hareket, iletişim ve değişiklikler daha fazla dikkat çekecektir. Bu yıl düşüncelerinizi aktarmak, anlatmak, yazmak ve tasarlamak önemli faaliyetler olabilir. Eğitim, medya, yeteneklerinizi gösterebileceğiniz konulara daha çok zaman ayırabilirsiniz. Kardeşler ve yakın çevrenizdekiler sizin için önem kazanabilir. Daha fazla yolculuk ve hareket olabilir. Zihinsel açıdan hareketli bir yılınızdasınız. Daha fazla bilgi için, astrolojik haritanızda 3. evde bulunan burca ve yöneticisinin hangi evde ve nasıl koşullarda olduğuna bakabilirsiniz.

4

Eğer 4 nolu yılı yaşıyorsanız, bu yılınızda şahsi alanda önemli değişiklikler, bitişler ve yeni başlangıçlar gündeme gelecektir. Evinizi, ailenizi ilgilendiren konular özellikle dikkat çekebilir. Ebeveyn ile ilgili gelişmeler, içerisinde toprak ve gayrimenkulün ya da ülkenin önemli olduğu değişiklikler, evde sizi meşgul eden koşullar, yerleşime ait konular önemli sonuçlar getirecektir. Köklerle, atalarla, sizi toprağa bağlayan nedenlerle ilgili konular da gündeme gelebilir. Daha fazla bilgi için, astrolojik haritanızda 4. evde bulunan burca ve yöneticisinin hangi evde ve nasıl koşullarda olduğuna bakabilirsiniz.

5

Eğer 5 nolu yılı yaşıyorsanız, bu yılınızda yaratıcı çalışmalar, çocuk doğumu, aşk ve keyif getiren konular dikkat çekecektir. Bu yılınızda kendinizi daha çok gösterebilir, kazançlar elde edebilirsiniz. Hayat daha eğlenceli de olabilir, ödüller gündeme gelebilir. Aynı zamanda aşk hayatınız da vurgulanabilir. Hayatın eğlenceli yönlerine açıksınız. Çocuk sahibi olmak gibi bir konu gündemde ise iyice öne çıkabilir. İçerisinde risk olan ve masraf çıkaran olaylar da dikkat çekebilir. Daha fazla bilgi için, astrolojik haritanızda 5. evde bulunan burca ve yöneticisinin hangi evde ve nasıl koşullarda olduğuna bakabilirsiniz.

6

Eğer 6 nolu yılı yaşıyorsanız, bu yılınızda sizi uğraştıran konular ve  çabalar dikkat çekebilir. İş değişiklikleri, işle ilgili problem, iş ortamındaki gelişmeler ve atmosfer daha uğraştırıcı, yıpratıcı da olabilir. Bu yılınızda hizmet ve çıraklık etmek vurgusu var. Kimi zaman sağlık ve hastalıklar da dikkat çekebilir, bu kimi zaman başkalarının problemleri de olabilir. Bu yılınızda enerjinizi doğru şekilde kullanmaya odaklanacaksınız. Daha fazla bilgi için, astrolojik haritanızda 6. evde bulunan burca ve yöneticisinin hangi evde ve nasıl koşullarda olduğuna bakabilirsiniz.

7

Eğer 7 nolu yılı yaşıyorsanız, bu yılınızda evlilik, ilişkiler ve başkalarına dayalı konular daha fazla dikkat çekebilir. Bu yılınızda tek başına hareket etmeyecek ve ilişkilerinizde bir denge kurmaya çalışacaksınız. Kimi zaman karşıtlıklar, düşmanlıklar da gündeme gelebilir. Evlilik ya da boşanma ile ilgili bir karar söz konusu olabilir. Davalara ilişkin koşullar dikkat çekebilir. Bu yıl bedeninize gelebilecek darbelere, kazalara ve risklere karşı daha uyanık olmalısınız. Daha fazla bilgi için, astrolojik haritanızda 7. evde bulunan burca ve yöneticisinin hangi evde ve nasıl koşullarda olduğuna bakabilirsiniz.

8

Eğer 8 nolu yılı yaşıyorsanız, bu yılınız dönüşüm ve değişim yılı olacaktır. Belirli korkular ve engeller gündeme gelebilir. Mücadelenizle pek çok şeyi geride bırakabileceksiniz. Bu yılınızda psikolojik bir değişim içinde olabilirsiniz. Çevrenizde ölüm ve yeniden doğum, kriz temaları dikkat çekebilir. Aynı zamanda finansal işler, borçlar, vergiler, yatırım ve mirasın da önemli olabileceği, başkaları ile paylaşımlı maddi kararlar, değişiklikler gündeme gelebilir. Daha fazla bilgi için, astrolojik haritanızda 8. evde bulunan burca ve yöneticisinin hangi evde ve nasıl koşullarda olduğuna bakabilirsiniz.

9

Eğer 9 nolu yılı yaşıyorsanız, bu yılınızda ufuklarınızı geliştirmek adına çok şey yapabilir ve yeni bir öğrenme sürecine girebilirsiniz. Daha geniş düşünebilir, yabancılarla karşılaşabilir, yolculuklar yapabilirsiniz. Eğitimde, akademik alanda, medya ve yayıncılık konularında hareketli bir yıl olabilir. Yeni insanlar, yabancılar ve size danışmanlık verecek kişilerle karşılaşabilirsiniz. Fikir ve inançlarınızı daha fazla yayma ve paylaşma imkanı bulabilirsiniz. İnançlar alanında olaylara daha geniş bakmalı, aşırı yargılayıcı ve fanatik olmamalısınız. Daha fazla bilgi için, astrolojik haritanızda 9. evde bulunan burca ve yöneticisinin hangi evde ve nasıl koşullarda olduğuna bakabilirsiniz.

10

Eğer 10 nolu yılı yaşıyorsanız, bu her açıdan önemli ve dikkat çekici bir yıl içinde olduğunuzu gösterir. Statünüz, medeni durumunuz ve sorumluluklarınız açısından önemli değişiklikler deneyimleyebilirsiniz. Bu yıl dikkat çekmek, herkesin gözü önünde olmak mümkün olabilir. Bu olumlu ya da olumsuz bir şekilde haritanızın durumuna göre olacaktır. Bu yıl bir terfi, görev ve sorumluluk değişikliği, evliliği ilgilendiren gelişmeler size çok şey getirebilir. Oldukça meşgul bir yılınızdasınız. Kariyeriniz ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için, astrolojik haritanızda 10. evde bulunan burca ve yöneticisinin hangi evde ve nasıl koşullarda olduğuna bakabilirsiniz.

11

Eğer 11 nolu yılı yaşıyorsanız, bu daha olumlu, niyetlerinize ulaşabildiğiniz, hayata daha dengeli şekilde yaklaştığınız bir yıl olacaktır. Bu yılınızda arkadaşlarınız, gruplar, sosyal konular özellikle dikkat çekici olabilir. Gruplar içinde daha aktif olabilir ve ümitlerinizi yenileyebilirsiniz. Olumlu düşünceler ve işten kazançlar söz konusu. Çocuklarla ilgili konular da gündemde olabilir. Umutlarınız yönünde destekleyici bir yıldasınız. Daha fazla bilgi için, astrolojik haritanızda 11. evde bulunan burca ve yöneticisinin hangi evde ve nasıl koşullarda olduğuna bakabilirsiniz.

12

Eğer 12 nolu yılı yaşıyorsanız, bu yılınızda ruhsal açıdan çok şey öğrenebilirsiniz. Bu tecrübeler size daha fazla kabullenme getirecektir. Bu yıl pek kolay olmayabilir ama sonunda kendiniz ile ilgili pek çok şey öğrenebilirsiniz. Kimi zaman bu yılınızda sizi izole eden şanssızlıklar, kayıplar gündeme gelebilir. Kendi içinize daha çok dönerek bir hazırlık yaşayabilirsiniz. Sabırlı göstermeyi öğreniyorsunuz. Egonuz test altında. Haritanızın durumuna göre, gizli düşmanlıklar, belalar, hesapta olmayan olaylar dahi yaşanabilir. Daha fazla bilgi için, astrolojik haritanızda 12. evde bulunan burca ve yöneticisinin hangi evde ve nasıl koşullarda olduğuna bakabilirsiniz.


Yükselen burcunuzu bulun

Aşağıdaki tabloda doğum saatinizi, doğduğunuz döneme ilişkin satırla birleştirin. Tablolar ortalama değerlerdir.

 

22 Mayıs – 31 Mayıs

1 Haziran – 11 Haziran

12 Haziran – 21 Haziran

00:00

Saka

Saka

Balık

00:30

Saka

Balık

Balık

01:00

Saka

Balık

Koç

01:30

Balık

Koç

Koç

02:00

Balık

Koç

Boğa

02:30

Koç

Boğa

Boğa

03:00

Koç

Boğa

İkizler

03:30

Boğa

İkizler

İkizler

04:00

Boğa

İkizler

İkizler

04:30

İkizler

İkizler

İkizler

05:00

İkizler

İkizler

Yengeç

05:30

İkizler

Yengeç

Yengeç

06:00

İkizler

Yengeç

Yengeç

06:30

Yengeç

Yengeç

Yengeç

07:00

Yengeç

Yengeç

Yengeç

07:30

Yengeç

Yengeç

Aslan

08:00

Yengeç

Aslan

Aslan

08:30

Yengeç

Aslan

Aslan

09:00

Aslan

Aslan

Aslan

09:30

Aslan

Aslan

Aslan

10:00

Aslan

Aslan

Başak

10:30

Aslan

Başak

Başak

11:00

Aslan

Başak

Başak

11:30

Başak

Başak

Başak

12:00

Başak

Başak

Başak

12:30

Başak

Başak

Başak

13:00

Başak

Başak

Terazi

13:30

Başak

Terazi

Terazi

14:00

Başak

Terazi

Terazi

14:30

Terazi

Terazi

Terazi

15:00

Terazi

Terazi

Terazi

15:30

Terazi

Terazi

Akrep

16:00

Terazi

Akrep

Akrep

16:30

Terazi

Akrep

Akrep

17:00

Akrep

Akrep

Akrep

17:30

Akrep

Akrep

Akrep

18:00

Akrep

Akrep

Akrep

18:30

Akrep

Akrep

Yay

19:00

Akrep

Yay

Yay

19:30

Akrep

Yay

Yay

20:00

Yay

Yay

Yay

20:30

Yay

Yay

Yay

21:00

Yay

Yay

Oğlak

21:30

Yay

Oğlak

oğlak

22:00

Yay

Oğlak

Oğlak

22:30

Oğlak

Oğlak

Oğlak

23:00

Oğlak

Oğlak

Saka

23:30

Oğlak

Saka

Saka

 Yükselen Burç Hesaplama

Doğum anımızda ufukta yükselmekte olan burç, diğer adıyla yükselen burç bizim ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle ilişkimizi şekillendirir.

Burç Uyumu

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl? Kendi burcunuzla onunkini karşılaştırın.