Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

Ufkunuzu genişleteceksiniz

2020’ye genel bakış

Bu yıl pek çok açıdan şanslı durumdasınız. Gezegenler burcunuzla uyumlu açılar kurarken, ilerlemeniz daha kolay ve zahmetsiz olacak. Yavaş hareket eden güçler aynı zamanda yenilenme ve varolan kalıplardan uzaklaşma da getirmekte. Kuşkusuz bunda Uranüs’ün payı çok büyük. 2018’den bu yana burcunuza ilerleyen Uranüs, pek çok Boğa açısından bir alarm zili gibi çalışarak sizi hareketsizlikten ve hep yanı şeyleri yapmaktan kurtarıyor. Belki yeni koşullar eskisi gibi sakin ve huzurlu değil ve daha çok özgürlük getiriyor olabilir. Uranüs uyandırıcı bir güçtür ve adeta size elektrik veriyor. 2026 yılına kadar sürecek olan bu canlandırıcı etki altında, orijinal yönlerinizi keşfedebilir ve şimdiye kadar kurmuş olduğunuz sınırlardan çıkabilirsiniz. Adeta bir Rönesans yaşıyorsunuz. Sizi kısıtlayan ya da yaratıcılığınızı baskılayan şeyleri sorgulamaya başladınız bile. Bu transit güçlü bir özgürlük ve alışılmış olandan uzaklaşma getirmekte. Belki babanızla ya da erkek figürlerle, belki eşinizle ilişkinizde kendinizi daha farklı ve bağımsız hissetmeye başlamış olabilirsiniz. Yaratıcı alanda ve özellikle iş hayatınızda yeni şeyler denemek isteği öne çıkıyor olabilir. Eğer 22 – 30 Nisan doğumlu iseniz, bu yıl Uranüs’ün güçlü etkisi altındasınız demektedir. Özellikle bu tarihlerde doğanlar açısından sürprizler, ani gelişmeler sizi daha özgür bırakabilir ve siz de adeta kafesinizden çıkarak yeni bir hayatı deneyimlemeye başlayabilirsiniz. Kuşkusuz bu yeni koşullar belirli bir istikrarsızlık ve belirsizlik anlamına da geliyor olabilir. Ancak büyük ölçüde eskiyi geride bırakmaya hazırsınız.

Bu yıl Jüpiter’in de 2 Aralık’tan itibaren burcunuzla son derece uyumlu bir açı içinde olması sizi nerede ise en şanslı burç kılmakta. Her açıdan kendinizi geliştirme fırsatları bulabilirsiniz. Eğitim, uzaklar, yolculuklar, size yol gösterecek öğretmenler hayatınıza yeni ufuklar katabilir. Bu yıl daha çok seyahat edebilir ve yabancılarla bir araya gelebilirsiniz. Jüpiter’in uyumlu konumu medya, uluslararası konular ve akademik uğraşlar açısından yepyeni fırsatlar ve destekler elde edebileceğinizi göstermekte. Yılın sonunda, 19 Aralık 2020’den itibaren bu gelişmeler ve imkanlar sizi kariyer alanınızda ve hedeflerinizde de öteye taşıyabilir. Dolayısı ile bu yıl kazanacağınız ivmeyi bir sonraki yıla da taşıyabilirsiniz. Yeni bir kariyer döngüsüne hazırlanmaktasınız.

Kariyer ve sorumluluklar gezegeni bu yıl burcunuzla uyumlu kalmakta. Ancak 22 Mart ile 2 Temmuz arasına özellikle dikkat etmelisiniz. Zira Satürn bu tarihler arasında uzun yıllardan sonra ilk defa Saka burcuna ilerleyecek ve iş ve kariyer alanına girmiş olacak. 22 Mart’a kadar olan dönemde ve 2 Temmuz – 17 Aralık arasında uzaklarla ilgili konular, yabacılar, eğitim, akademik uğraşlar, içerisinde medyanın ve aynı zamanda toplum tarafından onanmanın ve inançların olduğu konularda sorumluluklar devam etmekte. Zaten 2018’den bu yana yabancılardan ya da başkalarından çok şey öğrenmiş durumdasınız. Artık hayata ve başkalarının fikirlerine daha sorumlu ve gerçekçi bir yolla bakabiliyorsunuz. Dolayısı ile 2 Temmuz -17 Aralık arasında bu alanlarda tamamlama aşamasında olduğunuz işleriniz, sorumluluklarınız olabilir. Eğitim, uzaklar ve düşünsel konularda pek çok şeyi tamamlayabilirsiniz. Özellikle Boğa’nın son 10 gününde doğanlar bir istikrar içindeler. Ancak 22 Mart – 2 Temmuz arasında yeni sorumluluklar, daha ağır yükler ve muhtemelen sizi yavaşlatabilecek koşullar kendini göstermeye başlayabilir. Bunu bir ilk işaret gibi görebilir ve daha çok 17 Aralık sonrasına ve özellikle de 2021-2023 dönemine hazırlanabilirsiniz. Zira bu süreçte iş alanında ve toplum önünde önemli testler altında olacaksınız.

Gerçekten de bu yıl oldukça şanslısınız. Neptün Balık’ta burcunuzla uyumlu kalmaya devam ediyor. Bu transit sizi sanatsal konulara, esin almaya ve kendinizi belirli alanda vakfetmeye yardımcı olmakta. Eğer 6-12 Mayıs doğumlu bir Boğa iseniz, bu dönemde ruhsal konulara, ilham alabileceğiniz gelişmelere, yardımlaşma ve evrensel konulara oldukça açıksınız. Hayal ettiğiniz konulara zaman ayırabilir, sezgilerinizi doğru yönde kullanabilirsiniz. Neptün sayesinde yaratıcı alanda çok daha fantastik şeyler yapabilir, ayrıca belirli bir arkadaş grubu içinde de kalabilirsiniz.

Pluton da burcunuzla uyumlu kalmaya devam ediyor. Bu gezegen güç elde etmek, kararlılık göstermek ve özellikle iş hayatında başkaları üzerinde kontrol sahibi olmakla yakından ilişkilidir. Eğer 12- 16 Mayıs tarihleri arasında doğmuş bir Boğa iseniz, bu dönemde güçlü kişilerden önemli destekler bulabilirsiniz. Hedeflediğiniz konularda daha etkileyici ve güç sahibi de olabilirsiniz. Kuşkusuz bu durum sizi kimi zaman manipüle edebilecek kişilerle de ilişki içine sokabilir. Bu nedenle niyetlerinizde daha açık olmalı ve güç savaşlarında uyanık olmaya bakmalısınız. Eğer haritanızda Güneş iyi konumlanmış ise, güç sahibi olmanız zor olmayacaktır.

Bu yıl tutulmalar neler getiriyor?

En son Güneş tutulması 26 Aralık 2019’da Oğlak burcunda güney yönünde gerçekleşmişti. Bu tutulma 21 Haziran’a kadar özellikle uzaklarla ilgili konuları, yabancılar ve eğitim, medya konularını gündeminize daha çok almakta. Bu nedenle yılın ilk yarısında kendinizi fikirler, medya ve uzaklarla ilgili alanda meşgul edebilecek koşullar var. Bu nedenle düşünce ve inançlarınızda daha dengeli ve yapıcı olmaya bakmalısınız.

2020 yılında iki Güneş tutulmasına tanık olacağız. Bunların ilki 21 Haziran’da Yengeç burcunun ilk derecesinde, Kuzey yönünde gerçekleşecek. Yılın ikini yarısında ruhsal açıdan kendinizi daha iyi geliştirebilecek imkanlar bulabilirsiniz. Özellikle kendinizi, duygularınızı anlatmanız daha kolay olacaktır. Yakın çevreniz, aile ilişkileri içinde pozitif gelişmeler bekleyebilirsiniz. Bir şeyler yazmak, konuşmak, paylaşmak adına yeni açılımlar içinde olabilirsiniz.

Yılın son Güneş tutulması ise 14 Aralık 2020 tarihinde, Güney yönünde bu kez Yay burcunda gerçekleşecek. Bu tutulma daha çok Aralık ayında ve 2021’in ilk yarısında etkin olarak, özellikle sizi finansal konularda riskli alanlara yaklaştırmakta. Ortaklı konular, eşinizin maddi konuları, borçlar, alacaklar gibi kriz içeren konular kimi zaman daha fazla endişe ya da huzursuzluk yaratıyor olabilir.

2020’de dört Ay tutulmasına tanık olacağız. Ay tutulmaları süregelen konuları öne çıkarıp, aydınlatırlar ve güçlü bir muhasebe, değerlendirme yapmaya işaret ederler. Bu zamanlarda ilişkilerimizden de çok şey öğrenmiş oluruz. 10 Ocak’taki Ay tutulması Yengeç burcunda gerçekleşirken, yakın çevrenizde değişiklikler, kardeşler, görüşmeler, anlaşmalar ve zihinsel uğraşlar, düşünceler açısından güçlü bir farkındalık getirmekte. 5 Haziran’daki Ay tutulması Yay burcunda, bazı kritik, duygusal açıdan huzursuzluk ya da endişe yaratabilecek durumlara dikkat çekmekte. 5 Temmuz’da Oğlak burcundaki Ay tutulması ise medyaya, tanınmaya ya da fikirlerinizle, inançlarla, yabancılarla ilgili konulara işaret ederken, 30 Kasım İkizler burcundaki Ay tutulması özellikle harcamalar ve birikimleriniz açısından daha fazla hassasiyet ve düşünme gereği getirmekte.

İş, para ve kariyer olanakları

Bu yıl kariyer gezegenleri Jüpiter ve Satürn burcunuzla uyumlu kalarak daha istikrarlı ve kararlı bir süreç getirmekte. İş hayatında ilişkilerinizi genişletebileceğiniz ve yabancılardan çok şey öğrenebileceğiniz bir dönemdesiniz. Fikirlerinizi yaymak, medyaya ya da eğitime ait imkanlar sizi daha çok harekete geçirebilir. Ancak 22 Mart – 2 Temmuz arasında, özellikle Boğa burcunun ilk günlerinde doğanlar açısından daha fazla sorumluluk ve kısıtlama söz konusu. Eğer yükselen burcunuz Boğa ise bu dönemde kariyer alanında gündeme gelen değişikliklere özellikle dikkat etmelisiniz. Daha fazla yük, işte problemler, yöneticilerle ilgili değişiklikler gündeme gelebilir. Ayrıca bu yıllarda Uranüs de burcunuzda ilerlerken, mesleki alanda daha fazla yenilik ve değişiklik arayışının olacağını, süregelen şeylerden sıkıldığınızı da anlatıyor.

3 Ocak – 16 Şubat arasında ortaklı işlerde, finansal alanda ve kredilerle ilgili durumlarda daha sakin ve dengeli olmak gerekebilir. Bu dönemde korku ve endişelerinizi kontrol altında tutmaya bakmalısınız. Eşinizin ya da ortağınızın maddi konuları sizi de etkileyebilir.

16 Şubat – 30 Mart arasında işte uzaklarla ilgili konular, yabancılar, eğitsel işler, içerisinde medyanın olduğu konularda çok daha aktif olabilirsiniz. Bu dönemde kendi fikir ve inançlarınız yönünde çok daha mücadeleci ve sabırsız da davranabilirsiniz.

30 Mart -13 Mayıs arasında kariyeriniz ve sorumluluklar açısından son derece belirleyici ve hırsınızın öne çıktığı bir dönem olacaktır. Bu süreçte gruplar içinde rekabet, iş hayatında ya da toplum önünde sizi daha mücadeleci kılan koşullar söz konusu. İyi bir plan yaparak daha iyi ilerleyebilirsiniz. Soğukkanlı olmak çok faydalı olacak.

13 Mayıs – 28 Haziran arasında gruplar, takım çalışmaları ve arkadaşlıklar içinde daha fedakar ama mücadeleci olabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz grupta daha etkin ve kararlı davranmanız gerekebilir. İşinizin sosyal yönleri var ise, bunu daha iyi kullanabilirsiniz.

28 Haziran-6 Ocak arasındaki uzun sürede Mars Koç burcunda kalacağı için bazı öngörülemeyen durumlar ve sizi bağlayan koşullar öne çıkmakta. Yılın ikinci yarısında riskli işler artmakta. Bu dönemde gizli kalan şeyler ya da sizi bağlayan, bekleten durumlarla karşılaşabilir ve kurban olma durumu içinde olabilirsiniz.

Özellikle Mars’ın geri harekette olacağı 10 Eylül – 14 Kasım arasında hiçbir yenilik yapmamak daha doğru olacaktır. Mars inisiyatif ve başlangıç yapmak, atağa geçmekle ilişkili olduğu için, geri gittiği zamanlarda büyük projelere girmek çok daha masraflı, problemli olabilir, önemli gecikmeler ve hayal kırıklıkları yaşanabilir.

Aşk, evlilik ve ilişkiler

Bu yıl aşk hayatınızı açıklayan önemli bir transit geçişi yok ancak Venüs’ün bu evle uyumlu olduğu dönemlerde, 13 Ocak – 7 Şubat, 5 Mart – 3 Nisan ve özellikle 2-28 Ekim tarihleri arasında kendinizi çok daha mutlu hissedebileceğiniz konular ve keyifler gündeme gelmekte. Ayrıca 13 Mayıs – 28 Haziran döneminde aşkta ve sosyal alanda biraz daha dengeli ve sabırlı olmaya bakmalısınız.

Ayrıca bu yıl Venüs’ün İkizler burcunda geri gideceği dönem olan 13 Mayıs- 25 Haziran arasında yakın çevrenizde ilişkiler, görüşmeler hoşnutsuzluk nedeni ile pek düzgün ilerlemeyebilir. Venüs geri giderken evlenmek ya da önemli ticari işbirliklerine gitmek beklenilenden daha az tatmin edici olabilir. Bu dönemde evlilik, nişan ya da ilişkileri ilgilendiren konularda daha dikkatli olmalısınız.

Sağlık

Sağlık konusunda zevklere aşırı yönelme ya da abartı özellikle dikkat etmenizi gerektirmekte. Bu nedenle, 7 Şubat – 5 Mart ve özellikle 28 Ekim – 21 Kasım arasında daha özenli olmaya gayret etmelisiniz. Bu arada yılın ikinci yarısında Mars’ın geri harekette olacağı 10 Eylül – 14 Kasım tarihleri arasında sağlık konuları sizi daha fazla meşgul edebilir.

Merkür gerilemesi bu yıl hangi temaları getirmekte?

Her yıl 3 kez, ortalama 22 gün geri giden Merkür bu yıl geri hareketlerine su elementinde başlıyor ve hava elementi burçlara geri dönüyor. Duygusal nedenler, kararlarınızı yeniden geçirmenize yol açarken, daha akılcı olmak, yeniden düşünmek ve sezgilere hemen güvenmemek gerekiyor. Merkür geri giderken verilen pek çok kararı yeniden gözden geçirmek gerekecektir. Bu nedenle Merkür geri giderken kendi hatalarımızı ve eksik yönlerimizi kapatmak ve düzeltmek için daha fazla şansa sahip olabiliriz. Ancak net ve son kararı Merkür döndükten sonra vermek en iyisidir.  

Merkür 2020’de ilk defa 17 Şubat – 10 Mart arasında geri gidecek. Bu dönemde yakın çevreniz, gruplar ve arkadaş çevresi içinde karışıklıklar söz konusu olabilir. 4 Mart’tan itibaren içerisinde iş hayatın, mesleki kararların önem kazanacağı konuları yeniden ele almak gerekebilir. 2. gerileme, 18 Haziran – 12 Temmuz arasında Yengeç burcunda olacağı için, bu dönemde yakın çevreniz, hareket, görüşmeler ve ziyaretler, anlaşmalarla ilgili değişiklikler, daha fazla dikkat gerektirebilir. Son olarak 14 Ekim – 3 Kasım arasındaki geri hareketinde anlaşmalar, görüşmeler, hukuki konular ve işle ortamı ile ilgili alanlarda bazı tekrarlar ya da pürüzler gündeme gelebilir.

 

Yükselen burcunuza göre 2020

Boğa

 

Yükselen Koç

Bu yıl iş hayatınız ve kariyer alanında dikkat çekici adımlar ve ilerlemeler söz konusu. Daha fazla tanınma ve terfi imkanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu yıl gruplar ve sosyal konular da sizi daha sorumlu kılabilir. 16 Şubat – 30 Mart arasında iş hayatında yoğun çaba ve mücadele var. Güçlü bir rekabet de gündeme gelebilir. Yılın ikinci yarısında yeni girişimler ve başlangıçlar dikkat çekecek. Ancak 10 Eylül – 14 Kasım arasında biraz yavaşlamanız ve eksiklerinizi tamamlamanız gerekebilir. Aceleci olmamalısınız.    

Yükselen Boğa

Burcunuzun yıllık öngörümlerini dikkatle okuyunuz. Güçlü Uranüs transiti altında kendinizi daha özgür ve yenilikçi hissedebilirsiniz. Gittikçe daha bağımsız bir tavır içine girmektesiniz. Bu durum ilişkilerinizi ve insanların sizi algılayışını da yakın değiştirmekte. Bir bakıma aydınlanma içindesiniz. 22 Mart sonrasında iş hayatında yeni sorumluluklar ve bu alanda daha ciddi davranma gereği var. Yöneticilerinizle, iş yerinizle ilgili konular da sizi fazlası ile meşgul edebilir.  30 Mart – 13 Mayıs arasında iş hayatında daha sakin ama hızlı da davranmanız gerekiyor. 10 Eylül – 14 Kasım arasında gizli düşmanlıklara dikkat.

Yükselen İkizler

2020’de finansal konular ve başkaları ile ortaklı gerçekleştirdiğiniz işler sizi oldukça meşgul edebilir. Bu alanda büyük parasal miktarlar da söz konusu olabilir. Bu nedenle iş hayatında ve genel olarak maddi konularda karşılıklı durumları, sorumlulukları iyi yönetmek gerekiyor. 22 Mart – 2 Temmuz arasında işte daha çok istikrar ve yabancılarla ya da eğitimle ilgili konularda kendini geliştirme imkanı var. Aralık geldiğinde eğitsel işler, medya ve yabancılarla ilgili konular daha fazla hız kazanabilir. 13 Mayıs – 28 Haziran’da iş hayatında rekabet daha yüksek.

Yükselen Yengeç

Son iki yıldır gerek işte gerekse özel hayatınızda sizi test eden ve daha güçlü olmayı öğreten gelişmeler var. Bu yıl iş hayatında ilişkilerden daha çok yararlanabilirsiniz. Evlilik de gündeminize gelebilir. Mesleki alanda ilerleme fırsatları var. Ancak 16 Şubat-30 Mart arasında açık düşmanlıklara ve mücadeleye dikkat etmelisiniz. Yılın ikinci yarısında kariyer alanında daha fazla yenilik olacak. Genel olarak bu dönemde eski alışkanlıklardan çıkabilir ve kendinize yeni arkadaş grupları da edinebilirsiniz. İlişkilerinizi daha iyi değerlendirmeye bakmalısınız.

Yükselen Aslan

Bu yıl gündeminizi iş ve çalışma koşulları daha fazla belirleyecek. Enerjinizin, zamanınızın büyük bir kısmını çalışma ve düzen konularına ayırmanız gerekebilir. Ayrıca 22 Mart’tan sonra iş hayatında sizi daha fazla öne çıkaran fırsatlar gelmeye başlayacak. Bu dönemi çok iyi değerlendirmelisiniz. Kariyerinizde daha fazla öne çıkma imkanı var. Evlilik hayatınızda sorunlar var ise, bu alanda da ciddi olmak gereği var. 30 Mart – 13 Mayıs arasında evlilikte ve karşılıklı konularda daha özenli olmak durumundasınız. Bu dönemde karşıtlıklar, düşmanlıklar artabilir.

Yükselen Başak

Son iki yılda belirli bir denge ve istikrara kavuştuktan sonra bu yıl özellikle iş hayatında daha fazla çaba ve sorumluluk olacak. Gruplarla daha fazla uğraşabilirsiniz. Özellikle 22 Mart sonrasında iş ortamında sizi daha fazla iş bekliyor olabilir. Bu yıl aşkta şanslısınız. Şahsi mutluluklar ve çocuklarla ilgili olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Ancak ortaklaşa konularda 13 Mayıs – 28 Haziran arasında duygusal açıdan beklenmeyen tepkiler, huzursuzluklar gündeme gelebilir. Yılın ikinci yarısında miras ya da ortaklı parasal işler, borçlar, alacaklar sizi daha çok meşgul edebilir.

Yükselen Terazi

Son iki yıldır aile cephesinde önemli değişiklikler gündeme geldi. Bu alanda sorumluluklarınız arttı. İş hayatında da bitişler ve başlangıçlar yaşadınız. 2020’de özellikle 22 Mart’tan itibaren severek yaptığınız işlere daha çok zaman ayırabileceksiniz. Bu yıl aşkta istikrar var ancak monotonlaşan koşullara da dikkat etmek gerekir. Çocuklarınız var ise, bu alanda daha fazla çaba göstermeniz, sorumluluk almanız gündeme gelebilir. 16 Şubat – 30 Mart arasında iş hayatına ait bazı bitişler ve yeni adımlar mümkün. Toprakla ilgili kazançlar da olabilir.

Yükselen Akrep

Bu dönemde sizi zihinsel açıdan ilgilendiren koşullar ve yakın çevrenizdeki gelişmeler daha sorumlu kılmakta. Eğitim aşamasında olanlar için hedefe ilerlemek daha pozitif sonuçlar getirecek. Aşkta ve evlilikte ani gelişmelere hazır olmalısınız. Bu alanda sürprizler söz konusu. Yeni beraberlikler olabileceği gibi, evlilikte gerginlik var ise bu ani kopmalara da yol açabilir. 30 Mart – 13 Mayıs arasında özel hayatınız ve evle ilgili değişiklikler daha çok zaman ayırabilirsiniz. Yılın ikinci yarısında iş ortamında hızlı gelişmeler ve yeni adımlar da söz konusu.

Yükselen Yay

Bu yıl özellikle iş ve para durumunuza yönelik daha güçlü adımlar atabileceksiniz. İş yeteneklerinizi ortaya koyabilirsiniz. 2 Temmuz – 17 Aralık arasında bu alanda sorunlar daha kolay çözülebilir. Yıl sonunda eğitim, zihinsel uğraşlar açısından daha hareketli bir süreç başlıyor olacak. 3 Ocak – 16 Şubat arasında özellikle daha cesur ve mücadeleci olabileceğiniz günler var. Ancak 13 Mayıs – 28 Haziran arasında evde daha dikkatli ve sakin olmak gerekiyor. Bu yıl evlilik ve ortaklı konular içinde  özellikle 13 Mayıs- 25 Haziran arasında daha özenli olmalısınız.

Yükselen Oğlak

2018’den bu yana yükselen burcunuzda ilerleyen Satürn size çok fazla sorumluluk getirdi ancak bir yandan da hayatınızda önemli adımlar atma imkanı elde ettiniz. Bu yıl Jüpiter sayesinde kendinize güveniniz çok daha artıyor ve kendinizi geliştirmekte daha şanslısınız. Yolculuklar, eğitsel imkanlar önünüzü açacak. Aşkta da daha canlı ve yenilikçi olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Yaratıcı yönlerinizi daha cesur şekilde ortaya koyabilirsiniz. 16 Şubat – 30 Mart arasında yorucu da olsa sizi öne çıkarabilecek ve daha mücadeleci olabileceğiniz günler söz konusu olabilir.

Yükselen Saka

2020’de hayatınıza yeniden yön verme konusunda çok daha şanslısınız. Ancak 2018’den bu yana gündeme gelen belirsizlikler ve karmaşa yüzünden oldukça zorlanmış olabilirsiniz. Bu yıl biraz sabırlı olmak ve daha çok hazırlık yapmak durumundasınız. Acele etmemelisiniz. 2020 Aralık ayı ile birlikte, pek çok alanda, şahsi girişimler ve yepyeni başlangıçlar, daha pozitif koşullar gündeme gelecek. 22 Mart – 2 Temmuz arasında gündeme gelecek değişiklikleri yakından takip etmelisiniz. Bu süreçte yeni sorumluluklar ve daha kararlı bir süreç başlayacak.

Yükselen Balık

Bu yılınızda sosyal alanda ve gruplar içinde çok daha aktif olabilirsiniz. Mesleki olarak ait olduğunuz topluluklardan destek bulabilirsiniz. Bu sayede iyimserliğinizi de koruyabilirsiniz. Arkadaşlıklar cephesi de oldukça hareketli olabilir. Ancak 22 Mart – 2 Temmuz arasında mesleki alanda çok iyi kontrol edemediğiniz durumlar ve belirsizlikler var. Düşünmeden hareket etmemelisiniz. Bu yıl 3 Ocak – 16 Şubat arasında iş hayatında çok daha hızlı olabilirsiniz. 13 Mayıs – 28 Haziran arasında da yeni adımlar ve kendinizi daha cesur ve girişken hissedebileceğiniz fırsatlar olabilir.

     

 

Yükselen burcunuzu bulun

Aşağıdaki tabloda doğum saatinizi, doğduğunuz döneme ilişkin satırla birleştirin.

 

21 Nisan – 30 Nisan

1 Mayıs – 10 Mayıs

11 Mayıs – 21 Mayıs

00:00

Yay

Oğlak

Oğlak

00:30

Oğlak

Oğlak

Oğlak

01:00

Oğlak

Oğlak

Saka

01:30

Oğlak

Oğlak

Saka

02:00

Oğlak

Saka

Balık

02:30

Saka

Saka

Balık

03:00

Saka

Balık

Koç

03:30

Balık

Balık

Koç

04:00

Balık

Koç

Boğa

04:30

Koç

Koç

Boğa

05:00

Koç

Boğa

İkizler

05:30

Boğa

Boğa

İkizler

06:00

Boğa

İkizler

İkizler

06:30

İkizler

İkizler

İkizler

07:00

İkizler

İkizler

Yengeç

07:30

İkizler

İkizler

Yengeç

08:00

İkizler

Yengeç

Yengeç

08:30

Yengeç

Yengeç

Yengeç

09:00

Yengeç

Yengeç

Yengeç

09:30

Yengeç

Yengeç

Aslan

10:00

Yengeç

Yengeç

Aslan

10:30

Yengeç

Aslan

Aslan

11:00

Aslan

Aslan

Aslan

11:30

Aslan

Aslan

Aslan

12:00

Aslan

Aslan

Başak

12:30

Aslan

Aslan

Başak

13:00

Aslan

Başak

Başak

13:30

Başak

Başak

Başak

14:00

Başak

Başak

Başak

14:30

Başak

Başak

Başak

15:00

Başak

Başak

Terazi

15:30

Başak

Başak

Terazi

16:00

Başak

Terazi

Terazi

16:30

Terazi

Terazi

Terazi

17:00

Terazi

Terazi

Terazi

17:30

Terazi

Terazi

Akrep

18:00

Terazi

Terazi

Akrep

18:30

Terazi

Akrep

Akrep

19:00

Akrep

Akrep

Akrep

19:30

Akrep

Akrep

Akrep

20:00

Akrep

Akrep

Akrep

20:30

Akrep

Akrep

Yay

21:00

Akrep

Akrep

Yay

21:30

Akrep

Yay

Yay

22:00

Yay

Yay

Yay

22:30

Yay

Yay

Yay

23:00

Yay

Yay

Oğlak

23:30

Yay

Yay

Oğlak

 

 

 

 

Yükselen Burç Hesapla

Doğum anımızda ufukta yükselmekte olan burç, diğer adıyla yükselen burç bizim ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle ilişkimizi şekillendirir.

Aşk Uyumu

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl? Kendi burcunuzla onunkini karşılaştırın.

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi Değil Hemen Keşfet