Saka (Kova)

Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

Sabırlı olun, yıl sonunu bekleyin

2020’ye genel bakış

Bu yıl hayatınızın genel yönünde bazı belirsizler, beklemeler ve meşguliyetler çıksa da yavaş yavaş direksiyona geçmeye başlıyorsunuz. Belki kendinizi çok şanslı hissetmeyebilirsiniz. Ancak olumlu şeyler de kapıda bekliyor. Biraz sabırlı davranmak her şeyi kolaylaştıracak. Nitekim 2018’den bu yana burcunuzun yöneticisi Satürn Oğlak burcunda ilerliyor ve bu transit başladığından bu yana genel yönünüzde dağılmalar, belirsizlikler ve kontrol edemediğiniz durumlar gündeme geldi. Özellikle yükselen burcu Saka olanlar bilmedikleri alanlara girdiler, belki de bazı kayıplar söz konusu oldu. Tüm bu süreçte, arayışlarınız devam ederken, bu yıl 22 Mart’tan itibaren yepyeni koşullar gündeme gelmeye başlayacak. Şimdi ilk etapta, 22 Mart- 2 Temmuz tarihleri arasındaki döneme çok dikkat etmelisiniz. Bu dönemde gündeminize gelen değişiklikler sayesinde önünüzü daha iyi görmeye başlayacaksınız. 20-22 Ocak doğumlu Saka’lar da Satürn’ün etkisini fazlası ile hissedecekler. 30 yılın ardından Satürn yeniden burcunuza ayak basacak ve size yeni başlangıçlar yapma, daha kararlı ve istikrarlı olma imkanı sunacak. Bu süreçte belirsizlikler büyük oranda azalmakta. Hayat yönünüzde belirlemekte yeni görevler, sorumluluklar da gündeme gelebilir. 2 Temmuz – 17 Aralık arasında Satürn yeniden Oğlak burcuna geri döneceği için, eksiklerin tamamlanması zaman alabilir ve bu ikinci dönemde sizi bağlayan sıkıntılardan iyice uzaklaşmaya başlayabilirsiniz. Nihayetinde Satürn’ün burcunuza ya da yükselen burcunuza gelmesi yeni bir dönem başlatırken, şahsi konulara ve kendi niyetlerinize daha fazla odaklanabileceksiniz. Kuşkusuz bu durum önümüzdeki dönemde Satürn’ün burcunuzda kalacağı 2023’e kadar daha da belirgin olacak.

Satürn ne istediğinizi belirlemenize ve kendinize dönmenize yardımcı olacak. Sorumluluklarda artış olsa da, siz de bunu isteyeceksiniz. Eğer ileri bir yaşta iseniz, bu süreçte sağlığınıza daha fazla önem vermek isteyebilirsiniz. Pek çok yükselen Saka açısından ilişkilerinize çeki düzen vermeniz de kolaylaşacak. Daha akılcı ve hayat yönünde istikrarlı olmaya başlayacaksınız. Bu bakımdan 2020 yılı bir geçiş dönemi olacak ve 2020 sonunda pek çok bakımdan daha avantajlı bir konuma ulaşmış olacaksınız.

Bu yıl şans ve ilerleme gezegeni sizden sabırlı olmanızı istiyor. 2 Aralık’tan itibaren Oğlak burcuna geçen Jüpiter, 19 Aralık 2020 tarihinde burcunuza geçene kadar da bu burçta olacak. Jüpiter’in bu konumu maddi olmaktan çok manevi konulara yönelmenize yardımcı olabilir. Bir bakıma bir bekleme dönemine girmektesiniz. Şans henüz ortada pek yok ve bu nedenle acele etmemeniz ve kimi zamanda sizi bağlayan nedenlere, gizli kalan koşullara dikkat etmek gerekiyor. Aşırı hırs ya da isteklerinizin hemen yerine gelmesi için acele etmeniz yarardan çok zarar getirebilir. Özellikle işle ilgili gelişmeler, içerisinde yabancıların ya da eğitimin olduğu konularda daha sakin olmalı ve gizli işlere bulaşmamalısınız. Neyse ki Jüpiter 19 Aralık 2020’den sonra burcunuza ilerleyerek hayatınıza yepyeni bir ilerleme ve şans döngüsü getirecek. Bu nedenle esas ilerlemenizi bir sonraki yılda çok daha başarılı ve kendinize güven duyarak yapabileceksiniz.

Bu yıl Uranüs de burcunuzu yakından etkilemekte. 2018’den itibaren Boğa burcuna ilerleyen Uranüs, özellikle ev, yerleşim ve ailenizle ilgili konularda hızlı değişiklikler, ani olaylar ve açılımlar getirmekte. Uranüs bizi uyandıran, özgürleştiren ve çoğu zamanda ani şekilde hayatın gidişatını değiştiren bir güçtür. Saka burcunun ilk 10 gününde doğanlar 2018’den bu yana artık aynı şeyleri yapmak istemiyor ve daha güçlü değişiklikler arıyorlar. Eğer 23-31 Ocak doğumlu bir Saka iseniz, Uranüs’ün getireceği radikal yenilikleri bu yıl fazlası ile yaşayabilirsiniz. Bu dönemde pek çok Saka hayatına daha fazla değişim, heyecan ve özgürlük getirebilecek. Bu transit sizi heyecanlı kılarken, özellikle erkek figürlerle, baba ile, ya da diğer otorite figürleri ile, kadınlar için, eşleri ile ilgili konuları da ani şekilde değiştirerek yenileyebilir. Bu kişilerle ilişkilerinizde daha fazla bağımsızlık isteyebilir ya da beklenmedik kopmalar ya da uyanışlar yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda bu transit kendi yaratıcılığınızı ve kişisel isteklerinizi de daha açık hatta sert bir şekilde ortaya koymak istemenize işaret ediyor olabilir. Her durumda, pek çok şey eskisi gibi olmayacak. Değişime direnmek yerine, daha esnek bir bakış açısı geliştirmeye bakmalısınız.

Bu yıl tutulmalar neler getiriyor?

En son Güneş tutulması 26 Aralık 2019’da Oğlak burcunda güney yönünde gerçekleşti. Bu tutulma 21 Haziran’a kadar özellikle sizi ruhsal açıdan etkileyen koşullara, kimi zaman gizli kalan sınırlamalara, kısıtlamalara işaret ediyor. Bu nedenle yılın ilk yarısında kişisel isteklerinizde daha sabırlı olmanızda fayda var.

2020 yılında iki Güneş tutulmasına tanık olacağız. Bunların ilki 21 Haziran’da Yengeç burcunun ilk derecesinde, Kuzey yönünde gerçekleşecek. Yılın ikinci yarısında özellikle iş ve çalışma konularına daha yapıcı şekilde odaklanabileceksiniz. Bu süreçte meşguliyetler artabilir ve ailevi işler, eve ait konular da hız kazanabilir.

Yılın son Güneş tutulması ise 14 Aralık 2020 tarihinde, Güney yönünde bu kez Yay burcunda gerçekleşecek. Bu tutulma daha çok Aralık ayında ve 2021’in ilk yarısında etkin olarak, özellikle sizi eğitim, hareket ve iletişim alanında hızlandırmakta. Bu yeni süreç içinde, gruplar, sosyal konular ve girişimler içinde daha aktif hale gelebilirsiniz. İnançlarınız da sizi farklı yerlere götürebilir.

2020’de dört Ay tutulmasına tanık olacağız. Ay tutulmaları süregelen konuları öne çıkarıp, aydınlatırlar ve güçlü bir muhasebe, değerlendirme yapmaya işaret ederler. Dolayısı ile bu zamanlarda ilişkilerimizden de çok şey öğrenmiş oluruz. 10 Ocak’taki Ay tutulması Yengeç burcunda gerçekleşirken, sizi ailevi konularda, iş ve hizmet konularında daha fazla dalgalandırabilir. 5 Haziran’daki Ay tutulması Yay burcunda, özellikle gruplar, arkadaşlıklar ve sosyal alanda yeni değerlendirmeler, muhasebeler yapmanıza neden olabilir. 5 Temmuz’da Oğlak burcundaki Ay tutulması size bazı gizli durumları, elde olmayan nedenleri gösterirken, , 30 Kasım İkizler burcundaki Ay tutulması aşk hayatınız ve çocuklarla ilgili konuları daha hassas bir şekilde ele alabileceğinizi gösteriyor.

İş, para ve kariyer olanakları

Bu yıl iş hayatınızı ve sorumluluklarınızı ilgilendiren konularda çok önemli değişiklikler ve başlangıçlar gündeme gelmeye başlıyor. 2018’den bu yana kontrol edemediğiniz olaylar istenmeyen sonuçlar ve kabullenmeler getirmişti. Bu süreçte bazı kayıplarla, sıkıntılarla da karşılaşmış olabilirsiniz. Özellikle yükselen burcu Saka olanlar sanki büyük bir boşluğa girmiş ve tam olarak bilemedikleri bir alana girmiş gibiler. Ancak bu yıl 22 Mart’tan başlayarak, ilk etapta 2 Temmuz’a kadar olan süreçte Satürn burcunuza girmiş olacak. Bu nedenle, kendi gündeminizi belirleme konusunda daha fazla kararlılık ve istikrar ortaya çıkmakta. Hayatınızın dümenine yeniden geçerken, yeni adımlar ve girişimler içinde olacak, belirsizlikleri sona erdireceksiniz. Ancak Jüpiter henüz Oğlak’ta kaldığı için, bazı beklemeler var ve gerektiğinde sabırlı olmaya da çalışmalısınız. En güzel haberler ve ilerlemeler daha çok yıl sonunda 19 Aralık’tan son gelecek ve 2021’i daha da pozitif ve heyecanlı kılacak.

Bu yıl 3 Ocak – 16 Şubat arasında gruplar ve takım çalışmaları için daha gayretli ve hevesli olabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal konularda da aktif olmanız mümkün.

16 Şubat – 30 Mart arasında oldukça dikkatli davranmak ve sonunu göremediğiniz durumlar ve riskler içine girmemek gereği var. Bu dönemde gizli düşmanlıklar ya da kontrol dışı durumlar sizi zorlayabilir.  

30 Mart – 13 Mayıs tarihleri arasında kişisel alanda daha aktif ve kendine güvenen bir tutum içinde olabilirsiniz.  Kendinize inancınız daha yüksek ve bu size yenilikler yapma imkanı da verecek.

13 Mayıs – 28 Haziran arasında ise iş hayatında harcamalarınıza, aniden çıkabilecek masraflara dikkat etmek gerekebilir. Bu dönemde aradığınız desteği bulmak konusunda daha gerçekçi olmalısınız.

28 Haziran’dan sonra başlayan döneme özellikle dikkat etmelisiniz. Sizi özellikle zihinsel alanda meşgul edebilecek bir dönem başlamakta. Görüşmeler, yazışmalar ve belki de yakın çevrenizde daha aktif kılan bir dönemdesiniz.   28 Haziran-6 Ocak arasındaki uzun sürede yazışmalar, görüşmeler tam beklediğiniz gibi ilerlemeyebilir ve bazı iptaller ya da gecikmeler, uzamalar söz konusu olabilir. Mars’ın geri gideceği dönemde yavaşlamalar, çatışmalarla, rekabetle karşılaşabilirsiniz.

Bu nedenle, Mars’ın geri harekette olacağı 10 Eylül – 14 Kasım arasında özellikle hiçbir yenilik yapmamak daha doğru olacaktır. Mars inisiyatif ve başlangıç yapmak, atağa geçmekle ilişkili olduğu için, geri gittiği zamanlarda büyük projelere girmek çok daha masraflı, problemli olabilir, önemli gecikmeler ve hayal kırıklıkları yaşanabilir.

Aşk, evlilik ve ilişkiler

Bu yıl aşk hayatınızı ilgilendiren alanda büyük transitler yok ancak 3 Nisan – 7 Ağustos gibi uzun bir süre özellikle dikkat çekmekte. Bu dönemde yeni arkadaşlıklar, daha eğlenceli ve keyifli koşullar var. Ancak Venüs’ün geri gideceği 13 Mayıs – 25 Haziran tarihleri arasında genel olarak daha dikkatli olmalı ve bu dönemde evlilik, nişan gibi ilişkileri ilgilendiren konularda aceleci davranmamalısınız. Venüs geri giderken geçmişten gelen ilişkiler de gündeme gelebilir.

Aşk hayatınızda Venüs’ün burcunuzla açıda olduğu dönemler olan 7 Şubat – 5 Mart, 28 Ekim – 21 Kasım tarihleri arasında size moral ve destek veren imkanlar, sosyal alanda çok daha aktif olabileceğiniz fırsatlar söz konusu. Bu dönemlerde hayatın güzel olan şeylerine çok daha kolay zaman ayırabilirsiniz.

Sağlık

Bu yıl sağlığınıza dikkat etmenizi gerektiren transitler var. Öncelikle Satürn 22 Mart – 2 Temmuz arasında burcunuzda olacağı için, özellikle 20-21 Ocak doğumlu Saka’ları yakından etkilemekte. Önümüzdeki birkaç yıl boyunca Satürn fazladan sorumluluklar getirecek ve özellikle belirli bir yaşın üzerinde olanlar ve yükselen burcu Saka olanlar için bu dönemde kendi sağlık ve hayat düzenlerine daha fazla dikkat etmeleri anlamına gelebilir.

Mart ayında, özellikle 30 Mart – 13 Mayıs tarihleri arasında sizi geren ve sinirlendiren konularda daha sakin kalmaya, vücudunuzu da aşırı zorlamamaya bakmalısınız.

Merkür gerilemesi bu yıl hangi temaları getirmekte?

Her yıl 3 kez, ortalama 22 gün geri giden Merkür bu yıl geri hareketlerine su elementinde başlıyor ve hava elementi burçlara geri dönüyor. Merkür geri giderken verilen pek çok kararı yeniden gözden geçirmek gerekebilir. Yarım kalan işlere özellikle dikkat etmelisiniz. Bu nedenle Merkür geri giderken kendi hatalarımızı ve eksik yönlerimizi kapatmak ve düzeltmek için daha fazla şansa sahip olabiliriz. Ancak net ve son kararı Merkür döndükten sonra vermek en iyisidir.  

Merkür 2020’de ilk defa 17 Şubat – 10 Mart arasında Balık burcunda geri gidecek. Bu dönemde iş hayatında destekler ve parasal harcamalar konusunda bazı fikir değişiklikleri gündeme gelebilir. İş hayatında daha esnek bir tutum içinde olmak gerekebilir. 2. gerileme, 18 Haziran – 12 Temmuz arasında Yengeç burcunda olacağı için, bu dönemde çalışma hayatınızı, organizasyonel işleri ve belki de sağlık, düzen konularını yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Bu konularda acele ile karar vermemelisiniz. Son olarak 14 Ekim – 3 Kasım arasındaki geri hareketinde özellikle iş hayatında statünüzü ve önemli projeleri ilgilendiren konularda daha dikkatli ilerlemek ve eksikleri tamamlamak söz konusu olabilir.

 

Yükselen burcunuza göre 2020

Saka

 

Yükselen Koç

Bu yıl iş hayatınız ve kariyer alanında dikkat çekici adımlar ve ilerlemeler söz konusu. Daha fazla tanınma ve terfi imkanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu yıl gruplar ve sosyal konular da sizi daha sorumlu kılabilir. 16 Şubat – 30 Mart arasında iş hayatında yoğun çaba ve mücadele var. Güçlü bir rekabet de gündeme gelebilir. Yılın ikinci yarısında yeni girişimler ve başlangıçlar dikkat çekecek. Ancak 10 Eylül – 14 Kasım arasında biraz yavaşlamanız ve eksiklerinizi tamamlamanız gerekebilir. Aceleci olmamalısınız.    

Yükselen Boğa

Güçlü Uranüs transiti altında kendinizi daha özgür ve yenilikçi hissedebilirsiniz. Gittikçe daha bağımsız bir tavır içine girmektesiniz. Bu durum ilişkilerinizi ve insanların sizi algılayışını da yakın değiştirmekte. Bir bakıma aydınlanma içindesiniz. 22 Mart sonrasında iş hayatında yeni sorumluluklar ve bu alanda daha ciddi davranma gereği var. Yöneticilerinizle, iş yerinizle ilgili konular da sizi fazlası ile meşgul edebilir.  30 Mart – 13 Mayıs arasında iş hayatında daha sakin ama hızlı da davranmanız gerekiyor. 10 Eylül – 14 Kasım arasında gizli düşmanlıklara dikkat.

Yükselen İkizler

2020’de finansal konular ve başkaları ile ortaklı gerçekleştirdiğiniz işler sizi oldukça meşgul edebilir. Bu alanda büyük parasal miktarlar da söz konusu olabilir. Bu nedenle iş hayatında ve genel olarak maddi konularda karşılıklı durumları, sorumlulukları iyi yönetmek gerekiyor. 22 Mart – 2 Temmuz arasında işte daha çok istikrar ve yabancılarla ya da eğitimle ilgili konularda kendini geliştirme imkanı var. Aralık geldiğinde eğitsel işler, medya ve yabancılarla ilgili konular daha fazla hız kazanabilir. 13 Mayıs – 28 Haziran’da iş hayatında rekabet daha yüksek.

Yükselen Yengeç

Son iki yıldır gerek işte gerekse özel hayatınızda sizi test eden ve daha güçlü olmayı öğreten gelişmeler var. Bu yıl iş hayatında ilişkilerden daha çok yararlanabilirsiniz. Evlilik de gündeminize gelebilir. Mesleki alanda ilerleme fırsatları var. Ancak 16 Şubat-30 Mart arasında açık düşmanlıklara ve mücadeleye dikkat etmelisiniz. Yılın ikinci yarısında kariyer alanında daha fazla yenilik olacak. Genel olarak bu dönemde eski alışkanlıklardan çıkabilir ve kendinize yeni arkadaş grupları da edinebilirsiniz. İlişkilerinizi daha iyi değerlendirmeye bakmalısınız.

Yükselen Aslan

Bu yıl gündeminizi iş ve çalışma koşulları daha fazla belirleyecek. Enerjinizin, zamanınızın büyük bir kısmını çalışma ve düzen konularına ayırmanız gerekebilir. Ayrıca 22 Mart’tan sonra iş hayatında sizi daha fazla öne çıkaran fırsatlar gelmeye başlayacak. Bu dönemi çok iyi değerlendirmelisiniz. Kariyerinizde daha fazla öne çıkma imkanı var. Evlilik hayatınızda sorunlar var ise, bu alanda da ciddi olmak gereği var. 30 Mart – 13 Mayıs arasında evlilikte ve karşılıklı konularda daha özenli olmak durumundasınız. Bu dönemde karşıtlıklar, düşmanlıklar artabilir.

Yükselen Başak

Son iki yılda belirli bir denge ve istikrara kavuştuktan sonra bu yıl özellikle iş hayatında daha fazla çaba ve sorumluluk olacak. Gruplarla daha fazla uğraşabilirsiniz. Özellikle 22 Mart sonrasında iş ortamında sizi daha fazla iş bekliyor olabilir. Bu yıl aşkta şanslısınız. Şahsi mutluluklar ve çocuklarla ilgili olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Ancak ortaklaşa konularda 13 Mayıs – 28 Haziran arasında duygusal açıdan beklenmeyen tepkiler, huzursuzluklar gündeme gelebilir. Yılın ikinci yarısında miras ya da ortaklı parasal işler, borçlar, alacaklar sizi daha çok meşgul edebilir.

Yükselen Terazi

Son iki yıldır aile cephesinde önemli değişiklikler gündeme geldi. Bu alanda sorumluluklarınız arttı. İş hayatında da bitişler ve başlangıçlar yaşadınız. 2020’de özellikle 22 Mart’tan itibaren severek yaptığınız işlere daha çok zaman ayırabileceksiniz. Bu yıl aşkta istikrar var ancak monotonlaşan koşullara da dikkat etmek gerekir. Çocuklarınız var ise, bu alanda daha fazla çaba göstermeniz, sorumluluk almanız gündeme gelebilir. 16 Şubat – 30 Mart arasında iş hayatına ait bazı bitişler ve yeni adımlar mümkün. Toprakla ilgili kazançlar da olabilir.

Yükselen Akrep

2020’de  sizi zihinsel açıdan ilgilendiren koşullar ve yakın çevrenizdeki gelişmeler daha sorumlu kılmakta. Eğitim aşamasında olanlar için hedefe ilerlemek daha pozitif sonuçlar getirecek. Aşkta ve evlilikte ani gelişmelere hazır olmalısınız. Bu alanda sürprizler söz konusu. Yeni beraberlikler olabileceği gibi, evlilikte gerginlik var ise bu ani kopmalara da yol açabilir. 30 Mart – 13 Mayıs arasında özel hayatınız ve evle ilgili değişiklikler daha çok zaman ayırabilirsiniz. Yılın ikinci yarısında iş ortamında hızlı gelişmeler ve yeni adımlar da söz konusu.

Yükselen Yay

Bu yıl özellikle iş ve para durumunuza yönelik daha güçlü adımlar atabileceksiniz. İş yeteneklerinizi ortaya koyabilirsiniz. 2 Temmuz – 17 Aralık arasında bu alanda sorunlar daha kolay çözülebilir. Yıl sonunda eğitim, zihinsel uğraşlar açısından daha hareketli bir süreç başlıyor olacak. 3 Ocak – 16 Şubat arasında özellikle daha cesur ve mücadeleci olabileceğiniz günler var. Ancak 13 Mayıs – 28 Haziran arasında evde daha dikkatli ve sakin olmak gerekiyor. Bu yıl evlilik ve ortaklı konular içinde  özellikle 13 Mayıs- 25 Haziran arasında daha özenli olmalısınız.

Yükselen Oğlak

2018’den bu yana yükselen burcunuzda ilerleyen Satürn size çok fazla sorumluluk getirdi ancak bir yandan da hayatınızda önemli adımlar atma imkanı elde ettiniz. Bu yıl Jüpiter sayesinde kendinize güveniniz çok daha artıyor ve kendinizi geliştirmekte daha şanslısınız. Yolculuklar, eğitsel imkanlar önünüzü açacak. Aşkta da daha canlı ve yenilikçi olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Yaratıcı yönlerinizi daha cesur şekilde ortaya koyabilirsiniz. 16 Şubat – 30 Mart arasında yorucu da olsa sizi öne çıkarabilecek ve daha mücadeleci olabileceğiniz günler söz konusu olabilir.

Yükselen Saka

Burcunuzun yıllık öngörümlerini dikkatle okuyunuz. 2020’de hayatınıza yeniden yön verme konusunda çok daha şanslısınız. Ancak 2018’den bu yana gündeme gelen belirsizlikler ve karmaşa yüzünden oldukça zorlanmış olabilirsiniz. Bu yıl biraz sabırlı olmak ve daha çok hazırlık yapmak durumundasınız. Acele etmemelisiniz. 2020 Aralık ayı ile birlikte, pek çok alanda, şahsi girişimler ve yepyeni başlangıçlar, daha pozitif koşullar gündeme gelecek. 22 Mart – 2 Temmuz arasında gündeme gelecek değişiklikleri yakından takip etmelisiniz. Bu süreçte yeni sorumluluklar ve daha kararlı bir süreç başlayacak.

Yükselen Balık

Bu yılınızda sosyal alanda ve gruplar içinde çok daha aktif olabilirsiniz. Mesleki olarak ait olduğunuz topluluklardan destek bulabilirsiniz. Bu sayede iyimserliğinizi de koruyabilirsiniz. Arkadaşlıklar cephesi de oldukça hareketli olabilir. Ancak 22 Mart – 2 Temmuz arasında mesleki alanda çok iyi kontrol edemediğiniz durumlar ve belirsizlikler var. Düşünmeden hareket etmemelisiniz. Bu yıl 3 Ocak – 16 Şubat arasında iş hayatında çok daha hızlı olabilirsiniz. 13 Mayıs – 28 Haziran arasında da yeni adımlar ve kendinizi daha cesur ve girişken hissedebileceğiniz fırsatlar olabilir.

     

 

Yükselen burcunuzu bulun

Aşağıdaki tabloda doğum saatinizi, doğduğunuz döneme ilişkin satırla birleştirin.

 

21 Ocak – 31 Ocak

31 Ocak – 9 Şubat

10 Şubat – 18 Şubat

00:00

Terazi

Terazi

Akrep

00:30

Terazi

Akrep

Akrep

01:00

Akrep

Akrep

Akrep

01:30

Akrep

Akrep

Akrep

02:00

Akrep

Akrep

Akrep

02:30

Akrep

Akrep

Yay

03:00

Akrep

Akrep

Yay

03:30

Akrep

Yay

Yay

04:00

Yay

Yay

Yay

04:30

Yay

Yay

Yay

05:00

Yay

Yay

Oğlak

05:30

Yay

Yay

Oğlak

06:00

Yay

Oğlak

Oğlak

06:30

Oğlak

Oğlak

Oğlak

07:00

Oğlak

Oğlak

Saka

07:30

Oğlak

Oğlak

Saka

08:00

Oğlak

Saka

Balık

08:30

Saka

Saka

Balık

09:00

Saka

Balık

Koç

09:30

Balık

Balık

Koç

10:00

Balık

Koç

Boğa

10:30

Koç

Koç

Boğa

11:00

Koç

Boğa

İkizler

11:30

Boğa

Boğa

İkizler

12:00

Boğa

İkizler

İkizler

12:30

İkizler

İkizler

İkizler

13:00

İkizler

İkizler

Yengeç

13:30

İkizler

İkizler

Yengeç

14:00

İkizler

Yengeç

Yengeç

14:30

Yengeç

Yengeç

Yengeç

15:00

Yengeç

Yengeç

Aslan

15:30

Yengeç

Yengeç

Aslan

16:00

Yengeç

Aslan

Aslan

16:30

Aslan

Aslan

Aslan

17:00

Aslan

Aslan

Aslan

17:30

Aslan

Aslan

Aslan

18:00

Aslan

Aslan

Başak

18:30

Aslan

Aslan

Başak

19:00

Aslan

Başak

Başak

19:30

Başak

Başak

Başak

20:00

Başak

Başak

Başak

20:30

Başak

Başak

Başak

21:00

Başak

Başak

Terazi

21:30

Başak

Terazi

Terazi

22:00

Başak

Terazi

Terazi

22:30

Terazi

Terazi

Terazi

23:00

Terazi

Terazi

Terazi

23:30

Terazi

Terazi

Terazi

 

Yükselen Burç Hesapla

Doğum anımızda ufukta yükselmekte olan burç, diğer adıyla yükselen burç bizim ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle ilişkimizi şekillendirir.

Aşk Uyumu

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl? Kendi burcunuzla onunkini karşılaştırın.