Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

Ailede çok hareketlilik var

2020’ye genel bakış

2018’den bu yana sizi test eden ve özellikle de ailevi alanda sorumluluklar getiren pek çok koşulla karşılaştınız. Bu yılınızda biraz dikkat ederek, kendinizi daha rahat koşullarda bulabilirsiniz. Öncelikle, büyüme ve gelişmeyi anlatan Jüpiter 2 Aralık’tan itibaren Oğlak burcunda ilerlemeye başladı. Bu yeni dönemde, ailenizi, evinizi ilgilendiren konularda büyük bir hareketlilik ve daha destekleyici fırsatlar ortaya çıkmaya başlıyor. Evde ve ailede genişleme olabileceği gibi ev hayatınızda olumlu olaylar yaşayabilirsiniz. Dikkatinizi özellikle ev ve özel hayatınıza yöneltmektesiniz. Kuşkusuz yılın ikinci yarısında yeni koşullar da gündeme gelecek. Jüpiter’in bu transiti toprak, gayrimenkul ya da doğrudan yerleşiminiz veya ülke ile ilgili konuların size yeni bir açılım getirebileceğini anlatmakta. Bu bir çocuk doğumu olabileceği gibi, evlilik yönünde de olabilir. Aynı zamanda köklerden, atalardan gelen konular bile sizi bu yıl daha fazla harekete geçirebilir. Kendi kişisel alanınızda, güven ve yerleşim konularına önem verebilirsiniz. Her durumda yılın sonu geldiğinde, 19 Aralık 2020’den sonra, Jüpiter’in Saka burcuna ilerlemesi size yaratıcı ve keyifli olması açısından pek çok imkan ve ödül getirecek.

Nitekim 2018 yılından bu yana sorumluluklar gezegeni Satürn de Oğlak burcunda, ev ve aile hayatınızı anlatan alanda ilerlemekte. Son yıllarda kariyerinizde hem bir dip noktasından hem de her şeyi yeniden kurmaya başladığınız bir başlangıç noktasından geçmektesiniz. Bu süreç evinize, ailenize yönelik sorumluluklar artmış olabilir. Bir işin sona ermesi ve yeni bir sürece geçişiniz dikkat çekmekte. Evde yaşlılara ait konular olduğu gibi, çocuk nedeni ile de bu alana daha fazla yönelmek durumunda kalmış olabilirsiniz. Satürn size bu dönemde kendinize dönerek yeni bir temel kazandırıyor. Bu dönemde attığınız tohumlar önümüzdeki 14 yıl boyunca büyümeye devam edecek.

Bu yıl özellikle 22 Mart’ta başlayan ve ilk aşamada 2 Temmuz’a kadar sürecek olan döneme dikkat etmelisiniz. Bu tarihlerde Satürn Oğlak burcunu terk ederek Saka burcuna kısa bir süreliğine yerleşmiş olacak. Dolayısı ile sözünü ettiğimiz sorumluluklarda hafifleme ve şimdi daha çok çabalarınızın karşılığını alma dönemine girmektesiniz. Bu etkiler, Satürn’ün 17 Aralık’ta tamamen Saka burcuna ilerlemesi ile birlikte daha da belirgin hale gelecektir. 22 Mart-2 Temmuz arasında Satürn’ün Saka burcuna ilerlemesi sizi yaratıcı olduğunuz alanlarda kendinden daha emin kılmaya ve özellikle de iş hayatında daha istikrarlı olmaya yardımcı olacak. Bu transit altında sevdiğiniz işlere daha çok odaklanabilecek ve bu konularda, hobilerinizle ilgili bile olsa daha ciddi bir tavır sergileyebileceksiniz. Çocuklarla ilgili konular da sorumlulukları arttırabilir. Aşk ve sevgi alanına, hayatın güzel yönlerine daha gerçekçi ve mantıklı bir gözle bakmaya başlayabilirsiniz. Ancak aşkı bir görev gibi, monoton görmemeye özellikle dikkat etmelisiniz. Çok sevdiğiniz bir işi ya da hobiyi bile bir görev haline getirmeye de ihtiyacınız yok. Kısaca Satürn sizi bu dönemde daha istikrarlı ve dengeli bir yola koyarken, şimdiye kadar göstermiş olduğunuz çabaların meyvesini alabilecek, hatta çabalarınız neden ile ödüllendirilebileceksiniz.

2007’den bu yana Oğlak burcunda ilerleyen Pluton, bu yıl özellikle 15-19 Ekim doğumlu Terazileri yakından ilgilendirmekte. Pluton’un uzun vadeli transiti pek çok Terazi açısından 2007’den bu yana kendini güçlendirme çabası ve mücadelesi getirmekte. Pluton kişisel gücümüzü açığa çıkaran, bizi baskı yolu ile zorlayarak dönüştüren bir gezegendir. Burcunuzla kurduğu açının kare olması bu zorlama duygusunu çok daha öne çıkarmakta. Bu süreçte kendi kişiliğinizde bastırmakta olduğunuz yönleri daha fazla kullanmanız gerekiyor olabilir. Hayatınızdaki erkek ya da otorite figürleri, eş ya da kişiliğinizi açığa çıkaran kişilerle ilişkilerinizde önemli sürtüşmeler ya da baskılar ortaya çıkıyor olabilir. Bu oldukça ağır bir transit olduğu için sizi depresif kılan yönlerini daha iyi anlamanız için, kendi iç dünyanıza dönmeniz hatta psikolojik destek almanız bile yararlı olabilir. Bu transit aynı zamanda iş hayatında sizi baskılayan koşullarla da ilgili olabilir ve hayat hedeflerinizi yakından ilgilendirebilir.

Bu yıl tutulmalar neler getiriyor?

En son Güneş tutulması 26 Aralık 2019’da Oğlak burcunda güney yönünde gerçekleşti. Bu tutulma 21 Haziran’a kadar eve ve ailenize yönelik konular üzerinde daha fazla düşünme gereği getirmekte. Bu dönemde yükümlülükler ve işiniz açısından da bazı bağlayıcı konular gündeme gelebilir.

2020 yılında iki Güneş tutulmasına tanık olacağız. Bunların ilki 21 Haziran’da Yengeç burcunun ilk derecesinde, Kuzey yönünde gerçekleşecek. Yılın ikinci yarısında özellikle iş hayatınız ve kariyeriniz yönünde daha hızlı kararlar alabileceksiniz. Bu yeni dönemde hem evinizi, ailevi işleri hem de sorumlulukları ilgilendiren konularda ilerlemeler elde edebilirsiniz.

Yılın son Güneş tutulması ise 14 Aralık 2020 tarihinde, Güney yönünde bu kez Yay burcunda gerçekleşecek. Bu tutulma daha çok Aralık ayında ve 2021’in ilk yarısında etkin olarak, özellikle sizi ortaklaşa konular, finansal işler, daha çok mali konularda etkileyebilir. Miras ya da ortaklı konular üzerinde daha fazla durabilirsiniz.

2020’de dört Ay tutulmasına tanık olacağız. Ay tutulmaları süregelen konuları öne çıkarıp, aydınlatırlar ve güçlü bir muhasebe, değerlendirme yapmaya işaret ederler. Dolayısı ile bu zamanlarda ilişkilerimizden de çok şey öğrenmiş oluruz. 10 Ocak’taki Ay tutulması Yengeç burcunda gerçekleşirken, mesleki konular, ünvanınız ve sorumluluklar üzerinde daha fazla düşünmeniz, bir muhasebe yapmanız gerekebilir. 5 Haziran’daki Ay tutulması Yay burcunda, özellikle yakın çevrenize, iletişim ve eğitim konularına, görüşmelere daha fazla değişiklik getirmekte. 5 Temmuz’da Oğlak burcundaki Ay tutulması ise özellikle ailevi konular üzerinde durmanıza yol açarken, 30 Kasım İkizler burcundaki Ay tutulması uzaklar, yabancılar, medya ya da eğitim hayatınıza yeni bir hareketlilik kazandırabilir.

İş, para ve kariyer olanakları

2018’den bu yana hem iş hem de ev cephesinde hayatınıza yeni bir yön vermeye çalıştığınızı görüyoruz. Bir dizi test ve sorumluluk dikkat çekerken, bitişler ve arından gelen yeni sorumluluklar var. Bu dönemde ya süregelen işlerinizi sağlamlaştırabilir, ya da tamamen yeni seçimler içine girebilirsiniz. Bir yandan da, ev, ailevi konular ya da toprakla, gayrimenkulle ilgili gelişmeler de dikkatinizi çekebilir. Özellikle 22 Mart- 2 Temmuz arasında iş hayatınız açısından daha istikrarlı ve dengeli bir süreç gelmeye başladı. Bu yeni dönem, yıl sonunda daha belirgin olmaya başlayacak. Kendi tercihiniz olan ve severek yaptığınız işlere zaman ayırabilir, hatta bir hobinizi bile ciddi bir uğraş haline getirebilirsiniz. Diğer yandan 2020’de yakın çevrenizden, ailenizden alabileceğiniz destekler de var. Babanıza ya da aile geçmişine yönelik bir konu da yeni bir fırsat alanı olabilir. Yılın ikinci yarısında, gündeme gelen pek çok konu sizi ortaklaşa konularda bağlayabilir. Bu bakımdan, 28 Haziran sonrasında ilişkilerinize özellikle dikkat etmelisiniz.

Eğer 15-18 Ekim doğumlu iseniz, iş hayatında baskı ile karşınıza çıkabilecek engeller ya da mücadeleler söz konusu olabilir. Ailevi konular, ev ya da ülkeye ait konular hayatınızı dönüştürebilir. Bununla birlikte, üzerinizde çok fazla manipülasyon ve baskı da oluşabilir.

3 Ocak – 16 Şubat arasında daha fazla hareket, ziyaret ya da yolculuklar söz konusu olabilir. Sözleşmelerde değişiklikler gündeme gelebilir.

16 Şubat – 30 Mart arasında oldukça mücadele gözüküyor. Bu dönemde iş konuları en alt düzeye inebileceği gibi, bazı bitişler ya da yeni başlangıçlar da var. Ancak ev ve ailevi, toprakla ilgili uğraşlar önem kazanabilir.

30 Mart -13 Mayıs arasında enerjinizi daha istekli ve hevesli biçimde ortaya koyabilirsiniz. Spekülatif konular dikkat çekebilir.

13 Mayıs – 28 Haziran döneminde ortaklıklar, borç alacak işleri gibi konularda çok daha dikkatli olmalısınız. Eşinizin ya da ortağınızın parasal konuları sizi de meşgul edebilir. Bazı kriz çıkaran durumlar, endişeler gündeme gelebilir.   

28 Haziran-6 Ocak arasındaki uzun sürede Mars karşıt burcunuz Koç’ta kalacağı için bu dönemde ortaklıklar, anlaşmalar ve görüşmeler büyük bir hassasiyet kazanmakta. Kimi zaman açık düşmanlıklar ya da rekabet içeren durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Dengede kalmaya bakmalısınız. Bu dönemde önemli sonuçlar ve değerlendirmeler var. Hukuki konular da sizi meşgul edebilir.

Ancak Mars’ın geri harekette olacağı 10 Eylül – 14 Kasım arasında hiçbir yenilik yapmamak daha doğru olacaktır. Mars inisiyatif ve başlangıç yapmak, atağa geçmekle ilişkili olduğu için, geri gittiği zamanlarda büyük projelere girmek çok daha masraflı, problemli olabilir, önemli gecikmeler ve hayal kırıklıkları yaşanabilir.

Aşk, evlilik ve ilişkiler

Son yıllarda eve yönelik sorumlulukların arttığı görülüyor. Kuşkusuz bu durum ailevi bir konu ya da evlilik, belki de çocuk nedeni ile de olabilir. 22 Mart’tan itibaren başlayan döneme özellikle dikkat etmelisiniz. İlk aşamada 2 Temmuz’a kadar sürecek olan dönemde, Satürn aşk alanına ilerlemiş olacak. Bu transit sizi sevdiklerinizle ilgili konulara odaklayabilir. Aşkta daha istikrarlı ve kararlı olabilirsiniz. Ancak bir yandan da bazı engeller ya da uzaklıklar da gündeme gelebilir. Kısaca aşkta önemli bir potansiyel olmakla birlikte, monotonlaşma, yeteri kadar motive olamama ya da diğer sorumluluklar nedeni ile kısıtlamalar gündeme gelebilir. Yine de bu yıl ev ve aile içinde sizi mutlu edecek pek çok deneyim var. Jüpiter transiti ailede genişleme anlamına da gelebilir.

Aşkta ve sosyal alanda Venüs’ün burcunuzla açıda olduğu dönemler olan 3 Nisan – 7 Ağustos, 7 Ağustos – 6 Eylül ve özellikle 28 Ekim – 21 Kasım dönemlerinde hayatın güzel ve keyifli yönlerine çok daha açıksınız. Bu dönemlerde mutluluk getiren deneyimler ve beraberlikler çok daha kolay olabilir. Ancak Venüs’ün geri gideceği 13 Mayıs – 25 Haziran tarihleri arasında çok daha dikkatli olmalı ve bu dönemde evlilik, nişan gibi ilişkileri ilgilendiren konularda aceleci davranmamalısınız. Venüs geri giderken geçmişten gelen ilişkiler de gündeme gelebilir.

Sağlık

Terazi burcunun son günlerinde doğanlar bu yıl sağlık konusuna daha fazla özen göstermeliler. Özellikle 15-19 Ekim doğumlular daha sert transitler altındalar. Enerji kaybı ve sınırlamalar söz konusu olabilir. Aynı zamanda yılın ikinci yarısında Mars geri harekette olacağı için, kazalar ya da stres üreten durumlarla karşılaşabilirsiniz. 8-9 Ekim ve 21-22 Ekim doğumlular 10 Eylül – 14 Kasım tarihleri arasında bu tür risklere daha açıklar. 13 Mayıs – 28 Haziran döneminde de hastalıklar daha fazla huzursuz ve endişe kaynağı olabilir.

Merkür gerilemesi bu yıl hangi temaları getirmekte?

Her yıl 3 kez, ortalama 22 gün geri giden Merkür bu yıl geri hareketlerine su elementinde başlıyor ve hava elementi burçlara geri dönüyor. Merkür geri giderken verilen pek çok kararı yeniden gözden geçirmek gerekebilir. Yarım kalan işlere özellikle dikkat etmelisiniz. Bu nedenle Merkür geri giderken kendi hatalarımızı ve eksik yönlerimizi kapatmak ve düzeltmek için daha fazla şansa sahip olabiliriz. Ancak net ve son kararı Merkür döndükten sonra vermek en iyisidir.  

Merkür 2020’de ilk defa 17 Şubat – 10 Mart arasında Balık burcunda geri gidecek. Bu dönemde sağlık ve düzen konularına özellikle dikkat etmek gerekiyor. İş ortamında da karışıklıklar gündeme gelebilir. 2. gerileme, 18 Haziran – 12 Temmuz arasında Yengeç burcunda olacağı için, bu dönemde eve, iş hayatına ve sorumluluklara yönelik bazı gecikmeler, aksamalar dikkat çekebilir. Son olarak 14 Ekim – 3 Kasım arasındaki geri hareketinde özellikle parasal işlere, ortaklı kazançlara ve fazladan gereksiz harcamalara dikkat etmek gerekebilir. 28 Ekim sonrasında kişisel girişimleri yeniden ele almak, eksikleri tamamlamak söz konusu.

 

Yükselen burcunuza göre 2020

Terazi

 

Yükselen Koç

Bu yıl iş hayatınız ve kariyer alanında dikkat çekici adımlar ve ilerlemeler söz konusu. Daha fazla tanınma ve terfi imkanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu yıl gruplar ve sosyal konular da sizi daha sorumlu kılabilir. 16 Şubat – 30 Mart arasında iş hayatında yoğun çaba ve mücadele var. Güçlü bir rekabet de gündeme gelebilir. Yılın ikinci yarısında yeni girişimler ve başlangıçlar dikkat çekecek. Ancak 10 Eylül – 14 Kasım arasında biraz yavaşlamanız ve eksiklerinizi tamamlamanız gerekebilir. Aceleci olmamalısınız.    

Yükselen Boğa

Güçlü Uranüs transiti altında kendinizi daha özgür ve yenilikçi hissedebilirsiniz. Gittikçe daha bağımsız bir tavır içine girmektesiniz. Bu durum ilişkilerinizi ve insanların sizi algılayışını da yakın değiştirmekte. Bir bakıma aydınlanma içindesiniz. 22 Mart sonrasında iş hayatında yeni sorumluluklar ve bu alanda daha ciddi davranma gereği var. Yöneticilerinizle, iş yerinizle ilgili konular da sizi fazlası ile meşgul edebilir.  30 Mart – 13 Mayıs arasında iş hayatında daha sakin ama hızlı da davranmanız gerekiyor. 10 Eylül – 14 Kasım arasında gizli düşmanlıklara dikkat.

Yükselen İkizler

2020’de finansal konular ve başkaları ile ortaklı gerçekleştirdiğiniz işler sizi oldukça meşgul edebilir. Bu alanda büyük parasal miktarlar da söz konusu olabilir. Bu nedenle iş hayatında ve genel olarak maddi konularda karşılıklı durumları, sorumlulukları iyi yönetmek gerekiyor. 22 Mart – 2 Temmuz arasında işte daha çok istikrar ve yabancılarla ya da eğitimle ilgili konularda kendini geliştirme imkanı var. Aralık geldiğinde eğitsel işler, medya ve yabancılarla ilgili konular daha fazla hız kazanabilir. 13 Mayıs – 28 Haziran’da iş hayatında rekabet daha yüksek.

Yükselen Yengeç

Son iki yıldır gerek işte gerekse özel hayatınızda sizi test eden ve daha güçlü olmayı öğreten gelişmeler var. Bu yıl iş hayatında ilişkilerden daha çok yararlanabilirsiniz. Evlilik de gündeminize gelebilir. Mesleki alanda ilerleme fırsatları var. Ancak 16 Şubat-30 Mart arasında açık düşmanlıklara ve mücadeleye dikkat etmelisiniz. Yılın ikinci yarısında kariyer alanında daha fazla yenilik olacak. Genel olarak bu dönemde eski alışkanlıklardan çıkabilir ve kendinize yeni arkadaş grupları da edinebilirsiniz. İlişkilerinizi daha iyi değerlendirmeye bakmalısınız.

Yükselen Aslan

Bu yıl gündeminizi iş ve çalışma koşulları daha fazla belirleyecek. Enerjinizin, zamanınızın büyük bir kısmını çalışma ve düzen konularına ayırmanız gerekebilir. Ayrıca 22 Mart’tan sonra iş hayatında sizi daha fazla öne çıkaran fırsatlar gelmeye başlayacak. Bu dönemi çok iyi değerlendirmelisiniz. Kariyerinizde daha fazla öne çıkma imkanı var. Evlilik hayatınızda sorunlar var ise, bu alanda da ciddi olmak gereği var. 30 Mart – 13 Mayıs arasında evlilikte ve karşılıklı konularda daha özenli olmak durumundasınız. Bu dönemde karşıtlıklar, düşmanlıklar artabilir.

Yükselen Başak

Son iki yılda belirli bir denge ve istikrara kavuştuktan sonra bu yıl özellikle iş hayatında daha fazla çaba ve sorumluluk olacak. Gruplarla daha fazla uğraşabilirsiniz. Özellikle 22 Mart sonrasında iş ortamında sizi daha fazla iş bekliyor olabilir. Bu yıl aşkta şanslısınız. Şahsi mutluluklar ve çocuklarla ilgili olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Ancak ortaklaşa konularda 13 Mayıs – 28 Haziran arasında duygusal açıdan beklenmeyen tepkiler, huzursuzluklar gündeme gelebilir. Yılın ikinci yarısında miras ya da ortaklı parasal işler, borçlar, alacaklar sizi daha çok meşgul edebilir.

Yükselen Terazi

Burcunuzun yıllık öngörümlerini dikkatle okuyunuz. Son iki yıldır aile cephesinde önemli değişiklikler gündeme geldi. Bu alanda sorumluluklarınız arttı. İş hayatında da bitişler ve başlangıçlar yaşadınız. 2020’de özellikle 22 Mart’tan itibaren severek yaptığınız işlere daha çok zaman ayırabileceksiniz. Bu yıl aşkta istikrar var ancak monotonlaşan koşullara da dikkat etmek gerekir. Çocuklarınız var ise, bu alanda daha fazla çaba göstermeniz, sorumluluk almanız gündeme gelebilir. 16 Şubat – 30 Mart arasında iş hayatına ait bazı bitişler ve yeni adımlar mümkün. Toprakla ilgili kazançlar da olabilir.

Yükselen Akrep

Bu dönemde sizi zihinsel açıdan ilgilendiren koşullar ve yakın çevrenizdeki gelişmeler daha sorumlu kılmakta. Eğitim aşamasında olanlar için hedefe ilerlemek daha pozitif sonuçlar getirecek. Aşkta ve evlilikte ani gelişmelere hazır olmalısınız. Bu alanda sürprizler söz konusu. Yeni beraberlikler olabileceği gibi, evlilikte gerginlik var ise bu ani kopmalara da yol açabilir. 30 Mart – 13 Mayıs arasında özel hayatınız ve evle ilgili değişiklikler daha çok zaman ayırabilirsiniz. Yılın ikinci yarısında iş ortamında hızlı gelişmeler ve yeni adımlar da söz konusu.

Yükselen Yay

Bu yıl özellikle iş ve para durumunuza yönelik daha güçlü adımlar atabileceksiniz. İş yeteneklerinizi ortaya koyabilirsiniz. 2 Temmuz – 17 Aralık arasında bu alanda sorunlar daha kolay çözülebilir. Yıl sonunda eğitim, zihinsel uğraşlar açısından daha hareketli bir süreç başlıyor olacak. 3 Ocak – 16 Şubat arasında özellikle daha cesur ve mücadeleci olabileceğiniz günler var. Ancak 13 Mayıs – 28 Haziran arasında evde daha dikkatli ve sakin olmak gerekiyor. Bu yıl evlilik ve ortaklı konular içinde  özellikle 13 Mayıs- 25 Haziran arasında daha özenli olmalısınız.

Yükselen Oğlak

2018’den bu yana yükselen burcunuzda ilerleyen Satürn size çok fazla sorumluluk getirdi ancak bir yandan da hayatınızda önemli adımlar atma imkanı elde ettiniz. Bu yıl Jüpiter sayesinde kendinize güveniniz çok daha artıyor ve kendinizi geliştirmekte daha şanslısınız. Yolculuklar, eğitsel imkanlar önünüzü açacak. Aşkta da daha canlı ve yenilikçi olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Yaratıcı yönlerinizi daha cesur şekilde ortaya koyabilirsiniz. 16 Şubat – 30 Mart arasında yorucu da olsa sizi öne çıkarabilecek ve daha mücadeleci olabileceğiniz günler söz konusu olabilir.

Yükselen Saka

2020’de hayatınıza yeniden yön verme konusunda çok daha şanslısınız. Ancak 2018’den bu yana gündeme gelen belirsizlikler ve karmaşa yüzünden oldukça zorlanmış olabilirsiniz. Bu yıl biraz sabırlı olmak ve daha çok hazırlık yapmak durumundasınız. Acele etmemelisiniz. 2020 Aralık ayı ile birlikte, pek çok alanda, şahsi girişimler ve yepyeni başlangıçlar, daha pozitif koşullar gündeme gelecek. 22 Mart – 2 Temmuz arasında gündeme gelecek değişiklikleri yakından takip etmelisiniz. Bu süreçte yeni sorumluluklar ve daha kararlı bir süreç başlayacak.

Yükselen Balık

Bu yılınızda sosyal alanda ve gruplar içinde çok daha aktif olabilirsiniz. Mesleki olarak ait olduğunuz topluluklardan destek bulabilirsiniz. Bu sayede iyimserliğinizi de koruyabilirsiniz. Arkadaşlıklar cephesi de oldukça hareketli olabilir. Ancak 22 Mart – 2 Temmuz arasında mesleki alanda çok iyi kontrol edemediğiniz durumlar ve belirsizlikler var. Düşünmeden hareket etmemelisiniz. Bu yıl 3 Ocak – 16 Şubat arasında iş hayatında çok daha hızlı olabilirsiniz. 13 Mayıs – 28 Haziran arasında da yeni adımlar ve kendinizi daha cesur ve girişken hissedebileceğiniz fırsatlar olabilir.

     

 

Yükselen burcunuz bulun

Aşağıdaki tabloda doğum saatinizi, doğduğunuz döneme ilişkin satırla birleştirin.

 

23 Eylül – 3 Ekim

4 Ekim – 13 Ekim

14 Ekim – 22 Ekim

00:00

Yengeç

Aslan

Aslan

00:30

Aslan

Aslan

Aslan

01:00

Aslan

Aslan

Aslan

01:30

Aslan

Aslan

Aslan

02:00

Aslan

Aslan

Başak

02:30

Aslan

Başak

Başak

03:00

Başak

Başak

Başak

03:30

Başak

Başak

Başak

04:00

Başak

Başak

Başak

04:30

Başak

Başak

Başak

05:00

Başak

Başak

Terazi

05:30

Başak

Terazi

Terazi

06:00

Terazi

Terazi

Terazi

06:30

Terazi

Terazi

Terazi

07:00

Terazi

Terazi

Terazi

07:30

Terazi

Terazi

Akrep

08:00

Terazi

Akrep

Akrep

08:30

Akrep

Akrep

Akrep

09:00

Akrep

Akrep

Akrep

09:30

Akrep

Akrep

Akrep

10:00

Akrep

Akrep

Akrep

10:30

Akrep

Akrep

Yay

11:00

Akrep

Yay

Yay

11:30

Yay

Yay

Yay

12:00

Yay

Yay

Yay

12:30

Yay

Yay

Yay

13:00

Yay

Yay

Oğlak

13:30

Yay

Oğlak

Oğlak

14:00

Oğlak

Oğlak

Oğlak

14:30

Oğlak

Oğlak

Oğlak

15:00

Oğlak

Oğlak

Saka

15:30

Oğlak

Saka

Saka

16:00

Saka

Saka

Balık

16:30

Saka

Balık

Balık

17:00

Balık

Balık

Koç

17:30

Balık

Koç

Koç

18:00

Koç

Koç

Boğa

18:30

Koç

Boğa

Boğa

19:00

Boğa

Boğa

İkizler

19:30

Boğa

İkizler

İkizler

20:00

İkizler

İkizler

İkizler

20:30

İkizler

İkizler

İkizler

21:00

İkizler

İkizler

Yengeç

21:30

İkizler

Yengeç

Yengeç

22:00

Yengeç

Yengeç

Yengeç

22:30

Yengeç

Yengeç

Yengeç

23:00

Yengeç

Yengeç

Aslan

23:30

Yengeç

Yengeç

Aslan

 

 

Yükselen Burç Hesapla

Doğum anımızda ufukta yükselmekte olan burç, diğer adıyla yükselen burç bizim ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle ilişkimizi şekillendirir.

Aşk Uyumu

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl? Kendi burcunuzla onunkini karşılaştırın.

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi Değil Hemen Keşfet