Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

Denge ve rahatlama yılı

2021’e genel bakış

ÖNEMLİ NOT: Yıllık horoskobunuzu okurken, mutlaka yükselen burcunuzu da okuyunuz.

Terazi’ler, bu yıl son iki yılın getirdiği zorlayıcı koşulları aşarak, daha dengeli ve istikrarlı bir döneme ilerliyorlar. 2018’den bu yana Satürn Oğlak burcunda kalarak adeta hayatınız açısından bir dip noktasına işaret etmişti. Bu süreçte çok şey öğrendiniz, hayatınıza yeni bir temel attınız. İşte bitişler ve sonlanmalardan sonra yeni istek ve motivasyonlarla ilerlemeye hazırsınız. Bu yıl hem Jüpiter hem de Satürn burcunuzu en olumlu şekilde etkilerken, daha rahat ve zahmetsiz bir yılda olacaksınız.

Fırsatları ve büyümeyi anlatan Jüpiter bize hayatın hangi alanlarında daha fazla gelişebileceğimizi gösterir. Bu yıl uzun bir süre Saka burcunda kalacak bu gezegen sizin yaratıcılık, kendini ortaya koyma, aşk ve çocuklar alanınızı aydınlatmakta. 2021 boyunca sevdiğiniz konulara daha çok zaman ayırabilecek, kendinizi daha kolay mutlu hissedebileceksiniz. Bu süreçte sizi ödüllendirebilecek pek çok şey var. Bu kimileri için bir çocuğun doğumu olabileceği gibi, kariyer alanında daha kolay ilerleme ve kendini ifade etme fırsatı şeklinde de olabilir. Severek yaptığınız bir uğraşıyı, kendinize iş olarak da görebilirsiniz. Aşk hayatınızda da mutlu eden tecrübeler söz konusu. Satürn ise ister istemez bu alana biraz ciddiyet ve hatta sorumluluk hissi bile getirebilir. Çocuk sahibi olanlar da bu dönemde onlarla daha ciddi ve olumlu bir bağ kurabilecekler. Kısaca Jüpiter size yaratıcılığınızı daha çok sergileme yönünde imkanlar sunuyor olacak.

Jüpiter’in yanında Satürn de Saka’da ilerliyor. Sorumluluklarımızı ve gerçekleri anlatan bu gezegen sayesinde bu yıl severek yaptığınız bir işi çok daha fazla ciddiye alabilirsiniz. İş hayatındaki ilerleme daha akıcı ve rahat ilerleyebilir. Satürn sayesinde işte terfi ve yeteneklerinizi daha güçlü şekilde ifade edebileceğiniz fırsatlar elde edebilirsiniz. Böyle bir dönemde çalışmaktan çok keyif alabilirsiniz ancak yine de her şeyi işe dönüştürmemeli, boş zamanlar da yaratmaya çalışmalısınız. Kimi zaman Satürn bu transitinde sevdiklerinizle ilgili konulara daha fazla yük ve sorumluluk getirebilir. Bu çocuklarla ilgili de olabilir. Aşkta her şey düzgün gitse de fazla iş ya da sorumluluklar nedeni ile, ya da pek çok şeyi rutine bağlamanızdan dolayı bazı soğumalar ya da yeknesaklık yaşayabilirsiniz. Neyse ki Jüpiter’in de bu alanda olması bu yıl mutluluğu bulmanın çok daha kolay olabileceğini hatırlatıyor.

Diğer yandan hala Oğlak burcunda ilerleyen Pluton burcunuzla zorlayıcı bir ilişki kurmakta. Pluton baskı kuran, değişime zorlayan ve aynı zamanda güçlü olmayı gerektiren bir güçtür. Pluton sayesinde amaçlara daha fazla odaklanabilir ve hırs yapabilirsiniz. Ancak bu transit kimi zaman da otoritelerle, erkek figürle, baba ile ilişkinize bazı baskılar ya da sizi test eden koşullar da getirebilir. Kişisel gücünüzü ortaya koyarken, belirli manipülasyonlarla, tehditlerle karşılaşmanız söz konusu olabilir. Eğer 17-21 Ekim doğumlu bir Terazi iseniz bu yıl Pluton’un getirdiği yoğun baskıyı daha fazla hissedebilirsiniz. Bu nedenle şahsi alanda aşırı hırs ya da takıntıların neden olabileceği olaylara da dikkat etmek gerekebilir. Yükselen burcu Terazi olanlar Pluton’un getirdiği baskı ve dönüşümü, güçlü olma ihtiyacını 2007’den bu yana yaşamaktalar ve bu transit özellikle ev, ailevi konular ve yerleşimle ilgili gelişmelere büyük bir dönüşüm getirmiş, şartları yenilemiş olmalı.

Bu yıl tutulmalar neler getiriyor?

Bu yıl tutulmalar İkizler/Yay ekseninde gerçekleşiyor. Kuzey Ay düğümünün İkizler burcunda seyretmesi kendinize güvenme ve kendinizi geliştirme imkanlarına işaret etmekte. Eğitimde ve medya ile ilişkili konularda yeni insanlar ve yeni olanaklar gündeme geliyor. Güney düğümün Yay’da olması ise bu dönemde yakın çevrenizdekiler ve kardeşlerle ilgili konulara bazı uyumsuzluklar ya da krizler getirebilir. Düşüncelerinizde daha gerçekçi olmaya bakmalısınız.

En son Güneş tutulması 14 Aralık 2020’de Yay burcunda güney yönünde gerçekleşmişti. Bu tutulma 10 Haziran’a kadar olan dönemde yakın çevrenizde daha uğraştırıcı durumlar içinde olabileceğinizi gösteriyor. Bu dönemde düşüncelerinizde fazla kurcalayıcı olabilir ya da yakın çevreniz ile iletişimde bazı kopmalar yaşayabilirsiniz.

2021 yılında yine iki Güneş tutulmasına tanık olacağız. Bunların ilki 10 Haziran’da İkizler burcunda kuzey yönünde gerçekleşecek. Bu tema özellikle yılın ikinci yarısında kendinizi daha şanslı hissettiğiniz ve olayları daha iyi değerlendirebileceğiniz fırsatlar getirmekte. Yayıncılık, medya, akademik çalışmalar ve yabancılarla ilgili olan hedefler daha fazla tatmin getirebilir.

Yılın son Güneş tutulması 4 Aralık 2021 tarihinde, yine güney yönünde ve yeniden Yay burcunda gerçekleşecek. Dolayısı ile yılın son ayında yakın çevrenizle görüşmelerde, konuşmalar da ve yolculuklarda biraz daha planlı davranmak yararlı olabilir.

Bu yıl iki Ay tutulmasına tanık olacağız. Ay tutulmaları muhasebe yapma, değerlendirme ve sonuç zamanlarıdır. Böyle zamanlarda uyanış ve farkındalık artar. Ancak duygusal gerginliğin  yükseldiği zamanlar da olabilirler. 26 Mayıs’taki Ay tutulması Yay burcunda olduğu için, yakın çevrenizde, kardeşlerle, komşularla ilgili bir konuya ani bir farkındalık ve huzursuzluk getirebilir. 19 Kasım’daki Ay tutulması ise Boğa burcunda gerçekleşeceği için, bu tarih civarında çalışma ortamınıza yönelik bir konu ile daha fazla ilgilenmeniz ve somut adımlar atmanız söz konusu olabilir.

İş, para ve kariyer olanakları

Son iki yıl içinde iş hayatınızda önemli değişiklikler gündeme geldi. Mesleki alanda bir dip noktasından geçtiniz. Ev, aile ve yerleşim konuları sizi meşgul ederken, kariyeriniz oldukça zorlanmış olabilir. Şimdi ise bu dönemi geride bırakırken, yeni istek ve ilgilerle kendinizi yapılandırabileceğiniz bir döneme girmektesiniz. 2023’e kadar olan dönemde sevdiğiniz konulara daha çok zaman ayırabilir ve istediğiniz yönde sorumluluklar alabilirsiniz. Özellikle bu yıl çabalarınızın karşılığını daha fazla alabilir ve ödüllendirilebilirsiniz. Yaratıcı alanda ve kendinizi sahneye koymak istediğiniz konularda daha büyük bir özgüven ile hareket edebilirsiniz.

Parasal konularda, özellikle ortaklı yatırımlar, miras ya da borç-alacak işlerinde, mali alanda bazı değişiklikler esnek davranmanızı gerektirmekte. Finansal işlerde, yatırımlarda sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

7 Ocak – 4 Mart tarihleri arasında finansal konulara özellikle dikkat etmek gerekebilir. Bu dönemde ortaklı harcamalar artabilir ya da siz harcama konusunda daha kontrolsüz davranabilirsiniz. Bu nedenle mali işlerde sıkıntılar yaşanabilir.

4 Mart – 23 Nisan tarihleri arasında eğitsel konularda, içinde medyanın ya da uzakların, yabancıların olduğu işlerde daha fazla meşguliyet mümkün. Bu dönemde düşüncelerinizi yayma konusunda daha iddialı ve tartışmacı da olabilirsiniz.

23 Nisan – 11 Haziran tarihleri iş hayatında kritik konular ve riskler var. Hırsınız yüksek ve önemli adımlar atabilirsiniz. Ancak daha sakin ve sabırlı olmaya da bakmalısınız.

11 Haziran – 29 Temmuz döneminde grup çalışmalarında oldukça kararlı ama sabırsız olabilirsiniz. Arkadaşlıklar, gruplar içinde ayrılıklar gündeme gelebilir.

29 Temmuz – 15 Eylül arasında elde olmayan nedenler, gizli kalan şeyler huzursuzluk kaynağı olabilir. Bu dönemde düzen, organizasyon ve size hizmet eden kişilerle daha dikkatli olmalısınız.

15 Eylül – 30 Ekim arasında Mars burcunuzda size büyük bir odaklılık ve mücadele teması getirmekte. İlişkileri iyi korumalı ve yönetmelisiniz. Bu dönemde iş hayatında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kendinizi daha iddialı ortaya koyabilirsiniz.

30 Ekim – 13 Aralık arasında ortaklı parasal konularda harcamalara özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Bu dönemde çok çalışabilirsiniz ama masraflarınız da çoğalıyor olabilir.

13 Aralık sonrasında yolculuklar, ziyaretler ve görüşmeler hızlanmakta. Bu dönemde eğitim, zihinsel uğraşlar ve çevresel değişiklikler çok hareketli koşullar yaratmakta. Raporlar, yazılar ve belgeler de sizi yoğun kılabilir. Yakın çevrenizde değişiklikler ve kardeşlerle ilgili koşulları daha fazla dikkat çekebilir.

Aşk, evlilik ve ilişkiler

Bu yıl aşk hayatınızı ilgilendiren konular sizin için özel bir anlam taşımakta. Jüpiter’in yılın büyük bir bölümünde bu alandan geçiyor olması aşk ve mutluluk potansiyelini çok dikkat çekici kılmakta. Aşkta mutlu olmak yönünde son derece şanslısınız. Çocuklarla ilgili konular da mutluluk verici olabilir. Sevgi hayatınızda daha gerçekçi olmanızı gerektiren başka koşullar da var. Zira Satürn de bu alanda ilerliyor olacak. Bu durumda aşk konusuna daha ciddi bakmanız da mümkün. Eğer ilişkinizde iyi bir denge tutturabilirsiniz, aşk hayatınızı sağlamlaştırabilirsiniz. Kimi zaman işin getirdiği sorumluluklar, bazı uzaklaşmalar ya da eşinizin, partnerinizin özel durumu aşk hayatınıza bazı gölgeler ya da soğumalar getirebilir. Ancak yine de Jüpiter’in varlığı bu yıl aşk hayatınıza büyük bir canlılık getirmekte.

Venüs’ün burcunuzla uyumlu olduğu 1-25 Şubat, 9 Mayıs – 2 Haziran ve 16 Ağustos – 10 Eylül tarihleri arasında aşkta ve arkadaşlıklarda daha güzel zamanlar, mutluluğu kolaylaştıran fırsatlar yakalayabilirsiniz. 5 Kasım sonrasında, özellikle de Venüs’ün geri harekete döneceği 19 Aralık sonrasında ilişkilerinizde, ev ve aile hayatınızda bazı hoşnutsuzluklar gündeme gelebilir. Bu tarihten sonra evlilik, nişan ya da kutlamalar çok mutluluk verici olmayabilir.

Sağlık

Bu yıl geçen yıl olduğu gibi ağır transitler sizi çok fazla meşgul etmiyorlar. Sağlığınızın genel olarak daha olumlu ilerleyeceğini söyleyebiliriz. Belirli dönemlerde bağışıklığınızı yüksek tutmanız daha yerinde olacak. Bu dönemler 7 Ocak – 4 Mart, 29 Temmuz -15 Eylül olabilir. Ayrıca 11 -16 Ekim doğumlu bir Terazi iseniz bu dönemde ilaç kullanımına dikkat etmeli ve değişikliklerin neden olduğu psikolojik dalgalanmalara, hassasiyetlere özen göstermelisiniz. 17-21 Ekim doğumlular ise kendilerini aşırı baskı altında tutuyor olabilirler ve bu durum bedeniniz üzerinde de yorucu olabilir.

Merkür gerilemesi bu yıl hangi temaları getirmekte?

Her yıl 3 kez, ortalama 22 gün geri giden Merkür bu yıl geri hareketlerini hava elementinde yapıyor. Bu nedenle iletişim gezegeni Merkür’ün geri döndüğü zamanlarda iletişimde yavaşlamalar, yanlış anlamalar, görüşmeler, anlaşmalar ve yolculuklar açısından uğraştırıcı nedenler ve gecikmeler gündeme gelebilir.   

Merkür 2021’de ilk defa 30 Ocak – 21 Şubat arasında Saka burcunda geri gidecek. Bu dönemde çocuklarla ilgili konular, hoşlanarak çalıştığınız yaratıcı bir proje ya da yatırımlarla, harcamalarla ilgili konularda beklemeler, yeniden değerlendirme gereği ortaya çıkabilir. İkinci gerileme, 30 Mayıs -23 Haziran arasında İkizler burcunda olacağı için, bu dönemde yolculuklar, uzaklarla ilgili konular, medyaya, basın yayına ait gelişmeler ve aynı zamanda olaylara bakış açınızda değişiklikler, gecikmeler, iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Son olarak 27 Eylül – 18 Ekim arasında Terazi burcundaki geri hareketinde şahsi girişimlerinizde yeniden değerlendirme yapmanız gereken durumlar, fikir değişiklikleri, belirli projelerin iptal edilmesi gündeme gelebilir.

 

Yükselen burcunuza göre 2021

Terazi

Yükselen Koç

Yükselen Koç’lar açısından gruplar, sosyal yaşam ve yeni hedefler öne çıkmakta. Bu dönemde kariyerinizde ve sosyal alanda yeni istekler ve ümitler var. Özellikle 11 Haziran’dan sonra hızınız daha çok artacak. 15 Eylül – 30 Ekim arasında ilişkilerinizi daha iyi yönetmeye gayret etmelisiniz. Üstünüzdeki yüklerin hafifleyeceğini ve mesleki konuları yeni bir yola koyabileceğinizi söyleyebiliriz. Aşk hayatınızda 21 Mart-14 Nisan ve   27 Haziran – 22 Temmuz arasında daha keyifli ve eğlenceli zamanlar yaşayabilirsiniz.

Yükselen Boğa

Bu yıl sorumluluklarınız artmakta. Kariyeriniz ve unvanınız açısından yeni olanaklar içindesiniz İş hayatında dikkat çekici başlangıçlar yapabilirsiniz. Daha fazla tanınma olanakları da var. Bu arada 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında biraz kendinize zaman ayırmak ve duygusal açıdan gevşemeniz açısından güzel olabilir. Yıla hızlı bir tempo ile başlıyorsunuz. 7 Ocak – 4 Mart arasında yeni adımlar ve daha odaklı olabileceğiniz fırsatlar var. Ancak 11 Haziran – 29 Temmuz arasında hızınız biraz yavaşlayabilir. Bu dönemde eve yönelik işler ağırlık kazanacak.

Yükselen İkizler

2021 her açıdan kişisel gelişimizi destekliyor. Bu yıl öğrendiklerinizi daha fazla kullanma imkanına sahipsiniz. Eğitimde, akademik alanda, yabancılarla ilişkilerde, medyada şansınız açık ve bu alanlarda yepyeni döngüler içindesiniz. Hedeflerinizden uzaklaşmamalısınız. 4 Mart- 23 Nisan arasında eğer iyi yönetebilirseniz daha inandırıcı ve girişimci bir dönemdesiniz. Ancak 29 Temmuz – 15 Eylül arasında yavaşlamak gerekiyor. Yaz aylarında iş ve aile hayatınızı ilgilendiren olumlu bir hava esiyor olacak. Yılı çok iyi değerlendirmeye bakın.

Yükselen Yengeç

Yükselen Yengeç’ler için ortaklaşa işleri yönetme konusunda yeni bir süreç başlamakta. Son iki yılda evlilik ve ortaklıklarda pek çok sınavdan geçildi. Bu yıl finansal işlere, uzun vadeli borç alacak konularına, miras ya da eşinizin maddi konularına daha sorumlu gözlerle bakabilirsiniz. Ortaklaşa alanda yapacak çok iş var ancak korku ve endişelerinizi iyi yönetmeyi bilmelisiniz. 23 Nisan – 11 Haziran arasında çok daha cesur davranabilirsiniz. Ayrıca 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında yeni haberler, eğitimle, uzaklarla ilgili gelişmeler sizi çok daha mutlu edebilir. 15 Eylül – 30 Ekim arasında ise bazı bitişler ve yeni başlangıçlar söz konusu.

Yükselen Aslan

Bu yıl size evlilikte ve ortaklı işler alanında yepyeni tecrübeler getirmekte. Kariyer alanında daha fazla görünür hale gelirken, daha çok sorumluluk da alacaksınız. İş hayatınızda çabalarınızın karşılığını almanız zor değil. Evlilikte de önemli fırsatlar ancak daha sorumlu ve gerçekçi olmayı gerektiren koşullar var. 7 Ocak – 4 Mart arasında mesleki alanda ve hedeflerinizde daha esnek davranmaya bakın. 11 Haziran – 29 Temmuz arasında şahsi alanda çok daha girişken ve cesur davranabilirsiniz. 30 Ekim – 13 Aralık arasında ise biraz yavaşlamak iyi olacak.

Yükselen Başak

Mesleki alanda ve işe yönelik konularda yepyeni bir dönem başlamakta. Bu dönemde daha fazla çaba ve emek sarf etme gereği olacak. Yeni şeyler de öğreneceksiniz. Çalışmanın getirdiği stres nedeni ile genel olarak sağlığınızı ve iş düzeninize de dikkat etmelisiniz. 4 Mart – 23 Nisan arasında mesleki alanda daha girişken olmanız mümkün. Yaz aylarında, özellikle 14 Mayıs – 28 Temmuz döneminde ilişkilerinizde ve evlilik hayatınızda çok daha geliştirici  ve fırsatlar sunan bir dönem var. 29 Temmuz – 15 Eylül arasında da çok girişken olabilirsiniz.

Yükselen Terazi

Burcunuzun yıllık öngörümlerini dikkatle okuyunuz. Son iki yıl mesleki alanda önemli sıkışıklıklara, beklemelere yol açmıştı. Bu yıldan başlayarak yeteneklerinizi daha rahat ortaya koyabileceğiniz bir dönemdesiniz. Kariyerinizde ve yaratıcı alanda akıcı şartlar var. Bu yıl aşkta, çocuklarınızla ilgili alanda da yepyeni döngüler söz konusu. Yaratıcı hissettiğiniz alanlara daha ciddi bir şekilde odaklanabilirsiniz. 23 Nisan – 11 Haziran döneminde iş ve ev konularında daha cesur davranmanız gerekebilir. Aşk ve iş hayatınız birbiri ile bağlantılı hale de gelebilir. 15 Eylül – 30 Ekim arasında yeni adımlar için daha cesursunuz.

Yükselen Akrep

Bu yıl kariyer gezegenleri hayatınız açısından kritik bir döneme işaret etmekte. Bir yandan işiniz ama diğer yandan da ailevi konular, ev, toprak ve yerleşime yönelik yeni imkanlar, sorumluluklar söz konusu. Ev içinde, ailevi alanda sorumluluklar artıyor. Evde, aile içinde mutlu olaylar da bekleyebilirsiniz. Ancak bu süreçte kariyeriniz önemli bitiş ve başlangıçlar da yaşayabilirsiniz. 7 Ocak – 4 Mart arasında eşinizle, ortağınızla ilgili gelişmelere daha çok çaba sarf edebilirsiniz. Ancak 15 Eylül – 30 Ekim arası daha bağlayıcı olabilir. Bu yıl 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında çok daha iyimser ve keyifli koşullar bulabileceksiniz.

Yükselen Yay

2021’de yakın ve uzak çevrenizde olup bitenler, iletişim, görüşmeler ve ziyaretler sizi oldukça meşgul edecek. Bu yıl eğitim, medya, anlaşmalar ve zihinsel açıdan çok hareketlisiniz. Kardeşlerle ilgili uğraşlar da daha dikkat çekici olabilir. Bu arada 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında ev ve yerleşim konularında daha olumlu bir hava var. 4 Mart – 23 Nisan arasında evlilik ve ilişkiler daha stresli ve hassas olabilir. Ancak 29 Temmuz – 15 Eylül arasında işinizde ve hedeflerinizde daha fazla rekabet ve ilerleme içinde olabilirsiniz. 13 Aralık sonrasında da yeni adımlar var.

Yükselen Oğlak

Son iki yılın oldukça sorumlu ve daraltıcı atmosferinden sonra bu yıl kendi gündeminizi daha rahat yönetebilirsiniz. İşte kazançlarınızı daha iyi hale getirmenin yollarını arayacaksınız. Bu alanda fırsatlar var. Bu yeni bir işin kurulması anlamına da gelebilir. 4 Mart – 23 Nisan arasında daha fazla çalışmanız gerekebilir. 15 Eylül – 3o Ekim arasında işinizde ve önemli alanlarda belirli sonuçlar ve kararlar ortaya çıkacak. 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında çevrenizde, kardeşlerle ilgili konularda daha olumlu ve yumuşak koşullar söz konusu.

Yükselen Saka

Bu yıl Jüpiter ve Satürn’ün birlikte burcunuzda ilerliyor olması her açıdan daha olumlu koşullarda olduğunuzu göstermekte. Son iki yılın karmaşık ve engelleyici süreçleri tamamlandı. Jüpiter sayesinde kendinize güvenmelisiniz. Satürn de size kararlı ve disiplinli davranma imkanı getirmekte. Gerek işinizde, gerekse ilişkilerinizde dümende sayılırsınız. Yepyeni döngüler var. Bu bakımdan 4 Mart – 23 Nisan arasını daha iyi kullanabilirsiniz. 23 Nisan – 11 Haziran arasında ise iş koşulları ve sağlık konularına daha fazla odaklısınız. 30 Ekim sonrası işiniz açısından kararlılık getirmekte.

Yükselen Balık

Bu yıl mesleki açıdan bazı soru işaretleri ve belirsizlikler getirmekte. Kimi zaman kendinizi daha izole ve yalnız hissedebilirsiniz. Bu süreç ruhsal açıdan sizi güçlendirecek. Ancak kariyer alanında daha dikkatli, sabırlı olmanız gerekiyor. Şans gezegeni Jüpiter 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında, kısa bir süre de olsa burcunuza ilerleyerek size yeni adımlar, güven ve moral destek sunmakta. 4 Mary – 23 Nisan arasında ev ve iş konularında daha sakin ve dengeli olmaya özen göstermelisiniz. Yıl sonunda 13 Aralık’tan sonra mesleki alanda yeni girişimler ve daha fazla ilerleme sağlayabileceğiniz olanaklar gelişiyor olacak.

 

Yükselen burcunuz bulun

Aşağıdaki tabloda doğum saatinizi, doğduğunuz döneme ilişkin satırla birleştirin. Tablolar ortalama değerlerdir.

 

23 Eylül – 3 Ekim

4 Ekim – 13 Ekim

14 Ekim – 22 Ekim

00:00

Yengeç

Aslan

Aslan

00:30

Aslan

Aslan

Aslan

01:00

Aslan

Aslan

Aslan

01:30

Aslan

Aslan

Aslan

02:00

Aslan

Aslan

Başak

02:30

Aslan

Başak

Başak

03:00

Başak

Başak

Başak

03:30

Başak

Başak

Başak

04:00

Başak

Başak

Başak

04:30

Başak

Başak

Başak

05:00

Başak

Başak

Terazi

05:30

Başak

Terazi

Terazi

06:00

Terazi

Terazi

Terazi

06:30

Terazi

Terazi

Terazi

07:00

Terazi

Terazi

Terazi

07:30

Terazi

Terazi

Akrep

08:00

Terazi

Akrep

Akrep

08:30

Akrep

Akrep

Akrep

09:00

Akrep

Akrep

Akrep

09:30

Akrep

Akrep

Akrep

10:00

Akrep

Akrep

Akrep

10:30

Akrep

Akrep

Yay

11:00

Akrep

Yay

Yay

11:30

Yay

Yay

Yay

12:00

Yay

Yay

Yay

12:30

Yay

Yay

Yay

13:00

Yay

Yay

Oğlak

13:30

Yay

Oğlak

Oğlak

14:00

Oğlak

Oğlak

Oğlak

14:30

Oğlak

Oğlak

Oğlak

15:00

Oğlak

Oğlak

Saka

15:30

Oğlak

Saka

Saka

16:00

Saka

Saka

Balık

16:30

Saka

Balık

Balık

17:00

Balık

Balık

Koç

17:30

Balık

Koç

Koç

18:00

Koç

Koç

Boğa

18:30

Koç

Boğa

Boğa

19:00

Boğa

Boğa

İkizler

19:30

Boğa

İkizler

İkizler

20:00

İkizler

İkizler

İkizler

20:30

İkizler

İkizler

İkizler

21:00

İkizler

İkizler

Yengeç

21:30

İkizler

Yengeç

Yengeç

22:00

Yengeç

Yengeç

Yengeç

22:30

Yengeç

Yengeç

Yengeç

23:00

Yengeç

Yengeç

Aslan

23:30

Yengeç

Yengeç

Aslan

 

Yükselen Burç Hesapla

Doğum anımızda ufukta yükselmekte olan burç, diğer adıyla yükselen burç bizim ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle ilişkimizi şekillendirir.

Aşk Uyumu

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl? Kendi burcunuzla onunkini karşılaştırın.

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi Değil Hemen Keşfet