Terazi Burcu

Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

ÖNEMLİ NOT: Yıllık horoskobunuzu okurken, mutlaka yükselen burcunuzu da okuyunuz.

İlişkilerinizden büyük fayda görebilirsiniz

2023’e genel bakış

2023 pek çok açıdan ilişkilerinize endeksli ve başkalarından önemli destekler görebileceğiniz bir yıla benziyor. Bu dönemde büyüme olanakları özellikle evlilik, işte işbirliği ve yatırımlar alanında görülecek. Başkalarının güvenini kazanma yönünde başarılı olmanız zor olmayacak. Yıl boyunca belirli dönemlerde doğru kararlar ve atılımlarla ilerleyebileceksiniz.

Şans ve gelişme gezegeni Jüpiter bu yıl önce karşıt burcunuzda Koçta, ardından 16 Mayıs’tan sonra Boğa burcunda olacak. İlk dönemde, evlilik hayatınız, ilişkileriniz ve ortaklıklarınız sayesinde daha iyimser ve tatminkar olabilirsiniz. Bu dönem iş hayatınıza yeni dengeler, ilişkiler ve fırsatlar da getirmekte. Olumlu görüşler ve değerlendirmeler alabilir, yabancılarla da işbirliği içinde olabilirsiniz. Güçlü kişiler ve kendi alanlarındaki liderler size bazı imkanlar sağlayabilirler. Bu durum kariyerinizde ve ilişkileriniz sayesinde sosyal statünüzde, medeni halinizde olumlu değişiklikler getirebilir. 16 Mayıs sonrasında bu hız yavaşlamakla birlikte, başkalarından gelen olanaklar, yatırımlar, miras ya da krediler yolu ile bazı kazançlar elde edebilirsiniz. Yılın ikinci yarısında sizi daha fazla bağlayan koşullar oluşabilir.

Bu arada eğer 23 Eylül – 1 Ekim arasında doğmuş bir Terazi iseniz, 7 Mart’a kadar olan dönemde Satürn’ün olumlu açısı altında iş hayatınızda önemli sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu dönemde sorumluluklar olsa bile, iş hayatında belirli bir istikrar ve ödüller de söz konusu olabilir. Ancak yükselen burcu Terazi olanlar 7 Mart sonrasında özellikle iş ortamında daha fazla yük alabilirler. Bu yeni bir iş dahi olabilir. Bu durum üstünüzdeki yükler ağırlaştıracak ve daha fazla fedakarlık ve başkalarına hizmet anlamına gelecektir. Genel olarak bu transit sizden sağlık, hizmet ve düzen gerektiren işlere daha fazla özen göstermenizi talep edecektir.

2007’den bu yana burcunuzla sert bir açı oluşturan Pluton bu yıl ilk defa bu açısından çıkarak size daha fazla destek sunmaya hazırlanıyor olacak. 2023-2024 geçişinde, bu yıl ilk defa 23 Mart’ta Saka burcuna ilerleyecek olan Pluton önümüzdeki yıllarda içerisinde aşkın, yaratıcılığın, çocukların olduğu konularda daha fazla hırs, kontrol etme ve dönüştürme temaları getirecek. Ancak bu süreç 2024’ten sonra daha belirgin hale gelecektir. Eğer 20-23 Ekim doğumlu bir Terazi ise bu yıl Pluton’un sizi test ettiğini ve kişisel alanda daha mücadeleci kıldığını söylemeliyiz. Bu yıl erkek figürler, baba ya da otorite figürleri ile ilişkinizde dönüşümler, kimi zaman kontrol ve baskı yaratan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu durum aynı zamanda evde ve işte yenilenme anlamına da gelebilir. Eğer 23-24 Eylül doğumlu bir Terazi iseniz bu yıl 23 Mart – 11 Haziran arasında Pluton size daha fazla inandırıcılık, güçlü kişilerden destek ve yaratıcılığınızı etkin şekilde ortaya koyabileceğiniz bazı fırsatlar sunabilir. Bu süreç 2024’te daha da belirgin hale gelecektir.

Bu yıl tutulmalar neler getiriyor ?

Bu yıl Ay düğümleri 17 Temmuz’a kadar Boğa-Akrep ekseninde kalırken, bu tarihten sonra Koç-Terazi eksenine geçecek. Bu nedenle yılın ilk yarısında finansal alanda başkalarından yardım görme ve ortaklı işler konusunda şanslı sayılırsınız. Yılın ikinci yarısında ise ilişkilerinizi daha iyi yönetmeniz gerekebilir. Bu dönemde ortaklı işleri geliştirmeye bakmalısınız.

2023’ün ilk güneş tutulması 20 Nisan’da Koç burcunun son derecesinde gerçekleşecek. Genel olarak bu tutulmanın etkileri Ekim ayına sürecek. Bu dönemde evlilik, anlaşmalar ve para ile ilgili konularda ilginç değişiklikler gündeme gelebilir. Özellikle 14 Ekim’de Terazi burcundaki Güneş tutulması yılın son aylarında şahsi alanda girişimler, sağlık ve bedene ait konulara da zaman ayırabileceğinizi anlatıyor.

2023’te Ay tutulmaları Akrep ve Boğa burçlarında gerçekleşecek. Ay tutulmaları değişikliklere gitmek, duygusal açıdan muhasebe yapmak ve belirli gelişmelerin sonuçlarını gördüğümüz  zamanlardır. Böyle zamanlarda uyanış ve farkındalık artar. Ancak duygusal açıdan daha yorucu da olabilir. 5 Mayıs’ta Akrep burcunda gerçekleşecek olan Ay tutulması parasal alanda ve ortaklı işlerle ilgili bir değerlendirme getirebilir.  28 Kasım’da Boğa burcunda gerçekleşecek olan tam Ay tutulması yatırımlar, miras ya da ortaklıklar alanında bazı sonuçlara işaret ediyor olabilir.

İş, para ve kariyer olanakları

2023 iş ve para konularında son derece verimli ve kazançlı sonuçlar getirebilir. Bu dönemde ilişkilerinizi nasıl yöneteceğiniz ve yeteneklerinizi kullanacağınız pek çok şeyi etkileyecektir. Yılın ilk yarısında iş hayatında tanıma ve terfiler daha kolay gerçekleşebilir. 16 Mayıs sonrasında ise yatırımlar, toprak ve gayrimenkulden doğabilecek imkanları daha iyi kullanmaya bakmalısınız. Eğer 23 Eylül – 1 Ekim doğumlu bir Terazi iseniz yılın ilk aylarında iş hayatında önemli işler ve daha önceki tecrübelerinize dayanan kazançlar, ödüller ve terfiler de söz konusu olabilir. Ancak yükselen burcu Terazi olanlar 7 Mart’tan sonra, önümüzdeki 2,5 yıl boyunca işle ilgili konularda daha meşgul ve sorumluluk, öğrenme ve adeta bir çıraklık gerektiren bir döneme girmekteler.

Bu yıl,

25 Mart’a kadar olan dönemde iş hayatında uzaklarla, yabancılarla ilgili işler, medya, eğitim ve yayıncılık gibi konularda, fikirler alanında bazı sürtüşmeler ve gecikmeler mümkün.  12 Ocak’tan itibaren bu konularda değişikliklere gitmeniz kolaylaşabilir, yolculuklardan daha fazla şey elde edebilirsiniz.

25 Mart’tan 20 Mayıs’a kadar olan dönem iş hayatınız açısından oldukça kritik ve mücadele gerektiren koşullar getirmekte. Bu dönemde sakin kalarak iş hayatında daha çok şey yapabilirsiniz. Kimi zaman ailevi ve duygusal nedenler sizi daha çok yorabilir.

20 Mayıs – 10 Temmuz arasında gruplar ve takım çalışmaları içinde daha aktif ve girişken davranabilirsiniz. Gelecek beklentileriniz yönünde bazı değişiklikler ya da arkadaşlıklar içinde husumet, çekişme söz konusu olabilir.

10 Temmuz – 27 Ağustos arasında oldukça dikkatli ve özenli olmaya bakmalısınız. Bu dönemde işte fedakarlıklar ve sizi gizli şekilde etkileyebilecek kişiler olabilir. Önünüzü göremediğiniz işlere girişmemelisiniz.

27 Ağustos – 12 Ekim arasında Mars burcunuzda ilerlerken kendinizi daha mücadeleci ve girişken bir ortamda bulabilirsiniz. Tartışmalar da gündeme gelebilir, bu nedenle, hızlı davranmakla birlikte sakin kalabilmeyi de başarmalısınız.

12 Ekim – 24 Kasım tarihleri arasında parasal alanda, iş hayatında daha odaklı ve tutkulu davranabilirsiniz. Bu dönem harcamalarınızı da arttırabileceği için bütçenize daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor.

24 Kasım – 4 Ocak arasında ise hareket, ziyaret, yolculuklar ve eğitsel uğraşlar açısından oldukça faal olabilirsiniz. Sözlerinizde daha etkin olabileceğiniz gibi, yakın çevrenizde sizi tahrik edebilecek kişiler de gündeme gelebilir.

Aşk, evlilik ve ilişkiler

Son iki yıldır hayatın keyif veren ve aşkla da ilgili olabilecek konularda belirli bir denge, istikrar ama aynı zamanda monotonlaşmada söz konusu. Özellikle yükselen burcu Terazi olanlar 2020’den bu yana aşk ve sevgi alanında, partnerlerinin bazı sorunları ile de ilgilenmek ya da aşk hayatını etkileyen bazı sorumlulukları da yaşamak durumunda kalıyor. Bu temaların 7 Mart’a kadar devam edebileceğini söyleyebiliriz.

Ancak bu yıl evlilik, ilişkiler ve başkalarından elde edebileceğiniz imkanlar konusunda son derece cömert ve iyimser koşullar da getirmekte. 16 Mayıs’a kadar evlilik evinizde ilerleyen Jüpiter bu dönemde evliliklerin şans getirdiğini ve bu yönde desteklendiğinizi gösteriyor. Bu bakımdan, 16 Mayıs öncesinde bir evlilik gündeme gelebilir, kuşkusuz bu durum kendi haritanızdaki koşullara ve sizin niyetlerinize de bağlı olacaktır.

27 Ağustos – 12 Ekim arasında da ilişkileriniz canlı bir tempoda ilerleyebilir ancak bu dönemde tartışmalar da artabilir.

Venüs’ün burcunuzla uyumlu olduğu 3-27 Ocak, 11 Nisan – 7 Mayıs, 8 Kasım – 4 Aralık tarihleri arasında mutlu zamanlar, aşkta daha keyifli koşullar ve zevkler vurgulanmakta.

Ancak Venüs bu yıl 23 Temmuz – 4 Eylül tarihleri arasında Aslan burcunda geri harekette olacak. Bu transit aşk hayatınızı doğrudan etkileyebilir. Venüs geri hareket ettiğinde, ilişkilerimizde, aşk hayatında ya da değer verdiğimiz ve bizi mutlu eden konularda problemler, kararsızlıklar, gecikmeler ve hoşnutsuzluklar gündeme gelebilir. Genellikle bu dönemde evlilik, nişan, kutlama ve estetikle, kadınlarla ilgili işler ya da evde dekorasyon, tasarım gibi işler için pek kolay bir dönem olmayabilir. Özellikle evlilik gibi önemli kararlar başka tarihlere alınması daha uygun olabilir.

Sağlık

Sağlığınız konusunda bu yıl daha dikkatli olma eğilimindesiniz. Özellikle artan yükler ve gerginlik yaratan koşullar, iş ortamındaki gelişmeler 7 Mart sonrasında bedeniniz ile ilgili konulara daha ciddi bakacağınızı göstermekte. Bu arada 20-23 Ekim doğumlu Terazi’ler sert Pluton transiti altında kendilerini daha fazla baskı altında hissedebileceklerinden, moral durumlarına özellikle dikkat etmeliler. 10 Temmuz -27 Ağustos dönemi yükselen burcu Terazi olanlar içinde biraz daha endişeli geçebilir.

Merkür gerilemesi bu yıl hangi temaları getirmekte ?

Her yıl 3 kez, ortalama 22 gün geri giden Merkür bu yıl geri hareketlerini toprak burcu elementlerde yapıyor. Bu nedenle iletişim gezegeni Merkür’ün geri döndüğü zamanlarda özellikle parasal konularda, belirli bir projeyi hayata geçirme, somutlaştırma aşamasında, içinde tasarım, düzen, maddi kaynaklar ve yönetsel uğraşlarda bazı gecikmeler, yavaşlamalar ve planların tamamen değişmesi söz konusu olabilir. Merkür geri giderken pek çok şeyi revize edebilir, eksiklerinizi daha kolay görebilirsiniz. Genel olarak bu dönemlerde yeni anlaşmalar yapmaktan kaçınmalısınız.

Merkür yıla geri harekette başlamakta. 18 Ocak’a kadar olan dönemde evinize, ailenize, yerleşime ait konularda değişiklikler, evle daha fazla ilgilenme ve evde artan meşguliyetler getirebilir. 2023’te Merkür ilk defa 21 Nisan – 15 Mayıs tarihleri arasında Boğa burcunda geri gideceği için bu dönemde finansal işlere, eşten ya da ortaktan gelen kaynaklara yönelik konularda bazı gecikmeler, endişeler gündeme gelebilir. Merkür 23 Ağustos – 15 Eylül tarihleri arasında Başak burcunda geri gideceği için, bu dönemde açık ve net bir iletişim kurmak, karar vermek kolay olmayabilir. Bu dönemde gizli kalan şeylerle de uğraşmak gerekebilir. Son olarak 13 Aralık sonrasında 2 Ocak 2024’e kadar toprağı, gayrimenkulleri, ev ve ataları ilgilendiren konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz.

Aylık durumlar

İyi     ***

Orta   **

Zayıf   *

TERAZİ

Ocak

Şubat

Mart

Nisan

Mayıs

Haziran

Temmuz

Ağustos

Eylül

Ekim

Kasım

Aralık

İş/Para

*

**

**

***

**

**

**

*

***

***

**

**

Aşk

***

**

*

***

***

**

**

*

**

*

***

**

Sağlık

**

***

**

*

**

***

*

*

**

***

**

***

Eğitim

 

***

 

*

**

***

**

*

**

***

***

**

 

Yaşınıza göre yıllık temanızı keşfedin

Yıl içinde sizin için özel önem taşıyan konuları bulmak için bu yıl doğum gününüze göre hangi yaşa girdiğinize bakmalısınız. Örneğin bu yıl 27 yaşına giriyorsanız, aşağıdaki tabloda görüldüğü gibi 4 nolu temayı yaşayacaksınız demektir. Bir önceki yılda ise 3 nolu temayı yaşıyordunuz. Eğer bu yıl 44 yaşına basıyorsanız, doğum gününüzden itibaren 9 nolu temayı yaşıyorsunuz demektir. Bu durumda bir önceki yılda 8 nolu temayı yaşıyordunuz. Aşağıda yılınızla ilgili önemli temaları okuyabilirsiniz.

Yaşınız

Tema

18, 30, 42, 54, 66, 78, 90

7

19, 31, 43, 55, 67, 79, 91

8

20, 32, 44, 56, 68, 80, 92

9

21, 33, 45, 57, 69, 81, 93

10

22, 34, 46, 58, 70, 82, 94

11

23, 35, 47, 59, 71, 83, 95

12

24, 36, 48, 60, 72, 84, 96

1

25, 37, 49, 61, 73, 85, 97

2

26, 38, 50, 62, 74, 86, 98

3

27, 39, 51, 63, 75, 87, 99

4

28, 40, 52, 64, 76, 88, 100

5

29, 41, 53, 65, 77, 89, 101

6

 

 

Yıllık temalar

1

Eğer 1 nolu yılı yaşıyorsanız bu yıl kişisel alanda önemli adımlar içinde olabilirsiniz. Bu yılınızda başlangıçların önemli bir yeri olacaktır. Kendinizi daha fazla gösterebileceğiniz, hayatınızın dümeninde olduğunuz bir yıldasınız. Niyetlerinize odaklanın. Hayat planınızda değişiklikler gideceğiniz bir yıldasınız. Bu yılınızda sağlığınıza ilişkin konulara daha çok önem vermelisiniz. Belirli bir yaştakiler için bu daha önemli olabilir. Daha fazla bilgi için, yükselen burcunuzun yöneticisinin haritanızda hangi evde olduğuna bakabilirsiniz.

2

Eğer 2 nolu yılı yaşıyorsanız, bu yılınızda sahip olduğunuz maddi ve manevi değerler, parasal konular, gelirler daha fazla dikkatiniz çekebilir. İş hayatında gelirlerinizi arttırma yolunda adımlar atabilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi daha çok seferber edebilirsiniz. Bu yılınızda harcamalar da dikkat çekebilir. Birikimlerinizi, tasarruflarınızı daha iyi kullanmaya özen göstermelisiniz. Daha fazla bilgi için, astrolojik haritanızda 2. evde bulunan burca ve yöneticisinin hangi evde ve nasıl koşullarda olduğuna bakabilirsiniz.

3

Eğer 3 nolu yılı yaşıyorsanız, bu yılınızda çevrenizde hareket, iletişim ve değişiklikler daha fazla dikkat çekecektir. Bu yıl düşüncelerinizi aktarmak, anlatmak, yazmak ve tasarlamak önemli faaliyetler olabilir. Eğitim, medya, yeteneklerinizi gösterebileceğiniz konulara daha çok zaman ayırabilirsiniz. Kardeşler ve yakın çevrenizdekiler sizin için önem kazanabilir. Daha fazla yolculuk ve hareket olabilir. Zihinsel açıdan hareketli bir yılınızdasınız. Daha fazla bilgi için, astrolojik haritanızda 3. evde bulunan burca ve yöneticisinin hangi evde ve nasıl koşullarda olduğuna bakabilirsiniz.

4

Eğer 4 nolu yılı yaşıyorsanız, bu yılınızda şahsi alanda önemli değişiklikler, bitişler ve yeni başlangıçlar gündeme gelecektir. Evinizi, ailenizi ilgilendiren konular özellikle dikkat çekebilir. Ebeveyn ile ilgili gelişmeler, içerisinde toprak ve gayrimenkulün ya da ülkenin önemli olduğu değişiklikler, evde sizi meşgul eden koşullar, yerleşime ait konular önemli sonuçlar getirecektir. Köklerle, atalarla, sizi toprağa bağlayan nedenlerle ilgili konular da gündeme gelebilir. Daha fazla bilgi için, astrolojik haritanızda 4. evde bulunan burca ve yöneticisinin hangi evde ve nasıl koşullarda olduğuna bakabilirsiniz.

5

Eğer 5 nolu yılı yaşıyorsanız, bu yılınızda yaratıcı çalışmalar, çocuk doğumu, aşk ve keyif getiren konular dikkat çekecektir. Bu yılınızda kendinizi daha çok gösterebilir, kazançlar elde edebilirsiniz. Hayat daha eğlenceli de olabilir, ödüller gündeme gelebilir. Aynı zamanda aşk hayatınız da vurgulanabilir. Hayatın eğlenceli yönlerine açıksınız. Çocuk sahibi olmak gibi bir konu gündemde ise iyice öne çıkabilir. İçerisinde risk olan ve masraf çıkaran olaylar da dikkat çekebilir. Daha fazla bilgi için, astrolojik haritanızda 5. evde bulunan burca ve yöneticisinin hangi evde ve nasıl koşullarda olduğuna bakabilirsiniz.

6

Eğer 6 nolu yılı yaşıyorsanız, bu yılınızda sizi uğraştıran konular ve  çabalar dikkat çekebilir. İş değişiklikleri, işle ilgili problem, iş ortamındaki gelişmeler ve atmosfer daha uğraştırıcı, yıpratıcı da olabilir. Bu yılınızda hizmet ve çıraklık etmek vurgusu var. Kimi zaman sağlık ve hastalıklar da dikkat çekebilir, bu kimi zaman başkalarının problemleri de olabilir. Bu yılınızda enerjinizi doğru şekilde kullanmaya odaklanacaksınız. Daha fazla bilgi için, astrolojik haritanızda 6. evde bulunan burca ve yöneticisinin hangi evde ve nasıl koşullarda olduğuna bakabilirsiniz.

7

Eğer 7 nolu yılı yaşıyorsanız, bu yılınızda evlilik, ilişkiler ve başkalarına dayalı konular daha fazla dikkat çekebilir. Bu yılınızda tek başına hareket etmeyecek ve ilişkilerinizde bir denge kurmaya çalışacaksınız. Kimi zaman karşıtlıklar, düşmanlıklar da gündeme gelebilir. Evlilik ya da boşanma ile ilgili bir karar söz konusu olabilir. Davalara ilişkin koşullar dikkat çekebilir. Bu yıl bedeninize gelebilecek darbelere, kazalara ve risklere karşı daha uyanık olmalısınız. Daha fazla bilgi için, astrolojik haritanızda 7. evde bulunan burca ve yöneticisinin hangi evde ve nasıl koşullarda olduğuna bakabilirsiniz.

8

Eğer 8 nolu yılı yaşıyorsanız, bu yılınız dönüşüm ve değişim yılı olacaktır. Belirli korkular ve engeller gündeme gelebilir. Mücadelenizle pek çok şeyi geride bırakabileceksiniz. Bu yılınızda psikolojik bir değişim içinde olabilirsiniz. Çevrenizde ölüm ve yeniden doğum, kriz temaları dikkat çekebilir. Aynı zamanda finansal işler, borçlar, vergiler, yatırım ve mirasın da önemli olabileceği, başkaları ile paylaşımlı maddi kararlar, değişiklikler gündeme gelebilir. Daha fazla bilgi için, astrolojik haritanızda 8. evde bulunan burca ve yöneticisinin hangi evde ve nasıl koşullarda olduğuna bakabilirsiniz.

9

Eğer 9 nolu yılı yaşıyorsanız, bu yılınızda ufuklarınızı geliştirmek adına çok şey yapabilir ve yeni bir öğrenme sürecine girebilirsiniz. Daha geniş düşünebilir, yabancılarla karşılaşabilir, yolculuklar yapabilirsiniz. Eğitimde, akademik alanda, medya ve yayıncılık konularında hareketli bir yıl olabilir. Yeni insanlar, yabancılar ve size danışmanlık verecek kişilerle karşılaşabilirsiniz. Fikir ve inançlarınızı daha fazla yayma ve paylaşma imkanı bulabilirsiniz. İnançlar alanında olaylara daha geniş bakmalı, aşırı yargılayıcı ve fanatik olmamalısınız. Daha fazla bilgi için, astrolojik haritanızda 9. evde bulunan burca ve yöneticisinin hangi evde ve nasıl koşullarda olduğuna bakabilirsiniz.

10

Eğer 10 nolu yılı yaşıyorsanız, bu her açıdan önemli ve dikkat çekici bir yıl içinde olduğunuzu gösterir. Statünüz, medeni durumunuz ve sorumluluklarınız açısından önemli değişiklikler deneyimleyebilirsiniz. Bu yıl dikkat çekmek, herkesin gözü önünde olmak mümkün olabilir. Bu olumlu ya da olumsuz bir şekilde haritanızın durumuna göre olacaktır. Bu yıl bir terfi, görev ve sorumluluk değişikliği, evliliği ilgilendiren gelişmeler size çok şey getirebilir. Oldukça meşgul bir yılınızdasınız. Kariyeriniz ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için, astrolojik haritanızda 10. evde bulunan burca ve yöneticisinin hangi evde ve nasıl koşullarda olduğuna bakabilirsiniz.

11

Eğer 11 nolu yılı yaşıyorsanız, bu daha olumlu, niyetlerinize ulaşabildiğiniz, hayata daha dengeli şekilde yaklaştığınız bir yıl olacaktır. Bu yılınızda arkadaşlarınız, gruplar, sosyal konular özellikle dikkat çekici olabilir. Gruplar içinde daha aktif olabilir ve ümitlerinizi yenileyebilirsiniz. Olumlu düşünceler ve işten kazançlar söz konusu. Çocuklarla ilgili konular da gündemde olabilir. Umutlarınız yönünde destekleyici bir yıldasınız. Daha fazla bilgi için, astrolojik haritanızda 11. evde bulunan burca ve yöneticisinin hangi evde ve nasıl koşullarda olduğuna bakabilirsiniz.

12

Eğer 12 nolu yılı yaşıyorsanız, bu yılınızda ruhsal açıdan çok şey öğrenebilirsiniz. Bu tecrübeler size daha fazla kabullenme getirecektir. Bu yıl pek kolay olmayabilir ama sonunda kendiniz ile ilgili pek çok şey öğrenebilirsiniz. Kimi zaman bu yılınızda sizi izole eden şanssızlıklar, kayıplar gündeme gelebilir. Kendi içinize daha çok dönerek bir hazırlık yaşayabilirsiniz. Sabırlı göstermeyi öğreniyorsunuz. Egonuz test altında. Haritanızın durumuna göre, gizli düşmanlıklar, belalar, hesapta olmayan olaylar dahi yaşanabilir. Daha fazla bilgi için, astrolojik haritanızda 12. evde bulunan burca ve yöneticisinin hangi evde ve nasıl koşullarda olduğuna bakabilirsiniz.

 

Yükselen burcunuz bulun

Aşağıdaki tabloda doğum saatinizi, doğduğunuz döneme ilişkin satırla birleştirin. Tablolar ortalama değerlerdir.

 

23 Eylül – 3 Ekim

4 Ekim – 13 Ekim

14 Ekim – 22 Ekim

00:00

Yengeç

Aslan

Aslan

00:30

Aslan

Aslan

Aslan

01:00

Aslan

Aslan

Aslan

01:30

Aslan

Aslan

Aslan

02:00

Aslan

Aslan

Başak

02:30

Aslan

Başak

Başak

03:00

Başak

Başak

Başak

03:30

Başak

Başak

Başak

04:00

Başak

Başak

Başak

04:30

Başak

Başak

Başak

05:00

Başak

Başak

Terazi

05:30

Başak

Terazi

Terazi

06:00

Terazi

Terazi

Terazi

06:30

Terazi

Terazi

Terazi

07:00

Terazi

Terazi

Terazi

07:30

Terazi

Terazi

Akrep

08:00

Terazi

Akrep

Akrep

08:30

Akrep

Akrep

Akrep

09:00

Akrep

Akrep

Akrep

09:30

Akrep

Akrep

Akrep

10:00

Akrep

Akrep

Akrep

10:30

Akrep

Akrep

Yay

11:00

Akrep

Yay

Yay

11:30

Yay

Yay

Yay

12:00

Yay

Yay

Yay

12:30

Yay

Yay

Yay

13:00

Yay

Yay

Oğlak

13:30

Yay

Oğlak

Oğlak

14:00

Oğlak

Oğlak

Oğlak

14:30

Oğlak

Oğlak

Oğlak

15:00

Oğlak

Oğlak

Saka

15:30

Oğlak

Saka

Saka

16:00

Saka

Saka

Balık

16:30

Saka

Balık

Balık

17:00

Balık

Balık

Koç

17:30

Balık

Koç

Koç

18:00

Koç

Koç

Boğa

18:30

Koç

Boğa

Boğa

19:00

Boğa

Boğa

İkizler

19:30

Boğa

İkizler

İkizler

20:00

İkizler

İkizler

İkizler

20:30

İkizler

İkizler

İkizler

21:00

İkizler

İkizler

Yengeç

21:30

İkizler

Yengeç

Yengeç

22:00

Yengeç

Yengeç

Yengeç

22:30

Yengeç

Yengeç

Yengeç

23:00

Yengeç

Yengeç

Aslan

23:30

Yengeç

Yengeç

Aslan

 

 

Yükselen Burç Hesaplama

Doğum anımızda ufukta yükselmekte olan burç, diğer adıyla yükselen burç bizim ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle ilişkimizi şekillendirir.

Burç Uyumu

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl? Kendi burcunuzla onunkini karşılaştırın.