Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)

Değişime odaklısınız

2021’e genel bakış

ÖNEMLİ NOT: Yıllık horoskobunuzu okurken, mutlaka yükselen burcunuzu da okuyunuz.

Siz de herkes gibi bu yıl geçmişe değil, geleceğe odaklı olmanın önemini fark ediyorsunuz. 2021 değişim ve dönüşüm getiriyor. Geçmişle ilişkinize artık daha farklı gözlerle bakabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında rahatlama duygusu artacak ve olaylara bakış açınızda yeni fikirler filiz vermeye başlayacak. Siz Yengeç’ler 2018’den bu yana Satürn’ün ağır transiti altında çok fazla baskı altında kaldınız. Şimdi engeller yavaş yavaş ortadan kalkıyor. Yükselen burcu Yengeç olanlar da kariyer alanında yeni bir yola doğru girdiler. 2021’de öncelikli konulardan ilki finansal konular olacak. Bu yıl mali alanda, finansal konularda daha fazla yük ve sorumluluk altına girebilirsiniz. Ancak bu yatırımlar ve ortaklı konular açısından önemli fırsatların da olduğunu gösteriyor.

2021’in büyük bir bölümünde kariyer gezegenleri sizi ortaklı kazançlarda, yatırım ya da miras gibi alanlarda daha fazla meşgul edebilir. Kimi zaman bu süreçte bazı endişeler ya da bağlayıcı koşullarla da karşılaşabilirsiniz. Eşinizin ya da var ise ortağınızın maddi durumu ile daha fazla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yeni yatırım imkanları ve başkalarının da desteğini alarak ilerleyebileceğiniz fırsatlar olacak. Yıl boyunca banka hesaplarınızı, borç ve alacaklarınızı daha iyi yönetmenin gerekli olduğunu göreceksiniz. Kimi zaman beklentiler de sizi bağlayıcı olabilir. Böyle zamanlarda bağlayıcı nedenler karşısında daha sabırlı ve soğukkanlı olmalısınız.

14 Mayıs – 28 Temmuz arasını çok daha iyi değerlendirmeye bakın. Yılın bu döneminde önemli açılımlar ve rehberlik edecek kişilerle karşılaşabilirsiniz. Aynı zamanda eğitim, akademik çalışmalar, yolculuk ve yabancılar hayatınıza yeni açılımlar getirecek. Jüpiter’in olumlu açısı altında pek çok şeyi kendi akışı içinde daha kolay çözebildiğinizi göreceksiniz. Böylece endişe ve korkularınızı aşmanız da kolaylaşacak.

Özgürleşme ve yenilenme getiren Uranüs bu yıl da burcunuzla uyumlu kalmakta. 2018’den bu yana Uranüs size yeni ümitler ve gelecek yönünde daha farklı, daha orijinal şeyler yapma isteği getirmekte. Bu süreçte yeni arkadaşlar, gruplar ve sosyal çalışmalar içinde olabilirsiniz. Şimdiye kadar hep aynı şekilde devam etmiş olan şeyleri artık değiştirmenin vaktinin geldiğini siz de görüyorsunuz. Dünya yeni bir sürece girerken, siz de hareketsiz kalmayacaksınız. Eğer 27 Haziran – 7 Temmuz doğumlu bir Yengeç iseniz Uranüs’ün bu yenileyici, uyandırıcı etkisini daha çok hissedeceksiniz demektir. İlginç ve farklı arkadaşlıklar, gruplar size daha çekici gelebilir. Hedeflerinizde, amaçlarınızda yenilenme ve çok daha farklı düşünceler içinde olabilirsiniz. Kısaca aynı yerde kalmak istemeyeceksiniz.

Diğer yandan Neptün’ün olumlu açısı da sizi yaratıcı alanda daha şanslı kılmakta. Bu transit size ruhsal konulara eğilim, sezgileriniz yardımı ile yeni çevrelere ulaşma imkanı ve daha geniş  ve evrensel bir bakış açısı sağlamakta. Neptün’ün transiti çok belirgin olmayabilir ancak 10-17 Temmuz arasında doğmuş bir Yengeç ise bu yıl kendinizi daha akışkan, daha kabullenici ya da sanatsal konulara daha açık hissedebilirsiniz. Neptün sayesinde olayları biraz da toz pembe görme eğiliminde olabilirsiniz. Bu konuda biraz daha gerçekçi olmakta fayda var. Her şeye rağmen Neptün size inançlar, felsefe ve kendini geliştirme alanlarında önemli eğilimler getirmekte. Size rehberlik edecek kişilerle de karşılaşabilirsiniz.

Pluton ise uzun bir süredir, 2007’den bu yana burcunuza karşıt durmakta. Bu uzun süre içinde pek çok Yengeç onları baskılayan, hatta tehdit eden olaylarla karşılaştı. Kuşkusuz bu tecrübelerin sonucunda daha çok olgunlaştınız ve kendinizi de güçlendirdiniz. Yine de Pluton, özellikle karşıtlık yaratan durumlar, evlilik, ortaklıklar alanında, genel olarak ilişkilerinizde sizi kas yapmaya zorlamakta. Eğer 16-20 Temmuz doğumlu bir Yengeç iseniz bu yıl Pluton’un hedefindesiniz demektir. Dolayısı ile bu yıl sizi dönüştürücü, mücadeleye yol açan koşullar olabilir. Kimi zaman düşmanlıklar, tehditler de gündeme gelebilir. Yine de bu transit sizi psikolojik açıdan güçlendirmekte. Belirli zamanlarda baskılar ya da manipülatif koşullarla karşılaşabilirsiniz. Ancak göstereceğiniz soğukkanlılık sayesinde bu süreçten önemli şeyler öğrenebilirsiniz. Evlilikler de dönüştürücü olabilir. İş alanında güçlü kişilerle daha çok karşılaşabilirsiniz.

Bu yıl tutulmalar neler getiriyor?

Bu yıl tutulmalar İkizler/Yay ekseninde gerçekleşiyor. Kuzey Ay düğümünün İkizler burcunda seyretmesi kimi zaman kontrol edilemeyen olayların, gizli kalan şeylerin sıkıntı yaratabileceğine işaret ediyor. Bu dönemde harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Sağlık, düzen, başkalarına hizmet, iş ortamınızla ilgili konularla daha fazla uğraşabilirsiniz. Çalışma ortamında daha sabırlı ve dikkatli olmaya özen gösterin.

En son Güneş tutulması 14 Aralık 2020’de Yay burcunda güney yönünde gerçekleşmişti. Bu tutulma 10 Haziran’a kadar olan dönemde yukarıda da ifade ettiğimiz gibi sağlık, çalışma ortamı gibi konularda sizi daha fazla meşgul ediyor olabilir. Düşüncelerinizi toparlamaya ve daha iyi organize olmaya bakmalısınız.

2021 yılında yine iki Güneş tutulmasına tanık olacağız. Bunların ilki 10 Haziran’da İkizler burcunda kuzey yönünde gerçekleşecek. Bu tema özellikle yılın ikinci yarısında olayları kendi akışına bırakmanın daha faydalı olabileceğini hatırlatıyor. Bu dönemde kolektif temalar, kimi zaman karşılıksız hizmet etmek ya da düşüncelerinizi toparlamak açısından bazı tecrübeler yaşayabilirsiniz.

Yılın son Güneş tutulması 4 Aralık 2021 tarihinde, yine güney yönünde ve yeniden Yay burcunda gerçekleşecek. Yılın bu son ayında sağlık, düzen, hizmet ve iş ortamınızla ilgili konularda düzensizlikler, değişiklikler gündeme gelebilir.

Bu yıl iki Ay tutulmasına tanık olacağız. Ay tutulmaları muhasebe yapma, değerlendirme ve sonuç zamanlarıdır. Böyle zamanlarda uyanış ve farkındalık artar. Ancak duygusal gerginliğin  yükseldiği zamanlar da olabilirler. 26 Mayıs’taki Ay tutulması Yay burcunda olduğu için, çalışma ortamınızla ya da sağlık, başkalarına hizmet konusunda ya da size hizmet verenlerle, yardımcılarla ilgili ani farkındalıklar söz konusu olabilir. 19 Kasım’daki Ay tutulması ise Boğa burcunda gerçekleşeceği için, bu tarih civarında gelecek yönünde daha istikrarlı ve dengeli koşullar var. Özellikle parasal konularda daha tutarlı ve kazançlı düşünmeye başlayabilirsiniz.

İş, para ve kariyer olanakları

İş hayatında ilişkilerin, diplomatik olmanın ve dengenin önemli sonuçlar getirdiği zamanlardan geçiyorsunuz. 2023’e kadar olan dönemde, Satürn özellikle mali konulara, borç ve alacak konularına dikkat çekmekte. Kuşkusuz bu süreçte iş ortaklıkları ve paylaşım içeren yatırımlar çok önemli bir yer tutabilir. Uzun vadeli yatırımlar, banka kredilerinin önemi ve yükleri de artabilir. İş hayatında bu tür borç alacak konularını iyi dengelememiz ve nakit akışınızı daha dikkatli yönetmeniz gerekebilir. Jüpiter yeni finansal imkanlar, destekler ve kazançlara da işaret etmekte. Ancak borçlara, vergi koşullarına ve ceza unsuru olabilecek mali yüklere özellikle dikkat etmelisiniz. Bu süreçte başkaları ile önemli yatırım imkanları da söz konusu olabilir. Özellikle 14 Mayıs – 28 Temmuz günleri arasında yabancılar, eğitim, medya ve akademik alanlarda daha pozitif bir hava gündeme geliyor.

7 Ocak – 4 Mart tarihleri arasında işle ilgili hedeflerinize oldukça odaklısınız. Harcamalara, masraflara dikkat etmek gerekebilir. Ayrıca grup çalışmaları içinde huzursuzluk, kıskançlık gündeme gelebilir.

4 Mart – 23 Nisan tarihleri arasında gereksiz risklere girmemelisiniz. Bu dönemde dikkatsizlik ya da düşüncesizce hareketler nedeni ile kayıplar yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda gizli düşmanlıklar, huzursuzluk öne çıkabilir.

23 Nisan – 11 Haziran tarihleri arasında Mars burcunuzda ilerlerken oldukça iddialı ve mücadeleci olabilirsiniz. Bu dönemde yeni başlangıçlar var. Kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Ancak ailevi konularda sakin kalmalısınız. Kendinizi savunma konusunda çok mücadeleci olabilirsiniz.

11 Haziran – 29 Temmuz döneminde harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Bu dönemde çok masraf çıkabilir ve işle ilgili konularda destek arayışı içinde olabilirsiniz.

29 Temmuz – 15 Eylül arasında daha fazla görüşme, ziyaret, yakın çevrenizde değişiklikler ve kardeşlerle ilgili koşulları daha fazla öne çıkıyor. Yazışmalar, evraklar ve zihinsel açıdan meşgul edici bir dönem olabilir.

15 Eylül – 30 Ekim arasında iş açısından daha düşük profilli bir dönem olabilir. Bu dönemde işten çıkışlar ya da bitişler, yeni başlangıçlar söz konusu. İşten çok evde daha meşgul olabileceğiniz konular dikkat çekebilir. Evinizle ilgili çok çaba sarf edeceğiniz bir dönemde olabilirsiniz.

30 Ekim – 13 Aralık arasında kendinizi daha girişken ve istekli hissedebilirsiniz. Bu dönemde spekülatif konulara, fazladan harcamalara dikkat etmelisiniz. Çok tutkulu davranabilirsiniz.

13 Aralık sonrasında yeniden işe odaklandığınız ve daha fazla çalıştığınız koşullar içindesiniz. Çalışma ortamında ilişkilere özellikle dikkat etmelisiniz. Çok daha fazla iş olabilir ve bu durum sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir.

Aşk, evlilik ve ilişkiler

Geçtiğimiz iki yıl boyunca evlilik ve ilişkiler alanında çok büyük sınavlardan geçtiniz. Bu süreç sizi ilişkilerinize yeni bir sınır koymaya ve daha gerçekçi olmaya yöneltti. Yolunda gitmeyen evlilikler bitti, sağlam olan ilişkiler daha güçlü hale geldi. Kendinize ve ilişkilerinize daha objektif bakmaya başladınız. Bu yıl ilişkiler alanında çok ağır yükler yok ancak ilişkilerinizin maddi yönlerine, var ise ortağınızla ilgili finansal konulara daha dikkatli bakmaya başlayabilirsiniz. Bu dönemde yatırımlar, miras, paylaşım ya da borçlarla ilgili gelişmeler ilişkilerinizi de ilgilendirebilir. Eğer 16-20 Temmuz doğumlu bir Yengeç iseniz, evlilikte ve karşılıklı konularda üzerinizde daha fazla baskı hissedebilirsiniz. Kimi zaman güçlü bir partner hayatınızı dönüştürebilir ve sizi de daha güçlü olmaya yöneltebilir. Kimi zaman manipülatif koşullarla da karşılaşabilirsiniz.

2-11 Haziran arasında aşk hayatınız çok daha heyecanlı bir tempo izleyebilir. Bu dönemde aşkta ve ilişkilerde maceracı davranabilirsiniz. Venüs’ün burcunuzla uyumlu olduğu 25 Şubat -21 Mart, 2 Haziran – 27 Haziran ve 10 Eylül – 7 Ekim arasında aşkta ve genel olarak arkadaşlıklarda daha uyumlu ve akıcı fırsatlar var. Ayrıca 5 Kasım 2021 sonrasında da evlilikte ve ilişkilerde daha dikkat çekici bir dönemdesiniz ancak Venüs’ün geri gitmeye başlayacağı 19 Aralık sonrasında bu konularda pürüzler, gecikmeler gündeme gelebilir. Dolayısı ile bu tarihten sonra evlilik, nişan ya da kutlamalar açısından pek istendiği gibi olmayabilir.

Sağlık

Bu yıl da belirli dönemlerde sağlığınıza daha fazla önem vermeniz gerekebilir. Çoğu zaman endişeler ve artan yükler nedeni ile bedeninizi ihmal edebilirsiniz. Kemiklerle ilgili konulara dikkat etmek gerekebilir. Belirli dönemlerde, örneğin 4 Mart- 23 Nisan, 15 Eylül – 30 Ekim ve 13 Aralık sonrasında sağlığınıza daha özenli yaklaşmanız yararlı olacaktır. Genel olarak 26 Mayıs’taki Ay tutulması, 10 Haziran’daki Güneş tutulması ve ardından 4 Aralık’taki Güneş tutulması civarında artan stres ve değişiklikler sağlığınıza özen göstermenize neden olabilir.

Merkür gerilemesi bu yıl hangi temaları getirmekte?

Her yıl 3 kez, ortalama 22 gün geri giden Merkür bu yıl geri hareketlerini hava elementinde yapıyor. Bu nedenle iletişim gezegeni Merkür’ün geri döndüğü zamanlarda iletişimde yavaşlamalar, yanlış anlamalar, görüşmeler, anlaşmalar ve yolculuklar açısından uğraştırıcı nedenler ve gecikmeler gündeme gelebilir.   

Merkür 2021’de ilk defa 30 Ocak – 21 Şubat arasında Saka burcunda geri gidecek. Bu dönemde miras, yatırımlar ve borçlarla ilgili konularda belirsizlikler ya da ortaklı işlerde gecikmeler, yanlışlıklar gündeme gelebilir. İkinci gerileme, 30 Mayıs -23 Haziran arasında İkizler burcunda olacağı için, bu dönemde bilgisiz davranmak, etki altında kalmak ve kimi zaman gizli olan konular yüzünden yanlış kararlar verebilirsiniz. Son olarak 27 Eylül – 18 Ekim arasında Terazi burcundaki geri hareketinde evinizi ilgilendiren değişiklikler, ev içinde meşguliyetler, toprakla, gayrimenkullerle ilgili konularda aceleci davranmamalı, daha sabırlı karar vermeye özen göstermelisiniz.

 

Yükselen burcunuza göre 2021

Yengeç

Yükselen Koç

Yükselen Koç’lar açısından gruplar, sosyal yaşam ve yeni hedefler öne çıkmakta. Bu dönemde kariyerinizde ve sosyal alanda yeni istekler ve ümitler var. Özellikle 11 Haziran’dan sonra hızınız daha çok artacak. 15 Eylül – 30 Ekim arasında ilişkilerinizi daha iyi yönetmeye gayret etmelisiniz. Üstünüzdeki yüklerin hafifleyeceğini ve mesleki konuları yeni bir yola koyabileceğinizi söyleyebiliriz. Aşk hayatınızda 21 Mart-14 Nisan ve   27 Haziran – 22 Temmuz arasında daha keyifli ve eğlenceli zamanlar yaşayabilirsiniz.

Yükselen Boğa

Bu yıl sorumluluklarınız artmakta. Kariyeriniz ve unvanınız açısından yeni olanaklar içindesiniz İş hayatında dikkat çekici başlangıçlar yapabilirsiniz. Daha fazla tanınma olanakları da var. Bu arada 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında biraz kendinize zaman ayırmak ve duygusal açıdan gevşemeniz açısından güzel olabilir. Yıla hızlı bir tempo ile başlıyorsunuz. 7 Ocak – 4 Mart arasında yeni adımlar ve daha odaklı olabileceğiniz fırsatlar var. Ancak 11 Haziran – 29 Temmuz arasında hızınız biraz yavaşlayabilir. Bu dönemde eve yönelik işler ağırlık kazanacak.

Yükselen İkizler

2021 her açıdan kişisel gelişimizi destekliyor. Bu yıl öğrendiklerinizi daha fazla kullanma imkanına sahipsiniz. Eğitimde, akademik alanda, yabancılarla ilişkilerde, medyada şansınız açık ve bu alanlarda yepyeni döngüler içindesiniz. Hedeflerinizden uzaklaşmamalısınız. 4 Mart- 23 Nisan arasında eğer iyi yönetebilirseniz daha inandırıcı ve girişimci bir dönemdesiniz. Ancak 29 Temmuz – 15 Eylül arasında yavaşlamak gerekiyor. Yaz aylarında iş ve aile hayatınızı ilgilendiren olumlu bir hava esiyor olacak. Yılı çok iyi değerlendirmeye bakın.

Yükselen Yengeç

Burcunuzun yıllık öngörümlerini dikkatle okuyunuz. Yükselen Yengeç’ler için ortaklaşa işleri yönetme konusunda yeni bir süreç başlamakta. Son iki yılda evlilik ve ortaklıklarda pek çok sınavdan geçildi. Bu yıl finansal işlere, uzun vadeli borç alacak konularına, miras ya da eşinizin maddi konularına daha sorumlu gözlerle bakabilirsiniz. Ortaklaşa alanda yapacak çok iş var ancak korku ve endişelerinizi iyi yönetmeyi bilmelisiniz. 23 Nisan – 11 Haziran arasında çok daha cesur davranabilirsiniz. Ayrıca 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında yeni haberler, eğitimle, uzaklarla ilgili gelişmeler sizi çok daha mutlu edebilir. 15 Eylül – 30 Ekim arasında ise bazı bitişler ve yeni başlangıçlar söz konusu.

Yükselen Aslan

Bu yıl size evlilikte ve ortaklı işler alanında yepyeni tecrübeler getirmekte. Kariyer alanında daha fazla görünür hale gelirken, daha çok sorumluluk da alacaksınız. İş hayatınızda çabalarınızın karşılığını almanız zor değil. Evlilikte de önemli fırsatlar ancak daha sorumlu ve gerçekçi olmayı gerektiren koşullar var. 7 Ocak – 4 Mart arasında mesleki alanda ve hedeflerinizde daha esnek davranmaya bakın. 11 Haziran – 29 Temmuz arasında şahsi alanda çok daha girişken ve cesur davranabilirsiniz. 30 Ekim – 13 Aralık arasında ise biraz yavaşlamak iyi olacak.

Yükselen Başak

Mesleki alanda ve işe yönelik konularda yepyeni bir dönem başlamakta. Bu dönemde daha fazla çaba ve emek sarf etme gereği olacak. Yeni şeyler de öğreneceksiniz. Çalışmanın getirdiği stres nedeni ile genel olarak sağlığınızı ve iş düzeninize de dikkat etmelisiniz. 4 Mart – 23 Nisan arasında mesleki alanda daha girişken olmanız mümkün. Yaz aylarında, özellikle 14 Mayıs – 28 Temmuz döneminde ilişkilerinizde ve evlilik hayatınızda çok daha geliştirici  ve fırsatlar sunan bir dönem var. 29 Temmuz – 15 Eylül arasında da çok girişken olabilirsiniz.

Yükselen Terazi

Son iki yıl mesleki alanda önemli sıkışıklıklara, beklemelere yol açmıştı. Bu yıldan başlayarak yeteneklerinizi daha rahat ortaya koyabileceğiniz bir dönemdesiniz. Kariyerinizde ve yaratıcı alanda akıcı şartlar var. Bu yıl aşkta, çocuklarınızla ilgili alanda da yepyeni döngüler söz konusu. Yaratıcı hissettiğiniz alanlara daha ciddi bir şekilde odaklanabilirsiniz. 23 Nisan – 11 Haziran döneminde iş ve ev konularında daha cesur davranmanız gerekebilir. Aşk ve iş hayatınız birbiri ile bağlantılı hale de gelebilir. 15 Eylül – 30 Ekim arasında yeni adımlar için daha cesursunuz.

Yükselen Akrep

Bu yıl kariyer gezegenleri hayatınız açısından kritik bir döneme işaret etmekte. Bir yandan işiniz ama diğer yandan da ailevi konular, ev, toprak ve yerleşime yönelik yeni imkanlar, sorumluluklar söz konusu. Ev içinde, ailevi alanda sorumluluklar artıyor. Evde, aile içinde mutlu olaylar da bekleyebilirsiniz. Ancak bu süreçte kariyeriniz önemli bitiş ve başlangıçlar da yaşayabilirsiniz. 7 Ocak – 4 Mart arasında eşinizle, ortağınızla ilgili gelişmelere daha çok çaba sarf edebilirsiniz. Ancak 15 Eylül – 30 Ekim arası daha bağlayıcı olabilir. Bu yıl 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında çok daha iyimser ve keyifli koşullar bulabileceksiniz.

Yükselen Yay

2021’de yakın ve uzak çevrenizde olup bitenler, iletişim, görüşmeler ve ziyaretler sizi oldukça meşgul edecek. Bu yıl eğitim, medya, anlaşmalar ve zihinsel açıdan çok hareketlisiniz. Kardeşlerle ilgili uğraşlar da daha dikkat çekici olabilir. Bu arada 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında ev ve yerleşim konularında daha olumlu bir hava var. 4 Mart – 23 Nisan arasında evlilik ve ilişkiler daha stresli ve hassas olabilir. Ancak 29 Temmuz – 15 Eylül arasında işinizde ve hedeflerinizde daha fazla rekabet ve ilerleme içinde olabilirsiniz. 13 Aralık sonrasında da yeni adımlar var.

Yükselen Oğlak

Son iki yılın oldukça sorumlu ve daraltıcı atmosferinden sonra bu yıl kendi gündeminizi daha rahat yönetebilirsiniz. İşte kazançlarınızı daha iyi hale getirmenin yollarını arayacaksınız. Bu alanda fırsatlar var. Bu yeni bir işin kurulması anlamına da gelebilir. 4 Mart – 23 Nisan arasında daha fazla çalışmanız gerekebilir. 15 Eylül – 3o Ekim arasında işinizde ve önemli alanlarda belirli sonuçlar ve kararlar ortaya çıkacak. 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında çevrenizde, kardeşlerle ilgili konularda daha olumlu ve yumuşak koşullar söz konusu.

Yükselen Saka

Bu yıl Jüpiter ve Satürn’ün birlikte burcunuzda ilerliyor olması her açıdan daha olumlu koşullarda olduğunuzu göstermekte. Son iki yılın karmaşık ve engelleyici süreçleri tamamlandı. Jüpiter sayesinde kendinize güvenmelisiniz. Satürn de size kararlı ve disiplinli davranma imkanı getirmekte. Gerek işinizde, gerekse ilişkilerinizde dümende sayılırsınız. Yepyeni döngüler var. Bu bakımdan 4 Mart – 23 Nisan arasını daha iyi kullanabilirsiniz. 23 Nisan – 11 Haziran arasında ise iş koşulları ve sağlık konularına daha fazla odaklısınız. 30 Ekim sonrası işiniz açısından kararlılık getirmekte.

Yükselen Balık

Bu yıl mesleki açıdan bazı soru işaretleri ve belirsizlikler getirmekte. Kimi zaman kendinizi daha izole ve yalnız hissedebilirsiniz. Bu süreç ruhsal açıdan sizi güçlendirecek. Ancak kariyer alanında daha dikkatli, sabırlı olmanız gerekiyor. Şans gezegeni Jüpiter 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında, kısa bir süre de olsa burcunuza ilerleyerek size yeni adımlar, güven ve moral destek sunmakta. 4 Mary – 23 Nisan arasında ev ve iş konularında daha sakin ve dengeli olmaya özen göstermelisiniz. Yıl sonunda 13 Aralık’tan sonra mesleki alanda yeni girişimler ve daha fazla ilerleme sağlayabileceğiniz olanaklar gelişiyor olacak.

 

Yükselen burcunuzu bulun

Aşağıdaki tabloda doğum saatinizi, doğduğunuz döneme ilişkin satırla birleştirin. Tablolar ortalama değerlerdir.

 

22 Haziran – 2 Temmuz

3 Temmuz – 12 Temmuz

13 Temmuz – 22 Temmuz

00:00

Koç

Koç

Boğa

00:30

Koç

Boğa

Boğa

01:00

Boğa

Boğa

İkizler

01:30

Boğa

İkizler

İkizler

02:00

İkizler

İkizler

İkizler

02:30

İkizler

İkizler

İkizler

03:00

İkizler

İkizler

Yengeç

03:30

İkizler

Yengeç

Yengeç

04:00

Yengeç

Yengeç

Yengeç

04:30

Yengeç

Yengeç

Yengeç

05:00

Yengeç

Yengeç

Yengeç

05:30

Yengeç

Yengeç

Aslan

06:00

Yengeç

Aslan

Aslan

06:30

Aslan

Aslan

Aslan

07:00

Aslan

Aslan

Aslan

07:30

Aslan

Aslan

Aslan

08:00

Aslan

Aslan

Başak

08:30

Aslan

Başak

Başak

09:00

Başak

Başak

Başak

09:30

Başak

Başak

Başak

10:00

Başak

Başak

Başak

10:30

Başak

Başak

Başak

11:00

Başak

Başak

Terazi

11:30

Başak

Terazi

Terazi

12:00

Terazi

Terazi

Terazi

12:30

Terazi

Terazi

Terazi

13:00

Terazi

Terazi

Terazi

13:30

Terazi

Terazi

Akrep

14:00

Terazi

Akrep

Akrep

14:30

Akrep

Akrep

Akrep

15:00

Akrep

Akrep

Akrep

15:30

Akrep

Akrep

Akrep

16:00

Akrep

Akrep

Akrep

16:30

Akrep

Akrep

Yay

17:00

Akrep

Yay

Yay

17:30

Yay

Yay

Yay

18:00

Yay

Yay

Yay

18:30

Yay

Yay

Yay

19:00

Yay

Yay

Oğlak

19:30

Yay

Oğlak

Oğlak

20:00

Oğlak

Oğlak

Oğlak

20:30

Oğlak

Oğlak

Oğlak

21:00

Oğlak

Oğlak

Saka

21:30

Oğlak

Saka

Saka

22:00

Saka

Saka

Balık

22:30

Saka

Balık

Balık

23:00

Balık

Balık

Koç

23:30

Balık

Koç

Koç

 

Yükselen Burç Hesapla

Doğum anımızda ufukta yükselmekte olan burç, diğer adıyla yükselen burç bizim ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle ilişkimizi şekillendirir.

Aşk Uyumu

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl? Kendi burcunuzla onunkini karşılaştırın.

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi Değil Hemen Keşfet