Akrep

Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

Temelli değişiklikler var

2021’e genel bakış

ÖNEMLİ NOT: Yıllık horoskobunuzu okurken, mutlaka yükselen burcunuzu da okuyunuz.

Siz Akrep’ler bu yıl gelecek yönünde referans olabilecek yeni bir döneme geçiş yapıyorsunuz. Hayatın pek çok alanında bitişler ve başlangıçlar, temelli değişiklikler söz konusu. 2018’den bu yana düşünce düzeyinde sizi meşgul eden konuları şimdi bizzat harekete geçerek halletmeye başlayabilirsiniz. Bu yıl sizi değişikliğe iten bazı zorlamalar da var. İster istemez bu koşullar ev, aileniz ve yerleşiminiz konusunda yeni adımlara ve sorumluluklara neden olabilir. Evde, evlilikte önemli kararlar ve sorumluluklar içindesiniz.

Bu yıl kariyer gezegenleri Jüpiter ve Satürn, Saka burcunda ilerlemeye başladılar. Bu alan, özellikle yükselen burcu Akrep olanlar açısından, ev, yuva, aile ve toprak konularının ne derece önemli değişiklikler getirebileceğini anlatıyor. Fırsatları, büyümeyi ve kendini geliştirmeyi anlatan Jüpiter aynı zamanda şansın da gezegenidir ve bu dönemde özellikle toprak, aile ve yerleşim konularında yeni imkanların ortaya çıkabileceğini gösteriyor. Belki dikkatinizi daha çok özel hayatınıza yönelteceğiniz için iş hayatında ve mesleki konularda yavaşlama ya da duraklama yaşayabilirsiniz. Ancak bu dönemde sizi evinizde meşgul eden pek çok yeni uğraş ve kuşkusuz bunun yanında sorumluluklar da var. Pek çok açıdan bitişlerin ve yeni başlangıçların olduğu bir yıldasınız. Jüpiter bu yıl emlak, gayrimenkul alanında yatırımlara, uzun vadeli kararlara imkan sağlayabilir. Evden, baba yolu ile gelebilecek destekler söz konusu. Kuşkusuz evde büyüme ve yeni bir çocuğun doğumu da yine eve yönelik hareketliliğe işaret edebilir.

Satürn’ün bu geçişi ise 2023’e kadar sürecek şekilde iş hayatınız açısından yeni bir yapılanmaya gireceğinizi anlatmakta. Bu yıllar içinde işinizi bitirebilir ve yeni bir adım atmak, gelecek yönünde yeni bir temel atmak isteyebilirsiniz. Hala devam eden işinizle ilgili koşullar artık pek geçerli ya da tatmin edici olamayacağı için, böyle bir dönemde kendi işinizi de kurmak isteyebilirsiniz. Kuşkusuz bu zaman ve sabır gerektiren bir süreç olacağı için aceleci davranmamalısınız. Çok farklı seçimler gündeme gelebilir. Jüpiter’in desteğine rağmen evde bazı kısıtlamalar, artan sorumluluklar da yaşanabilir. Bunlar anne-babanızla ilgili de olabilir. Kimi zaman sizi değişime zorlayan koşullar evde kopuşlara, hatta boşanma kararına dahi götürebilir. Ancak Jüpiter’in de bu alanda olması bir yandan ev ve aile hayatında yapabileceğiniz çok şey olduğunu da göstermekte.

Burcunuzu çok yakından ilgilendiren diğer önemli bir transit ise Uranüs’ün karşıt burcunuz Boğa’dan geçiyor olması. Uranüs’ün bu transiti pek çok Akrep’e, özellikle yükselen burcu Akrep olanlara çok farklı ve ani olaylar getirmekte. Karşıt açı daha çok ilişkileri ve evlilik gibi konuları gündeme getirdiği için, 2018’den bu yana pek çok Akrep yakın beraberliklerinde ve evlilik hayatında radikal değişikliklere gitmekte. Uranüs’ün enerjisi hem uyandırıcı hem de kopartıcı olabilir. Özellikle yükselen Akrep’ler açısından karşınıza çok ilginç, şaşırtıcı ve uyarıcı kişiler çıkabilir. Bu transit altında ani evlilikler ya da ani boşanmalar söz konusu olabilir. Ancak ev, aile ve evlilik alanında sizi strese sokan çok fazla konu da söz konusu olabilir. Eğer 29 Ekim – 8 Kasım tarihleri arasında doğmuş bir Akrep iseniz, Uranüs’ün bu aniden uyandırıcı etkisini fazlası ile hissedebilirsiniz. Başta ilişkilerinizde ya da iş hayatında ortaklı konularda sürprizler, şoklar pek çok şeyi değiştirmenize, yeniden sıfırlamanıza neden olabilir. Dolayısı ile ailevi alanda ve ortaklaşa alanda gündeme gelebilecek gerginlikleri daha iyi yönetmeye, biraz daha esnek davranmaya ihtiyacınız olacak.

Neptün ise 2011’den bu yana size güçlü idealler, hassasiyet ve etki altında kalma, özellikle aşkta ve yaratıcı alanda hayaller getirmekte. 10-17 Kasım doğumlu bir Akrep iseniz bu yıl Neptün’ün getirdiği ruhsallığa çok daha açıksınız. Neptün çoğu zaman pembe hayallere ve kimi zaman ihtiyatsız davranmaya, farkında olmadan gerçekleri görememeye yol açabilir. Yine de bu süreçte özellikle yaratıcı alanda çalışıyor, sanatsal uğraşlar içinde iseniz, Neptün’ün getireceği ilham ve ruhsal enerjiyi olumlu yönde kullanabilir ve kendinizi daha güçlü şekilde ifade edebilirsiniz.

Diğer yandan 2007’den bu yana Oğlak burcunda ilerleyen Pluton da burcunuzla uyumlu bir açıda ilerlemekte. Bu gezegen sayesinde güç elde etmek, başkalarını etkilemek ve ilişkiler sayesinde dönüşüm mümkün olabilir. Düşüncelerinize dikkat edin. Kimi zaman da manipülatif davranışlarla karşılaşabilirsiniz. Bu transit yakın çevrenizde, kardeşlerle ilişkilerinize ya da zihinsel alanda size daha güçlü, yönlendirici ve kimi zaman zorlayıcı bir hava getirebilir. Özellikle 16-20 Kasım doğumlu bir Akrep iseniz, Pluton’un dönüştürücü etkisini iş hayatında daha iyi kullanabilirsiniz. Başkalarının size güç vereceği, farklı imkanlar sağlayıcı fırsatlar da elde edebilirsiniz. Bu durum siyaset gibi alanlarda da etkin olmaya işaret edebilir.

Bu yıl tutulmalar neler getiriyor?

Bu yıl tutulmalar İkizler/Yay ekseninde gerçekleşiyor. Kuzey Ay düğümünün İkizler burcunda olması bu dönemde sizi ortaklı işler içinde daha güçlü kalmaya yöneltmekte. Ortaklı kazançlara bir vurgu getirmekte. Güney düğümün Yay’da olması ise ruhsal düzeyde bazı dönüşümleri zorunlu kılmakta. Özellikle işte ve parasal alanda daha önce yaptıklarınızın olumlu ya da olumsuz sonuçlarını görebilirsiniz.

En son Güneş tutulması 14 Aralık 2020’de Yay burcunda güney yönünde gerçekleşmişti. Bu tutulma 10 Haziran’a kadar olan dönemde iş ve parasal kaynaklar alanına önemli stresler getirmekte. Bu dönemde kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmeye gayret etmeli, harcamalarınızı dengede tutmaya özen göstermelisiniz.

2021 yılında yine iki Güneş tutulmasına tanık olacağız. Bunların ilki 10 Haziran’da İkizler burcunda kuzey yönünde gerçekleşecek. Bu tema özellikle yılın ikinci yarısında finansal alanda başkalarından yararlanabileceğinizi göstermekte. Ancak bir yandan da yepyeni koşulların getirdiği dönüşüme hazırlıklı olmalısınız.

Yılın son Güneş tutulması 4 Aralık 2021 tarihinde, yine güney yönünde ve yeniden Yay burcunda gerçekleşecek. Yılın son ayında parasal destek bulmak konusunda bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Birikimlerinizi daha iyi korumaya özen göstermelisiniz.

Bu yıl iki Ay tutulmasına tanık olacağız. Ay tutulmaları muhasebe yapma, değerlendirme ve sonuç zamanlarıdır. Böyle zamanlarda uyanış ve farkındalık artar. Ancak duygusal gerginliğin yükseldiği zamanlar da olabilirler. 26 Mayıs’taki Ay tutulması Yay burcunda olduğu için, iş ve parasal konulara ani bir değişim getirmekte ve sizi daha fazla muhasebe yapmaya zorlamakta. 19 Kasım’daki Ay tutulması ise karşıt burcunuz Boğa burcunda gerçekleşeceği için, bu tarih civarında yeni ortaklıklar, imkanlar ve tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Evlilik ve ortaklıklar içinde daha fazla olumlu değişiklik gündeme gelebilir.

İş, para ve kariyer olanakları

Bu yıl iş hayatınızda ve kariyer alanında yeni bir eşik noktasına ulaşıyorsunuz. Jüpiter ve Satürn’ün Saka burcunda ilerlemeye başlaması bitişler ve ardından gelecek yeni bir temellendirme sürecine işaret ediyor. Özellikle yükselen burcu Akrep olanlar için mesleki alanda yeniden yapılanma gereği var. Bu süreçte, 2023’e kadar devam eden işinizi daha iyi hale getirecek önemli kararlar alabilirsiniz. Ancak bu durum hedefleriniz yönünde daha kararlı olmayı da gerektiriyor. Çoğu zaman ailevi konular ya da diğer koşullar işte çok hızlı bir ilerlemenin pek kolay olmayabileceğini göstermekte. Belki de bu süreçte bir dip noktadan geçerek, kendinize yeni bir iş alanı kurmaya başlayabilirsiniz. Diğer yandan ailevi sorumluluklardaki artış nedeni ile bir sürede bekleme içinde de olabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde toprağa, gayrimenkul gibi alanlara odaklanabilir ve bu yıl özellikle yeni imkanlar yakalayabilirsiniz. Yine bu dönemde özellikle evde daha meşgul olabileceğinizi söyleyebiliriz. Eğer Akrep burcunun ilk 10 gününde doğmuş iseniz, Satürn ve Uranüs transitleri daha ciddi ve radikal kararlar da alabileceğinizi göstermekte.

7 Ocak – 4 Mart tarihleri arasında yeniden hızlanma söz konusu. Bu süreçte karşılıklı görüşmeler, anlaşmalar büyük önem taşımakta. Ancak iş hayatında rekabet ya da düşmanlıklar da gündeme gelebilir.

 4 Mart – 23 Nisan tarihleri arasında finansal konulara özellikle dikkat etmek gerekebilir. Bu dönemde ortaklı harcamalar artabilir ya da siz harcama konusunda daha dengesiz davranabilirsiniz. Bu nedenle mali işlerde sıkıntılar yaşanabilir.

23 Nisan – 11 Haziran tarihleri arasında uzaklarla ilgili gelişmeler, içinde medyanın ya da yabancıların olduğu işlerde daha fazla meşguliyet mümkün. Bu dönemde düşüncelerinizi yayma konusunda daha tartışmacı olabilirsiniz.

11 Haziran – 29 Temmuz döneminde iş hayatında daha gayretli ve mücadeleci olabileceğiniz görülmekte. Rekabet artabilir, üstlerinizle de dengeli ilişkiler kurmalısınız. Hırsınız yüksek ve önemli adımlar atabilirsiniz. Ancak daha sakin ve sabırlı olmaya da bakmalısınız.

29 Temmuz – 15 Eylül arasında ailevi planlar, hedefler içinde ya da grup çalışmalarında oldukça hassas ama sabırsız olabilirsiniz. Arkadaşlıklar, gruplar içinde kırılmalar, gerginlikler gündeme gelebilir.

15 Eylül – 30 Ekim arasında ilişkilerde, ortaklı konular içinde elde olmayan nedenler, gizli kalan şeyler huzursuzluk kaynağı olabilir. Bu dönemde dedikodulara ve tehdit oluşturan durumlara özenle yaklaşmak gerekebilir.

30 Ekim – 13 Aralık arasında Mars burcunuzda ilerlerken size büyük bir odaklılık ve mücadele getirmekte. Yeni girişimler içindesiniz. Bu dönemde iş hayatında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Çok daha kararlı davranabilirsiniz.

13 Aralık sonrasında harcamalara özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Bu dönemde çok çalışabilirsiniz ama masraflarınız da çoğalıyor olabilir. İşte de destek arayabilirsiniz.

Aşk, evlilik ve ilişkiler

2021’de ev ve aile hayatınızda önemli sorumluluklar dikkat çekiyor. Bu yıl ailenizle ilgili gelişmelere çok daha fazla odaklanabilirsiniz. Evlilik kararı da ciddi bir biçimde hayatınızı şekillendirecek gibi gözüküyor. Belki bir çocuğun doğumu ya da evde büyüklerle ilgili gelişmeler de önem kazanabilir. Yıl ortasına doğru, 14 Mayıs – 28 Temmuz tarihleri arasında daha büyük mutluluklar ve kutlamalar gündeme gelebilir. Özellikle yükselen burcu Akrep olanlar bu dönemde kendilerini çok daha keyif verici koşullar içinde bulabilirler. Eğer 10-17 Kasım doğumlu bir Akrep iseniz bu yıl aşkta pembe hayaller ve kendinizi kaptırabileceğiniz durumlar içinde bulabilirsiniz.

Venüs’ün burcunuzla uyumlu olduğu 25 Şubat – 21 Mart, 2-27 Haziran ve özellikle 10 Eylül – 7 Ekim tarihlerinde size mutluluk getirebilecek deneyimlere, hayatın keyifli yönlerine çok daha açıksınız. Ancak Venüs’ün geri hareket etmeye başlayacağı 19 Aralık 2021 tarihinden sonraki dönemde ilişkilerde fazla üsteleyici olmamak daha doğru olacak. Bu dönemde evlilik ve nişan gibi olaylar çok iyi desteklenmemekte.

Sağlık

2021’in belirli dönemlerinde daha fazla sorumluluk ve zorlu seçimler nedeni ile kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Özellikle 29 Ekim – 8 Kasım tarihleri arasında doğan Akrep’lerin bu tür stres yaratan koşullara daha fazla özen göstermesi gerekebilir. 4 Mart – 23 Nisan, 15 Eylül – 30 Ekim tarihleri arasında sağlığınıza daha çok dikkat etmelisiniz. Yükselen Akrep’ler bu dönemlerde içinde oldukları stresi çok daha iyi yönetmeye bakmalılar.

Merkür gerilemesi bu yıl hangi temaları getirmekte?

Her yıl 3 kez, ortalama 22 gün geri giden Merkür bu yıl geri hareketlerini hava elementinde yapıyor. Bu nedenle iletişim gezegeni Merkür’ün geri döndüğü zamanlarda iletişimde yavaşlamalar, yanlış anlamalar, görüşmeler, anlaşmalar ve yolculuklar açısından uğraştırıcı nedenler ve gecikmeler gündeme gelebilir.   

Merkür 2021’de ilk defa 30 Ocak – 21 Şubat arasında Saka burcunda geri gidecek. Bu dönemde evde meşguliyetler, zaman alan işler ya da toprağa, gayrimenkule ait konularda daha fazla uğraş ve değişiklik gündeme gelebilir. İkinci gerileme, 30 Mayıs -23 Haziran arasında İkizler burcunda olacağı için, bu dönemde zihinsel açıdan stres yaratan koşullar, çift durumlar, kimi zaman miras ya da borç alacak gibi finansal konular daha fazla uğraştırıcı olabilir. Son olarak 27 Eylül – 18 Ekim arasında Terazi burcundaki geri hareketinde görüşmelerde ve ilişkilerinizde gizli kalan durumlar, kimi yanlış değerlendirmeler, ortaklaşa işlerde güvensizlikler nedeni ile sıkıntı yaşayabilirsiniz.

 

Yükselen burcunuza göre 2021

Akrep

Yükselen Koç

Yükselen Koç’lar açısından gruplar, sosyal yaşam ve yeni hedefler öne çıkmakta. Bu dönemde kariyerinizde ve sosyal alanda yeni istekler ve ümitler var. Özellikle 11 Haziran’dan sonra hızınız daha çok artacak. 15 Eylül – 30 Ekim arasında ilişkilerinizi daha iyi yönetmeye gayret etmelisiniz. Üstünüzdeki yüklerin hafifleyeceğini ve mesleki konuları yeni bir yola koyabileceğinizi söyleyebiliriz. Aşk hayatınızda 21 Mart-14 Nisan ve   27 Haziran – 22 Temmuz arasında daha keyifli ve eğlenceli zamanlar yaşayabilirsiniz.

Yükselen Boğa

Bu yıl sorumluluklarınız artmakta. Kariyeriniz ve unvanınız açısından yeni olanaklar içindesiniz İş hayatında dikkat çekici başlangıçlar yapabilirsiniz. Daha fazla tanınma olanakları da var. Bu arada 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında biraz kendinize zaman ayırmak ve duygusal açıdan gevşemeniz açısından güzel olabilir. Yıla hızlı bir tempo ile başlıyorsunuz. 7 Ocak – 4 Mart arasında yeni adımlar ve daha odaklı olabileceğiniz fırsatlar var. Ancak 11 Haziran – 29 Temmuz arasında hızınız biraz yavaşlayabilir. Bu dönemde eve yönelik işler ağırlık kazanacak.

Yükselen İkizler

2021 her açıdan kişisel gelişimizi destekliyor. Bu yıl öğrendiklerinizi daha fazla kullanma imkanına sahipsiniz. Eğitimde, akademik alanda, yabancılarla ilişkilerde, medyada şansınız açık ve bu alanlarda yepyeni döngüler içindesiniz. Hedeflerinizden uzaklaşmamalısınız. 4 Mart- 23 Nisan arasında eğer iyi yönetebilirseniz daha inandırıcı ve girişimci bir dönemdesiniz. Ancak 29 Temmuz – 15 Eylül arasında yavaşlamak gerekiyor. Yaz aylarında iş ve aile hayatınızı ilgilendiren olumlu bir hava esiyor olacak. Yılı çok iyi değerlendirmeye bakın.

Yükselen Yengeç

Yükselen Yengeç’ler için ortaklaşa işleri yönetme konusunda yeni bir süreç başlamakta. Son iki yılda evlilik ve ortaklıklarda pek çok sınavdan geçildi. Bu yıl finansal işlere, uzun vadeli borç alacak konularına, miras ya da eşinizin maddi konularına daha sorumlu gözlerle bakabilirsiniz. Ortaklaşa alanda yapacak çok iş var ancak korku ve endişelerinizi iyi yönetmeyi bilmelisiniz. 23 Nisan – 11 Haziran arasında çok daha cesur davranabilirsiniz. Ayrıca 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında yeni haberler, eğitimle, uzaklarla ilgili gelişmeler sizi çok daha mutlu edebilir. 15 Eylül – 30 Ekim arasında ise bazı bitişler ve yeni başlangıçlar söz konusu.

Yükselen Aslan

Bu yıl size evlilikte ve ortaklı işler alanında yepyeni tecrübeler getirmekte. Kariyer alanında daha fazla görünür hale gelirken, daha çok sorumluluk da alacaksınız. İş hayatınızda çabalarınızın karşılığını almanız zor değil. Evlilikte de önemli fırsatlar ancak daha sorumlu ve gerçekçi olmayı gerektiren koşullar var. 7 Ocak – 4 Mart arasında mesleki alanda ve hedeflerinizde daha esnek davranmaya bakın. 11 Haziran – 29 Temmuz arasında şahsi alanda çok daha girişken ve cesur davranabilirsiniz. 30 Ekim – 13 Aralık arasında ise biraz yavaşlamak iyi olacak.

Yükselen Başak

Mesleki alanda ve işe yönelik konularda yepyeni bir dönem başlamakta. Bu dönemde daha fazla çaba ve emek sarf etme gereği olacak. Yeni şeyler de öğreneceksiniz. Çalışmanın getirdiği stres nedeni ile genel olarak sağlığınızı ve iş düzeninize de dikkat etmelisiniz. 4 Mart – 23 Nisan arasında mesleki alanda daha girişken olmanız mümkün. Yaz aylarında, özellikle 14 Mayıs – 28 Temmuz döneminde ilişkilerinizde ve evlilik hayatınızda çok daha geliştirici  ve fırsatlar sunan bir dönem var. 29 Temmuz – 15 Eylül arasında da çok girişken olabilirsiniz.

Yükselen Terazi

Son iki yıl mesleki alanda önemli sıkışıklıklara, beklemelere yol açmıştı. Bu yıldan başlayarak yeteneklerinizi daha rahat ortaya koyabileceğiniz bir dönemdesiniz. Kariyerinizde ve yaratıcı alanda akıcı şartlar var. Bu yıl aşkta, çocuklarınızla ilgili alanda da yepyeni döngüler söz konusu. Yaratıcı hissettiğiniz alanlara daha ciddi bir şekilde odaklanabilirsiniz. 23 Nisan – 11 Haziran döneminde iş ve ev konularında daha cesur davranmanız gerekebilir. Aşk ve iş hayatınız birbiri ile bağlantılı hale de gelebilir. 15 Eylül – 30 Ekim arasında yeni adımlar için daha cesursunuz.

Yükselen Akrep

Burcunuzun yıllık öngörümlerini dikkatle okuyunuz. Bu yıl kariyer gezegenleri hayatınız açısından kritik bir döneme işaret etmekte. Bir yandan işiniz ama diğer yandan da ailevi konular, ev, toprak ve yerleşime yönelik yeni imkanlar, sorumluluklar söz konusu. Ev içinde, ailevi alanda sorumluluklar artıyor. Evde, aile içinde mutlu olaylar da bekleyebilirsiniz. Ancak bu süreçte kariyeriniz önemli bitiş ve başlangıçlar da yaşayabilirsiniz. 7 Ocak – 4 Mart arasında eşinizle, ortağınızla ilgili gelişmelere daha çok çaba sarfedebilirsiniz. Ancak 15 Eylül – 30 Ekim arası daha bağlayıcı olabilir. Bu yıl 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında çok daha iyimser ve keyifli koşullar bulabileceksiniz.

Yükselen Yay

2021’de yakın ve uzak çevrenizde olup bitenler, iletişim, görüşmeler ve ziyaretler sizi oldukça meşgul edecek. Bu yıl eğitim, medya, anlaşmalar ve zihinsel açıdan çok hareketlisiniz. Kardeşlerle ilgili uğraşlar da daha dikkat çekici olabilir. Bu arada 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında ev ve yerleşim konularında daha olumlu bir hava var. 4 Mart – 23 Nisan arasında evlilik ve ilişkiler daha stresli ve hassas olabilir. Ancak 29 Temmuz – 15 Eylül arasında işinizde ve hedeflerinizde daha fazla rekabet ve ilerleme içinde olabilirsiniz. 13 Aralık sonrasında da yeni adımlar var.

Yükselen Oğlak

Son iki yılın oldukça sorumlu ve daraltıcı atmosferinden sonra bu yıl kendi gündeminizi daha rahat yönetebilirsiniz. İşte kazançlarınızı daha iyi hale getirmenin yollarını arayacaksınız. Bu alanda fırsatlar var. Bu yeni bir işin kurulması anlamına da gelebilir. 4 Mart – 23 Nisan arasında daha fazla çalışmanız gerekebilir. 15 Eylül – 3o Ekim arasında işinizde ve önemli alanlarda belirli sonuçlar ve kararlar ortaya çıkacak. 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında çevrenizde, kardeşlerle ilgili konularda daha olumlu ve yumuşak koşullar söz konusu.

Yükselen Saka

Bu yıl Jüpiter ve Satürn’ün birlikte burcunuzda ilerliyor olması her açıdan daha olumlu koşullarda olduğunuzu göstermekte. Son iki yılın karmaşık ve engelleyici süreçleri tamamlandı. Jüpiter sayesinde kendinize güvenmelisiniz. Satürn de size kararlı ve disiplinli davranma imkanı getirmekte. Gerek işinizde, gerekse ilişkilerinizde dümende sayılırsınız. Yepyeni döngüler var. Bu bakımdan 4 Mart – 23 Nisan arasını daha iyi kullanabilirsiniz. 23 Nisan – 11 Haziran arasında ise iş koşulları ve sağlık konularına daha fazla odaklısınız. 30 Ekim sonrası işiniz açısından kararlılık getirmekte.

Yükselen Balık

Bu yıl mesleki açıdan bazı soru işaretleri ve belirsizlikler getirmekte. Kimi zaman kendinizi daha izole ve yalnız hissedebilirsiniz. Bu süreç ruhsal açıdan sizi güçlendirecek. Ancak kariyer alanında daha dikkatli, sabırlı olmanız gerekiyor. Şans gezegeni Jüpiter 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında, kısa bir süre de olsa burcunuza ilerleyerek size yeni adımlar, güven ve moral destek sunmakta. 4 Mary – 23 Nisan arasında ev ve iş konularında daha sakin ve dengeli olmaya özen göstermelisiniz. Yıl sonunda 13 Aralık’tan sonra mesleki alanda yeni girişimler ve daha fazla ilerleme sağlayabileceğiniz olanaklar gelişiyor olacak.

 

Yükselen burcunuzu bulun

Aşağıdaki tabloda doğum saatinizi, doğduğunuz döneme ilişkin satırla birleştirin. Tablolar ortalama değerlerdir.

 

24 Ekim – 2 Kasım

3 Kasım – 12 Kasım

13 Kasım- 22 Kasım

00:00

Aslan

Aslan

Başak

00:30

Aslan

Başak

Başak

01:00

Aslan

Başak

Başak

01:30

Başak

Başak

Başak

02:00

Başak

Başak

Başak

02:30

Başak

Başak

Başak

03:00

Başak

Başak

Terazi

03:30

Başak

Terazi

Terazi

04:00

Başak

Terazi

Terazi

04:30

Terazi

Terazi

Terazi

05:00

Terazi

Terazi

Terazi

05:30

Terazi

Terazi

Akrep

06:00

Terazi

Akrep

Akrep

06:30

Terazi

Akrep

Akrep

07:00

Akrep

Akrep

Akrep

07:30

Akrep

Akrep

Akrep

08:00

Akrep

Akrep

Akrep

08:30

Akrep

Akrep

Yay

09:00

Akrep

Yay

Yay

09:30

Akrep

Yay

Yay

10:00

Yay

Yay

Yay

10:30

Yay

Yay

Yay

11:00

Yay

Yay

Oğlak

11:30

Yay

Oğlak

Oğlak

12:00

Yay

Oğlak

Oğlak

12:30

Oğlak

Oğlak

Oğlak

13:00

Oğlak

Oğlak

Saka

13:30

Oğlak

Saka

Saka

14:00

Oğlak

Saka

Balık

14:30

Saka

Balık

Balık

15:00

Saka

Balık

Koç

15:30

Balık

Koç

Koç

16:00

Balık

Koç

Boğa

16:30

Koç

Boğa

Boğa

17:00

Koç

Boğa

İkizler

17:30

Boğa

İkizler

İkizler

18:00

Boğa

İkizler

İkizler

18:30

İkizler

İkizler

İkizler

19:00

İkizler

İkizler

Yengeç

19:30

İkizler

Yengeç

Yengeç

20:00

İkizler

Yengeç

Yengeç

20:30

Yengeç

Yengeç

Yengeç

21:00

Yengeç

Yengeç

Aslan

21:30

Yengeç

Aslan

Aslan

22:00

Yengeç

Aslan

Aslan

22:30

Aslan

Aslan

Aslan

23:00

Aslan

Aslan

Aslan

23:30

Aslan

Aslan

Aslan

Yükselen Burç Hesapla

Doğum anımızda ufukta yükselmekte olan burç, diğer adıyla yükselen burç bizim ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle ilişkimizi şekillendirir.

Aşk Uyumu

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl? Kendi burcunuzla onunkini karşılaştırın.