Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

Yeteneklerinizi seferber edin

2021’e genel bakış

ÖNEMLİ NOT: Yıllık horoskobunuzu okurken, mutlaka yükselen burcunuzu da okuyunuz.

Siz Yay’lar bu yıl ilginizi çok daha yeni alanlara ve zihinsel açıdan önemli projelere yöneltebilecekseniz. İki yıldan bu yana parasal alanda, maddi kaynaklarınız konusunda belirli kısıtlar ve sorumluluklar dikkat çekiyordu. 2021’de ise Jüpiter ve Satürn’ün Saka burcuna ilerlemiş olması kafaca çok daha hareketli ve meşgul bir döneme girdiğinizi anlatmakta. Bu yıl düşüncelerinizi tasarlamak ve anlatmak yönünde pek çok imkana sahip olabilirsiniz. Özellikle eğitim alanında olanlar ya da eğitim verenler açısından yeni koşullar var. Yakın çevrenizle çok daha fazla iletişim içinde olabilirsiniz. Özellikle iş hayatında görüşmeler, anlaşmalar ve artan bir görüşme trafiği yer alacak.

Büyüme ve gelişmeye işaret eden Jüpiter yılın büyük bir bölümünde Saka burcunda ilerliyor olacak. Bu transit eğitsel konulara, yabancılarla daha fazla iletişime ve yakın çevrenize yepyeni olanaklar ve artan bir hareketlilik getirmekte. Yolculuklar, ziyaretler, konuşmalar sayesinde sürekli hareket halinde olacaksınız. Bir kitap yazmak, eğitsel uğraşlar hatta yakın çevrenizde kardeşlerle olan diyaloglar daha çok dikkat çekebilir. Yeni şeyler öğrenmek ve kendinizi, yeteneklerinizi geliştirmek için harika bir yıldasınız. Zekanızla, becerilerinizle dikkat çekebilirsiniz. Yeni ilhamlar ve heves sayesinde daha canlı bir iletişim kurabilir, görüşmelerden, anlaşmalardan kazanç sağlayabilirsiniz. Bu arada 14 Mayıs – 28 Temmuz tarihleri arasında Jüpiter Balık burcuna ilerleyerek aile hayatınıza, ev ve yerleşiminizle ilgili konulara yenilikler, olumlu bir hareketlilik getirmekte. Bu dönemde ailevi konularda olumlu sonuçlar, ailede büyüme ya da toprakla ilgili kazançlar söz konusu olabilir. Yaz aylarında kendi özelinizde sizi daha mutlu edebilecek fırsatlar, babanızdan gelen destekler bulabilirsiniz.

Jüpiter’in yanında Satürn de yer alıyor. Satürn sorumlulukları ve sınırlamaları anlattığı için, yukarıda ifade ettiğimiz konularda daha fazla yükümlülük ve sizi ciddi düşünmeye iten koşullar da var. Bu nedenle eğitim hayatınıza daha ciddi bakabilir, düşüncelerinizde derine inebilirsiniz. Bu transit eğitim hayatınıza gerçekçilik ve bazı testler getirmekle birlikte, sağlamlık da getirecek. Bu süreçte iş hayatınızda diyaloglar, iletişim ve görüşmelerin ciddiyeti ve ağırlığı artabilir. Kardeşlerle ilgili konularda sorumluluklar söz konusu olabilir. Kontratlar, anlaşmalar konusunda daha ciddi bir çaba sarf edebilir ve düşüncelerinizi sistemli, planlı şekilde ortaya koyabilirsiniz. Bir tez yazmak, yazılı ödevler, sunumlar sizin açınızdan daha ciddi değerlendirmeler getirebilir. Satürn’ün şekillendirici etkisini daha iyi kullanabilirsiniz.

Diğer yandan Neptün ise özellikle 9-16 Aralık doğumlu Yay’lar için daha karmaşık bir tablo çizmekte. Eğer bu tarihlerde doğmuş iseniz, hayat yönünüzde, istek ve kararlarınızda dağılmalar, dikkatsizlik ya da sorumsuzluk gündeme gelebilir. Dışsal etkilere çok daha açık bir dönemdesiniz ve kimi zaman motive olmakta zorlanabilirsiniz. Ne istediğiniz konusunda emin olmamanız yüzünden bazı hayal kırıklıkları ya da sonuçsuz koşullar gündeme gelebilir. İşte otorite figürleri ile, babanızla ya da kadınların eşleri ile ilgili karışıklıklıklar, ilişkilerin zayıflaması ya da fedakarlık içeren koşullar da dikkat çekebilir.

Bunun yanında, yıl boyunca gündeme gelecek Satürn-Uranüs kare açısı özellikle çalışma ortamında ani değişikliklerin dikkatinizi dağıtabileceğini gösteriyor. Yıl boyunca çalışma koşullarınızda daha esnek olmanızı, alternatif planlar yapmanızı gerektiren koşullar gündeme gelebilir.

Bu yıl tutulmalar neler getiriyor?

Bu yıl tutulmalar İkizler/Yay ekseninde gerçekleşiyor. Kuzey Ay düğümünün İkizler burcunda olması bu yıl ilişkiler yönünde daha olumlu imkanların olabileceğini ve başkalarının getirdiği fikirlere açık olmanın yararlı olacağını göstermekte. Güney düğümün Yay’da olması ise çoğu zaman fazla iddialı olmanın ve düşüncelerinizde, inançlarınızda ısrar etmenizin size daha fazla sorun ve engel çıkarabileceğini anlatmakta. Bu dönemde abartılı yaklaşımlarda ısrar etmemelisiniz.

En son Güneş tutulması 14 Aralık 2020’de Yay burcunda güney yönünde gerçekleşmişti. Bu tutulma 10 Haziran’a kadar olan dönemde inançlarınız ve olaylara bakış açınızda bazı sıkıntılar ya da eksikler olabileceğini göstermekte.

2021 yılında yine iki Güneş tutulmasına tanık olacağız. Bunların ilki 10 Haziran’da İkizler burcunda kuzey yönünde gerçekleşecek. Bu nedenle yılın ikinci yarısında başkalarının yardımı ile ilerlemeniz daha kolay olacak. Evlilik ve ortaklıklarda yeni imkanlar ve kendinizi geliştirme olanakları bulabilirsiniz.  

Yılın son Güneş tutulması 4 Aralık 2021 tarihinde, yine güney yönünde ve yeniden Yay burcunda gerçekleşecek. Yılın son ayında şahsi konularda iddiacı olmamak, karşınızdaki kişileri daha iyi dinlemek ve kopartıcı davranmamak gerekiyor.  

Bu yıl iki Ay tutulmasına tanık olacağız. Ay tutulmaları muhasebe yapma, değerlendirme ve sonuç zamanlarıdır. Böyle zamanlarda uyanış ve farkındalık artar. Ancak duygusal gerginliğin  yükseldiği zamanlar da olabilirler. 26 Mayıs’taki Ay tutulması Yay burcunda olduğu için, şahsi konularda, girişimlerde bazı ani sorunlar, duygusal alanda, ailevi konularda huzursuzluk yaşayabilirsiniz. 19 Kasım’daki Ay tutulması ise Boğa burcunda gerçekleşeceği için, bu tarih civarında çalışma ortamına ve iş koşullarına ait bazı kararlar, değerlendirmeler var. Bu günlerde sağlık ve düzen, hizmet konularına daha odaklı olabilirsiniz.

İş, para ve kariyer olanakları

Bu yıl Satürn’ün para evinizden ayrılması ile birlikte, yeni kaynaklar yaratma konusunda rahatlayabilirsiniz. Aslında Satürn son iki yılda maddi durumunuzu daha iyi hale getirebilecek tecrübeler de sağladı. Artık kaynaklarınızı ve yeteneklerinizi daha iyi kullanmanın bilincindesiniz. Bu yeni süreçte kazanmış olduğunuz tecrübelere dayanarak daha kolay ilerleyebilirsiniz. Özellikle eğitsel alanda, pazarlıklar, görüşmeler ve daha fazla iletişimin öne çıktığı konularda artan bir faaliyet söz konusu. Gerek Jüpiter gerekse Satürn kafaca meşgul olabileceğiniz, değişik tasarımlar ve yakın çevrenizde değişikliklerin sizi sürekli meşgul edeceği koşullar getirmekte. Raporlar, ziyaretler, networking ve teknik konular, sunumlar önem kazanabilir.

Eğer 9-16 Aralık doğumlu bir Yay iseniz, bu dönemde dağınıklık, dikkatsizlik, yanlış değerlendirmeler yüzünden hayal kırıklığı gündeme gelebilir. Sorumluluklarınızı netleştirmeye çalışmalısınız.

7 Ocak – 4 Mart tarihleri arasında çalışma ortamınızda daha yorucu ve organize davranmayı gerektiren uğraşlar artabilir. Bu dönemde işte daha sakin ve dengeli olmaya gayret edin.

4 Mart – 23 Nisan tarihleri arasında yeni bir süreç şekilleniyor. Karşıtlıklara dikkat edilmeli. Bu dönemde görüşmeler, anlaşmalar büyük önem taşımakta. Ancak iş hayatında rekabet ya da düşmanlıklar da gündeme gelebilir.

 23 Nisan – 11 Haziran tarihleri arasında maddi konulara, ortaklı işlere özellikle dikkat etmek gerekebilir. Miras, paylaşım ya da banka krediler daha kritik koşullara işaret edebilir. Bu nedenle birikimlerinizi korumaya özen göstermelisiniz.  

11 Haziran – 29 Temmuz döneminde yabancılarla ilgili işler, içinde medyanın ya da yolculukların olabileceği konularda daha fazla gayret içinde olabilirsiniz. İnanç ve görüşlerinizde daha dengeli olmaya çalışın.

29 Temmuz – 15 Eylül arasında odak noktanız hedefleriniz olacak. Kendinizi daha çok gösterebilirsiniz. Organizasyonel işlerde hızlı ve etkin davranmak gerekiyor.

15 Eylül – 30 Ekim arasında yeni hedefler, projeler içinde ya da grup çalışmalarında oldukça sosyal olabilirsiniz. Arkadaşlıklar, gruplar içinde tartışmalara dikkat etmek gerekebilir.

30 Ekim – 13 Aralık arasında gizli kalan şeyler huzursuzluk kaynağı olabilir. Bu dönemde dedikodulara ve tehdit oluşturan durumlara özenle yaklaşmak gerekebilir. Düşünmeden riske girmemelisiniz.

13 Aralık sonrasında Mars burcunuzda ilerlerken her zamankinden daha hızlı ve cesur davranabilirsiniz. Olaylara şekil vermeniz zor olmayacak. Ancak öfkenizi de kontrol etmenizde fayda var.

Aşk, evlilik ve ilişkiler

Bu yıl özellikle yakın çevrenizde ve evinizdeki koşulları daha canlı ve pozitif kılacak zamanlar var. 14 Mayıs – 28 Temmuz dönemine özellikle dikkat ediniz. Kısa süreli de olsa, bu yıl Jüpiter ev ve aile konularınızı ilgilendiren alana ilerleyerek size yeni motivasyonlar ve özel hayatınıza daha fazla duygusal destek getirecek. Bu tarihlerde evde genişleme, yeni bir çocuğun doğumu ya da evlilik konusu gündeme gelebilir. Eğer 9-16 Aralık doğumlu bir Yay iseniz, bu dönemde kendinizi kaptırabileceğiniz, özel hayatınızda biraz daha karmaşık ya da karasız kalabileceğiniz durumlar gündeme gelebilir.

Aşk gezegeni Venüs’ün burcunuzla uyumlu olduğu 21 Mart – 14 Nisan, 27 Haziran – 22 Temmuz ve özellikle de 7 Ekim – 5 Kasım tarihleri arasında aşkta ve arkadaşlıklarda, sosyal alanda akıcı koşullar, keyifli zamanlar bulabilirsiniz. Bu dönemlerde hayatın olumlu yönlerine daha açık olabilirsiniz.

Sağlık

Bu yıl çok daha hareketli ve yakın çevrenizde aktif olacaksınız. Zihinsel planda düşüncelerinizi yenilemeniz, kafaca meşgul olmanız kimi zaman belirli stresleri de beraberinde getirebilir. Özellikle yükselen burcu Yay olanlar 7 Ocak – 4 Mart, 23 Nisan – 11 Haziran tarihleri arasında bu tür streslere daha açık olabilirler. 9-16 Aralık doğumlu Yay’lar ise bağışıklık sistemlerini daha fazla güçlendirmeli ve onları dağınık, motivasyonsuz kılan koşullardan kurtulmaya bakmalı. Yıl sonunda, 13 Aralık 2021 tarihinde sonra fiziksel açıdan daha girişken bir dönemdesiniz ancak bu dönemde bedensel risklere, kazalara karşı daha önlemci olmalısınız.

 

Merkür gerilemesi bu yıl hangi temaları getirmekte?

Her yıl 3 kez, ortalama 22 gün geri giden Merkür bu yıl geri hareketlerini hava elementinde yapıyor. Bu nedenle iletişim gezegeni Merkür’ün geri döndüğü zamanlarda iletişimde yavaşlamalar, yanlış anlamalar, görüşmeler, anlaşmalar ve yolculuklar açısından uğraştırıcı nedenler ve gecikmeler gündeme gelebilir.   

Merkür 2021’de ilk defa 30 Ocak – 21 Şubat arasında Saka burcunda geri gidecek. Bu dönemde sağlık, düzen ve çalışma ortamınıza ait bazı soru işaretleri ve gecikmeler gündeme gelebilir. Beraber çalıştığınız kişilerle bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. İkinci gerileme, 30 Mayıs -23 Haziran arasında İkizler burcunda olacağı için, işle ilgili projeler, ilerlemeler yavaşlayabilir ve yeniden gözden geçirilmesi gereken koşullar gündeme gelebilir. Çift durumları iyi analiz etmeniz gerekebilir. Son olarak 27 Eylül – 18 Ekim arasında Terazi burcundaki geri hareketinde parasal konularda kararlarınızı acele ile vermemelisiniz. Özellikle ortaklı işler, görüşmeler ve pazarlıklar açısından daha fazla meşguliyet söz konusu olabilir.

 

Yükselen burcunuza göre 2021

Yay

Yükselen Koç

Yükselen Koç’lar açısından gruplar, sosyal yaşam ve yeni hedefler öne çıkmakta. Bu dönemde kariyerinizde ve sosyal alanda yeni istekler ve ümitler var. Özellikle 11 Haziran’dan sonra hızınız daha çok artacak. 15 Eylül – 30 Ekim arasında ilişkilerinizi daha iyi yönetmeye gayret etmelisiniz. Üstünüzdeki yüklerin hafifleyeceğini ve mesleki konuları yeni bir yola koyabileceğinizi söyleyebiliriz. Aşk hayatınızda 21 Mart-14 Nisan ve   27 Haziran – 22 Temmuz arasında daha keyifli ve eğlenceli zamanlar yaşayabilirsiniz.

Yükselen Boğa

Bu yıl sorumluluklarınız artmakta. Kariyeriniz ve unvanınız açısından yeni olanaklar içindesiniz İş hayatında dikkat çekici başlangıçlar yapabilirsiniz. Daha fazla tanınma olanakları da var. Bu arada 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında biraz kendinize zaman ayırmak ve duygusal açıdan gevşemeniz açısından güzel olabilir. Yıla hızlı bir tempo ile başlıyorsunuz. 7 Ocak – 4 Mart arasında yeni adımlar ve daha odaklı olabileceğiniz fırsatlar var. Ancak 11 Haziran – 29 Temmuz arasında hızınız biraz yavaşlayabilir. Bu dönemde eve yönelik işler ağırlık kazanacak.

Yükselen İkizler

2021 her açıdan kişisel gelişimizi destekliyor. Bu yıl öğrendiklerinizi daha fazla kullanma imkanına sahipsiniz. Eğitimde, akademik alanda, yabancılarla ilişkilerde, medyada şansınız açık ve bu alanlarda yepyeni döngüler içindesiniz. Hedeflerinizden uzaklaşmamalısınız. 4 Mart- 23 Nisan arasında eğer iyi yönetebilirseniz daha inandırıcı ve girişimci bir dönemdesiniz. Ancak 29 Temmuz – 15 Eylül arasında yavaşlamak gerekiyor. Yaz aylarında iş ve aile hayatınızı ilgilendiren olumlu bir hava esiyor olacak. Yılı çok iyi değerlendirmeye bakın.

Yükselen Yengeç

Yükselen Yengeç’ler için ortaklaşa işleri yönetme konusunda yeni bir süreç başlamakta. Son iki yılda evlilik ve ortaklıklarda pek çok sınavdan geçildi. Bu yıl finansal işlere, uzun vadeli borç alacak konularına, miras ya da eşinizin maddi konularına daha sorumlu gözlerle bakabilirsiniz. Ortaklaşa alanda yapacak çok iş var ancak korku ve endişelerinizi iyi yönetmeyi bilmelisiniz. 23 Nisan – 11 Haziran arasında çok daha cesur davranabilirsiniz. Ayrıca 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında yeni haberler, eğitimle, uzaklarla ilgili gelişmeler sizi çok daha mutlu edebilir. 15 Eylül – 30 Ekim arasında ise bazı bitişler ve yeni başlangıçlar söz konusu.

Yükselen Aslan

Bu yıl size evlilikte ve ortaklı işler alanında yepyeni tecrübeler getirmekte. Kariyer alanında daha fazla görünür hale gelirken, daha çok sorumluluk da alacaksınız. İş hayatınızda çabalarınızın karşılığını almanız zor değil. Evlilikte de önemli fırsatlar ancak daha sorumlu ve gerçekçi olmayı gerektiren koşullar var. 7 Ocak – 4 Mart arasında mesleki alanda ve hedeflerinizde daha esnek davranmaya bakın. 11 Haziran – 29 Temmuz arasında şahsi alanda çok daha girişken ve cesur davranabilirsiniz. 30 Ekim – 13 Aralık arasında ise biraz yavaşlamak iyi olacak.

Yükselen Başak

Mesleki alanda ve işe yönelik konularda yepyeni bir dönem başlamakta. Bu dönemde daha fazla çaba ve emek sarf etme gereği olacak. Yeni şeyler de öğreneceksiniz. Çalışmanın getirdiği stres nedeni ile genel olarak sağlığınızı ve iş düzeninize de dikkat etmelisiniz. 4 Mart – 23 Nisan arasında mesleki alanda daha girişken olmanız mümkün. Yaz aylarında, özellikle 14 Mayıs – 28 Temmuz döneminde ilişkilerinizde ve evlilik hayatınızda çok daha geliştirici  ve fırsatlar sunan bir dönem var. 29 Temmuz – 15 Eylül arasında da çok girişken olabilirsiniz.

Yükselen Terazi

Son iki yıl mesleki alanda önemli sıkışıklıklara, beklemelere yol açmıştı. Bu yıldan başlayarak yeteneklerinizi daha rahat ortaya koyabileceğiniz bir dönemdesiniz. Kariyerinizde ve yaratıcı alanda akıcı şartlar var. Bu yıl aşkta, çocuklarınızla ilgili alanda da yepyeni döngüler söz konusu. Yaratıcı hissettiğiniz alanlara daha ciddi bir şekilde odaklanabilirsiniz. 23 Nisan – 11 Haziran döneminde iş ve ev konularında daha cesur davranmanız gerekebilir. Aşk ve iş hayatınız birbiri ile bağlantılı hale de gelebilir. 15 Eylül – 30 Ekim arasında yeni adımlar için daha cesursunuz.

Yükselen Akrep

Bu yıl kariyer gezegenleri hayatınız açısından kritik bir döneme işaret etmekte. Bir yandan işiniz ama diğer yandan da ailevi konular, ev, toprak ve yerleşime yönelik yeni imkanlar, sorumluluklar söz konusu. Ev içinde, ailevi alanda sorumluluklar artıyor. Evde, aile içinde mutlu olaylar da bekleyebilirsiniz. Ancak bu süreçte kariyeriniz önemli bitiş ve başlangıçlar da yaşayabilirsiniz. 7 Ocak – 4 Mart arasında eşinizle, ortağınızla ilgili gelişmelere daha çok çaba sarfedebilirsiniz. Ancak 15 Eylül – 30 Ekim arası daha bağlayıcı olabilir. Bu yıl 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında çok daha iyimser ve keyifli koşullar bulabileceksiniz.

Yükselen Yay

Burcunuzun yıllık öngörümlerini dikkatle okuyunuz. 2021’de yakın ve uzak çevrenizde olup bitenler, iletişim, görüşmeler ve ziyaretler sizi oldukça meşgul edecek. Bu yıl eğitim, medya, anlaşmalar ve zihinsel açıdan çok hareketlisiniz. Kardeşlerle ilgili uğraşlar da daha dikkat çekici olabilir. Bu arada 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında ev ve yerleşim konularında daha olumlu bir hava var. 4 Mart – 23 Nisan arasında evlilik ve ilişkiler daha stresli ve hassas olabilir. Ancak 29 Temmuz – 15 Eylül arasında işinizde ve hedeflerinizde daha fazla rekabet ve ilerleme içinde olabilirsiniz. 13 Aralık sonrasında da yeni adımlar var.

Yükselen Oğlak

Son iki yılın oldukça sorumlu ve daraltıcı atmosferinden sonra bu yıl kendi gündeminizi daha rahat yönetebilirsiniz. İşte kazançlarınızı daha iyi hale getirmenin yollarını arayacaksınız. Bu alanda fırsatlar var. Bu yeni bir işin kurulması anlamına da gelebilir. 4 Mart – 23 Nisan arasında daha fazla çalışmanız gerekebilir. 15 Eylül – 3o Ekim arasında işinizde ve önemli alanlarda belirli sonuçlar ve kararlar ortaya çıkacak. 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında çevrenizde, kardeşlerle ilgili konularda daha olumlu ve yumuşak koşullar söz konusu.

Yükselen Saka

Bu yıl Jüpiter ve Satürn’ün birlikte burcunuzda ilerliyor olması her açıdan daha olumlu koşullarda olduğunuzu göstermekte. Son iki yılın karmaşık ve engelleyici süreçleri tamamlandı. Jüpiter sayesinde kendinize güvenmelisiniz. Satürn de size kararlı ve disiplinli davranma imkanı getirmekte. Gerek işinizde, gerekse ilişkilerinizde dümende sayılırsınız. Yepyeni döngüler var. Bu bakımdan 4 Mart – 23 Nisan arasını daha iyi kullanabilirsiniz. 23 Nisan – 11 Haziran arasında ise iş koşulları ve sağlık konularına daha fazla odaklısınız. 30 Ekim sonrası işiniz açısından kararlılık getirmekte.

Yükselen Balık

Bu yıl mesleki açıdan bazı soru işaretleri ve belirsizlikler getirmekte. Kimi zaman kendinizi daha izole ve yalnız hissedebilirsiniz. Bu süreç ruhsal açıdan sizi güçlendirecek. Ancak kariyer alanında daha dikkatli, sabırlı olmanız gerekiyor. Şans gezegeni Jüpiter 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında, kısa bir süre de olsa burcunuza ilerleyerek size yeni adımlar, güven ve moral destek sunmakta. 4 Mary – 23 Nisan arasında ev ve iş konularında daha sakin ve dengeli olmaya özen göstermelisiniz. Yıl sonunda 13 Aralık’tan sonra mesleki alanda yeni girişimler ve daha fazla ilerleme sağlayabileceğiniz olanaklar gelişiyor olacak.

 

Yükselen burcunuzu bulun

Aşağıdaki tabloda doğum saatinizi, doğduğunuz döneme ilişkin satırla birleştirin. Tablolar ortalama değerlerdir.

 

23 Kasım – 2 Aralık

3 Aralık – 12 Aralık

13 Aralık – 21 Aralık

00:00

Başak

Başak

Başak

00:30

Başak

Başak

Başak

01:00

Başak

Başak

Terazi

01:30

Başak

Terazi

Terazi

02:00

Terazi

Terazi

Terazi

02:30

Terazi

Terazi

Terazi

03:00

Terazi

Terazi

Terazi

03:30

Terazi

Terazi

Terazi

04:00

Terazi

Terazi

Akrep

04:30

Terazi

Akrep

Akrep

05:00

Akrep

Akrep

Akrep

05:30

Akrep

Akrep

Akrep

06:00

Akrep

Akrep

Akrep

06:30

Akrep

Akrep

Akrep

07:00

Akrep

Akrep

Yay

07:30

Akrep

Yay

Yay

08:00

Yay

Yay

Yay

08:30

Yay

Yay

Yay

09:00

Yay

Yay

Yay

09:30

Yay

Yay

Oğlak

10:00

Yay

Oğlak

Oğlak

10:30

Oğlak

Oğlak

Oğlak

11:00

Oğlak

Oğlak

Oğlak

11:30

Oğlak

Oğlak

Saka

12:00

Oğlak

Saka

Saka

12:30

Saka

Saka

Balık

13:00

Saka

Balık

Balık

13:30

Balık

Balık

Koç

14:00

Balık

Koç

Koç

14:30

Koç

Koç

Boğa

15:00

Koç

Boğa

Boğa

15:30

Boğa

Boğa

İkizler

16:00

Boğa

İkizler

İkizler

16:30

İkizler

İkizler

İkizler

17:00

İkizler

İkizler

İkizler

17:30

İkizler

İkizler

Yengeç

18:00

İkizler

Yengeç

Yengeç

18:30

Yengeç

Yengeç

Yengeç

19:00

Yengeç

Yengeç

Yengeç

19:30

Yengeç

Yengeç

Aslan

20:00

Yengeç

Aslan

Aslan

20:30

Aslan

Aslan

Aslan

21:00

Aslan

Aslan

Aslan

21:30

Aslan

Aslan

Aslan

22:00

Aslan

Aslan

Başak

22:30

Aslan

Başak

Başak

23:00

Aslan

Başak

Başak

23:30

Başak

Başak

Başak

 

Yükselen Burç Hesapla

Doğum anımızda ufukta yükselmekte olan burç, diğer adıyla yükselen burç bizim ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle ilişkimizi şekillendirir.

Aşk Uyumu

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl? Kendi burcunuzla onunkini karşılaştırın.

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi Değil Hemen Keşfet