Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

Yeteneklerinize odaklanmalısınız

2020’ye genel bakış

2020’de para, kazançlar ve kişisel yetenekler alanınızdaki vurgu, bu yıl maddi konulara güçlü bir şekilde odaklanacağınızı gösteriyor. Geçtiğimiz yıl Jüpiter burcunuzda ya da yükselen burcunuzda ilerlerken size yeni tecrübeler, kendini geliştirme ve kendine güven duyma imkanı sundu. Şimdi 2 Aralık’tan itibaren, 19 Aralık 2020’ye kadar burcunuzun yöneticisi Jüpiter Oğlak burcunda ilerleyecek. Bu transiti ile Jüpiter sizi parasal alanda ve iş hayatında daha hırslı ve istekli kılmakta. Hatta büyük paralar ya da güç teması dahi gündeme gelebilir. Kişisel yeteneklerinizi daha fazla seferber edeceğiniz, iş hayatında ve para kazanma yolunda hırs yapabileceğiniz bir yıldasınız. Yabancılarla ilgili konular, uzaklar ve yolculuklar da para durumunuzu etkileyebilir. Kuşkusuz böyle bir dönem harcamalarınızı, masraflarınızı da arttırabilir. Ancak aynı alanda kalan Satürn yatırımlar ve harcamalar konusuna bir sınırlama ve kontrol vurgusu getiriyor. Bu yıl iş yeteneklerinizi, maddi destekleri ve kazanma kapasitenizi en üst seviyeye çıkarabilecek uğraşlara girerken, aşırı hırslara ya da kişisel gücünüzü kötüye kullanabileceğiniz durumlara dikkat etmelisiniz.

2018’den bu yana yine aynı alanda ilerleyen Satürn sizi yeteneklerinizi para ve kazanca dönüştürme konusunda oldukça terbiye etti ve uzun vadeli düşünmenizi sağladı. Satürn kısıtlayan ve sorumluluklar getiren bir güç olarak, bu dönemde sizi ekonomi yapmaya ya da elinizdekileri daha iyi ve kontrollü biçimde değerlendirmeye zorlamakta. Ancak 22 Mart – 2 Temmuz arasındaki döneme özellikle dikkat etmelisiniz. Bu tarihlere Satürn 30 yıldan sonra tekrar Saka burcuna dönüyor olacak. Satürn’ün burcunuzla uyumlu bir açıya girmesi sayesinde yeteneklerinizi daha kolay biçimde kullanmaya başladığınızı görebilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemde eğitim, zihinsel uğraşlar, kafaca meşgul olduğunuz ve tasarım gerektiren konularda daha sorumlu ve gerçekçi davranmaya başlayabilirsiniz. Belki kardeşler, yakın çevrenizde olup bitenler, evraklar ve yazışmalar ve iletişimin de önem kazandığı durumlar iş hayatınızda daha çok önem kazanmaya başlayabilir. Özellikle öğrencilik aşamasında olan Yay’lar açısından daha özenli ve gayretli olabilecekleri bir dönem başlıyor olacak. 2 Temmuz’dan 17 Aralık’a kadar olan dönemde ise Satürn son kez Oğlak burcuna geri dönerek, parasal konularla ilgili eksikleri bir kez daha toparlamanız ve düzene sokmanız açısından önemli olaylar getirebilir. Dolayısı ile yılın ikinci yarısında iş ve parasal konularda eksik kalan şeyleri ve isteklerinizi tamamlamaya çalışabilirsiniz.

Özellikle yükselen burcu Yay olanlar açısından 2018’den bu yana iş ve çalışma konularında yepyeni durumlar, ani gelişmeler gündeme geliyor. Yeni iş teknikleri ve çalışma ortamındaki sürprizler yüzünden kendilerini geliştirme ve hizmet anında pek çok değişiklik yaşamaktalar. Diğer yandan Neptün ise özellikle 8-13 Aralık doğumlu Yay’lar için daha karışık ve dağınık koşullara işaret etmekte. Neptün bizi evrensel konulara çeken, daha fedakar ama aynı zamanda arayış içinde kılan bir gezegendir. Eğer bu tarihler arasında doğmuş bir Yay iseniz, Neptün’ün güçlü transiti altında kendinizi daha hayalci ve aynı zamanda sezgisel bulabilirsiniz. Ancak bu dönemde konsantre olmak ve kararlılık göstermek pek mümkün olmayabilir ve kolayca motivasyonunuzu da kaybedebilirsiniz. Kimi zaman ailevi konular, yerleşim ve evle ilgili koşullar da sizi dağınık ve karışık kılabilir.

Uzun bir süredir, 2007’den bu yana para ve kazançlar, harcamalar evinizde ilerleyen Pluton bu yıl 3 kez Jüpiter ile yan yana geliyor olacak. Dolayısı ile 2020’de özellikle para ve maddi destekler konusunda güçlü kişilerden destekler alma imkanı olabilir. Ancak bir yandan da parasal alanda mücadele, daha fazlasını isteme yüzünden kendinizi manipülasyon ya da tehdit altında da hissedebilirsiniz. Nisan, Haziran ve Kasım ayları bu açıdan daha kritik ve belirleyici olabilir.

Bu yıl tutulmalar neler getiriyor?

En son Güneş tutulması 26 Aralık 2019’da Oğlak burcunda güney yönünde gerçekleşti. Bu tutulma 21 Haziran’a kadar özellikle iş hayatınıza, maddi konulara ve kazançlarınıza daha fazla mücadele ve gayret getirmekte. Bu dönemde maddi destek bulmak ve kararlı davranmak yönünde oldukça meşguliyet içinde olabilirsiniz.

2020 yılında iki Güneş tutulmasına tanık olacağız. Bunların ilki 21 Haziran’da Yengeç burcunun ilk derecesinde, Kuzey yönünde gerçekleşecek. Yılın ikinci yarısında özellikle ortaklı imkanlar elde etmek ve içerisinde ailenin ve sevdiklerinizin olduğu konularda daha fazla paylaşım içinde olmak geliştirici olabilir. Yılın ikinci yarısında eşinizden ya da ortaklardan gelebilecek destekler, miras ya da borç alacak işlerinde yeni imkanlar gündeme gelebilir.

Yılın son Güneş tutulması ise 14 Aralık 2020 tarihinde, Güney yönünde bu kez sizin burcunda gerçekleşecek. Bu tutulma daha çok Aralık ayında ve 2021’in ilk yarısında etkin olarak, özellikle sizi kişisel alanda yenilikler yapmaya yöneltebilir. Ancak kişisel alanda pek çok şeyi birden değiştirme isteğiniz yüzünden kimi zaman yıpratıcı durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle niyetlerinizi iyice gözden geçirmelisiniz.

2020’de dört Ay tutulmasına tanık olacağız. Ay tutulmaları süregelen konuları öne çıkarıp, aydınlatırlar ve güçlü bir muhasebe, değerlendirme yapmaya işaret ederler. Dolayısı ile bu zamanlarda ilişkilerimizden de çok şey öğrenmiş oluruz. 10 Ocak’taki Ay tutulması Yengeç burcunda gerçekleşirken, sizi ortaklı paralar, eşinizin maddi konuları, yatırımlar ve miras gibi paylaşımlı konular içinde daha düşünceli kılabilir. 5 Haziran’daki Ay tutulması burcunuzda, özellikle şahsi konulara, aile ve sağlıklı ilgili gelişmelere duyarlılık getirmekte. 5 Temmuz’da Oğlak burcundaki Ay tutulması ise maddi alanda, harcamalara sizi daha düşünceli kılarken, 30 Kasım İkizler burcundaki Ay tutulması evlilik, anlaşmalar ve görüşmeler alanında yeni değerlendirmeler, muhasebeler getirmekte.

İş, para ve kariyer olanakları

İş hayatınız açısından, özellikle maddi konular ve gelirleriniz söz konusu olduğunda, 2018’den bu yana daha ciddi ve gerçekçi bir tutum içindesiniz. Satürn Oğlak burcunda ilerlerken, parasal alanda ve destekler konusunda sizi daha fazla test ederek, hayatınızın bu alanını daha iyi hale getirmeniz için önemli deneyimler getirdi. Artık bu süreçte kendinizi daha rahat hissetmeye başlayabilirsiniz. Kısaca Satürn’ün kısıtlamaları geri kalıyor. Özellikle 22 Mart – 2 Temmuz arasında bunu daha fazla hissedebileceksiniz. Ancak 2 Temmuz – 17 Aralık arasında son kez üstünden geçilmesi gereken koşullar olabilir. Önümüzdeki dönemde, iş hayatında sizi kafaca meşgul edebilecek koşullar olabilir. İletişime dayalı konular, belki de eğitim ciddiyet kazanmakta.

Bu yıl Jüpiter de gelirler evinizden geçerken, para kazanma konusunda güçlü destekler, imkanlar var. Maddi alanda güç elde etmek için oldukça hırs yapabilirsiniz. Ancak iş hayatında manipülasyonlar da söz konusu olabilir. Bu nedenle aşırılıklara gitmemek ve harcamalarınızda daha kontrollü olmak yararlı olacak. Gelirlerinizi israf etmeden bir arada tutmaya bakmalısınız. Abartılı ve riskli işlerden uzak durmak yerinde olacak.

Bu yıl 3 Ocak – 16 Şubat arasında son derece hızlı ve mücadelecisiniz. Bu dönemde önemli girişimler ve atılımlar söz konusu. Kendi hakkınızı aramak konusunda çok etkin davranabilirsiniz.  

16 Şubat – 30 Mart arasında parasal alanda daha dikkatli olun. Bu dönemde iş hayatına oldukça odaklısınız. Ancak aşırı masraflar da söz konusu.

30 Mart – 13 Mayıs tarihleri arasında daha fazla hareket, görüşme ve ziyaret söz konusu olabilir. Bu dönemde sözleşmeler ve yazışmalar yönünde bir mücadele de yaşanabilir.

13 Mayıs – 28 Haziran arasında iş hayatından çok sizi özelinizde ya da ev hayatınızda meşgul eden koşullar söz konusu. Bu dönemde biraz beklemek ve hazırlık içinde olmak gerekebilir. İşle ilgili bitişler ve sonlanmalar da mümkün.

28 Haziran’dan sonra başlayan döneme özellikle dikkat etmelisiniz. Bu dönemde yenilikler ve yeni risklere girmek için çok daha heyecanlı ve girişkensiniz. 28 Haziran-6 Ocak arasındaki uzun sürede Mars Koç burcunda kalacağı için bu dönemde tutku ile giriştiğiniz olaylar, belki spekülatif alanda risk aldığınız koşullar olabilir. Kendinizi sahneye koymak ve sevdiğiniz işi yapma konusunda daha heveslisiniz. Gereksiz harcamalara gitmemelisiniz.

Ancak Mars’ın geri harekette olacağı 10 Eylül – 14 Kasım arasında özellikle hiçbir yenilik yapmamak daha doğru olacaktır. Mars inisiyatif ve başlangıç yapmak, atağa geçmekle ilişkili olduğu için, geri gittiği zamanlarda büyük projelere girmek çok daha masraflı, problemli olabilir, önemli gecikmeler ve hayal kırıklıkları yaşanabilir.

Aşk, evlilik ve ilişkiler

Bu yıl aşk hayatınızda özellikle yılın ikinci yarısında biraz daha dengeli ve sakin kalmak gerekebilir. 2018’den bu yana artan sorumluluklar ve kısıtlamalar yüzünden bazı hoşnutsuzlukla gündeme geliyor olabilir. Eğer 8-14 Aralık doğumlu bir Yay iseniz, bu dönemde çok fazla arayış, karar verememe ve gerçeklerden uzaklaşma eğiliminiz de yüksek olabilir. Aşkta 3 Ocak – 16 Şubat arasında daha fazla tutku ve heyecan söz konusu olabilir. Ancak 28 Haziran sonrasında daha ateşli ve tartışma yaratabilecek durumlar da yaşanabilir.

İlişkilerinizde Venüs’ün burcunuzla açıda olduğu dönemler olan 7 Şubat – 5 Mart, 6 Eylül – 2 Ekim ve 15 Aralık sonrasında mutluluk getiren fırsatlar, eğlenceler ve keyifler daha kolay ilerlemekte.  Bu dönemlerde çocuklarla ilgili konular, hayatın yaratıcı yönleri öne çıkıyor. Ancak Venüs’ün geri gideceği 13 Mayıs – 25 Haziran tarihleri arasında çok daha dikkatli olmalı ve bu dönemde evlilik, nişan gibi ilişkileri ilgilendiren konularda aceleci davranmamalısınız. Venüs geri giderken geçmişten gelen ilişkiler de gündeme gelebilir.

Sağlık

Eğer 8-14 Aralık doğumlu bir Yay iseniz sağlığınız konusunda ihmalkar olmamalısınız. İsteksizlik, fiziksel açıdan alerji ya da sebebini çok iyi göremediğiniz koşullar bedensel sağlığınızı etkileyebilir. 3 Ocak – 16 Şubat arasında fiziksel açıdan risk doğurabilecek olaylardan, aşırılıklardan uzak kalmalısınız. Benzer şekilde 13 Mayıs – 28 Haziran arasında kazalar, vücut direncinizi zorlayan koşullarla ilgili olabilir. Genel olarak yılın ikinci yarısında sağlığınıza daha fazla önem vermelisiniz.

Merkür gerilemesi bu yıl hangi temaları getirmekte?

Her yıl 3 kez, ortalama 22 gün geri giden Merkür bu yıl geri hareketlerine su elementinde başlıyor ve hava elementi burçlara geri dönüyor. Merkür geri giderken verilen pek çok kararı yeniden gözden geçirmek gerekebilir. Yarım kalan işlere özellikle dikkat etmelisiniz. Bu nedenle Merkür geri giderken kendi hatalarımızı ve eksik yönlerimizi kapatmak ve düzeltmek için daha fazla şansa sahip olabiliriz. Ancak net ve son kararı Merkür döndükten sonra vermek en iyisidir.  

Merkür 2020’de ilk defa 17 Şubat – 10 Mart arasında Balık burcunda geri gidecek. Bu dönemde eve, toprağa ve yerleşime yönelik konularda bazı karışıklıklar yaşanabilir. Gayrimenkullerle ilgili konular ya da size atalardan, dedelerden kalan bir konu da yeniden gündeme gelebilir. 2. gerileme, 18 Haziran – 12 Temmuz arasında Yengeç burcunda olacağı için, bu dönemde ortaklı maddi konulara, eşinizin ya da ortağınızın parasal durumlarına, miras gibi işlere daha çok özen göstermelisiniz. Son olarak 14 Ekim – 3 Kasım arasındaki geri hareketinde özellikle kontrol edemediğiniz durumlar, gizli kalan şeyler sizi huzursuz edebilir. Bu dönemde dedikodular ya da yazılı evraklarla ilgili bir uğraş sizi daha fazla yorabilir.

 

 

Yükselen burcunuza göre 2020

Yay

 

Yükselen Koç

Bu yıl iş hayatınız ve kariyer alanında dikkat çekici adımlar ve ilerlemeler söz konusu. Daha fazla tanınma ve terfi imkanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu yıl gruplar ve sosyal konular da sizi daha sorumlu kılabilir. 16 Şubat – 30 Mart arasında iş hayatında yoğun çaba ve mücadele var. Güçlü bir rekabet de gündeme gelebilir. Yılın ikinci yarısında yeni girişimler ve başlangıçlar dikkat çekecek. Ancak 10 Eylül – 14 Kasım arasında biraz yavaşlamanız ve eksiklerinizi tamamlamanız gerekebilir. Aceleci olmamalısınız.    

Yükselen Boğa

Güçlü Uranüs transiti altında kendinizi daha özgür ve yenilikçi hissedebilirsiniz. Gittikçe daha bağımsız bir tavır içine girmektesiniz. Bu durum ilişkilerinizi ve insanların sizi algılayışını da yakın değiştirmekte. Bir bakıma aydınlanma içindesiniz. 22 Mart sonrasında iş hayatında yeni sorumluluklar ve bu alanda daha ciddi davranma gereği var. Yöneticilerinizle, iş yerinizle ilgili konular da sizi fazlası ile meşgul edebilir.  30 Mart – 13 Mayıs arasında iş hayatında daha sakin ama hızlı da davranmanız gerekiyor. 10 Eylül – 14 Kasım arasında gizli düşmanlıklara dikkat.

Yükselen İkizler

2020’de finansal konular ve başkaları ile ortaklı gerçekleştirdiğiniz işler sizi oldukça meşgul edebilir. Bu alanda büyük parasal miktarlar da söz konusu olabilir. Bu nedenle iş hayatında ve genel olarak maddi konularda karşılıklı durumları, sorumlulukları iyi yönetmek gerekiyor. 22 Mart – 2 Temmuz arasında işte daha çok istikrar ve yabancılarla ya da eğitimle ilgili konularda kendini geliştirme imkanı var. Aralık geldiğinde eğitsel işler, medya ve yabancılarla ilgili konular daha fazla hız kazanabilir. 13 Mayıs – 28 Haziran’da iş hayatında rekabet daha yüksek.

Yükselen Yengeç

Son iki yıldır gerek işte gerekse özel hayatınızda sizi test eden ve daha güçlü olmayı öğreten gelişmeler var. Bu yıl iş hayatında ilişkilerden daha çok yararlanabilirsiniz. Evlilik de gündeminize gelebilir. Mesleki alanda ilerleme fırsatları var. Ancak 16 Şubat-30 Mart arasında açık düşmanlıklara ve mücadeleye dikkat etmelisiniz. Yılın ikinci yarısında kariyer alanında daha fazla yenilik olacak. Genel olarak bu dönemde eski alışkanlıklardan çıkabilir ve kendinize yeni arkadaş grupları da edinebilirsiniz. İlişkilerinizi daha iyi değerlendirmeye bakmalısınız.

Yükselen Aslan

Bu yıl gündeminizi iş ve çalışma koşulları daha fazla belirleyecek. Enerjinizin, zamanınızın büyük bir kısmını çalışma ve düzen konularına ayırmanız gerekebilir. Ayrıca 22 Mart’tan sonra iş hayatında sizi daha fazla öne çıkaran fırsatlar gelmeye başlayacak. Bu dönemi çok iyi değerlendirmelisiniz. Kariyerinizde daha fazla öne çıkma imkanı var. Evlilik hayatınızda sorunlar var ise, bu alanda da ciddi olmak gereği var. 30 Mart – 13 Mayıs arasında evlilikte ve karşılıklı konularda daha özenli olmak durumundasınız. Bu dönemde karşıtlıklar, düşmanlıklar artabilir.

Yükselen Başak

Son iki yılda belirli bir denge ve istikrara kavuştuktan sonra bu yıl özellikle iş hayatında daha fazla çaba ve sorumluluk olacak. Gruplarla daha fazla uğraşabilirsiniz. Özellikle 22 Mart sonrasında iş ortamında sizi daha fazla iş bekliyor olabilir. Bu yıl aşkta şanslısınız. Şahsi mutluluklar ve çocuklarla ilgili olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Ancak ortaklaşa konularda 13 Mayıs – 28 Haziran arasında duygusal açıdan beklenmeyen tepkiler, huzursuzluklar gündeme gelebilir. Yılın ikinci yarısında miras ya da ortaklı parasal işler, borçlar, alacaklar sizi daha çok meşgul edebilir.

Yükselen Terazi

Son iki yıldır aile cephesinde önemli değişiklikler gündeme geldi. Bu alanda sorumluluklarınız arttı. İş hayatında da bitişler ve başlangıçlar yaşadınız. 2020’de özellikle 22 Mart’tan itibaren severek yaptığınız işlere daha çok zaman ayırabileceksiniz. Bu yıl aşkta istikrar var ancak monotonlaşan koşullara da dikkat etmek gerekir. Çocuklarınız var ise, bu alanda daha fazla çaba göstermeniz, sorumluluk almanız gündeme gelebilir. 16 Şubat – 30 Mart arasında iş hayatına ait bazı bitişler ve yeni adımlar mümkün. Toprakla ilgili kazançlar da olabilir.

Yükselen Akrep

2020’de  sizi zihinsel açıdan ilgilendiren koşullar ve yakın çevrenizdeki gelişmeler daha sorumlu kılmakta. Eğitim aşamasında olanlar için hedefe ilerlemek daha pozitif sonuçlar getirecek. Aşkta ve evlilikte ani gelişmelere hazır olmalısınız. Bu alanda sürprizler söz konusu. Yeni beraberlikler olabileceği gibi, evlilikte gerginlik var ise bu ani kopmalara da yol açabilir. 30 Mart – 13 Mayıs arasında özel hayatınız ve evle ilgili değişiklikler daha çok zaman ayırabilirsiniz. Yılın ikinci yarısında iş ortamında hızlı gelişmeler ve yeni adımlar da söz konusu.

Yükselen Yay

Burcunuzun yıllık öngörümlerini dikkatle okuyunuz. Bu yıl özellikle iş ve para durumunuza yönelik daha güçlü adımlar atabileceksiniz. İş yeteneklerinizi ortaya koyabilirsiniz. 2 Temmuz – 17 Aralık arasında bu alanda sorunlar daha kolay çözülebilir. Yıl sonunda eğitim, zihinsel uğraşlar açısından daha hareketli bir süreç başlıyor olacak. 3 Ocak – 16 Şubat arasında özellikle daha cesur ve mücadeleci olabileceğiniz günler var. Ancak 13 Mayıs – 28 Haziran arasında evde daha dikkatli ve sakin olmak gerekiyor. Bu yıl evlilik ve ortaklı konular içinde  özellikle 13 Mayıs- 25 Haziran arasında daha özenli olmalısınız.

Yükselen Oğlak

2018’den bu yana yükselen burcunuzda ilerleyen Satürn size çok fazla sorumluluk getirdi ancak bir yandan da hayatınızda önemli adımlar atma imkanı elde ettiniz. Bu yıl Jüpiter sayesinde kendinize güveniniz çok daha artıyor ve kendinizi geliştirmekte daha şanslısınız. Yolculuklar, eğitsel imkanlar önünüzü açacak. Aşkta da daha canlı ve yenilikçi olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Yaratıcı yönlerinizi daha cesur şekilde ortaya koyabilirsiniz. 16 Şubat – 30 Mart arasında yorucu da olsa sizi öne çıkarabilecek ve daha mücadeleci olabileceğiniz günler söz konusu olabilir.

Yükselen Saka

2020’de hayatınıza yeniden yön verme konusunda çok daha şanslısınız. Ancak 2018’den bu yana gündeme gelen belirsizlikler ve karmaşa yüzünden oldukça zorlanmış olabilirsiniz. Bu yıl biraz sabırlı olmak ve daha çok hazırlık yapmak durumundasınız. Acele etmemelisiniz. 2020 Aralık ayı ile birlikte, pek çok alanda, şahsi girişimler ve yepyeni başlangıçlar, daha pozitif koşullar gündeme gelecek. 22 Mart – 2 Temmuz arasında gündeme gelecek değişiklikleri yakından takip etmelisiniz. Bu süreçte yeni sorumluluklar ve daha kararlı bir süreç başlayacak.

Yükselen Balık

Bu yılınızda sosyal alanda ve gruplar içinde çok daha aktif olabilirsiniz. Mesleki olarak ait olduğunuz topluluklardan destek bulabilirsiniz. Bu sayede iyimserliğinizi de koruyabilirsiniz. Arkadaşlıklar cephesi de oldukça hareketli olabilir. Ancak 22 Mart – 2 Temmuz arasında mesleki alanda çok iyi kontrol edemediğiniz durumlar ve belirsizlikler var. Düşünmeden hareket etmemelisiniz. Bu yıl 3 Ocak – 16 Şubat arasında iş hayatında çok daha hızlı olabilirsiniz. 13 Mayıs – 28 Haziran arasında da yeni adımlar ve kendinizi daha cesur ve girişken hissedebileceğiniz fırsatlar olabilir.

     

 

Yükselen burcunuzu bulun

Aşağıdaki tabloda doğum saatinizi, doğduğunuz döneme ilişkin satırla birleştirin.

 

23 Kasım – 2 Aralık

3 Aralık – 12 Aralık

13 Aralık – 21 Aralık

00:00

Başak

Başak

Başak

00:30

Başak

Başak

Başak

01:00

Başak

Başak

Terazi

01:30

Başak

Terazi

Terazi

02:00

Terazi

Terazi

Terazi

02:30

Terazi

Terazi

Terazi

03:00

Terazi

Terazi

Terazi

03:30

Terazi

Terazi

Terazi

04:00

Terazi

Terazi

Akrep

04:30

Terazi

Akrep

Akrep

05:00

Akrep

Akrep

Akrep

05:30

Akrep

Akrep

Akrep

06:00

Akrep

Akrep

Akrep

06:30

Akrep

Akrep

Akrep

07:00

Akrep

Akrep

Yay

07:30

Akrep

Yay

Yay

08:00

Yay

Yay

Yay

08:30

Yay

Yay

Yay

09:00

Yay

Yay

Yay

09:30

Yay

Yay

Oğlak

10:00

Yay

Oğlak

Oğlak

10:30

Oğlak

Oğlak

Oğlak

11:00

Oğlak

Oğlak

Oğlak

11:30

Oğlak

Oğlak

Saka

12:00

Oğlak

Saka

Saka

12:30

Saka

Saka

Balık

13:00

Saka

Balık

Balık

13:30

Balık

Balık

Koç

14:00

Balık

Koç

Koç

14:30

Koç

Koç

Boğa

15:00

Koç

Boğa

Boğa

15:30

Boğa

Boğa

İkizler

16:00

Boğa

İkizler

İkizler

16:30

İkizler

İkizler

İkizler

17:00

İkizler

İkizler

İkizler

17:30

İkizler

İkizler

Yengeç

18:00

İkizler

Yengeç

Yengeç

18:30

Yengeç

Yengeç

Yengeç

19:00

Yengeç

Yengeç

Yengeç

19:30

Yengeç

Yengeç

Aslan

20:00

Yengeç

Aslan

Aslan

20:30

Aslan

Aslan

Aslan

21:00

Aslan

Aslan

Aslan

21:30

Aslan

Aslan

Aslan

22:00

Aslan

Aslan

Başak

22:30

Aslan

Başak

Başak

23:00

Aslan

Başak

Başak

23:30

Başak

Başak

Başak

 

 

 

 

Yükselen Burç Hesapla

Doğum anımızda ufukta yükselmekte olan burç, diğer adıyla yükselen burç bizim ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle ilişkimizi şekillendirir.

Aşk Uyumu

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl? Kendi burcunuzla onunkini karşılaştırın.

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi Değil Hemen Keşfet