Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Zirveye çıkabilirsiniz

2020’ye genel bakış

Oldukça yorucu ancak bir yandan da ödüllendirici bir süreç içindesiniz. 2020 yılında dikkat çekici gezegen döngüleri bitişleri ve başlangıçları bir arada getiriyor. Bu yıl özellikle kariyerinizde ve sorumluluk alanlarınızda daha dikkat çekici adımlar atabilir ve güç kazanabilirsiniz. Kariyer evinizde ilerleyen Jüpiter ve Satürn önemli testler sonucunda sizi başarıya daha yakın kılacak. Dayanıklılık göstererek uzun vadeli hedeflerinize odaklanabilirsiniz.

Bu yıl Satürn bir süreliğine Oğlak burcundan Saka burcuna ilerleyecek. 22 Mart – 2 Temmuz arasındaki bu süre içinde üzerinizdeki yüklerin hafiflemeye başladığını görebilirsiniz. Dolayısı ile 2 Temmuz’dan 17 Aralık’a kadar olan dönemde, önemli eksikleri tamamlayacak ve işle ilgili sorunları, gecikmeleri aşabileceksiniz. Sabırlı davranmaya devam etmelisiniz. Satürn’ün Oğlak burcunda kaldığı dönemde özellikle Koç burcunun son on gününde doğanlar iş hayatında ciddi adımlar ve kararlar içinde olacak. Sorumluluklar artarken, fırsatlar da eksik olmayacak. Zira bu yıl şans ve ilerleme gezegeni Jüpiter de 2 Aralık’tan itibaren Oğlak burcuna ilerledi.

Jüpiter 19 Aralık 2020 tarihine kadar Oğlak burcunda kalarak mesleki alanda daha fazla tanınma, güç sahibi olma ve dikkat çekme imkanı getirmekte. Bu gezegen popüler olmaya, ödüllere ve başarılara işaret eder. Geçtiğimiz yıl eğitim, yolculuklar, akademik uğraşlar açısından son derece geliştirici olmuştu. Bu yılınızda ise Jüpiter kariyer alanınızı parlatırken, güçlü kişilerden destek almak, öne çıkmak hiç zor olmayacak. Evet Satürn nedeni ile bu alanda yükleriniz de çok fazla. Ancak yılın sonuna geldiğimizde, her iki kariyer gezegeni art arda Saka burcuna ilerleyerek sizi hedeflerinize, beklentilerinize daha çok yakınlaştıracak.

Bu yıl 22 Mart – 2 Temmuz tarihleri arasında sosyal alanda daha fazla sorumluluk alabileceksiniz. Etki alanınız genişleyecek. Bu tarihler arasında arkadaşlıklar, gruplar ve sosyal yaşam içinde daha gerçekçi ve uzun vadeli de düşünebilirsiniz. Yolunda gitmeyen arkadaşlıklar ya da grup çalışmaları üstünde daha ciddi düşünmeye bile başlayabilirsiniz. Ancak bir yandan da dernekler, siyasi konular ve gelecek yönündeki planlarınız yönünde daha ciddi ve somut adımlar atabilirsiniz.

Güç, mücadele, baskı ve yeniden doğum getiren Pluton ise hala Oğlak’ta ilerlemeye devam ediyor. Pluton bu yıl özellikle 11-15 Nisan doğumlu Koç’ları etkisi altına almakta. Bu tarihlerde doğanlar Pluton’un dönüştürücü baskısını daha fazla hissedecekler. Bu baskı özellikle iş hayatında, kurumsal alanda, sorumluluklar ve yöneticilerle ilişkilerde güçlü bir mücadele ve yenilenme getirmekte.  Aynı zamanda Pluton babanızla ya da baba figürü gibi olan ilişkilerinize mücadele, değişim ve yenilenme getirmekte. Psikolojik olarak kendinizi yenilemek ve hayata güçlü şekilde sarılmak durumundasınız. Süreç pek kolay olmasa da, kendi içinizdeki gücü yenileyebilir, açığa çıkarabilirsiniz.

Özellikle yükselen burcu Koç olanlar açısından Uranüs maddi alanda, iş konularında yeni olanaklara, sürprizlere ve yenilikçi para kazanma yollarına işaret etmekte. Para durumunuz ve birikimleriniz 2018’en bu yana çok değişken, inişli, çıkışlı olmaya başlamış, hatta istikrarsızlaşmış olabilir. Ancak yeni ve sürpriz gelir kaynaklarının da önü açılmış olabilir.

Burcunuzun yöneticisi Mars 2020 yılında sizin burcunuzda geri hareket yapacak. Bu bakımdan 10 Eylül – 14 Kasım tarihleri arasında çok daha dikkatli olmalı ve önemli risklere girmemeli, iş hayatında ve genel olarak hedeflerinizde yavaşlamalısınız. Bu süreçte daha çok eksikleri tamamlamak durumunda olabilirsiniz. Özellikle 28 Haziran’dan sonra gündeme gelecek olaylara dikkat etmeniz yararlı olacak.

Bu yıl tutulmalar neler getiriyor?

En son Güneş tutulması 26 Aralık 2019’da Oğlak burcunda güney yönünde gerçekleşmişti. Bu tutulma 21 Haziran’a kadar özellikle iş hayatınız, statünüz ve tanınırlığınızla ilgili konuları öne çıkarmakta. Bu nedenle yılın ilk yarısında mesleki alanda sizi öne çıkarabilecek koşullar var. Ancak bir yandan da iş ve sorumluluklar alanında zorunlu değişikliklere de gitmeniz söz konusu olacaktır.

2020 yılında iki Güneş tutulmasına tanık olacağız. Bunların ilki 21 Haziran’da Yengeç burcunun ilk derecesinde, Kuzey yönünde gerçekleşecek. Yılın ikini yarısında kendi özel hayatınıza, ailevi konulara yönelik daha yapıcı olabileceğiniz imkanlar gündeme gelebilir. Ev kurmak, ailevi işlerle uğraşmak daha pozitif yönde ilerleyebilir. Özellikle ruhsal gelişiminiz açısından özel hayatınıza da önem vermelisiniz.

Yılın son Güneş tutulması ise 14 Aralık 2020 tarihinde, Güney yönünde bu kez Yay burcunda gerçekleşecek. Bu tutulma daha çok Aralık ayında ve 2021’in ilk yarısında etkin olarak, özellikle eğitim, uzaklar, kendinizi geliştirmek ve fikirlerinizi yayma konusunda sizi daha fazla meşgul edebilir.

Bu yıl dört Ay tutulmasına tanık olacağız. Ay tutulmaları süregelen konuları öne çıkarıp, aydınlatırlar ve güçlü bir muhasebe, değerlendirme yapmaya işaret ederler. Bu zamanlarda ilişkilerimizden de çok şey öğrenmiş oluruz. 10 Ocak’taki Ay tutulması Yengeç burcunda gerçekleşirken, ailevi ve eve yönelik konulara, hassasiyetlere, anne olmaya ve duygularımızı değerlendirmeye yönelik güçlü bir vurgu getirmekte. 5 Haziran’daki Ay tutulması Yay burcunda, daha çok uzaklarla ilgili sonuçlar, değerlendirmeler, eğitim ve içerisinde yabancıların yer aldığı gelişmelere ve sonuçlarına dikkat çekmekte. 5 Temmuz’da Oğlak burcundaki Ay tutulması mesleki sorumlulukları ve kariyer, ev-iş dengesini yeniden ele almanıza işaret ederken, 30 Kasım İkizler burcundaki Ay tutulması yakın çevrenizle iletişim, görüşmeler, çevresel değişiklikler ve iletişimle, eğitimle ilgili bazı kararlara ve çift durumlara işaret edebilir.

İş, para ve kariyer olanakları

Bu yıl kariyer gezegenleri Koç burcuna göre en üst noktadan geçerken, mesleki alanda çok daha fazla dikkat çekebilirsiniz. Büyüme ve genişleme gezegeni Jüpiter özellikle bu yıl toplum önünde daha çok öne çıkabileceğinizi göstermekte. İşte ilerleme ve terfiler mümkün. Ayrıca yükselen burcu Koç olanlar 2018’den bu yana kariyer alanında ağır yükler altında olduğu için, 2020 bir bakıma ödüllendirme ve yüklerin de hafiflediği, yeni bir düzene girildiği yıl olacak. Bu yıl 22 Mart – 2 Temmuz tarihleri arasında gruplar ve sosyal konular da mesleki açıdan önem kazanabilir. Bu yeni dönemin etkilerini 2021-22 yıllarında çok daha açık bir şekilde göreceksiniz. 2020 gelecek beklentilerinize çeki düzen vermek ve yeni bir istikrar elde etmek için iyi bir yıl olacak.

3 Ocak – 16 Şubat arasında uzaklarla ilgili konular, yabancılar, eğitsel işler, içerisinde medyanın olduğu konularda çok daha aktif olabilirsiniz. Bu dönemde kendi fikir ve inançlarınız yönünde çok daha mücadeleci ve sabırsız da davranabilirsiniz.

16 Şubat – 30 Mart arası kariyeriniz ve sorumluluklar açısından son derece belirleyici ve hırsınızın öne çıktığı bir dönem olacaktır. Bu süreçte rekabet, iş hayatında ya da toplum önünde sizi daha mücadeleci kılan koşullar söz konusu. İyi bir plan yaparak daha iyi ilerleyebilirsiniz. Soğukkanlı olmak çok faydalı olacak.

30 Mart -13 Mayıs arasında gruplar, takım çalışmaları ve arkadaşlıklar içinde daha aktifsiniz. İçinde bulunduğunuz grupta daha etkin ve kararlı davranmanız gerekebilir. İşinizin sosyal yönleri var ise, bunu daha iyi kullanabilirsiniz.

13 Mayıs – 28 Haziran döneminde daha dikkatli davranmak ve sonunu iyi bilmediğiniz konulara girişmemek daha doğru olacaktır. Bu dönemde gizli kalan şeyler ya da sizi bağlayan, bekleten durumlarla karşılaşabilir ve kurban olma durumu içinde olabilirsiniz. Gizli düşmanlıklar da gündeme gelebilir. Daha çok hazırlık aşamasında kalmalısınız.

28 Haziran-6 Ocak arasındaki uzun sürede Mars burcunuzda kalacağı için çok hızlı ve kararlı olacağınız bir dönemdesiniz. Genel olarak bu süreçte yeni başlangıçlar, cesaret ve değişim dikkat çekecektir. Ancak Mars’ın geri harekette olacağı 10 Eylül – 14 Kasım arasında hiçbir yenilik yapmamak daha doğru olacaktır. Mars inisiyatif ve başlangıç yapmak, atağa geçmekle ilişkili olduğu için, geri gittiği zamanlarda büyük projelere girmek çok daha masraflı, problemli olabilir, önemli gecikmeler ve hayal kırıklıkları yaşanabilir.

Aşk, evlilik ve ilişkiler

Dikkatinizin daha çok iş ve sorumluluklar alanına yöneldiği bu dönemde aşk konusu daha arka planda kalıyor olabilir. Ancak Jüpiter bu dönemde size statü ve güç getirebilecek bir evliliğin söz konusu olabileceğini gösteriyor. 30 Mart – 13 Mayıs arasında aşkta ve arkadaşlıklarda biraz daha sabırlı ve sakin kalmak faydalı olabilir.

Venüs’ün burcunuzla uyumlu olduğu dönemlerde, 7 Şubat – 5 Mart, 6 Eylül – 2 Ekim ve 15 Aralık sonrasında aşkta ve arkadaşlıklarda çok daha kolay mutlu olabileceğiniz zamanlar var. Bu dönemlerde aşk daha akıcı. 7 Ağustos – 6 Eylül arasında ise bazı hassasiyetler ve alınganlık gündeme gelebilir. Ayrıca bu yıl Venüs’ün İkizler burcunda geri gideceği dönem olan 13 Mayıs- 25 Haziran arasında arkadaşlıklarda ve yakın çevrenizde ilişkiler, görüşmeler hoşnutsuzluk nedeni ile pek düzgün ilerlemeyebilir. Venüs geri giderken evlenmek ya da önemli ticari işbirliklerine gitmek beklenilenden daha az tatmin edici olabilir.

Sağlık

Sorumlulukların ön planda olması ve kendinizden çok şey beklemeniz sağlığınız açısından yorucu olabilir. Özellikle 16 Şubat – 30 Mart arasında artan gerginliklere dikkat etmek gerek. 13 Mayıs – 28 Haziran arasında sizi hareketsiz tutan, bağlayan nedenler olabilir. 28 Haziran’dan sonra yılın ikinci yarısında Mars uzun süre burcunuzda olacağı için, bu dönemde kazalara, ani hareketlere, fiziksel risklere çok daha açık hale gelebilirsiniz. Yılın ikinci yarısında gevşemeye mutlaka önem vermelisiniz.

Merkür gerilemesi bu yıl hangi temaları getirmekte?

Her yıl 3 kez, ortalama 22 gün geri giden Merkür bu yıl geri hareketlerine su elementinde başlıyor ve hava elementi burçlara geri dönüyor. Duygusal nedenler, kararlarınızı yeniden geçirmenize yol açarken, daha akılcı olmak, yeniden düşünmek ve sezgilere hemen güvenmemek gerekiyor. Merkür geri giderken verilen pek çok kararı yeniden gözden geçirmek gerekecektir. Bu nedenle Merkür geri giderken kendi hatalarımızı ve eksik yönlerimizi kapatmak ve düzeltmek için daha fazla şansa sahip olabiliriz. Ancak net ve son kararı Merkür döndükten sonra vermek en iyisidir.  

Merkür 2020’de ilk defa 17 Şubat – 10 Mart arasında geri gidecek. Bu süreçte net olmayan bilgiler ve sezgiler yüzünden bazı eksikler, iletişim problemleri söz konusu olabilir. 4 Mart’tan itibaren içerisinde grupların ve gelecekle ilgili planların olduğu konuları yeniden ele almak gerekebilir. 2. Gerileme, 18 Haziran – 12 Temmuz arasında Yengeç burcunda olacağı için, bu dönemde eve ve ailenize yönelik kararlar, gayrimenkulleri ilgilendiren konularda değişiklikler, evde hareketlilik daha fazla dikkat çekebilir. Son olarak 14 Ekim – 3 Kasım arasındaki geri hareketinde ortaklı bir finansal konu, miras, sigorta gibi bir durum ya da genel olarak anlaşmaları, görüşmeleri yeniden ele almak ve hataları düzeltmek gerekebilir.

Yükselen burcunuza göre 2020

Koç

 

Yükselen Koç

Burcunuzun yıllık öngörümlerini dikkatle okuyunuz. Bu yıl iş hayatınız ve kariyer alanında dikkat çekici adımlar ve ilerlemeler söz konusu. Daha fazla tanınma ve terfi imkanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu yıl gruplar ve sosyal konular da sizi daha sorumlu kılabilir. 16 Şubat – 30 Mart arasında iş hayatında yoğun çaba ve mücadele var. Güçlü bir rekabet de gündeme gelebilir. Yılın ikinci yarısında yeni girişimler ve başlangıçlar dikkat çekecek. Ancak 10 Eylül – 14 Kasım arasında biraz yavaşlamanız ve eksiklerinizi tamamlamanız gerekebilir. Aceleci olmamalısınız.    

Yükselen Boğa

Güçlü Uranüs transiti altında kendinizi daha özgür ve yenilikçi hissedebilirsiniz. Gittikçe daha bağımsız bir tavır içine girmektesiniz. Bu durum ilişkilerinizi ve insanların sizi algılayışını da yakın değiştirmekte. Bir bakıma aydınlanma içindesiniz. 22 Mart sonrasında iş hayatında yeni sorumluluklar ve bu alanda daha ciddi davranma gereği var. Yöneticilerinizle, iş yerinizle ilgili konular da sizi fazlası ile meşgul edebilir.  30 Mart – 13 Mayıs arasında iş hayatında daha sakin ama hızlı da davranmanız gerekiyor. 10 Eylül – 14 Kasım arasında gizli düşmanlıklara dikkat.

Yükselen İkizler

2020’de finansal konular ve başkaları ile ortaklı gerçekleştirdiğiniz işler sizi oldukça meşgul edebilir. Bu alanda büyük parasal miktarlar da söz konusu olabilir. Bu nedenle iş hayatında ve genel olarak maddi konularda karşılıklı durumları, sorumlulukları iyi yönetmek gerekiyor. 22 Mart – 2 Temmuz arasında işte daha çok istikrar ve yabancılarla ya da eğitimle ilgili konularda kendini geliştirme imkanı var. Aralık geldiğinde eğitsel işler, medya ve yabancılarla ilgili konular daha fazla hız kazanabilir. 13 Mayıs – 28 Haziran’da iş hayatında rekabet daha yüksek.

Yükselen Yengeç

Son iki yıldır gerek işte gerekse özel hayatınızda sizi test eden ve daha güçlü olmayı öğreten gelişmeler var. Bu yıl iş hayatında ilişkilerden daha çok yararlanabilirsiniz. Evlilik de gündeminize gelebilir. Mesleki alanda ilerleme fırsatları var. Ancak 16 Şubat-30 Mart arasında açık düşmanlıklara ve mücadeleye dikkat etmelisiniz. Yılın ikinci yarısında kariyer alanında daha fazla yenilik olacak. Genel olarak bu dönemde eski alışkanlıklardan çıkabilir ve kendinize yeni arkadaş grupları da edinebilirsiniz. İlişkilerinizi daha iyi değerlendirmeye bakmalısınız.

Yükselen Aslan

Bu yıl gündeminizi iş ve çalışma koşulları daha fazla belirleyecek. Enerjinizin, zamanınızın büyük bir kısmını çalışma ve düzen konularına ayırmanız gerekebilir. Ayrıca 22 Mart’tan sonra iş hayatında sizi daha fazla öne çıkaran fırsatlar gelmeye başlayacak. Bu dönemi çok iyi değerlendirmelisiniz. Kariyerinizde daha fazla öne çıkma imkanı var. Evlilik hayatınızda sorunlar var ise, bu alanda da ciddi olmak gereği var. 30 Mart – 13 Mayıs arasında evlilikte ve karşılıklı konularda daha özenli olmak durumundasınız. Bu dönemde karşıtlıklar, düşmanlıklar artabilir.

Yükselen Başak

Son iki yılda belirli bir denge ve istikrara kavuştuktan sonra bu yıl özellikle iş hayatında daha fazla çaba ve sorumluluk olacak. Gruplarla daha fazla uğraşabilirsiniz. Özellikle 22 Mart sonrasında iş ortamında sizi daha fazla iş bekliyor olabilir. Bu yıl aşkta şanslısınız. Şahsi mutluluklar ve çocuklarla ilgili olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Ancak ortaklaşa konularda 13 Mayıs – 28 Haziran arasında duygusal açıdan beklenmeyen tepkiler, huzursuzluklar gündeme gelebilir. Yılın ikinci yarısında miras ya da ortaklı parasal işler, borçlar, alacaklar sizi daha çok meşgul edebilir.

Yükselen Terazi

Son iki yıldır aile cephesinde önemli değişiklikler gündeme geldi. Bu alanda sorumluluklarınız arttı. İş hayatında da bitişler ve başlangıçlar yaşadınız. 2020’de özellikle 22 Mart’tan itibaren severek yaptığınız işlere daha çok zaman ayırabileceksiniz. Bu yıl aşkta istikrar var ancak monotonlaşan koşullara da dikkat etmek gerekir. Çocuklarınız var ise, bu alanda daha fazla çaba göstermeniz, sorumluluk almanız gündeme gelebilir. 16 Şubat – 30 Mart arasında iş hayatına ait bazı bitişler ve yeni adımlar mümkün. Toprakla ilgili kazançlar da olabilir.

Yükselen Akrep

Bu dönemde sizi zihinsel açıdan ilgilendiren koşullar ve yakın çevrenizdeki gelişmeler daha sorumlu kılmakta. Eğitim aşamasında olanlar için hedefe ilerlemek daha pozitif sonuçlar getirecek. Aşkta ve evlilikte ani gelişmelere hazır olmalısınız. Bu alanda sürprizler söz konusu. Yeni beraberlikler olabileceği gibi, evlilikte gerginlik var ise bu ani kopmalara da yol açabilir. 30 Mart – 13 Mayıs arasında özel hayatınız ve evle ilgili değişiklikler daha çok zaman ayırabilirsiniz. Yılın ikinci yarısında iş ortamında hızlı gelişmeler ve yeni adımlar da söz konusu.

Yükselen Yay

Bu yıl özellikle iş ve para durumunuza yönelik daha güçlü adımlar atabileceksiniz. İş yeteneklerinizi ortaya koyabilirsiniz. 2 Temmuz – 17 Aralık arasında bu alanda sorunlar daha kolay çözülebilir. Yıl sonunda eğitim, zihinsel uğraşlar açısından daha hareketli bir süreç başlıyor olacak. 3 Ocak – 16 Şubat arasında özellikle daha cesur ve mücadeleci olabileceğiniz günler var. Ancak 13 Mayıs – 28 Haziran arasında evde daha dikkatli ve sakin olmak gerekiyor. Bu yıl evlilik ve ortaklı konular içinde  özellikle 13 Mayıs- 25 Haziran arasında daha özenli olmalısınız.

Yükselen Oğlak

2018’den bu yana yükselen burcunuzda ilerleyen Satürn size çok fazla sorumluluk getirdi ancak bir yandan da hayatınızda önemli adımlar atma imkanı elde ettiniz. Bu yıl Jüpiter sayesinde kendinize güveniniz çok daha artıyor ve kendinizi geliştirmekte daha şanslısınız. Yolculuklar, eğitsel imkanlar önünüzü açacak. Aşkta da daha canlı ve yenilikçi olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Yaratıcı yönlerinizi daha cesur şekilde ortaya koyabilirsiniz. 16 Şubat – 30 Mart arasında yorucu da olsa sizi öne çıkarabilecek ve daha mücadeleci olabileceğiniz günler söz konusu olabilir.

Yükselen Saka

2020’de hayatınıza yeniden yön verme konusunda çok daha şanslısınız. Ancak 2018’den bu yana gündeme gelen belirsizlikler ve karmaşa yüzünden oldukça zorlanmış olabilirsiniz. Bu yıl biraz sabırlı olmak ve daha çok hazırlık yapmak durumundasınız. Acele etmemelisiniz. 2020 Aralık ayı ile birlikte, pek çok alanda, şahsi girişimler ve yepyeni başlangıçlar, daha pozitif koşullar gündeme gelecek. 22 Mart – 2 Temmuz arasında gündeme gelecek değişiklikleri yakından takip etmelisiniz. Bu süreçte yeni sorumluluklar ve daha kararlı bir süreç başlayacak.

Yükselen Balık

Bu yılınızda sosyal alanda ve gruplar içinde çok daha aktif olabilirsiniz. Mesleki olarak ait olduğunuz topluluklardan destek bulabilirsiniz. Bu sayede iyimserliğinizi de koruyabilirsiniz. Arkadaşlıklar cephesi de oldukça hareketli olabilir. Ancak 22 Mart – 2 Temmuz arasında mesleki alanda çok iyi kontrol edemediğiniz durumlar ve belirsizlikler var. Düşünmeden hareket etmemelisiniz. Bu yıl 3 Ocak – 16 Şubat arasında iş hayatında çok daha hızlı olabilirsiniz. 13 Mayıs – 28 Haziran arasında da yeni adımlar ve kendinizi daha cesur ve girişken hissedebileceğiniz fırsatlar olabilir.

     

 

Yükselen burcunuzu bulun

Aşağıdaki tabloda doğum saatinizi, doğduğunuz döneme ilişkin satırla birleştirin.

 

21 Mart- 31 Mart

1 Nisan – 10 Nisan

11 Nisan – 20 Nisan

00:00

Yay

Yay

Yay

00:30

Yay

Yay

Yay

01:00

Yay

Yay

Oğlak

01:30

Yay

Oğlak

Oğlak

02:00

Yay

Oğlak

Oğlak

02:30

Oğlak

Oğlak

Oğlak

03:00

Oğlak

Oğlak

Saka

03:30

Oğlak

Saka

Saka

04:00

Oğlak

Saka

Balık

04:30

Saka

Balık

Balık

05:00

Saka

Balık

Koç

05:30

Balık

Koç

Koç

06:00

Balık

Koç

Boğa

06:30

Koç

Boğa

Boğa

07:00

Koç

Boğa

İkizler

07:30

Boğa

İkizler

İkizler

08:00

Boğa

İkizler

İkizler

08:30

İkizler

İkizler

İkizler

09:00

İkizler

İkizler

Yengeç

09:30

İkizler

Yengeç

Yengeç

10:00

İkizler

Yengeç

Yengeç

10:30

Yengeç

Yengeç

Yengeç

11:00

Yengeç

Yengeç

Yengeç

11:30

Yengeç

Yengeç

Aslan

12:00

Yengeç

Aslan

Aslan

12:30

Yengeç

Aslan

Aslan

13:00

Aslan

Aslan

Aslan

13:30

Aslan

Aslan

Aslan

14:00

Aslan

Aslan

Başak

14:30

Aslan

Başak

Başak

15:00

Aslan

Başak

Başak

15:30

Başak

Başak

Başak

16:00

Başak

Başak

Başak

16:30

Başak

Başak

Başak

17:00

Başak

Başak

Terazi

17:30

Başak

Terazi

Terazi

18:00

Başak

Terazi

Terazi

18:30

Terazi

Terazi

Terazi

19:00

Terazi

Terazi

Terazi

19:30

Terazi

Terazi

Akrep

20:00

Terazi

Akrep

Akrep

20:30

Terazi

Akrep

Akrep

21:00

Akrep

Akrep

Akrep

21:30

Akrep

Akrep

Akrep

22:00

Akrep

Akrep

Akrep

22:30

Akrep

Akrep

Yay

23:00

Akrep

Yay

Yay

23:30

Akrep

Yay

Yay

 

Yükselen Burç Hesapla

Doğum anımızda ufukta yükselmekte olan burç, diğer adıyla yükselen burç bizim ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle ilişkimizi şekillendirir.

Aşk Uyumu

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl? Kendi burcunuzla onunkini karşılaştırın.

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi Değil Hemen Keşfet