Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Yeni planlar, yeni ümitler

2021’e genel bakış

ÖNEMLİ NOT: Yıllık horoskobunuzu okurken, mutlaka yükselen burcunuzu da okuyunuz.

Son iki yıl, özellikle yükselen burcu Koç olanlar açısından ağır yükler ve iş hayatında zorunlu değişiklikler getirdi. Pek çoğunuz mesleki alanda engeller, sıkışıklar ve baskılar altında kaldınız. Şimdi Jüpiter ve Satürn’ün Saka burcuna ilerlemesi ve burada birleşmeleri ile birlikte, uzun vadeli yeni planlar ve özellikle de sosyal alanda daha aktif olabileceğiniz bir döneme girmektesiniz. Büyümeyi ve kendini geliştirmeyi anlatan Jüpiter’in yılın büyük bölümünde Saka burcunda kalacak olması sizi pek çok yönden yenileyen, yeni fırsatların doğduğunu göstermekte. Bunlardan ilki sosyal alanda, gruplar içinde olabilir. Arkadaş grubunuz ya da belirli bir amaç için bir araya geldiğiniz kişilerle, dernek ya da örgütler aracılığı ile kendinizi yeni umutlar, beklentiler içinde bulabilirsiniz. Bu dönemde sosyal ve düşünsel açıdan başkalarına katkı sağlayabileceğiniz çok şey var. Yılın ilk etabında, 14 Mayıs’a kadar ve daha sonra 28 Temmuz – 29 Aralık tarihleri arasında sözünü ettiğimiz yeni ümitler, sosyal canlılık ve aynı zamanda kolektif konulara açılma size eski kalıplardan çıkma imkanı vermekte. Bu yıl tek başınıza değil, sosyal alanda daha aktif bir süreç içinde olacaksınız. Hayallerinizi gerçekleştirme yönünde başkalarından da yardım alabileceksiniz. 

Sorumlulukları, sınırlamaları ve gerçekleri anlatan Satürn de artık 2023’e kadar Saka burcuna yerleşti. Son iki yılda sizi zirveye taşıyan bu gezegenin ağırlığı altında oldukça ezildiniz. İşte dışsal nedenler yüzünden büyük bir ağırlık ve yük hissedildi. Şimdi ise bu yük hafiflemekte ve siz önünüze daha akılcı ve yeni gözlerle bakma imkanına sahipsiniz. Satürn sorumluluk alanları ödüllendiren, uzun vadeli düşünmenize yardımcı olan bir gezegen olduğu için, bu dönemde, en azından 2023’e kadar bir toparlanma ve süregelen yüklerden kurtulma dönemine girmektesiniz. Satürn size bu dönemde sosyal alanda, gruplar içinde, takım çalışması yolu ile yine önemli meşguliyetler getirmekte ancak bu yüklerin eskisine göre daha olumlu bir yönü olacak. Eğer çalışma hayatınızda grupların, takım çalışmasının önemi büyük ise bu dönemde işinize daha çok ağırlık verebilir ve sosyal alanda yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Günlük hayatınızda dahi arkadaşlıklar, sadece kendiniz için değil, başkaları için de yapabileceğiniz çok şey olacak. Satürn’ün geri gideceği 23 Mayıs – 18 Ekim tarihlerine ve bu aradaki döneme dikkat edin. Bu tarihler arasında iş hayatında sözünü ettiğimiz hedef ve ümitlerinizde daha fazla düşünebilir ve iç gözlem, değerlendirme yapabilir, eski planları geride bırakabilirsiniz.

Büyük dönüşümlere ve güç sahibi olmakla ilgili konulara karşılık gelen Pluton Oğlak burcundaki yolculuğuna devam ediyor. Bu dönemde özellikle 13-17 Nisan tarihleri arasında doğmuş olan Koç’lar Pluton’un baskı kuran gücünü daha çok görmekteler. Bu dönemde özellikle iş hayatında ve tüm hedeflerinizde sizi dönüştüren, daha güçlü olmaya yönelten koşullar altındasınız. Bu koşullar pek kolay olmayabilir ve sizi otorite figürleri ya da babanızı ilgilendiren alanlarda zorlayabilir, sıkıştırabilir. Bu süreçten güçlenerek çıkacaksınız. Ancak hem sağlığınıza hem de sizi manipüle eden gizlide kalan, hatta tehdit eden koşullara da dikkat etmelisiniz. Psikolojik düzeyde bir yenilenme gereği var. Yaratıcı enerjinizi açığa çıkarmak, rahatlamak için iç gözlem yapmayı ihmal etmemelisiniz.

 

Bu yıl tutulmalar neler getiriyor ?

En son Güneş tutulması 14 Aralık 2020’de Yay burcunda güney yönünde gerçekleşmişti. Bu tutulma 10 Haziran’a kadar olan dönemde özellikle inançlarınızı, görüşlerinizi, yabancılarla ilgili konuları daha fazla etkilemekte. Bu nedenle fikirlerinizde abartıya gitmek iletişim problemlerine yol açabilir ve bu dönemde düşüncelerinizde aşırılıklara kaçmamaya dikkat etmelisiniz.

2021 yılında yine iki Güneş tutulmasına tanık olacağız. Bunların ilki 10 Haziran’da İkizler burcunda kuzey yönünde gerçekleşecek. Bu tema özellikle yılın ikinci yarısında düşüncelerinizde daha pratik olmak, iletişim ve eğitim imkanlarını arttırmakta. Artan bir iletişim sayesinde, yakın çevrenizde kendinizi geliştirebileceğiniz daha çok fırsat bulabileceksiniz.

Yılın son Güneş tutulması ise 4 Aralık 2021 tarihinde, güney yönünde ve yeniden Yay burcunda gerçekleşecek. Yılın son ayında farklı görüşlerden kaynaklanan problemler, uzaklarla, yabancılarla ilgili konular sizi daha fazla yorabilir.

Bu yıl iki Ay tutulmasına tanık olacağız. Ay tutulmaları muhasebe yapma, değerlendirme ve sonuç zamanlarıdır. Böyle zamanlarda uyanış ve farkındalık artar. Ancak duygusal gerginliğin de yükseldiği zamanlardır. 26 Mayıs’taki Ay tutulması Yay burcunda olduğu için, fikirlerinizde daha dengeli kalmayı gerektirmekte. Bu tarih civarında akademik konular, eğitsel uğraşlar, yabancılar ve uzaklarla ilgili görüşmelerinizde daha yapıcı bir tavır içinde olmalısınız. Bazı sonlanmalar da dikkat çekebilir. 19 Kasım’daki Ay tutulması Boğa burcunda gerçekleşeceği için, bu tarih civarında maddi kaynaklarınız ve finansal açıdan önemli konularda bazı sonuçlar ve değerlendirmeler içinde olabilirsiniz.

İş, para ve kariyer olanakları

Kariyer ve iş konularını açıklayan Jüpiter ve Satürn’ün konumu bu yıl grupların, sosyal çalışmaların iş hayatınız ve hedeflerinizde çok önemli bir yer tutacağını gösteriyor. Son iki yılın getirdiği yükleri üzerinizden atabilir ve yeni projeler, yeni beklentiler içine girebilirsiniz. Takım çalışmaları yanında sosyal yönü ağır basan konular da sizi meşgul edebilir. Bu yıl iş hayatınızda yeni umutlar var ancak bunu daha ciddi bir bakış açısı ile de ele alacaksınız. İletişim, yabancılarla ilgili görüşmeler, anlaşmalar mesleki konuları yakından ilgilendirebilir. Yaz aylarında enerjinizi daha farklı uğraşlara, arayışlara ayırabilirsiniz. Belirli bir grup içinde sorumluluk almak, teknolojik ya da sosyal platformdaki konularla ilgilenmeniz ve networking daha büyük olanaklar sağlayabilir.

7 Ocak – 4 Mart arasında harcamalarınızı, parasal konuları daha fazla dikkate almanız faydalı olacak. Bu dönemde masraflar artabilir, iş alanında daha çok destek arayabilirsiniz. İşler çok hızlı ilerlemeyebilir.

4 Mart – 23 Nisan tarihleri arasında artan iletişim, görüşmeler ve ziyaretler dikkat çekmekte. Bu dönemde eğitsel uğraşlar önem kazanabilir. Yazışmalar, imzalar ve evraklarla daha fazla uğraşabilirsiniz. Zihinsel açıdan aktif bir dönemdesiniz. Yakın çevrede hızlı değişiklikler var.

23 Nisan – 11 Haziran dönemi iş açısından daha düşük bir dönem olabilir. Bu dönemde işten çıkışlar ya da bitişler, yeni başlangıçlar söz konusu. İşten çok evde daha meşgul olabileceğiniz konular dikkat çekebilir.

11 Haziran – 29 Temmuz arasında kendinizi daha cesur ve atak hissedebilirsiniz. Bu dönemde spekülatif konulara, harcamalara dikkat etmelisiniz. Riske girme eğilimi artıyor olabilir. Aynı zamanda masraflarınızı da arttıran koşullar var.

29 Temmuz – 15 Eylül arasında yeniden işe odaklandığınız ve daha fazla çalıştığınız koşullar içindesiniz. Çok daha fazla iş olabilir ve bu durumda daha verimli de olabilirsiniz. Ancak iş ortamındaki koşullara ve ilişkilere de dikkat etmek gerekebilir.

15 Eylül – 30 Ekim döneminde kritik değerlendirmeler söz konusu. Özellikle anlaşmalar, karşıtlık yaratabilecek koşullar ve rekabet gündeme gelebilir. Karşılıklı konularda daha sakin düşünmek gerekiyor. Değerlendirme ve muhasebe dönemindesiniz.

30 Ekim – 13 Aralık arasında finansal işlerde daha mücadeleci koşullar var. Eşinizin ya da ortağınızın maddi konuları sizi de uğraştırabilir. Borçlar, alacaklar ya da kimi kriz çıkaran durumlar bazı endişelere işaret edebilir.

13 Aralık sonrasında fikirleriniz yönünde daha cesur ve girişken olabilirsiniz. Eğitim, uluslararası konular ve yolculuklar sizi daha fazla meşgul edebilir. Görüşlerinizi yayma konusunda daha iddiacı ve kavgacı da olabilirsiniz.

Aşk, evlilik ve ilişkiler

Bu yıl sosyal alanda, arkadaşlıklar içinde oldukça aktif olabileceğiniz fırsatlar var. Gruplar, arkadaşlıklar dışa dönmenizi kolaylaştıracak ve sizi daha katılımcı kılacak. Ortak amaçlar içinde yeni ilişkiler de geliştirebilirsiniz. Böyle bir dönemde aşk hayatınız sosyal konulardan daha çok etkilenebilir. Kimi zaman gelecek hedefleriniz, sorumluluklar yüzünden aşk hayatında kısıtlamalar, engellerle de karşılaşabilirsiniz. 21 Mart-14 Nisan, 27 Haziran-22 Temmuz aşk hayatınızın daha heyecanlı ve tutkulu olabileceği zamanlar olabilir.

Venüs’ün burcunuzla ilgili olduğu dönemlerde, 16 Ağustos – 10 Eylül, 7 Ekim – 5 Kasım tarihlerinde de ilişkilerinizi, arkadaşlıkları daha olumlu biçimde yaşayabilirsiniz. Bu dönemlerde aşk daha fazla öne çıkabilir. Ancak 25 Şubat – 21 Mart, 22 Temmuz – 16 Ağustos ve 10 Eylül – 7 Ekim arasında aşkta daha fazla sıkıntı ya da tatminsizlikler gündeme gelebilir. Bu arada Venüs’ün geri gitmeye başlayacağı 19 Aralık 2021 sonrasında da aşkta ve evlilikte koşullar destekleyici olmayabilirler.

Sağlık

Jüpiter’in konumu genel olarak destekleyici koşullara işaret etmekte. Ancak 13-17 Nisan doğumlular bu yıl sağlık ve bedensel konulara daha çok dikkat etmeliler. Belirli dönemlerde artan baskılar fiziksel açıdan da gerilim yaratabilir. Gene olarak 23 Nisan – 11 Haziran ve 29 Temmuz – 30 Ekim tarihleri arasında bedeninize daha fazla özen göstermelisiniz. Bu dönemler kaza riskinin de yükseldiği zamanlar olabilir.

Merkür gerilemesi bu yıl hangi temaları getirmekte?

Her yıl 3 kez, ortalama 22 gün geri giden Merkür bu yıl geri hareketlerini hava elementinde yapıyor. Bu nedenle iletişim gezegeni Merkür’ün geri döndüğü zamanlarda iletişimde yavaşlamalar, yanlış anlamalar, görüşmeler, anlaşmalar ve yolculuklar açısından uğraştırıcı nedenler ve gecikmeler gündeme gelebilir.   

Merkür 2021’de ilk defa 30 Ocak – 21 Şubat arasında Saka burcunda geri gidecek. Bu dönemde gruplar, sosyal ortamlar ve arkadaşlıklar içinde bazı sıkışıklıklar ve iletişim sıkıntıları gündeme gelebilir. Beklentilerde gecikmeler yaşanabilir. İkinci gerileme, 30 Mayıs -23 Haziran arasında İkizler burcunda olacağı için, bu dönemde yakın çevrenizde uğraştırıcı koşullar, iletişim, konuşmalar ve görüşmelerde geciktirici nedenler, kardeşlerle ilgili konular daha fazla  uğraşı yaşayabilirsiniz. Son olarak 27 Eylül – 18 Ekim arasında Terazi burcundaki geri hareketinde görüşmeler, anlaşmalar uzayabilir ya da sonuçsuz kalabilir. Ortaklık kurma yönünde daha dikkatli olmaya çalışınız.

 

Yükselen burcunuza göre 2021

 

Koç

 

Yükselen Koç

Burcunuzun yıllık öngörümlerini dikkatle okuyunuz. Yükselen Koç’lar açısından gruplar, sosyal yaşam ve yeni hedefler öne çıkmakta. Bu dönemde kariyerinizde ve sosyal alanda yeni istekler ve ümitler var. Özellikle 11 Haziran’dan sonra  hızınız daha çok artacak. 15 Eylül – 30 Ekim arasında ilişkilerinizi daha iyi yönetmeye gayret etmelisiniz. Üstünüzdeki yüklerin hafifleyeceğini ve mesleki konuları yeni bir yola koyabileceğinizi söyleyebiliriz. Aşk hayatınızda 21 Mart-14 Nisan ve   27 Haziran – 22 Temmuz arasında daha keyifli ve eğlenceli zamanlar yaşayabilirsiniz.

Yükselen Boğa

Bu yıl sorumluluklarınız artmakta. Kariyeriniz ve unvanınız açısından yeni olanaklar içindesiniz İş hayatında dikkat çekici başlangıçlar yapabilirsiniz. Daha fazla tanınma olanakları da var. Bu arada 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında biraz kendinize zaman ayırmak ve duygusal açıdan gevşemeniz açısından güzel olabilir. Yıla hızlı bir tempo ile başlıyorsunuz. 7 Ocak – 4 Mart arasında yeni adımlar ve daha odaklı olabileceğiniz fırsatlar var. Ancak 11 Haziran – 29 Temmuz arasında hızınız biraz yavaşlayabilir. Bu dönemde eve yönelik işler ağırlık kazanacak.

Yükselen İkizler

2021 her açıdan kişisel gelişimizi destekliyor. Bu yıl öğrendiklerinizi daha fazla kullanma imkanına sahipsiniz. Eğitimde, akademik alanda, yabancılarla ilişkilerde, medyada şansınız açık ve bu alanlarda yepyeni döngüler içindesiniz. Hedeflerinizden uzaklaşmamalısınız. 4 Mart- 23 Nisan arasında eğer iyi yönetebilirseniz daha inandırıcı ve girişimci bir dönemdesiniz. Ancak 29 Temmuz – 15 Eylül arasında yavaşlamak gerekiyor. Yaz aylarında iş ve aile hayatınızı ilgilendiren olumlu bir hava esiyor olacak. Yılı çok iyi değerlendirmeye bakın.

Yükselen Yengeç

Yükselen Yengeç’ler için ortaklaşa işleri yönetme konusunda yeni bir süreç başlamakta. Son iki yılda evlilik ve ortaklıklarda pek çok sınavdan geçildi. Bu yıl finansal işlere, uzun vadeli borç alacak konularına, miras ya da eşinizin maddi konularına daha sorumlu gözlerle bakabilirsiniz. Ortaklaşa alanda yapacak çok iş var ancak korku ve endişelerinizi iyi yönetmeyi bilmelisiniz. 23 Nisan – 11 Haziran arasında çok daha cesur davranabilirsiniz. Ayrıca 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında yeni haberler, eğitimle, uzaklarla ilgili gelişmeler sizi çok daha mutlu edebilir. 15 Eylül – 30 Ekim arasında ise bazı bitişler ve yeni başlangıçlar söz konusu.

Yükselen Aslan

Bu yıl size evlilikte ve ortaklı işler alanında yepyeni tecrübeler getirmekte. Kariyer alanında daha fazla görünür hale gelirken, daha çok sorumluluk da alacaksınız. İş hayatınızda çabalarınızın karşılığını almanız zor değil. Evlilikte de önemli fırsatlar ancak daha sorumlu ve gerçekçi olmayı gerektiren koşullar var. 7 Ocak – 4 Mart arasında mesleki alanda ve hedeflerinizde daha esnek davranmaya bakın. 11 Haziran – 29 Temmuz arasında şahsi alanda çok daha girişken ve cesur davranabilirsiniz. 30 Ekim – 13 Aralık arasında ise biraz yavaşlamak iyi olacak.

Yükselen Başak

Mesleki alanda ve işe yönelik konularda yepyeni bir dönem başlamakta. Bu dönemde daha fazla çaba ve emek sarfetme gereği olacak. Yeni şeyler de öğreneceksiniz. Çalışmanın getirdiği stres nedeni ile genel olarak sağlığınızı ve iş düzeninize de dikkat etmelisiniz. 4 Mart – 23 Nisan arasında mesleki alanda daha girişken olmanız mümkün. Yaz aylarında, özellikle 14 Mayıs – 28 Temmuz döneminde ilişkilerinizde ve evlilik hayatınızda çok daha geliştirici  ve fırsatlar sunan bir dönem var. 29 Temmuz – 15 Eylül arasında da çok girişken olabilirsiniz.

Yükselen Terazi

Son iki yıl mesleki alanda önemli sıkışıklıklara, beklemelere yol açmıştı. Bu yıldan başlayarak yeteneklerinizi daha rahat ortaya koyabileceğiniz bir dönemdesiniz. Kariyerinizde ve yaratıcı alanda akıcı şartlar var. Bu yıl aşkta, çocuklarınızla ilgili alanda da yepyeni döngüler söz konusu. Yaratıcı hissettiğiniz alanlara daha ciddi bir şekilde odaklanabilirsiniz. 23 Nisan – 11 Haziran döneminde iş ve ev konularında daha cesur davranmanız gerekebilir. Aşk ve iş hayatınız birbiri ile bağlantılı hale de gelebilir. 15 Eylül – 30 Ekim arasında yeni adımlar için daha cesursunuz.

Yükselen Akrep

Bu yıl kariyer gezegenleri hayatınız açısından kritik bir döneme işaret etmekte. Bir yandan işiniz ama diğer yandan da ailevi konular, ev, toprak ve yerleşime yönelik yeni imkanlar, sorumluluklar söz konusu. Ev içinde, ailevi alanda sorumluluklar artıyor. Evde, aile içinde mutlu olaylar da bekleyebilirsiniz. Ancak bu süreçte kariyeriniz önemli bitiş ve başlangıçlar da yaşayabilirsiniz. 7 Ocak – 4 Mart arasında eşinizle, ortağınızla ilgili gelişmelere daha çok çaba sarfedebilirsiniz. Ancak 15 Eylül – 30 Ekim arası daha bağlayıcı olabilir. Bu yıl 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında çok daha iyimser ve keyifli koşullar bulabileceksiniz.

Yükselen Yay

2021’de yakın ve uzak çevrenizde olup bitenler, iletişim, görüşmeler ve ziyaretler sizi oldukça meşgul edecek. Bu yıl eğitim, medya, anlaşmalar ve zihinsel açıdan çok hareketlisiniz. Kardeşlerle ilgili uğraşlar da daha dikkat çekici olabilir. Bu arada 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında ev ve yerleşim konularında daha olumlu bir hava var. 4 Mart – 23 Nisan arasında evlilik ve ilişkiler daha stresli ve hassas olabilir. Ancak 29 Temmuz – 15 Eylül arasında işinizde ve hedeflerinizde daha fazla rekabet ve ilerleme içinde olabilirsiniz. 13 Aralık sonrasında da yeni adımlar var.

Yükselen Oğlak

Son iki yılın oldukça sorumlu ve daraltıcı atmosferinden sonra bu yıl kendi gündeminizi daha rahat yönetebilirsiniz. İşte kazançlarınızı daha iyi hale getirmenin yollarını arayacaksınız. Bu alanda fırsatlar var. Bu yeni bir işin kurulması anlamına da gelebilir. 4 Mart – 23 Nisan arasında daha fazla çalışmanız gerekebilir. 15 Eylül – 3o Ekim arasında işinizde ve önemli alanlarda belirli sonuçlar ve kararlar ortaya çıkacak. 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında çevrenizde, kardeşlerle ilgili konularda daha olumlu ve yumuşak koşullar söz konusu.

Yükselen Saka

Bu yıl Jüpiter ve Satürn’ün birlikte burcunuzda ilerliyor olması her açıdan daha olumlu koşullarda olduğunuzu göstermekte. Son iki yılın karmaşık ve engelleyici süreçleri tamamlandı. Jüpiter sayesinde kendinize güvenmelisiniz. Satürn de size kararlı ve disiplinli davranma imkanı getirmekte. Gerek işinizde, gerekse ilişkilerinizde dümende sayılırsınız. Yepyeni döngüler var. Bu bakımdan 4 Mart – 23 Nisan arasını daha iyi kullanabilirsiniz. 23 Nisan – 11 Haziran arasında ise iş koşulları ve sağlık konularına daha fazla odaklısınız. 30 Ekim sonrası işiniz açısından kararlılık getirmekte.

Yükselen Balık

Bu yıl mesleki açıdan bazı soru işaretleri ve belirsizlikler getirmekte. Kimi zaman kendinizi daha izole ve yalnız hissedebilirsiniz. Bu süreç ruhsal açıdan sizi güçlendirecek. Ancak kariyer alanında daha dikkatli, sabırlı olmanız gerekiyor. Şans gezegeni Jüpiter 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında, kısa bir süre de olsa burcunuza ilerleyerek size yeni adımlar, güven ve moral destek sunmakta. 4 Mary – 23 Nisan arasında ev ve iş konularında daha sakin ve dengeli olmaya özen göstermelisiniz. Yıl sonunda 13 Aralık’tan sonra mesleki alanda yeni girişimler ve daha fazla ilerleme sağlayabileceğiniz olanaklar gelişiyor olacak.

     

 

Yükselen burcunuzu bulun

Aşağıdaki tabloda doğum saatinizi, doğduğunuz döneme ilişkin satırla birleştirin. Tablolar ortalama değerlerdir.

 

21 Mart- 31 Mart

1 Nisan – 10 Nisan

11 Nisan – 20 Nisan

00:00

Yay

Yay

Yay

00:30

Yay

Yay

Yay

01:00

Yay

Yay

Oğlak

01:30

Yay

Oğlak

Oğlak

02:00

Yay

Oğlak

Oğlak

02:30

Oğlak

Oğlak

Oğlak

03:00

Oğlak

Oğlak

Saka

03:30

Oğlak

Saka

Saka

04:00

Oğlak

Saka

Balık

04:30

Saka

Balık

Balık

05:00

Saka

Balık

Koç

05:30

Balık

Koç

Koç

06:00

Balık

Koç

Boğa

06:30

Koç

Boğa

Boğa

07:00

Koç

Boğa

İkizler

07:30

Boğa

İkizler

İkizler

08:00

Boğa

İkizler

İkizler

08:30

İkizler

İkizler

İkizler

09:00

İkizler

İkizler

Yengeç

09:30

İkizler

Yengeç

Yengeç

10:00

İkizler

Yengeç

Yengeç

10:30

Yengeç

Yengeç

Yengeç

11:00

Yengeç

Yengeç

Yengeç

11:30

Yengeç

Yengeç

Aslan

12:00

Yengeç

Aslan

Aslan

12:30

Yengeç

Aslan

Aslan

13:00

Aslan

Aslan

Aslan

13:30

Aslan

Aslan

Aslan

14:00

Aslan

Aslan

Başak

14:30

Aslan

Başak

Başak

15:00

Aslan

Başak

Başak

15:30

Başak

Başak

Başak

16:00

Başak

Başak

Başak

16:30

Başak

Başak

Başak

17:00

Başak

Başak

Terazi

17:30

Başak

Terazi

Terazi

18:00

Başak

Terazi

Terazi

18:30

Terazi

Terazi

Terazi

19:00

Terazi

Terazi

Terazi

19:30

Terazi

Terazi

Akrep

20:00

Terazi

Akrep

Akrep

20:30

Terazi

Akrep

Akrep

21:00

Akrep

Akrep

Akrep

21:30

Akrep

Akrep

Akrep

22:00

Akrep

Akrep

Akrep

22:30

Akrep

Akrep

Yay

23:00

Akrep

Yay

Yay

23:30

Akrep

Yay

Yay

Yükselen Burç Hesapla

Doğum anımızda ufukta yükselmekte olan burç, diğer adıyla yükselen burç bizim ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle ilişkimizi şekillendirir.

Aşk Uyumu

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl? Kendi burcunuzla onunkini karşılaştırın.

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi Değil Hemen Keşfet