Kpss Sınav Sonuçları

Kpss Sınav Sonuçları

Son dakika kpss sınav sonuçları haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kpss sınav sonuçları gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kpss sınav sonuçları haber sayfamızda...

Kpss Sınav Sonuçları

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 325 kpss sınav sonuçları haberi bulunmuştur.
KPSS sonuçları açıklandı! 2021 KPSS sonucu sorgulama ekranı ÖSYM
KPSS sonuçları açıklandı! 2021 KPSS sonucu sorgulama ekranı ÖSYMKPSS sonuçları açıklandı. Adaylar, ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile erişebilirler. İşte erişim linki...
16.09.2021Gündem
KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak, hangi gün 2021? KPSS lisans sınav sonuçları açıklandı mı?
KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak, hangi gün 2021? KPSS lisans sınav sonuçları açıklandı mı?KPSS sınavının oturumları Ağustos ayında gerçekleştirildi. KPSS sınavına giren adaylar ise heyecanla sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihi bekliyorlar. KPSS lisans sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih belli oldu. Peki 2021 KPSS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
13.09.2021Gündem
ÖSYM sonuç sayfası: KPSS önlisans sonuçları sorgulama ekranı! KPSS önlisans sonuçları sonuc.ösym.gov.tr'de...
ÖSYM sonuç sayfası: KPSS önlisans sonuçları sorgulama ekranı! KPSS önlisans sonuçları sonuc.ösym.gov.tr'de...KPSS önlisans sonuçları açıklandı. Adaylar büyük bir heyecanla ÖSYM KPSS sınav sonuçları sayfasını araştırmaya başladılar. Peki 2020 KPSS önlisans sonuçlarına nereden bakılıyor. İşte 2020 KPSS önlisans sonuçları sorgulama sayfası...
26.11.2020Gündem
2019 KPSS lisans sınav sonuçları açıklandı... ÖSYM ÖABT, Eğitim Bilimleri, Alan Bilgisi sınavı sonuç sorgulama...
2019 KPSS lisans sınav sonuçları açıklandı... ÖSYM ÖABT, Eğitim Bilimleri, Alan Bilgisi sınavı sonuç sorgulama...KPSS Genel Yetenek-Genel Kültür, Eğitim Bilimleri 14 Temmuz'da; Alan Bilgisi 21 Temmuz'da ve ÖABT 28 Temmuz'da gerçekleşti. ÖSYM daha önce yayımladığı takvimde sonuçların 29 Ağustos açıklanacağını duyurmuştu. Kurum biraz önce KPSS ÖABT, Eğitim Bilimleri, Alan Bilgisi sınavı sonuçlarını açıkladı. Sonuç sorgulama için tıklayınız.
29.08.2019Gündem
KPSS sınav sonuçlarını SORGULAMA EKRANI! 2019-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Sınavı Sonuçları
KPSS sınav sonuçlarını SORGULAMA EKRANI! 2019-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Sınavı SonuçlarıSabırsızlıkla beklenen KPSS sınav sonuçları açıklandı. ÖSYM tarafından adayların erişimine açılan KPSS sınav sonuçları yoğun ilgi görüyor. KPSS Genel Kültür-KPSS Alan Bilgisi ve KPSS ÖABT sınavları ardından sonuç heyecanı yaşanıyor. 14-20-21-28 Temmuz günleri uygulanan KPSS sınavlarının sonıuçlarına ÖSYM'nin internet sitesinden ulaşılıyor. İşte KPSS sınav sonuçları sorgulama ekranı haberimizde...
29.08.2019Gündem
KPSS lisans sınav sonuçları açıklandı! KPSS A Grubu Öğretmenlik sınav sonuçları
KPSS lisans sınav sonuçları açıklandı! KPSS A Grubu Öğretmenlik sınav sonuçlarıKPSS sınav sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı. 14-28 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilen KPSS sınavlarının ardından sonuçlar için heyecanlı bekleyişini sürdüren adaylara sevindiren haber ÖSYM'den geldi. KPSS lisans sonuçları sonuc.ösym.gov.tr adresi üzerinden adayların erişimine açıldı. KPSS sonuçlarının sorgulamak isteyen adaylar TC kimlik numaraları ve şifrelerini girdikten sonra sorgulama yapabilecek.
29.08.2019Gündem
Heyecan gitgide artıyor... KPSS sınav sonuçları için sosyal medyadan gelen yorumlar...
Heyecan gitgide artıyor... KPSS sınav sonuçları için sosyal medyadan gelen yorumlar...Memur adaylarının gözü kulağı ÖSYM'den gelecek haberde... Bugün KPSS Genel Yetenek-Genel Kültür, Eğitim Bilimleri, Alan Bilgisi ve ÖABT sonuçları açıklanacak. Adayların heyecan katsayısı her geçen gün artarken sosyal medyada ise konu hakkında yorumlar yapılıyor. İşte o yorumlar...
29.08.2019Gündem
KPSS açıklandı mı? 14-20-21-28 Temmuz 2019 KPSS sınavlarının sonuçları...
KPSS açıklandı mı? 14-20-21-28 Temmuz 2019 KPSS sınavlarının sonuçları...Kamu Personel Seçme Sınavı(KPSS) adayları, sınav sonuçlarını öğrenmek için sabırsızlanıyor. ÖSYM tarafından 14-20-21-28 Temmuz 2019 günleri uygulanan KPSS sınavlarının sonuçları açıklandı mı? KPSS Genel Kültür, KPSS Alan Bilgisi, KPSS ÖABT sınavlarının sonuçları ÖSYM'nin resmi internet sitesi üzerinden öğrenilecek.
29.08.2019Gündem
KPSS sonuçları ne zaman, hangi gün açıklanacak? 2019 KPSS sonuçları...
KPSS sonuçları ne zaman, hangi gün açıklanacak? 2019 KPSS sonuçları...Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) 2019 ile ilgili müjdeli haber geldi. Yurt genelinde sınavda ter döken binlerce kişiyi yakından ilgilendiren KPSS sınav sonuçları için beklenen zaman geldi çattı. Peki merakla araştırılan 2019 KPSS sonuçları ne zaman, hangi gün açıklanacak?
27.08.2019Gündem
14-20-21-28 Temmuz KPSS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Geri sayım başladı...
14-20-21-28 Temmuz KPSS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Geri sayım başladı...Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) 4 ayrı oturumda gerçekleşti. 14-20-21-28 Temmuz 2019 günleri uygulanan KPSS sınavlarının sonuçları için heyecan dorukta.2019 KPSS sınavlarına katılan adaylar, sonuçlarını öğrenmek için sabırsızlanıyor. Peki KPSS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
26.08.2019Gündem
KPSS sınav sonuçları açıklandı mı? KPSS sınav sonucu nereden öğrenilir?
KPSS sınav sonuçları açıklandı mı? KPSS sınav sonucu nereden öğrenilir?ÖSYM tarafından uygulanan KPSS sınav sonuçları için heyecan dorukta. KPSS sınavlarına katılım sağlayan adaylar, sınav sonuçlarını öğrenmek için sabırsızlanıyor. Peki KPSS sınav sonuçları açıklandı mı? KPSS sınav sonucu nereden öğrenilir?
25.08.2019Gündem
KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak? 2019 KPSS sonuçlarının açıklanacağı gün...
KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak? 2019 KPSS sonuçlarının açıklanacağı gün...ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün, 2019 KPSS sonuçlarına ilişkin müjdeli haberi verdi. Sınava katılan yurt genelindeki binlerce adayın merakla beklediği KPSS sonuçları ile ilgili merak edilenleri bir araya getirdik. Peki 2019 KPSS sonuçları hangi gün erişime açılacak?
24.08.2019Gündem
KPSS sonuçlarının ne zaman açıklanacağı belli oldu! ÖSYM başkanı duyurdu
KPSS sonuçlarının ne zaman açıklanacağı belli oldu! ÖSYM başkanı duyurduKPSS sonuçları için adayların heyecanlı bekleyişi sürüyor. Binlerce adayı yakından ilgilendiren KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek, Eğitim Bilimleri, Alan Bilgisi sınavlarının yanı sıra Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi ÖSYM tarafından 14-28 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilmişti. KPSS sınavlarının tamamlanmasının ardından gözler ÖSYM'ye çevrilmişti. Peki KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte ÖSYM başkanı Halis Aygün tarafından yapılan o açıklama....
24.08.2019Gündem
ÖSYM, KPSS sınav sonuçlarını ne zaman açıklayacak? Tarih belirlendi...
ÖSYM, KPSS sınav sonuçlarını ne zaman açıklayacak? Tarih belirlendi...Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları için heyecan dorukta. ÖSYM tarafından uygulanan KPSS oturumları 14 Temmuz, 20 Temmuz, 21 Temmuz, 28 Temmuz günleri tamamlandı. KPSS adayları ise sınav sonuçlarını araştırmaya başladı. Peki 2019 KPSS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
21.08.2019Gündem
KPSS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? ÖSYM belirledi
KPSS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? ÖSYM belirlediKamu Personel Seçme Sınavı sonuçları için tarih belli oldu. ÖSYM'nin belirlediği tarih, KPSS adaylarını arayışa geçirdi. İşte KPSS Genel Kültür, KPSS Alan bilgisi ve KPSS ÖABT sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih...
12.08.2019Gündem
KPSS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
KPSS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?KPSS Genel kültür, KPSS Alan Bilgisi, KPSS ÖABT sınavları sona erdi. KPSS sınavlarına katılan adaylar, sınav sonuçlarını öğrenmek için sabırsızlanıyor. Peki KPSS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? KPSS adaylarının merakla araştırdığı sınav sonuçları tarihini ÖSYM duyurdu. İşte sabırsızlıkla beklenen o gün...
7.08.2019Gündem
KPSS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? ÖSYM belirledi!
KPSS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? ÖSYM belirledi!Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) 14-20-21-28 Temmuz 2019 günlerinde uygulandı. KPSS sınavlarına katılan adaylar, sınav sonuçlarını öğrenmek için sabırsızlanıyor. Peki KPSS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? ÖSYM, KPSS sınav sonuçları için tarih belirledi.
6.08.2019Gündem
ÖSYM duyurdu: 2019 KPSS sınav sonuçları tarihi belli oldu!
ÖSYM duyurdu: 2019 KPSS sınav sonuçları tarihi belli oldu!Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS)'nin 2019 sınav sonuçlarına ilişkin müjdeli haber geldi ve ÖSYM, KPSS sınav sonuçları tarihini açıkladı. Peki merakla beklenen KPSS sonuçları hangi tarihte adayların erişimine açılacak?
22.07.2019Gündem
ÖSYM KPSS sonuçları sorgulama sayfası! KPSS önlisans sonuçları
ÖSYM KPSS sonuçları sorgulama sayfası! KPSS önlisans sonuçlarıKPSS önlisans sonuçları açıklandı. ÖSYM tarafından duyurulan sınav sonuçları "https://sonuc.osym.gov.tr/" adresi üzerinden sorgulanıyor. ÖSYM takvimine göre KPSS sonuçlarının yarın açıklanması bekleniyordu.
28.11.2018Gündem
ÖSYM duyurdu! KPSS ortaöğretim sınav sonuçları açıklandı!
ÖSYM duyurdu! KPSS ortaöğretim sınav sonuçları açıklandı!7 Ekim 2018 Pazar günü uygulanan KPSS ortaöğretim sınav sonuçları açıklandı. ÖSYM tarafından duyurulan KPSS ortaöğretim sınav sonuçları adayların erişimine açıldı. Sabırsızlıkla beklenen KPSS sonuçları için adaylar arayışa geçti. KPSS sonuçlarına haberimizdeki linkten ulaşabilirsiniz.
8.11.2018Gündem
KPSS sonuçlarının açıklanacağı tarih ÖSYM tarafından duyuruldu!
KPSS sonuçlarının açıklanacağı tarih ÖSYM tarafından duyuruldu!KPSS ortaöğretim sınav sonuçları için gözler ÖSYM'ye çevrildi. 7 Ekim Pazar günü gerçekleştirilen KPSS ortaöğretim sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı belli oldu. ÖSYM, KPSS ortaöğretim sınav sonuçlarını 8 Kasım'da adaylara duyuracak.
21.10.2018Gündem
KPSS ortaöğretim sınav sonuçları belli oldu!
KPSS ortaöğretim sınav sonuçları belli oldu!Milyonlarca kişinin başvurduğu KPSS ortaöğretim sınav sonuçları açıklandı. ÖSYM'nin resmi internet sitesinde duyurulan KPSS sonuçları kimilerini sevindirirken kimilerini de üzdü. KPSS sınav sonuçlarını öğrenmek için yapmanız gerekenleri haberimizin devamında bulabilirsiniz.
9.12.2016Gündem
2016 KPSS önlisans sonuçları için heyecan dorukta!
2016 KPSS önlisans sonuçları için heyecan dorukta!16 Ekim'de yapılan KPSS önlisans sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Binlerce aday ÖSYM'den gelecek açıklamayı beklerken henüz resmi bir duyuru yapılmadı. KPSS önlisans sonuçları ÖSYM sonuç açıklama sayfasında görüntülenecek.
3.11.2016Gündem
KPSS önlisans sınavı ne zaman yapılacak?
KPSS önlisans sınavı ne zaman yapılacak?Sınav tarihlerinin değişmesi ile birlikte pek çok kişinin kafası karışık durumda. ÖSYM’ nin yaptığı açıklamaları ve önlisans tarihleri hakkında tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.
6.09.2016Eğitim
KPSS ÖABT ertelendi mi? KPSS sonuçlarından sonra şok açıklama!
KPSS ÖABT ertelendi mi? KPSS sonuçlarından sonra şok açıklama!Geçen haftalarda 2016 KPSS sonuçlarının açıklanmasından sonra şimdi ÖSYM, KPSS ÖABT için kritik açıklama yaptı. Öğrenciler KPSS ÖABT sınavı ertelendi mi? ya da KPSS iptal mi oldu? diye merak ediyor. İşte ÖSYM'den gelen o açıklama...
20.07.2016Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Kpss Sınav Sonuçları ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.