Villeroy

Villeroy

Son dakika Villeroy haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Villeroy gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Villeroy haber sayfamızda...

Villeroy

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 84 villeroy haberi bulunmuştur.
'50 baz puan faiz artışı konusunda uzlaşı yok'
'50 baz puan faiz artışı konusunda uzlaşı yok'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Üyesi Francois Villeroy de Galhau, 50 baz puanlık faiz artışının üzerinde mutabakat sağlanan bir konu olmadığını söyledi.
24.05.2022Uzmanpara
Avrupa'dan 'kripto para' çıkışı! 'Acil bir konu' dedi ve açıkladı
Avrupa'dan 'kripto para' çıkışı! 'Acil bir konu' dedi ve açıkladıYüksek enflasyon ve faiz ortamına ilişkin endişelerin yanı sıra sabit coinlerdeki istikrarsızlığın sıçraması ile kripto piyasalardaki kayıplar sürüyor.
24.05.2022Ekonomi
'Zayıf euro fiyat istikrarını tehdit edebilir'
'Zayıf euro fiyat istikrarını tehdit edebilir'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Üyesi ve Fransa Merkez Bankası Başkanı François Villeroy de Galhau, eurodaki zayıflığın ECB'nin enflasyonu yüzde 2 fiyat istikrarı hedefine doğru yönlendirme çabalarını tehdit edebileceğini söyledi.
16.05.2022Uzmanpara
'Avrupa ekonomisi büyüyor'
'Avrupa ekonomisi büyüyor'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Üyesi ve Fransa Merkez Bankası Başkanı Francois Villeroy de Galhau, Rusya'nın Ukrayna'ya saldırmasının tetiklediği negatif gelişmelere rağmen Avrupa ekonomisinin hala büyümekte olduğunu söyledi.
11.03.2022Uzmanpara
'ECB seçeneklerini açık tutmalı'
'ECB seçeneklerini açık tutmalı'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Üyesi ve Fransa Merkez Bankası Başkanı Francois Villeroy de Galhau, "Enflasyonda belirsizlik ECB'nin seçeneklerini tamamen açık tutması gerektiği anlamına geliyor" dedi.
16.02.2022Uzmanpara
'Enflasyon tepe noktasına yakın'
'Enflasyon tepe noktasına yakın'Fransa Merkez Bankası Başkanı ve Avrupa Merkez Bankası (ECB) Üyesi Francois Villeroy de Galhau, Fransa ve Euro Bölgesi'nde enflasyonun tepe noktasına yakın olduğuna inanıyor.
5.01.2022Uzmanpara
'Fransa'da büyüme yüzde 6.7'ye ulaşacak'
'Fransa'da büyüme yüzde 6.7'ye ulaşacak'Fransa Merkez Bankası Başkanı ve Avrupa Merkez Bankası (ECB) Üyesi François Villeroy de Galhau, Fransa ekonomisinde büyümenin bu yıl yüzde 6.7'ye ulaşmasını beklediğini söyledi.
8.12.2021Uzmanpara
'Varlık alımları bitirilmeli'
'Varlık alımları bitirilmeli'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Üyesi ve Fransa Merkez Bankası Başkanı Francois Villeroy de Galhau, ECB'nin Pandemi Acil Varlık Alım Programı (PEPP) çerçevesinde varlık alımlarını planladığı gibi mart ayında bitirmesi gerektiğini söyledi.
23.11.2021Uzmanpara
'Dijital yuan, euro için risk'
'Dijital yuan, euro için risk'Avrupa Merkez Bankası Üyesi ve Fransa Merkez Bankası Başkanı François Villeroy de Galhau, "Çin'in dijital yuan geliştirmede hızla ilerlemesi euro için önemli bir risk." dedi.
30.06.2021Uzmanpara
'Destekleyici para politikası devam etmeli'
'Destekleyici para politikası devam etmeli'Francois Villeroy de Galhau, "Avrupa Merkez Bankası'nın (ECB) destekleyici para politikası devam etmeli." ifadelerini kullandı.
18.05.2021Uzmanpara
PEPP 2022'ye kadar devam edecek
PEPP 2022'ye kadar devam edecekAvrupa Merkez Bankası (ECB) üyesi ve Fransa Merkez Bankası Başkanı Francois Villeroy de Galhau, "PEPP en azından Mart 2022'ye kadar devam edecek." dedi.
11.05.2021Uzmanpara
'Büyüme bu yıl %5'in üzerinde olabilir'
'Büyüme bu yıl %5'in üzerinde olabilir'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Fransa Merkez Bankası Başkanı Francois, "Büyüme bu yıl yüzde 5'in üzerinde olabilir." ifadelerini kullandı.
5.05.2021Uzmanpara
'Ekonominin ısınmasında sorun görmüyorum'
'Ekonominin ısınmasında sorun görmüyorum'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Konseyi Üyesi Francois Villeroy de Galhau, Avrupa ekonomisinin fazla ısınmasında bir sorun görmediğini söyledi.
12.03.2021Uzmanpara
'ECB, istenmeyen sıkılaşmaya tepki vermeli'
'ECB, istenmeyen sıkılaşmaya tepki vermeli'Avrupa Merkez Bankası (ECB) üyesi ve Fransa Merkez Bankası Başkanı Francois Villeroy de Galhau, "ECB, istenmeyen sıkılaşmaya tepki vermeli." dedi.
2.03.2021Uzmanpara
'ECB ekonomiye desteğini devam ettirmeli'
'ECB ekonomiye desteğini devam ettirmeli'Avrupa Merkez Bankası üyesi ve Fransa Merkez Bankası Başkanı Francois Villeroy de Galhau, "Avrupa Merkez Bankası (ECB) desteğini devam ettirmeli." dedi.
11.09.2020Uzmanpara
Gözde restoranların krizle imtihanı
Gözde restoranların krizle imtihanıHer türlü güçlüğe rağmen çalışanlarına sahip çıkan “İstanbul klasikleri” bu süreci nasıl yaşıyor? Yeme-içme sektörünün öncü markalarına yön veren isimlere pandemi sonrasını sorduk
8.05.2020Cumartesi
'ECB düşük faiz oranlarını sürdürmeli'
'ECB düşük faiz oranlarını sürdürmeli'Fransa Merkez Bankası Başkanı Francois Villeroy de Galhau, Avrupa Merkez Bankası'nın (ECB), mevcut enflasyon oranları çerçevesinde, düşük faiz oranlarını sürdürmesi gerektiği çağrısı yaptı.
1.04.2020Ekonomi
'Düşük faizler ekonomiyi desteklemeyi sürdürecek'
'Düşük faizler ekonomiyi desteklemeyi sürdürecek'Avrupa Merkez Bankası Yönetim Kurulu Üyesi Francois Villeroy de Galhau, düşük faizlerin Euro Bölgesi ekonomisine destek sağlamayı sürdüreceğini söyledi.
26.11.2019Ekonomi
AB'de lider arayışı krize dönüşüyor
AB'de lider arayışı krize dönüşüyorAvrupa Parlamentosu seçimlerinin üzerinden yaklaşık bir ay geçmesine rağmen, üye ülkeler ve AB kurumları arasındaki görüş ayrılığı nedeniyle uluslararası örgütün başkanlarını seçme sürecinde kriz belirtileri oluşmaya başladı. En fazla rağbet gören AB Komisyonu Başkanlığı için çetin bir pazarlık yürütülürken, Birliğin iki önemli ülkesi Almanya ve Fransa arasındaki görüş ayrılığı süreci zora sokuyor.
25.06.2019Dünya
Pastacılıkta birinci oldu
Pastacılıkta birinci olduİstinye Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları ve MYO Aşçılık Programı Öğretim Üyesi Şef Duygu Tuğcu, Lüksemburg’da düzenlenen Villeroy&Bush Culinary World Cup’da Pastacılık Sanatı kategorisinde birinci oldu.
7.12.2018Gündem
Avrupa’nın seçimi yaklaşıyor...
Avrupa’nın seçimi yaklaşıyor...Avrupa Birliği’nin en önemli 5 kurumu için başkanlık yarışı başlıyor. Söz konusu seçim maratonu, 23-26 Mayıs 2019 tarihleri arasındaki Avrupa Parlamentosu (AP) seçimleriyle başlayacak...
11.09.2018Dünya
Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin ne kadar oldu?
Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin ne kadar oldu?Bitcoin nedir, nasıl alınır ve ne kadar oldu? sorularının yanıtları vatandaşlar tarafından oldukça merak ediliyor. Peki Bitcoin güncel olarak kaç liradan işlem görüyor. İşte Bitcoin'e ilişkin merak edilen soruların yanıtları...
23.01.2018Gündem
Bitcoin nasıl alınır? Altcoin nedir?
Bitcoin nasıl alınır? Altcoin nedir?Bitcoin ve altcoinler son ayların ekonomi uzmanları tarafından en fazla tartışılan konusu olarak göze çarpıyor. Yatırım yapan vatandaşların dışında süreci takip eden ve çekimser kalan kitle bitcoin ve altcoin nedir? sorularının yanıtlarını araştırıyorlar. İşte Bitcoin nedir ve nasıl alınır sorusunun yanıtı...
16.01.2018Gündem
Bitcoin nedir? Yatırım yapabileceğiniz en iyi 5 altcoin
Bitcoin nedir? Yatırım yapabileceğiniz en iyi 5 altcoinBitcoin son ayların en gözde finansal konu başlığı olarak dikkat çekiyor.  Bitcoin'in şifrelenmiş kod dizini kullanan bir sanal para olarak ortaya çıkmasının ardından altcoin adı verilen sanal para birimleri ortaya çıktı. İşte Bitcoin ve Altcoin nedir sorularının yanıtları...
8.01.2018Gündem
Sonbahara özel kampanya
Sonbahara özel kampanyaVilleroy&Boch sonbahara özel bir kampanya düzenledi.
30.10.2015Konut

Benzer Haber Etiketleri

Villeroy ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.