Villeroy

Villeroy

Son dakika Villeroy haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Villeroy gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Villeroy haber sayfamızda...

Villeroy

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 117 villeroy haberi bulunmuştur.
'Bir sonraki hamle faiz indirimi yönünde olacak'
'Bir sonraki hamle faiz indirimi yönünde olacak' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Konseyi Üyesi ve Fransa Merkez Bankası Başkanı François Villeroy de Galhau bir sonraki hamlenin faiz indirimi yönünde olacağını söyledi.
16.01.2024 Uzmanpara
'Fransa, 2024'te resesyona girmeyecek'
'Fransa, 2024'te resesyona girmeyecek' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Üyesi ve Fransa Merkez Bankası Başkanı François Villeroy de Galhau, Fransa'nın 2024 yılında resesyona girmeyeceğini söyledi.
11.01.2024 Uzmanpara
'Faiz oranları 2024'te düşürülmeli'
'Faiz oranları 2024'te düşürülmeli' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Konseyi Üyesi ve Fransa Merkez Bankası Başkanı François Villeroy de Galhau faiz oranlarının düşürülmesinin 2024 yılında gerçekleşmesi gerektiğini söyledi.
19.12.2023 Uzmanpara
'Faiz indirimi 2024'te gündeme gelebilir'
'Faiz indirimi 2024'te gündeme gelebilir' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Üyesi ve Fransa Merkez Bankası Başkanı François Villeroy de Galhau, faiz indirimi konusunun 2024 yılında ortaya çıkabileceğini söyledi.
7.12.2023 Uzmanpara
'ECB faiz oranlarını değiştirmeyecek'
'ECB faiz oranlarını değiştirmeyecek' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Politika Yapıcı Üyesi ve Fransa Merkez Bankası Başkanı François Villeroy de Galhau, faiz oranlarının muhtemelen önümüzdeki birkaç çeyrek dönem sabit kalacağı bir platoya ulaştığını söyledi.
24.11.2023 Uzmanpara
'Faiz indirimi tartışmaları için erken'
'Faiz indirimi tartışmaları için erken' Avrupa Merkez Bankası Üyesi ve Fransa Merkez Bankası Başkanı François Villeroy de Galhau, ECB'nin faiz oranlarının önümüzdeki birkaç çeyrek boyunca kalınacak bir platoya ulaştığını ve faiz indirimi tartışmaları için erken olduğunu söyledi.
21.11.2023 Uzmanpara
'Enflasyon yüzde 2 hedefine dönecek'
'Enflasyon yüzde 2 hedefine dönecek' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Üyesi ve Fransa Merkez Bankası Başkanı François Villeroy de Galhau enflasyonun 2025 yılına kadar yüzde 2 hedefine döneceğinden emin olduğunu söyledi.
15.11.2023 Uzmanpara
'Faiz artırımlarının etkisi için sabırlı olunmalı'
'Faiz artırımlarının etkisi için sabırlı olunmalı' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Konseyi Üyesi ve Fransa Merkez Bankası Başkanı François Villeroy de Galhau, faiz artırımlarının etkisinin ekonomiye yansıması için sabır gösterilmesi gerektiğini belirtti.
1.11.2023 Uzmanpara
'ECB'nin faiz artırımına karşı eli güçlendi'
'ECB'nin faiz artırımına karşı eli güçlendi' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Konseyi Üyesi ve Fransa Merkez Bankası Başkanı François Villeroy de Galhau tahvil getirilerindeki artışın ECB'nin ek bir faiz artırımına karşı elini güçlendirdiğini söyledi.
6.10.2023 Uzmanpara
'ECB'nin enflasyon hedefi değişmedi'
'ECB'nin enflasyon hedefi değişmedi' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Konseyi Üyesi ve Fransa Merkez Bankası Başkanı François Villeroy de Galhau petrol ve akaryakıt fiyatlarındaki artışın ECB'nin enflasyonu 2025 yılına kadar yüzde 2'ye getirme hedefini değiştirmediğini söyledi.
25.09.2023 Uzmanpara
'ECB faizi yüzde 4 seviyesinde kalacak'
'ECB faizi yüzde 4 seviyesinde kalacak' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Konseyi Üyesi ve Fransa Merkez Bankası Başkanı François Villeroy de Galhau, ECB'nin mevduat kolaylığı faiz oranının gerektiği sürece mevcut seviyesi olan yüzde 4'te kalacağını söyledi.
19.09.2023 Uzmanpara
ECB üyesinden enflasyon açıklaması
ECB üyesinden enflasyon açıklaması Fransa Merkez Bankası Başkanı ve ECB Yönetim Konseyi Üyesi François Villeroy de Galhau, petrol fiyatlarındaki artışların enflasyondaki düşüş eğiliminin şüphe duyulmasına yol açmadığını söyledi.
13.09.2023 Uzmanpara
ECB üyesinden enflasyon mesajı
ECB üyesinden enflasyon mesajı Fransa Merkez Bankası Başkanı ve Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Konseyi Üyesi François Villeroy de Galhau enflasyonla mücadelede bazı başarıların elde edildiğini ancak sebat edilmesi gerektiğini belirtti.
6.09.2023 Uzmanpara
'Enflasyonda yavaşlama var'
'Enflasyonda yavaşlama var' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Konseyi Üyesi ve Fransa Merkez Bankası Başkanı François Villeroy de Galhau, enflasyonda yavaşlama olduğunu belirtti.
9.06.2023 Uzmanpara
'Birkaç faiz artırımına ihtiyaç var'
'Birkaç faiz artırımına ihtiyaç var' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Üyesi ve Bundesbank Başkanı Joachim Nagel, ECB'nin enflasyonu tamamen yatıştırmadan önce faizleri birkaç kez daha artırması ve sonrasında bir süre için sabit tutması gerektiğini söyledi.
24.05.2023 Uzmanpara
'Faiz artırımları devam edecek'
'Faiz artırımları devam edecek' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Üyesi ve Fransa Merkez Bankası Başkanı François Villeroy de Galhau enflasyon kontrol altına alınana kadar faiz artırımlarının devam edeceğini söyledi.
5.05.2023 Uzmanpara
'Faiz artırımlarının azaltılması gerekli'
'Faiz artırımlarının azaltılması gerekli' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Üyesi ve Fransa Merkez Bankası Başkanı François Villeroy de Galhau, Euro Bölgesi'nde yüksek enflasyon döneminin sonuna gelinmekte olduğunu savunarak ECB'nin agresif faiz artırım döngüsünün yavaşlatılması gerektiğini söyledi.
17.04.2023 Uzmanpara
'Enflasyonun kemikleşme riski var'
'Enflasyonun kemikleşme riski var' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Üyesi ve Fransa Merkez Bankası Başkanı François Villeroy de Galhau, Euro Bölgesi'nde enflasyonun kemikleşme riski bulunduğunu belirterek ECB'nin politika yanıtı değişirse bile aşırı fiyat artışı ile mücadeleyi devam ettirmesi gerektiğini söyledi.
12.04.2023 Uzmanpara
ECB'den faiz artırımı beklentileri geriledi
ECB'den faiz artırımı beklentileri geriledi Piyasanın Avrupa Merkez Bankası'nın (ECB) mevduat faizini taşıyacağı nihai noktaya ilişkin beklentileri geçtiğimiz hafta gelen karışık mesajların ardından geriledi.
20.02.2023 Uzmanpara
'Enflasyonda tepe noktasından uzakta değiliz'
'Enflasyonda tepe noktasından uzakta değiliz' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Üyesi ve Fransa Merkez Bankası Başkanı François Villeroy de Galhau, Euro Bölgesi ekonomisinin enflasyonda tepe noktasını görmekten çok uzakta olmadığını söyledi.
7.02.2023 Uzmanpara
'Faizde tepe noktasına yaza kadar ulaşmalıyız'
'Faizde tepe noktasına yaza kadar ulaşmalıyız' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Üyesi ve Fransa Merkez Bankası Başkanı François Villeroy de Galhau, "Faizde tepe noktasının neresi olacağını söyleyebilecek durumda değilim ancak o seviyeye yaza kadar ulaşmalıyız" dedi.
18.01.2023 Uzmanpara
'ECB faizi nihai seviyeye getirmeli'
'ECB faizi nihai seviyeye getirmeli' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Üyesi ve Fransa Merkez Bankası Başkanı François Villeroy de Galhau, ECB'nin faiz artırım hızı konusunda pragmatik olması ve faiz oranını nihai seviyeye yaza kadar getirmeyi amaçlaması gerektiğini söyledi.
11.01.2023 Uzmanpara
'Enflasyon ile mücadelemiz sona ermedi'
'Enflasyon ile mücadelemiz sona ermedi' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Üyesi ve Fransa Merkez Bankası Başkanı François Villeroy de Galhau enflasyon ile mücadelenin henüz bitmediğini söyledi.
16.12.2022 Uzmanpara
'Gelecek yıl pozitif bir büyüme göreceğiz'
'Gelecek yıl pozitif bir büyüme göreceğiz' Fransa Merkez Bankası Başkanı François Villeroy de Galhau, Fransa ekonomisinin bu yılın tamamında yüzde 2,6 büyümesinin beklendiğini ve gelecek yıl da büyümenin devam etmesinin büyük olasılık olduğunu söyledi.
9.12.2022 Uzmanpara
'50 baz puan faiz artırımı taraftarıyım'
'50 baz puan faiz artırımı taraftarıyım' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Üyesi ve Fransa Merkez Bankası Başkanı François Villeroy de Galhau, 15 Aralık toplantısında ECB'nin faizi 50 baz puan artırması taraftarı olduğunu söyledi.
5.12.2022 Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Villeroy ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.