Unicredit

Unicredit

Son dakika UniCredit haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan UniCredit gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan UniCredit haber sayfamızda...

Unicredit

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 319 unicredit haberi bulunmuştur.
İtalyan banka sorunlu kredi portföyünü sattı
İtalyan banka sorunlu kredi portföyünü sattıİtalya'da UniCredit'in ardından Intesa Sanpaolo da sorunlu kredi portföyü sattı.
1.07.2022Uzmanpara
'Fed gelecek yılın sonunda faiz indirebilir'
'Fed gelecek yılın sonunda faiz indirebilir'ABD Merkez Bankası'nın (Fed) gelecek yılın sonunda faiz indirimine yönelmesi bekleniyor.
1.07.2022Uzmanpara
UniCredit sorunlu kredi portföyünü sattı
UniCredit sorunlu kredi portföyünü sattıİtalya'nın en büyük bankalarından UniCredit, 1,3 milyar euro büyüklüğündeki sorunlu kredi portföyünü sattı.
30.06.2022Uzmanpara
2 dev banka Rus kuruluşlarla takası görüşüyor
2 dev banka Rus kuruluşlarla takası görüşüyorUniCredit ve Citigroup, Rus finans kuruluşları ile varlık takası yapmayı görüşüyor.
16.05.2022Uzmanpara
İlk çeyrek geliri 152.1 milyar lira
İlk çeyrek geliri 152.1 milyar liraKoç Holding, 2022 yılının ilk çeyreğinde konsolide bazda toplam 152.1 milyar TL gelir elde ettiğini açıkladı. 2022 yılı ilk çeyrek finansal sonuçlarını değerlendiren Koç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu, şunları söyledi:
11.05.2022Ekonomi
7,4 milyar euro zarar hesaplandı
7,4 milyar euro zarar hesaplandıUniCredit, Rusya'daki operasyonlarını sona erdirmesinden oluşacak zararı 7,4 milyar euro olarak hesapladı.
9.03.2022Uzmanpara
BoE'nin faiz artırması bekleniyor
BoE'nin faiz artırması bekleniyorUniCredit yayınladığı raporda İngiltere Merkez Bankası (BoE) Para Politikası Kurulu (MPC) üyelerinin 1'e karşı 8 oyla faiz artırımı kararı alacaklarını savundu.
3.02.2022Uzmanpara
ECB, Avrupalı bankaları uyardı
ECB, Avrupalı bankaları uyardıAvrupa Merkez Bankası (ECB), Rusya'ya yaptırımlar uygulanması riski konusunda Avrupalı bankaları uyardı.
27.01.2022Uzmanpara
UniCredit, Otkritie Bank ile ilgileniyor
UniCredit, Otkritie Bank ile ilgileniyorRusya'nın satışa çıkardığı Otkritie Bank ile UniCredit de ilgileniyor.
12.01.2022Uzmanpara
UniCredit küresel büyüme tahminini düşürdü
UniCredit küresel büyüme tahminini düşürdüUniCredit, küresel ekonomi için 2022 yılı GSYH büyüme tahminini aşağı yönlü revize etti.
13.12.2021Uzmanpara
Borsada ralli banka hisseleriyle devam ediyor
Borsada ralli banka hisseleriyle devam ediyorUzun yıllar borsanın lokomotifi konumundaki banka hisselerinin, geçen yıl başlayan ve bu yıl ekim ayına kadar devam eden suskunluğunu bozarak yeniden dümene geçmesiyle BIST 100 endeksi rekor üzerine rekor kırıyor.
15.11.2021Uzmanpara
Koç Holding'den hisse geri alımı kararı
Koç Holding'den hisse geri alımı kararıKoç Holding, UniCredit'e ait Yapı Kredi sermayesinin yüzde 18'ine denk gelen payları almaya karar verdiğini, devir bedelinin 1 lira nominal değerli paylar için 2,2980 lira olarak belirlendiğini bildirdi.
9.11.2021Uzmanpara
Uluslararası kuruluşlar peş peşe açıkladı! Önemli 'Türkiye' adımı
Uluslararası kuruluşlar peş peşe açıkladı! Önemli 'Türkiye' adımıEkonomideki hızlı toparlanma ve sanayi üretimindeki güçlü seyir Türkiye'nin büyümesini olumlu etkiledi, uluslararası kuruluşların büyüme tahminlerinde yukarı yönlü revizyonları da beraberinde getirdi.
12.10.2021Ekonomi
Unicredit'ten Euro Bölgesi için büyüme tahmini
Unicredit'ten Euro Bölgesi için büyüme tahminiUnicredit, Euro Bölgesi'nde büyümenin 4. çeyrekten itibaren yavaşlamasını bekliyor.
13.09.2021Uzmanpara
'Birleşme ve satın alma önceliğimiz değil'
'Birleşme ve satın alma önceliğimiz değil'UniCredit CEO'su Andrea Orcel, birleşme ve satın almanın şu anda öncelikleri olmadığını söyledi.
14.07.2021Uzmanpara
AB'den yatırım bankalarına kartel cezası
AB'den yatırım bankalarına kartel cezasıAvrupa Birliği (AB), yatırım bankaları Bank of America, Natixis, Nomura, RBS (NatWest), UBS, WestLB (Portigon) ve UniCredit'in devlet tahvili piyasalarında kartel oluşturduğunu, 3'ünün 371 milyon euronun üzerinde para cezası aldığını, 2'sinin zaman aşımı, birinin ciro yapmadığı, birinin de karteli ifşa ettiği gerekçesiyle ceza almaktan kurtulduğunu duyurdu.
20.05.2021Uzmanpara
Dev banka tahminlerin üzerinde kâr etti
Dev banka tahminlerin üzerinde kâr ettiUniCredit ilk çeyrekte tahminlerin üzerinde kâr etti.
6.05.2021Uzmanpara
İtalya sendikasyon için bankalara yetki verdi
İtalya sendikasyon için bankalara yetki verdiİtalya 15 yıllık sendikasyon için bankalara yetki verdi.
5.01.2021Uzmanpara
Bayern Münih'in rekor sezonu! Hans Flick ilk toplantıda...
Bayern Münih'in rekor sezonu! Hans Flick ilk toplantıda...Büyük bir başarı kazanan Hans Flick’in Şampiyonlar Ligi zaferine uzanan yolculuğu kulübün efsaneleşen sloganıyla başladı
Korona günlerinde 3.3 milyar $’lık evlilik
Korona günlerinde 3.3 milyar $’lık evlilikKoronavirüs salgınına karşın yılın ilk 5 ayında, toplam tutarı 3.3 milyar dolar olan 24 satın alma ve birleşme işlemi gerçekleşti. 2020 sonuna kadar 100 işleme ulaşılması bekleniyor
9.06.2020Ekonomi
Kovid-19 uluslararası bankalarda batık kredi endişesini artırdı
Kovid-19 uluslararası bankalarda batık kredi endişesini artırdıUluslararası bankalar, koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle yaşanan küresel ekonomik koşullardaki bozulmanın ardından artan batık kredi riskine karşı hareket geçerken, sorunlu krediler için ayrılan karşılıklar şimdiden 40 milyar doların üzerine çıktı.
14.05.2020Ekonomi
Küresel ekonomide "ikiz şok" endişesi
Küresel ekonomide "ikiz şok" endişesiSon yıllarda dünyanın üretim merkezi haline gelen Çin'de fabrikaların kapanması ya da üretim kapasitelerini düşürmesi ürün tedarikinde sorunlara yol açarken, bunun diğer ülkelere yayılması ve talebi etkilemesiyle küresel ekonominin aynı anda nadir görülen "arz ve talep şoku" ile karşı karşıya kalabileceğinden endişe ediliyor.
9.03.2020Ekonomi
Koç Holding'ten 4,4 milyar TL net kar
Koç Holding'ten 4,4 milyar TL net karKoç Holding Üst Yöneticisi Levent Çakıroğlu, "Uzun yıllardır kararlılıkla sürdürdüğümüz yatırımlar ülkemize duyduğumuz güvenin en büyük göstergesi" dedi.
14.02.2020Ekonomi
Ve mutabakata varıldı! KAP'a açıklandı...
Ve mutabakata varıldı! KAP'a açıklandı...Koç Holding ile İtalyan UniCredit ortak yönetimindeki Koç Finansal Hizmetler (KFS) ve Yapı Kredi Bankası (YKB) paylarının alım-satım işleminin tamamlandığı konusunda taraflar mutabakata vardı.
6.02.2020Ekonomi
Yapı Kredi çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - 2020 YapıKredi Şubeleri kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?
Yapı Kredi çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - 2020 YapıKredi Şubeleri kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?Yapı Kredi Bankası çalışma saatleri vatandaşlar tarafından zaman zaman merak ediliyor. İşlem yapmak isteyenlerin sıklıkla yönelttiği sorulardan ilki ise "Yapı Kredi kaçta açılıyor, kapanıyor?" oluyor.
21.01.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Unicredit ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.