Bofa

Bofa

Son dakika BofA haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan BofA gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan BofA haber sayfamızda...

Bofa

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 133 bofa haberi bulunmuştur.
'BoE ağustos ayında faiz indirebilir'
'BoE ağustos ayında faiz indirebilir' Bank of America (BofA), İngiltere Merkez Bankası'nın (BoE) faizi Ağustos ayında 25 baz puan indirmesini bekliyor.
8.05.2024 Uzmanpara
'Çin tam bir toparlanma yolunda değil'
'Çin tam bir toparlanma yolunda değil' Bank of America (BofA) ekonomistleri yayınladıkları bir notta Çin'in şaşırtıcı derecede güçlü ilk çeyrek GSYH'sına rağmen büyümede tam anlamıyla bir toparlanmaya doğru gitmediğini savundu.
22.04.2024 Uzmanpara
'Fed enflasyon ile mücadeleyi kazanıyor'
'Fed enflasyon ile mücadeleyi kazanıyor' Bank of America (BofA) Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Brian Moynihan, ABD Merkez Bankası'nın (Fed) enflasyon ile mücadeleyi kazandığını söyledi.
18.04.2024 Uzmanpara
Dolar/yen paritesi için beklentiler değişti
Dolar/yen paritesi için beklentiler değişti Bank of America (BofA) Securities Japan'ın Döviz ve Kur Stratejisti Shusuke Yamada, dolar/yen paritesinin daha önce düşünüldüğünden fazla yükselebileceğini söyledi.
16.04.2024 Uzmanpara
'Yatırımcılar Euro Bölgesi hisselerine yöneldi'
'Yatırımcılar Euro Bölgesi hisselerine yöneldi' Bank of America'nın (BofA) fon yöneticisi anketine göre, yatırımcılar Mart ayında Nisan 2017'den bu yana en hızlı şekilde gelişmekte olan piyasa hisse senetlerine ve Haziran 2020'den bu yana en hızlı şekilde Euro Bölgesi hisse senetlerine yöneldi.
19.03.2024 Uzmanpara
İtalya tahvil ihracı için bankalara yetki verdi
İtalya tahvil ihracı için bankalara yetki verdi İtalya, 10 yıl vadeli enflasyona endeksli tahvil ihracı için bankalara yetki verdi.
18.03.2024 Uzmanpara
'Çin'in para politikasını gevşetmeye ihtiyacı var'
'Çin'in para politikasını gevşetmeye ihtiyacı var' Bank of America (BofA) ekonomistlerine göre Çin'in para politikasını gevşetmeye ihtiyacı var.
13.03.2024 Uzmanpara
BofA'dan S&P 500 tahmini
BofA'dan S&P 500 tahmini Bank of America (BofA) Global Research, S&P 500 Endeksi için tahminlerini yukarı yönlü güncelledi.
12.03.2024 Uzmanpara
BofA, S&P 500 için hedefini yükseltti
BofA, S&P 500 için hedefini yükseltti Bank of America (BofA), S&P 500 Endeksi için 2024 yıl sonu hedefini 5400 puana çıkardı.
4.03.2024 Uzmanpara
'Yatırımcılar resesyon beklentilerini terk etti'
'Yatırımcılar resesyon beklentilerini terk etti' Bank of America'nın (BofA) fon yöneticileri anketine göre yatırımcılar Nisan 2022'den bu yana ilk kez resesyon beklentisini terk etti.
13.02.2024 Uzmanpara
Yatırımcılar tahvil faizlerinde düşüş bekliyor
Yatırımcılar tahvil faizlerinde düşüş bekliyor Bank of America (BofA) tarafından yayınlanan ocak ayı fon yöneticileri anketine göre ABD Merkez Bankası'nın (Fed) faiz indirimlerine hazırlanırken yatırımcıların %91'i 12 ay içinde kısa vadeli tahvil getirilerinin düşmesini bekliyor.
16.01.2024 Uzmanpara
Fransa tahvil ihracı için bankalara yetki verdi
Fransa tahvil ihracı için bankalara yetki verdi Fransa Haziran 2049 vadeli tahvil ihracı için bankalara yetki verdi.
15.01.2024 Uzmanpara
BofA, Avustralya'dan faiz indirimi beklemiyor
BofA, Avustralya'dan faiz indirimi beklemiyor Bank of America (BofA), Avustralya Merkez Bankası'ndan (RBA) 2025 yılına kadar faiz indirimi beklemiyor.
2.01.2024 Uzmanpara
'Faiz indirimi beklentileri aşırıya kaçtı'
'Faiz indirimi beklentileri aşırıya kaçtı' Bank of America (BofA) piyasaların faiz indirimi beklentilerinde aşırıya kaçtığını, temkinli olunması gerektiğini belirtti.
11.12.2023 Uzmanpara
BofA, Fed'den faiz artırımı beklemiyor
BofA, Fed'den faiz artırımı beklemiyor Bank of America (BofA), ABD Merkez Bankası'nın (Fed) aralık ayında yeni bir faiz artırımına gitmesini artık beklemiyor.
15.11.2023 Uzmanpara
Yatırımcılar tahvil ve nakit fonlara yöneldi
Yatırımcılar tahvil ve nakit fonlara yöneldi Yatırımcılar küresel hisse senedi fonlarından çıkarken tahvile ve nakit fonlara yöneldi.
3.11.2023 Uzmanpara
Fed'den faiz artırımı beklentisi ötelendi
Fed'den faiz artırımı beklentisi ötelendi Bank of America (BofA), ABD Merkez Bankası'ndan (Fed) faiz artırımı beklentisini kasım ayından, aralık ayına öteledi.
20.10.2023 Uzmanpara
'Fed enflasyona karşı mücadeleyi kazandı'
'Fed enflasyona karşı mücadeleyi kazandı' Bank of America (BofA) CEO'su Brian Moynihan, ABD Merkez Bankası'nın (Fed) enflasyona karşı kısa vadeli mücadeleyi kazandığını söyledi.
28.09.2023 Uzmanpara
'Fed daha fazla faiz artırmayacak'
'Fed daha fazla faiz artırmayacak' Bank of America'nın (BofA) eylül ayı küresel fon yöneticisi anketine göre ankete katılan fon yöneticilerinin yüzde 60'ı ABD Merkez Bankası'nın (Fed) daha fazla faiz artırmayacağına inanıyor.
12.09.2023 Uzmanpara
BofA, ECB'den faiz artırımı bekliyor
BofA, ECB'den faiz artırımı bekliyor Bank of America (BofA), Avrupa Merkez Bankası'ndan (ECB) 25 baz puanlık faiz artırımı bekliyor.
8.09.2023 Uzmanpara
Avrupa hisselerinde kısa süreli düşüş bekleniyor
Avrupa hisselerinde kısa süreli düşüş bekleniyor Bank of America'nın (BofA) aylık Avrupa fon yöneticileri anketine göre Avrupa hisse senedi piyasalarının kısa vadede kayıplara uğramaları ancak daha sonra toparlanmaları bekleniyor.
19.07.2023 Uzmanpara
BofA'nın karı ikinci çeyrekte beklentileri aştı
BofA'nın karı ikinci çeyrekte beklentileri aştı Bank of America'nın (BofA) ikinci çeyrekte karı yatırım bankacılığı bölümünün beklenenden daha iyi performans göstermesinin ve artan faiz gelirlerinin etkisiyle beklentilerin üzerine çıktı.
18.07.2023 Uzmanpara
BofA temettü miktarını artırdı
BofA temettü miktarını artırdı ABD'nin ikinci büyük bankası Bank of America (BofA), ABD Merkez Bankası (Fed) stres testi sonrasında temettü miktarını yüzde 9 artırdı.
6.07.2023 Uzmanpara
BofA ve Citi, Fed ile görüşüyor
BofA ve Citi, Fed ile görüşüyor ABD Merkez Bankası'nın (Fed) yıllık stres testi sonuçlarını açıklamasının ardından Wall Street'in iki büyük bankası gelecekteki gelirlerine yönelik Fed'in ortaya koyduğu projeksiyonları sorguluyor.
4.07.2023 Uzmanpara
'Fed faiz artırımına ara verebilir'
'Fed faiz artırımına ara verebilir' Bank of America (BofA) Başkanı ve CEO'su Brian Moynihan, ABD Merkez Bankası'nın (Fed) bu toplantıda faiz artırımına ara verebileceğini, ancak faiz artırımının henüz bitmediğini söyledi.
13.06.2023 Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Bofa ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.