Bofa

Bofa

Son dakika BofA haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan BofA gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan BofA haber sayfamızda...

Bofa

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 92 bofa haberi bulunmuştur.
Avrupalı bankalardan Rus tahvili kararı
Avrupalı bankalardan Rus tahvili kararı ABD Hazine Bakanlığı'nın geçtiğimiz ay yatırımcıların ellerindeki Rus tahvili pozisyonlarını kapatmalarına imkan vermesi sonrasında Wall Street bankalarının müşterilerine Rus tahvillerinde işlem yapma olanağı sağlamaları Avrupa bankalarını da harekete geçirdi.
18.08.2022Uzmanpara
Hisse senedi fonlarına 7.1 milyar dolar girdi
Hisse senedi fonlarına 7.1 milyar dolar girdiKüresel hisse senedi fonlarına 7,1 milyar dolar sermaye girişi oldu.
12.08.2022Uzmanpara
BofA'dan dolar tahmini
BofA'dan dolar tahminiBank of America (BofA) analistleri aşırı değerlendiğine yönelik endişeler olsa da doların güçlü kalmaya devam etmesini bekliyor.
20.07.2022Uzmanpara
'Fon yöneticilerinin portföylerindeki nakit arttı'
'Fon yöneticilerinin portföylerindeki nakit arttı'Bank of America (BofA) tarafından yapılan ankette fon yöneticilerinin portföylerindeki nakit oranının 2001 yılından bu yana görülen en yüksek seviyede olduğu belirtildi.
19.07.2022Uzmanpara
'Fed sıkılaştırmaya eylülde ara verebilir'
'Fed sıkılaştırmaya eylülde ara verebilir'Bank of America (BofA) stratejistleri ekonomide bir kötüleşme olması veya enflasyonun sakinleşmesi halinde ABD Merkez Bankası'nın (Fed) para politikasında sıkılaştırmaya eylül ayında ara verebileceğini savunuyor.
27.05.2022Uzmanpara
Gram altın 975 lira sınırını aştı! Yükseliş devam eder mi?
Gram altın 975 lira sınırını aştı! Yükseliş devam eder mi?Uluslararası piyasalarda ons altın yönünü yukarı çevirirken gram altın 975 lira seviyesini aştı. Peki altın fiyatlarında yükseliş devam edecek mi? İşte tahminler...
27.05.2022Ekonomi
'Japonya, 100 milyar dolar harcayabilir'
'Japonya, 100 milyar dolar harcayabilir'Bank of America'ya (BofA) göre Japon hükümeti, yenin ABD doları karşısında 140 seviyesine gerilemesi olasılığının önüne geçmek ve daha fazla değer kaybını engellemek için 100 milyar dolar harcayabilir.
5.05.2022Uzmanpara
'Stagflasyon endişeleri arttı'
'Stagflasyon endişeleri arttı'Bank of America'nın (BofA) her ay düzenlediği fon yöneticileri anketi küresel büyüme iyimserliğinin tüm zamanların en düşük seviyesine indiğini ve stagflasyon endişelerinin 2008 yılı Ağustos ayından bu yana görülen en yüksek seviyeye çıktığını gösterdi.
12.04.2022Uzmanpara
Hisse senetlerine sermaye girişi gerçekleşti
Hisse senetlerine sermaye girişi gerçekleştiBank of America (BofA) tarafından yapılan açıklamaya göre küresel hisse senedi piyasalarına sermaye girişi gerçekleşti.
1.04.2022Uzmanpara
Tahvil fonlarından sermaye çıkışı sürüyor
Tahvil fonlarından sermaye çıkışı sürüyorBank of America (BofA) hazırladığı bir raporda küresel olarak merkez bankalarının yüksek enflasyon ile mücadele için faiz artırımına yönelmelerinin, tahvil getirilerinin yükselmesine ve fiyatlarının düşmesine yol açtığını, yatırımcıların ise tahvil fonlarından çıkışının sürdüğünü belirtti.
25.03.2022Uzmanpara
Fed faizi için beklentileri değişmedi
Fed faizi için beklentileri değişmediBank of America (BofA) ve Goldman Sachs'ın ABD Merkez Bankası (Fed) faizi için beklentileri değişmedi.
2.03.2022Uzmanpara
Yatırımcılar hisse senedi ve nakde yöneldi
Yatırımcılar hisse senedi ve nakde yöneldiBank of America'dan (BofA) yapılan açıklamada "Yatırımcılar tahvillerden çıkarak hisse senedi ve nakde yöneldi" denildi.
25.02.2022Uzmanpara
BofA'dan 'negatif yansıma' uyarısı
BofA'dan 'negatif yansıma' uyarısıBank of America (BofA), ABD Merkez Bankası'nın (Fed) para politikasını sıkılaştırmasının ABD hisse senedi piyasalarına negatif yansımasını bekliyor.
8.02.2022Uzmanpara
Bank of America, Fed'den faiz artırımı bekliyor
Bank of America, Fed'den faiz artırımı bekliyorBank of America (BofA) ekonomistleri ABD Merkez Bankası'ndan (Fed) 2022 yılı içinde 25'er baz puanlık 7 faiz artırımı beklediklerini ortaya koydu.
31.01.2022Uzmanpara
Yatırımcılar hisse senetlerine yöneldi
Yatırımcılar hisse senetlerine yöneldiBank of America'nın (BofA) derlediği rapora göre yatırımcılar 19 Ocak haftasında hisse senedi fonlarına yöneldi.
21.01.2022Uzmanpara
Borsada yükseliş sürebilir
Borsada yükseliş sürebilirBorsa İstanbul'da BIST 100 Endeksi, 4 haftadır devam eden ralli ile rekor kapanış yaparken, analistler endekste düzeltme ihtimali bulunduğunu ancak yükseliş eğiliminin bir süre daha devam etmesinin beklendiğini bildirdi.
7.11.2021Uzmanpara
BofA, Çin ekonomisi için tahminlerini revize etti
BofA, Çin ekonomisi için tahminlerini revize ettiBank of America (BofA), Çin ekonomisi için büyüme tahminlerini düşürdü.
19.10.2021Uzmanpara
BofA'dan dolar tahmini
BofA'dan dolar tahminiBank of America (BofA), ABD Merkez Bankası'nın (Fed) varlık alımlarını azaltmaya başlaması ile birlikte ABD dolarının dördüncü çeyrekte önde gelen para birimleri karşısında değer kazanmaya devam edeceğini öngördü.
11.10.2021Uzmanpara
Yeşil tahvil ihracı için bankalara yetki verildi
Yeşil tahvil ihracı için bankalara yetki verildiAvrupa Birliği ilk yeşil tahvil ihracı için bankalara yetki verdi.
11.10.2021Uzmanpara
'Avrupa hisse senetleri değer kaybedebilir'
'Avrupa hisse senetleri değer kaybedebilir'Bank of America (BofA) Global Research tarafından bugün yayımlanan rapora göre, Avrupa hisse senetleri ekonomideki büyümenin yavaşlamasıyla yıl sonuna kadar değer kaybedebilir.
1.10.2021Uzmanpara
Hisse senedi fonlarından para çıkışı yaşandı
Hisse senedi fonlarından para çıkışı yaşandıBank of America (BofA) verilerine göre, geçen hafta küresel hisse senedi fonlarından bu yıl ilk kez çıkış yaşandı.
24.09.2021Uzmanpara
Euro Bölgesi için tahminler revize edildi
Euro Bölgesi için tahminler revize edildiBank of America, Euro Bölgesi için büyüme ve enflasyon tahminlerinde yukarı yönlü revizyona gitti.
3.09.2021Uzmanpara
Hisse senedi fonlarına sermaye girişi arttı
Hisse senedi fonlarına sermaye girişi arttıBank of America'nın EPFR verilerinden derlediği rapora göre, küresel hisse senedi fonlarına sermaye girişi 18 Ağustos haftasında da sürdü.
20.08.2021Uzmanpara
Dev bankadan kripto para kararı
Dev bankadan kripto para kararıABD'nin ikinci en büyük bankası Bank of America, bazı müşterilerine Bitcoin'le işlem yapma olanağı vermeye başladığını açıkladı.
18.07.2021Uzmanpara
Bank of America'nın kârı yüzde 163 arttı
Bank of America'nın kârı yüzde 163 arttıBank of America Corp'un (BofA) mali yılının ikinci çeyreğinde net kârı geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 163 artarak 9,22 milyar dolar oldu.
14.07.2021Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Bofa ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.