Çöp Ev

Çöp Ev

Son dakika çöp ev haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan çöp ev gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan çöp ev haber sayfamızda...

Çöp Ev

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.125 cop ev haberi bulunmuştur.
Kabus evi! Hepsi bu evden çıktı...
Kabus evi! Hepsi bu evden çıktı...Ukrayna’da çöp dolu evden kurtulmak isteyen ve şiddet gören 4 çocuk polisi arayarak yardım istedi.
28.11.2020Dünya
Yıllardır evlerinde çöp biriktirdiler!
Yıllardır evlerinde çöp biriktirdiler!Yalova’nın Çınarcık ilçesinde yaşayan iki kardeş yaklaşık dört yıldır yaşadıkları eve çöp topluyorlar. Dairelerinden yayılan kötü koku önce binayı sonra bütün mahalleyi sardı.
5.11.2020Gündem
Aydın'da 2 kamyon çöpün çıktığı evde 169 bin lira bulundu
Aydın'da 2 kamyon çöpün çıktığı evde 169 bin lira bulunduAydın'ın Nazilli ilçesinde komşuların koku şikayeti üzerine polis ve zabıta ekiplerinin girdiği evden 2 kamyon çöpün yanı sıra bir bölümü madeni 169 bin lira çıkarıldı.
25.09.2020Gündem
Çöp evde yaşlı çiftin cesedi bulundu
Çöp evde yaşlı çiftin cesedi bulunduRusya’da bir apartman dairesinden gelen kokular üzerine ekipler tarafından baskın yapılan evden yığınla çöp çıkarken dairenin temizliğinin üçüncü gününde 2 ceset çıktı.
20.09.2020Dünya
4 katlı evden 10 ton çöp ve ruhsatsız tüfek çıktı!
4 katlı evden 10 ton çöp ve ruhsatsız tüfek çıktı!Bursa’da yalnız yaşayan İlhami Uçar’ın (72), 4 katlı evinden 10 ton çöp çıktı. 6 kamyona yüklenerek götürülen çöplerin arasında ruhsatsız tüfek bulundu.
16.09.2020Gündem
Sahibinin yaşamını yitirdiği evden 3 kamyon çöp çıkarıldı
Sahibinin yaşamını yitirdiği evden 3 kamyon çöp çıkarıldıMersin'de sahibinin geçen günlerde yaşamını yitirdiği metruk evden 3 kamyon çöp çıkartıldı. Ardından ekipler çevreyi ilaçlayarak dezenfekte etti.
5.08.2020Gündem
Bayraklı’da çöp ev temizlendi
Bayraklı’da çöp ev temizlendiBayraklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Çiçek Mahallesi’ndeki bir evden bir buçuk ton atık çıkardı...
9.07.2020Ege
Konak’ta, çöp evlerde temizlik seferberliği
Konak’ta, çöp evlerde temizlik seferberliğiKonak Belediyesi vatandaşın sağlığını tehdit eden çöp evlere geçit vermiyor. Son olarak Eşrefpaşa Mahallesi 643 Sokak’ta çöp ev olduğu ihbarını değerlendiren ekipler, hızla temizlik başlattı.
5.07.2020Ege
Manisa'da 30 metrekare evden 15 ton çöp çıkarıldı
Manisa'da 30 metrekare evden 15 ton çöp çıkarıldıManisa'nın Alaşehir ilçesinde bir ihbarı değerlendiren zabıta ve temizlik işlerine bağlı ekipler 30 metrekare bir evden 15 ton çöp çıkardı. Ev sahibinin zaman zaman zorluk çıkardığı ekipler gördükleri manzara karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi.
9.06.2020Gündem
Kötü kokular gelen daireden çıktı! Herkes şok oldu
Kötü kokular gelen daireden çıktı! Herkes şok olduÇorum'da, koku üzerine girilen apartman dairesinden 4 kamyon çöp ve atık malzeme çıktı.
1.05.2020Gündem
Evden 13 ton çöp çıktı
Evden 13 ton çöp çıktıDüzce'de, kötü kokuların geldiği evde belediye temizlik görevlilerinin yaptığı çalışmada 13 ton çöp çıkarıldı. Toplanan çöp kamyonla götürülürken, evde dezenfeksiyon işlemi gerçekleştirildi.
29.04.2020Haberler
Tam 13 ton! Kötü koku sonrası ortaya çıktı
Tam 13 ton! Kötü koku sonrası ortaya çıktıDüzce'de, kötü kokuların geldiği evde belediye temizlik görevlilerinin yaptığı çalışmada 13 ton çöp çıkarıldı. Toplanan çöp kamyonla götürülürken, evde dezenfeksiyon işlemi gerçekleştirildi.
29.04.2020Gündem
Mersin’de bir evden 30 ton çöp çıktı
Mersin’de bir evden 30 ton çöp çıktıMersin’de, mahallelinin şikayeti üzerine bir eve giden zabıta ekipleri, evde yığınlar halinde çöple karşılaştı. Evden 30 ton çöp çıkaran ekipler, evi temizleyerek dezenfekte etti.
22.04.2020Haberler
Çöp ev üçüncü kez temizlendi! 2 kamyon çöp çıktı
Çöp ev üçüncü kez temizlendi! 2 kamyon çöp çıktıAnkara'nın Altındağ’da daha önce iki kere temizlenen çöp evi, sahibi yeniden doldurdu. Altındağ Belediyesi evi üçüncü kere temizlerken, vatandaşlar da rahat bir nefes aldı. Üçüncü kez boşaltılan evden iki kamyon çöp çıktı.
15.04.2020Gündem
Evden çıkanlar şoke etti! Çamaşır yıkamıyor, çöp atmıyor...
Evden çıkanlar şoke etti! Çamaşır yıkamıyor, çöp atmıyor...Çamaşır yıkamamak için yeni kıyafetler aldıklarını söyleyen çiftin anlattıkları hayrete düşürdü. "Tembel" olduklarını itiraf eden çiftin evi, çöp ecden farksız.
19.02.2020Dünya
2 ton çıktı ekipler ne yapacağını şaşırdı! 'Çöp ev'
2 ton çıktı ekipler ne yapacağını şaşırdı! 'Çöp ev'Çorum'da belediye ekipleri, yoğun şikayetlere konu olan bir adreste çöp ev olduğunu tespit etti. Belirlenen yere giden ekipler, çöp evden çıkanlar tam 2 kamyonu doldurdu.
17.02.2020Gündem
Pendik’te bunun bir evden 20 ton çöp çıktı!
Pendik’te bunun bir evden 20 ton çöp çıktı!İstanbul Pendik’te bir kadının yaşadığı tek katlı binadan kötü kokular gelmesi üzerine vatandaşlar belediye ekiplerine haber verdi.
15.01.2020Gündem
Yaşlı kadının evinden 7 ton çöp çıktı
Yaşlı kadının evinden 7 ton çöp çıktıİstanbul Kartal’da bir evden gelen kötü kokuların mahalleyi sarmasıyla mahalleli durumu belediyeye bildirdi. 80 yaşındaki kadının evinde yıllarca biriktirdiği 4 kamyon çöp tahliye edildi. Çöp evin bulunduğu apartman havadan görüntülendi.
17.10.2019Gündem
Antalya'da şok görüntü! Eve girenler dehşete düştü
Antalya'da şok görüntü! Eve girenler dehşete düştüAntalya'nın Manavgat ilçesinde ev sahibinin ihbarı üzerine eve giden basın mensupları üçü çocuk 6 kişinin yaşadığı çöp evle karşılaştı.
27.09.2019Haberler
Ankara'da 2 evden 45 ton çöp çıktı
Ankara'da 2 evden 45 ton çöp çıktıAnkara'nın Yenimahalle ilçesinde belediye ekipleri iki evden toplam 45 tona yakın çöp çıkardı.
20.09.2019Gündem
Karı kocanın yaşadığı evden tonlarca çöp çıktı!
Karı kocanın yaşadığı evden tonlarca çöp çıktı!İstanbul Ataşehir ‘de Zeynep ve Halil Ayaztekin çiftinin evlerinde yaklaşık 5 yıldır biriktirdiği tonlarca çöpten rahatsız olan bina sakinleri durumu belediyeye bildirdi. Gelen ekipler tarafından binanın iki katında biriktirilen çöpler kamyonlara yüklenerek tahliye edildi, ardından binada ilaçlama çalışması yapıldı.
20.08.2019Gündem
Evden 4 kamyon çöp çıktı
Evden 4 kamyon çöp çıktıAydın'ın Nazilli ilçesindeki bir evden, 4 kamyon dolusu çöp çıkarıldı. Belediye ekipleri evi dezenfekte etti.Nazilli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, çöp ev ihbarıyla, Kurtuluş Mahallesi 95 Sokak'ta yaşayan İ.S.'ye (67) ait 2 katlı eve gitti. Polis ekiplerinin eşliğinde kontrol edilen evin, çöplüğe dönüştürüldüğü görüldü. Akli dengesi yerinde olmadığı öne sürülen İ.S., evinin temizlenmesine izin vermek istemedi ve fenalık geçirdi. İ.S., ambulansla, Nazilli Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Belediye ekiplerinin yaptığı çalışmayla ev temizlendi.4 kamyon dolusu çöpün çıkartıldığı ev ayrıca ilaçlarla dezenfekte edildi. Çöpler ise Dallıca'da bulunan belediyeye ait atık toplama merkezine götürüldü. Aynı evin daha önce 2 kez daha çöp eve dönüştürüldüğü öğrenildi. Kurtuluş Mahalle Muhtarı Musa Karakuş, "Sürekli çöp topluyor. Bugünkü temizlikle beraber, bu 3'üncü oldu. Her sene belediye ekipleri temizliyor. İ.S., temizlikten sonra tekrar evi çöple dolduruyor. Herhalde rahatsızlığı var. Tedavi görmesi gerekir" dedi.
11.09.2019Haberler
'Sürekli bunu yapıyor' Yine evinden çıktı
'Sürekli bunu yapıyor' Yine evinden çıktıAydın'ın Nazilli ilçesindeki bir evden, 4 kamyon dolusu çöp çıkarıldı. Belediye ekipleri evi dezenfekte etti.
18.06.2019Gündem
'Sürekli bunu yapıyor' Yine evinden çıktı
'Sürekli bunu yapıyor' Yine evinden çıktıAydın'ın Nazilli ilçesindeki bir evden, 4 kamyon dolusu çöp çıkarıldı. Belediye ekipleri evi dezenfekte etti.
18.06.2019Gündem
63 yaşındaki kadının evinden 5 kamyon çöp çıktı
63 yaşındaki kadının evinden 5 kamyon çöp çıktıKağıthane’de tek başına yaşayan 63 yaşındaki yaşlı bir kadının evinden tam 5 kamyon çöp çıktı. Apartman sakinlerinin ihbarı üzerine eve gelen belediye ekipleri, yaşlı kadını emniyete götürdü. Belediye ekipleri, evi boşaltarak ilaçlama yaptı. Kağıthane Nurtepe Mahallesi Çilek Sokak’ta bir apartmanda yaşayan vatandaşlar, 63 yaşındaki Şerife Güler'in evinden gelen yoğun kokular üzerine belediyeye şikayette bulundu. Eve gelen polis ve belediye ekipleri, gördükleri manzara karşısında şok oldu. Yıllar boyunca bulduğu her şeyi biriktiren Şerife Güler'in adeta bir çöp evde yaşadığı ortaya çıktı. Bir süre polis ekiplerine zorluk çıkartan yaşlı kadın uzun uğraşlar sonucunda evinden çıkartılarak ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.Belediye ekipleri, evdeki çöpleri temizlemek için seferber oldu. Yaklaşık iki saatlik çalışmayla evden tam 5 kamyon dolusu çöp çıkartıldı. Çöplerin temizlenmesinin ardından ev belediye ekipleri tarafından ilaçlandı. Temizliğin ardından evin tekrar yaşlı kadına teslim edileceği belirtildi.
11.09.2019Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

çöp evçöpaydınkötü kokunazilli

Çöp Ev ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.