Çöp Ev

Çöp Ev

Son dakika çöp ev haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan çöp ev gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan çöp ev haber sayfamızda...

Çöp Ev

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.278 çöp ev haberi bulunmuştur.
Yıllardır her gün yapıyor! Komşular haber verince ortaya çıktı
Yıllardır her gün yapıyor! Komşular haber verince ortaya çıktıBursa'da Osmangazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Selamet Mahallesinde bulunan bir çöp evi temizledi. Her odası çöplerle dolu evden 3 kamyon çöp çıkartıldı.
14.01.2022Haberler
Evden 3 kamyon çöp çıktı
Evden 3 kamyon çöp çıktıOsmangazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Selamet Mahallesi’nde bulunan bir çöp evi temizledi. Her odası çöplerle dolu evden 3 kamyon çöp çıkarıldı.
14.01.2022Gündem
Evini ziyaret edenlere anlattı! Ölünce saksıda sakladı
Evini ziyaret edenlere anlattı! Ölünce saksıda sakladıAnkara'da hayvanseverler Tuğba Zümbül ve Kübra Çıkma'nın ziyaret ettiği Harika T.'nin evinde çok sayıda kedi ve köpeğin bakımsızlıktan hastalandığı, bazılarının öldüğü ortaya çıktı. Harika T.'nin, ölen köpekleri bahçedeki saksılara koyup, üzerini toprak ve taşla kapattığı ileri sürüldü. Atıklarla dolu evde tek başına yaşayan Harika T. hakkında tutanak tutuldu.
4.01.2022Gündem
Yangın ihbarı çöp evi ortaya çıkardı
Yangın ihbarı çöp evi ortaya çıkardıİstanbul Avcılar'da evden duman yükselmesi üzerine sevk edilen itfaiye ekipleri kapıyı kırarak içeri girdi. İçeride kimse bulunmayan, ocakta yemek unutulan evin "Çöp ev" olduğunu ortaya çıktı.
11.08.2021Haberler
Avcılar'da yangın ihbarı çöp evi ortaya çıkardı
Avcılar'da yangın ihbarı çöp evi ortaya çıkardıAvcılar'da evden duman yükselmesi üzerine sevk edilen itfaiye ekipleri kapıyı kırarak içeri girdi. İçeride kimse bulunmayan, ocakta yemek unutulan evin "Çöp ev" olduğunu ortaya çıktı.
11.08.2021Gündem
Kapıyı kırıp girdiler! Çöp evde insan aradılar
Kapıyı kırıp girdiler! Çöp evde insan aradılarAvcılar'da evden duman yükselmesi üzerine sevk edilen itfaiye ekipleri kapıyı kırarak içeri girdi. İçeride kimse bulunmayan, ocakta yemek unutulan evin "Çöp ev" olduğunu ortaya çıktı.
11.08.2021Gündem
Kötü kokular üzerine harekete geçildi! 1,5 kamyon...
Kötü kokular üzerine harekete geçildi! 1,5 kamyon...Samsun'un Çarşamba ilçesinde atık biriktirilen apartman dairesinden 1,5 kamyon çöp çıkarıldı.
25.05.2021Gündem
Önce kapılarına duvar ördüler! Şimdi yıkılıyor
Önce kapılarına duvar ördüler! Şimdi yıkılıyorAvcılar'da 8 yıldır sahiplerine ulaşılamayan 3 çöp evin de bulunduğu apartman, bakımsızlıktan çürüdü. Madde bağımlılarının girmesini engellemek için daire kapıları tuğla örülerek kapatılan bina, belediye meclisi kararı ile yıktırılacak. Binanın yıkımı, yapılacak ilk meclis toplantısında alınacak kararla gerçekleştirilecek. İmar Ve Şehircilik Müdürü Suat Ektiren, birkaç yıl önce çöp ev haline geldiği için müdahale edilen, bazı daire kapıları tuğla ile kapatılan binayı yakından takip ettiklerini, kısa sürede ihale yoluyla yıktırılması ve tehlikenin önüne geçilmesi için çalışıldığını söyledi.
18.05.2021Gündem
Pes doğrusu!
Pes doğrusu!Kuşadası Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Türkmen Mahallesi’nde tek başına yaşayan 78 yaşındaki bir yurttaşın evinden 6 kamyon çöp çıkardı
24.04.2021Ege
Kabus evi! Hepsi bu evden çıktı...
Kabus evi! Hepsi bu evden çıktı...Ukrayna’da çöp dolu evden kurtulmak isteyen ve şiddet gören 4 çocuk polisi arayarak yardım istedi.
28.11.2020Dünya
Yıllardır evlerinde çöp biriktirdiler!
Yıllardır evlerinde çöp biriktirdiler!Yalova’nın Çınarcık ilçesinde yaşayan iki kardeş yaklaşık dört yıldır yaşadıkları eve çöp topluyorlar. Dairelerinden yayılan kötü koku önce binayı sonra bütün mahalleyi sardı.
5.11.2020Gündem
Aydın'da 2 kamyon çöpün çıktığı evde 169 bin lira bulundu
Aydın'da 2 kamyon çöpün çıktığı evde 169 bin lira bulunduAydın'ın Nazilli ilçesinde komşuların koku şikayeti üzerine polis ve zabıta ekiplerinin girdiği evden 2 kamyon çöpün yanı sıra bir bölümü madeni 169 bin lira çıkarıldı.
25.09.2020Gündem
Çöp evde yaşlı çiftin cesedi bulundu
Çöp evde yaşlı çiftin cesedi bulunduRusya’da bir apartman dairesinden gelen kokular üzerine ekipler tarafından baskın yapılan evden yığınla çöp çıkarken dairenin temizliğinin üçüncü gününde 2 ceset çıktı.
20.09.2020Dünya
4 katlı evden 10 ton çöp ve ruhsatsız tüfek çıktı!
4 katlı evden 10 ton çöp ve ruhsatsız tüfek çıktı!Bursa’da yalnız yaşayan İlhami Uçar’ın (72), 4 katlı evinden 10 ton çöp çıktı. 6 kamyona yüklenerek götürülen çöplerin arasında ruhsatsız tüfek bulundu.
16.09.2020Gündem
Sahibinin yaşamını yitirdiği evden 3 kamyon çöp çıkarıldı
Sahibinin yaşamını yitirdiği evden 3 kamyon çöp çıkarıldıMersin'de sahibinin geçen günlerde yaşamını yitirdiği metruk evden 3 kamyon çöp çıkartıldı. Ardından ekipler çevreyi ilaçlayarak dezenfekte etti.
5.08.2020Gündem
Bayraklı’da çöp ev temizlendi
Bayraklı’da çöp ev temizlendiBayraklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Çiçek Mahallesi’ndeki bir evden bir buçuk ton atık çıkardı...
9.07.2020Ege
Konak’ta, çöp evlerde temizlik seferberliği
Konak’ta, çöp evlerde temizlik seferberliğiKonak Belediyesi vatandaşın sağlığını tehdit eden çöp evlere geçit vermiyor. Son olarak Eşrefpaşa Mahallesi 643 Sokak’ta çöp ev olduğu ihbarını değerlendiren ekipler, hızla temizlik başlattı.
5.07.2020Ege
Manisa'da 30 metrekare evden 15 ton çöp çıkarıldı
Manisa'da 30 metrekare evden 15 ton çöp çıkarıldıManisa'nın Alaşehir ilçesinde bir ihbarı değerlendiren zabıta ve temizlik işlerine bağlı ekipler 30 metrekare bir evden 15 ton çöp çıkardı. Ev sahibinin zaman zaman zorluk çıkardığı ekipler gördükleri manzara karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi.
9.06.2020Gündem
Kötü kokular gelen daireden çıktı! Herkes şok oldu
Kötü kokular gelen daireden çıktı! Herkes şok olduÇorum'da, koku üzerine girilen apartman dairesinden 4 kamyon çöp ve atık malzeme çıktı.
1.05.2020Gündem
Evden 13 ton çöp çıktı
Evden 13 ton çöp çıktıDüzce'de, kötü kokuların geldiği evde belediye temizlik görevlilerinin yaptığı çalışmada 13 ton çöp çıkarıldı. Toplanan çöp kamyonla götürülürken, evde dezenfeksiyon işlemi gerçekleştirildi.
29.04.2020Haberler
Tam 13 ton! Kötü koku sonrası ortaya çıktı
Tam 13 ton! Kötü koku sonrası ortaya çıktıDüzce'de, kötü kokuların geldiği evde belediye temizlik görevlilerinin yaptığı çalışmada 13 ton çöp çıkarıldı. Toplanan çöp kamyonla götürülürken, evde dezenfeksiyon işlemi gerçekleştirildi.
29.04.2020Gündem
Mersin’de bir evden 30 ton çöp çıktı
Mersin’de bir evden 30 ton çöp çıktıMersin’de, mahallelinin şikayeti üzerine bir eve giden zabıta ekipleri, evde yığınlar halinde çöple karşılaştı. Evden 30 ton çöp çıkaran ekipler, evi temizleyerek dezenfekte etti.
22.04.2020Haberler
Çöp ev üçüncü kez temizlendi! 2 kamyon çöp çıktı
Çöp ev üçüncü kez temizlendi! 2 kamyon çöp çıktıAnkara'nın Altındağ’da daha önce iki kere temizlenen çöp evi, sahibi yeniden doldurdu. Altındağ Belediyesi evi üçüncü kere temizlerken, vatandaşlar da rahat bir nefes aldı. Üçüncü kez boşaltılan evden iki kamyon çöp çıktı.
15.04.2020Gündem
Evden çıkanlar şoke etti! Çamaşır yıkamıyor, çöp atmıyor...
Evden çıkanlar şoke etti! Çamaşır yıkamıyor, çöp atmıyor...Çamaşır yıkamamak için yeni kıyafetler aldıklarını söyleyen çiftin anlattıkları hayrete düşürdü. "Tembel" olduklarını itiraf eden çiftin evi, çöp ecden farksız.
19.02.2020Dünya
2 ton çıktı ekipler ne yapacağını şaşırdı! 'Çöp ev'
2 ton çıktı ekipler ne yapacağını şaşırdı! 'Çöp ev'Çorum'da belediye ekipleri, yoğun şikayetlere konu olan bir adreste çöp ev olduğunu tespit etti. Belirlenen yere giden ekipler, çöp evden çıkanlar tam 2 kamyonu doldurdu.
17.02.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Çöp Ev ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.