Credit Suisse

Credit Suisse

Son dakika Credit Suisse haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Credit Suisse gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Credit Suisse haber sayfamızda...

Credit Suisse

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 411 credit suisse haberi bulunmuştur.
60 milyon liralık vurgun
60 milyon liralık vurgun İstanbul’da İsviçre bankası Credit Suisse Bank’tan kredi sağlayacağı vaadiyle ihtiyacı olanların mal varlıklarını ipotek ettirip, sonra bu mal varlıklarını 3’üncü kişiler üzerinden başka bir firmaya devreden şüphelilere yönelik operasyon düzenlendi.
28.03.2024 Gündem
UBS ve Credit Suisse'nin fon payları azaldı
UBS ve Credit Suisse'nin fon payları azaldı UBS ve Credit Suisse'nin birleşme sonrası İsviçre fon pazarında payları azaldı.
29.01.2024 Uzmanpara
Küresel bankalar on binlerce kişiyi işten çıkardı
Küresel bankalar on binlerce kişiyi işten çıkardı Küresel bankalar 2023 yılında 60.000'den fazla kişiyi işten çıkararak finansal krizden bu yana en ağır işten çıkarma yıllarından birini yaşadı ve Covid-19 pandemisinden çıkarken işe alımlarının çoğunu tersine çevirdi.
26.12.2023 Uzmanpara
UBS, 2017'den bu yana ilk kez zarar etti
UBS, 2017'den bu yana ilk kez zarar etti İsviçre'nin en büyük bankası UBS Group AG, Credit Suisse'nin devam eden satın alma sürecinin yarattığı olumsuz etkiyle birlikte 2017'den bu yana ilk kez zarar etti.
7.11.2023 Uzmanpara
Bumerang CEO'lar
Bumerang CEO'lar Bir şirketten ayrıldıktan sonra tekrar geri dönen CEO'lara "Bumerang CEO" deniliyor. Yararları da var, zararları da...
14.07.2023 Milliyet Executive
İsviçre'de yüz binlerce kadın sokaklara çıktı
İsviçre'de yüz binlerce kadın sokaklara çıktı 'Kadınlar grevi'nde 300 bin kişi 'eşit işe eşit ücret' istedi, gösterilerde ayrımcılık, cinsel taciz ve çocuk yuvalarına yeterli kaynağın ayrılmaması protesto edildi.
15.06.2023 Dünya
UBS, Credit Suisse'yi resmen devraldı
UBS, Credit Suisse'yi resmen devraldı UBS, Credit Suisse Group'un devralmasını tamamladığını duyurdu. Bu devralma sonrası 1,6 trilyon dolarlık bir bilançoya sahip devasa bir İsviçre bankası ortaya çıktı.
12.06.2023 Uzmanpara
UBS, Credit Suisse'yi 12 Haziran'da devralacak
UBS, Credit Suisse'yi 12 Haziran'da devralacak UBS, Credit Suisse Group'un devralınması sürecini 12 Haziran'a kadar tamamlayacağını duyurdu.
5.06.2023 Uzmanpara
Bitcoin kritik seviyenin üzerine çıktı
Bitcoin kritik seviyenin üzerine çıktı Son 20 gündür cansız seyreden ve 28 bin dolar civarında çakılı kalan Bitcoin geçtiğimiz gün gösterdiği fiyat hareketi ile dikkatleri üzerine çekti. Bitcoin, bugün 10 ay boyunca test etmediği önemli bir eşiği aştı. Peki yükselişin sebebi ne? İşte detaylar...
11.04.2023 Uzmanpara
İşte dolar ve euroda son durum
İşte dolar ve euroda son durum Dolar/TL haftanın son işlem gününe 19.16’nın üzerinde başladı.
31.03.2023 Uzmanpara
Dolar kaç liradan işlem görüyor?
Dolar kaç liradan işlem görüyor? Dolar/TL haftanın dördüncü işlem gününe 19.12’nin üzerinde başladı.
30.03.2023 Uzmanpara
Dolar bugün kaç lira?
Dolar bugün kaç lira? Dolar/TL haftanın üçüncü işlem gününe 19.11’in üzerinde başladı.
29.03.2023 Uzmanpara
Altın fiyatlarında son durum ne?
Altın fiyatlarında son durum ne? Geçtiğimiz hafta sert yükseliş gösteren altın fiyatları yeni haftada aşağı yönlü seyir ile dikkat çekiyor. Gram altın 1200 lira olan kritik eşiğin üzerinde seyrediyor. İşte detaylar...
29.03.2023 Uzmanpara
Silikon Vadisi Bankası satıldı
Silikon Vadisi Bankası satıldı ABD’de bankacılık krizini küresel piyasaların gündemine sokan Silikon Vadisi Bankası (SVB), First Citizens Bank’a devredildi.
28.03.2023 Uzmanpara
ABD borsalarında ‘banka kurtarma’ yükselişi
ABD borsalarında ‘banka kurtarma’ yükselişi ABD’de bankacılık krizini küresel piyasaların gündemine sokan Silicon Valley Bank (SVB), First Citizens Bank’a devredildi.
28.03.2023 Ekonomi
'Bankacılıktaki kargaşa sıkılaşmaya yol açacak'
'Bankacılıktaki kargaşa sıkılaşmaya yol açacak' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkan Yardımcısı Luis de Guindos bankacılık sektöründe yaşanan kargaşanın Euro Bölgesi'nde kredi standartlarında ek bir sıkılaştırmaya yol açabileceğini söyledi.
27.03.2023 Uzmanpara
Altın fiyatlarında 'Fed' etkisi
Altın fiyatlarında 'Fed' etkisi ABD’de banka iflasları sonrası hareketlenen altın fiyatlarında yön geçtiğimiz gün ABD Merkez Bankası’nın (Fed) faiz kararı sonrası şekillendi. Peki Fed kararı sonrası piyasalarda son durum ne? Fed banka iflasları sonrası piyasalara ne mesaj verdi? İşte detaylar...
23.03.2023 Uzmanpara
FED faiz kararını açıkladı
FED faiz kararını açıkladı ABD Merkez Bankası (Fed) faiz kararını açıkladı. Politika faizi 25 baz puan artırılarak yüzde 4,75-5,00 aralığına yükseltildi.
22.03.2023 Ekonomi
'Enflasyonla mücadele sona ermedi'
'Enflasyonla mücadele sona ermedi' Almanya Merkez Bankası (Bundesbank) Başkanı Joachim Nagel, Euro Bölgesi faiz belirleyicilerinin dirençli olmaları ve enflasyon ile mücadele için borçlanma maliyetlerini yükseltmeye devam etmeleri gerektiğini söyledi.
22.03.2023 Uzmanpara
Altın yatırımcıları Fed'i bekliyor
Altın yatırımcıları Fed'i bekliyor Haftanın ilk işlem gününde rekor seviyelere ulaşan altın fiyatları geçtiğimiz gün sert kayıp göstermişti. Bugün ise yatırımcıların gözü kulağı ABD Merkez Bankası’nın (Fed) faiz kararında olacak. Peki kritik gelişme öncesi piyasada son durum ne? İşte detaylar...
22.03.2023 Uzmanpara
Piyasaların gözü kulağı FED faiz kararında! Altın için çarpıcı tahmin
Piyasaların gözü kulağı FED faiz kararında! Altın için çarpıcı tahmin Piyasaların gözü kulağı bugün açıklanacak FED faiz kararında! Peki ABD Merkez Bankası ne karar verecek? Dinamik Yatırım Baş Ekonomist Enver Erkan ve BLG Finansal Danışmanlık Kurucu Ortağı Belgin Maviş piyasaları değerlendirdi.
22.03.2023 Ekonomi
Altın fiyatları tırmanışa geçti! Kuyumculardan panik satışı uyarısı
Altın fiyatları tırmanışa geçti! Kuyumculardan panik satışı uyarısı Altın fiyatları, bankacılık sektörünün yarattığı riskle birlikte artmaya devam ederken ons altın bu sabah 2 bin dolar bandına yaklaştı. Rekor kıran altın için kuyumculardan panik satışı uyarısı geldi.
21.03.2023 Haberler
Moody's, UBS'nin kredi notunu teyit etti
Moody's, UBS'nin kredi notunu teyit etti Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody's, UBS'nin kredi notunu teyit etti, görünümü negatife indirdi.
21.03.2023 Uzmanpara
'Bankalar daha zorlu zamanlara hazırlanmalı'
'Bankalar daha zorlu zamanlara hazırlanmalı' Avrupa Merkez Bankası Başkanı Christine Lagarde bankaların daha zorlu zamanlara hazırlanması gerektiğini belirtti.
21.03.2023 Uzmanpara
Altın yatırımcıları Fed kararını bekliyor
Altın yatırımcıları Fed kararını bekliyor Geçtiğimiz gün ons altın son 1 yılın zirvesine çıkarak 2 bin doları aştı, gram altın ise 1200 lira seviyesinin üzerine çıkarak tarihi rekor kırmıştı. Altın piyasasında gözler yarın gerçekleşecek olan ABD Merkez Bankası’nın (Fed) faiz kararında olacak.
21.03.2023 Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Credit Suisse ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.