27 Kasım Haftası burç yorumları - Haftalık burç yorumları

27 Kasım haftasına İkizler burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Hafta genelinde bu dolunayın etkisi baskın olacak. Gökyüzü iyimser olduğumuz konularda daha gerçekçi davranmamız gerektiğini anlatıyor. Kararsızlık yaşadığımız konuları netleştirmemiz gerekecek. 10 Aralık’a kadar kadersel karşılaşmalar ya da bitişler yaşayabiliriz. İlişkilerimizde kendi değerimizi ve dürüstlüğü daha fazla sorgulayacağız.

Bu hafta hava şartlarında ani değişimler, zorlayan koşullar yaşanabilir. Her duyduğumuzun doğru olmama ihtimali var. Bu yüzden verilen sözlere dikkat edilmesi gereken bir haftadayız.

Haberin Devamı

29 Kasım Çarşamba adaletle ilgili konular ön plana çıkabilir. Hakkımızı aramak durumunda kalabiliriz. Sağlıkla ilgili hassasiyetlerde de artış mümkün.

30 Kasım Perşembe odağımız ikili ilişkilerde ve finansal konularda olacak. Piyasalarda beklenmedik değişimler görülebilir. İlişkilerde de ani başlangıçlar ve bitişler yaşanabilir.

1 Aralık Cuma İletişim gezegeni Merkür Oğlak burcuna geçecek. Merkür’ün Oğlak seyrinde bilgiyi daha çok sorgulayıp, teyit ararız. Sorumluluğun ön planda olduğu bir düşünce şekli baskın olur. Ciddi konuşmalar ve stratejik düşünme eğiliminin ağırlıkta olduğu bir döneme giriyoruz. İletişim dilimiz de daha mesafeli olacak.

2 Aralık Cumartesi önemli görüşmeler yapmak, projelerle ilgili karar almak için uygun bir gün. Tecrübeli kişilerden fikir alabiliriz.

3 Aralık Pazar ikili ilişkilerde kıskançlık sebepli gerginlikler yaşanabileceğinden temkinli davranmakta fayda var. Maddi konularda da iyi niyetli olmayan yönlendirmelere dikkat edilmeli.

27 Kasım haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde:

YÜKSELEN KOÇ

Yakın çevrenizle, kardeşlerinizle olan iletişimin ön planda olacağı bu hafta kendinizi rahat ifade edemediğinizi hissedebilirsiniz. Ticari konularda risk almamaya çalışın. Hafta sonu iş ile ilgili tamamlamak istediğiniz bir konuyu netleştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Şaşırtıcı haberler alacağınız bir hafta olacak.

YÜKSELEN BOĞA

Maddi konuların gündemde olacağı bir hafta. Çevrenizden, özellikle de çalışma arkadaşlarınızdan onay alamıyor hatta engelleniyormuş gibi hissedebilirsiniz. Aşırıya kaçan harcamalardan uzak durun. Eğitimle ya da yurt dışı bağlantılı işlerle ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Haberin Devamı

YÜKSELEN İKİZLER

Sizin için önemli etkileri olacak, kararlar aldıracak bir hafta. Özellikle ikili ilişkilerde haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüz konulardaki kararsızlıklarınızı netleştireceksiniz. Giderlerinizle ilgili düzenlemelere gidebilirsiniz. Hafta sonu özel hayatınızda fevri davranmamaya gayret edin.

YÜKSELEN YENGEÇ

Geri plana attığınız konuların gündemde olacağı bu hafta hayata bakış şeklinizi sorgulayabilirsiniz. Bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirmeye gayret edin. Sağlığınızla ilgili hassasiyetler olabilir. Hafta sonu ikili ilişkilerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN ASLAN

Maddi konularda ileri dönük planlarınızın ve arkadaşlarınızın gündemde olacağı bir hafta. Sosyal hayat için daha fazla harcama yapmanız gerekebilir. Aşk hayatınızda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Hafta sonu çevrenizden işinizle ilgili destek alabilirsiniz.

Haberin Devamı

YÜKSELEN BAŞAK

İş hayatınızın, üstlendiğiniz sorumlulukların ön planda olacağı bu hafta karar vermekte zorlanabilirsiniz. Objektif ve net olmaya çalışın. Ailevi konularda dengeyi bulmaya, adil olmaya çalışacaksınız. Hafta sonu ise özel hayatınızda aşırı sahiplenici olmamaya gayret edin.

YÜKSELEN TERAZİ

Hayata bakış şekliniz ile gündelik yaşam akışınızın uyumunu sorgulayacağınız bu hafta hukuki ya da eğitimle ilgili konular da gündeminizde olacak. Trafikte azami dikkat göstermeye gayret edin. Hafta sonu evle, ebeveynlerinizle ilgilenmeyi tercih edeceksiniz.

YÜKSELEN AKREP

Ödemelerin, vergilerin, paylaşımlı paraların ön planda olacağı bir hafta. Aynı zamanda ikili ilişkiler içindeki değerinizi de fazlaca sorgulayacaksınız. Hafta sonu yaratıcı fikirler geliştirebilir, hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Özel hayatınızda ise gizli kalmış konular gündeme gelebilir.

YÜKSELEN YAY

İkili ilişkilerde denge kurmaya çalışacağınız bu hafta ailevi konularda aldığınız sorumluluklar size fazla gelebilir. Evinizde yapmayı planladığınız işlerde gecikmeler yaşanabilir. Hafta sonu bu konuları telafi etme fırsatı bulacaksınız. Sağlığınıza da özellikle dikkat etmeniz gereken bir hafta.

YÜKSELEN OĞLAK

Çalışma ortamınızla ilgili konuların ön planda olacağı bu hafta sağlığınızla da ilgilenmeniz gerekebilir. Anlaşmalar, sözleşmeler konusunda temkinli olmaya gayret edin. Özellikle işinizle ilgili karar alırken etraflıca düşünmeyi ihmal etmeyin. Hafta sonu yeni bir eğitime başlayabilirsiniz.

YÜKSELEN KOVA

Çocuklarınızla ilgili kararlar alacağınız bu hafta aşk hayatınızı da sorgulayacaksınız. Maddi konularda kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla anlaşmazlıklar yaşanabilir. Hafta sonu ise yalnız kalmayı ve kendi kendinize vakit geçirmeyi tercih edeceksiniz.

YÜKSELEN BALIK

Ailevi konuların gündemde olacağı bu hafta ebeveynlerle ya da evle ilgili üstlenilen sorumluluklar sizi biraz yorabilir. İşinizle ilgili beklenmedik konuşmalara şahit olabilirsiniz. Hafta sonu sosyalleşmek, arkadaşlarla vakit geçirmek sizi iyi gelecek.

Hepimize güzel bir hafta olması dileğimle, sevgiler.