Haftalık Burç Yorumları

KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
SAKA (KOVA)
BALIK
Bu Hafta

Bugünlerde gelecek yönünde fikirler, görüşmeler ve sosyal konular gündeme gelirken, pek çok planınızı yenilemek durumunda olabilirsiniz. Arkadaşlıklara da vurgu var. 24’ü sonrasında görevlerde, sorumluluklarda oldukça hızlı hareket etmeyi gerektiren koşullar var. Bu dönemde artan bir rekabet ve kendinizi ispat etmek gibi koşullarla karşılaşabilirsiniz. 25’i civarında finansal bir konuda kendinizi göstermek, sonuç almak isteyebilirsiniz. Korkuları aşmak gerekiyor. 29’u civarında fikirlerinizde aceleci davranmamalısınız.

Devamını Oku
Bu Hafta

Bugünlerde sorumluluklar ve iş hayatındaki kurallar, görevler daha çok dikkat çekiyor. Bu konularda eksik kalan işleri tamamlama gereği var. Teknik işler, teknoloji içeren konular da dikkat çekebilir. 24’ünden itibaren uzakları, yabancıları içine alan konularda mücadeleniz daha çok artabilir. Düşüncelerinizde, medya ya da akademik alanda daha fazla rekabet yaşanabilir. 25’i civarında karşılıklı bir konuda, eşiniz ile ilgili konularda kararlılık gerekebilir ve başarıya odaklanabilirsiniz. 29’u civarında ise ortaklı işlere, finansal konulara özellikle bakmak gerekiyor.

Devamını Oku
Bu Hafta

Bu dönemde olaylara daha geniş açıdan bakarak kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklar artıyor. Eğitim, yayıncılık, yabancıları da içine alabilecek sorumluluklar gündeme gelebilir. 24’ü sonrasında finansal alanda daha fazla gayret ve ortaklı işleri koruma gereği artmakta. Bu yeni süreçte endişe yaratabilen sorumluluklar üzerine gidebilirsiniz. 25’i civarında işte ve beraber çalıştığınız kişilerle ilgili çabalar öne çıkmakta. Düzeninize önem verin. 29’u civarında ise karşılıklı bir konuda, ilişkilerde sonlanan durumlar içinde olabilirsiniz.

Devamını Oku
Bu Hafta

Bu dönemde bazı endişeler, sizi psikolojik açıdan test eden koşullar içinden geçiyorsunuz. Duygularınızı daha iyi anlamaya dikkat edin. Ortaklı işler, finansal konular da dikkat çekebilir. 24’ü ile birlikte evlilikte, ortaklı alanda daha gerçekçi ve kararlı olmak durumundasınız. Karşıtlıklar, davalar gündeme gelebilir. 25’i civarında sevdiğiniz bir konuda ya da aşk hayatınızda daha gayretlisiniz. 29’u civarında ise işe yönelik çabalar, daha fazla çalışma gereği var. Böylece eksik olan şeyleri tamamlama imkanınız olabilir.

Devamını Oku
Bu Hafta

Bugünlerde Güneş karşıt burcunuza ilerleyerek önemli değerlendirmeler ve sonuçlar getiriyor. Son altı ayın bir muhasebesini yapabilirsiniz. Karşılıklı işler, evlilik ya da ortaklıklarda sonuçlar var. 24’ü ile birlikte, işte daha fazla çaba ve disiplin başlıyor. Bu dönemde beraber çalıştığınız kişilerle ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Sağlık da önemli olabilir. 25’i civarında evi ilgilendiren işlere zaman ayırabilirsiniz. 29’u civarında sevdiklerinizle, çocuklarla ilgili konularda tamamlanmalar dikkat çekebilir.

Devamını Oku
Bu Hafta

Bugünlerde görevler, zaman ve dikkat gerektiren uğraşlar önem kazanmakta. Düzen, organizasyon gerektiren konular var. Enerjinizi daha planlı kullanmaya dikkat edin. Çok şey yapabilirsiniz. 24’ü sonrasında aşkta ve sevdiklerinizle ilgili konularda tutkular artmakta. Bu dönemde kendinizi ortaya koymak için daha iddialı olabilirsiniz. 25’i civarında düşüncelerinize çeki düzen verebilir ve zihnen odaklı olabilirsiniz. 29’u civarında evinizi, ailenizi ilgilendiren bir konunun sonuna gelinmiş olabilir.

Devamını Oku
Bu Hafta

Bu dönemde sevdiğiniz bir konuya odaklanmak, yaratıcılık göstermek ve daha fazla sorumluluk almak dikkat çekiyor. Çocuklar, aşk hayatınızda ve eve yönelik işlerde önemli çabalar var. Özellikle 24’ü sonrasında evi, toprağı ya da ailenizi ilgilendiren işlerde daha hızlı davranmak, bazı kararlar almak gerekebilir. Eve odaklanabilirsiniz. 25’i civarında parasal işlerde belirli hedefleri, sorumlulukları tamamlamak gerekebilir. 29’u civarında ise yakın çevrenizdeki bir konu, kardeşler ya da görüşmeler yolu ile bazı bitişler yaşanabilir.

Devamını Oku
Bu Hafta

Bu dönemde evinize, ailenize ve kendi iç dünyanıza odaklanarak yapabileceğiniz işler var. Ancak yakın çevrenizdekiler ve kendi programlarınız açısından da değişiklikler söz konusu. Özellikle 24’ü ile birlikte görüşmeler, ziyaretler, kardeşleri de ilgilendirebilecek durumlarda daha hızlı davranmak isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizde daha kararlı olmanız mümkün. 25’i civarında kişisel alanda daha mücadeleci olabilir, belirli işlerinizi tamamlama yoluna gidebilirsiniz. 29’u civarında ise maddi alanda acele kararlar vermemeye bakın.

Devamını Oku
Bu Hafta

Bugünlerde düşüncelerinize çeki düzen vermek, gerçekçi düşünmek ve önceliklerinizi yeniden düzenlemek için önemli nedenler var. Eksik kalan şeyleri daha iyi görebilirsiniz. 24’ünden başlayarak maddi kaynaklarınızı, yeteneklerinizi daha fazla seferber edebilirsiniz. Eğer bu dönemde harcamalarınızı dengelemezseniz, bütçeniz iyice zorlanabilir. 25’i civarında elde olmayan koşullar yüzünden hedeflerinizde zorlanabilirsiniz. 29’u civarında kişisel alanda eksik işleri tamamlamak ve psikolojik açıdan arınmak için olanaklar var.

Devamını Oku
Bu Hafta

Bu dönemde paranızı, birikimlerinizi, işle ilgili konuları toplamak için daha bilinçli hareket edebilirsiniz. Bazı düşünceler, bilgiler eksiklerinizi görmenize yardımcı olacak. 24’ünden itibaren burcunuza ilerleyen Mars sizi bir savaşçı haline getirmekte. Kendi hakkınızı korumak, öne çıkmak adına çok şey yapabilirsiniz. Acele etmediğiniz sürece başarılı olacaksınız. Bu dönemde tek başına kararlar verebilirsiniz. 25’i civarında hedefleriniz üzerinde planlı olmaya bakın. 29’u civarında da acele etmemek ve riske girmemek gerekiyor.

Devamını Oku
Bu Hafta

Artık burcunuza ilerleyen Güneş sayesinde yeni olasılıklar ve farkındalıklar var. Kişisel istekleriniz üzerinde durmak faydalı olacak. Hemen karar veremeseniz de, bazı tecrübeler içindesiniz. Ancak bu dönemde, 24’ünden sonra riskli işlere girmemek ve öfke ile davranmamak gerek. Ani durumlar, dikkatsizlikler yüzünden endişe yaşayabilirsiniz. 25’i civarında iş ve sorumluluklar alanında daha gayretli olabilirsiniz. Kararlılık gerekiyor. 29’u civarında arkadaşlarla, sosyal konularla bağlantılı işler yapmak yeni fikirler getirecek.

Devamını Oku
Bu Hafta

Bugünlerde düşüncelerinizi, planlarınızı aceleye getirmeden yeniden ele almak durumundasınız. Henüz net olmayan ya da beklemeye neden olan koşullar var. Jüpiter sizi korumakta. Ancak yine de, 24’ü sonrasında işte ve grup çalışmalarında daha etkin ve hızlı olmak durumundasınız. Arkadaşlar arasında da dikkat olmak iyi olacak. 25’i civarında düşüncelerinizi ortaya koymak, bir onay almak için çok çaba sarf edebilirsiniz. 29’u civarında ise eşinizle ya da ortaklı bir konu içinde belirli bitişler, sonlanmalar gündeme gelebilir.

Devamını Oku