Haftalık Burç Yorumları

KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
SAKA (KOVA)
BALIK
Bu Hafta

Haftanın ilk günlerinde gelecek ümitlerinizde daha gerçekçi olmanızı gerektiren bir hava var. Bu dönemde maddi kaynaklar ve birikimlerinizle ilgili konulara daha odaklısınız. 3’ü civarında gruplar içinde, iş hayatında, gelecekle ilgili planlarınızda en iyisini yapmak için çaba sarfediyorsunuz ancak sınırlamalar da ağır basıyor. 4’ünden itibaren yakın çevrenizde daha fazla hareket ve haberleşme söz konusu. İletişim kanalları hızlanmakta. Eğitsel uğraşlarda da ilerleme kolaylaşabilir. 7’si civarında şahsi konular öne çıkarken daha fazla şey yapmak isteyebilirsiniz. Bununla birlikte bitirilmesi gereken işler de söz konusu .

Devamını Oku
Bu Hafta

Burcunuzda ilerleyen Güneş size yeni gündemler ve adımlar getirmekte. Üç ay öncesinden başlayarak gelişen koşullar iyice hızlanmakta. Bu dönemde şahsi konularda yenilikler, başlangıçlar var. Haftanın ilk günlerinde özellikle iş hayatında üzerinizde daha fazla yük hissedebilirsiniz. 3’ü civarında mesleki alanda elinizden gelenin en iyisi için çaba sarfedebilirsiniz. 4’ü sonrasında özellikle yeteneklerinizi daha iyi kullanmak ve paraya çevirmek yönünde yeni bir hareketlilik başlayabilir. 7’si civarında ise daha özenli hareket etmek ve önünüzü göremediğiniz konularda aceleci davranmamanız daha yerinde olacak.

Devamını Oku
Bu Hafta

Bu dönemde önünüzü görmekte zorlandığınız durumlar ve bekleme yaratan koşullar var. Maddi konular üzerinde daha çok düşünmek istiyorsunuz. 3’ü civarında yeni insanlarla görüşmek, yabancıları da içine alabilecek sorumluluklar dikkat çekebilir. Belirli kısıtlamalar da var. 4’ünden itibaren Merkür burcunuza ilerleyerek size daha hızlı davranma ve direksiyona geçme imkanı vermekte. Böylece hayatınız biraz daha hız kazanırken, yeteneklerinizi daha iyi kullanabilirsiniz. 7’si civarında gelecek yönünde yeni beklentiler ve istekler var ancak bu koşullarda biraz daha beklemelisiniz.

Devamını Oku
Bu Hafta

Bu dönemde Güneş Boğa’da ilerlerken gelecek yönünde istek ve beklentilerinizde değişikliklere gitmek durumundasınız. Güven ve istikrar aramakla birlikte, olaylar karşısında daha esnek olmalısınız. Aşk hayatınızla ilgili konulara, çocukları ilgilendiren uğraşlara zaman ayırmak gerekiyor. 4’ü sonrasında çift düşünceler ve bazı kararsızlıklar gündeme gelebilir. Duyguları açıklamakta karışıklık gündeme gelebilir. 7’si civarında daha atak, girişken ve mesleki konularda daha cesur davranabilirsiniz. Ancak eldeki işleri de bitirmek mümkün.

Devamını Oku
Bu Hafta

Bu dönemde mesleki konular, sorumluluklar ve sizi bağlayan koşullar dikkat çekmekte. Sınırlamalar nedeni ile kendinizi gergin hissedebilirsiniz. İş ilişkilerinde daha esnek olmaya çalışmalısınız. Bugünlerde sizi toplum önüne çıkaran gelişmeler de gündeme gelebilir. 3’ü civarında evlilikte ve karşılıklı konularda bazı engelleri aşmak gerekebilir. 4’ünden itibaren arkadaşlıklar, sosyal konularda hareketlenme söz konusu. 7’si civarında da kendinizi anlatmak yönünde isteklisiniz. Ancak aceleci davranmamak daha yerinde olacak.

Devamını Oku
Bu Hafta

Bu dönemde Boğa burcundaki gezegenlerin burcunuzla uyumu size yeni düşünceler ve olaylara bakış açınızı genişletebilecek imkanlar sunuyor. Özellikle eğitimde ve akademik alanda yeni haberlere daha açıksınız. Görüşlerinizde daha esnek olmaya gayret ediniz. 3’ü civarında iş ortamınızı ve hizmet konularını içeren s0rumluluklar ve kısıtlamalar dikkat çekebilir. 4’ü sonrasında iş hayatınızda kendinizi göstermeniz ve bu alanda hızlı ilerlemeniz önem kazanıyor. 7’si civarında ise size heyecan ve bir ölçüde endişe de veren bir durumu aşabilirsiniz.

Devamını Oku
Bu Hafta

Bugünlerde iş ve çalışma odaklı konular, zaman alan işler ve sağlığınıza ait konular daha dikkat çekici gözüküyor. Hizmet, düzen konularına önem veriyorsunuz. Daha yapıcı olmaya gayret edebilirsiniz. Çalışma ortamındaki konular da değişiklikler getiriyor olabilir. 3’ü civarında yaratıcı konulara ve severek yaptığınız işlere zaman ayırabilirsiniz ancak bazı yükler ve kısıtlamalar da var. 4’ü sonrasında yeni fikirler ve yeni insanların getirebileceği haberlere dikkat edin. 7’si civarında karşılıklı konularda daha sabırlı olmanız gerekebilir.

Devamını Oku
Bu Hafta

Bugünlerde önemli muhasebeler, değerlendirmeler ve özellikle ilişkiler yönünde sizi şaşırtan değişiklikler gündeme gelebilir. Olayları tek başına yönlendirmeniz pek kolay değil ve dışsal koşulları da hesaba katmak, esnek davranmak durumundasınız. Özellikle 3’ü civarında eve, ailenize yönelik konularda bazı yükler, engeller gündeme gelebilir. Test altındasınız. 4’ü sonrasında bazı haberler endişe verici ya da psikolojik açıdan değiştirici yönde olabilir. 7’si civarında daha fazla çaba sarfetmek gerekiyor. Mesleki konulara odaklanmak gerekebilir.

Devamını Oku
Bu Hafta

Bugünlerde çalışma koşullarınızı, iş yerinizi ilgilendiren konular daha fazla öne çıkıyor. Zaman alan ve pratik olmayı gerektiren işlerle uğraşabilirsiniz. Düzen ve sağlık konuları, başkalarına hizmet etmek de öne çıkabilir. Haftanın ilk günlerinde, 3’ü civarında yakın çevrenizde sizi meşgul eden görüşmeler, ziyaretler ve eğitim konusu için çaba sarfedebilirsiniz. Ancak bazı kısıtlamalar da var. 4’ünden itibaren hızınız artabilir. Görüşmeler, anlaşmalar açısından hareketlilik var. 7’si civarında yaratıcı konulara daha açıksınız.

Devamını Oku
Bu Hafta

Bugünlerde Boğa burcundaki gezegenler sizi daha yaratıcı ve kişisel konularda daha hevesli kılmakta. Aşka, sevdiklerinizle ilgili konulara zaman ayırabilirsiniz. Harcamalarda biraz daha özenli olmakta fayda var. 3’ü civarında maddi konularda, iş hayatında, kaynak bulma konusunda bazı engelleri aşmak gerekebilir. 4’ü sonrasında daha fazla iş ve çalışma ortamında farklılık yaratan koşullar gelişiyor. 7’si civarında ise ailenizi ve evinizi ilgilendiren konularda daha çok bitiş ve tamamlanma içeren durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Devamını Oku
Bu Hafta

Bu dönemde daha kararlı, pratik ve odaklı olmayı gerektiren uğraşlar var. Gelecek yönünde bir temel atabileceğiniz değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca toprak ya da gayrimenkullerle ilgili konular da gündeme gelebilir. 3’ü civarında şahsi alanda, ailevi konularda daha kararlı davranmak durumundasınız. Elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışabilirsiniz. 4’ü sonrasında eğitimde ve zihinsel alanda daha keyifli ve akıcı koşullar başlıyor. Yaratıcı konulara yönelebilirsiniz. 7’si civarında ise ziyaretler ve konuşmalar sizi oldukça meşgul edebilir.

Devamını Oku
Bu Hafta

Bu dönemde Boğa burcunda ilerleyen gezegenler düşüncelerinizi somutlaştırmak daha verimli çalışmak ve zihinsel açıdan üretken olmak açısından bazı fırsatlar getirmekte. Tasarım aşamasında olan şeyleri daha fazla ilerletebilirsiniz. Ancak haftanın ilk günlerinde çok net olmayan ve sizi bağlayan sorumluluklar gündeme gelebilir. 4’ü sonrasında evde ve yerleşiminizi ilgilendiren konularda hareketlilik ve yenilikler var. Evde meşguliyet artabilir. 7’si civarında elinizdeki imkanları değerlendirmek açısından daha sabırlı olmaya bakmalısınız.

Devamını Oku

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet