Dekorasyon Demonte Ne Demek? Mobilya Ürünlerinde Demonte Ürün Ne Anlama Gelir?

Demonte Ne Demek? Mobilya Ürünlerinde Demonte Ürün Ne Anlama Gelir?

04.03.2021 - 05:12 | Son Güncellenme:

Demonte herkes tarafından duyulmuş ve yaygın olarak kullanılan bir kelimedir. Demonte kelimesinin hangi alanda ve hangi anlamda kullanıldığı bazı kişiler tarafından merak ediliyor. Demonte ne demek? Mobilya ürünlerinde demonte ürün ne anlama gelir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Demonte Ne Demek Mobilya Ürünlerinde Demonte Ürün Ne Anlama Gelir


Demonte, mobilya sektöründe tercih edilen ve takılmaya hazır ürünler için kullanılan bir terimdir.

Demonte Ne Demek?

Pek çok insan demonte kelimesini gündelik hayatında duymuştur. Özellikle mobilya ürünleri satan firmalar bu kelimeyi çok fazla kez kullanabiliyor. İnsanlar mobilya ürünü satın alacağı zaman ürün araştırması yaparken, demonte kelimesini duyabiliyor. Demonte kelimesi aslında montaj yapılmaya hazır olan ürünleri temsil ediyor. Bir ürün hakkında demonte deniliyorsa, o ürünün takılmaya yani montaj yapılmaya hazır olduğunu belirtiyor.

Mobilya Ürünlerinde Demonte Ne Anlama Gelir?

Demonte kelimesi bazen demontaj kelimesiyle karıştırılabiliyor. Fakat demontaj takılmış olan bir ürünün sökülmesi anlamına geliyor. Demonte ise herhangi bir mobilya ürünün hazırlanmış ve takılmaya hazır olması anlamıyla kullanılıyor. Bu kelime genellikle mobilya sektöründeki çalışan kişiler tarafından çok tercih edilerek kullanılıyor.

 

Yazarlar