Geri Dön

Kişiye özel pilates!

FNB Pilates, 15 günlük kişiye özel antrenörlük programı ile yaza enerjik ve fit bir görünümle başlamak isteyenleri bekliyor.

Kişiye özel pilates!

FNB Pilates, yazın gelmesine kısa bir süre kala fiziksel ve ruhsal olarak yenilenmek isteyenlere 15 günlük kişiye özel antrenörlük programını sunuyor. 26 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında geçerli olan program; aletli pilates, yürüyüş, yoga, masaj, KranioSakral Terapi (KST), Gyrotonic ve Blended ile ortak hazırlanan kişiye özel beslenme programından oluşuyor. FNB Pilates’in kişiye özel sunduğu program katılımcıların manevi rahatlamalarına yardımcı olurken bedenen hafiflemelerine de destek veriyor.

Haberin Devamı

15 gün süren program boyunca ruhen ve bedenen yenilenecek olan katılımcılar, beslenme programında yer alan “Blended” lifli içecekler sayesinde tokluk hissini yaşayacaklar. Aletli pilates dersleri yardımıyla esnek ve fit bir görünüme kavuşurken, kendi belirleyecekleri rotada 1 saatlik yürüyüşler ile açık havada spor yapmanın keyfine varacaklar.

3 boyutlu hareketler ile tüm bedeni çalıştıran Gyrotonic egzersizleri, katılımcılara 2 saat süresince zihin ve beden bütünlüklerinin farkındalığını hissettirirken, gün boyunca dinginliklerini korumalarını sağlayacak.

Günde 1 saatlik KranioSakral Terapi (KST) seansı, bedenin doğal iyileşme kapasitesini arttırırken katılımcıların gün içerisinde ihtiyaç duydukları içsel enerjilerini yükseltecek. Katılımcılar beden yorgunluğunu 1 saatlik masaj terapisi ile giderirken 4 saat sürecek olan yeni bedene merhaba yogası kişinin iç dünyasının derinliğini keşfetmesine yardımcı olacak.

Haberin Devamı

PilatesFNB’nin kurucusu Fatma Nur Bilgin, hamilelerden engellilere geniş bir yelpazede pilates uygulamaları geliştirmiş İngiliz Pilates Gurusu Alan Herdman’ın ekolünü benimsiyor.

Hafta Hafta Gebelik

Gebeliğinizin kaçıncı haftasındasınız?

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber