Geri Dön

Prima anne ve bebeklerinden ilham aldı

Prima, tüm anneleri “Sevgi, Uyku ve Oyun” şarkısına katılmaya davet ediyor.

Prima anne ve bebeklerinden ilham aldı

P&G’nin lider bebek bezi markası Prima, “Sevgi, Uyku ve Oyun” isimli yeni manifestosunu kamuoyuna duyurdu. Dünya çapında belirlediği manifestosu ‘Sevgi, Uyku ve Oyun’un bebekler için önemini anlatmak üzere Prima, yeni şarkısı ve müzik klibiyle Türkiye’deki tüm anneleri manifestoya katılmaya davet ediyor.


Sevgi, Uyku ve Oyun manifestosu bebeklerin büyüme yolculuğunda milyonlarca farklı yol olduğunu ve her bebeğin gitmesi gereken yere kendi yolunu seçerek; kendi zamanlamasıyla varacağını vurguluyor. Yeni manifesto ile Prima, tüm dünyada bebeklerin sevgi, uyku ve oyunun milyonlarca farklı şekilde yaşanmasına katkı sağlayacak.

Şevval Sam Türkiye’nin Sevgi, Uyku ve Oyun şarkısını besteleyecek

Prima, Sevgi, Uyku ve Oyun’un Türkiye’deki lansmanı için ünlü sanatçı Şevval Sam ile yaptığı işbirliğini gerçekleştirdiği son şenlikte duyurdu. İşbirliği doğrultusunda Sam, Türkiye’deki bebeklerden ilham alarak sevgi, uyku ve oyunu anlatan bir şarkı besteleyecek.

Şarkının hazırlık aşamasında annelerden bebeklerinin sevgi, uyku, oyun anlarının fotoğraf ve videoları istenecek. Dileyen anneler bebekleriyle birlikte söyledikleri bir şarkıyı da paylaşabilecek. Şevval Sam, bu içerikleri değerlendirip Türkiye’deki bebeklerin sevgi, uyku ve oyun anlarını kutlamak amacıyla bir şarkı besteleyecek. Ardından şarkı için annelerin paylaştığı video ve fotoğraflarla hazırlanan klibi ile şarkı Şubat ayında tüm Türkiye ile paylaşılacak.

Hafta Hafta Gebelik

Gebeliğinizin kaçıncı haftasındasınız?

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber