Güneş sonrası yosun maskesi

Güneş sonrası cildinizi yosun maskeleriyle canlandırın

Deniz yosununun cildimize sağladığı faydaları saymakla bitmez. Her şeyden evvel doğal bir şifadır. Deniz yosununun içeriğinde, A- B1- B2- B6 ve C vitaminleri yoğunluktadır ve ayrıca iyot, potasyum, demir, magnezyum, kalsiyum gibi mineraller bulunur. Yosun maskelerini denizden gelen güzellik olarak tanımlayabiliriz.

Bu doğal şifanın cildimize sağladığı faydaları sıralarsak;

1) Güneş sonrası kaybolan nemi tekrar geri kazandırır ve cildi serinletir

2) Cildi canlandırır

3) Cildin rengini açar

4) Ciltteki kızarık ve tahrişleri giderir

5) Deniz yosunu maskesi cilt yaşlanma sürecini yavaşlatır, yeni hücre oluşumunu destekler

6) Cilt yağlanmasını dengeler ve sivilce, akne oluşumunu önler

Güneş sonrası cildimizi yosun maskeleri ile canlandırma zamanı

Güneş sonrası yosun maskesi

Her cilt tipine uygun olan maske, özellikle güneşte bronzlaşan cildinize serinlik verir ve kaybolan nemi tekrar geri kazandırır. Yosun, okaliptus ve ada çayı içeriği ile cildi rahatlatır, sakinleştirir, cilt canlı, ışıltılı renk alır.

Kuru ve hassas ciltlere yosun maskesi

Cilde yoğun nem kazandıran maske, derin okyanuslardan elde edilen kırmızı ve kahverengi yosunlar ile güneşte kızaran ve hassaslaşan cilde nem kazandırarak, ciltte oluşan kızarıklığı alır. Vitamin C ve Hyaluron saure içeriği ile de tazelenmiş canlı bir görünüme kavuşur.

Yağlı cilt ve sivilcelere yosun maskesi

Bitki ekstreleri ve tabii mineral içeriği ile ısınarak cildi rahatlatır. Hafif ısınma özelliği olan yosun maskesi cildin alt katmanlarını etkileyerek kan dolaşımını hızlandırır ve yağ üretimini dengeler.

Olgun ciltlere anti-aging yosun maskesi

Havyar içerikli yosun maske, cildi yapılandırır, yaşlanma sürecini yavaşlatır ve yeni hücre oluşumunu destekler. Cilt pürüzleşir, tazelenir ve gençlik kazanır.

Her cilt tipine uygun olan yosun maskesi

Güneşten kuruyan, sertleşen ciltlere, yosun ve papaya ekstreleri içeriği ile sert tabakayı yumuşatarak cildin geçirgenliğini arttırır.

Güneş lekelerini açan yosun maskesi

Yüksek oranda vitamin C ve böğürtlen içeriği ile güneşten oluşan dengesizlikleri yatıştırır ve adım, adım güneş lekelerinin rengini açma özelliği olan yosun maskesidir.

Sağlıklı güzellik dolu günler dileği ile,

Int.Dipl. Kozmetisyen

Nesrin Sürer

www.enesbioestetikcenter.com