Bullard

Bullard

Son dakika bullard haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan bullard gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan bullard haber sayfamızda...

Bullard

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 78 bullard haberi bulunmuştur.
'Fed teşvikleri geri çekebilir'
'Fed teşvikleri geri çekebilir'St. Louis Fed Başkanı James Bullard, mevkidaşları FOMC toplantısında karar alır almaz Fed tahvil alımlarının hızını azaltmaya başlamak için hazır olduğunu söyledi.
13.07.2021Uzmanpara
Fed yetkilileri bir 'şahin', bir 'güvercin'
Fed yetkilileri bir 'şahin', bir 'güvercin'Salgında önemli bir ilerleme kaydedilmesinin ardından toparlanmaya başlayan ekonomilerde merkez bankalarının enflasyonist baskıların etkisiyle de verdikleri desteği geri çekmeye başlamayı konuşması gündemin üst sıralarına yerleşirken, sözle yönlendirmelerin kritik önem taşıdığı bu süreçte bir "şahin", bir "güvercin" tonda yapılan açıklamalar görünümü bulanıklaştırıyor.
4.07.2021Uzmanpara
Bullard'dan enflasyon değerlendirmesi
Bullard'dan enflasyon değerlendirmesiSt Louis Fed Başkanı James Bullard, enflasyon oranının 2022'de beklenenden daha yüksek olabileceğini söyledi.
2.07.2021Uzmanpara
Yatırımcıların yeni kör noktası
Yatırımcıların yeni kör noktasıABD Merkez Bankasının (Fed) salgın sonrası değişen enflasyon yaklaşımı ve üyelerin mevcut durum değerlendirmelerinde belirgin ayrışmalar yatırımcıların önünü görmesini zorlaştırırken, net olan şey ise 2008 finansal kriz döneminden çok daha farklı bir ortamı deneyimleyen piyasalarda volatilitenin bir müddet daha gündemde kalacak olması...
28.06.2021Uzmanpara
Piyasalar Powell'ın sunumuna odaklandı
Piyasalar Powell'ın sunumuna odaklandıKüresel piyasalarda, dün beklenti yönetiminin yeniden yapılması ile volatilitenin arttığı ve fiyatlamaların negatiften pozitife döndüğü görülürken, bugün yurt içinde Tüketici Güven Endeksi, yurt dışında ise ABD Merkez Bankası (Fed) Başkanı Jerome Powell'ın Temsilciler Meclisi'nde yapacağı sunum takip edilecek.
22.06.2021Uzmanpara
Piyasalar yoğun bir haftaya giriyor
Piyasalar yoğun bir haftaya giriyorKüresel piyasalarda, geçen hafta ABD Merkez Bankası'nın (Fed) beklentilerden şahin bulunan haziran toplantısının ardından satış ağırlıklı bir seyir izlenirken, yeni haftada Fed Başkanı Jerome Powell ile Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde'ın konuşmalarının yanı sıra İngiltere Merkez Bankası (BoE) faiz kararı, ABD'de büyüme ve Avrupa'da imalat sanayi Satınalma Yöneticileri Endeksi (PMI) verileri izlenecek.
21.06.2021Uzmanpara
Piyasalarda Fed gündemdeki yerini koruyor
Piyasalarda Fed gündemdeki yerini koruyorKüresel piyasalarda, ABD Merkez Bankası'nın (Fed) kısmen şahinleşmesi sonrası satış ağırlıklı bir seyir izlenirken, gelecek hafta gözler başta Fed Başkanı Jerome Powell olmak üzere Fed üyelerinin yapacağı açıklamalara çevrildi.
19.06.2021Uzmanpara
New York borsası düşüşle açıldı
New York borsası düşüşle açıldıNew York borsası, güne satış ağırlıklı bir seyirle başladı. Açılışta Dow Jones endeksi, 371 puan ve yüzde 1,11 değer kaybıyla 33.441 puana indi.
18.06.2021Ekonomi
New York borsası düşüşle açıldı
New York borsası düşüşle açıldıNew York borsası, güne satış ağırlıklı bir seyirle başladı.
18.06.2021Uzmanpara
New York borsası yükselişle açıldı
New York borsası yükselişle açıldıNew York borsası, güne yükselişle başladı. Açılışta Dow Jones endeksi, yüzde 0,18 artışla 34.456,68 puana yükseldi.
25.05.2021Ekonomi
New York borsası yükselişle açıldı
New York borsası yükselişle açıldıNew York borsası, güne yükselişle başladı. Açılışta Dow Jones endeksi, yüzde 0,18 artışla 34.456,68 puana yükseldi.
25.05.2021Uzmanpara
'Ayağı gazdan çekmenin zamanı değil'
'Ayağı gazdan çekmenin zamanı değil'St Louis Fed Başkanı James Bullard, ekonominin gösterdiği ilerlemenin bilincinde olduğunu, ancak henüz ABD Merkez Bankası'nın (Fed) ayağını gazdan çekmesinin zamanının gelmediğini söyledi.
12.05.2021Uzmanpara
Fed yetkililerinin açıklamaları satış getirdi
Fed yetkililerinin açıklamaları satış getirdiDikkatini ABD'de bugün açıklanacak enflasyon rakamlarına yöneltmiş olan Wall Street, dün ABD Merkez Bankası (Fed) yetkililerinden gelen açıklamalar ile sert düşüş yaşadı.
12.05.2021Uzmanpara
Bullard'a göre Bitcoin dolar için bir tehdit değil
Bullard'a göre Bitcoin dolar için bir tehdit değilABD Merkez Bankası (Fed) St Louis Başkanı James Bullard, son dönemde hızla yükselen Bitcoin'i dolara karşı bir tehdit olarak görmediğini söyledi.
17.02.2021Uzmanpara
New York borsası yükselişle açıldı
New York borsası yükselişle açıldıNew York borsası, güne yükselişle başladı. Açılışta Dow Jones endeksi, 100 puanın üzerinde değer kazandı ve yüzde 0,37 artışla 31.575,04 puandan işlem gördü.
16.02.2021Ekonomi
New York borsası yükselişle açıldı
New York borsası yükselişle açıldıNew York borsası, güne yükselişle başladı. Açılışta Dow Jones endeksi, 100 puanın üzerinde değer kazandı ve yüzde 0,37 artışla 31.575,04 puandan işlem gördü.
16.02.2021Uzmanpara
'Bu yıl GSYH'da güçlü büyüme bekliyorum'
'Bu yıl GSYH'da güçlü büyüme bekliyorum'St. Louis Fed Başkanı James Bullard, "Bu yıl GSYH'da güçlü büyüme bekliyorum." ifadelerini kullandı.
4.02.2021Uzmanpara
'Ekonomik görünüm oldukça güçlü'
'Ekonomik görünüm oldukça güçlü'St Louis Fed Başkanı James Bullard, ABD ekonomisi için 2021 görünümünün oldukça güçlü olmaya devam ettiğini söyledi.
13.01.2021Uzmanpara
'Tünelin sonundaki ışığı görüyorum'
'Tünelin sonundaki ışığı görüyorum'St. Louis Fed Başkanı James Bullard, birçok koronavirüs aşı adayının başarılarına ilişkin son gelişmelerin sağlık krizinin ve ekonomik krizin sonunun ufukta görünüyor olabileceğine işaret ettiğini söyledi.
25.11.2020Uzmanpara
'Para politikası çok etkili oldu'
'Para politikası çok etkili oldu'St. Louis Fed Başkanı James Bullard, pandemi döneminde para politikası adımlarının istisnai seviyede başarılı olduğunu söyledi.
19.11.2020Uzmanpara
'Negatif faiz ABD için iyi bir seçenek değil'
'Negatif faiz ABD için iyi bir seçenek değil'St. Louis Fed Başkanı James Bullard, "Negatif faiz ABD için iyi bir seçenek değil." dedi.
22.10.2020Uzmanpara
'Para politikasını değiştirmeye gerek yok'
'Para politikasını değiştirmeye gerek yok'ABD Merkez Bankası (Fed) St. Louis Başkanı James Bullard, Fed'in mevcut para politikasından memnun olduğunu, ABD ekonomisinin finans piyasalarında beklenenden daha hızlı toparlanmasını beklediğini vurguladı.
6.10.2020Uzmanpara
Dolar bu sabah güne nasıl başladı?
Dolar bu sabah güne nasıl başladı? ABD Merkez Bankası (Fed) Başkanı Jerome Powell'ın bu hafta Kongre komitesinde yapacağı konuşma öncesi, gelen ekonomik verilerin de etkisiyle euro ve yen gibi sert paralar karşısında hafif gerileyen dolar, iç piyasada da geçen hafta yükseldiği yeni tarihi yüksek düzeylerde hareket ediyor.
21.09.2020Uzmanpara
Bullard: ABD ekonomi keskin büyüme aşamasında
Bullard: ABD ekonomi keskin büyüme aşamasındaSt Louis Fed Başkanı James Bullard, "ABD ekonomi keskin büyüme aşamasında." ifadelerini kullandı.
28.08.2020Uzmanpara
Dolar/TL ne kadar oldu? (12.05.2020)
Dolar/TL ne kadar oldu? (12.05.2020)Geçen hafta gördüğü 7.2690'daki yeni tarihi zirveden BDDK'nın üç yabancı bankaya getirdiği TL işlem yasağıyla dönen dolar/TL 7 seviyesine doğru düşüşünü sürdürüyor.
12.05.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

fedbullardabdNew York borsasıekonomi

Bullard ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.